شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۲۷Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجموعه شعر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب مجموعه شعر رباعی پیراهن تو کنار پیراهن من سروده ی امیررضا ستایش اهل صومعه سرا در این شهرستان رونمایی شد.
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: شاعر و نویسنده پیشکسوت کشور با اشاره دوران فعالیت فرهنگی و ادبی بیش از 60 ساله خود از خاطره دستگیری اش توسط ساواک بخاطر حمایت از حقوق مردم فلسطین و حبس بیش از مدت مقرر محکومیتش در اوین گفت.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه شعر مجید آزارش با عنوان گورکن توسط انتشارات نزدیکتر وارد بازار کتاب شده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مریم میری در گفت وگو با خبرنگار مهر به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی ادر مورد فعالیت هنری خود و پرداختن به هنر انقلابی اظهار کرد: از اواخر دهه هفتاد دست به قلم بردم و صاحب سه مجموعه شعر هستم و برخی از ترانه هایم توسط خواننده های استانی و کشوری به اجرا درآمده و بزرگترین دستاورد هنری ام را تعهد به ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کتاب روایت رنج شامل مجموعه شعر حسین سرور اصفهانی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/خوزستان مجموعه شعر جدید مجید زمانی اصل با نام شصت وسه روز گشت روحی با جک کرواک چاپ و منتشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۵۳    
ایلام- نشر قلاویزان مجموعه شعر نوجوان روی نوار میمک را چاپ و منتشر کرد.
ستاره   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۸    
به پاس دوازده اردیبهشت، روز گرامیداشت مقام معلم و استاد، و به پاس زحمات این عزیزان، مجموعه شعر روز معلم، کوتاه و بلند گردآوری شده است. از شعرهای روز معلم می توانید برای تبریک این روز به معلم خود استفاده کنید.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵    
در زمان های قبل، ارزشی برای آگهی های ترحیم قائل نبودند و با نگاه انداختن به آن، شما تنها می توانستید نام متوفی را مشاهده نمایید؛ اما امروزه آگهی ترحیم و متن و شعر درج شده روی آن ها اهمیت ویژه ای پیدا کرده است ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هراسانی گفت: کتاب های صوتی کوپه ، ما پنج نفر ، مجموعه شعر فارسی اشک انار ، اتاقی دور از خانه و مجموعه اشعار مازندرانی الب سو به مناسبت سی و یکمین سالروز نامگذاری هفته هنر انقلاب با حضور فرمانده سپاه کربلا رونمایی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب های مجموعه شعر فارسی اشک انار، اتاقی دور از خانه و مجموعه اشعار مازندرانی الب سو در ویژه برنامه روز هنر انقلاب اسلامی در ساری رونمایی شد
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در این مراسم از کتاب های صوتی "کوپه" و "ما پنج نفر" و نیز کتب مجموعه شعر فارسی "اشک انار" ، "اتاقی دور از خانه" و مجموعه اشعار مازندرانی "الب سو" رونمایی به عمل آمد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۲    
مجموعه اشعار عباس کیقبادی در کتابی 108 صفحه ای به نام خون برگ منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - پنجمین مجموعه شعر فرنگیس شنتیا، شاعر و نویسنده معاصر با عنوان من هم روزی عزیز کسی بودم وارد بازار کتاب شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – ایرنا – مجموعه شعر من هم روزی عزیز کسی بودم اثر فرنگیس شنتیا که پنجمین مجموعه شعر شاعر و روزنامه نگار استان فارسی است، وارد بازار کتاب شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - کتاب مجموعه شعر حالا می توانی از چشم هایم مروارید صید کنی نوشته نگار محمودی نیا نویسنده و شاعر خوزستانی منتشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۸:۰۷    
سال 1402 در مجموع 16 رمان و مجموعه شعر از تازه های نشر و تجدیدچاپ از سوی شهرستان ادب در اختیار علاقه مندان کتاب های ادبی قرار گرفته است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۴:۰۷    
مجموعه شعر یوغ به گردن شیون من زد حاوی اشعار کوتاه حمیدرضا اکبری (شروه) منتشر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد علی بهمنی از غزلسرایان شاخص امروز است. مجموعه شعر باغ لال او یکی از زبانزدترین و تأثیرگذارترین آثار اوست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۳    
کرمانشاه - ایرنا - مجموعه شعر سپید منشور کلمه به همت رضا حدادیان و مریم گمار 2 شاعر کرمانشاهی در 140 صفحه و با قیمت یک میلیون و 100 هزار ریال توسط انتشارات اورازان منتشر و روانه بازار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حیدر منصوری فرهنگی و شاعر آبدانی در دیدار سالانه شاعران با مقام معظم رهبری حضور یافت و در حاشیه این دیدار توفیق پیدا کرد تا مجموعه شعر تازه انتشار یافته خود با عنوان بی نشان به محضر مقام معظم رهبری تقدیم کند. رهبر معظم انقلاب با تورق کتاب و خوانش صفحاتی از آن شاعر را مورد تحسین قرار داد.
لیزنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
چاپ پنجم مجموعه شعر رفوزه ها اثر مرحوم ابوالفضل زرویی نصر آباد از سوی نشر نیستان هنر وارد بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۸    
خوزستان - کتاب مجموعه شعر چتر مرا بردار سروده حمداله احمدی شاعر خوزستانی منتشر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، انتشارات امیرکبیر به زودی چهار کتاب تازه از ابراهیم نصرالله، نویسنده فلسطینی که در سال 2018 توانست برنده جایزه بوکر عربی شود، منتشر خواهد کرد. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۸    
قزوین مجموعه شعر به سرداب های سیاه نزدیک نشوید شامل شعرهای آزاد کوتاه است که به قلم بهمن بابائی به تازگی توسط نشر پرک منتشر شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۱    
این کتاب که شامل دو بخش شعر سپید کوتاه 22 شاعر به گردآورندگی رضا حدادیان وشعر سپید بلند 42 شاعر به گردآورندگی مریم گمار در سطح کشور است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر سومین دوره جایزه ادبی شعر بهاران گفت: فراخوان جایزه شعر بهاران به منظور دعوت از شاعران و ناشرانی که در دو سال گذشته مجموعه شعر (کلاسیک و آزاد) منتشر کرده اند و همچنین شاعرانی که تاکنون مجموعه شعری منتشر نکرده اند، منتشر شد.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۹:۴۲    
علاوه بر پیله ور، اشعاری از مسعود پورهادی، رضا دادرس، علیرضا فانی، سیما نصیری و پیمان نوری شاعران خمامی در این کتاب 224 صفحه ای به چشم می خورد.
سیزدهمین جشنواره_ملی داستان_و_شعر_انقلاب با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. در این دوره از این جشنواره، 107 رمان بزرگسال، 35 رمان نوجوان، 132 مجموعه داستان و 151 مجموعه شعر شرکت کرده بودندکه برندگان آن به شرح زیر اعلام گردید بخش *رمان بزرگسال علیرضاارسنجانی (تهران) | رمان بنز ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۸:۴۲    
مازندران-مجموعه شعر بیستوری در ساری رونمایی شد و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
روز پنج شنبه 17 اسفند 1402 از مجموعه شعر گیله برازه در انتشارات یانا- لنگرود رونمایی شد.
مجموعه های شعر 2 شاعر چهارمحال و بختیاری در جمع نامزدهای هجدهمین دوره کتاب سال شعر ایران به انتخاب خبرنگاران قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پوریا سوری در نشست نقد و بررسی مجموعه شعر براده های ترس گفت: آن چه در این کتاب به چشم می آید و شاعر در آن موفق است، کلیشه زدایی از سازمان کلاسیک استعاره هاست.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه شعر گوگرد اثر کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد به عنوان یکی از نامزد های دریافت عنوان کتاب برگزیده شعر سال ایران معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۷    
کرمانشاه - ایرنا- کتاب کوه صدایم را پس نمی دهد مجموعه شعر شاعر کرمانشاهی محسن حسینخانی در قطع رقعی، شامل 93 شعر در قالب سپید و 118 صفحه چاپ و روانه بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۲    
هرمزگان - با قرار هر هفته با کتاب، محفل ادبی آفتاب بندرعباس با موضوع مجموعه شعر سفارشی برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سیدمسعود علوی تبار، شاعر و پژوهشگر گفت: به زودی آثار ارائه شده در محفل ادبی لبخند جاودانی با موضوع شهید امیر حاج امینی در قالب یک کتاب عرضه خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مجموعه شعر کوه صدایم را پس نمی دهد سروده محسن حسینخانی منتشر شد. این مجموعه شامل دو دفتر با نام های پریشان تر از گیسوی یار و نغمه هایی برای تحمل جهان است که شعرها با مضمون های اجتماعی و عاشقانه سروده شده اند و شامل 93 شعر در 118صفحه است ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۲    
قزوین مجموعه شعر بخون؛ یاد بگیر با هدف آموزش موضوعات مختلف برای گروه سنی الف و ب توسط انتشارت سایه گستر قزوین به چاپ رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۶    
و گفت اگر دوزخ مرا بخشند هرگز هیچ عاشق را نسوزم از بهر آنکه عشق خود او را صدبار سوخته است... . عطار/ تذکرة الأولیاء
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/خوزستان مجموعه شعر هاله های خوداجبار یا مطالعه بالینی و فیزیولوژیکِ طرز بازی کردن تازه ترین اثر منتشر شده از شاعر جوان خوزستانی محسن مزخوری روانه بازار کتاب شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۷    
معاون شعر و ادبیات داستانی خانه کتاب و ادبیات ایران با اشاره به اینکه دو کتاب مجموعه شعر و داستان با موضوع ویژه غزه از آثار ادب جویان مرحله دوم نخستین دوره قاصدک آماده نشر است از برنامه ریزی برای چاپ کتاب های شعر و داستان در دو موضوع مهدویت و ایران از آثار این مرحله خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه شعر اعجاز غزل سروده محمد فردوسی مهر از سوی انتشارات بین المللی حوزه مشق منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
جشنواره داستان و شعر انقلاب در چهار بخش رمان بزرگسال، رمان نوجوان، مجموعه داستان و مجموعه شعر برگزیدگانش را شناخت.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۱    
از این نشست که با حضور بسیاری از چهره ها و پیشکسوتان ادبیات و هنر برگزارگردید می توان به عنوان آشتی علاقمندان با شعر بعد از دوران کرونا یاد کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در آیین رونمایی کتاب مجموعه شعر دویدن به دنبال باد نوشته سید مهدی موسوی فاخر گفت: شعری که از درون باشد، لاجرم بر دل نشیند
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آیین نکوداشت سیدعلی صالحی و رونمایی از مجموعه شعر لولی وش واژه ها که در نشر چشمه منتشر شده با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی، روز جمعه 27 بهمن 1402 در سالن فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد. شاعری باهوش، مغرور، آرام و پُرکار ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۲    
مجموعه شعر زنی با لبخند ژکوند اثر الهام قریشی رونمایی می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیر بیستمین همایش ادبی سوختگان وصل از رونمایی چهار کتاب جدید شامل دو عنوان مجموعه داستان و دو عنوان مجموعه شعر از آثار برگزیده 19 دوره گذشته در مراسم اختتامیه خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی، شعرا و نویسندگان استان هرمزگان، از مجموعه شعر دوئل، اثر ایرج انصاری فرد از کارکنان شرکت فولاد هرمزگان رونمایی شد.