جمعه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۳۵Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارشناس بازار سرمایه»

حمید رضا جیهانی کارشناس بازار سرمایه گفت: از سهامداران تقاضا می کنیم همیشه با استراتژی و دور نمای درست وارد بازار شوند. اهداف سرمایه گذاران از سود و بهره ای که از بازار بورس برای خود تبیین می کنند باید پیش از سرمایه گذاری مشخص باشد و با مباحث دانشی و آموزشی آشنا شوند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه اظهار کرد: بازار سهام مانند شمشیر دولبه ای است که هرگونه تصمیم گیری و اجرای سیاست در این بازار همواره سود و ضرر هایی به برخی وارد می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: سرمایه گذاری در بازار سرمایه، تخصصی است و باید ریسک آن به مردم عادی گوشزد شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه بازار سرمایه نتوانسته سهم مناسبی از تامین مالی کشور را تامین کند، گفت: به طور تاریخی تا به امروز سهم بازار بورس در خوش حالت ترین زمان ها عمدتا بیشتر از 4 درصد نبوده و 96 درصد مابقی تامین مالی سرمایه و بنگاه های اقتصادی بر عهده نظام بانکی قرار داشته است.
محمد پورسید آقایی، کارشناس بازار سرمایه در خصوص عرضه ملک وزارت دفاع در روز نهم آذرماه در بورس کالا گفت: از اصلی ترین مزایای عرضه املاک و مستغلات در بورس کالا ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه معتقد است، در روزهای اخیر تحرک های صورت گرفته نشان از این دارد که گویا پول های کلان در حال بازگشت به بازار بورس هستند. *** روند صعودی شاخص طی روزهای گذشته به گزارش خبرگزاری صنایع ، محسن شهیدی با اشاره به روند صعودی شاخص بازار بورس طی روزهای گذشته گفت: ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه سهامداران نگران نباشند، گفت: با توجه به گزارش های آبان ماه شرکت ها، بازار مجددا مسیر رشد خود را پیدا خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه به طور کلی شرایط بورس را بسیار خوب دانست و اعلام کرد که افت شاخص کل در بازار به طور کلی، مقطعی و گذرا است و شرایط کلی بازار سرمایه صعودی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: معاملات بورس باید به حال ِخود رها شود و با دوری از حاشیه های ایجاد شده می توان به آینده این بازار امیدوار بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: اعتماد به قیمت و شرایط ملک در بورس کالا حرف اول را می زند و خریداران با اطمینان خاطر می توانند در حراج املاک شرکت کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۲۴    
روزبه معین زاده/ کارشناس بازار سرمایه 16 اکتبر در افشای شرکت بایون تک به سهامداران، نامه ای از مدیر عامل شرکت فایزر (شریک بایون تک) آلبرت بورلا منتشر شد. در این نامه اطلاعات کاملی از نحوه پیشرفت ساخت واکسن کرونا و برنامه این شرکت در آینده بیان شد ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۷    
می متالز - کارشناس بازار سرمایه گفت: بانک پاسارگاد با ارزش بازاری 69500 میلیارد تومان می تواند به عنوان یکی از نمادهای با بازدهی مناسب طی دوران برگشت بازار مورد توجه فعالین بازار سرمایه قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دارابی، کارشناس بازار سرمایه گفت: گزارش های شش ماهه شرکت ها در بیشتر موارد رشدهای خوبی را نشان می دهد که ناشی از عوامل مختلفی است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۰    
یک کارشناس بازار سرمایه نگاه سرمایه گذاران در بازار را نگاه کوتاه مدت دانست و اضافه کرد: نگاه همراه با ترس مردم به معاملات باعث شده است که سرمایه گذاران به فروش سهم ها فشار بیاورند.
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که اعتماد از قیمت و شرایط ملک در بورس کالا حرف اول را می زند و خریداران با اطمینان خاطر می توانند در حراج املاک شرکت کنند؛ از سوی دیگر استقبال عرضه کنندگان با توجه به سهولت عرضه املاک و اراضی و نبود تشریفات مزایده ها، رو به افزایش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: قرار که سهمیه ها در سامانه بهین یاب با جدیت وزارت صمت اصلاح شود، این بار باید بررسی ها به صورت همه جانبه تا شرایط تولید روان بچرخد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه نگاه سرمایه گذاران در بازار را نگاه کوتاه مدت دانست و اضافه کرد: نگاه همراه با ترس مردم به معاملات باعث شده است که سرمایه گذاران به فروش سهم ها فشار بیاورند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه مدیران شستا با مصاحبه های خود فقط به دنبال تهیج سهامداران خرد بودند، گفت: این مصاحبه ها در قیمت ها اثر دارد ومصداق قیمت سازی است و باید با آن برخورد کرد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه دلیل اصلی کند شدن روند صعودی بورس را سهم های شستا و فولاد مبارکه دانست و گفت: اتفاق عجیب و غریبی در بورس نیفتاده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه روند معاملات بورس تا پایان سال به صورت متعادل ادامه خواهد داشت، گفت: شاخص بورس ممکن است تا پایان سال در محدوده کانال یک میلیون و 400 هزار واحد تا یک میلیون و 700 هزار واحد در حرکت باشد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه اظهار کرد: این بازار تاثیری بر اقتصاد ایران و حتی بازار سهام نخواهد داشت. اقتصاد ایران با توجه به شرایط حاکم وارد مسائل بحرانی شده است و به ناچار سرمایه گذاران عمده چه حقیقی و چه حقوقی و حتی افراد معمولی نیز وارد بازار سرمایه می شوند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی 8 کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت امروز (سه شنبه) - 1399/09/04 بازار بورس را مشاهده می کنید.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۶    
یک کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد: مردم برای ورود به این بازار باید پول مازاد خود را وارد بازار کنند یعنی نقدینگی که قرار است در این بازار وارد شود از مصرف جاری نباشد، چون این بازار در بلند مدت بازدهی خوبی دارد و سرمایه گذاران در بلند مدت بازدهی این بازار را کسب می کنند.
همایون دارابی، کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که برآیند تغییرات در بورس پس از مشخص شدن نتیجه انتخابات در آمریکا مثبت بوده است و این فضا انتظارات سوددهی بازارهای موازی مرتبط با شرایط بین المللی مانند بازار ارز و طلا را تعدیل کرده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۷    
یک کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد: در اقتصاد های مترقی و در حال رشد و توسعه یافته، اساسا یکی از روش های جذب سرمایه های سرگردان در دست مردم بازار سرمایه است که جذب این سرمایه ها موجب رکود زدایی و روشی برای سرمایه گذاری است که موجب ثابت ماندن تورم می شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با افزایش قیمت های جهانی، تثبیت قیمت دلار و ثابت ماندن نرخ سود بانکی رشد بازار سهام از هفته گذشته آغاز شده اما آیا این رشد پایدار است؟ محمدمهدی عشریه ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
احمد بیات در گفت وگو با میزان در خصوص عرضه املاک در بورس کالا گفت: این روز ها شاهد استقبال سازمان ها و نهاد های دولتی و عمومی برای عرضه املاک مازادشان در بورس کالا هستیم که نخستین حسن این اقدام، شفافیت اقتصادی و کنار رفتن احتمال فساد در این مسیر است. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۲    
پیش بینی 6 کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت امروز (دوشنبه) - 1399/09/03 بازار بورس را مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه می گوید اگر مشخصا نخواهم تاریخ دقیقی برای ورود سرمایه گذاران به بازار عنوان کنیم، مقاطع فعلی زمان خوبی برای سرمایه گذاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۵۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار سهام به طور قطع نسبت به بازارهای موازی مانند ارز، خودرو، طلا و سکه پیش تاز خواهد بود مگر آنکه نرخ سود و بهره بانکی افزایش پیدا کند و نقدینگی ها روانه بانک شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۲    
عرفان فکری/ کارشناس بازار سرمایه شاخص گروه چند رشته ای بعد از سقف 20 مرداد ماه تا به حال در 3 قسمت از کل اصلاح، اصلاح قیمتی را تجربه کرده و فعلا روند نزولی به صعودی تغییر نکرده است. برای تغییر روند از نزولی به صعودی قیمت باید بالای جعبه سبز رنگ تثبیت قیمتی داشته باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۲    
مریم رستمی کارشناس بازار سرمایه حدود یک سوم از درآمد ناخالص ملی کشورمان را بخش مسکن، املاک و مستغلات تشکیل می دهد. داشتن مسکن یکی از نیازهای اولیه هر انسانی است و دولت موظف به تامین مسکن خانوار ها و تقاضایی است که طی سال های اخیر به دلایلی همچون اصلاح شاخص تراکم خانوارها و روند رو به رشد نرخ جمعیت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۶    
قلی پور، کارشناس بازار سرمایه اعتقاد دارد بازار در این هفته صعودی تمام خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدیو تحلیل روزانه بازار سهام با امیر مهدی زاده کارشناس بازار سرمایه به همراه پرسش و پاسخ مخاطبان در تاریخ (2 آذر 1399) را می بینید؛
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – یک کارشناس بازار سرمایه گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته آذرماه شرایط مثبتی در انتظار معاملات بورس است، البته باید بازار به تعادل برسد تا سهامداران با تحلیل منطقی اقدام به خرید و فروش سهام کنند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۷    
یک کارشناس بازار سرمایه اظهار کرد: عمده دولت ها در ایران از سال 1350 اقتصادی نبودند به همین خاطر بدنه دولت با تزریق دلار های نفتی و با استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول تضعیف شده و کسری بودجه خود را تامین می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه درباره روند معاملات امروز بازار سرمایه گفت: بعد از هر صعودی، روند نزولی برای یک بازار طبیعی است اما دولت نباید با دخالت های خود این تلاطم قیمت ها را افزایش دهد و باید اجازه دهد تا بازار کار خود را انجام دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران امروز در ارتفاع یک میلیون و 355 هزار واحد قرار گرفته و ارزش معاملات بازار به حدود 7 هزار میلیارد تومان رسیده است. یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که اکنون بهترین زمان برای ورود سرمایه به بازار بورس و خرید سهام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه در یادداشتی به دلایل محروم شدن سهامداران حوزه فولادی از حق خود پرداخته است که اصلی ترین معضل در این باره به عرضه بخشی از محصولات فولادی خارج از فولاد در قالب مچینگ یا عرضه های فیزیکی در بازار آزاد مربوط است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۰    
یک کارشناس بازار سرمایه درباره تأثیر شیوه نامه تنظیم عرضه و تقاضای بازار فولاد از طرف معاونت اقتصادی رئیس جمهور روی بازار سرمایه توضیحاتی داد و مطرح کرد: دولت هنوز از قیمت گذاری های دستوری چندین ساله خود درس عبرت نگرفته است.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: توقف فروش سهام عدالت تاثیر فوری برروی بازار گذاشت چراکه رقم کلی سهام عدالت بسیار بزرگ است و وقتی مردم شروع به فروش می کنند دو خطر بسیار بزرگ وجود دارد؛ اول اینکه قیمت ها به شدت پایین می آید و دوم اینکه در این قیمت های پایین ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار توانایی بازگشت را دارد و در حال حاضر نیز شاهد هستیم شاخص در حال برگشت به مدار مثبت است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه هفته جاری را هفته مثبتی برای بازار سرمایه معرفی کرد و دلیل افت برخی از سهم ها در روز نخست هفته معاملات را تغییر سهامداری آن ها دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است: اکنون بهترین زمان برای ورود سرمایه به بازار بورس و خرید سهام است، زیرا قیمت های ایجاد شده در سهام مناسب و به نفع سهامداران خواهد بود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی 7 کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت امروز (یکشنبه) - 1399/09/02 بازار بورس را مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ابوالقاسم آقادوست کارشناس بازار سرمایه ضمن اشاره به اقدامات دولت برای رشد مجدد این بازار ، تاکید کرد که بازار سرمایه در درازمدت همواره بازدهی بیشتری نسبت به سایر بازارهای موازی دارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
پیش بینی 7 کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت امروز (یکشنبه) - 1399/09/02 بازار بورس را مشاهده می کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۹    
وحیده موسوی کارشناس بازار سرمایه گرچه بعید به نظر می رسد با انتخاب بایدن سیاست خارجی آمریکا در سطح کلان تغییری کند، ولی انتظار بر این است که با انتخاب جو بایدن، فشار تحریم ها کاهش یابد، یا لااقل اوضاع همین طور بماند و شرایط از این سخت تر نشود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۹    
محمدابراهیم سماوی کارشناس بازار سرمایه در ادبیات مالی به صورت کلی بازارهای مالی متاثر از دو نوع ریسک سیستماتیک و غیرسیستماتیک هستند. ریسک سیستماتیک کل بازار را تحت تاثیر قرار می دهد و از آن به عنوان ریسک بازار یا ریسک غیرقابل حذف یاد می شود ...