دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۳:۰۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتاب خوانی»

ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- کتاب خوان یا کتاب باز به کسانی گفته می شود که روزشان بدون کتاب شب نمی شود و به نوعی عادت شدیدی به کتاب خواندن دارند اما در کنار این افراد، کسانی هم هستند که وظیفه ترویج کتابخوانی را برای خود تعریف کرده اند. جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی هر سال این گروه را دور هم جمع می کند.
ایبنا   ۱۰ ساعت پیش    
پردیس کتاب اصفهان امسال به دلیل فعالیت های متعدد و خلاقانه در ترویج کتاب خوانی برای همه اقشار جامعه عنوان مروج برگزیده کتابخوانی در کشور را در بخش نهادها و گروه ها از آن خود کرد. نوید تیموری یکی از مدیران این مجموعه، اجتناب از تمرکز صرف روی فروش کتاب را از عوامل کسب این موفقیت می داند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۶    
یک: سال هایی که دانش آموز ابتدایی بودم، در مدرسه ما تعداد کمی کتاب غیردرسی هم پیدا می شد و می توانستیم آن ها را برای خواندن قرض بگیریم. در آن سال ها در حوزه کتاب خوانی من فعالیتی بیشتر از این را ندیدم که هدف آن ترویج کتاب و کتاب خوانی باشد ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی دو طرح هر مطب یک کتابخانه و هر نهال یک کتاب در خرم آباد برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۳    
امیرزاده از تمدید مسابقه کتابخوانی مجازی درآمدی بر مبانی حدیثی گام دوم انقلاب در شهرستان جهرم خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین رویداد نوآورانه کتاب و کودک با هدف آشتی میان کودکان و کتاب خوانی و به کوشش مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی و شتابدهنده گام دوم آغاز به کار کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی بین ادارات کل آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
برای ترویج کتاب و کتاب خوانی در ایران باید به کتابخانه ها بها داد و چنین نباشد که مدیری کتابی را که مورد پسند شخصی اش نیست از کتابخانه حذف کند و کتاب سفارشی دیگری را جایگزین آن کند.
استاندار لرستان از تلاش های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و همکاری های مستمر با انجمن کتابخانه های عمومی لرستان تقدیر کرد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه جشنواره ملی کتابخوانی جهانمرد صبح امروز (شنبه 9 اسفند 1399) با حضور دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ سخنگوی شورای نگهبان گفت: شخص رئیس قوه قضائیه مسأله حقوقی این جنایت را پیگیر هستند و مسأله کیفری این جنایت نیز در حال پیگیری است و در این زمینه دولت عراق هم پیگیری های خوبی انجام داده و با قوه قضائیه و امور خارجه همکاری خوبی داشته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در اختتامیه جشنواره ملی کتاب خوانی جهانمرد اظهار داشت: هرچه از خدمات شهید حاج قاسم سلیمانی بگوییم کم گفته ایم، در میدان رزم به دشمنان سخت می گرفت اما با مردم به ویژه خانواده شهدا مهربان بود. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به ترور سردار سلیمانی گفت: بالاترین مجازات آمریکایی ها این است که گورشان را از منطقه گم کرده و دست از سر مردم این منطقه بردارند. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
برنامه کتاب بان رادیو فرهنگ شنبه 9 اسفند، نقش روابط عمومی کتاب فروشی ها در کتاب خوانی را بررسی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه کتاب بان امروز، نلی محجوب، مترجم و فعال ادبیات کودک نوجوان درباره نقش روابط عمومی کتاب فروشی ها در کتاب خوانی گفت و گو می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: 20 تفاهم نامه بین کتابخانه های عمومی و ادارات این استان در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی منعقد شد.
هنر صدا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۷    
“لبخندی به رنگ شهادت” عنوان کتابی است که در برگ آوا خوانده می شود . این کتاب زندگی نامه و خاطرات جوان مدافع حرم، پاسدار شهید عباس دانشگر است . به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا ، “برگ آوا ” عنوان برنامه از گروه طنز و سرگرمی رادیو صبا است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۳۱    
در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی کشور که به صورت مجازی و آنلاین در تاریخ سوم اسفندماه 1399 در تهران برگزار شد، از گروه کتاب خوانی پروانه های سپید به عنوان گروه برگزیده کشوری به سبب تنوع در شیوه های ترویج و استفاده از ظرفیت های عمومی و مردمی در ترویج کتاب خوانی تقدیر شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۳    
مشهد/ مسابقه کتاب خوانی سه دقیقه در قیامت به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات خراسان رضوی برگزار می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۳    
مسابقه کتاب خوانی با موضوع فضائل و مناقب حضرت علی (علیه السلام) به همت بنیاد نخبگان استان قم برگزار می شود.
یکی از رسالت های اصلی معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه ترویج فرهنگ کتاب خوانی است. این معاونت امیدوار هست با برگزاری برنامه های متعدد ازجمله مسابقات کتاب خوانی با موضوعات مختلف و به تفکیک جامعه هدف بتواند هر چه بیشتر انس با کتاب را در فضای خانواده های طلاب محترم نشر دهد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ویژه کاشان گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی از با بهره گیری از کتابخانه های سیار از روستاهای شهرستان آغاز و به تمام نقاط شهرستان کاشان گسترده شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۷    
قلم | qalamna.ir : یکی از بهترین کار هایی که باید کودکان را برای انجام دادن آن راهنمایی و تشویق کنید کتاب خواندن است که هم باعث سرگرمی کودک می شود و هم تاثیر فراوانی در آینده کودک دارد. اگر فرزندتان علاقه ای به کتاب خواندن ندارد چه باید کنید؟ ...
با برنامه ریزی و تدوین برنامه های فرهنگی، زمینه شکوفایی و نهادینه سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی را برای همه مردم می توان افزایش داد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های لرستان با اشاره به راه اندازی پویش نذر کتاب برای زندان های لرستان، گفت: یکی از بهترین کارهایی که می تواند در ندامتگاه ها به کاهش ارتکاب جرم، پرورش و رشد زندانیان منجر شود، کتاب خوانی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در هفتمین دوره مروجان کتاب خوانی در کشور که به صورت مجازی برگزار شد، حبیب الله محلوجی از ساوه به عنوان رستوران دار مروج کتاب و برگزارکننده جلسات کتاب خوانی شایسته تقدیر شناخته شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۲    
داور جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری گفت: کتاب باید برای مخاطب کودک و نوجوان جذاب و به نیازهایش توجه داشته باشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۷    
با نظر هیئت داوران هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۷    
نماینده استان بوشهر در هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی به عنوان شایسته تقدیر در بخش افراد شناخته شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۱    
با معرفی نفرات برتر ، جوایز برندگان سومین مسابقۀ کتاب خوانی اوحدی مراغه ای اهدا شد .
میترا فرهادیان مسوول مرکز شماره 2 کانون کرج در خصوص ظرفیت عروسک های کاغذی برای کتابخوان کردن کودکان سخن گفت .
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش یکشنبه شب خبرنگار فرهنگی ایرنا، برگزیدگان هفتمین دوره جشنواره مروجان کتابخوانی با حضور مجازی محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن حاجی زین العابدین ، دبیر جشنواره و هیات داوران، معرفی شدند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۲    
آیین اختتامیه هفتمین دوره تقدیر از مروجان کتاب خوانی که توسط شبکه مروجان کتاب خوانی کشور و با حمایت و همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت دستگاه ها و نهادهای عمومی و دولتی و غیردولتی برگزار می شود به صورت مجازی و آنلاین یکشنبه سوم اسفندماه 1399 برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: کتاب و کتاب خوانی می تواند در ارتقای سطح بینش، درایت، آگاهی و دانش مردم تأثیرگذار باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: تلاش برای گسترش فعالیت های مربوط به کتاب و کتاب خوانی ویژه عشایر و جلب توجه مردم و نهادهای روستایی به اهمیت کتاب و کتابخوانی از اهداف این اداره است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی که با همکاری ستاد فهما به عنوان یکی از نهادهای مشارکت کننده در برگزاری این جشنواره برگزار شد، یکشنبه3 اسفند به کار خود پایان می دهد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۳    
به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی ، مسابقه ملی فرهنگی کتاب خوانی از کتاب باران در سلول را باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل نوجوان و جوان برگزار کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۳    
معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتاب خوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: حل مشکلات مالی و معیشتی کتابداران، دغدغه اصلی دبیرکل و معاونان نهاد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتاب خوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: یک میلیون و 300 هزار نفر از سراسر کشور در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه منشاء بسیاری از تحولات بزرگ دنیا در حقیقت به نظری برمی گردد که در یک کتابی مکتوب و نقد شده است، تصریح کرد: اندیشه ای که از تراوش ذهن یک عالم بزرگ تبدیل به یک کتاب شود، عمر جاودانه می یابد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۲    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، دومین دوره مسابقه کتاب خوانی مدیریت هزینه زندگی با موضوع مدیریت بهینه مصرف برق در آذر ماه از طریق سامانه سخا برگزار شد. اسامی برندگان این مسابقه به پیوست ارائه می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۱    
رئیس جمهور گفت: اهمیت کتاب و کتاب خوانی امروز با پیشرفت فناوری ها بیشتر از گذشته شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۳    
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مراسم اختتامیه هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی روز یکشنبه سوم اسفند 99 برگزار می شود.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عباس ولدی گفت: اگر به دنبال این هستید که کودکان خود را با دستور و بدون هیچ هزینه و تلاشی از فضای مجازی دور کنید، راهکاری وجود ندارد. باید برای این موضوع زحمت کشید و وقت گذاشت. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
مراسم اختتامیه هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی روز یکشنبه سوم اسفند 1399 برگزار می شود.