دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۰:۲۵Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه بوعلی»

آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
وبینار تخصصی با عنوان پیامدهای اجتماعی پاندمی کووید 19 در ایران دیروز به صورت مجازی و به همت گروه علوم اجتماعی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی برگزار شد ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۲    
جلسه ستاد شاهد دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان و رییس دانشگاه بوعلی سینا و معاونین وی با هدف حمایت از دانشجویان شاهد و ایثارگر در دفتر ستاد شاهد آن دانشگاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۶    
انجمن علمی دانشجویی فیزیک دانشگاه بوعلی سینا جلسه دیگری از سلسله جلسات مجازی آمادگی برای ورود به کارشناسی ارشد رشته فیزیک را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس دانشگاه بوعلی سینا همدان با تاکید بر اینکه در حوزه عفاف و حجاب کار ایجابی بر کار سطحی مقدم است گفت: نه تنها در بحث حجاب بلکه در همه پدیده های اجتماعی باید اقدامات ایجابی را در دستور کار قرار داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۶    
به گزارش عصر همدان؛ حسن رحیمی روشن، استاد و عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان که از نویسندگان برجسته اسدآباد در عرصه سیاسی است که در این گزارش از وی یک کتاب دو جلدی را معرفی می کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۱    
رئیس دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان همدان و مسئول این نهاد در دانشگاه بوعلی سینا منصوب و معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۳    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر دانشگاه بوعلی سینا مسابقه خلاصه نویسی کتاب را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا گفت: 1700 دانشجو در ترم تابستان دانشگاه بوعلی سینا ثبت نام کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا گفت: در نامه 53، امام علی(ع) این طور فرموده اند که هرگاه از قدرت و مقامی که در آن هستی در تو بزرگ بینی و غرور پدید آمد، به بزرگی حکومت پروردگار نگاه کن که برتر از توست و بر کارهایی تواناست، که تو توانایی انجام آنها را نداری.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۴    
انجمن علمی دانشجویی باستان شناسی دانشگاه بوعلی سینا دوره آموزش فتوشاپ برای ورود به بازار به صورت تخصصی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۶    
ایسنا/همدان عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا گفت: در سال های اخیر نظام خرده مالکیتی باغ ها و اقدام به حفر چاه های غیرمجاز زنگ خطر را برای منابع آب های زیرزمینی به صدا درآورده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۹    
نیر احمدی- خبرنگار همدان پیام : مراسم تکریم حسن ختن لو و معارفه امیر مومنی در محل دانشگاه با حضور یعقوب محمدی فر رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان و نماینده وزیر علوم، حجت الاسلام احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان و فامنین ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ترم تابستانی دانشگاه بوعلی سینا همدان از 19 تیرماه و با شروع کلاس های درسی این ترم آغاز می شود و تا 26 مرداد ادامه دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کنکور سراسری سال 1400 گروه هنر صبح امروز چهارشنبه در دانشگاه بوعلی سینای همدان آغاز شد. این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۱    
آزمون سراسری سال 1400 صبح روز های چهارشنبه نهم، پنجشنبه دهم، جمعه یازدهم و شنبه دوازدهم تیرماه همزمان با سراسر کشور در استان همدان برگزار می شود که امروز در دانشگاه بوعلی به عنوان یکی از حوزه های برگزاری کنکور سراسری، داوطلبان با رعایت پروتکل های بهداشتی در این آزمون شرکت کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
کنکور سراسری سال 1400 گروه هنر صبح امروز چهارشنبه در دانشگاه بوعلی سینای همدان آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۰    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر دانشگاه بوعلی سینا همدان با همکاری هسته پژوهشی شهید احمدی روشن این دانشگاه، جلسه ای با عنوان سیگنال های بیولوژیکی: پیشرفت ها و چالش ها برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه بوعلی سینا همدان در نظام رتبه بندی تایمز جایگاه بین 350-301 دانشگاه های جوان جهان را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه بوعلی سینا گفت: 28 هزار و 715 داوطلب برای بزرگترین ماراتن علمی کشور در استان همدان به رقابت می پردازند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۱    
به گزارش عصرهمدان ؛ حسن رحیمی روشن، عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه بوعلی سینا در واکنش به منازعات داخلی کشور افغانستان در یادداشتی کوتاه نوشت: گفت: چرا ایران به طالبان روی خوش نشان می دهد چرا وارد جنگ نمی شود آنها بیشتر خاک افغانستان را تصرف کرده اند! گفتم: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۸    
ایسنا/همدان عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه نگاهی که هم اکنون به مسئولان قبلی در کشور وجود دارد خطرناک است، گفت: اجازه ندهیم نیروهایمان راحت بسوزند و اگر بخواهیم به مسئولان قبلی به چشم دشمن و مجرم نگاه کنیم وضع همین است که در حال حاضر با آن مواجه ایم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، توسعه دانش افزایی دانشجویان و در مسیر تعاملات فرهنگی با نهادهای علمی و آموزشی، تعداد 877 جلد کتاب و 30 قطعه پوستر نفیس به کتابخانه دانشگاه بوعلی همدان اهدا کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا در اطلاعیه ای اعلام کرد که داوطلبان شرکت در مقطع دکتری بدون آزمون این دانشگاه برای ارسال مدارک تا 10 تیر مهلت دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۱    
4 عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان در فهرست سرآمدان علمی سال 1400 کشور قرار گرفتند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۴    
در نشست تخصصی گروه آموزشی درس ریاضی که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد، از سرگروه های آموزشی حائز رتبه کشوری در ارتقاء کیفیت آموزشی تقدیر به عمل آمد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا با اشاره به اینکه انتخابات تضمین کننده حیات اجتماعی است، گفت که حضور پرشور و مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات موجب استحکام و پویایی جامعه می شود چراکه نظام اسلامی با حضور، اعتماد و اعتقاد مردم تداوم پیدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا گفت: حضور مردم در انتخابات باعث استحکام و پویایی جامعه می شود، حیات اجتماعی را تضمین کرده و نظام اسلامی تداوم پیدا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت که مشارکت مردم در انتخابات قدرت ملی را در عرصه بین الملل تثبت کرده و شاخصی مهم در ارتقای سطح امنیت و پشتوانه اجرایی مدیران برای عمران و آبادانی کشور محسوب می شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۵    
سپهرغرب، گروه اندیشه - طاهره ترابی مهوش: استادیار الهیئت دانشگاه بوعلی سینا همدان مطرح کرد: بست و توسعه روحیه تعاون و دگردوستی در جامعه یکی از درس های اساسی دهه کرامت است. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۵    
سپهرغرب، گروه شهر - طاهره ترابی مهوش: عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: اگر مدیران شهری به موضوع فرهنگ از منظر کالبدی توجه داشته باشند می توانند شهر را به لحاظ فرهنگی به تعالی برسانند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دانشیار رشته طراحی شهری دانشگاه بوعلی سینا نگاه موزه ای به میراث فرهنگی را خطرآفرین دانست و مطرح کرد: اینکه بخواهیم تمام بناهایمان را حفظ و به عنوان محل بازدید استفاده کنیم اشتباه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس هیات کبدی همدان گفت که با انعقاد تفاهم نامه همکاری با تربیت بدنی دانشگاه بوعلی سینا، رشته کبدی در استان ورزشی دانشگاهی می شود.
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا، شرایط و ضوابط کلی ترم تابستان این دانشگاه در سال 1400 را اعلام کرد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۲    
عضو هیأت علمی گروه باستان شناسی دانشگاه بوعلی سینا گفت: در سال های اخیر شاهد تخریب سنگ نگاره های مناطق مختلف استان همدان از جمله بزرگترین سنگ نگاره ایران در منطقه ازندریان بوده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عضو هیئت علمی گروه باستان شناسی دانشگاه بوعلی سینا گفت: در سال های اخیر شاهد تخریب سنگ نگاره های مناطق مختلف استان همدان از جمله بزرگترین سنگ نگاره ایران در منطقه ازندریان بوده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۳    
انجمن علمی دانشجویی گرافیک دانشگاه بوعلی سینا کارگاه (ورکشاپ) طراحی پوستر را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا همدان در اطلاعیه ای زمان مصاحبه آزمون دکتری این دانشگاه را برای سال تحصیلی 1401-1400 اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۲    
لیلا امانی متولد تیرماه 1366 از سال 1394 فعالیت داستان نویسی خود را آغاز کرده است. او نویسنده، پژوهشگر، دانش آموخته ی حقوق از دانشگاه بوعلی و عضو خانه ی رمان همدان است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۳    
سپهرغرب، گروه سیاسی - طاهره ترابی مهوش: عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا مقصر قلمداد کردن شورای نگهبان در کاهش مشارکت را آدرس غلط دادن به مردم دانست گفت: عده ای نسبت به عملکرد و نوع مدیریت طی یک دهه گذشته در کشور معترض هستند و حتی پیش از اعلام نظر شورای نگهبان نیز نمی خواستند در انتخابات شرکت کنند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۷    
حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه دستیابی به رشد اخلاقی و ایجاد ارتباط سازنده با دیگران، نیازمند درمان بیماری خود بزرگ بینی و خود پسندی است، گفت: شناخت خواستگاه خود پسندی، راهی مهم برای اصلاح روح و روان انسان ها و درمان این بیماری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۲    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: امتحانات پایان نیمسال در این دانشگاه از 31 خرداد و در بستر سامانه های درس افزار و فرادید برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان اعلام کرد: دودکش دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا و برج مراقبت فرودگاه در حوزه میراث صنعتی استان ثبت ملی شده اند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۸    
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان با بیان اینکه علوم بنیادی همیشه جایگاه خود را حفظ خواهند کرد، گفت: دانشگاه بوعلی و گروه های دانشکده های مهندسی در حوزه دانش های جدید ورود کرده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا گفت: امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-99 از طریق سامانه های درس افزار و فرادید برگزار می شود و سه پشتیبان ویژه در کنار اساتید هستند تا مشکلی برای برگزاری امتحانات وجود نداشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۶    
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: گروه رسانه ای روشنا از نامزد های انتخابات شورای اسلامی شهر همدان دعوت می کند اهداف و برنامه های خود را از طریق این رسانه برای مردم شفاف سازی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۵    
کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری انجمن های علمی حقوق دانشگاه بوعلی سینا، شهید مطهری و علامه طباطبایی، نشست بررسی ابعاد حقوقی خشونت خانگی در ایام کرونا را برگزار می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه فرد خود پسند، با وجود آنکه انتظار احترام از دیگران را دارد اما خود رعایت احترام و شخصیت دیگران نمی کند ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۴    
دانشیار رشته طراحی شهری دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه باید باور داشته باشیم که گذشته برایمان درس است، گفت: شهر ایرانی و معماری ایرانی درونگراست، در شهر درونگرا مالکیت اهمیت فوق العاده ای دارد و حس تعلق به وجود می آید همچنین اگر می خواهیم در حاشیه شهر توانمندسازی کنیم باید اهالی این مناطق حس ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۴    
اسداله نقدی /عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه بوعلی سینای همدان مایک دیویس در کتاب سیاره حلبی آباد ضمن اشاره به شهری شدن فقر از تا ثیر این الگوی اسکان در آینده شهری جهان بحث کرده و هشدار می دهد در نظم نوین شهری جهان ترکیب کلان شهر- زاغه ضعیف ترین حلقه پیوند است ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۷    
سپهرغرب، گروه سیاسی - طاهره ترابی مهوش: استادیار گروه معارف دانشکده علوم انسانی دانشگاه بوعلی سینا در تحلیل سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات گفت ...