پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۰۲Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتشارات»

باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
کتاب بانوی قرن؛ روایت داستانی از مادر شهیدان حسن، عباس و امیر اسماعیل زاده در انتشارات روایت فتح منتشر شد.
زاگرس آنلاین   ۶ ساعت پیش    
پایگاه خبری جماران: اخیرا کتاب با راز سر به مهر به قلم محمدجواد ظریف، علی اکبر صالحی، سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی با موضوع برجام در 6 جلد به نگارش درآمد و توسط انتشارات اطلاعات منتشر شده است ...
جماران   ۶ ساعت پیش    
پایگاه خبری جماران: اخیرا کتاب با راز سر به مهر به قلم محمدجواد ظریف ، علی اکبر صالحی ، سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی با موضوع برجام در 6 جلد به نگارش درآمد و توسط انتشارات اطلاعات منتشر شده است. ...
شارا   ۹ ساعت پیش    
کتاب "رویکردهای نوین کاربردی خلاقیت در روابط عمومی" به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان در 234 صفحه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۵    
خاطرات این سه نفر ، داستانی ست بلند از میلاد تشکری که انتشارات نسل روشن به میان خوانندگان و خواهندگان رمان ایرانی آورده است.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب آهنگران با حضور جمعی از شخصیت های فرهنگی عصر روز دوشنبه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد. در این مراسم که با تجلیل از صادق آهنگران همراه بود ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۰    
حامد طالبی در برنامه زنده سلام تهران، از چاپ این کتاب توسط انتشارات سروش خبر داد و اظهار کرد: هدف از چاپ این کتاب بررسی زوایای مختلف پیاده روی بزرگ اربعین در حوزه علوم ارتباطات است .
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۵    
کتاب های صوتی گمشده دره سبز نوشته مریم بازرگانی با صدای جهانگیر الماسی، جشن حنابندان نوشته محمدحسین قدمی و مربع های قرمز نوشته زینب عرفانیان با صدای ایوب آقاخانی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور علی اکبر شیروانی مدیرعامل انتشارات سوره مهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۵    
رمان دختر آن سوی آینه نوشته الیستا آقائی توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شد.
فوت وفن   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۹    
مجموعه کتاب های چند کنکور انتشارات خیلی سبز کتاب های چند کنکور خیلی سبز کتاب های خوش خطی خیلی سبز آشنایی بیشتر با انتشارات خیلی سبز کتاب های ماجراهای من و درسام برای 20 گرفتن خیلی سبز کتاب کار خیلی سبز کتاب های هفت خان خیلی سبز کتاب های فصل آزمون خیلی سبز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
چاپ نخست جلد یک کتاب امید ناب شرح فرازهایی از دعای ابوحمزۀ ثمالی، مجموعه سخنرانی های آیت الله علی احمدی میانجی از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کتاب روز حسین نوشته غلامرضا ابهری حیدری توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۰    
کتاب روز ملخ نوشته ناتانیل وست، با ترجمه ای از فرید دبیرمقدم، به همت انتشارات ماهی به بازار کتاب راه یافت.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۰    
کتاب جیغی که توی قوطی گیر افتاده بود نوشته فریبا کلهر و با تصویرگری سمانه صلواتی به همت انتشارات شهرقلم به کتاب فروشی ها راه یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – کتاب جغرافیای تاریخی کوهستان شرقی تبرستان که در آن با نگاهی پژوهشی برخی مسائل قلمرو باوندان و قارن وندان مورد بررسی قرار گرفته از سوی انتشارات رسانش نوین منتشر شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - انتشارات انجمن سینمای جوانان ایران، کتاب تاریخ فیلم تجربی نوشته ال. ریس را با ترجمه روناک رنجی به عنوان یکی از چهار کتاب جدید خود با محوریت سینمای تجربی منتشر کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از رونمایی 12 عنوان کتاب نشر شاهد در هفته دفاع مقدس با همکاری رادیو فرهنگ خبر داد.
مؤسسۀ فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس ،دویست و هفتاد و پنجمین شماره از نشریه تخصصی اکو آو اسلام را به زبان انگلیسی وسیصد و هفتاد و سومین شماره از نشریه تخصصی الوحده به زبان عربی منتشر کرد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۱    
مدیر انتشارات ثالث مطالعه ادبیات و اشعار کهن ایران از شاعرانی چون سنائی، عطار و بسطامی را توصیه کرد و گفت: کرونا فرصت خانه شینی اجباری فراهم کرد تا کتاب هایی را که برای مطالعه آنها برنامه ریزی کرده بودیم؛ بخوانیم و تجربه عرضه و تقاضا در حوزه کتاب در این ایام نشان از اشتیاق برای مطالعه بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نشست بررسی رمان نوشانوش نوشته محمد محمودی نورآبادی از منشورات انتشارات به نشر به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور محمدقائم خانی (مجری کارشناس) و جواد محمدی (منتقد ادبی) در محل کتابفروشی به نشر تهران برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
آلبوم قطعاتی برای فلوت به نوازندگی مهرداد غلامی، توسط انتشارات ماهور راهی بازار موسیقی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۹    
کرمانشاه - ایرنا - انتشارات آون جلد نخست کتاب مکتب پایایسم اثر میثم رجبی نویسنده کرمانشاهی را در هفت بخش، شمارگان یک هزار نسخه و 160 صفحه منتشر و روانه بازار کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شب گرفتن ماه با تلخیص محمدرضا سرشار از کتاب بسی رنج بردم ساتم الوغ زاده روایت داستان زندگی حکیم ابوالقاسم فردوسی برای نوجوانان است. به گزارش ایسنا، چاپ ششم این کتاب در 296 صفحه، با شمارگان 2500 نسخه و قیمت 65هزار تومان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۲    
مدیرعامل انتشارات سروش معتقد است تقویت ظرفیت تولید کاغذ در داخل و دیجیتال و پرینتی کردن کتاب ها می کند کمک بزرگی به بازار کاغذ و ناشران باشد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت روز ملی گرامیداشت شعر و ادب فارسی، کتاب سی حکایت از گنجینه ادبیات کهن پارسی گزیده مجموعه هشت جلدی قصه های خوب برای بچه های خوب به همت رایزنی فرهنگی ایران در ایتالیا و با همکاری انتشارات ایل چرکیو رونمایی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱    
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور، با توجه به کسب مجوز انتشارات سازمان در سال گذشته از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از اساتید رشته های مختلف دانشگاهی دعوت کرد از طریق معاونت پژوهش و فناوری سازمان برای گرفتن شابک، فیپا و مجوز نشر کتاب اقدام کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۶    
اگر دوست دارید فرزندتان از کودکی با کتاب انس بگیرد، خلاق و متفکر بار بیاید و با ادبیات غنی و ارزشمند آشنا شود، پیشنهاد می کنیم کتاب برای من بخوان را مطالعه کنید. این کتاب اثر برنیس. ای. کولینان است که با ترجمه رضا درمان و سودابه درمان توسط انتشارات دستان چاپ و روانه بازار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب پاتک علیه پیتوک ؛ روایت مردانگی های شهید مدافع حرم سیدهادی سلطان زاده به قلم زهره علوی راد و توسط انتشارات راه یار چاپ و راهی بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۶    
کتاب روزهای آرام در کلیشی نوشته هنری میلر و با ترجمه ای از فرید قدمی، از سوی انتشارات هیرمند منتشر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه چهار جلدی محور مقدس نوشته علیرضا موذن در قطع وزیری توسط انتشارات کتاب نیستان وارد بازار نشر شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۰    
حسین رستمی در گفت وگو با میزان پیرامون شرایط این روزهای ناشران گفت: افزایش قیمت مواد اولیه خصوصا کاغذ رکود عمیقی را در حوزه نشر ایجاد کرده تا حدی که بسیاری از ناشران از ادامه کار دست کشیده اند و برخی در انتظار کاغذ باقی مانده اند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تازه ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی با عنوان جهاد مقدس که شامل بیانات آیت الله خامنه ای در مورد دفاع مقدس است، رونمایی شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی(ع) و شروع پیاده روی اربعین، انتشارات سروش کتابی با عنوان به خدای درختان انجیر تالیف محسن حسن زاده را منتشر کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کتاب از داستان ها باید آموخت؛ خاطرات و حکایات اثر محمدباقر ادیبی لاریجانی است که از سوی مؤسسه ایمان ماندگار گردآوری و توسط انتشارات واژه پرداز اندیشه به چاپ رسیده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه داستان خواب های زمستانی نوشته لیلا امانی از سوی انتشارات همسایه منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۵:۱۳    
سفرنامه به خدای درختان انجیر روایتی از سفر اربعین و به قلم محسن حسن زاده است که انتشارات سروش همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی(ع) اقدام به انتشار این کتاب کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در آستانه اربعین حسینی(ع) انتشارات سروش کتاب داستانی با نام"اربعین عاشقی" تالیف نجمه جوادی را وارد بازار نشر کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کتاب آهنگران خاطرات حاج صادق آهنگران کاری از انتشارات یا زهرا (س) به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 15 در فرهنگسرای ارسباران رونمایی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای ، سه شنبه 30 شهریور در سالن شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار شد. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ...
شارا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۴    
مهمترین مهارت این است که بتوانیم به طور مؤثر ارتباط برقرار کنیم. - کتاب "مهارتهای ارتباطی موثر" تالیف مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. این کتاب در 100 صفحه تالیف شده و در خصوص توسعه مهارتهای حرفه ای، توصیه ها و مطالب کاربردی ارزشمندی ارایه می کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۷    
انتشارات سروش کتاب رسانه های مجازی در مسیر تکامل را جدید به انتشار درآورده است، اثری تحلیلی دررابطه با شبکه های اجتماعی و تغییرات فضای مجازی.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب زندگی آیت الله العظمی سیدروح الله موسوی خمینی نوشته حورا نژادصداقت در آستانه هفته دفاع مقدس و سالروز میلاد امام خمینی (ره) از سوی انتشارات روایت فتح چاپ و روانه بازار نشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۲    
از جناب پو چه خبر؟ ، مجموعه داستانی از ادگار آلن پو با صدای لیدا طرزی توسط انتشارات نیستان به صورت کتاب صوتی منتشر شد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
از گذشته ای نه چندان دور؛ خاطرات سردبیر سابق روزنامه کیهان نوشته سیدحسین عدل به کوشش فرشید ابراهیمی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیر اجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین گفت: در کتاب الگوریتم ها در معماری و شهرسازی تلاش بر این است ابتدا بررسی دقیقی از نحوه الهام از طبیعت و عملکرد الگوریتم های پرکاربرد در معماری و شهرسازی صورت گرفته و سپس نحوه عملکرد و الگوریتم بهینه سازی فیزاروم مورد ارزیابی قرار می گیرد تا شناخت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک انتشارات اسلامی در فرانسه به اتهام فروش کتابهایی که تاریخ اسلام تبلیغ می کند ، تعطیل شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب "آهنگران" خاطرات حاج صادق آهنگران کاری از انتشارات یا زهرا (س) عصر روز گذشته (دوشنبه) در فرهنگسرای ارسباران رونمایی شد.
خبر آوا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شعر سایه در موسیقی ایرانی عنوان یکی از آثار پژوهشی حوزه موسیقی است که در قالب طرح پژوهشی سایه و موسیقی با تغییرات جدیدی پیش روی مخاطبان قرار گرفت. کتاب شعر سایه در موسیقی ایرانی نوشتۀ مهدی فیروزیان پس از گذشت دو سال از چاپ نخستِ آن، با تغییراتی به چاپ دوم رسید و توسط انتشارات هنر موسیقی در [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
کتاب نفیس کتاب آرایی نسخه های هنری دوره قاجار با استناد به نسخ خطی کتابخانه ملی ایران بر اساس تحقیق و تالیف حبیب الله عظیمی توسط انتشارات مجمع ذخایر اسلامی قم - ایران منتشر شد.