دوشنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۵:۳۶Feb 2019 18
 

ایبنا (ibena.ir)

ایبنا 30 اسفند 1395 ایبنا 29 اسفند 1396 ایبنا 31 فروردین 1397 ایبنا 31 اردیبهشت 1397 ایبنا 31 خرداد 1397 ایبنا 31 تیر 1397 ایبنا 31 مرداد 1397 ایبنا 31 شهریور 1397 ایبنا 30 مهر 1397 ایبنا 30 آبان 1397 ایبنا 30 آذر 1397 ایبنا 1 دی 1397 ایبنا 1 بهمن 1397 ایبنا 2 بهمن 1397 ایبنا 3 بهمن 1397 ایبنا 4 بهمن 1397 ایبنا 5 بهمن 1397 ایبنا 6 بهمن 1397 ایبنا 7 بهمن 1397 ایبنا 8 بهمن 1397 ایبنا 9 بهمن 1397 ایبنا 10 بهمن 1397 ایبنا 11 بهمن 1397 ایبنا 12 بهمن 1397 ایبنا 13 بهمن 1397 ایبنا 14 بهمن 1397 ایبنا 15 بهمن 1397 ایبنا 16 بهمن 1397 ایبنا 17 بهمن 1397 ایبنا 18 بهمن 1397 ایبنا 19 بهمن 1397 ایبنا 20 بهمن 1397 ایبنا 21 بهمن 1397 ایبنا 22 بهمن 1397 ایبنا 23 بهمن 1397 ایبنا 24 بهمن 1397 ایبنا 25 بهمن 1397 ایبنا 26 بهمن 1397 ایبنا 27 بهمن 1397 ایبنا 28 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۰    
بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف برخورداری بیشتر اقشار نیازمند جامعه از خدمات و طرح های تسهیلاتی قرض الحسنه بانک، شرایط اخذ ضمانت برای وام های پرداختی را تسهیل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۹    
رییس کل بانک مرکزی از حضور بانک مرکزی در بازار و انجام اقدامات لازم در صورت ضرورت خبر داد و اعلام کرد:تعادل بازار به نفع عرضه به هم خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۴    
نمایندگان مجلس نحوه تسویه بدهی های دولت به اشخاص حقیقی، حقوقی و تعاونی و خصوصی که در چارچوب مقررات مربوط تا پایان سال 97 ایجاد شده را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۴    
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از شهروندان خواست فریب پیامک جعلی"ثبت اطلاعات کارتی خود در سامانه سهام عدالت به همراه 500 هزار تومان عیدی سال نو" را نخورند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۴    
رییس کل بانک مرکزی از حضور بانک مرکزی در بازار و انجام اقدامات لازم در صورت ضرورت خبر داد و اعلام کرد:تعادل بازار به نفع عرضه به هم خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۹    
مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد گفت: این شرکت برای پیاده سازی بهبود خدمات پرداخت برای روشندلان از پیشنهادات جهانی استفاده می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۴    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی محمد قاسم پناهی را به عنوان سرپرست سازمان امور مالیاتی کل کشور منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۴    
شاخص بورس با 958 واحد افت در پایان معاملات امروز، به کانال 156 هزار واحد نزول کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۴    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: هزار و 200 میلیارد تومان در 10 ماهه امسال سرمایه گذاری در منطقه ارس صورت گرفته که 90 درصد آن در بخش تولید بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۹    
رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: ساختار فعلی تصمیم گیری دچار واگرایی است و راهبری اقتصاد نیاز به بازبینی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۴    
رییس صندوق بین المللی پول خواستار اصلاحات ساختاری عمیق تر در اوکراین بمنظور افزایش استاندارد زندگی مردم و ثبات اقتصاد کلان این کشور شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۴    
بانک مسکن آمار مربوط به عملکرد این بانک در 10 ماه ابتدای سال 97 در خصوص پرداخت تسهیلات ساخت مسکن(تسهیلات مشارکت مدنی) را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۹    
شعبه تخصصی بانک – بیمه سامان همزمان با چهاردهمین سالگرد تاسیس بیمه سامان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۹    
تصویبنامه هیات وزیران درخصوص مجاز بودن سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نسبت به جریمه کردن دارندگان پروانه های شرکت های مخابرات، ایرانسل و رایتل درصورت عدم انجام تعهدات ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۴    
رییس جمهور فیلیپین با امضاء قانونی اختیارات بانک مرکزی را برای حفظ ثبات مالی و کنترل قیمت ها افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی جزییات سفر مدیران بانکی به سنندج تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز بانک ها به ویژه بانک مسکن برای افزایش سرمایه پیمانکاران جهت ساخت و ساز و همچنین افزایش تسهیلات مسکن با مشکلات اعتباری و بودجه ای روبرو هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز یکشنبه نسبت به روز گذشته ثابت اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: گرانی خودرو ارتباطی با به کارگیری فرمول این وزارتخانه ندارد و برای ارزانی خودرو، تولید باید افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک مرکزی ترکیه در جهت تامین نقدینگی بیشتر برای اعطای وام، سطح ذخایر لیر را در نزد بانک های این کشور کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
رییس شورا سرمایه گذاری پاکستان گفت: در سفر بن سلمان به پاکستان انتظار می رود که عربستان بین 15 تا 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: واگذاری سهام و دارایی های دولت از طریق بازار سرمایه و از سوی دیگر سپردن امور به بخش خصوصی از جمله مواردی است که به تعمیق و رشد پایدار بازار سرمایه می انجامد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با اشاره به جزییات سفر رییس کل بانک مرکزی به کردستان اعلام کرد: مقرر شد تا محدودیت اعتباری برای تمام طرح های توسعه پیشران استان کردستان وجود نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
یک پژوهشگر بانکداری الکترونیک درباره روند صنعت پرداخت در ایران گفت: با رشد فناوری های جدید و فین تک ها، پرداخت های نوین باعث افزایش تراکنش های موبایل محور و حذف کارت های پلاستیکی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران با استقبال ازتوافق اخیر بانکی ایران و عراق تاکید کرد که ما خواستار آن هستیم تا بانک مرکزی توافقی در زمینه پذیرش ضمانتنامه های بانک های ایرانی نیز با این کشور داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ثبت اینستکس گفت: با راه اندازی این ساز و کار، نه تنها می توان کالاهای اساسی را تامین کرد، بلکه به طور عملی می توان از بن بست نقل و انتقال و جابجایی پول شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس پیمان های پولی و بلاک چین را عاملی برای گسترش تجارت دانست و از لزوم جدایی اقتصاد ایران از دلار سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه طبق لایحه بودجه درآمد تا دو میلیون و 750 هزار تومان معاف از مالیات است، گفت: میانگین افزایش حقوق در لایحه بودجه سال آینده، 20 درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
مجلس امروز ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق در مورد بررسی لایحه بودجه سال 1398 کل کشور را در دستور کار قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
رییس کل سابق سازمان مالیاتی گفت: از نیمه دوم 95 تا نیمه بهمن 97 از محل رسیدگی به تراکنش های بانکی مشکوک، مبلغی بالغ بر 15349 میلیارد تومان از مودیان (با صدور برگ تشخیص) مطالبه مالیات صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
رییس سازمان امور مالیاتی طی بخشنامه ای اعلام کرد: خدمات حمل و نقل بین المللی کشتیرانی کالای وارداتی مشمول مالیات و عوارض ارزش افزوده نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
سهم صندوق توسعه ملی از منابع حاصل از صادرات نفت 20 درصد تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
رییس سازمان برنامه و بودجه، گفت: اینستکس مبادله نفت با کالا نیست، البته این کانال یک سیستم کامل نبوده و گشایش موقتی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
نمایندگان مجلس درآمد نفتی برای سال آینده را حدود 142 هزار میلیارد تومان در نظر گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
گمرک ایران در بخشنامه ای شرایط صدور کالاهای تولید شده در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۵    
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹    
رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه، تسهیلات دهی در استان کردستان بهبود می یابد، گفت: تصمیم داریم حجم تسهیلات را افزایش و توسعه دهیم تا طرح ها در استان بیشتر شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۹    
نمایندگان مردم در نشست علنی مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه بودجه سال 98 کل کشور با 117 رای موافق موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۵    
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۹    
آیفکس، شاخص فرابورس در پایان معاملات روز جاری با 12 واحد رشد به 1948 واحد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۴    
مدیران سه بازار بزرگ سهام در آمریکا علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آن کشور به خاطر قوانین جدید شکایت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۴    
رییس کل بانک مرکزی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کردستان گفت: با وجود فشارهای دشمنان در خصوص صادرات نفت و ایجاد محدودیت در منابع ارزی کشور، شرایط عادی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۴    
دبیر کانون صرافان از تشکیل کارگروه های مشترک صرافان ایرانی با کشورهای همسایه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۹    
معاملات تالار شیشه ای روز جاری با کاهش 196 واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به 157 هزار و 113 واحد به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۴    
سید کامل تقوی نژاد با حکم وزیر بهداشت به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۴    
رییس کل بانک مرکزی با حضور در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان کردستان، ضمن تأکید بر اجرایی شدن و انجام طرح های پیشران در کردستان، خواهان ایجاد ظرفیت لازم در این استان شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۹    
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از افزایش 19 دلاری قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی و عرضه این کالا با قیمت 1322 دلار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۹    
هیات وزیران تصویبنامه ورود 41 قلم کالای مورد نیاز مرزنشینان را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۴    
نماد معاملاتی مربوط به بانک گردشگری در تابلوی ب بازار پایه فرابورس درج شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۸    
مدیرعامل شرکت افق کوروش اعلام کرد: 5 درصد سهام این شرکت به عنوان اولین فروشگاه زنجیره ای روز جاری در بورس عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۳    
رییس کل سازمان مالیاتی گفت: مجموع فرار مالیاتی شناسایی و مطالبه شده در یکسال اخیر، رقمی معادل 22 هزار میلیارد تومان بود که یک رکورد تاریخی در زمینه مبارزه با فرار مالیاتی محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۶    
با اعلام وزارت ارشاد و طبق جدول منتشره دبیرخانه سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، 53 دستگاهی که بیش از سایرین پاسخگو بوده و شفاف عمل کرده اند اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۶    
کمیته سیاستگذاری نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات، برای صادر کنندگان مشوق در نظر گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۸    
دبیر کل انجمن توسعه فرامرزی چین گفت: جنگ تجاری میان آمریکا و چین می تواند فرصت های جدیدی را برای شرکت های روسی و طرف های ثالث ایجاد کند که باید از آن استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۸    
رییس کل بانک مرکزی از برنامه ریزی برای تامین مالی طرح های استان کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۳    
کارشناس بازار سرمایه از تاثیرپذیری عملکرد بورس از روند و میزان فروش نفت در بودجه سال آینده سخن گفت و افزود: یکی از مولفه های اثرگذار بر بازار سرمایه در این فصل، بررسی و تصویب بودجه در مجلس است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۸    
جی پی مورگان قرار است که از رمزنگار خود برای تسهیل امور شرکت های بزرگ و پرداخت های بین المللی بر پایه دلار رونمایی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۳    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: بانک مرکزی اقدامات خوبی را در تامین نیازهای تسهیلات بانکی و ارزی دانش بنیان ها انجام داده و باید فرآیند تصمیم گیری برای تخصیص ارز دولتی تسهیل شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۸    
معاون تولید، صادرات و فناوری مناطق آزاد از رایزنی با بانک مرکزی برای افزایش سهمیه تامین ارز واحدهای تولیدی و صنعتی مناطق آزاد و ویژه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۸    
براساس آمار بانک مرکزی 6 هزار و 100 برگ سفته و برات در 9 ماه اول سال 1397 در شهر تهران واخواست شد که نسبت به دوره مشابه سال قبل از لحاظ تعداد 10.5 درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۳    
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: گردانندگان سایت های قمار و شرط بندی با شگردهایی برای استفاده از خدمات بانکی نسبت به اجاره درگاه و کارت های بانکی اقدام می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۸    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس درباره افزایش حقوق سال 98 کارکنان دولت، تصمیم گیری نهایی در اینباره را منوط به مصوبه صحن علنی مجلس دانست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۲    
اصلاحات ساختاری در نظام پولی و بانکی کشور نیازمند پیش نیازهایی است که مهم ترین آن، داشتن یک برنامه جامع عملیاتی به عنوان نقشه راه اصلاحات ساختاری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی هیات رییسه مجلس از برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس درباره بودجه با حضور وزرای اقتصادی و رییس سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۲    
اتاق بازرگانی تهران در 4 سال اخیر بیش از 350 مورد نامه نگاری و مکاتبه با نهادها و سازمان های مختلف انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۷    
رییس کنفدراسیون صادرات با استقبال از توافقات انجام شده در سفر رییس کل بانک مرکزی به عراق گفت: اگر توافقات انجام شده به ویژه توافقات بانکی عملیاتی شود، افزایش صادرات به این کشور را در پی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۲    
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: نظام بانکی باید در جهت تقویت واحدهای تولیدی، تسویه وام های معوق تولیدکنندگان با بهره ساده را آنگونه که کمیسیون تلفیق مجلس مصوب کرده در دستور کار قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۲    
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق شعار "نوآوری در خدمت"از رونمایی دو نرم افزار جدید"پاکت" و "داک" همزمان با دهمین سالگرد تاسیس این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۸:۳۴    
رییس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی بر پرهیز از تحلیل های دور از واقعیت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۳    
رتبه اقتصادی ایران باتوجه به برابری قدرت خرید در سال 2018 میلادی هجدهم و این رتبه در سال 2023 میلادی پانزدهم پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۸    
رییس سازمان خصوصی سازی از پرداخت سود 175 هزار تومانی سهام عدالت تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۳    
با واریز یارانه بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار در شب گذشته هر یارانه بگیر 4 میلیون و 368 هزار تومان از ابتدای اجرای طرح تا کنون یارانه دریافت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۳    
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید جایگزین نفت در نظام بودجه ریزی کشور تعریف شود، گفت:وابستگی اقتصاد به نفت باعث شده به حوزه معدن، گردشگری و ظرفیت های داخلی بی توجهی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۸    
مدیرعامل بانک توسعه صادرات از ارائه تسهیلات به صادرکنندگان خوش قول با نرخ ترجیحی 11 تا 14 درصدی خبر داد وگفت: تسهیلات به صادرکنندگانی که ارز حاصل از صادرات را به اقتصاد باز می گردانند، ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۳    
کمیسیون اروپا نام ایران را بهمراه 22 کشور دیگر در فهرست کشورهای با ریسک بالای پولشویی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۸    
بر اساس آمار بانک مرکزی ارزش معاملات بازار سهام در آذر ماه سال جاری نسبت به آذر ماه سال 96 با 181 درصد رشد مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۳    
تصویبنامه هیات وزیران در خصوص تهاتر مطالبات اشخاص متقاضی از شرکت های دولتی ذیربط با بدهی همان اشخاص به سازمان مالیاتی با امضای معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۸    
وزارت دارایی اوکراین اعلام کرد که در سال 2019 میلادی 15.4 میلیارد دلار از بدهی های خود را پرداخت خواهد کرد که بالاترین رقم است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۸    
از جمله مباحث مغفول در حوزه تطبیقی تأمین مالی اسلامی و متعارف، بحث همگرایی این دو نظام به عنوان دو بخش نظام تأمین مالی جهانی است که از جمله زمینه های همگرایی این دو مسئولیت پذیری اجتماعی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۳    
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی اعلام کرد بدهی بانک های دولتی به بانک مرکزی 50 هزار و 700 میلیارد تومان است که 41 هزار میلیارد تومان آن به بانک عامل بخش مسکن تعلق دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۳    
بدهی بانک ها و موسسات اعتباری در حالی در یکسال گذشته 32.5 درصد افزایش یافته که از شتاب رشد این بدهی نسبت به ماه های گذشته کاسته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۳    
رییس بانک مرکزی ترکیه گفت: در جهت حفظ ثبات نقدینگی گام هایی را بر خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۸    
حساب های مرتبط با گروه حماس در مشهورترین صرافی ارز رمزنگار آمریکا به دستور مقامات اسرائیلی مسدود شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۸    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به زمینه های تعبیه شده برقراری عدالت در کشور، گفت: اصلاح نظام اداری، بانکی و بودجه نویسی که در دستور کار قرار گرفته راهکار برقراری عدالت است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۸    
بلغارستان تمام حساب های بانکی شرکت دولتی نفت ونزوئلا را در این کشور به دستور آمریکا مسدود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۸    
اداره کل گمرک چین اعلام کرد حجم تجارت میان روسیه و چین در نخستین ماه سال جاری میلادی با تقریبا 11 درصد افزایش به 9.2 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۸    
سهام بانک ها و برخی از شرکت های بزرگ روسی به دلیل احتمال تحریم های مجدد واشنگتن علیه مسکو سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۲    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید با اجرای دستورات قاطع مقام معظم رهبری زمینه اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۲    
سازمان هدفمندی یارانه ها از واریز یارانه بهمن ماه ساعات پایانی امشب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۲    
بانک توسعه تعاون استان بوشهر به عنوان یکی از بانک های عامل در اجرای طرح ملی اشتغال پایدار روستایی با تحقق 180 درصدی برنامه موفق به پرداخت بیش از 386 میلیارد ریال شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۸:۵۸    
بانک مرکزی در راستای تشویق صادرکنندگانی که مطابق دستورالعمل های ابلاغی نسبت به بازگشت ارز حاصل از صادرات خود اقدام کرده اند، نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۲    
بورس انرژی در پنجمین اطلاعیه خود در حالی از عرضه محموله یک میلیون بشکه ای نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در روز دوشنبه هفته آینده خبرداده که قیمت پایه با 57 سنت افزایش به ازای هر بشکه روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۲    
معاملات تالار شیشه ای روز جاری با کاهش 662 واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به 157 هزار و 311 واحد به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۲    
بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۷    
امکان کاهش مبلغ یا تعداد اقساط، امتیاز ویژه ای است که برای تسهیلات گیرندگان خوش حساب بانک مسکن در تمام ایام سال فراهم است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۸    
وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت تمام شده مسکن را از طریق اعطای مشوق هایی برای جامعه هدف و اقشار متوسط و کم درآمد کاهش می دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۳    
وزیر صمت گفت: با تشدید نظارت ها تصمیم بر این است برای تنظیم بازار از جمله بازار گوشت و مرغ و تامین کالاهای مورد نیاز مردم به خصوص در ایام عید تمهیداتی اندیشیده شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۸    
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: روز یکشنبه هفته آینده سازمان آماده است که اصلاح ساختار بودجه را به هیات دولت و اصحاب رسانه ارائه کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۳    
رییس کل بانک مرکزی گفت: مشوق های جدیدی برای صادرکنندگانی که تاکنون ارز خود را باز گردانده اند در نظر گرفته شده که امروز ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۸    
شرایط کلی اقتصاد به ویژه فضای کسب و کار و قوانین و مقررات داخلی بر جذب سرمایه خارجی به عنوان یکی از منابع مهم تامین مالی به طور مستقیم تاثیرگذار خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...