جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۳۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه بین المللی»

ایران اکونومیست   ۴ ساعت پیش    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت صادرات تسلیحات دولتی روسیه به نام روزبرون اکسپورت (Rosoboronexport) به تنهایی و به صورت واحد، مسئولیت عرضه محصولات تمام شرکت های روسی شرکت کننده در این نمایشگاه را برعهده دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
در نمایشگاه بین المللی امام ابوحنیفه بیش از 35 میلیون افغانی فروشات صورت گرفته و 120 هزار نفر نیز از این نمایشگاه دیدن کردند.
آذرمغان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، دوازدهمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت بازرگانی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اردبیل در حال برگزاری است. در همین باره شهنام نوروزی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/خراسان رضوی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری که از 14 تا 16 آذر ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد دایر بود، مراکز علمی و پژوهشی آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری خود را به نمایش گذاشتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری خراسان رضوی از 14 تا 16 آذرماه، در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و پوششهای صنعتی تهران در حالی برگزار شد که در برخی غرفه ها شاهد کشف حجاب متصدیان غرفه ها بودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ترجمه انگلیسی و عربی کتاب خاطرات شهید چمران به روایت همسرش در شصت وچهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب بیروت رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد میرکیانی در حاشیه سی ونهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول با دانشجویان گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه استانبول و استادان این دانشگاه دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد سعدی به منظور معرفی آخرین محصولات پژوهشی و فناورانه در حوزه آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان، در بیست وسومین نمایشگاه بین المللی دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار حضور دارد.