شنبه ۱۳ خردادساعت ۰۲:۲۵Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتشارات»

ایبنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رمان نوجوان برای شروع منتظر کسی نباش نوشته لین ری پرکینز با ترجمه تینا غراب از سوی انتشارات پیدایش روانه بازار نشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر انزوا سروده محمد عزیزی توسط انتشارات شانی به چاپ دوم رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- کتاب میراث های معنوی درروستای نظر آقا به انضمام حادثه جنگ کویری با هدف شناخت ازتاریخ روستای نظرآقا توسط انتشارات قلمداران جنوب منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۶    
موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی همچون سال های گذشته به مناسبت بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) اقدام به تهیه تولید، چاپ و نشر دویست و چهل و یکمین شمارۀ نشریه الطاهره به زبان عربی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کتاب صوتی تنها گریه کن با همکاری شرکت سماوا و انتشارات حماسه یاران با صدای ملیحه شبانیان تولید می شود و در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۲    
کتاب بازاریابی دیجیتال در بازار سرمایه نوشته مصطفی حسین زاده در حوزه مدیریت و کسب و کار است که توسط انتشارات کلید پژوه منتشر شده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی- کتاب مجموعه داستان ائمه اطهار (ع) در سه جلد توسط انتشارات زبان علم به چاپ رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل،نشست تخصصی همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی با حضور فائزه عظیم زاده اردبیلی دبیر همایش ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کتاب ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی نوشته سیمون مور و رولاند هوبشر که درآمدی بر هوش مصنوعی و رابط های کاربری هوشمند است، با ترجمه امیرعلی خلج توسط انتشارات سیمای شرق منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ترجمه کتاب دولت ها و انقلاب های اجتماعی نوشته تدا اسکاچ پل توسط انتشارات سروش به چاپ چهارم رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کتاب مصور اژدهای کتاب خوان به نویسندگی و تصویرگری آماندا دریسکول با ترجمه محبوبه نجف خانی از سوی انتشارات زعفران به چاپ سوم رسید.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - آقای شتین آکلوز فعال فرهنگی اهل ترکیه با بیان اینکه این انتشارات نخستین مؤسسه علمی فرهنگی و انتشارات پیروان اهل بیت(ع) در ترکیه بعد از انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آشنایی با فرهنگ رضوی در ترکیه افزایش چشمگیری داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات به نشر از آغاز به کار رویداد کتاب محور قلم گاه با نگاه جدیدی به کتاب و مسابقات کتابخوانی توسط انتشارات به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
پانزدهمین دوره پویش کتابخوانی کتاب و زندگی با محوریت کتاب خاتون و قوماندان با همکاری مرکز رسانه ای شیرازه و انتشارات ستاره ها، آغاز شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
انتشارات کتاب پارک، جلد اول مجموعه هیلدا با عنوان هیلدا و ترول به قلم لوک پیرسن را با ترجمه زهراءالسادات عمرانی منتشر کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۰    
هشتمین کتاب از مجموعه خاطرات شفاهی انتشارات 27 بعثت با عنوان رد پایی در رمل به چاپ دوم رسید.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب تحولات نوپدید دینی و معنوی در دنیای معاصر اثر محمدمسعود سعیدی به همت انتشارات پژوهشکده اسلام تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۶    
کتاب سایه روشن صد داستان پرجاذبه از حاکمان و رهبران صد ساله ایران نوشته سید محمدحسین راجی توسط انتشارات اندیشکده راهبردی ساعت ها به چاپ رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
چاپ نخست کتاب عصر هوش مصنوعی و آینده انسان تألیف هنری کیسینجر، اریک اشمیت و دانیل هوتنلاکر با ترجمه پوریا هامونی از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
عصر اقتصاد -درخشش بیمه کوثر در نهمین جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت بیمه کشور با کسب 2 عنوان صورت پذیرفت. نهمین جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت بیمه کشور همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی به همت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در 9 محور شامل: انتشارات ، ارتباط با رسانه ها ، امور تبلیغاتی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
پانزدهمین دوره از پویش کتابخوانی کتاب و زندگی از دهم خرداد به جریان افتاد. این دوره از پویش با همکاری مرکز رسانه ای شیرازه و انتشارات ستاره ها، خاتون و قوماندان ، کتاب تحسین شده توسط رهبر انقلاب را برگزیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه 5 جلدی قصه های شیرین دلستان و گلستان اثر محمد حمزه زاده به همت انتشارات هزاربرگ به چاپ دهم رسید.
هفت راه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۸    
این اثر که پنجمین کتاب از مجموعه کتاب های خاطرات شفاهی انتشارات 27 بعثت است، در 416 صفحه به قلم معصومه محمدی در 1400 چاپ شد.گفت و گوی ما با این نویسنده را بخوانید. عنوان اثر و طرح روی جلد آن چگونه خلق شد؟ ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
"به بلندای آن ردا" اثری مکتوب و داستانی نوشته سید علی شجاعی و نشان دهنده اتفاقاتی تازه در خلق داستان های تاریخی و دینی است که از سوی انتشارات نیستان منتشر شده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عصمت احمدیان، مادر شهیدان فرجوانی از بانوان فعال در ستاد پشتیبانی دفاع مقدس اهواز بود و هم اکنون با 75 سال سن، زندگی خود را صرف امور خیریه و کارآفرینی مردم می کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۳    
بوشهر- چاپ پنجم کتاب ایران در دوران قحطی؛ روایتی از دیدار شرق و سفر رفت و بازگشت نوشته ویلیام بریتل بنک با ترجمه سیده فاطمه یاحسینی به همت انتشارات شیرازه راهی بازار کتاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری چهارمین دوره طرح ملی فصل سخن با هدف تقویت روحیه نقادی در دانشگاهیان ( به ویژه دانشجویان) و ایجاد فضای نقد و گفتگو و نقد محتوای کتاب های تولید شده در زمینه علوم انسانی ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رسول نظرزاده در کتاب فراسوی نگاتیوها: ساختار گفتمانی در فیلم های سینمای ایران به مطالعه ساختاری، جامعه شناسانه و تطبیقی سینمای ایران پرداخته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کتاب روان شناسی اخبار جعلی؛ پذیرش، به اشتراک گذاری و اصلاح اطلاعات غلط با ترجمه سعیده خزایی توسط انتشارات سروش منتشر و راهی بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۳    
مدیر انتشارات قدیانی با اشاره به اجرای ایده خلاقانه برگزاری نمایشگاه مجازی در کنار نمایشگاه حضوری گفت: حضور کتابفروشان در این رویداد، فرصتی ایده آل را برای دسترسی مخاطبان به کتاب های ناشران و نویسندگان در کل کشور فراهم کرده بود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۴    
کتاب کارآفرینی با رویکردی بر فرهنگ مشارکت و نوآوری توسط دکتر ابراهیم ایران نژاد عضو هیات علمی پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی و فرزاد حاجی غفوری تالیف و توسط انتشارات پژوهشی دانشگاه به چاپ رسید.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۵    
مجموعه کتاب های شکوفه ها ویژه سنین 2 تا 6 سال با رویکرد آموزش مفاهیم دینی به قلم خانم ها ازناوی و بیطرفان از سوی انتشارات جامعه الزهرا علیهاالسلام منتشر شد.
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۱۹    
راه اندازی دفتر انتشارات مهوا در بادرود با همت بخش خصوصی و همراهی و پیگیری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حضور و بازدید فرماندار شهرستان نطنز از دفتر انتشارات مهوا در بادرود ایشان اظهار داشت: نیاز شهرستان به وجود این دفتر به عنوان بستری برای خدمت به جامعه فرهنگ دوستان و نویسندگان [...]
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، کتاب صوتی حاج جلال نوشته لیلا نظری گیلانده به تازگی با صدای داوود حیدری توسط سماوا منتشر و روانه بازار نشر شده است. این کتاب سال 1399 توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است و یکی از پنج کتابی است که در چهاردهمین دوره جایزه جلال ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نویسندگان این کتاب، شانکار ودانتام و بیل مسلر در 10 فصل به مثال هایی از فریب های ذهنی و خودفریبی های انسان در طول زندگی روزمره اشاره می کنند. نگار قاسملو مترجم کتاب فریب های ثمربخش، قدرت و تناقض ذهن خودفریبنده که به تازگی از سوی انتشارات ارجمند منتشر شده در گفت وگو با ایبنا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کتاب فوت و فان نوشته عباس احمدی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل، کتاب *ژرم پلاسم فندق ایران* منتشر شد. این کتاب توسط دکتر مهران اوچی اردبیلی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی استان اردبیل، حسن نورافکن و ناصر محبعلی پور اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/قم نشست رونمایی، نقد و جشن امضا مجموعه روایت هیژده چرخ به همت اداره کل کتابخانه های استان قم و با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و انتشارات صاد با حضور عاطفه سادات موسوی، مرضیه نفری ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان کتاب زندگی یک سفر است (پزشکی از تبار رنسانس نوین) نوشته رضا نیلی پور در انتشارات نیلوفر با قیمت 95 هزار تومان و در 151 صفحه منتشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۵    
شعبه مرکزی انتشارات و کتاب فروشی هاشمی با تصمیم خانواده هاشمی پس از 32 سال فعالیت تا دو ماه دیگر تعطیل خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ترجمه کتاب کهن دیار گیان نوشته رومن گیرشمن، جرج کننتو و هنری ویکتور وولیس توسط انتشارات سفیر اردهال به چاپ دوم رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رمان سه جلدی هیوکا باشگاه ادبیات کلاسیک نوشته هونوبو یونیزاوا با ترجمه حورا نقی زاده توسط انتشارات پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رمان این خانه از آن من است نوشته دروته هانزن با ترجمه فاطمه اتراکی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۱    
شرکت Fortescue در نظر دارد تا سال 2040 میزان انتشارات کربنی خود را به صفر برساند. سرمایه گذاری این شرکت در این خصوص، علاوه بر کاهش انتشار کربن، می تواند وابستگی شرکت به سوخت دیزل و گاز طبیعی را نیز کاهش دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی کتاب هیژده چرخ نوشته یونس عزیزی توسط انتشارات صاد فردا چهارشنبه 10 خرداد توسط خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
کتاب باغ طوطی نوشته مسلم ناصری توسط انتشارات کتاب جمکران به چاپ دوازدهم رسید.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، کتاب ضلع یکم نوشته عباس حیدری مقدم آرانی و محمد صانعی به تازگی توسط انتشارات سرو موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منتشر و راهی بازار نشر شده است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب عروس نجف روایت زندگی مادر شهید مصطفی انجم افروز به قلم خواهر شهید، زنده یاد حاجیه خانم فاطمه انجم افروز توسط انتشارات حماسه یاران در 166 صفحه منتشر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کتاب دره نظارتی؛ تاریخچه نظامی محرمانه اینترنتی نوشته یاشا لوین با ترجمه مریم قهرمانی توسط انتشارات سروش منتشر و راهی بازار نشر شد.