دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۷:۱۱Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپرده گذاری مرکزی»

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از درج نماد شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در سامانه پس از معاملات خبر داد.
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از درج نماد شرکت بنیان دیزل در سامانه پس از معاملات خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
نعمتی مدیر روابط عمومی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار می گوید که هنوز تصمیمی در مورد زمان خرید و فروش سهام عدالت گرفته نشده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، چندی پیش مدیر ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد که بر اساس مصوبه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار سهامداران حقیقی بازار سرمایه باید در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کنند. ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار در پی الزام فروش تمامی محصولات سیمان در بورس کالا امکان استفاده از اطلاعات افرادی که ثبت نام آن ها در سامانه سجام تکمیل شده را به بورس کالا و شرکت سپرده گذاری ابلاغ کرد. این اقدام به منظور احراز هویت مشتریان سیمان انجام می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار در پیامی از واریز سود سهام فولاد خبر داد.
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از درج چهار نماد در سامانه پس از معاملات خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۵:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه: بعداز فوت فرد، وراث قبل از مراجعه به کارگزاری یا سپرده گذاری مرکزی باید به دریافت گواهی انحصار وراثت اقدام کنند.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
شرط دریافت سود سهام عدالت برای سهامدارانی که تاکنون سود خود را دریافت نکرده اند، این است که هر چه سریع تر در سامانه سجام ثبت کنند. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۶    
طبق آخرین خبر رسمی که از سوی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه منتشر شده است، احراز هویت و ثبت نام سجام در بورس برای سهام داران الزامی است. در این طرح، افراد سهام دار در یکی از سه دسته قرار می گیرند و براساس آن می بایست برای ثبت نام در سجام اقدام کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: استعلام آنلاین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت در سامانه سهام عدالت مهیا شد.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارگزاری حافظ بعد از انتشار اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی (سمات) امکان احراز هویت سجام به صورت رایگان را در قالب طرحی به نام سجامی شو برای همگان فعال کرده است ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: استعلام آنلاین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت در سامانه سهام عدالت مهیا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۵۰ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: استعلام برخط وضعیت پرداخت سود سهام عدالت در سامانه سهام عدالت مهیا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از درج نماد شرکت های پارس فولاد سبزوار و صنایع مس افق کرمان در سامانه پس از معاملات خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی برای نخستین بار در بازار سرمایه بالغ بر هزار میلیارد تومان سررسید اوراق گام بانک صادارت را به حساب دارندگان اوارق واریز کرد. بنابراین گزارش ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، طی اطلاعیه اعلامی از شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، کلیه اشخاص حقیقی فعال در بازار سرمایه می بایست بر اساس طبقه بندی ذیل تا زمان های مشخص شده در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل نمایند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سمات) 10 هزار میلیارد ریال اوراق گام بانک صادرات را سررسید کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۷    
سپرده گذاری مرکزی با داستان کد سجام شیر رو دوشید حالا هم الزام کرده که همه سهامداران مجبورن که نام نویسی کنن! خب، اما ... شرکت ها برای پرداخت سود رو هم میتونید مجور کنید؟ یا اینکه پُتک سر سهامدارا زده میشه ... جناب دادفر اولین فساد اونجایی شکل گرفت ک ...
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: الزامی شدن ثبت نام سجام برای سهامداران حقیقی و حقوقی به صورت تدریجی، همراه با زمان بندی، در گروه های مختلف سنی و با هماهنگی شرکت های کارگزاری صورت خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۲   + ۶۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر پروژه کارت اعتباری سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: فروش سهام عدالت اشتباه است، افراد با نگهداری از سهام و دریافت کارت اعتباری می توانند نیاز مالی خود را برطرف کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
هیات مدیره سازمان بورس در مصوبه جدید خود ثبت نام در سجام را الزامی کرد.حسین قشمی مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی توضیحات جدیدی ارائه کرده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی با بیان اینکه سهامداران حقیقی بازار سرمایه باید در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کنند، گفت: سهامداران 18 تا 65 سال تا بیستم شهریورماه فرصت دارند تا فرایند ثبت نام خود را در سامانه سجام قطعی کنند. ...
برترین ها / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۶۳ سایت دیگر  
ایسنا: به گفته مدیر ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی، بر اساس مصوبه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار سهامداران حقیقی بازار سرمایه باید در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کنند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس نامه شرکت سپرده گذاری مرکزی ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان، سجام الزامی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس نامه شرکت سپرده گذاری مرکزی ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان، سجام الزامی شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پروژه کارت های اعتباری شرکت سپرده گذاری مرکزی آخرین وضعیت اعطای کارت اعتباری سهام عدالت را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۱۲۴ سایت دیگر  
مدیر پروژه کارت های اعتباری شرکت سپرده گذاری مرکزی آخرین وضعیت اعطای کارت اعتباری سهام عدالت را تشریح کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد : نماد اوراق اجاره گروه توسعه اقتصادی تدبیر 14040606 در سامانه پس از معاملات درج شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
روابط عمومی سمات ضمن بیان اینکه تهران در صدر ثبت نام کنندگان سجام قرار دارد از احراز هویت بیش از 99 هزار سهامدار در این سامانه، خبر داد. *** تعداد ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین آمارهای منتشر شده ی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه،, در مرداد امسال، 99 هزار و 471 احراز هویت در سامانه سجام، انجام شده است.
تازه ترین آمارهای منتشر شده از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نشان می دهد که در تیر ماه سال جاری 112 هزار و 263 احراز هویت در سامانه سجام صورت گرفته است.
تازه ترین آمار منتشر شده از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نشان می دهد که در مرداد ماه سال جاری 99 هزار و 471 احراز هویت در سامانه سجام صورت گرفته است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۴۰ سایت دیگر  
جی پلاس؛ تعیین زمان 5 شهریور ماه برای لغو سفارش فروش سهام عدالت، هشدار برای کسانی بود که ممکن است سهامشان از شنبه به بعد فروخته شود. یک هفته ای می شود که از اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی بورس برای تعیین مهلت لغو سفارش های فروش قدیمی سهام عدالت می گذرد، اطلاعیه ای که در آن تاکید شده بود ...
بدر پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه ای از تصمیم گیری در خصوص فروش سهام عدالت در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) مهلت لغو فروش سهام عدالت را تا آخر روز جمعه (5 شهریور ماه) تمدید کرده است. برای آموزش لغو فروش سهام عدالت با ادامه این مطلب همراه باشید.
سهامداران سهام عدالت تا 5 شهریور فرصت دارند از طریق درگاه های الکترونیکی بانک ها و کارگزاری ها اقدام به لغو درخواست فروش سهام خود کنند.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
، در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت در تاریخ 1400/03/24 ، به ازای هر سهم، مبلغ 152 ریال سود به تصویب رسید که از ابتدای شهریور پرداخت مبلغ مذکور برای سهامداران حقیقی از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به شماره حساب بانکی معرفی شده در سامانه سجام آغاز شده است. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مهدی نعمتی، مدیر روابط عمومی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) در گفت وگو با خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به این موضوع که سهامداران عدالت تنها تا پنج شهریور فرصت دارند که درخواست لغو سفارش فروش سهام عدالت خود را اعلام کنند و در پاسخ به این پرسش که ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۶    
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای از تصمیم گیری در خصوص فروش سهام عدالت در آینده نزدیک خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای از تصمیم گیری در خصوص فروش سهام عدالت در آینده نزدیک خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۴۴ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای از امکان لغو فروش سهام عدالت تا پایان هفته خبر داد.