شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۳۱Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه بین المللی»

کبنا نیوز   ۱۳ دقیقه پیش    
8 غرفه صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران راه اندازی شد.
پول نیوز   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از تاریخ 9 الی 12 بهمن ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور مدیران و کارشناسان حوزه گردشگری در حال برگزاری است.
مدیرکل میراث فرهنگی قم از حضور پُر رنگ انجمن های گردشگری استان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبر داد.
بافق فردا   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان بافق از اختصاص سه غرفه در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به این شهرستان خبر داد به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ...
باریش نیوز   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.
رکنا   ۱ ساعت پیش    
رکنا: غرفه استان کردستان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، سالن 38B رسما کار خود را آغاز کرد
شهردار گلپایگان از حضور شهرداری گلپایگان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته جهت معرفی فرصت های سرمایه گذاری و پتانسیل های توریستی گلپایگان خبر داد. ...
شبستان   ۱ ساعت پیش    
الازهر مصر نخستین نسخه قرآن کریم به خط بریل را برای حمایت از روشندلال در نمایشگاه بین المللی کتاب قاهره عرضه کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران با بازدید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آغاز به کار کرد.
شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ظرفیت های موجود در ایران از بسیاری کشور ها بالاتر است و اگر موانع پیش روی گردشگری برداشته شود، اتفاق های خوبی خواهد افتاد. ...
اینتیتر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور در مراسم افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی وپنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران رویکرد نمایشگاه امسال را تجلی هماهنگی دستگاه های ذی نفع در حوزه گردشگری دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
کهگیلویه و بویراحمد در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران حضور فعال پیدا کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱ ساعت پیش    
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهر، ساعت و صنایع وابسته آغاز به کار کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱ ساعت پیش    
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی افتتاح شد.
پول پرس   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های کالارسان و رایان ارتباط از شرکت های تابعه هلدینگ رایانمهر در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته حضوری فعال دارند.
بسته های تسهیلات اعتباری در حوزه گردشگری و همچنین محصولات و خدمات بانک گردشگری در محل پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته به بازدیدکنندگان معرفی می شود.
پول نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
شرکت ها و واحدهای گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری با حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.
منطقه آزاد ماکو   ۲ ساعت پیش    
ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری و صنعت توریسم منطقه آزاد ماکو در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران معرفی شد. منطقه آزاد ماکو در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری که با نشست هایی متنوع، پنل ها، کارگاه ها و میزگردهای تخصصی با حضور اساتید و فعالان حوزه گردشگری برگزار می شود ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 30 خودرو کمیاب، فاقد رنگ و قدیمی پیکان از سراسر کشور همزمان با بازگشایی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از محل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تا مکان برگزاری نمایشگاه رژه رفتند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از معرفی این استان به عنوان پایتخت گردشگری مقاومت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبرداد.
سلام نو / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران هیأت هایی از کشورهای عراق، پاکستان، عمان و افغانستان و برخی سفیران خارجی مقیم ایران حضور داشتند.
ایران پرس   ۲ ساعت پیش    
مراسم افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته و سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشکری و سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در نمایشگاه بین اللملی تهران افتتاح شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در آیین گشایش پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی وپنجمین نمایشگاه صنایع دستی تهران بر همیاری همه ارکان کشور در جبران خسارات گردشگری ناشی از کرونا تاکید کرد.
موج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهردار نجف آباد گفت: حضور شهر نجف آباد در نمایشگاه بین المللی گردشگری فرصتی مهم برای معرفی ظرفیت های این شهر در عرصه ملی و بین المللی است.
همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی و مجازی کتاب تهران، و در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم رونمایی از هفت کتاب چاپ شده، فردا یکشنبه 10 بهمن ماه در شهرستان زرند برگزار خواهد شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۳ ساعت پیش    
جهاددانشگاهی لرستان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی وابسته حضور یافت.
ایبنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کتاب شهر تاریخی و رویکردهای حقوقی و قانونی ملی و بین المللی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته رونمایی می شود.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته و سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در محل نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در حالی برگزار می شود که در حاشیه آن موضوعاتی از جمله متاورس و قوانین ورود گردشگر در قالب برنامه های آموزشی و نشست تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.
اگرو فود نیوز   ۴ ساعت پیش    
سومین نمایشگاه بین المللی بازرگانی پاکستان 6 الی 8 اسفند ماه 1400 در کراچی برگزار می گردد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، به نقل از اتاق بازرگانی تبریز؛ جزئیات برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی بازرگانی پاکستان به شرح زیر می باشد. ...
منجیل خبر   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو فوق ستاره منچستر یونایتد این روزها در شهر دبی حضور دارد تا در نمایشگاه بین المللی اکسپو حضور پیدا کند. ابرستاره منچستر یونایتد در این نشست در ابتدا به تمجید از شهر دبی میزبان این نمایشگاه پرداخت و گفت: آنچه که دبی برپا کرده واقعا خیالی است ...
خانه خشتی   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون هنری شهرداری رفسنجان جزئیات بیشتری از حضور شهر رفسنجان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و صنایع وابسته را اعلام کرد.
پانا   ۴ ساعت پیش    
شیروان (پانا) - همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی مجازی کتاب در سراسر کشور، یک دوره کارگاه پژوهش در فرهنگ و ادبیات عامه، با حضور پژوهشگر و شاعر حسن روشان و جمعی از فرهنگیان، شاعران و پژوهشگران، در محل تماشاخانه محراب شیروان برگزار شد. ...
شبستان   ۴ ساعت پیش    
آب روشن از حضور فعالین گردشگری، صنایع وابسته و صنایع دستی آستارا در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته خبر داد.
پارس فوتبال   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو فوق ستاره منچستر یونایتد این روزها در شهر دبی حضور دارد تا در نمایشگاه بین المللی اکسپو حضور پیدا کند. رونالدو رابطه نزدیکی با پسر حاکم دبی و نخست وزیر امارات دارد و همیشه یکی از مقصدهای تفریحی این فوق ستاره پرتغالی شهر دبی است. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نمایشگاه تخصصی ملزومات جهیزیه و لوازم خانگی با حضور نمایندگان شرکت های تولیدی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی همدان از 6 تا 11 بهمن برپا شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:با حضور دکتر علیرضا مرتضوی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره نمایشگاه بین المللی اصفهان و مهندس سعید سیفی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد، تفاهم نامه همکاری مشترک میان دو شرکت به امضا رسید.
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان از برگزاری نمادین جشن ثبت جهانی روستای قاسم آباد رودسر در جریان پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۰    
شهردار باغبهادران گفت: شهرداری با حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران ضمن تلاش برای جلب اعتماد سرمایه گذاران اقدام به معرفی توانمندی ها، محصولات کشاورزی، تولیدات هنری و صنایع دستی و پروژه های شهرداری به سرمایه گذاران خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نگرانی های ستاد کرونا برای ازدحام جمعیت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، این رویداد را به ابتدای هفته کوچ داد. در این رویداد از هنرمندان 12 استان کمتر برخوردار، پیشکسوتان و نام آوران هنرهای سنتی با اختصاص غرفه رایگان در بخش ویژه حمایت می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۰    
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهر، ساعت و صنایع وابسته فردا آغاز به کار خواهد کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از حضور پررنگ و منسجم فعالین گردشگری استان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و پنجمین نمایشگاه صنایع دستی تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- شهردار شاندیز از شرکت این شهرستان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبر داد و گفت: این نمایشگاه فرصتی برای معرفی فرصتهای سرمایه گذاری و جاذبه های این شهر ییلاقی و گردشگر پذیر است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۶:۳۶    
مرکز اسلامی الأزهر از عرضه نسخه آزمایشی قرآن بریل این مرکز ویژه روشندلان وافراد کم بینا در پنجاه و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب قاهره خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی و گردشگری،در برنامه جوان ایرانی سلام خبر داد که نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از نهم تا دوازدهم بهمن ماه در تهران برگزار می شود .
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۳:۱۴    
به گزارش آسیانیوز ، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که از 9 تا 12 بهمن در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، تمامی ظرفیت های گردشگری، میراث فرهنگی، طبیعی و موزه ها، غرفه های ویژه خوراک استان ها و غرفه های سلامت حضور دارند. ---------------- بیشتر بخوانید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت : رویداد بین المللی ساری2022 چه در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و چه پس از آن باید به صورت جدی مورد توجه اداره کل گردشگری مازندران و همکاران ما در ستاد وزارتخانه قرار بگیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۸    
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد گفت: مدیریت شهری نجف آباد همچون سال های گذشته در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران حاضر خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر از برپایی سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خبر داد ...