پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۰۲:۵۷Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه بوعلی»

عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ حجت الاسلام فلاحی در نشستی با اساتید و دانشگاهیان و نخبگان همدان در سالن دانشگاه بوعلی سینا با اشاره به ضرورت اشتغالزایی برای جوانان تحصیلکرده با مهارت فنی خاص در حوزه های مختلف صنعتی اظهار کرد: تلاش در راستای تقویت جایگاه اقتصاد استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۳    
همدان_استاد علوم سیاسی و عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت:انسان در اندیشه امام خمینی برای رسیدن به اهداف متعالی الهی آزاد آفریده شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه بوعلی سینا گفت: سیاست در نگاه امام بخشی از حکمت عملی است که هم دغدغه کسب معرفت و آموزش چگونگی خدمت به مصالح عمومی جامعه است و هم در حوزه عملی تهذیب اخلاق و سلوک با دیگران را تجویز می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۴۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا گفت: علی رغم تلاش های گسترده در ایران و سایر بلاد اسلامی مهم ترین کوشش در جهت پاسخ به بحران نظری و خلأ تئوریک موجود در عرصه حکومت را امام خمینی(ره) انجام داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین رضوان گفت: حدود 11 هزار دانشجو در دانشگاه بوعلی داریم که 95 درصد آنها در سن و موقعیت ازدواج قرار دارند، اما شرایط برای ازدواج آنها فراهم نیست و چند موضوع جدی در این خصوص وجود دارد. اشتغال اولین و مهمترین دغدغه دانشجو است که تعریف تضمین جدی در این زمینه وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۳    
همدان- عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه در دنیا بجای طرح جامع شهری، طرح راهبری شهری درحال اجرا است؛ گفت: طرح جامع شهری همدان، کارآیی لازم را ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان پرچم میزبانی چهارمین المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر را به دانشگاه بوعلی سینا همدان اهدا کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر عروتی موفق گفت: حج از بزرگ ترین فرایض مسلمانان است که با محتوای عظیم روحانی، اجتماعی، سیاسی می تواند منشأ تحولات گسترده در جهان بشریت باشد که از جمله محتوای سیاسی حج می توان به اتحاد مسلمانان در برابر کفار اشاره کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۴    
نشست علمی، تخصصی “تحولات خانواده و پیامدهای آن” به همت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه همدان، مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی جهاددانشگاهی استان و با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران، شعبه همدان در سالن چمران دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۳    
گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه بوعلی سینا با حضور نماینده خانه خلاق شاهد و ایثارگر در سالن شهید ایزدی این دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- نشست دانشجویی با موضوع عدالت و آزادی با حضور استاد حوزه و دانشگاه در دانشگاه بوعلی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۷    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا در اطلاعیه ای مهلت ثبت نام برای مرحله دوم آزمون دکتری در این دانشگاه را تا 5 خرداد اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۳    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از ناسالم بودن آب آشامیدنی دانشگاه بوعلی همدان گلایه کرده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پایگاه میراث ملی محوطه باستانی هگمتانه گفت: نشست علمی ثبت جهانی هگمتانه و مرکز تاریخی همدان از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان و با همکاری انجمن علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۳    
سی و هشتمین شماره فصلنامه نهج البلاغه به صاحب امتیازی دانشگاه بوعلی سینا منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه ادبیات فارسی دانشگاه بوعلی سینا همدان با بیان اینکه شاهنامه مملو از تأملات دینی و قرآنی است، گفت: فردوسی در شاهنامه به خوبی به هویت ایرانی و اسلامی پرداخته است و نگرش شیعی را با زبانی زیبا و منطقی جاویدان کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استادیار گروه اقتصاد دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: متأسفانه اعتمادی که در سال های اخیر به بازار سرمایه و فعالیت های تولیدی از بین رفت ضربه های بزرگی به تولید وارد کرد در صورتی که این اعتماد مجددا احیا شود و مردم سرمایه های اضافی خود را وارد بازار تولید کنند و از این طریق تأمین مالی برای شرکت های ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام از ساخت 77 هزار مترمربع خوابگاه دانشجویی دخترانه در مناطق محروم خبر داد. حمیدرضا علیان زادگان در جریان سفر به استان همدان و بازدید از روند ساخت خوابگاه دانشجویی بنیاد 15 خرداد در دانشگاه بوعلی همدان با اعلام این خبر افزود ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان گفت: با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان و دانشگاه بوعلی و با حضور اساتید این دانشگاه، نشست علمی ثبت جهانی هگمتانه و مرکز تاریخی همدان از منظر شهرسازی در همدان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۷    
عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در جریان سفر یک روزه خود به استان همدان از چندین پروژه از جمله افتتاح مدرسه 18 کلاسه اُتیسم ، افتتاح مرکز کندو بنیاد نخبگان ، بازدید از پروژه 480 واحدی نهضت ملی مسکن ، افتتاح مرکز رشد دانشگاه بوعلی سینا و دیدار با پدر شهیدان حجازی به عمل آورد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
در جریان سفر یک روزه عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام به استان همدان ، تخصصی ترین مدرسه اوتیسم در کشور و همچنین سه هزار طرح اشتغالزایی اجتماع محور و اولین مرکز نوآوری کارگاهی به بهره برداری رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان از برگزاری المپیاد مهارتی ورزش های الکترونیکی دانشجویی در همدان با هدف ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۶    
انجمن علمی دانشجویی شیمی دانشگاه بوعلی سینا همدان، کارگاه آموزش مهارت های کاربردی در تدوین پروپوزال و نگارش پایان نامه را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۸    
انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه بوعلی سینا، دوره آموزش آشنایی با نحوه استفاده حرفه ای از گوگل اسکالر را برگزار می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
المپیاد مهارتی ورزش های الکترونیکی دانشجویی 13 و 14 اردیبهشت ماه در دانشگاه بوعلی سینا برگزار می شود.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۶    
رئیس دانشگاه بوعلی سینا از برگزاری المپیاد ورزش های الکترونیک به همت دانشگاه بوعلی سینا و به میزبانی همدان برای نخستین بار خبر داد | برگزاری المپیادهای علمی و ورزشی به توسعه چگونگی عملکرد هوش مصنوعی کمک می کند بنابراین برگزاری این المپیاد دارای اهمیت ویژه ای است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه بوعلی همدان از برگزاری نخستین المپیاد ورزش های الکترونیک دانشجویی با حضور وزیر علوم در همدان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۸    
ایسنا/همدان رئیس دانشگاه بوعلی سینا از برگزاری نخستین المپیاد مهارتی ورزش های الکترونیک دانشجویان استان همدان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۷:۳۸    
وحید پاشایی یکی از مشکلات اساسی در مسائل اقتصادی را نبود نظارت کافی دانست و گفت: اگر نظارت کافی در حوزه اقتصادی نباشد گریزهای غیرقانونی که اتفاق می افتد باعث می شود که تورم رشد دو چندانی داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم دامی و صنایع غذایی ایران با همکاری انجمن علمی علوم دامی دانشگاه بوعلی سینا همدان، کارگاه اموزشی مدیریت ترکیبی کنه واروا در پرورش زنبور عسل را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی شیمی دانشگاه بوعلی سینا همدان، کارگاه آموزشی چاپ مقالات ISI را برگزار می کند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سوال 1 ) جناب آقای مهندس با سلام و ضمن تبریک به مناسبت کسب رتبه اول کشوری در سال 1401 در ارزیابی دفتر برنامه و بودجه سازمان دامپزشکی کشور ، لطفاً خودتان را معرفی بفرمایید : ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه بوعلی گفت: وقتی دولت در بودجه ریزی ضعیف عمل کند بخش خصوصی سعی می کند از نااطمینانی فرار کند. یعنی به دنبال راه آسان تر با سودآوری بیشتر از طریق سفته بازی و رانت های سرشار کوتاه مدت به جای سرمایه گذاری مولد طولانی مدت می رود و انحراف در توسعه پایدار ایجاد می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۵    
مراسم احیای شب های قدر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا و هیات این دانشگاه در 20، 22 و 24 فروردین، برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۵    
معاون نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا به تشریح چگونگی استفاده حداکثری از ماه مبارک رمضان پرداخت و گفت: بر اساس روایت نقل شده، بهترین عبادت در ماه مبارک رمضان حفظ نفس اماره است. انس با قرآن یکی دیگر از اعمالی است که در ماه مبارک رمضان به آن توجه خاصی شده است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک گروه از پژوهشگران دانشگاه بوعلی سینا به فناوری “طراحی و ساخت کاتالیزور های نانو حفره برای الکتروسنتز پیش ماده های شیمیایی” دست پیدا کردند. به گزارش سیناپرس، فناوری نانو تحولات بزرگی در صنعت به وجود آورده است به همین دلیل امروزه استفاده و کاربرد این فناوری در صنایع مختلف در حال افزایش است ...
دیده بان علم ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۰    
محققان دانشگاه بوعلی سینای همدان موفق به طراحی و ساخت کاتالیزورهای نانوحفره برای الکتروسنتز پیش ماده های شیمیایی شدند. به گزارش خبرنگار دیده بان علم ایران، دکتر صابر علیزاده، دانش آموخته دکتری و پسادکتری شیمی تجزیه دانشگاه بوعلی سینای همدان که با راهنمایی دکتر داود نعمت الهی ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۸    
به منظور ارج نهادن به مقام مفاخر و مشاهیر بازنشسته، از 3 نفر از بازنشستگان استان همدان که در حوزه های علمی، ادبی، ورزشی و هنری فعالیت داشته اند تجلیل شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان همدان گفت: رشته های میراث فرهنگی و گردشگری در دانشگاه بوعلی همدان ایجاد شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: رشته بازیافت هواپیما به جمع رشته های دانشگاه بوعلی اضافه می شود و ساخت کارخانه بازیافت هواپیما هم در همدان نهایی شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۷    
به گزارش عصرهمدان؛ مراسم یادواره شهدای گردان 155 حضرت علی اصغر علیه السلام و دو شهید آرامیده در دانشگاه بوعلی سینا، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه و با حضور سرلشکر ایزدی مسئول قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح، مسئولین استانی، دانشجویان، اساتید و کارکنان، در مسجد دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد. ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۸    
رویداد توسعه اکوسیستم نوآوری استان ها (تانا) در بخش کشاورزی با حضور سرمایه گذاران و شرکت های دانش بنیان در دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۰    
رویداد توسعه اکوسیستم نوآوری استان ها (تانا) در بخش کشاورزی با حضور سرمایه گذاران و شرکت های دانش بنیان در دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۷    
اردوی راهیان نور کاروان برادران بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا همدان با حضور در یادمان های دفاع مقدس در کربلای ایران استان خوزستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۱    
2 هزار داوطلب مقطع کارشناسی ارشد در 3 حوزه امتحانی دانشگاه بوعلی سینا، پیام نور و دانشگاه ملایر با هم رقابت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
موزه تاریخ طبیعی همدان در دانشگاه کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا، در انتهای چهارباغ آزادگان در شهر همدان، در زیر بنای تقریبی 2000 مترمربع واقع است. مجموعه ای کم نظیر از نمونه انواع گونه های حیوانی ...
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: رویکرد سازمان امور دانشجویان، تقویت مراکز مشاوره و بهداشت و درمان دانشگاه ها و کاستن از مشکلات دانشجویان است. هاشم داداش پور در آیین کلنگ زنی احداث ساختمان مرکز مشاوره و بهداشت و درمان دانشگاه بوعلی سینای همدان با بیان مطلب فوق اظهار داشت ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا و علوم پزشکی همدان کمتر از سایر دانشجویان برنامه های اعتراضی برگزار کردند.