چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۶:۰۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «کتاب خوانی»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در ستاد پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی گفت: یکی از موانع موجود در باشگاه های کتاب خوانی، انتخاب کتاب بدون توجه به نیازهای بومی هر استان و شهرستان است، خوزستان باوجود تنوع قومیت ها گرایش های مطالعاتی متفاوتی نسبت به سایر استان ها دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از آغاز برگزاری پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک نوجوان کشور با شعار حمایت از سلامت عمومی و روحیه نشاط همراه با تداوم کتاب خوانی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
پنجمین مسابقه از مجموعه مسابقات کتاب خوانی هشت بهشت با محور کتاب نفحات نفت نوشته رضا امیرخانی به صورت مجازی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از اجرای طرح پویش هفتگی کتاب خوانی با طعم طبیعت در شهرستان سمنان در سال 99 خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سازمان دارالقرآن الکریم به عنوان مسئول کارگروه قرآن ستاد عملیات بزرگداشت مناسبت های ماه های محرم و صفر سازمان تبلیغات اسلامی، 10 ویژه برنامه قرآنی در این ایام برگزار کرد که پویش ملی مجازی هزاران ختم قرآن کریم، هزاران ختم سوره مبارکه فجر در شب و روز عاشورای حسینی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش مازندران از کسب مقام برتر سواد آموز مازندرانی در پرسش مهر ریاست جمهوری خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۵    
تسهیل گرانی می توانند باشگاه تشکیل دهند که در کارگاه های آموزشی شرکت کرده باشند. تسهیلگرانی که در سال های گذشته دوره های آموزشی را گذرانده باشند، علاوه بر مدیریت باشگاه های گذشته، می توانند باشگاه جدیدی تشکیل بدهند.
کتاب من و کتاب مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به زبان تامیل ترجمه و در قالب طرح تاپ از سوی انجمن حکمت در سریلانکا چاپ شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این کتاب مجموعه گفتارها و نظرات مقام معظم رهبری درباره کتاب و کتاب خوانی است که در دیدارهای مختلف نویسندگان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۵    
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور پشتیبانی از برنامه ها و اقدامات انجام شده و طرح های ابتکاری در حوزۀ کتاب و کتاب خوانی و جلب توجه مردم، سازمان ها و نهادهای مرتبط به اهمیت کتاب در جامعه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهلت شرکت مسابقه سراسری کتاب خوانی"موج غم" به همت آستان قدس رضوی تا 30 مهر اعلام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان ثبت نام تسهیلگران برای شرکت در کارگاه های آموزشی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان اعلام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۸    
فروغ هاشمی از اقدامات و عملکرد اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در بحث فرهنگی به ویژه ترویج کتاب خوانی و مسابقات قرآنی و مناسبت های ملی و مذهبی تشکر کرد و با هم خانواده بودن هر دو اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه تعامل و همکاری را باعث اثربخشی بیشتر دانست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۴    
ثبت نام از تسهیل گران متقاضی تشکیل باشگاه پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۸    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران گفت: مسابقه کتاب خوانی با موضوع کتاب انسان 250 ساله به صورت بر خط در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۸    
معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۴    
علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه ها می توانند به سایت شبکه ترویج کتاب خوانی ایران wwww.bookpromotion.ir مراجعه نمایند و نسبت به تکمیل فرم و بارگذاری اطلاعات اقدام کنند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵    
یکی از رسالت های اصلی معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه ترویج فرهنگ کتاب خوانی است. این معاونت امیدوار هست با برگزاری برنامه های متعدد ازجمله مسابقات کتاب خوانی با موضوعات مختلف و به تفکیک جامعه هدف بتواند هر چه بیشتر انس با کتاب را در فضای خانواده های طلاب محترم نشر دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۵    
بسیاری از شهروندان روس ترجیح می دهند اوقات فراغت شان را با کتاب خواندن پر کنند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
امروزه با افزایش تعداد کافه ها و عادت کافه نشینی، مشتریان کافه ها دیگر مختص یک قشر خاص نیستند و این پدیده در سال های اخیر میان عموم مردم جای خود را باز کرده است و افراد مختلف، برای تازه کردن دیدارهای دوستانه، برخی قرارهای کاری، کتاب خوانی و حتی برپایی جشن تولد به کافه ها می آیند ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
قرچک(پانا) - معاون فرماندار پیشوا از لزوم ایجاد کتابخانه های جدید روستایی در پیشوا خبر داد. سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست انجمن کتابخانه های این شهرستان اظهار کرد: صرف اعتبارات در حوزه کتاب خوانی و آموزش هزینه نیست، بلکه یک نوع سرمایه گذاری است. ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۳    
مسابقه کتاب خوانی با محوریت کتاب خدمات متقابل اسلام و ایران اثر شهید مرتضی مطهری برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۲    
دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته ملی کودک پویش نامه به نویسنده را برگزار می کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی (ره) از برگزاری مسابقه کتابخوانی در این شهرستان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۲    
فراخوان هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی صادر شد .
دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته ملی کودک پویش کتابخوانی و نامه به نویسنده را برگزار می کند.
رونمایی از پوستر بخش "مسابقه کتاب خوانی" جشنواره بین المللی سیمرغ با حضور دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و عوامل کتاب "مردانی حوالی خورشید" به عنوان کتاب معرفی شده جهت شرکت علاقمندان در این بخش از جشنواره انجام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۳    
پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان هم زمان با هفته ملی کودک در سال 99 به همت وزارت ارشاد و با همکاری نهادهایی همچون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: دستگاه ها و نهاد های همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری مسابقه بزرگ کتاب خوانی با عنوان "راه بی پایان" به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در این استان خبر داد و گفت: مهلت شرکت در این مسابقه تا 13 دی اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نفرات برگزیده ی مسابقه ی کتاب خوانی کتاب صوتی یادت باشد معرفی شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
هم زمان با هفته ملی کودک، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و تعدادی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان _ روزنامه آفتاب یزد نوشت: باید باور کنیم که مردم با کتاب قهر نکردند، علل و عوامل متعددی وجود دارد که باعث شده روز به روز فاصله مردم با کتاب و کتابخوانی افزایش پیدا کند ...
شبکه مروجان کتاب خوانی کشور با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری تعدادی از سازمان ها و نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی، هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور را با رویکرد توجه به فضای مجازی برگزار می کند.
فراخوان هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی منتشر کرد
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۴    
فروشگاه اینترنتی ماهی با ورود اطلاعات کتاب هایی که با عنوان آخرین منتشر شده ها به صورت روزانه، و با بهبود شرایط خرید و دسترسی آسان، در تلاش است با افزودن موضوعات و امکانات جدید تر، فضای مناسب تری برای دوست داران به کتاب فراهم آورد، و در جهت رشد فرهنگ کتاب و کتاب خوانی قدمی بردارد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
برندگان مسابقه کتاب خوانی حسین از زبان حسین معرفی شدند.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۳    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق حسین ارجمند ضمن گرامیداشت 18 مهر روز بزرگداشت کمال الدین محمد وحشی بافقی ابراز داشت: مسابقه کتابخوانی با همکاری شهرداری بافق به مناسبت روز بزرگداشت وحشی بافقی برگزار می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۶    
در جلسه شورای فرهنگ عمومی رامهرمز تشکیل کارگروه تخصصی ترویج فرهنگ کتاب خوانی در شهرستان مصوب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری تعدادی از سازمان ها و نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از انتشار فراخوان هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۸    
تهران (پانا) - اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی اطلاعیه مهم مسابقه کتاب خوانی مهتاب در نور را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی ...
ابراهیم حیدری مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از کودکان برتر شهرستان دشتی که در پویش ملی با کتاب در خانه شرکت کرده بودند تقدیر نمود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۸    
آیین تقدیر از برندگان مسابقه های مجازی کتاب خوانی و سبوی دوست در حاشیه نمایشگاه نقاشی سبک بالان در نگارخانه فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج برگزار شد.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور پشتیبانی از برنامه ها و اقدامات انجام شده و طرح های ابتکاری در حوزۀ کتاب و کتاب خوانی و جلب توجه مردم، سازمان ها و نهادهای مرتبط به اهمیت کتاب در جامعه ...
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور پشتیبانی از برنامه ها و اقدامات انجام شده و طرح های ابتکاری در حوزۀ کتاب و کتاب خوانی و جلب توجه مردم، سازمان ها و نهادهای مرتبط به اهمیت کتاب در جامعه ...