یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۶:۴۱Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارشناس بازار سرمایه»

تحلیل و تشریح وقایع روز بورس و بازار سهام به همراه امیر مهدی زاده، کارشناس بازار سرمایه را در صوت زیر می شنوید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با تأکید بر شکسته شدن مقاومت یک میلیون و 310 هزار واحدی، مطرح کرد: بازار به روند تحلیلی نزدیک تر شده است و شاخص کل رشد خواهد کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۸    
کارشناس بازار سرمایه درباره بایدها و نبایدهای سرمایه گذاری در شرایط تورم توضیح داد. *** تبدیل شرایط کم ریسک به پر ریسک به گزارش صنایع ، محسن عباسی درباره سرمایه گذاری در شرایط تورم، اظهار داشت: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه بازار متعادل در حال پیش روی است، مطرح کرد: هفته پیش رو، هفته ای است که بورس مثبت و متعادل خواهد ماند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۷    
کارشناس بازار سرمایه گفت: سیگنال هایی که از برجام ارسال شد و افزایش نرخ ارز دلیل اصلی رشد بازار است که به انتظارات تورمی دامن زده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: در شرایط فعلی سرمایه گذاران ترجیح می دهند یا صبر کنند یا به دیدکوتاه مدت و نوسان گیری در بازار عمل کنند بنابراین فعلا انگیزه برای سرمایه گذاری همه جانبه وجود ندارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۷    
کارشناس بازارسرمایه گفت: به سرمایه گذاران توصیه می شود با تمرکز بر سهام بنیادی، ریسک سرمایه گذاری را کاهش دهند و اکثر سهم های کامودیتی محور بازار سرمایه ما، وضعیت بنیادی مناسبی دارند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۷    
این کارشناس بازار سرمایه گفت: بسیاری از کارشناسان معتقدند بازار سرمایه با حباب روبه رو شده و در آینده نزدیک قیمت سایر دارایی ها بابت تورم، رشد خواهد کرد و آن زمان است که قیمت فعلی سهام شرکت ها توجیه پذیر می شود در غیر اینصورت هیچ توجیحی برای افزایش قیمت سهام نخواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه بازار سرمایه در مقایسه با سایر بازارها از لحاظ ریسک به بازده و مباحث قانونی با ارجحیت همراه است، گفت: سرمایه گذاران باید دید میان مدت و بلندمدت نسبت به بازار سرمایه داشته باشند و تمرکز خود را معطوف به نوسان کوتاه مدت در بازار نکنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه ضمن شمردن سیگنال های مثبت برای بورس در معاملات هفته پیش رو، مطرح کرد: دارویی ها و سیمانی ها در معاملات این هفته پتانسیل رشد دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در شرایط رونقِ هر بازاری مانند بورس فقط مجاز به سرمایه گذاری پول اضافه در آن بازار و یا جا به جایی دارایی با سطح ریسک یکسان با آن بازار هستیم و به هیچ عنوان نباید دارایی کم ریسک را نقد کرده و به دارایی پرریسک تبدیل کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۰    
هاشم فتح آبادی کارشناس بازار سرمایه
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : کارشناس بازار سرمایه گفت: رشد سه پله، برای خرید سهام بهترین طرح (پلن) معاملاتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در قالب یک نظرسنجی، پیش بینی 10 کارشناس بازار سرمایه درباره روند بازار و شاخص کل بورس در هفته آینده گردآوری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: وضعیت بازار سرمایه در حال حاضر تابع شرایط اقتصاد کلان کشور و روند رو به رشد آن به خاطر تصمیمات معقولی، چون کاهش نرخ بهره در بازار بین بانکی و ورود سیمان به بورس کالا است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به چشم انداز مثبت این بازار تا پایان سال جاری گفت: بازار سرمایه پس از ریزش های حدود یک سال اخیر، آمادگی برگشت قیمت ها را پیدا کرده و روند کنونی حاکی از آن است که در میان مدت روز های خوبی را حداقل تا پایان امسال در این بازار پیش رو خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه باید روند جذب نقدینگی در بورس تداوم یابد، گفت: از نظر تکنیکالی (فنی)، عبور برخی سهام در تیرماه از مقاومت های پیش رو، منجر به رشد بیشتر شاخص کل و صنایع بورسی در نیمه دوم مردادماه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۰۷    
کارشناس بازار سرمایه گفت: اوراق سلف موازی استاندارد می تواند به تامین سرمایه شرکت ها جهت ایجاد طرح های توسعه ای کمک کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: از لحاظ تکنیکال شنبه روزی بسیار مهم برای بازار بورس است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه بازار سرمایه در حال حاضر در بی ثباتی به سر می برد، مطرح کرد: برنامه های اقتصادی دولت آینده می تواند به وضعیت بازار سرمایه روشنی ببخشد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: با وجود ریزش های چند ماه گذشته، بازار ارزهای دیجیتال رقیب جدی بازار بورس در تمام کشور ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: شرکت های فعال در بازار سرمایه در سال مالی 1399 با نرخ تسعیر ارز حدود 18 هزار و 500 تومان به سود های فوق العاده ای دست یافتند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بازار هفته بعد گفت: بازار در هفته آینده روندی متعادل و مثبت خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۸    
تهران- ایرنا - نوید خاندوزی، کارشناس بازار سرمایه در تماس تصویری با استودیو ایرنا در برنامه نوسان گفت : تا زمانی که ابهاماتی نظیر نرخ خوراک وجود داشته، سرمایه گذاری در صنعت پالایشی بسیار کند خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: سودآور بودن شرکت های بورسی، سبب رشد بازار سرمایه شده و همین امر باعث شد تا سهامداران در این بازار بمانند.
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان و تحلیلگران در بازارهای اقتصادی ارزیابی های متفاوتی نسبت به بخش های مختلف دارند. مصطفی صفاری، کارشناس بازار سرمایه به بررسی وضعیت بازار سرمایه در ماه های آتی پرداخت و گفت: اکنون فصل مجامع تمام شده است و منتظر هستیم تا آمار شش ماهه منتشر شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۸    
تهران- ایرنا - نوید خاندوزی، کارشناس بازار سرمایه در تماس تصویری با استودیو ایرنا در برنامه نوسان گفت : نوع معاملات چند روز اخیر در گروه پالایشی نشان دهنده عدم اطمینان معامله گران نسبت به آینده نرخ خوراک و سودهای شناسایی شده تحت تاثیر آن است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۴    
این کارشناس بازار سرمایه گفت: تنها راه برای بهبود بازار سرمایه، حمایت حقوقی هاست. حقوقی ها باید صف های خرید را سنگین تر کرده و عرضه نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: مسایلی مانند به تعادل رسیدن معاملات سهام، کاهش هیجان منفی و کاذب و بازگشت منطق به معاملات، ریزش شدید قیمت ها و جذاب شدن آنها برای خریداران، نزدیک شدن به فصل مجامع و کاهش نرخ بهره بین بانکی از جمله عوامل تاثیرگذار در بازگشت رشد به معاملات بورس تلقی می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هاشم فتح آبادی / کارشناس بازار سرمایه این گزارش ابتدا با معرفی و بررسی آمارهای تولید و مصرف روغن در ایران و جهان، تحلیلی از روندهای آتی سوددهی شرکت های بورسی فعال در این حوزه ارائه می کند. به دلیل محدودیت صفحه، گزارش به دو بخش تقسیم شده که در ادامه، بخش ابتدایی آن را می خوانیم ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
علی عصاری، کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار فردا به دلیل وجود بازار در مرحله مقاومت یک میلیون و 300 هزار واحد، پیش بینی می شود بازار فردا در همین کانال باقی بماند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۹    
اکبر ادهم کارشناس بازار سرمایه ، در پاسخ به این پرسش که بورس بین الملل چیست و علت راه اندازی این بازار چیست؟، اظهار کرد: کاهش نرخ جذب سرمایه گذاری خارجی در اقتصاد ایران به دلیل تحریم ها و خروج بسیاری از شرکت ها و سرمایه ها از اقتصاد کشور همزمان با کاهش سطح نقدینگی ارزی کشور ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
کوروش آسایش کارشناس بازار سرمایه ، در پاسخ به این پرسش که، بورس بین الملل چیست؟، اظهار کرد: بورس بین الملل بازار متشکل از ابزار های مالی است که سهام شرکت هایی که درون ایران هستند، شرکت های داخلی و سهام شرکت های خارجی، می توانند در بورس بین الملل حضور داشته باشد ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۸    
کارشناس بازار سرمایه گفت: هنوز روند بازار شکل نگرفته و باید فعلا منتظر شکل گیری باشیم و این موضوع نیز به شفاف شدن بیشتر شرایط اقتصادی بر می گردد.
وانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: از مزایای بازار پایه می توان به محدود کردن فعالیت های سفته بازان و حذف هیجانات موجود در بازار پایه اشاره کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۰    
الناز جمالی کارشناس بازار سرمایه گزارش حاضر بخش دوم مطلبی است که روز گذشته در ارتباط با صنعت قطعه سازی در همین صفحه منتشر شد. در بخش اول گزارش به وضعیت این صنعت در کلیت زنجیره تولید خودرو در سه زاویه تجارت، سیاستگذاری کلان و روندهای آتی آن پرداخته شد ...
کارشناس بازار سرمایه گفت: بازگشایی نماد ها بعد از برگزاری مجامع سالیانه و گزارش خوب سه ماهه شرکت ها، از مهم ترین عوامل موثر بر بازار بورس بوده اند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه معتقد است شرکت های بورسی، اصولا گزارش های خوبی را منتشر کرده اند و انتظار می رود که این روند مثبت شرکت ها در کنار حمایتی که آقای رئیسی در صحبت هایشان داشتند، تداوم داشته باشد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه معتقد است شرکت های بورسی، اصولا گزارش های خوبی را منتشر کرده اند و انتظار می رود که این روند مثبت شرکت ها در کنار حمایتی که آقای رئیسی در صحبت هایشان داشتند، تداوم داشته باشد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
صدای ایران - بازار سرمایه در یک ماه گذشته روند مثبت قابل توجهی را داشته است اما کدام بحران ها می توانند روند بازار سهام را در کشور به کلی تغییر دهند؟ ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۰۲    
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه در روزهای آینده انتظار افت در بازار وجود دارد، گفت: این افت موقتی خواهد بود چراکه فصل مجامع به پایان رسیده است.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: پرداخت سود از طریق سجام به نفع سهامداران است. چون بسیاری حتی از داشتن تعدادی از سهام های خود بی خبر هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه معتقد است:روندی مانند سال 1396 را در بازار شاهد هستیم. یعنی نه آن صعود وحشتناک نیمه اول 1399 را ببینیم و نه آن ریزش سنگین نیمه دوم را بلکه بازاری تحلیلی تر را در کنار چرخش نقدینگی در صنایع پیشتاز بازار شاهد باشیم.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه معتقد است، اکثر نمادها به محدوده های جذابی رسیده اند. *** تحلیل بازار سرمایه به گزارش صنایع ، رضاپور در زمینه تحلیل بازار سرمایه، اظهار داشت: پس از ریزشی که بورس در سال 1399 و تا اواخر اردیبهشت ماه تجربه کرد، سهام اکثر شرکت ها به محدوده های جذاب رسیده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه انتظار داریم کلیت بازار سرمایه در هفته پیش رو با روندی طبیعی و بدون هیجان به مسیر خود ادامه دهد، گفت: امیدواریم در مردادماه شرایط اقتصادی به آرامش برسد و چشم انداز بازارها تا حدودی روشن شود و شاهد تاثیر مثبت آن بر معاملات بازار باشیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: سهم، نشان دهنده میزان مشارکت، تعهدات و منافع صاحب آن در شرکت سهامی است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص روند آینده بورس گفت: در ماه های آینده قطعا افت و خیز هایی در شاخص کل بورس خواهیم داشت و نمی شود بهبود وضعیت را به صورت رشد پایدار و همه جانبه در همه صنایع را از بازار انتظار داشته باشیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همایون دارابی، کارشناس بازار سرمایه با ابراز امیدواری نسبت آینده بازار سرمایه گفت: امروز بازار سرمایه از این جهت به آینده خوش بین است چرا که احساس می کند دولت سیزدهم با توجه به حجم مشکلات که نتیجه سیاست های غلط و مدیریت ضعیف دولت های پیشین است به این نتیجه رسیده که با اقتصاد باید با عقلانیت و بدون ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه نقدینگی جدید وارد شده در بازار جان تازه ای به بورس بخشیده، توضیحاتی درباره روند معاملات بعد از تعطیلات ارائه کرد.
پس از 10ماه سقوط نفس گیر قیمت سهام سرانجام تیرماه با رشد 2/ 12درصدی شاخص کل بورس سپری شد و حالا در تعطیلات کرونایی این بازار، سهامداران چشم به راه آغاز معاملات در گرم ترین ماه سال هستند.