چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۱۸:۱۵Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

ایبنا (ibena.ir)

ایبنا 30 اسفند 1395 ایبنا 29 اسفند 1396 ایبنا 1 فروردین 1397 ایبنا 29 اسفند 1398 ایبنا 1 فروردین 1399 ایبنا 31 اردیبهشت 1399 ایبنا 31 خرداد 1399 ایبنا 31 تیر 1399 ایبنا 31 مرداد 1399 ایبنا 1 شهریور 1399 ایبنا 30 مهر 1399 ایبنا 30 آبان 1399 ایبنا 30 آذر 1399 ایبنا 30 دی 1399 ایبنا 30 بهمن 1399 ایبنا 1 اسفند 1399 ایبنا 2 اسفند 1399 ایبنا 3 اسفند 1399 ایبنا 4 اسفند 1399 ایبنا 5 اسفند 1399 ایبنا 6 اسفند 1399 ایبنا 7 اسفند 1399 ایبنا 8 اسفند 1399 ایبنا 9 اسفند 1399 ایبنا 10 اسفند 1399 ایبنا 11 اسفند 1399 ایبنا 12 اسفند 1399 ایبنا 13 اسفند 1399 
  ۵۷ دقیقه پیش    
سود بانک ملی سوییس تقریباً 60 درصد کاهش یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 8 هزار و 301 واحدی معادل 0.70 درصد به یک میلیون و 177 هزار و 975 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 4 واحدی به 16 هزار و 984 واحد رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بیت کوین 6.67 درصد رشد کرد و به 50735 دلار رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
گازپروم روسیه تا سال 2025 صادرات گاز طبیعی مایع را دو برابر می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۷۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس براساس لایحه بودجه، بانک مرکزی را مکلف به پرداخت وام 150 میلیون تومانی به خانواده های فاقد مسکن که از سال 99 صاحب فرزند سوم شده اند، کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس دولت را مکلف کردند تسهیلات لازم برای تحقق هدف قانون مبنی بر تامین مسکن تعداد هفتاد هزار نفر مشمولان ماده(3) مکرر قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تامین کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وام ازدواج برای آن دسته از زوجینی که از اول فروردین 97 تسهیلات ازدواج دریافت نکرده اند را 70 میلیون تومان برای هر یک از زوجین با بازپرداخت 10 ساله در سال 1400 تعیین کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه FATF با زندگی و جیب تک تک مردم ارتباط دارد، گفت: اکنون دو لایحه از آن در اختیار مجمع تشخیص مصلحت نظام است و باید مجمع قدرت خود را برای حل معضلات مالی مردم نشان دهد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سهام در آسیا و اقیانوسیه در معاملات روز چهارشنبه افزایش یافت، در حالی که فعالیت بخش خدمات در چین در ماه گذشته کند شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
با سقوط سود اوراق خزانه داری آمریکا، قیمت طلا افت کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از تصویب طرح حمایت صندوق توسعه بازار از سهامداران خرد خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس امور بانکی اظهار کرد بانک مرکزی باید خارج از حیطه سلطه دولت ها فعالیت کند و این امر یکی از مهمترین اقدامات ضروری برای بهبود سلامت اقتصاد کشور خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سال گذشته، دو لایحه برای الحاق به کنوانسیون های CFT و پالرمو پس از تصویب در مجلس و رد در شورای نگهبان، برای تصمیم گیری نهایی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاتکلیف ماند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: امسال سود سال 98 سهام عدالت افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند به همان روش سهام داران مستقیم سهام عدالت و توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۹۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مقرر کردند که تخصیص اعتبار دستگاه ها و پرداخت حقوق کارکنان و مدیران دستگاه های اجرایی تنها با درج اطلاعات درآمدی در سامانه حقوق و دستمزد صورت گیرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو اتاق بازرگانی گفت: بانک مرکزی می تواند مشوقی مشابه راه سبز گمرک را در اختیار صادرکنندگان خوشنام که تخلفی در بازگشت ارز صادراتی نداشته اند، قرار دهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشور آخرین وضعیت پول بلوکه شده ایران در کره جنوبی را تشریح کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک نماینده سابق مجلس گفت: اثر اخبار مربوط به آزادسازی منابع بلوکه شده را می توان در بازار مشاهده کرد زیرا با وجود آن که قیمت ارز ریزش چشمگیری نداشته، اما خرید هم صورت نمی گیرد و بازار راکد است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 9 ارز کاهش و 29 ارز افزایش یافت. نرخ 9 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی از آمادگی شبکه بانکی برای اجرای قانون جدید صدور چک خبر داد و گفت: این قانون از ابتدای سال 1400 اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشکده پولی و بانکی انجام طرحی با عنوان"کارمزد خدمات بانکداری الکترونیک"را در دستور کار قرار داد و با برگزاری وبیناری بر رفع نواقص کارمزد بانک ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۴۱ سایت دیگر  
راهکارهای تأمین مالی طرح اقدام ملی مسکن در جلسه مشترک رئیس کل بانک مرکزی و وزیر راه و شهرسازی بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۱۴۹ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: شرایط عمومی کشور، زمینه را برای حرکت به سمت رشد درآمدهای ارزی، رفع التهابات و کاهش قیمت ها در بازار ارز و کالا فراهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۸   + ۸۱ سایت دیگر  
مدیراداره نظام های پرداخت بانک مرکزی توضیحاتی را درخصوص قانون جدی چک و ویژگی های ظاهری آنها ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
جدیدترین نرخ های بازار ارز در دوازدهمین روز از آخرین ماه سال، بیانگر افت نسبی نرخ دلار و یورو در صرافی های مجاز است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
روسیه با برداشتن مالیات بر خرید طلا می تواند دلار را از اقتصاد حذف کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شاپرک گفت: در شبکه پرداخت جزییات کاملی از اطلاعات مربوط به دارندگان ابزارهای پذیرش و دستگاه های کارتخوان داریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 4 هزار و 646 واحدی معادل 0.39 درصد به یک میلیون و 186 هزار و 287 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 54 واحدی به 16 هزار و 979 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: در مقاطعی آمریکایی ها می خواستند صنعت ایران را زمین گیر کنند اما عده ای از جمله صنعتگران ایرانی آن را سرپا نگه داشتند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۸۷ سایت دیگر  
تاکنون هیچ گونه تصمیمی برای اعطای مجوز به درگاه ها و سایت های فعال خرید و فروش رمزارزها و بیت کوین در کشور گرفته نشده است و لازم است همگان مراقبت های لازم در این خصوص را بعمل آورند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه بانک مرکزی با کره جنوبی و عراق توافقاتی در مورد نحوه استفاده از منابع و مقاصدی که باید منتقل بشوند انجام داده است، گفت: استفاده از این منابع به صورت تدریجی انجام خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۴۲ سایت دیگر  
با توجه به شرایط موجود اقتصادی و به منظور جلوگیری از بروز اختلال در روند تولید و اشتغال، مدت زمان تقسیط بدهی بنگاه های تولیدی غیردولتی، از سه سال به پنج سال افزایش می یابد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۶۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، سازمان امور مالیاتی را مکلف کردند که ظرف دوماه از لازم الاجرا شدن این بند دستورالعمل اجرایی مربوط به اخذمالیات از درآمدهای کاربران حرفه ای رسانه های کاربرمحورازمحل تبلیغات را تهیه کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۵۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، دستگاه های اجرایی را موظف کردند تا کلیه دریافت ها و پرداخت های خود را فقط از طریق حساب های افتتاح شده نزد بانک مرکزی انجام دهند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس امور اقتصادی گفت: برنامه های اقتصادی برای ایران با نرخ تورم بالا باید همراه با ایجاد یک نظام پرداخت خارجی جدید یا احیاء نظام پرداخت قبلی بانک مرکزی باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سابق مجلس گفت: وقتی یک کشوری در لیست کشورهای پُرریسک گروه ناظر ویژه مالی قرار بگیرد، کشورهایی که حتی با آن دوست و هم پیمان هستند، هم نمی توانند همراهی داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
با وجود عقب نشینی روند صعودی سود اوراق خزانه داری آمریکا، قیمت طلا افت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
یک نماینده سابق مجلس گفت: هزینه های مصارف هدفمندی باید از خزانه تامین شود و این موضوع به بانک مرکزی ارتباط ندارد، مگر اینکه دولت درصدد اخذ وام از این نهاد پولی و مالی باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم با تمدید زمان اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده به مدت یکسال موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۵۸ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: از افتخارات نظام بانکی در کنار حمایت از جهش تولید، پشتیبانی از بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و نیز پرداخت سریع تسهیلات در جریان حوادث سیل و زلزله و توانمندسازی مددجویان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
یک نماینده سابق مجلس گفت: مجلس با مصوبه اخیر خود درباره تنخواه به دولت برای پرداخت یارانه به استقراض از بانک مرکزی دست می زند که افزایش نقدینگی به همراه خواهد داشت و یکی از عوامل افزایش تورم است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت در سال آینده مکلف شد تا هزار میلیارد تومان از محل فروش دارایی های دولت صرف افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون شود و تسهیلات بیشتری در اختیار بخش تعاون قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۸   + ۱۴۱ سایت دیگر  
معاون اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: بر اساس قانون شورای عالی مبارزه با پولشویی و مصوبه هیات دولت در سال 98، مبادله رمز ارزها در کشور ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست علنی نوبت اول امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با ادامه بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال 1400 کل کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بانک مرکزی اخیرا اقداماتی برای مدیریت فضای رمزارزها انجام داده، اما از مردم می خواهیم به هیچ وجه وارد حوزه رمز ارزها نشوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۹   + ۵۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تزریق 27.2 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 7 روزه با حداقل نرخ 19.81 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
بانک پارسیان با ارایه صورت های مالی شش ماهه از عملکرد درخشان گروه بانک در سال سخت اقتصادی پرده برداری کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس نحوه تسویه بدهی دولت از طریق اسناد خزانه به نهادها و موسسات عمومی غیردولتی را تعیین کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۹۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سمات گفت: امکان وثیقه قرار دادن سهام جهت دریافت تسهیلات برای همه سهامداران فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شاخص سهام نیک کی 225 ژاپن بیش از 2 درصد جهش داشت، در حالی که رشد تولید چین در ماه فوریه کند شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 3 هزار و 944 واحدی معادل 0.72 درصد به یک میلیون و 181 هزار و 659 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 5 واحدی به 16 هزار و 925 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق اعلام یکی از پلتفرم های خدمات بیمه، از این پس مردم می توانند خسارت های مربوط به خودرو را به صورت آنلاین دریافت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با اخذ تسهیلات از بانک های توسعه ای خارجی از جمله بانک توسعه اسلامی، بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی(AIIB) و بانک توسعه و تجارت اکو موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:راهکارهایی که در مجلس برای تثبیت نرخ ارز وجود دارد، بودجه ای نیست و تنها کار برای تقویت پول ملی این است که سطح آن موازنه شود یعنی بیشتر از واردات، صادرات صورت گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: حفظ ارزش پولی ملی یکی از وظایف بانک مرکزی است اما این به معنای این نیست که همه این ماموریت را بر عهده بانک مرکزی بدانیم و از دیگر دستگاه ها غافل شویم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
با موافقت نمایندگان مجلس توثیق سهام شرکت های دولتی برای دریافت تسهیلات مشروط به تائید کتبی وزیر امور اقتصادی و دارایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
با کاهش ارزش دلار آمریکا و حمایت از محرک مالی، قیمت طلا افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت تحت تاثیر محرک اقتصادی بزرگ ایالات متحده، افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آمارهای اقتصادی بیان گر مثبت شدن رشد اقتصادی ایران در نیم سال نخست سال جاری است که این فرصت را فراهم می کند تا با حل مشکلات تولید و تجارت به رشد اقتصادی پایدار دست یابیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته استاندارد انجمن لوله و اتصالات پلی اتیلن گفت: روابط بانکی یکی از زیرساخت های مهم برای تقویت واحدهای صنعتی و برنامه ریزی های صادراتی آنها است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از آنکه بخشی از منابع بلوکه شده ایران توسط کره جنوبی آزاد شود، این سوال پیش آمد که تاثیر آن بر اقتصاد کشور چه خواهد بود؟ کارشناسان معتقدند که چنانچه ادامه یابد، کاهش تورم را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه برای ثبات در بازار ارز راهکارهای بسیار زیادی وجود دارد که باید سیاست گذاران از آن به خوبی استفاده کنند گفت: باید در سیاست های اتخاذ شده یک بازنگری اساسی صورت گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس اداره بانکداری شرکتی بانک رفاه کارگران جزئیات اعطای تسهیلات در قالب طرح "نسخ الکترونیکی پزشکان" را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از پرداخت وام 5 میلیون تومانی با نرخ کارمزد 2 درصد برای 700 هزار خانواده نیروهای مسلح خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شرایط باز پرداخت تسهیلات سررسید شده دولت از صندوق توسعه ملی را مشخص کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۱۴۳ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: قیمت فعلی ارز با واقعیت اقتصاد کشور سازگار نیست و رو به کاهش خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 8 هزار و 601 واحدی معادل 0.72 درصد به یک میلیون و 185 هزار و 408 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 65 واحدی به 16 هزار و 920 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاملات ارزی در دومین روز هفته، بیانگر افت نسبی شاخص ارزی در کانال بیست و چهار هزار تومانی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر مرکز داوری اتاق تعاون ایران از بررسی بیش از 5 هزار و 300 پرونده تا پایان بهمن ماه توسط مراکز داوری اتاق های تعاون سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۵۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس پس از بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه، سقف درآمد دولت در سال آینده را مشخص کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۸۰ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت از افزایش حقوق گمرکی کالاهای اساسی، نهاده های کشاورزی و دامی، دارو و تجهیزات پزشکی در سال 1400 ممانعت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۱۵۳ سایت دیگر  
تمهیدات ویژه بانک مرکزی که پیش از این با هدف کاهش مراجعات حضوری به شعب بانک ها در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا به شبکه بانکی ابلاغ شده بود، در سال 1400 نیز ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۶۰ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران تغییرات قیمت منتخب اقلام خوراکی را در بهمن ماه سال جاری اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس امور اقتصادی با اشاره به شروط لازم برای حفظ رشد مثبت اقتصادی، گفت: در حل برخی مشکلات، در حالی که برجام شرط لازم است، FATF شرط کافی برای مصائب اقتصادی محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۶۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به دولت مجوز دادند تا سقف 150 هزار میلیارد تومان از محل دارایی های خود برای صندوق های بازنشستگی، تامین اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح پرداخت کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
تلاش بانک مرکزی همسو با دستگاه دیپلماسی کشور ادامه دارد و به زودی شاهد آزادسازی منابع مالی ایران در برخی کشورها خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران اخذ مالیات از حساب های بانکی را در راستای مبارزه با پولشویی عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
موسسه فیچ پیش بینی کرد که ممکن است قیمت طلا تا سال 2023 به 1200 دلار در هر اونس برسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارزها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس امور اقتصادی با اشاره به افزایش سخت گیری در ثبت سفارش و تخصیص ارز واردات، گفت: سود بازرگانی سنگین تا به امروز بسیار موثرتر از مالیات مستقیم در خصوص واردات کالای لوکس عمل کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
یک نماینده سابق مجلس گفت: بازار واکنش مثبتی نسبت به آزادشدن پول های بلوکه شده نشان خواهد داد مخصوصا اگر پول های کشورمان در عمان یا عراق بازگردانده شود، در شرایط اقتصادی تاثیر مهمی می گذارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۰   + ۵۲ سایت دیگر  
تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در بهمن ماه 99 به 3.9 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل 11.4 درصد افزایش و نسبت به ماه مشابه سال قبل 70.5 درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
هیات وزیران تصویب نامه مربوط به واگذاری سهام برای متناسب سازی دریافتی های بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
کارنامه تجارت خارجی کشورمان در بهمن ماه، 6 میلیارد و 817 میلیون دلار بود که سهم صادرات، سه میلیارد و 135 میلیون دلار و سهم واردات سه میلیارد و 682 میلیون دلار بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد هند با غلبه بر رکود اقتصادی ناشی از کووید، در سه ماه آخر سال 2020 به رشد خود بازگشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۷۳ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در جلسه ای که به درخواست مدیر عامل بانک تجارت عراق در محل بانک مرکزی برگزار شد، در خصوص منابع جمهوری اسلامی ایران در عراق و راهکارهای نقل و انتقال آنها گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 11 هزار و 855 واحدی معادل 0.98 درصد به یک میلیون و 193 هزار و 976 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 130 واحدی به 16 هزار و 986 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن تخصصی همگن سازندگان قطعات خودرو اظهار کرد: اگر رونق تولید وجود داشته باشد صادرات و تولید صادراتی نیز جان می گیرد و همه این شرایط موجب خواهد شد تا درآمدهای ارزی کشور تامین شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نرخ دلار با بازده بالاتر خزانه داری و افت ارزهای پُرریسک، تقویت شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
طبق مصوبه نمایندگان مردم در خانه ملت، منابع ارزی هدفمندسازی یارانه ها با نرخ سامانه معاملات الکترونیکی تسعیر شده و منابع درآمدی مستقیما به حساب هدفمندی واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شاپرک گفت: ترمینال های جدید حوزه شبکه پرداخت کشور باید استعلامات لازم را از سازمان امور مالیاتی بگیرند و در نهایت هم با داشتن پرونده و کد مالیاتی امکان فعالیت خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس درآمد دولت حاصل از هدفمندسازی یارانه ها را 333 هزار میلیارد تومان مشخص کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۶۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از کل درآمد هدفمندی یارانه ها تنخواهی برای پرداخت به موقع یارانه نقدی در اختیار سازمان هدفمندی یارانه ها قرار دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۳۶ سایت دیگر  
نرخ مالیات بر درآمد حقوق کارکنان دولتی و غیردولتی اعم از حقوق و مزایا (به استثناء قضات) همچنین اعضای هیات علمی (آموزشی و پژوهشی) شاغل و بازنشسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۴۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تعیین کردند که مبلغی از درآمدهای ناشی از حق بیمه شخص ثالث شرکت های بیمه ای به خزانه کل کشور واریز شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
با افزایش بازدهی خزانه داری آمریکا و وضعیت راکد دلار، قیمت طلا افت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: تقویت توان تولید داخل و همچنین توسعه اقتصاد غیرنفتی می تواند منجر به تقویت ارزش پول ملی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس از تدوین طرحی در مجلس برای کمک به رونق اقتصادی و رفع مشکلات تولید خبر داد و گفت: باید نگاه بخشی نگر به مشکلات از میان برداشته شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۱   + ۱۲۱ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: شانزدهمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24:00 روز یکشنبه مورخ 1399/12/10به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...