چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۳:۱۸Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دلار آزاد»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بازار سرمایه در شهریورماه امسال با وجود رشد تراز شاخص های سهامی، از پس رکود معاملات بر نیامد و با سطح ارزش معاملات خرد کمتری به نسبت انتهای مرداد ماه، به استقبال ماه بعد رفت ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
قیمت دلار آزاد امروز صعودی بود و به 49,350 (چهل و نه هزار و سیصد و پنجاه) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 0.2 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۶    
در بازار قیمت دلار آزاد امروز ثابت بوده است و به 49,250 (چهل و نه هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، بدون تغییر است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۱    
در بازار قیمت دلار آزاد امروز عقب نشست و به 49,100 (چهل و نه هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.37 درصدی داشته است. قیمت طلا و سکه هم پایین آمد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در بازار قیمت دلار آزاد امروز عقب نشست و به 49،100 (چهل و نه هزار و یکصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش 0.37 درصدی داشته است. قیمت طلا و سکه هم پایین آمد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ضوابط و قواعد حاکم بر بازار طلا و ارز ، مشروعیت مورد نیاز برای رشد قیمت ها در پایان ماه های محرم و صفر را فراهم می کند اما خبر آزادسازی شش میلیارد دلار از دارایی های توقیف شده ایران روند بازار را معکوس کرد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته نرخ نقدی دلار آزاد در بازار تهران نوسان چشمگیری نداشت. به عقیده تحلیلگران پس از تکمیل توافق تبادل زندانیان در ازای آزاد سازی منابع ارزی نرخ در میانه های کانال 49 بالانس شده است. اما نکته قابل توجه بازار ارز در روز گذشته نوسان نرخ فردایی شاخص ارزی بود ...
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس درباره آزادسازی بخشی از منابع مالی ایران گفت: فرق بین دیپلماسی التماسی و دیپلماسی عزتمندانه در این است که وقتی با التماس مذاکرات را پیش می بردند تنها یک میلیارد دلار توانستند آزاد کنند اما الان بر اساس آنچه حکایت دارد بر اساس دیپلماسی عزتمندانه 25 میلیارد دلار از منابع ایران درحال ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۲    
خبر انتقال قطعی دارایی های ایران به حساب های کشورمان در بانک های قطری، آغازگ موج جدید ریزش نرخ دلار آزاد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۴    
همزمان با آزادسازی پول های بلوکه شده ایران در کره جنوبی و نشستن آن در حساب های بانک های کشورمان در قطر، دلار آزاد در حال ریزش و افتادن به کانال 48 هزار تومان است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
با انتقال قطعی دارایی های ایران به حساب های کشورمان در بانک های قطری، موج جدید ریزش نرخ دلار آزاد شروع شد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم در کانال تلگرامی خود نوشت:وزارت اقتصاد در جوابیه ای به این پست منتشر شده در کانال اینجانب، به شدت به سیاست خارجی در دولت قبل تاخته و سپس به جای توضیح در مورد پرسش های بنده، توصیه کرده است در حوزه تخصصی خود اظهارنظر کنم.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دوشنبه هفته گذشته بود که رسانه ها و مسئولان آمریکایی از صدور مجوز سوئیفت برای انتقال 6 میلیارد دلار از منابع آزادشده ایران به حساب بانک های ایرانی در قطر خبر دادند. ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در بازار قیمت دلار آزاد امروز کاهشی بود و به 49,650 (چهل و نه هزار و ششصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به 4 روز پیش افت 0.21 درصدی داشت. قیمت طلا اما صعودی بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۰    
در بازار قیمت دلار آزاد امروز کاهشی بود و به 49،650 (چهل و نه هزار و ششصد و پنجاه) تومان رسید که نسبت به 4 روز پیش افت 0.21 درصدی داشت. قیمت طلا، اما صعودی بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در پایان امروز قیمت سکه امامی عقب نشست و به 28,186,000 (بیست و هشت میلیون و یکصد و هشتاد و شش هزار) تومان رسید که کاهش 0.26 درصدی داشت. قیمت طلا هم پایین آمد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۹    
کارشناسان می گویند؛ اجرای سیاست های بانک مرکزی در کنترل قیمت ارز همراه با تداوم آزادسازی منابع ارزی بلوکه ای باعث شده است تا بازار از تقاضای کاذب ارز خالی و بنیه ارزی کشور بخوبی تقویت شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
متیو میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد: انتظار داریم وجوه آزاد شده ایران در کره جنوبی در روزهای آینده به حساب های بانکی در قطر منتقل شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اکوایران: یک منبع مطلع درباره زمان واریز 6 میلیارد دلار آزاد شده در کره جنوبی به اکوایران گفت: منابع آزاد شده در کره جنوبی است و هفته آینده به حساب 6 بانک واریز می شود؛ این منابع به صورت یورو نگه داری می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا افزایشی شد و هر گرم به 2,349,800 (دو میلیون و سیصد و چهل و نه هزار و هشتصد ) تومان رسید که افزایش 0.79 درصدی داشته است. قیمت سکه هم صعودی بود.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصرقانون سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران امروز سه شنبه در مصاحبه با لستر هولت خبرنگار شبکه تلویزیونی ان بی سی اعلام کرد که دولت ایران 6 میلیارد دلار آزاد شده تهران را هرجا که نیاز باشد خرج خواهد کرد. https://asrghanoon.ir/?p=82970
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با موافقت وزارت خزانه داری آمریکا صورت گرفت گروه اقتصاد - پارسا سپهری: تجارب دهه های گذشته نشان داده که هر زمان که روابط ایران با غرب به ویژه امریکا روند تنش آلود داشته، این فرایند قیمت دلار و به تبع آن کالاها را تحت تأثیر قرار داده و کالاها گران شدند ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران به شبکه خبری آمریکایی ان بی سی نیوز گفت که دولتش تصمیم خواهد گرفت که چگونه 6 میلیارد دلار از وجوه مسدود شده را که قرار است در توافق تبادل زندانی با آمریکا آزاد شود، هزینه کند و این پول هرجا که ایران نیاز داشته باشد هزینه خواهد شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیسی به لستر هولت مجری این رسانه آمریکایی گفت دولت جمهوری اسلامی ایران درباره چگونگی هزینه کردن 6 میلیارد دلار از پول های آزادشده ایران از کره جنوبی تصمیم گیری خواهد کرد که به عنوان بخشی از توافق با آمریکا برای تبادل زندانیان انجام شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران به شبکه خبری آمریکایی ان بی سی نیوز گفت که دولتش تصمیم خواهد گرفت که چگونه 6 میلیارد دلار از وجوه مسدود شده را که قرار است در توافق تبادل زندانی با آمریکا آزاد شود، هزینه کند و این پول هرجا که ایران نیاز داشته باشد هزینه خواهد شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران به شبکه خبری آمریکایی ان بی سی نیوز گفت که دولتش تصمیم خواهد گرفت که چگونه 6 میلیارد دلار از وجوه مسدود شده را که قرار است در توافق تبادل زندانی با آمریکا آزاد شود، هزینه کند و این پول هرجا که ایران نیاز داشته باشد هزینه خواهد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز سه شنبه 21 شهریورماه، قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 282 تومان اعلام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : قیمت دلار آزاد در بازار روز دوشنبه در میانه های کانال 49 هزار تومانی به نوسان پرداخت. بررسی ها حاکی از آن است که نرخ ارز مذکور روزهای نسبتا زیادی است که دست به تحرکات شارپی نزده و در ثبات به فعالیت خود ادامه می دهد ...
مقامات بانک مرکزی در روزهای اخیر از تلاش برای حذف دلار از ارز مسافرتی گفته اند. آنها مدعی هستند تجربه اربعین نشان داد که این طرح می تواند موفق باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز دوکشنبه 20 شهریورماه، قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 283 تومان اعلام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نرخ دلار آزاد در معاملات غیر رسمی بازار ارز روز گذشته به سمت سقف مقاومت تابستانه خود حرکت کرد. از نیمه های تیر ماه تاکنون به واسطه انتشار اخبار مثبت و تغییر سمت و سوی انتظارات فعالان بازار ارز، دلار آزاد زیر مرز قیمت 50 هزار تومانی معامله می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۲    
در بازار قیمت دلار آزاد امروز صعودی بوده است و به 49,750 (چهل و نه هزار و هفتصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 0.66 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۴    
در بازار قیمت دلار آزاد امروز صعودی بوده است و به 49,750 (چهل و نه هزار و هفتصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 0.66 درصدی داشته است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۸    
قیمت دلار در بازار امروز دوشنبه به 49 هزار و 735 تومان رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا در بازار نزولی بود و هر گرم به 2,367,300 (دو میلیون و سیصد و شصت و هفت هزار و سیصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.04 درصدی داشته است. قیمت سکه هم پایین آمد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : از معاملات روز ابتدایی هفته تاکنون روند افزایشی جدیدی در نرخ ارز آغاز شده است. در حالی که قیمت دلار آزاد از ابتدای شهریور ماه در کریدور سطوح قیمتی انتهای کانال 48 تا پله های نخست کانال بالاتر نوسان می کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در بازار قیمت دلار آزاد امروز صعودی بود و به 49,670 (چهل و نه هزار و ششصد و هفتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1 درصدی داشته است. قیمت طلا هم رشد داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
این تحلیلگر اوکراینی مدعی شده: بدون شک بخشی از این 6 میلیارد دلار آزاد شده ایران تبدیل به پهپاد شده و به سروکله اوکراینی ها فرود خواهد آمد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در بازار قیمت طلا افزایشی بود و هر گرم طلا 18 عیار امروز به 2,368,200 (دو میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار و دویست) تومان رسید که افزایش 0.94 درصدی داشت. قیمت سکه هم صعودی بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : برآیند نوسانات هفتگی شاخص ارزی نتیجه مثبت یا منفی نداشت. در حالی که هر برگ اسکناس دلار آزاد در معاملات روز شنبه 4 شهریور ماه در رقم 48هزار و 950 تومان فعالیت هفتگی خود را آغاز کرده بود، پس از یک حضور ناموفق در کانال بالاتر ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۱:۰۳   + ۵۸ سایت دیگر  
امروز در بازار تهران هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 2 میلیون و 330 هزار تومان در هر گرم داد و ستد و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت 28 میلیون و 144 هزار تومان معامله شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
در بازار قیمت دلار آزاد امروز روند نزولی داشته است و به 48,880 (چهل و هشت هزار و هشتصد و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.46 درصدی داشته است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۵    
نیم سکه امروز در بازار امروز به نرخ 15 میلیون تومان داد و ستد شد و ربع سکه نیز به قیمت 10 میلیون تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ 5 میلیون و 930 هزار تومان معامله شد. ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۴    
در بازار قیمت دلار آزاد امروز روند نزولی داشته و به 48,900 تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش 0.41 درصدی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در بازار قیمت دلار آزاد امروز روند نزولی داشته است و به 48,880 (چهل و هشت هزار و هشتصد و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.46 درصدی داشته است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۲    
کاووسی؛ کارشناس اقتصادی گفت: تولیدکنندگان، بنکداران و واردکنندگان مدعی هستند، اختلال در تامین ارز برخی از کالاها است. ادعایی وجود دارد که برخی از کالاها با ارز 28500، برخی با دلار مبادله ای و برخی نیز با دلار آزاد تهیه شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس اسکناس دلار امروز 6 شهریور 1402، 41 هزار و 290 تومان اعلام شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
در بازار قیمت دلار آزاد امروز عقب نشینی داشته است و به 48،950 (چهل و هشت هزار و نهصد و پنجاه) تومان رسید که نسبت به روز قبل 0.21 درصد ارزان شد. قیمت طلا و سکه هم پایین آمد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
در بازار قیمت دلار آزاد امروز عقب نشینی داشته است و به 48,950 (چهل و هشت هزار و نهصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل 0.21 درصد ارزان شد. قیمت طلا و سکه هم پایین آمد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت سکه امامی شیب نزولی داشت و به 27,738,000 (بیست و هفت میلیون و هفتصد و سی و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل 0.55 درصد ارزان شد. قیمت طلا هم پایین آمد.