سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۱۲Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناشران»

اقتصاد ایران: طبق آخرین آمار از اداره میز صنعت و رتبه بندی ناشران سازمان بورس، میزان مصرف گاز صنایع در فروردین ماه امسال با 30 هزار میلیارد ریال افزایش به 90 هزار میلیارد ریال رسید.
اقتصاد تهران   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی اداره میز صنعت و رتبه بندی ناشران سازمان بورس، میزان مصرف گاز صنایع در اسفند 1402 رقمی حدود 60 هزار میلیارد ریال بود، در حالی که این عدد در فروردین 1403 با 30 هزار میلیارد ریال افزایش به 90 هزار میلیارد ریال رسید. ...
معدن24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۰    
معدن24- بیست و پنجم شهریورماه و پایان مهرماه، دو تاریخی هستند که برای واریز سود سهام سهامداران شرکت فولاد هرمزگان مشخص شد. به گزارش معدن24 از سامانه کدال، در نامه ارسالی معاون مالی و اداری شرکت فولاد هرمزگان به ریاست محترم اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی آمده است: ...
طبق آخرین آمار ارایه شده از سوی اداره میز صنعت و رتبه بندی ناشران سازمان بورس، میزان مصرف گاز صنایع در اسفند 1402 رقمی حدود 60 هزار میلیارد ریال بود، در حالی که این عدد در فروردین 1403 با 30 هزار میلیارد ریال افزایش به 90 هزار میلیارد ریال رسید.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۵    
خوزستان - باغ کتاب اهواز طی مراسمی با حضور ناشران و اعضای هیئت مدیره انجمن ناشران کودک و نوجوان در مساحت یک هزار و 200 متر مربع افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
برخورد جدی و قاطع با ناشران پخته خوار یکی از مطالبات مهم صنعت نشر از دولت آینده است، اقدامی که در دولت سیزدهم تازه شروع شده بود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۸    
برخی از ناشران بدلی یا به اصطلاح شبه ناشران در روشی بدیع و با استفاده از شرایط برخی پلتفرم های فضای مجازی، خدمات فروش قسطی کتاب فراهم کرده اند!
معدن24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۰    
معدن24- شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، پایان مهر 1403 را تاریخ واریز سود به حساب سهامداران حقیقی و صندوقهای سرمایه گذاری و سبد گردانها و پایان آبان ماه 1403 را تاریخ واریز سود به حساب سهامداران حقوقی اعلام کرد. ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دارندگان سهام عدالت می توانند تا سقف 60 درصد ارزش دارای سهام عدالت خود تسهیلات دریافت کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سعید عاکف، گفت: تمام ناشران مدیون انتشارات ملک اعظم و کتاب خاک های نرم کوشک هستند، چون این کتاب راه آن ها را هموار کرد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۳    
ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۰    
استادیار فلسفه پژوهشکده مطالعات فرهنگی، اجتماعی و تمدنی گفت: ناشران خصوصی، بسیاری از نویسندگان، مترجمان و محققانی که ارتباطی با جامعه دانشگاهی ندارند را به سمت خود کشیده اند و مجموعه های متمرکز و حتی امپراتوری هایی را شکل دادند که هر فردی حتی آن فرد دانشگاهی در برنامه ریزی ...
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
امیرحسین اصل زعیم، رئیس اداره دعاوی ناشران و نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در پی شکایت سازمان بورس و اوراق بهادار، شخصی که اقدام به انجام معامله متکی بر اطلاعات نهانی کرده بود، توسط دادگاه تجدیدنظر استان تهران به پرداخت سه میلیارد ریال محکوم شد.
نماد اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
با وجود وعده های مکرر مسئولان سود سهام عدالت همچنان به طور کامل به حساب سهامداران واریز نشده است. ولی الله جعفری مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس اعلام کرد که برخی شرکت ها هنوز تعهدات خود را در قبال پرداخت سود سهام عدالت به سهامداران ایفا نکرده اند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۲    
گزارش های میزان درآمد ناشران بزرگ علمی دنیا حکایت دارد که بحث انتشار مقالات به سمت وسویی حرکت کرده که بیشتر شکل و شمایل یک تجارت پرسود را به خود گرفته است ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند ...
روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با اقدامات سازمان بورس در رابطه با واریز مرحله سوم سود سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۷:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد میرکیانی گفت: انتظار ما از دولت جدید حمایت از تمام ارکان صنعت نشر از مسئله کاغذ تا پشتیبانی اهالی قلم است. به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ نویسنده ادبیات کودک و نوجوان گفت: یکی از مسائلی که در دولت جدید باید در نظر گرفته شود ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۷    
میثم نیلی، مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی تشریح کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سهامداران عدالت در حالی چشم انتظار واریز سود مرحله سوم سهام عدالت سال 1402 هستند که مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار توضیحاتی در این خصوص اعلام کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۸    
یاسر احمدوند، رئیس سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران: کاغذ دولتی در اختیار وزارت ارشاد نیست و ناشران کاغذهایشان را از بازار آزاد می خرند که با دلار تغییر می کند.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
درحالی که شمارش معکوس برای پایان خرداد آغاز شده، اما هنوز واریز سود مرحله سوم سهام عدالت در هاله ای از ابهام است.
با حضور دستیار ویژه و مشاور سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت ، و مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس اوراق بهادار ، روند برگزاری مجمع شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان اردبیل تشریح شد و مشکلات شرکت های تعاونی شهرستان ها در خصوصی زمان برگزاری مجمع مورد بررسی قرار گرفت .
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ناشر کتاب های کودک و نوجوان گفت: تشکیل کارگروه کاغذ مهم ترین اقدام دولت سیزدهم در حوزه کتاب و نشر بود که با حمایت رئیس جمهور شهید صورت گرفت. به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما نادر قدیانی فعال حوزه صنعت چاپ و نشر بیان داشت ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۵    
خراسان جنوبی- گرانی کاغذ موجب ایجاد دغدغه برای فعالان عرصه کتاب در استان خراسان جنوبی شده و رفع این دغدغه نیازمند حمایت جدی مسئولان است.
صمت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وی به مسائل مهمی در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی پرداخت. دکتر شریعتی نیاسر ادامه داد: متقاضیان باید با ارائه طرح های موثر و اجرای آنها توسط خود، به سمت صرفه جویی در مصرف انرژی حرکت کنند. همچنین، صدور گواهی های صرفه جویی توسط ناشران می تواند به این فرآیند کمک کند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۸    
هیئت مدیره مجمع ناشران دفاع مقدس در پیامی درگذشت پدر سردار علی محمد نائینی رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه را تسلیت گفت.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امیر مازیار، عضو هیئت علمی فلسفه هنر دانشگاه هنر گفت: کتاب های ناشران دانشگاهی حتی نمی تواند در کشور توزیع بشود چرا که ساختار نشر دانشگاهی شکل نگرفته است که بتواند کتاب جدی و قابل عرضه برای جامعه داشته باشد و بتواند آن را با استقبال عمومی مواجه کند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶    
کتاب من سارا نیستم کاری از انتشارات مطاف عشق به همت غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی رونمایی شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نحوه خرید عمده کتاب با تخفیف از انتشارات و تامین کتاب برای کتابفروشی یکی از پرتکرارترین سوالات در حوزه فروش کتاب در ایران است. با توجه به گستردگی تعداد ناشرین در ایران، مذاکره و عقد قرارداد با همه ناشران امری بسیار سخت و دشوار است. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۸    
برشی از گفتگو با محمد ملاعباسی (هم بنیانگذار موسسه ترجمان) در برنامه پشت جلد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۲    
ولی الله جعفری،مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد واریزی جدید سهام عدالت صحبت هایی ارائه کرده است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با اقدامات سازمان بورس در رابطه با واریز مرحله سوم سود سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۴۷    
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با اقدامات سازمان بورس در رابطه با واریز مرحله سوم سود سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد. ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت ها سود سهام عدالت را [...]
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با اقدامات سازمان بورس در خصوص واریز مرحله سوم سود سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد.
افزایش بیش از صددرصدی سود هر سهم بانک تجارت به مبلغ 1024 ریال با تسویه مطالبات این بانک بابت تعهدات ارزی سال های 1391-1390 پس از اتمام حسابرسی و تأیید مطالبات از سوی بانک مرکزی، محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۹۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با اقدامات سازمان بورس در رابطه با واریز مرحله سوم سود سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:سهامداران عدالت در حالی چشم انتظار واریز سود مرحله سوم سهام عدالت سال 1402 هستند که مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار توضیحاتی در این خصوص اعلام کرد ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
در پایان نمایشگاه کتاب تهران، برخی ناشران آمار فروش و عناوین پرفروش خودشان را رسانه ای کردند، از جمله انتشارات 27 بعثت که عناوین کتاب های پُرطرفدارش را فهرست و منتشر کرد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی گفت: نقش تحریم و سخت گیری ناشران بین الملل در خارج از کشور و عدم تأمین مالی و تبلیغ منفی علیه مقاله در کشور روی کاهش تولید علم تأثیر گذاشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۲    
ناشران از عوامل دخیل در قیمت گذاری تولیدات خود می گویند.
رئیس اداره میزهای صنعت و رتبه بندی ناشران گفت: طبیعتاً دو خودروساز بزرگ داخلی، خودرویی برای عرضه در بورس کالا ندارند. بنابراین، عرضه خودرو در بورس کالا به سمت خودروهای خارج از سامانه یکپارچه و خودروهای مونتاژی متمایل شده است.