پنجشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۴:۲۹Dec 2019 12

ایبنا (ibena.ir)

ایبنا 30 اسفند 1395 ایبنا 29 اسفند 1396 ایبنا 1 فروردین 1397 ایبنا 1 فروردین 1398 ایبنا 1 اردیبهشت 1398 ایبنا 2 خرداد 1398 ایبنا 31 تیر 1398 ایبنا 31 مرداد 1398 ایبنا 1 شهریور 1398 ایبنا 30 مهر 1398 ایبنا 30 آبان 1398 ایبنا 1 آذر 1398 ایبنا 2 آذر 1398 ایبنا 3 آذر 1398 ایبنا 4 آذر 1398 ایبنا 5 آذر 1398 ایبنا 6 آذر 1398 ایبنا 7 آذر 1398 ایبنا 8 آذر 1398 ایبنا 9 آذر 1398 ایبنا 10 آذر 1398 ایبنا 11 آذر 1398 ایبنا 12 آذر 1398 ایبنا 13 آذر 1398 ایبنا 14 آذر 1398 ایبنا 15 آذر 1398 ایبنا 16 آذر 1398 ایبنا 17 آذر 1398 ایبنا 18 آذر 1398 ایبنا 19 آذر 1398 ایبنا 20 آذر 1398 ایبنا 21 آذر 1398 
  ۱۲ دقیقه پیش    
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به تجربه موفق سیستم بانکی در توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: این مسیر، یک الگوی خوب برای توانمندسازی و ایجاد اشتغال و ریشه کن کردن فقر در کشور است.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
پلیس فتا نسبت به فعالیت سامانه ای جعلی به نام yaraneh-98.com برای اعلام نیاز یارانه هشدار داد و از شهروندان خواست که به هیچ عنوان اطلاعات خود را در این سامانه وارد نکنند.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران درباره دلیل طولانی شدن تشریقات گمرکی گفت: گمرک در انجام فرآیند تشریفات از صفر تا صد، با بیش از 25 سازمان مختلف در ارتباط است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از راه اندازی سامانه اعلام فساد از طریق مردم در روزهای آتی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بهای هر سهم شرکت ملی نفت عربستان در اولین روز معامله در بورس به سرعت تا سقف مجاز 10 درصد روزانه جهش کرد تا ارزش این شرکت به دو هزار میلیارد دلار مدنظر ولیعهد سعودی نزدیک شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره بانکی را ثابت نگه داشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای دیجیتالی شدن فرم ها و حذف کامل کاغذ در این بانک از سامانه میعاد رونمایی کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: زمانی که بحث اقتصاد هوشمند مطرح می شود، باید بدانیم که گامی فراتر از اقتصاد دیجیتال و دانش بنیان مدنظر است و باید در جهت تکامل اقتصاد هوشمند تلاش کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر فرانسه اعلام کرد که طرح جنجالی اصلاح قانون بازنشستگی، با این هدف طراحی شده تا سیستمی عادلانه تر را برای همگان به اجرا بگذارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مردم بریتانیا از بامداد پنج شنبه 12 دسامبر، 21 آذر برای شرکت در انتخابات پارلمانی سراسری به پای صندوق های رای رفته اند. انتخاباتی که تکلیف اقتصاد و سیاست اتحادیه اروپا را روشن می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کانال انسان دوستانه برای انتقال غذا و دارو به ایران ممکن است ظرف چند ماه شروع به کار کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام وزیر امور خارجه آمریکا، این کشور در اعمال تحریم علیه افراد و سازمان ها در روزهای اخیر به رکورد جدیدی دست یافته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: تعداد افراد دارای حساب در این بانک از 8 میلیون نفر عبور کرده و در طول 12 سال گذشته به 6 میلیون و 100 هزار نفر تسهیلات پرداخت شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران در نوامبر سال 2019 به 2.102 میلیون بشکه در روز رسید و نفت سنگین ایران دو دلار و 79 سنت در هر بشکه گران شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
طرح دو فوریتی تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی و تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات سهم صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات از تولید ناخالص داخلی را 2.8 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و نوآوری شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا اعلام کرد: تجارت الکترونیک امروزه نقش مهمی در اقتصاد دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس کل گمرک در جمع مسئولان اتاق بازرگانی تهران و گروهی از فعالان تجاری بخش خصوصی گفت: تبادل 55 میلیارد دلار کالا در شرایط تحریمی، کار بزرگ و ستودنی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاملات تالار شیشه ای روز جاری با کاهش 47 واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به 339 هزار و 386 واحد به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۹۵ سایت دیگر  
رییس جمهور تاکید کرد که کمک های معیشتی دولت به مردم در راستای اصلاح قیمت بنزین همچنان ادامه خواهد داشت و مردم نباید به تبلیغات هدف دار در این زمینه توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: براساس فرم (جیم) 40 درصد ثبت نام شدگان در طرح اقدام ملی مسکن مشمول طرح نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بانک آمریکایی مورگان استنلی اعلام کرد که 1500 نفر از نیروهای خود را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اتکایی بیمه مرکزی با تاکید بر لزوم توجه به الکترونیکی کردن آمارها گفت: اطلاعات موجود در صنعت بیمه باید به محتواهای قابل ارائه برای اخذ تصمیم گیری و برنامه ریزی در زمان های مناسب تبدیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۷۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در اطلاعیه ای بار دیگر بر وظیفه بانک ها مبنی بر ارائه نسخه ای از قرارداد به تسهیلات گیرندگان پس از انعقاد و امضای قرارداد اعطای تسهیلات بانکی، تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شاخص های اصلی بازارهای بورس کشورهای آسیایی به جز ژاپن روند صعودی در پیش گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا ناجا با اشاره کاهش چشمگیر برداشت های غیر مجاز و فیشینگ با اجرای رمز دوم یکبار مصرف گفت: شهروندان هر چه سریعتر نسبت به فعالسازی رمز دوم پویا اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ورود مردم به بورس از جمله اصول اساسی است که باید در این بازار حضور داشته باشند، افزود: به هیچ عنوان نباید شاهد وجود بورس اقلیتی باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ایران زمین اصلی ترین هدف بانکداری دیجیتال را بهبود تجربه مشتری دانست و گفت: این بانک در مسیر تحول دیجیتال با تجهیز به فناوری های نوین به عنوان یک الگوی مدرن بانکداری در حرکت است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
در شرایط فعلی که بنگاه های اقتصادی از سمت عوامل برون زای بسیاری تحت فشار قرار دارند، نباید سیستم بانکی را فراتر از توان خود مقصر اصلی کمبود نقدینگی بنگاه ها دانست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
آمار داد و ستدهای اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس نشان می دهد که این اوراق در 8 ماه ابتدای سال جاری تا قیمت 40 هزار تومان برای خریداران در نوسان است و در هفته های اخیر نیز با اندکی کاهش روبرو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش با بیان اینکه حدود دو میلیون نفر در صنعت فرش اشتغال دارند، گفت: برای توسعه صادرات این محصول، به دنبال تهاتر فرش با کالاهای چینی هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش مرکز ماهر از مسدودسازی درگاه های فیشینگ توسط افزونه تور نشان از کشف و مسدودسازی 950 درگاه پرداخت بانکی جعلی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس آمار بانک مرکزی بالغ بر 6 میلیارد تومان سفته و برات در مهرماه 1398 در شهر تهران فروخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از ضرورت تشکیل کمیته های صلح در بانک ها در راستای تعیین تکلیف معوقات بانکی سخن گفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس برنامه اعلام شده 10 هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی جدید در نماد اخزا810 عرضه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
هیات عمومی دیوان عالی کشور با صدور رای وحدت رویه خود اعلام کرد که رانندگان متخلف نیز در تصادفات دیه خواهند گرفت، زیرا شخص ثالث محسوب می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی بر اهمیت عملیاتی کردن هرچه سریعتر طرح گواهی اعتبار مولد (گام) به عنوان طرح مهم تامین مالی زنجیره تولید بدون نیاز به خلق نقدینگی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات پرداخت الکترونیک سداد از آمادگی برای مشارکت با کسب و کارهای نوین حوزه شهری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اعلام کرد: با اقدامات موثر ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالا شاهد روند نزولی قاچاق کالا و ارز در کشور هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: مناطق آزاد یکی از مهم ترین درگاه های تجارت در کشور محسوب می شوند که به لحاظ تجاری بودن می تواند با شفاف سازی عملکرد خود به اتهامات ناصحیح پایان دهد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شاخص بورس روز جاری با رشد 3642 واحدی در پایان معاملات به 339 هزار و 434 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر اینکه همکاری های اقتصادی تهران و پکن می تواند با هدف ورود به بازارهای منطقه افزایش پیدا کند، خواستار رفع انحصار بانکی در روابط مالی دو کشور شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
صادرات آلمان پس از چند ماه رکود بار دیگر سیری صعودی پیش گرفت و در ماه اکتبر 2019 رکوردی تازه به جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۱۰۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که از فردا تراکنش های کلیه سامانه های بین بانکی به ازای هر شخص در 24 ساعت از درگاه های غیر حضوری به 100 میلیون تومان محدود می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
کاهش امیدواری ها به حل و فصل مناقشات تجاری بین آمریکا و چین باعث ریزش سنگین شاخص های بورسی جهان به ویژه در اروپا شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تصمیمات دولت در سال های اخیر نشان می دهد گام هایی آهسته برای کاهش تاثیر درآمدهای نفتی در بودجه و تحقق اقتصاد بدون نفت داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
چین اعلام کرد که خرابکاری آمریکا در سازوکار تجارت چندجانبه مورد مخالفت بیشتر اعضای سازمان تجارت جهانی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به افزایش حجم و ارزش معاملات گفت: این موضوع بیانگر این است که با وجود رکود سنگینی که بر سایر بازارها حاکم می باشد، بازار سهام کماکان از شرایط متعادل برخوردار است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی عنوان کرد: بودجه سال 98 یک میلیون و 988 هزار میلیارد تومان است که با تقریب بسیار جزیی و حدود 12 هزار میلیارد تومان، می توانیم بگوییم که بودجه سال آینده دو میلیون میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که هزینه های کلی بودجه عربستان معادل 1020 میلیارد دلار برآورد شده، این سئوال در بین کارشناسان مطرح است که آیا این کشور در اصلاحات اقتصادی موفق بوده است؟
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی گفت: براساس آمارها در 7 ماهه نخست سال جاری بیش از 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان ارائه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نگاه اقتصاددانان کشور به سمت و سویی باید باشد که همه جوانب در آن در نظر گرفته شود چرا که بعضا عوامل غیراقتصادی و غیرقیمتی بیشتر از عوامل قیمتی تاثیرگذار هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص بورس برای اولین بار در تاریخ بازار سهام با رشدی بیش از 4800 واحدی از مرز 340 هزار واحد نیز عبور کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
اخذ حقوق گمرکی تا هفته دولت سال آینده و اخذ الکترونیکی مالیات تا پایان دولت دوازدهم اجرایی خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون فضای مجازی دادستانی کل کشور با بیان اینکه دادستانی پیگیر اجرای مطلوب رمز دوم پویا است، گفت: با اجرای این طرح، جرایم کاهش و امنیت تراکنش های بانکی بدون حضور کارت افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه کانال مالی سوئیس برای ایران احیای کانال مالی قبلی این کشور است، گفت: زمان راه اندازی این کانال مشخص نیست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
براساس داده های آماری گمرک ایران، میزان صادرات غیرنفتی کشور در پایان 8 ماهه سال جاری از لحاظ وزنی به بیش از 88 هزار تن رسید که نسبت به 75 هزار تن 8 ماهه سال 97 رشد 16 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
آمارها حاکی از آن است که بزرگ ترین طلبکاران دولت و شرکت های دولتی، بانک مرکزی و بخش عمومی غیردولتی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
بانک تجارت با انتشار صورت های مالی دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 98 (حسابرسی نشده) اقدام به شفاف سازی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه باید سیستم سوت زنی ایجاد کنیم، اعلام کرد: هر کس فسادی را در این وزارتخانه افشا کند که منتهی به صدور حکم علیه فاسد شود، افشا کننده فساد جایزه دریافت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری - صنعتی جدید در کشور که از سوی شورای نگهبان برای بررسی دوباره به مجلس اعاده شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان مالیاتی حدود هزار میلیارد تومان از 4 هزار و 200 میلیارد تومان مالیات شناسایی شده را تا پایان آبان وصول کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن گفت: افزایش سقف وام مسکن در شورای پول و اعتبار در حال بررسی است و ظرف یک یا دو هفته آینده تصویب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۱    
31 پروژه جدید ساخت مسکن توسط شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر دارایی فرانسه می گوید این کشور قصد دارد موضوع افزایش صد درصدی تعرفه های گمرگیِ برخی محصولات فرانسوی توسط ایالات متحده آمریکا را در سازمان تجارت جهانی طرح و تصمیم گیری را به این سازمان واگذار کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری آمریکا تایید کرد دولت این کشور در حال حاضر هیچ نیازی به داشتن ارز دیجیتال نمی بیند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی بااشاره به اهمیت و روندرو به رشد شرکتهای دانش بنیان واستارت آپی در اقتصادکشور گفت:به شبکه بانکی توصیه می کنم برای تقویت این بخش مهم اقتصادی،در دستیابی آنان به نتایج مطلوب تلاش کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس روز جاری با رشد 3224 واحدی در پایان معاملات به 335 هزار و 791 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی می گوید فردی که به دنبال خرید مسکن است باید پول داشته باشد، آنچه در شهرهای مختلف به عنوان پیش پرداخت ثبت نام در طرح ملی مسکن تعیین شده، حداقلی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی به منظور خدمات دهی بهتر به مشتریان، ساعت کار صرافی های بانکی را افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه آلمانی اشپیگل پیش بینی تعلیق سیستم تجارت جهانی ظرف چند روز آینده به خاطر سیاست های رییس جمهور آمریکا را مطرح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
امکان دریافت رمز دوم پویا با هدف افزایش امنیت از طریق درگاه های بانک سپه فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک از آغاز تشریفات ترخیص 56 هزار تن برنج از گمرک بندر شهید رجایی خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل به پرداخت گفت: برآورد آمارهای جهانی این است که هر فرد در طول هر 18 ثانیه یک تراکنش را خواهد داشت و در طول روز 4200 تراکنش را به خود اختصاص خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
پرداخت الکترونیک سداد از سومین همایش تهران هوشمند حمایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر توسعه سرمایه گذاری و انتقال فناوری دبیرخانه مناطق آزاد از تکمیل درگاه اقتصادی پنجره سیفام تا 22 بهمن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: بخشودگی تسهیلات حدود 18 هزار پرونده افرادی که در زلزله آسیب دیده اند بررسی شده و اقدامات لازم صورت گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهور اعلام کرد که واریزی ها به سپرده گذاران موسسات غیرمجاز از محل منابع بانک مرکزی نبوده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
در تبصره 6 لایحه بودجه 99، پرداخت هرگونه جایزه و مشوق صادراتی برای صادرکنندگان منوط به حصول اطمینان از برگشت ارز حاصل از صادرات کالا و خدمات شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت دِلارو که متولی چاپ اسکناس برای 140 بانک مرکزی در سراسر دنیاست، درباره آینده خود ابراز نگرانی کرد و از احتمال سقوط و ورشکستگی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
براساس تکلیف دولت به بانک مرکزی در لایجه بودجه 99، در سال آینده باید 5 هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات اعلام کرد: امیدواریم تا پایان سال با هماهنگی های انجام شده تمامی قبوض کاغذی حذف و به صورت الکترونیکی در اختیار شهروندان قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون ریاست جمهوری در خصوص وضعیت تهران در زمینه هوشمندسازی گفت: جایگاه تهران در سال گذشته در زمینه هوشمندی 42 بوده اما می تواند یکی از شهرهای پیشرو در زمینه هوشمند باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: هوشمند سازی تهران نباید به یک ژست و ویترین تبدیل شود؛ در همین راستا نیز نیاز است تا دستگاه های مختلف با یکدیگر تعامل داشته باشند و داده های خود را به اشتراک بگذارند
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ضوابط و جزییات فعالیت سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت های دولتی سامانه کارمند ایران که دولت بر اساس لایحه بودجه سال 99 مکلف است آن را اجرایی کند مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بندهای "ک" و "ی" تبصره 6 لایحه بودجه 99، وضعیت دریافت مالیات علی الحساب از پزشکان را تعیین تکلیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل فاوا شهرداری افزود: تراکنش کسب و کارهای پرداخت شهری به بیش از 30 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران بیان داشت: یک دلار هزینه در دولت الکترونیک می تواند 15 دلار صرفه جویی ایجاد کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران می گوید مبارزه با فساد می تواند تاثیری بین یک تا هشت درصد بر رشد اقتصادی یک کشور بر جای بگذارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نگاهی اجمالی به ارقام لایحه بودجه سال آینده نشان می دهد که منابع بودجه دو میلیون و هشتصد و پنجاه و پنج هزار و سی و هشت میلیارد و ششصد و چهل میلیون ریال افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس لایحه بودجه سال 99، دولت مجاز است در قالب افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون مبلغ ده هزار میلیارد 10.000.000.000.000 ریال را از طریق فروش سهام و دارایی های مالی تامین کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن در دومین گردهمایی مدیران ارشد این بانک جزییات همکاری بانک مسکن در طرح اقدام ملی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
هدف از طراحی اوراق ودیعه، تلاش بانک مرکزی برای جمع آوری و انقباض نقدینگی جامعه به واسطه یک ابزار شرعی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مقایسه بودجه سال 99 با سال 98 حاکی از رشد 10.5 درصدی درآمد بانک ها در سال آینده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نیازهای کشور در شرایط فعلی اقتصاد و برای کاهش وابستگی بالای بودجه به نفت حرکت به سمت فعال سازی سایر مزیت های اقتصادی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات بانک اقتصاد نوین گفت: طرح رمز دوم یکبار مصرف از ابتدای دی ماه اجرایی می شود اما با مهلت ویژه فعالیت سامانه هریم برای ارسال پیامکی رمز پویا از 15 دی ماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد بانکی دلیل سازمان مالیاتی برای ابلاغ بخشنامه در خصوص عدم دریافت مالیات و عوارض ارزش افزوده از سود سپرده های بانکی را توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
40 هزار میلیارد ریال اوراق منفعت دولت در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس روز گذشته به فروش رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...