یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۳۵Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتاب خوانی»

ایکنا   ۳ ساعت پیش    
به مناسبت هفته بسیج، مسابقه کتاب خوانی مهاجر کوچک بر اساس زندگی نامه شهید اسماعیل دقایقی در بهبهان برگزار می شود.
ویژه برنامه با عنوان" بالی برای پرواز" به مناسبت گرامیداشت هفتهٔ کتاب و کتاب خوانی در روز دوشنبه29 آبان و6 آذر1401 با حضور60 نفر از گروه سنی نونهال اعضای مرکز 1 کانون برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کتابخانه های رضوی با توجه به اهمیت لزوم ایجاد تنوع در ارائه خدمات و روزآمدسازی نحوه اشاعه اطلاعات در راستای فرهنگ کتاب خوانی و مطالعه هدفمند، فعالیت های متنوعی را در قالب پاتوق فرهنگی برنامه ریزی و اجرا کرده که از جمله آن می توان به زنگ کتاب همراه با کوله کتاب اشاره کرد.
ویژه برنامه "کتاب یار دوست داشتنی " به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی با حضور اعضا دانش آموزکه از مهرماه امسال ودر هفته ملی کودک عضو کانون شدند در مرکزشماره 9کانون قم برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۷    
ویژه برنامه " کتاب یار دوست داشتنی " به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی با حضور اعضا در مرکز 9 کانون برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹    
تفاهم نامه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان واداره کل راه آهن شمال شرق 2 در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی امضاء شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال شرق2 ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۷    
نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی در طول هفته کتاب و کتاب خوانی در پارک شهر تالش برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ همزمان با آغاز هفته بسیج مسابقه کتاب خوانی مجازی از کتاب حجاب شناسی ، چالش ها و روش های جدید ویژه حوزویان برادر سراسر کشور با جوایز ویژه برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۷    
هفته کتاب و کتاب خوانی از بیست وچهارم تا سی ام آبان ماه در استان اصفهان هم زمان با دیگر استان های کشور برگزار شد و هر نهاد فرهنگی به سهم خود برنامه هایی را در این هفته اجرا کرد، اما پرسش اصلی اینجا است که شهرداری اصفهان چه فعالیت های شاخصی را برنامه ریزی و اجرا کرد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مسابقه تلویزیونی دیدی نو با هدف ترویج کتاب و کتاب خوانی و تأکید بر اهمیت و تأثیر کتاب خواندن در پرورش فکر و تغییر نگاه مخاطب به تازگی در جدول پخش شبکه نسیم قرار گرفته است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵    
چرا کتاب خوانی در قرن بیست و یکم چنین مسئله حادی شده است؟ در اخبار، معمولا پی واژه "سواد" روایت نگران کننده ای از جایگاه مخاطره آمیز آن هم عرضه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۰    
یاسوج-ایرنا- شیخ قصه گو، سخت ترین خاطرات خود را مربوط به دختران برخی روستاها می داند که به دلیل نزدیک نبودن مقاطع بالاتر یا مشکلات تردد، تعصبات سنتی و یاخانوادگی، به تحصیل در مقطع ابتدایی بسنده کرده اند.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد دوستار عنوان کرد: چنانچه بتوانیم کتاب را در سبد خرید خانواده ها جای دهیم بسیاری از معضلات اجتماعی برطرف می شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مهدی رمضانی، مدیران کل روابط عمومی و امور بین الملل، ترویج کتاب خوانی و امور فرهنگی و دفتر برنامه ریزی نهاد کتابخانه های عمومی کشور را منصوب کرد.
مهدی رمضانی دبیرکل نهاد با صدور حکمی محمدرضا اسفاری را به عنوان مدیرکل مدیرکل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی منصوب کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۵    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تالش از دیدار با تارا خطیبی، نویسنده کتاب "قصه های دختری مبارز و همرزمش" به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۰    
جعفر صمدی از مدرسین ادبیات داستانی و پژوهشگران شهرستان تالش روز چهارشنبه 25 آبان ماه، به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی با تارا خطیبی، راوی و نویسنده کتاب " قصه های دختری مبارز و همرزمش" دیدار کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
توسعه زندگی شهری و سیطره فناوری به طرز عجیبی حرکت زمان را پرشتاب کرده، اما این وضعیت برای همه یکسان نیست؛ به بچه های قد و نیم قدی فکر کنید که در روستاهای کم برخوردار و دور از انواع و اقسام بازی های کامپیوتری و سرگرمی های پرزرق و برق باید خودشان را سرگرم کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۳    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: هرچند حال کتاب خوانی خوب است ولی در حال حاضر 27 شهر خراسان رضوی فاقد کتابخانه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - شهردار شیراز گفت: برای میسر شدن توسعه فرهنگ شهروندی راه های مختلفی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن گسترش فرهنگ کتابخوانی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز با اشاره به پایین بودن سطح سرانه مطالعه در کشور گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی ابتکار نو و ارزشمندی توسط مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز در قالب سرای یار مهربان در نظر گرفته شده است.
ویژه برنامه "قرار در کتابفروشی" به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی با حضور اعضا مرکز2 کانون فکری کودکان و نوجوانان مورخ 30 آبان 1401 برگزار شد.
ویژه برنامه "قرار در کتابفروشی" به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی با حضور اعضا مرکز2 کانون فکری کودکان و نوجوانان مورخ 30 آبان 1401 برگزار شد.
نشست کتاب خوانی " خواندنی ترین کتاب " با حضور کارشناسان ، مربیان فرهنگی ، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان به صورت حضوری و مجازی به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی برگزار گردید .
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۰    
اصفهان رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مسابقه کتاب خوانی پرسمان حجاب و عفاف ویژه عموم مردم برگزار می شود.
هم زمان با هفته ی کتاب و کتاب خوانی ورک شاپ تخصصی آشنایی با تصویر سازی کودک در کانون استان چهارمحال محال و بختیاری برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سومین برنامه از سری برنامه های نقد و نظر در حوزه کتاب و کتاب خوانی و چالش های پیش روی آن با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۰    
نصرالله پژمانفر: اگر خواندن کتاب های دعا، قرآن و فضای مجازی به عنوان فضای مطالعه محاسبه نشود، سرانه کتاب خوانی به شدت نگران کننده است.
هم زمان با هفته کتاب و کتاب خوانی نشست سیرمطالعاتی کارشناسان و مربیان ادبی با نگاهی به کتاب" رستاخیز کلمات" از استاد محمدرضا شفیعی کدکنی برگزار شد.
عضو کتابخانه ی سیار روستایی استان فارس در پنجمین جشنواره دانایی، توانایی و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی برگزیده شد.
مراکز فرهنگی هنری ابهر و شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اجرای برنامه های مختلف هفته کتاب و کتاب خوانی را گرامی داشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
چند سالی است در کنار اقدامات نوآورانه فرهنگی، سنت نذر کتاب بین مردم اصفهان ترویج یافته است که تاثیر بسزایی در توسعه عدالت فرهنگی و دانایی در جامعه دارد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی از کتاب قاسم حاج قاسم (زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم، وحید زمانی نیا) رونمایی شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شهرداری کاشان از جشن کتاب، دانش آموز آینده در مناطق کم برخوردار کاشان خبر داد. بر اساس این گزارش، این جشن به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی برگزار شد و در حاشیه آن معرفی کتاب محمد مثل گل بود نوشته غلامرضا حیدری ابهری و کتاب داداش ابراهیم با روایت ها و داستان های کوتاه در وصف ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت مقوله کتابخوانی برای توسعه استان گفت: دستگاه های متولی فرهنگ استان با هم افزایی با یکدیگر در راستای ایجاد علاقه و گرایش کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور به امر کتاب خوانی باید برنامه ریزی های منسجم و علمی داشته باشند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح تجهیز کتابخانه کلاسی با عنوان یار مهربان در دبستان حضرت از روستای قرمز تپه شهرستان پاکدشت به صورت همزمان با 32 مدرسه از 32 استان کشور کلید خورد. ...
اولین مهرواره علمی فرهنگی هنری و ادبی " گاهی به آسمان نگاه کن " همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در مرکز علمی فرهنگی هنری ادبی علوم و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۰    
ایسنا/اصفهان دبیر جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان کاشان گفت: جام باشگاه های کتاب خوانی یک نمایش فرهنگی در یک مناسبت خاص نبود، بلکه برنامه ای بود که با هزینه کم و با مشارکت داوطلبانه مخاطبان اجرا می شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: توسعه، ترویج و تقویت فضای کتابخانه ها برای تقویت فرهنگ مطالعه در جامعه کار و تلاش منجر به آگاهی و دانش بیشتر کارگران در رونق تولید و بهره وری می شود.
ویژه برنامه " مرا بشناس" به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی با حضور اعضا در مرکز 7 کانون برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، آیین تجلیل از فعالان کتاب و کتاب خوانی استان گلستان با شعار ما همانیم که می خوانیم و با حضور جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و فعالان حوزه کتاب و کتاب خوانی در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
روحیه احسان و نیکوکاری، خیرخواهی و نوع دوستی در قالب سنت حسنه وقف و انجام امور خیریه و عام المنفعه یکی از دلایل شکوفایی فرهنگ و تمدن اسلامی است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۲    
به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی نمایشگاه کتاب کارگران برگزار شد این نمایشگاه از روز جمعه مورخ 27 آبان ماه به مدت 2 هفته در محل باشگاه کارگران چهار باغ بالابرپا خواهد بود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۶    
آمار ها نشان می دهد فضای کتاب و کتاب خوانی در خراسان رضوی نسبت به سال های پیش رشد چشمگیری داشته است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
برجی گفت: آئین نکوداشت هفته کتاب با هدف ارتقای فرهنگ مطالعه و ترویج کتابخوانی در کرج برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۱    
فیروزکوه ( پانا) - معاون پرورشی دبیرستان حضرت معصومه (س) به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کتاب را آسمانی پر از ستاره علم و انسان را پرنده ای در پرواز، توصیف کرد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۱    
بهارستان دو (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بهارستان، هفته کتاب و کتاب خوانی را فرصت مناسبی برای ترویج این فرهنگ میان دانش آموزان و هدایت کردن آنان به این سمت دانست و گفت کتاب، غذای روح انسان است. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۱    
کرج (پانا) - رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان البرز از برگزاری مسابقات کتاب خوانی با محوریت مراقبت از محیط زیست در مدارس شاهد استان خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۱    
زنجان (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، کتاب و کتاب خوانی را راهگشا و روشنگر برای حل بسیاری از مشکلات در جامعه دانست. ابوالفضل خوئینی امروز در آیین افتتاحیه هماهنگ کشوری طرح یار مهربان و رونمایی از کتابخانه های کلاسی که در دبستان آزادگان زنجان برگزار شد، اظهار کرد: کتاب و مطالعه ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۵    
کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان هرمزگان به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی در مدارس و مساجد محلات کم برخوردار ویژه برنامه ای همراه با نمایشگاه اجرا کرد.