چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۴۲Mar 2019 20
 

اکو فارس (ecofars.com)

اکو فارس 29 اسفند 1394 اکو فارس 1 فروردین 1395 اکو فارس 29 اسفند 1396 اکو فارس 31 فروردین 1397 اکو فارس 1 اردیبهشت 1397 اکو فارس 31 خرداد 1397 اکو فارس 31 تیر 1397 اکو فارس 31 مرداد 1397 اکو فارس 1 شهریور 1397 اکو فارس 1 مهر 1397 اکو فارس 30 آبان 1397 اکو فارس 1 آذر 1397 اکو فارس 1 دی 1397 اکو فارس 30 بهمن 1397 اکو فارس 1 اسفند 1397 اکو فارس 2 اسفند 1397 اکو فارس 3 اسفند 1397 اکو فارس 4 اسفند 1397 اکو فارس 5 اسفند 1397 اکو فارس 6 اسفند 1397 اکو فارس 7 اسفند 1397 اکو فارس 8 اسفند 1397 اکو فارس 9 اسفند 1397 اکو فارس 10 اسفند 1397 اکو فارس 11 اسفند 1397 اکو فارس 12 اسفند 1397 اکو فارس 13 اسفند 1397 اکو فارس 14 اسفند 1397 اکو فارس 15 اسفند 1397 اکو فارس 16 اسفند 1397 اکو فارس 17 اسفند 1397 اکو فارس 18 اسفند 1397 اکو فارس 19 اسفند 1397 اکو فارس 20 اسفند 1397 اکو فارس 21 اسفند 1397 اکو فارس 22 اسفند 1397 اکو فارس 23 اسفند 1397 اکو فارس 24 اسفند 1397 اکو فارس 25 اسفند 1397 اکو فارس 26 اسفند 1397 اکو فارس 27 اسفند 1397 اکو فارس 28 اسفند 1397 اکو فارس 29 اسفند 1397 
  ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: وزیر نفت ونزوئلا و رئیس شرکت نفت دولتی این کشور گفت ونزوئلا احتمالا به خاطر تحریم های آمریکا نفتی را که معمولا به این کشور می فرستاد، به شرکت رزنفت روسیه و سایر مناطق می فرستد .
  ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: صادرات نفت خام عربستان سعودی در ژانویه به 7. 254 میلیون بشکه در روز کاهش یافت. صادرات این کشور در دسامبر 7. 686 میلیون بشکه در روز بود .
  ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه در ایام نوروز شرکت های حمل و نقل مسافری اجازه ندارند قیمت بلیط اتوبوس را بیش از 20 درصد افزایش دهند ...
  ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: پیگیری ها حاکی از این است که مسدودی چندساعته حساب های صنعت برق اکنون رفع شده و متولیان صنعت برق از برقرار بودن حساب ها و امکان دریافت پول از حساب های مختلف صنعت برق خبر داده اند.
  ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: میوه های تنظیم بازاری عید امسال کیفیت مناسبی دارند و به اصطلاح مجلسی و تازه هستند اما قیمت هرکیلوگرم سیب و پرتقال به ترتیب 7 و 4 هزار تومان به فروش می رسد که از قدرت خرید برخی افراد خارج و ...
  ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تا پیش از این دو فروند فوکر 100 در اختیار داشت که با بروز سانحه برای فوکر دلتا گلف (EP-IDG) یک فروند از نوع هواپیما در ناوگان هما باقی مانده است.
  ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: مسجد بک دمیر تماماً از چوب ساخته شده، اما در اتصالات آن از میخ آهنی استفاده نشده و از سال 1596 میلادی تاکنون٬ محل عبادت است.
  ۸ ساعت پیش    
اکوفارس: وزارت خزانه داری آمریکا شرکت ملی معدن ونزوئلا موسوم به ماینروِن را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
  ۸ ساعت پیش    
اکوفارس: روستای ورکانه (چشمه قل قل) محل فیلمبرداری سریال علی البدل در استان همدان قرار داشته و نزدیک به 400 سال قدمت دارد.
  ۸ ساعت پیش    
اکوفارس: پخش مجموعه نوروزی نون. خ. از 29 اسفندماه در حالی آغاز می شود که سازندگان سریال در تلاش برای ضبط سکانس های باقیمانده مجموعه هستند.
  ۸ ساعت پیش    
اکوفارس: پژمان بازغی به صورت ویژه به کودک شو می آید.
  ۸ ساعت پیش    
اکوفارس: مادر شهید محسن شیرعلی ماجرای خوابی که از پسرش دیده است را تعریف می کند.
  ۸ ساعت پیش    
اکوفارس: طی یکی دو دهه اخیرمراسم سنتی چهارشنبه سوری از حالت آتش زدن چوب و پریدن از روی اتش به انفجار مواد محترقه تبدیل شده که خوشبختانه عملیات انفجاری چهارشنبه سوری تا این لحظه حداقل در بخشی از شهر ...
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت و گویی درباره انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: دو سرمربی برای تیم ملی نهایی شده است و درباره انتخاب سرمربی تعجیل نداریم ...
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: شرکت هوایی ماهان به دلیل اعمال تحریم ها مجبور به لغو پرواز های جدید خود به مقصد پاریس شده است.
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حریق در یک ساختمان چهار طبقه در خیابان آزادی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: براساس گفته مسؤولان اورژانس، نیروی انتظامی و سازمان آتش نشانی، حوادث چهارشنبه آخر امسال نسبت به سال قبل کاهش یافته است.
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: علی پروین با رد شایعات منتشر شده گفت که تحریم صداوسیما بی معنی است.
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی گفت: همه 22 بزرگسال و 2 نفر نوزاد مسافران فوکر هما که به دلیل مشکل در ارابه فرود بدون چرخ در باند مهرآباد فرود آمد سالم هستند.
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به خبر هک تلفن همراه برخی از مقامات صهیونیستی گفت: مقامات رژیم صهیونیستی به فرافکنی و دروغ پردازی های روزمره علیه ایران عادت دارند.
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: مدیرعامل ایران ایر گفت: مسافران هواپیمای فوکر 100 که بدون چرخ عقب در مهرآباد فرود آمد به سلامت تخلیه و به سالن ترانزیت منتقل شدند و در حال جابه جایی هواپیما هستیم.
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: مأموران پلیس پایتخت یک عدد چمدان مشکوک را که در میدان کاج سعادت آباد رها شده بود کشف کردند.
  ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی مازندران گفت که سقوط سنگ در جاده سوادکوه بر روی خودروی کیوان وحدانی ، باعث کشته شدن این بازیکن سابق تیم فوتبال نساجی مازندران شد .
  ۱۰ ساعت پیش    
اکوفارس: شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با نماد تاصیکو در فهرست بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
اکوفارس: نماد شرکت سیماب رزین به عنوان دهمین شرکت در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس ایران درج شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
اکوفارس: براساس اعلام اورژانس تهران یک فروند هواپیما در فرودگاه مهرآباد دچار حریق شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
اکوفارس: براساس آمار شرکت سایپا با اعمال تغییرات در رویکرد سازمانی خود توانست رکورد تولید و تحویل خودرو در اسفندماه را به نام خود ثبت کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
اکوفارس: قیمت هر اونس طلا امروز با 0. 1 درصد افزایش به 1304 دلار و 91 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۴    
اکوفارس: مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت که باران شدید و سیلاب به تاسیسات زیربنایی این شرکت آسیب زد و آب آشامیدنی 223 روستا در مناطق مرکزی و شرقی استان را قطع کرد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۱    
اکوفارس: خبرگزاری ار. اف. ای آرژانتین اعلام کرد پاسپورت های دو ایرانی بازداشت شده، اسرائیلی است و گزارش سرقت آن قبلا اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۱    
اکوفارس: دفتر نخست وزیری عراق روز پنجشنبه پس فردا را به مناسبت نوروز تعطیل رسمی در این کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۵    
اکوفارس: معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا از امدادرسانی سپاه به سیل زدگان و گرفتاران در طغیان 8 شهر استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۵    
اکوفارس: مطابق مصوبه شورای عالی کار برای حداقل حقوق کارگران، حداقل عیدی در سال 98 حدود 3میلیون و 33هزار و 764 تومان و حداکثر عیدی سال 98 حدود 4میلیون و 550هزار و 646 تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۶    
اکوفارس: نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که اطلاعی درباره جزئیات طرح رئیس جمهور آمریکا در راستای ایجاد سازش بین فلسطین و رژیم صهیونیستی موسوم به معامله قرن ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۳    
اکوفارس: یک دیپلمات عربی گفت: تصمیمی برای بازگشت و حضور سوریه در نشست آینده اتحادیه عرب در تونس گرفته نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۳    
اکوفارس: یوفا از توپ رسمی مسابقات یورو 2020 رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۳    
اکوفارس: پس از حدود یک ماه وقفه جریان آب رودخانه زاینده رود پس از بازگشایی دریچه های این سد شامگاه سه شنبه به اصفهان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۷    
اکوفارس: رئیس پلیس پایتخت ازممنوعیت اسباب کشی در پایتخت در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۱    
اکوفارس: فرماندار شهرستان گمیشان استان گلستان با بیان اینکه بارش باران ظرفیت آب سدها را تکمیل و موجب سرریزشدن آنها و در نتیجه به راه افتادن جریان آب در برخی از شهرها و روستاها شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۱    
اکوفارس: سردار رحیمی با بیان اینکه بیش از 20 میلیون انواع موادمحترقه ایرانی و خارجی قاچاق در پایتخت توسط پلیس از بین رفت، تصریح کرد: یک انبار با بیش از 9 تن اکلیل سرنج پلمپ شد، 4 قرارگاه فتح، فجر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۵    
اکوفارس: اقدام 'ناتالی لوآزو' وزیر مسئول امور اروپایی فرانسه که نامه گربه خانگی اش را 'برگزیت' گذاشته است، تعجب محافل سیاسی را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۵    
اکوفارس: فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام دو باند تولید مواد محترقه خطرناک در غرب استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۲    
اکوفارس: بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در مازندران علاوه بر مناطق روستایی، وارد محیط های شهری شد که آبگرفتگی برخی واحدهای مسکونی و تجاری در چند نقطه استان را در پی داشته و تردد وسایل نقلیه و مردم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۲    
اکوفارس: حضور خودروی (Mercedes Benz GL500 ) با پلاک گذرموقت در خیابانهای تهران.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۹    
اکوفارس: سیلی زدن پروین درانی، نماینده مردم کوچی در مجلس نمایندگان افغانستان به صورت یک افسر پلیس، واکنش های گسترده را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۹    
اکوفارس: یک پزشک چینی نخستین عمل جراحی مغز را با کمک اینترنت 5جی انجام داده است. پزشک از فاصله 3 هزار کیلومتری با کمک ربات های جراح این عمل را انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۹    
اکوفارس: صاحب جدید آرماندو یک فرد چینی است و هدفش از پرداخت بیش از یک میلیون یورو برای این پرنده، پرورش نژاد است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۹    
اکوفارس: قارچ Truffeنوعی قارچ خوراکی گرانقیمت و کمیاب است. این قارچ در گونه های مختلف به رنگ های قرمز تیره، خاکستری، سفید، بنفش و سیاه دیده می شود اما لذیذترین نوع آن دارای پوسته سیاه رنگ است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۶    
اکوفارس: از آخرین توئیت سید مقتدا صدر رهبر جریان صدر و رهبر معنوی ائتلاف انتخاباتی سائرون، از 30 آذرماه تاکنون ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۷    
اکوفارس: شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی روز سه شنبه مدعی شد که ایران تلفن همراه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را شنود و تلفن همراه ایهود باراک نخست وزیر سابق آن را هک کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۵    
به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی سه شنبه شب در جمع خبرنگار ان افزود: همچنین اگر فردی با خودرو مرتکب خلاف شود، خودرو وی تا پایان تعطیلات توقیف خواهد ماند. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۲    
اکوفارس: مدیرعامل باشگاه استقلال درباره یکی از مشکلاتی که این باشگاه در سال 97 با آن مواجه بود، توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۲    
اکوفارس: کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۹    
اکوفارس: تیم استقلال تهران و فولاد خوزستان به دلیل تخلفات تماشاگرانشان جریمه شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۹    
اکوفارس: منابع خبری فلسطین از حمله هواپیماهای رژیم صهیونیستی به مواضع مقاومت فلسطین در شرق غزه خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۳    
اکوفارس: کشتی کانتینری SL STAR با طول 91. 5 متر تحت پرچم کوموروس در اسکله 25 بندر شهید رجایی پهلو گرفته بود که ساعت 9:50 صبح امروز(سه شنبه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۳    
اکوفارس: پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در نظرسنجی سایت مارکا برای انتخاب زیباترین پیراهن تیم ملی فوتبال جهان دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۰    
اکوفارس: رئیس بین الملل فدراسیون فوتبال در مورد مطالبات کارلوس کی روش سرمربی پیشین تیم ملی از این فدراسیون توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۰    
اکوفارس: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: فردا (29 اسفند 97) باتوجه به وضعیت ناپایدار محورهای مواصلاتی کشور، برای سفر مناسب نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۳۱    
اکوفارس: به گفته نماینده رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا در آمریکا، نمایندگان گوایدو کنترل سه ساختمان متعلق به دولت ونزوئلا در آمریکا را در دست گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۸    
اکوفارس: براساس گفته مسئولان اورژانس و نیروی انتظامی و سازمان آتش نشانی، حوادث چهارشنبه آخر سال نسبت به سال قبل کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۶    
اکوفارس: نهاد متناظر اینستکس در ایران با عنوان سازوکار تامین مالی و تجارت ایران و اروپا ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۶    
اکوفارس: رئیس پلیس راه البرز گفت: به علت ریزش کوه در محدوده استان مازندران و انسداد جاده کرج - چالوس ، تردد خودروها از کرج به سمت مازندران در این مسیر ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۶    
اکوفارس: دستگاه اطلاعاتی لبنان روز سه شنبه از دستگیری یک شهروند دو تابعیتی به ظن جاسوسی برای رژیم صهیونیستی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۶    
اکوفارس: شبه نظامیان کُرد تحت حمایت آمریکا با بیان اینکه توانسته اند بر اردوگاه الباغوز در شرق سوریه مسلط شوند، اعلام کردند، این مسئله به معنای اعلام پیروزی نهایی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۳    
اکوفارس: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقف اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۳    
اکوفارس: گروه خودروسازی ایران خودرو لیست قیمت حاشیه بازار محصولات خود را ویژه اسفندماه 97 منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۳    
اکوفارس: وام 2 میلیون تومانی معیشت برای آسیب دیدگان سیل و طرح جدید ترافیکی در شهرهای زیراب و پل سفید از آخرین تصمیم های مربوط به سیل و ترافیک سوادکوه است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۱    
اکوفارس: رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی به صورت مستمر پیگیر موضوع آزادسازی 5 مرزبان ربوده شده ایرانی در مرز پاکستان است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۱    
اکوفارس: نور سلطان نظربایف رئیس جمهور قزاقستان از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۸    
اکوفارس: اورژانس کشور اعلام کرد: تاکنون 286 نفر در حوادث چهارشنبه سوری مصدوم شدند که 258 نفر مرد و 28 نفر زن هستند. از این تعداد 38 نفر بستری شدند که 3 نفر در بخش های ویژه هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: ایسنا : بهمن فرمان آرا پس از تماشای فیلم آشغال های دوست داشتنی با اشاره به عدم نمایش فیلم در چند سال گذشته گفت: به هیچ وجه توقیف چند ساله این فیلم را درک نمی کنم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: فرهنگ و هنر : سال 1397 به ایستگاه آخر رسید و شمارش معکوس برای رسیدن بهار آغاز شده است. امسال هم به روال سال های گذشته بسیاری از رسانه ها عملکرد حوزه های مختلف را بررسی کردند و روی دستاوردها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: میراث آریا : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: رایگان شدن روادید بین ایران و عراق باعث رونق گردشگری به ویژه در استان ایلام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: ایلنا : رابعه اسکویی به نمایش آلفرد به نویسندگی پاسکال نوواکی با طراحی و کارگردانی هادی عامل پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: رمان دیگر ماجراهای اتفاقی مرد صد ساله اثر جدید یوناس یوناسن با ترجمه زهرا باختری منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار گزارش آماری مجوزهای صادر شده حوزه موسیقی از اول فروردین تا پایان آذر ماه سال 97 از افزایش تعداد تک آهنگ ها و اجراهای صحنه ای خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: سخنگوی کارگروه اکران بهای جدید بلیت سینماها را در سال 1398 اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: رئیس جمهور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون بودجه سال1398 کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: بازار میوه و تره بار در آستانه سال نو دستخوش نوسان قیمت هاست، بگونه ای که قیمت هرکیلو گرم پیاز از مرز 8000 تومان گذشت و در میادین میوه و تره بار شهرداری هم کمیاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه گفت: یک فروند کشتی خارجی با 13 خدمه اهل کشورهای مختلف در آب های خلیج فارس هنگام قاچاق سوخت توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: وزیر راه و شهرسازی با بیان این که طی هماهنگی با وزارت ارتباطات با سایت های متخلف فروش بلیت هواپیما برخورد می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: وزیر بهداشت یمن از مرگ بیش از 100 هزار کودک یمنی در یک سال به دلیل حمله ائتلاف سعودی و محاصره این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: کنگره فیفا تصمیم نهایی در خصوص تعداد تیم های جام جهانی 2022 را خواهد گرفت. اینفانتینو از حامیان 48 تیمی شدن جام جهانی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: صادرات بار هوایی پس از یک دهه وقفه از فرودگاه بین المللی پیام استان البرز از سرگرفته شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با پذیرش FATF در واقع ما پنجره ای را که از طریق آن تحریم ها را دور می زدیم، با دست خودمان خواهیم بست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری همزمان با آغاز ایام البیض مبطلات اعتکاف را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: شورای دولتی خودمختار کردهای سوریه روز سه شنبه بشار اسد رئیس جمهوری سوریه را متهم کردند که علیه آنها سیاست سرکوب و خشونت را پیش گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی توزیع هدایا با هزینه صندوق ها، شرکت ها و بانک ها در ایام عید ممنوع شد و مدیر خاطی برکنار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: کارلوس کی روش بعد از آنکه فدراسیون فوتبال نتوانست به تعهدات مالی اش عمل کند، در فیفا اقدامات قانونی انجام داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: با تصویب هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور 200 هزار فقره تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی واحد های مسکونی روستایی در سال 1398پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: مهم ترین اتفاق حوزه عمران و اشتغال در بخش مسکن طی سال 1397 را می توان جهش قیمت ها دانست که برای متقاضیان واقعی، مبارک نبود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: در سومین روز هفته جاری (دوشنبه، 27 اسفندماه) مصرف بنزین در سراسر کشور به 108 میلیون و 100 هزار لیتر رسید، در حالی که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال 11. 4 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: هواشناسی درخصوص سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد/ مسافران با تجهیزات ایمنی سفرکنند
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: متقاضیان واجد شرایط قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان روزکاری بیستم فروردین سال 98 فرصت دارند درخواست خود را از طریق دفاتر (پلیس+10) ثبت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت از برخورد نارنجک دست ساز به یک سرباز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر از امدادرسانی در دو استان خراسان رضوی و خراسان شمالی به علت وقوع سیل و آب گرفتگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را تشریح کرد و از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: بارش شدید باران در اراضی بالادست شهرستان میاندورود موجب طغیان رودخانه های این شهرستان شد که هدایت سیلاب ها به اراضی کشاورزی بخش گهرباران مازندران موجب ورود سیلاب به خانه روستائیان و آبگرفتگی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اکوفارس: در ادامه اجرای بخشنامه عفو گسترده زندانیان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تا پایان بیست و چهارم اسفند 97 آمار زندانیان مشمول بخشنامه عفو گسترده زندانیان به 92 هزار و 500 نفر ...
مشاهده نتایج بیشتر...