چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۵۷May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتشارات»

شبستان   ۵۳ دقیقه پیش    
کتاب خانه ام بوی سفر گرفته با قلم سولماز اصل دینی، در 224 صفحه توسط انتشارات نوسده منتشر شد.
ایبنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خراسان جنوبی- دومین کنگره ملی دو هزار شهید استان خراسان جنوبی از تمامی پژوهشگران علاقه مند دعوت می کند، آثار، پژوهش ها و مصاحبه های انجام شده، ایده ها و... را در زمینه دفاع مقدس و شهدای والامقام با هدف حفظ و نشر آن با انتشارات انصارالرضا به اشتراک بگذارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کتاب مصاریع مذبوح و من مات من العشق دو مجموعه شعر آئینی سروده مهدی زارعی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، این کتاب در 144 صفحه با شمارگان 550 نسخه و قیمت 120 هزار تومان در انتشارات ققنوس راهی بازار کتاب شده است. در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم: بیایید محتاطانه به کتاب ها بچسبیم. ...
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۸    
علیرضا وکیلی، رییس اداره انتشارات و ارتباط با رسانه بانک پارسیان، در حاشیه رویداد ایران هلث گفت: هدف ما از شرکت در این رویداد، معرفی و ارائه خدمات به فعالان حوزه سلامت است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۸    
کتاب هنر پیانو؛ یادداشت های یک معلم نوشتهٔ هانریش نئو هاوس و ترجمهٔ محسن الهامیان در 500 نسخه با 312 صفحه به قیمت 329 تومان از انتشارات پارت منتشر و وارد بازار کتاب شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۵    
کتاب پسر های ننه عبدالله که انتشارات سوره مهر آن را منتشر کرده و حاصل حدود 40 ساعت مصاحبه سعید علامیان با یکی از مدافعین خرمشهر است، تبدیل به کتاب صوتی شد و قرار است در هفته دفاع مقدس رونمایی شود.
"به شرط عاشقی" روایت زندگی سردار شهید مدافع حرم "سعید سیاح طاهری" از زبان همسر است که همزمان با ایام آزاد سازی خان طومان سوریه توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مصاریع مذبوح و من مات من العشق دو دفتر شعر آیینی سروده مهدی زارعی در انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.
کتاب شعر شیرین بیان سروده پیوند فرهادی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۰    
کتاب جادوی تقابل در شش مثنوی عماد فقیه کرمانی به قلم فرزنده عدالت کاشی، پژوهشگر و استاد زبان و ادبیات فارسی به همت انتشارات استاد شهریار منتشر شد.
مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دومین نشست گفت وگومحور کتابخانه مرجع کانون درباره اهمیت مخاطب شناسی در تولید کتاب کودک سخن گفت.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۲    
مولف کتاب میدان حیاتی، القای الکترومغناطیسی متقابل در خصوص انتشارات کتابش گفت: این کتاب جلد چهارم از مجموعه کتاب های ارتباط انسان و تعامل او با جهان فیزیک است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۷    
کتاب همه ما فضانورد هستیم! نوشته کیت پنکهرست با ترجمه سپیده تفضلی از سوی انتشارات ناریا منتشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۹    
خراسان رضوی- مدیرمسئول انتشارات و کتابفروشی فرا انگیزش مشهد معتقد است که ناشرانی که در برندسازی فعالیت دارند نسبت به ناشرانی که در این حوزه فعال نیستند، موفق تر هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کتاب پانزده سال دارم و نمی خواهم بمیرم...؛ زندگی آنقدرها هم آسان نیست نوشته کریستین آرنوتی با ترجمه قاسم صنعوی توسط انتشارات سروش به چاپ دوم رسید.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس جلد دوم رمان دیما با عنوان هنوز می بینی مرا؟ نوشته اسماً غفاری به تازگی توسط انتشارات کتابستان منتشر و روانه بازار نشر شده است. این رمان اجتماعی ماجرای زنی است که بعد از شهادت همسرش مجاهد خانه می شود. در معرفی این کتاب آمده است: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کتاب لطیفه های شیرین زهرالربیع تألیف سید نعمت الله جزایری با بازنویسی مجید شفیعی توسط انتشارات پیدایش به چاپ پنجم رسید.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
قزوین- کتاب از اسطوره تا سینما تالیف ندا خوینی توسط انتشارات شمع آوید قزوین به چاپ دوم رسید.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
کتاب گردونه آتش؛ تفسیرهایی بر تراژدی شکسپیری نوشتهٔ جی. ویلسون نایت و ترجمهٔ رضا سرور در نوبت اول 1403 در 496 صفحه به قیمت 545 هزار تومان به همت انتشارات بیدگل منتشر شده است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
کتاب زندگی و زمانه علی اکبر معین فر به قلم پرویز سعادتی در انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رمان نوجوان حسنا و ملکه های رنگی به قلم نسیبه استکی از سوی انتشارات کتاب جمکران منتشر شد.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اول فارس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام دانشگاههای هدف این رتبه بندی نیز دانشگاه هایی هستند که از نظر تعداد انتشارات در هر حوزه در میان 700 دانشگاه اول جهان قرار گرفته و در بازه زمانی سه ساله دست کم 150 مدرک در هر آن حوزه موضوعی منتشر کرده باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات فرهنگی و انتشارات مجمع جهانی اهل بیت (ع) خبر از توافق همکاری این انتشارات و پلتفرم wonderbuuk در نمایشگاه بین المللی کتاب کوالالامپور داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: کاغذ ایرانی به محض چاپ مصرف می شود و وارد فضای صادرات نمی شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کتاب "نغمه مادری" به قلم زهرا نجاتی با رویکرد زنانه و مادرانه که به بررسی نقش مادری پرداخته است، از سوی انتشارات میراث ماندگار منتشر شد.
تارنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری شعر ایران-تارنا: داود سوران از پیشکسوتان حوزه نشر، شاعر و منتقد ادبی با حضور در ایستگاه رسانه ای تارنا درباره وضعیت نشر بخصوص در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران چنین گفت: ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۲    
کتاب اسرار جنگ تحمیلی به روایت اسرای عراقی نوشته مرتضی سرهنگی را می خوانیم. این کتاب، نخستین بار در سال 1363 توسط انتشارات سروش منتشر شد.
لیزنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کتاب اسنادی از روند اجرای معاهده ترکمنچای و اینجا آفتاب بر من زودتر طلوع می کند بر پیشخوان تازه های نشر سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران قرار گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کتاب فرهنگ توضیحی مثل های ژاپنی نوشته سید آیت حسینی و شقایق دانشمند توسط انتشارات امیرکبیر منتشر و راهی بازار نشر شد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر انتشارت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: وضعیت نشر کودک و نوجوان مطلوب نیست و نهادهای بالادستی باید وارد میدان شوند و متولی گری خود را حفظ کنند. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۰    
سه اثر با محوریت بازنویسی آثار کهن فارسی با عنوان های داستان هایی از مرزبان نامه ، نثر روان و کودکانه شاهنامه و داستان هایی از مثنوی معنوی به قلم زهرا عبدی از سوی انتشارات فانوس دانش منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رمان پرتو سبز نوشته ژول ورن با ترجمه سوگل فراهانی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
کتاب تهران جان به کوشش مهدی قزلی و مکرمه شوشتری در انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کهگیلویه و بویراحمد-به همت انتشارات گنجور، کتاب نگاه به شرق در دولت سید ابراهیم رئیسی منتشر و روانه بازار شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۲    
کتاب اساطیر خاورمیانه تالیف عباس مخبر از سوی نشر مرکز منتشر شد. اساطیر خاورمیانه داستان شکل گیری تمدن بشر در فراز و نشیبی هزاران ساله است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کتاب امداد فرهنگی اثری است که شامل تجربیات فعالان فرهنگی و خصوصاً حوزوی در مواجهه با آسیب های اجتماعی است که در هفت جلد منتشر شده است. کتاب امداد فرهنگی در هفت جلد توسط انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شده است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸    
مدیر انتشارات فصل پنجم با بیان اینکه همه فعالیت های کتاب محور به نمایشگاه و هفته کتاب محدود شده، پیشنهاد کرد، یک فضای هزار متری را پیاده رو کتاب کنیم تا هر کسی هر کتابی برای فروش دارد را بیاورد آنجا عرضه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
کتاب دوربین عکاسی نوشته آنسل آدامز با ترجمه پیروز سیار توسط انتشارات سروش به چاپ نهم رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
کتاب دست هایش نوشته پرویز دوائی از مجموعه نامه هایی از پراگ توسط انتشارات جهان کتاب منتشر و راهی بازار نشر شد.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ناظر چاپ کتاب های انتشارات خط مقدم گفت: اگر بتوان کتاب های درسی را با کاغذ های ایرانی تامین کرد، از خروج ارز کشور جلوگیری می شود. در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بود که محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که در ماه های آینده بزرگترین کتابخانه منطقه در یکی از شهر های ...
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کتاب عصر انقلاب اسلامی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی به استناد آمارهای بین المللی به قلم احمد نظرپور از سوی انتشارات عقیله عشق منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تولید محتوای انتشارات انقلاب اسلامی گفت: تامین و کیفیت کاغذ برای ناشران اهمیت دارد؛ چراکه این کاغذ می خواهد سال ها در اختیار مردم باشد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کتاب پیر پرنیان اندیش، جمع آوری خاطرات هوشنگ ابتهاج توسط میلاد عظیمی و عاطفه طیه است که در سال 1391 توسط انتشارات سخن منتشر شد. به گزارش انتخاب، هوشنگ ابتهاج در این کتاب به خاطرات خود در مواجهه با سؤالات گردآورندگان می پردازد. این کتاب در دو جلد و بیش از هزار صفحه منتشر شده است. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
کتاب قهوه قجری در فنجان ادبیات اثری از کمال شفیعی و محمدرضا بیرنگ توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه فرهنگی:ترجمه فرانسوی مجموعه ای از اشعار محمد شمس لنگرودی با ترجمه فریده روا در فرانسه منتشر شد.به گزارش ایسنا، انتشارات اِرِس که ناشر شعرهای شمس لنگرودی است، در معرفی این کتاب ابتدا شعری از اشعار این شاعر را آورده است: آیا باید بسوزم و دم برنیارم تا رها شده در تاریک شهابم بخوانند. ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کتاب سفیانی و نشانه های ظهور نوشته محمد فقیه با ترجمه سید شاهپور حسینی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شد.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، با توجه به حضور فعال انتشارات کانون در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، دومین نشست گفت وگومحورکتابخانه مرجع، به اهمیت مخاطب شناسی در تولید کتاب کودک اختصاص دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
انتشارات مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام در چهل و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب کوالالامپور حضور یافته است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۵    
اردبیل- انتشارات نیکان امروز در دو ماه اول سال 4 کتاب در حوزه مهارت و یادگیری چاپ و روانه بازار کرده است.