یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۶:۴۸Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه نیما»

ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی عمومی فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر بیژن نامدار زنگنه در مراسم بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت که صبح امروز پنجشنبه 26 فروردین با دستور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور به بهره برداری رسید، با بیان اینکه تعهد ما در ابتدای سال 1399 این بود که از طرح های پتروشیمی به ظرفیت 25 میلیون تن تا پایان سال گذشته بهره برداری شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزیر نفت گفت: صنعت پتروشیمی در دوران تحریم یکی از ارکان مقاومت کشور بوده به نحوی که نزدیک 90درصد ارز که در سامانه نیما عرضه شده ازسوی شرکت های پتروشیمی بوده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
حواله یورو سامانه نیما از 27 هزار و 700 تومان گذشت (Visited 1 times, 1 visits today)
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰    
طبق مصوبات جدید ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و کمیته ماده 2 که در سال جاری به منظور حمایت از تولید و صادرات صادر شده است، صادرکنندگان دیگر الزامی به فروش ارز خود به سامانه نیما ندارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طبق مصوبات جدید ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و کمیته ماده دو و با هدف حمایت از تولید و صادرات ، شرکت های صادرکننده بورسی و غیر بورسی اجباری در فروش ارز به سامانه نیما ندارند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
بر اساس مصوبات ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به منظور حمایت از تولید و صادرات ، صادرکنندگان دیگر الزامی به فروش ارز خود به سامانه نیما ندارند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۵۸ سایت دیگر  
افزایش تا 150 درصدی قیمت برنج های وارداتی و نرخ بیش از 42 هزار تومانی هر کیلو برنج ایرانی تا پایان سال گذشته در گزارش های رسمی ثبت شده است. به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا، برنج مصرفی از دو محل تولید داخل و بخشی از واردات تأمین می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صرافی علیزاده جهت بازگشت ارز صادراتی شما صادرکنندگان عزیز ، و همچنین فروش ارز به واردکنندگان آمادگی لازم جهت امور بانکی و خرید ارز صادراتی و فروش ارز در سامانه نیما ، از سراسر دنیا را دارد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
طی دو هفته اخیر بازار ارز با افزایش قیمت روبرو شد و صبح روز سه شنبه دلار تا آستانه ورود به کانال 26 هزار تومان قرار گرفت، اما صبح سه شنبه روابط عمومی بانک مرکزی طی توئیتی اعلام کرد ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- طی دو هفته اخیر بازار ارز با افزایش قیمت روبرو شد و صبح روز سه شنبه دلار تا آستانه ورود به کانال 26 هزار تومان قرار گرفت، اما صبح سه شنبه روابط عمومی بانک مرکزی طی توئیتی اعلام کرد ...
بانک مرکزی ضمن هشدار به سفته بازان و معامله گران فردایی اعلام کرد: در صورت فروش ارز بالاتر از قیمت واقعی بازارساز واکنش مناسب نشان خواهد داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
شفقنا- بانک مرکزی اعلام کرد: نسبت به تلاش سفته بازان و معامله گران فردایی، برای فروش ارزهای خود با نرخ بالاتر، واکنش مناسب نشان می دهد. به گزارش شفقنا و براساس اعلام بانک مرکزی، در شرایط تعطیلی بازارها و تقاضای اندک در حواله ارز سامانه نیما که موجب شد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، بانک مرکزی اعلام کرد در شرایط تعطیلی بازارها و تقاضای اندک در حواله ارز سامانه نیما که موجب شد دیروز میانگین نرخ هر دلار 22٫600 تومان باشد، حال سفته بازان و معامله گران فردایی در تلاش هستند با استفاده از تعطیلات و جوسازی، ارزهای خود را در نرخ های بالاتر بفروشند. ...
بازار ارز ایران در حالی سال 1399 را به پایان برد که امیدواری فعالان این بازار برای مشخص شدن تکلیف مسائل مهمی همچون برجام و FATF از سوی سیاستگذاران سیاسی به سرانجام نرسید و مسیر آینده این بازار همچنان در ابهام باقی ماند. به همین دلیل در آخرین هفته اسفند نیز بازار ارز شاهد تحول جدی نبود.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۲    
ریزش اسکناس یورو سامانه نیما به محدوده 28 هزار تومان (Visited 1 times, 1 visits today)
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اولین قیمت های اعلام شده برای اسکناس آمریکایی صبح روز سه شنبه در صرافی ملی، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا افزایشی بود اما نرخ دلار در بازار آزاد و سامانه نیما نزولی گزارش شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۱    
کرمان - ایرنا - فعال اقتصادی و صادرکننده نمونه استان کرمان خواستار حمایت از صادرکنندگان پسته در قالب برداشته شدن الزام بازگرداندن ارز حاصل از صادرات به سامانه ارزی نیما شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فعال اقتصادی و صادرکننده نمونه استان کرمان خواستار حمایت از صادرکنندگان پسته در قالب برداشته شدن الزام بازگرداندن ارز حاصل از صادرات به سامانه ارزی نیما شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس مثبت شد، پورابراهیمی: تصمیمات غیرعلمی در بورس نگیرید، گلایه همتی از تورم زا بودن بودجه، 289 میلیون دلار حواله ارز در سامانه نیما معامله شد و هشدار به استخراج کنندگان رمز ارز در منازل را در بر دارد.
امروز در سامانه نیما معادل 289 میلیون دلار حواله ارز عرضه و معادل 119 میلیون دلار با میانگین هر دلار 22660 هزار تومان معامله شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۴    
امروز در سامانه نیما معادل 289 میلیون دلار حواله ارز عرضه و معادل 119 میلیون دلار با میانگین هر دلار 22660 هزار تومان معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رییس کل بانک مرکزی نیز در روز جاری عنوان کرد که قیمت دلار در سامانه نیما تا کانال 22 هزار تومانی پایین رفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی طی روز جاری 234 میلیون دلار ارز در سامانه نیما عرضه شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از خبرآنلاین، علیرضا رزم حسینی در نشست با فعالان اقتصادی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین، تسهیل فرآیندها و روان سازی مسیر صادرات و واردات را از اولویت های وزارت صنعت دانست و افزود: روان سازی صادرات و واردات با تعاملی که با بانک مرکزی داریم در حال انجام است ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حواله دلار سامانه نیما در نیمه های 23 هزار تومان ایستاد (Visited 1 times, 1 visits today)
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران می گوید صادرکنندگان برای فروش ارز خود، خریدار کافی پیدا نمی کنند و این جدیدترین مشکلی است که در مسیر تجارت کشور به وجود آمده است. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین قیمت دلار در بازار آزاد، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا افزایشی بود. نرخ این ارز در صرافی ملی و سامانه نیما در ساعات اولیه بازار روز شنبه اعلام نشده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وارد کنندگان به تصور دستیابی به دلار 15 هزار تومانی در آینده، واردات خود را به تأخیر انداخته اند از این رو به گفته رئیس کمیسیون صادرات اتاق ایران ارز در سامانه نیما داریم، اما خریدار نیست
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: علاوه بر تامین ارز واکسن های مورد نیاز وارداتی از کشورهای اعلام شده قبلی، ارز مورد نیاز خرید واکسن از هند نیز تخصیص یافت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
روز چهارشنبه اولین قیمت دلار در بازار آزاد، صرافی ملی، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا افزایشی و در سامانه نیما کاهشی بود.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: علاوه بر تأمین ارز واکسن های موردنیاز وارداتی از کشورهای اعلام شده قبلی، امروز ارز مورد نیاز خرید واکسن از هند نیز تخصیص یافت.
برترین ها: عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز هم به اتفاق وزرای ذیربط، در دومین جلسه مشترک کمیسیون های مجمع تشخیص مصلحت درخصوص مباحث FATF شرکت کردیم ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی اظهار داشت: امروز ارز مورد نیاز خرید واکسن از هند تخصیص یافت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بهای ارز در سامانه نیما امروز سوم اسفند ماه اعلام شد و رقم 24 هزار و 290 تومان برای فروش دلار تعیین شد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: با وجود مشکلات ناشی از تاثیر شیوع ویروس کرونا در امور تجاری و تامین ارز در ابتدای سال، بانک مرکزی و صادرکنندگان تاکنون 32 میلیارد دلار برای واردات کشور ارز تامین کرده اند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش به نقل از بانک مرکزی، عبدالناصر همتی گفت: تأمین ارز از طریق سامانه نیما توسط صادرکنندگان به خوبی در حال انجام است و طی بهمن ماه روزانه به طور میانگین بیش از 80 میلیون دلار معامله شده است. ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۸۹ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: علیرغم مشکلات ناشی از تأثیر شیوع ویروس کرونا درامور تجاری و تأمین ارز در ابتدای سال، بانک مرکزی و صادرکنندگان تاکنون 32 میلیارد دلار برای واردات کشور تأمین ارز کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی بارها تأکید کرده بود که ارز کالاهای اساسی از محل پایه پولی و سامانه نیما تأمین شده است، علاوه بر تکذیب صریح رئیس کل بانک مرکزی، آمارها نیز این موضوع را رد می کند.
نیپنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا ، قیمت محصولات پلیمری و شیمیایی از سوی دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی بر اساس میانگین نرخ ارز معاملاتی در سامانه نیما (sanarate.ir) محاسبه و اعلام شد. فهرست قیمت های پایه را می توانید در این فایل مشاهده کنید
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین قیمت دلار در صرافی ملی ثابت ماند. در حالی که نرخ این اسکناس آمریکایی در بازار متشکل ارزی، سامانه سنا و سامانه نیما افزایشی شده است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۲۰    
حواله دلار سامانه نیما از 28 هزار تومان عبور کرد (Visited 1 times, 1 visits today)
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۲۰    
اسکناس دلار سامانه نیما در مرز 24 هزار تومان ایستاد (Visited 1 times, 1 visits today)
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش صادرات محصولات پتروشیمی خبر داد و گفت: تاکنون همه تعهدهای صنعت پتروشیمی به سامانه نیما انجام شده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین قیمت های اسکناس آمریکایی در بازار آزاد، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا افزایشی بود. نرخ دلار صرافی ملی و سامانه نیما ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
بهای ارز در سامانه نیما امروز پانزدهم بهمن ماه اعلام شد و رقم 23 هزار و 488 برای فروش دلار تعیین نشد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۳:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک مرکزی در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی عمومی فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۶    
حواله دلار سامانه نیما در قیمت 23 هزارو 300 تومان ایستاده است (Visited 1 times, 1 visits today)