سه شنبه ۳۰ دیساعت ۱۹:۳۶Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سجام»

تجارت نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به زمان پرداخت سود سهام عدالت سال 98 و شرط سجامی شدن، حضور بسیاری از سهامداران برای ثبت نام و احراز هویت در دفاتر پست بانک موجب ازدحام شده و تشکیل صف شده است.
مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی نسبت به ارسال پیامک های جعلی به دارندگان سهام عدالت، با عنوان پیامک های ثبت نام سامانه سجام، هشدار داد.
فراخوان بدون برنامه ریزی شده دولت برای ثبت در سامانه سجام سهام عدالت، بسیاری از مازندرانی ها را در شریط قرمز کرونایی به دفاتر پیشخوان کشاند.
عصر همدان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، چندی پیش سیدناصر محمودی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با بیان اینکه یک میلیون و 415 هزار همدانی مشمول سهام عدالت هستند، گفت: 908 هزار و 722 همدانی سهام عدالت را به صورت غیرمستقیم آزادسازی کردند. ...
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش    
لرستان- امینی خواه، رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت لرستان با بیان اینکه برای دریافت سود سهام عدالت نیازی به ثبت نام سجام نیست، گفت: کاهش ارزش سهام عدالت دائمی نیست.
الف   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وراث قانونی متوفیان سهام عدالت پس از انجام انحصار وراثت، باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و یکی از ورثه در سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی، در قسمت میز خدمت الکترونیک اطلاعات مربوط به انحصار ورثه را بارگذاری کند تا انتقال سهام عدالت به وراث انجام شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وراث قانونی متوفیان سهام عدالت پس از انجام انحصار وراثت، باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و یکی از ورثه در سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی، در قسمت میز خدمت الکترونیک اطلاعات مربوط به انحصار ورثه را بارگذاری کند تا انتقال سهام عدالت به وراث انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه گفت : افرادی که مشمول سهام عدالت هستند برای بهره مندی از مزایای این سهام در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، ظاهرا برای مدیریت این شرایط، فقط به بازدید مسئولان از این دفاتر بسنده شده ولی در عمل تدبیری برای مدیریت این شرایط دیده نمی شود. همچنان سوالی که مطرح است آیا نمیشود توسط بخشداران از حضور روستائیان در دفاتر پیشخوان شهر جلوگیری کرد و ثبت نام سجام در روستا انجام شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت-؛ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با اشاره به شرایط شکننده کرونایی در استان از مردم خواست تا طی دو هفته آتی و تا بهبود شرایط، برای ثبت نام در سامانه سجام به جای مراجعه به دفاتر پیشخوان به صورت غیرحضوری و از طریق غیرحضوری ثبت نام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۴    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: بنا به ارزش سرمایه ثبت شده در تیرماه سال جاری، ارزش سهام عدالت استان اردبیل به میزان 6 هزار و 300 میلیارد تومان است.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، چند سخن اخیر حسن روحانی نشان از افتخار وی بر صف نبستن مردم دارد اما هر چند در بسیاری موارد ایران نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا در زمینه تامین نیازهای مردم بسیار موفق بوده است اما سوء مدیریت در همین دولت باعث ایجاد صفوف طولانی در برخی نقاط کشور نیز شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه: افرادی که مشمول سهام عدالت هستند برای بهره مندی از مزایای این سهام در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: مالکان سهام عدالت که روش غیرمستقیم مدیریت سهام را انتخاب کرده اند حداکثر تا 10 بهمن فرصت دارند که با مراجعه به سامانه سجام نسبت به ثبت نام و دریافت کُد بورسی خود اقدام کنند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۴    
زنجان- خبرنگار کیهان: در پی اطلاع رسانی ناقص در خصوص خبر پرداخت سود سهام عدالت تمام دفاتر پیشخوان زنجان شاهد ازدحام جمعیت که اکثراً ساکنان روستاها هستند می باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت لرستان گفت: برای دریافت سود سهام عدالت و برای اعمال رای در مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند نیاز به ثبت نام سجام نیست.
مرآت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امیر خلیلی خواه با اشاره به اینکه 220 هزار سهام دار عدالت در استان سمنان روش مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کرده اند گفت: تا به امروز از این تعداد 68 هزار نفر در سامانه سجام ثبت نام کرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۳    
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصاد و دارایی اردبیل گفت: بیش از 45 درصد واجدین شرایط سهام عدالت در سامانه سجام ثبت نام کرده اند که امیدواریم این میزان در روزهای آینده به بالای 50 درصد برسد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۲    
در جلسه ای علی آخی زاد معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان با سلیمانی مدیر امور شعب و تعدادی از کارکنان پست بانک استان برگزار شد، نحوه تعامل و همکاری شعب و باجه های پست بانک استان جهت ثبت نام سجام و احراز هویت دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم با انتخاب نمودند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرکل امور اقتصاد و دارایی گیلان از ثبت نام 483 هزار و 336 نفر معادل 42.5 درصد از سهامداران سهام عدالت استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی گفت: بستر ارتباطی مناسب در تمام شهرها و 70 درصد روستاهای این استان برای ثبت نام الکترونیکی و احراز هویت در سامانه سجام مهیا است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۸    
خلیج فارس: تجمع مردم مقابل دفاتر پیشخوان دولت و برخی از بانک های بوشهر جهت دریافت کد سجام و تسهیلات از طریق سهام عدالت نگران کننده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۱    
امامان جمعه این شهرستان ها با تاکید بر پیروی از سیره حضرت زهرا(س) ، از مسئولان خواستند تا مشکل ثبت نام در سجام و ساخت درمانگاه را پیگیری کنند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۱:۳۰   + ۱۰۳ سایت دیگر  
سپس بعد از انجام انحصار وراثت، ورثه باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و یکی از ورثه با مراجعه به سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی، قسمت میز خدمت الکترونیک را انتخاب کرده و اطلاعات مربوط به انحصار ورثه را بارگذاری میکند. در نهایت شرکت سپرده گذاری اقدامات لازم برای انتقال سهام عدالت به وراث را انجام می دهد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۳:۵۲    
سامانه سجام قوه قضاییه برای پیشگیری از وقوع جرایم و حل معضلات اجتماعی راه اندازی شده است و نحوه ثبت نام سجام قوه قضاییه را در این خبر میخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان: سهام داران عدالت باید تا 27 دی ماه سجامی شوند و کد بورسی خود را دریافت کنند.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اعلام این خبر از کلیه مددجویان دارای سهام عدالت تحت پوشش بهزیستی خواست نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت خود اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
صف های طولانی که این روز ها در هر گوشه شهر خود را نشان میدهد صف های ثبت نام در سامانه سجام ، احراز هویت و دریافت سیمکارت برای همین منظور است!!
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۸    
به گزارش رشت20 و به نقل از تسنیم، علی فتح اللهی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره ازدحام جمعیت در دفاتر پیشخوان دولت اظهار داشت: هیچ محدودیت زمانی برای ثبت نام در سامانه سجام و اخذ کد رهگیری وجود ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: سهامداران شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت بدون الزام به ثبت نام در سامانه سجام حق اعمال رأی و برخورداری از سود سالیانه و شرکت در مجامع عمومی را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۶    
مردم برای ثبت نام در سامانه سجام عجله نکنند ، دفاتر پیشخوان دولت شلوغ است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار رشت گفت: ثبت نام در سجام محدودیت زمانی نداشته و مردم باید از ازدحام در دفاتر پیشخوان دولت جلوگیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: بررسی ها نشان می دهد در مدت یک هفته 80 هزار نفر از دارندگان سهام عدالت استان، به روش غیرمستقیم در سامانه سجام ثبت نام کردند که روزانه 10 هزار نفر را شامل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت:سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، برای بهره مندی از سود سالانه باید اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان گفت: تمامی سهام داران روش غیرمستقیم سهام عدالت برای شرکت در مجامع و دریافت سود سهام تا پایان دی ماه فرصت دارند در سامانه سجام ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: دریافت سود سهام عدالت، با نام نویسی در سامانه سجام امکانپذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۸    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با تاکید بر دقت بر امور فعالیت دفاتر پیشخوان دولت گفت: هر چند رعایت پروتکل ها در این مراکز خوب است، ولی تعیین زمان برای دریافت کد سجام واقعا موجب ایجاد مشکل شده بود که اقداماتی از جمله افزایش زمان پیش بینی شده برای دریافت این کد در این راستا انجام شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۵    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. طبق آخرین آمار شرکت سپرده گذاری مرکزی تاکنون بیش از 22 میلیون نفر در سامانه سجام ثبت نام کرده اند. این تعداد تقریبا هشت برابر سال گذشته است ...
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۵    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. امسال سرویس احراز هویت غیرحضوری سجام به مجموعه خدمات شاکیلید اضافه شد و در هفته دوم شهریور ماه برای کارگزاری بانک کشاورزی به مرحله عملیاتی رسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت مه ولات گفت: متاسفانه برداشت غلط مردم از اخبار باعث شده که به دفاتر خدمات هجوم بیاورند، این در حالی است که ثبت نام در سامانه سجام برای افرادی که سهام عدالت خود را آزادسازی نکرده اند روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند الزامی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سهامداران عدالت برای بهره مندی از سود سهام و شرکت در مجمع سرمایه گذاری تا 27 دی فرصت دارند در سامانه سجام ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۸    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان فریدن و بویین میاندشت گفت: با ثبت نام در سامانه سجام افراد از مزایایی همچون دریافت سود سالانه، استفاده از کارت های اعتباری و خرید و فروش سهام عدالت بهره مند می شوند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان کارشناس مسئول بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: پیشنهاد می کنیم در راستای پیشگیری از تجمع در دفاتر پیشخوان دولت استان، ثبت نام کنندگان در سامانه سجام را بر اساس کدملی و روزهای تمدید شده گروه بندی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی زنجان گفت: با توجه به شلوغی دفاتر پیشخوان در استان زنجان ثبت نام برای سامانه سجام تا 12بهمن ماه تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: دریافت کد بورسی هم برای دریافت سود سالانه سهام و هم شرکت در انتخابات هیئت مدیره سهام عدالت ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان: تمام سهامداران عدالت برای بهره گیری از سود سهام و شرکت در مجمع سرمایه گذاری باید در سامانه سجام ثبت نام کنند.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: تا امروز 105 شرکت سود خود را از طریق سامانه سجام توزیع کردند و هفت میلیون و 200 هزار سهامدار از طریق سامانه سجام سود نقدی خود را دریافت کرده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - همکاری های بین بخشی، اعمال محدودیت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی عموم به شیب کاهشی ابتلا و فوتی کرونایی در استان زنجان منجر شده اما این روزها با اجباری شدن ثبت نام در سامانه سجام صف های فشرده ای مقابل دفاتر پیشخوان تشکیل شده که نگرانی های شیوع این ویروس را تشدید کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: سهامداران عدالت برای دریافت سود سهام ، کد سجام دریافت کنند.