دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۱۴:۴۰Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه های سراسر کشور»

فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۶    
مراسم گرامیداشت روز دانشجو، 16 آذر در دانشگاه های سراسر کشور با برگزاری نشست ها، مناظره ها و سخنرانی ها با همت تشکل های دانشجویی برگزار می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جمعی ازنخبگان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور طی نامه های جداگانه ای به وزرای علوم، بهداشت، ورزش و فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نکاتی را درباره بحث حجاب و پوشش در دانشگاه ها و اماکن عمومی مطرح کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره شاهد و ایثارگر دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) از برگزاری اولین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری شهید آوینی در قزوین خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۲    
استارت فروش فوری جدید ایران خودرو؛ تحویل 1 ماهه / سود 100 میلیونی ایران خودرویی ها بدون قرعه کشی در 1 روز کنکور سراسری آزمونی است برای سنجش و پذیرش هر داوطلب جهت ورود به دانشگاه های سراسر کشور که زیر نظر سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می شود. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، به نقل از مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، با توجه به برگزاری موفق کنگره های پیشگامان پیشرفت که با استقبال گسترده جوانان و دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور مواجه گردید ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۵    
فراخوان شرکت در مسابقه کتابخوانی از کتاب داستان راستان ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه های سراسر کشور در البرز اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان کانون های دانشگاه شهید چمران اهواز در دهمین جشنواره ملی رویش ویژه دستاوردها و توانمندی های کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاه های سراسر کشور موفق به کسب رتبه های نخست شدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی از کتاب داستان راستان به همت کانون قرآن و عترت(ع) دانشگاه شیراز ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / وزیر علوم در اختتامیه کنفرانس بین المللی انسان شناسی در اندیشه فلسفی ابن سینا گفت: در بدو پیروزی انقلاب اسلامی تنها 170 هزار دانشجو در حال تحصیل در دانشگاه ها بوده اند اما امروز بیش از 3 میلیون و 200 هزار دانشجو در حال تحصیل در دانشگاه های سراسر کشور هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۷    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه های سراسر کشور تشکل نیست، بلکه فراتشکل است و محدود کردن آن به تشکل منافی منظومه فکری امامین انقلاب و خطای راهبردی است.
شوشان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۴    
شوشان - دکتر حسن دادخواه : برای تشویق جوانان بلکه عموم مردم به تماشای بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر، دانشگاه های سراسر کشور از دو ساعت پیش از شروع بازی، تعطیل شدند تا بنا به گفته معاون آموزشی وزارت عتف، دانشجویان بتوانند در کنار خانواده های خویش بازی را زنده تماشا کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سی و هفتمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه های سراسر کشور در دانشگاه لرستان آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
قاسم عمو عابدینی معاون آموزشی وزیر علوم گفت: با تصمیم امروز شورای عالی برنامه ریزی به خاطر مسابقه ایران و انگلستان در جام جهانی قطر، کلیه کلاس های دانشگاه در روز دوشنبه از ساعت 14 تعطیل خواهد بود.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اختتامیه ی دهمین جشنواره ی ملی رویش، امروز چهارشنبه، 25 آبان ماه در تالار فجر دانشگاه شیراز با حضور مسؤولان وزارت علوم، استان فارس، دانشگاه شیراز و جمعی از دانشجویان و کارشناسان فرهنگی دانشگاه های سراسر کشور برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۱    
کلانتری گفت: دهمین جشنواره ملی رویش فرصت و اشتراک تجارب و ایده های کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاه های سراسر کشور را فراهم کرده است.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: در هفته پژوهش، دانشگاه های سراسر کشور ویژه برنامه ای جهت معرفی و ترویج سامانه نان (نظام ایده ها و نیازها) را در دستور کار قرار دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم سیاسی ایران، آیین استقبال از نودانشجویان علوم سیاسی دانشگاه های سراسر کشور را به صورت مجازی برگزار می کند.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
5 هزار و 800 تن از اساتید دانشگاه در نامه ای به سران قوا تأکید کردند: تأمین امنیت و آرامش، شرط لازم برای پویایی و رشد بوده و از این رو خواستار برخورد جدی و قانونی با برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه و دانشگاه هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: دانشجویی که در دانشگاه های تهران، سرانه تحصیل او از محل بودجه عمومی کشور قریب به 40میلیون تومان می رسد(که این مقدار بیش از 3برابر سرانه دانشگاه های سراسر کشور است) با یک اراذل و اوباشی که در گوشه شهر در حال آشوب است، یک شعار و یک عمل را تکرار می کند.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور دانشگاه های سراسر کشور را مراکز پرنشاط و پویایی دانست که با تولید علم و ارتقای توانمندی های علمی برای کشور قدرت تولید کرده و دشمنان ایران را ناکام گذاشته اند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا، در گزارشی از تجمعات مختلف دانشجویان در دانشگاه های سراسر کشور خبر داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیت الله سید ابراهیم رئیسی شامگاه شنبه در دیدار روسای دانشگاه های سراسر کشور دانشگاه را بهترین جایگاه برای بحث و گفت وگو درباره رخدادهای اخیر و ارائه راهکار دانست و گفت: شرط مهم این گفت وگوها فهم درست مسائل است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۰    
سی و پنجمین سمینار تخصصی ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نَجما35) رشته های مدیریت حوزه علمیه و دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۲۵ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی شامگاه شنبه در دیدار روسای دانشگاه های سراسر کشور را مراکز پرنشاط و پویایی دانست که با تولید علم و ارتقای توانمندی های علمی برای کشور قدرت تولید کرده و دشمنان ایران را ناکام گذاشته اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار رؤسای دانشگاه های سراسر کشور گفت: دشمن می خواهد در دانشگاه ها، به جای تحصیل و علم افزایی، بلوا شود.
شوشان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۷    
شوشان - دکتر حسین آقایی جنت مکان / عضو شورای مرکزی انجمن مدرسین دانشگاه های سراسر کشور : 1. از بیش از 100 سال پیش تاکنون(صدر مشروطه) کشورهای خاوری به ویژه کشور ما سعی کرده اند نظام سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و حتا سبک زندگی خود را به لایف استایل(lifestyle ) غربی نزدیک کنند ...
مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه هم اکنون 14 رویداد علمی فرهنگی در دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود گفت: 10 رویداد جدید نیز به این رویدادها اضافه می شود.
سینا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: چند فعالیت ستادی بزرگ همچون آیین نامه هیئت دولت درباره گردشگری علم و فناوری، ستاد راهیان پیشرفت و تور پارک های فناوری به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری انجام شده است. ...
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین همایش دبیران کانون های مهدویت دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه یزد و با حضور حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، استاندار یزد و جمعی از مسئولین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل خبرگزاری فارس در جمع دانشجویان جامعه اسلامی دانشگاه های سراسر کشور گفت: من و شما کارمان باید این باشد به جای این که فقط فکر کنیم که فلان مسئله را حل کنیم، جامعه را به سمتی ببریم که فرآیند تعقل در آن اتفاق بیفتد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۰    
دوره آموزشی تشکیلاتی دفتر تحکیم وحدت ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه های سراسر کشور یادبود شهید مهدی رجب بیگی در مشهد مقدس با حضور حدود 550 نفر دانشجو در حال برگزاری است.
سینا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ 3هزار و500 میلیارد تومان برای دانش بنیان ها و 1500 میلیارد تومان برای واحدهای فناور از محل تبصره 16 قانون بودجه 1401تخصیص یافته که از طریق صندوق نوآوری و شکوفایی قابل دریافت است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۶    
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد گفت: برگزاری نخستین همایش دبیران کانون های مهدویت دانشگاه ها، آغازی دوباره برای فعالیت کانون های مهدویت دانشگاه های سراسر کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: در حال حاضر ظرفیت خوابگاه های ملکی دانشگاه ها در سراسر کشور 217 هزار نفر برای دانشجویان مجرد است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیریت خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به مناسبت هفته وحدت، مسابقه طراحی آرم و اسلایدر را ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های سراسر کشور برگزار می کند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه های سراسر کشور ضروری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۰    
آغاز ثبت نام دوره های مراکز قرآنی دانشگاه های سراسر کشور همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، اعلام تهیه پیش نویس مجوز راه اندازی مدارس حفظ محور، اجرای هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کشور ترکیه از جمله مهمترین اخبار این هفته بود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از حقوقدانان و اساتید رشته حقوق دانشگاه های سراسر کشور طی بیانیه ای با محکومیت اغتشاشات اخیر، خواستار برخورد قاطع و بدون مسامحه و به موقع با آشوبگران و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و برخورد موثر با شایعه سازان و دروغ پراکنان و فتنه انگیزان و همچنین شناسایی و برخورد متناسب با محرکان و مسببان ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح درس گرفتن از مقاطع حساس تاریخی کشور را از بهترین راهکار های حل مشکلات فعلی برشمرد و گفت: باید سعی کنیم رمز پیروزی در دفاع مقدس را پیدا کرده و با مطابقت دادن آن مقطع تاریخی با شرایط امروز، بستر برون رفت از مشکلات فعلی را ایجاد کنیم. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۱:۴۹    
دانشجویان انقلابی دانشگاه های سراسر کشور برای چندمین روز پیاپی در محکومیت اغتشاشات اخیر تجمع کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۵   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح با اشاره به اینکه دانشجو نباید دچار سیاست زدگی و حزب گرایی شود گفت: دانشجو باید نماد ترویج این باور باشد که در کشور بن بستی وجود ندارد و با عملکرد صحیح خود، فعل توانستن را در کشور نهادینه کند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۰    
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح با جمعی از دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح در دیدار با جمعی از دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور گفت: دانشجویان بازوی محرکه نظام اسلامی در پیشبرد و تحقق سیاست های انقلاب اسلامی هستند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شرق نوشت: با شروع رسمی کلاس های آموزشی و هم زمان با بازگشایی دانشگاه ها، صبح دیروز برخی دانشگاه های سراسر کشور از جمله تهران، یزد، اصفهان، تبریز، مشهد، بندرعباس و... شاهد اعتراضات دانشجویی و متعاقب آن اعتراض گروهی از شهروندان بودند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از گذشت دو سال آموزش های غیرحضوری به دلیل اپیدمی کرونا، دانشگاه های سراسر کشور نیز همچون مدارس آموزش حضوری خود را فردا (شنبه 9 مهرماه) آغاز می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
بیش از 6 هزار استاد دانشگاه های سراسر کشور با راه اندازی یک پویش و صدور بیانیه ای اقدامات مدافعین دروغین مرحومه مهسا امینی و اخلالگران امنیت کشور و مردم را محکوم کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تخصصی صحیفه سجادیه از برگزاری پنجمین دوره تخصصی صحیفه سجادیه به صورت مجازی و حضوری ویژه طلاب فارغ التحصیل سطح 2؛ دانش آموختگان و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های سراسر کشور خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه، متن بیانیه جمعی از دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور در محکومیت سو استفاده معاندین از وقایع اخیر به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها می مانند ...