چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۰:۳۴Oct 2020 28

جدیدترین‌های «مجموعه شعر»

باشگاه خبرنگاران   ۲۸ دقیقه پیش    
مجموعه شعر جدید جعفر ابراهیمی با عنوان به تو می اندیشم همچنان در نشر گویا در انتظار چاپ است.
زریان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۷    
کوردانه- 2 مجموعه از گزیده اشعار کُردی 84 شاعر کرمانشاهی با نام های بخته واران و شه سه واران به کوشش استاد فرشید یوسفی توسط انتشارات سرانه در کرمانشاه منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۰    
دو مجموعه شعر کُردی از 84 شاعر کرمانشاهی با عناوین بخته واران و شه سه واران به همت فرشید یوسفی، شاعر پیشکسوت کرمانشاهی به چاپ رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر سپید هفتاد کشیش یخی برگزیده جایزه کتاب سال و مجموعه شعری از حسن جنت مکان برگزیده بخش ویژه چهاردهمین دوره جایزه کتاب شعر سال ایران به انتخاب خبرنگاران شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
در مراسم پایانی چهاردهمین دوره جایزه کتاب سال شعر ایران به انتخاب خبرنگاران ، محمدعلی اسلامی ندوشن تجلیل شد. مجموعه شعر زنده یاد علی نجفی نیز عنوان کتاب سال را به خود اختصاص داد و وطن دوستی جایزه های خصوصی تحسین شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- 2 مجموعه از گزیده اشعار کُردی 84 شاعر کرمانشاهی با نام های بخته واران و شه سه واران به کوشش استاد فرشید یوسفی توسط انتشارات سرانه در کرمانشاه منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مجموعه شعر چو گلدان خالی سروده شیرینعلی گلمرادی حاوی اشعاری در رثای زنده یاد قیصر امین پور شاعر معاصر نام آشنا منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۰    
کتاب های شعر بی تو با آینه قهرم ، نزدیک تر از دور و صدای سکوت یک زن از سروده های مریم پورصفری که از سوی انتشارات نوید شیراز منتشر شده است، طی مراسمی در این شهر رونمایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۲:۰۲    
آیین رونمایی از سه کتاب مجموعه شعر مریم پورصفری متخلص به رستا در شیراز برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴    
مجموعه شعر چه رستگاری خسته ای سروده حبیب پیام شاعر خوزستانی انتشار یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کتاب درباره تو مجموعه رباعی، ششمین مجموعه شعر مستقل میلاد عرفان پور، بیش از 60 رباعی را دربرمی گیرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۱    
مجموعه شعر دیوانگی ها سروده مجید پروازی منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مجموعه شعر دیوانگی ها سروده مجید پروازی منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر آزاد غزلواره های بی عشق موفق به دریافت جایزه ادبی بین المللی هفتمین دوره جشنواره ادبی بین المللی جووانی برتاکی 2020 شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مجموعه شعر ماه می گه، دالّی موشه سروده خاتون حسنی برای کودکان منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر آتش در مرداب اثر سید محمود علوی نیا از وزارت ارشاد مجوز انتشار دریافت کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر _ گروه فرهنگ: یکی از آثار متاخر عاشورایی ادبیات ایران که سال گذشته منتشر شد، مجموعه شعر امان نامه سروده سید اکبر میرجعفری است که غلامرضا بیات پژوهشگر و محقق درباره آن یادداشتی نوشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۳    
حسنا محمد زاده به دلیل نامعلوم بودن وضعیت برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال آینده، فعلا مجموعه شعر جدید خود را به دست هیچ ناشری نسپرده است.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
10 شاعر راه یافته به مرحله نهایی یا فهرست کوتاه رقابت برای جایزه شعر تی.اس.الیوت معرفی شدند. به گزارش ایرنا از مجله بوک سلر، ویل هریس با کتاب شعر رندانگ (Rendang)، دیزی لافارژ با زندگی بدون هوا (Life Without Air)، بانو کاپیل با مجموعه شعر چگونه یک قلب را بشوییم (How to Wash a Heart) ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۳    
جشنواره ی داستان کوتاه و شعر همسایه با طبیعت سال 1398 در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان فارس برگزار و مهر ماه 1399 از مجموعه اشعار این جشنواره رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۰    
مجموعه شعر مکاشفه سروده سمیه جلالی توسط انتشارات سمت روشن منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- همزمان با گرامیداشت هفته کودک و روز کودک و محیط زیست از کتاب مجموعه شعر همسایه با طبیعت و کتاب حیات وحش استان فارس گزیده گونه های جانوری استان رونمایی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
حافظ با همان شعری بر شاعر آلمانی تاثیر می گذارد و موجب خلق مجموعه شعر یک موسیقیدان فرانسوی می شود که با ما از دردها و تلخکامی های زندگی می نالد، با ما بر ستمگران و ریاکاران می تازد و با ما آرزومند است ؛ می گویند حافظ در تمامی تاریخ انسان و انسانیت می گنجد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا شفیعی کدکنی فقیه، ادیب، نویسنده، پژوهشگر و شاعر مجموعه شعر در کوچه باغ های نشابور و به کجا چنین شتابان با تخلص م. سرشک روز 19 مهر 1318 متولد شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۲    
مهدی گل محمدی، شاعر و هنرمند مشهدی که از ابتدای دهه 80 با کتاب از نگاه دختر به جمع نویسندگان پیوسته بود، دو مجموعه شعر جدید روانه بازار نشر کشور کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی گل محمدی، شاعر و هنرمند مشهدی که از ابتدای دهه 80 با کتاب از نگاه دختر به جمع نویسندگان پیوسته بود، دو مجموعه شعر جدید روانه بازار نشر کشور کرد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۵    
جایزه نوبل ادبیات به شاعر زن آمریکایی رسید. در این رابطه مریم جعفری آذرمانی، غزلسرا، صاحب 16 مجموعه شعر و برنده دو دوره جایزه ادبی پروین یادداشتی را منتشر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- کتاب به رسم ادب، گزیده شعر شاعران انقلاب و دفاع مقدس شهر جهرم به کوشش درنا بهادرانی و دانیال بهادرانی منتشر شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
این مجموعه با 110 شعر در قالب های رباعی و دوبیتی در 72 صفحه توسط انتشارات مرسل کاشان چاپ و منتشر شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
بادبادکم به ابر ها تکیه داده سروده مریم هاشم پور توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۴    
کرمانشاه - ایرنا - مجموعه شعر هاشور عشق از چشمانم چکه چکه می ریزد و مجموعه شعر هاشور در هاشور گنجشک های شهر هم عاشقانه نگاهت می کنند اثر سعید فلاحی ( زانا کوردستانی ) و همسرش لیلا طیبی ( رها ) منتشر و روانه بازار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
کتاب کلمات به قرائت جهان می اندیشند ، نوشته یدالله شهرجو، با نگاهی تحلیلی به مجموعه شعر شاعران معاصر از سوی انتشارات سیب سرخ در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سومین مجموعه شعر الهیار نزادی نیاسر با عنوان تا اوج سحر بیدارم توسط نشر دندانه منتشر و راهی بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴    
مجموعه شعر قتل عام ، اثر حامد بشارتی از سوی انتشارات حکمت کلمه راهی بازار شعر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در قالب کتاب های پروانه و توسط انتشارات به نشر، سروده های جدید علی محمد مؤدب، شاعر خراسانی با عنوان لالا لالا کبوتر بال داره برای کودکان منتشر شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس؛ مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه های شعر "شیهه" نوشته میثم متاجی و "تصمیم تو باریدن نبود" سروده یاسر متاجی با حضور جمعی از شاعران و علاقمندان در شهر کتاب نوشهر برگزار شد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۱    
مجموعه شعر دریانوردی به سمت بیزانس ، اثر ویلیام باتلر ییتس با ترجمه رزا جمالی از سوی انتشارات ایهام راهی بازار نشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد از چاپ و انتشار کتاب شعر کوردی "پریسکه ی بلاو" اثر نویسنده مهابادی خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۱    
مرتضی کاردر نه به خاطرِ آفتاب، نه به خاطرِ حماسه به خاطرِ سایه ی بامِ کوچکش به خاطرِ ترانه یی کوچک تر از دست های تو هوای تازه نتیجه آزمون و خطایی است که احمد شاملو در آهنگ های فراموش شده و قطعنامه در شعر پس از نیما آغاز کرده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۳    
سه شعر آبی برای اِلی و چیدن تمشک ها شامل شعرها و شناخت نامه هوگو کلاوس و میریام فان هی با ترجمه نیلوفر شریفی به همراه نیلوفر نام دیگر زخم است ، مجموعه شعر این شاعر منتشر شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۱    
مرتضی کاردر پنجه ای از -خشم - آبی خرد گردد/ در درونش/ هستی توفان شود، همچون غباری/ زیر چنگ دره ها پیچان/ برکند نفرت از بند مهره/ شکافد/ قلعه های سهمگین خیره بر دریا/ مرداب آهن ها دود/ دشنه چشمش گلوی نهرها را یخ زند... ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نشر نصیرا کتاب نشانی ها اشتباهی مضحکند سروده علیرضا توکلی را منتشر کرد. این چهارمین مجموعه شعر منتشر شده از توکلی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا- مجموعه شعر "صورتی تر از ..." نخستین کتاب شعر جمشید عزیزی شاعر جوان آستارا طی آئینی با حضور شعرا و اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان رونمایی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۴    
سریا داودی حموله : در مجموعه شعر بوی پیراهنت را پست نکردی ، نصرت الله مسعودی با جزئی نگری در پی کشف ظرفیت های پنهان و آشکار کلمات است. برخورد شگفتی با ساختار روایی شعر دارد.در تلاش است، تعلیقی در معنا بیافریند تا تغییر در زاویه دید به وجود آورد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۱    
مرتضی کاردر نیما یوشیج قصه رنگ پریده، خون سرد را به سرمایه خود در سال1300، در 32 صفحه، در مطبعه سعادت، به قیمت یک قران منتشر کرد. دومین مجموعه شعر نیما خانواده سرباز شامل پنج شعر است که در سال1305 باز هم به هزینه شخصی در 48صفحه منتشر می شود. ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: محمدرضا شفیعی کدکنی شعر دران زلال بیکران را برای محمدرضا شجریان گفته است. به مناسبت یکم مهرماه، زادروز هشتادسالگی محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران که چند سالی است درگیر بیماری است، این شعر را که در تازه ترین مجموعه شعر محمدرضا شفیعی کدکنی، طفلی به نام شادی منتشر شده ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مجموعه شعر از مردمک ها سروده فرزاد آبادی منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه شعر بر من درخت بکش سروده فیروزه برازجانی توسط انتشارات آوای سخن منتشر شد.
آوازهای سیب زمینی سروده ی مهدی مرادی از مجموعه شعر نوجوان راهی فروشگاه های محصولات فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- انتشارات دیباچه اولین مجموعه شعر فاطمه قاسمی با نام شعر شدم گرچه نمی خوانیم که شامل اشعار کلاسیک در قالب های غزل، دوبیتی و رباعی است را منتشر و روانه بازار کرد.