یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۶:۲۶Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش نرخ ارز»

بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۷    
کارشناس بازار سرمایه گفت: سیگنال هایی که از برجام ارسال شد و افزایش نرخ ارز دلیل اصلی رشد بازار است که به انتظارات تورمی دامن زده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا از کاهش تقاضا در طول هفته گذشته و تاثیر نوسانات قیمت دلار بر بازار طلا وسکه خبر داد و علت اصلی افزایش قیمت را نبود تقاضا و افزایش نرخ ارز می داند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا از کاهش تقاضا در طول هفته گذشته و تاثیر نوسانات قیمت دلار بر بازار طلا وسکه خبر داد و علت اصلی افزایش قیمت را نبود تقاضا و افزایش نرخ ارز می داند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز با توجه به رشد نسبی بهای جهانی طلا و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید به 11 میلیون و 160 هزار تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا از کاهش تقاضا در طول هفته گذشته و تاثیر نوسانات قیمت دلار بر بازار طلا وسکه خبر داد و علت اصلی افزایش قیمت را نبود تقاضا و افزایش نرخ ارز می داند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نقدنیه - دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به افزایش قیمت انواع سکه در معاملات امروز چهارشنبه، حباب سکه را در حال حاضر 380 هزار تومان اعلام کرد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: اگر دولت معتقد به افزایش نرخ ارز همگام با تورم باشد بهترین اقدام ممکن برای بازار سرمایه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یکی از بزرگ ترین مشکلات دولتمردان این است که متوجه نیستند زمانی که قیمت ارز بالا می رود و سعی در کنترل آن دارند، این کار از ضربه اولیه به اقتصاد که همان افزایش نرخ ارز است، ضربه بزرگ تری ایجاد می کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز با توجه به افت نسبی بهای جهانی طلا و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت ربع سکه به سه میلیون و 600 هزار تومان رسید.
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بازار مسکن، در یک دهه اخیر فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است. البته که مهم ترین تغییرات قیمتی را از سال 97 و با افزایش نرخ ارز داشته، جایی که متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی از 5 میلیون تومان در سال 97 به بیش از 30 میلیون تومان در زمستان سال 99 رسید.
طلا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز با 100 تومان افزایش در مقایسه با روز گذشته به 24 هزار و 562 تومان رسید .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۰    
اولین روز کاری بازار ارز در هفته جاری، برای فعالان این بازار با افزایش نرخ ارز به ویژه دلار آمریکا همراه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
یک استاد اقتصاد در مورد روندهای فعلی در اقتصاد ایران گفت: باید شرکت های سهامی عام جدید برای پروژه های توسعه ای تاسیس کنیم تا مردم بتوانند به طور مستقیم منابع مالی خود را در اختیار طرح ها قرار دهند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز با توجه به رشد نسبی بهای جهانی طلا و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت نیم سکه به پنج میلیون و 600 هزار تومان رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر آنلاین : در سال های اخیر همسو با افزایش نرخ تورم و افزایش نرخ ارز قیمت لپ تاپ نیز به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است؛ در حال حاضر لپ تاپ های برند اپل در دامنه قیمتی 30 تا 60 میلیون تومانی خرید و فروش می شوند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه یکشنبه باتوجه به تعطیلی بازارهای جهانی تنها تحت تاثیر افزایش نرخ ارز بود که بر این اساس قیمت هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 61 هزار و 448 تومان رسید.
طلا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۸    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو تغییر یافت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه یکشنبه باتوجه به تعطیلی بازارهای جهانی تنها تحت تاثیر افزایش نرخ ارز بود که بر این اساس قیمت هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 61 هزار و 448 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز باتوجه به تعطیلی بازارهای جهانی تنها تحت تاثیر افزایش نرخ ارز بود که بر این اساس قیمت هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 61 هزار و 448 تومان رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کولرهای گازی به سبب افزایش نرخ ارز نسبت به پارسال افزایش دو برابری را تجربه کردند، اما کسبه می گویند همچنان تقاضای بیشتری نسبت به نمونه ایرانی دارند. انواع کولر آبی نیز به سبب افزایش هزینه های تولید از جمله قیمت فلز نسبت به سال گذشته جهش قیمتی داشته است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز باتوجه به تعطیلی بازارهای جهانی تحت تاثیر کاهش بهای جهانی فلز گرانبها در شب گذشته و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح قدیم به 10 میلیون و 400 هزار تومان رسید.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن شرکت های هواپیمایی ایران تاکید کرد: نامه ای به وزیر راه و شهرسازی ارسال و تاکید کردیم که شرکت های هواپیمایی به هیچ وجه دنبال افزایش نرخ بلیت نیستند، چرا که افزایش نرخ ارز باعث کاهش تقاضا می شود و ما آسیب بیشتری خواهیم دید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۳    
مسئله ای که باعث می شود پول های پارک شده در شرایط فعلی برجام، تصمیم گیری کنند بر اساس سمت و سوی کاهش یا افزایش نرخ ارز خواهد بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازگانی ایران گفت: تقریبا در 5 سال اخیر به دلیل مداخلات قیمتی دولت برای تولیدکنندگان برق، سرمایه گذاری جدیدی در نیروگاه نداشتیم.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در نیمه دوم تیر قیمت طلا، سکه و ارز روند رو به کاهشی خود را طی کردند و بازار بورس به روند رو به رشد هفته گذشته ادامه داد. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
افزایش نرخ ارز و تقاضا برای خودرو های میان رده، سبب افزایش قیمت خودرو در بازار مشهد شده است.
کاهش انتظارات تورمی، باعث رونق فروش استارت نخورده های وارداتی شد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۴    
عصر خودرو- روند 10ساله شاخص های کلیدی در بازار خودرو از دو ضربه داخلی و خارجی به این صنعت حکایت دارد. قیمت گذاری دستوری به عنوان اولین ضربه محسوب می شود ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گذاری دستوری ، تحریم های خارجی و به دنبال آن افزایش نرخ ارز و رشد تورم عمومی که صعود قیمت نهاده های تولید را به همراه داشت، ضربه خود را به خودروسازی و البته بازار وارد کرد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۴    
مدیرمسئول بازارنیوز پیرامون تاثیر شوک های ارزی سال های گذشته و افزایش نرخ ارز بر خاموشی های روز های اخیر کشور صحبت کرد.
روند 10ساله شاخص های کلیدی در بازار خودرو از دو ضربه داخلی و خارجی به این صنعت حکایت دارد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، در این شرایط افت سهام گروه دلاری، بیشتر واکنش احساسی و کوتاه مدت معامله گران خواهد بود و پیش بینی می شود در میان مدت، قیمت سهام دلاری، افت های خود را جبران کنند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۷:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود از تکمیل پرونده در خصوص تخلفات روحانی در مدیریت ارزی کشور خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۷:۱۹    
در کنار افزایش نرخ ارز شاهد افزایش تورم در کشور هستیم. ضمن این که دولت آقای روحانی که آخرین روزهای خود را در حال سپری کردن است، کسری بودجه سنگینی را بر دوش دولت بعدی قرار داده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
افزایش نرخ ارز و سیاست های غلط باعث شده هزینه تولید پوشاک داخلی بیش از محصولات خارجی شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۶:۳۶    
افزایش نرخ ارز و سیاست های غلط باعث شده هزینه تولید پوشاک داخلی بیش از محصولات خارجی شود. پوشاک ایرانی می تواند با کشورهایی مانند ترکیه رقابت کند اما از نظر قیمتی توان رقابت خود را از دست داده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۹:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز با توجه به رشد نسبی بهای جهانی فلز گرانبها و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت سکه بهار آزادی به 10 میلیون و 600 هزار تومان رسید.
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: نوسانات جزئی قیمت جهانی طلا بر روی بهای سکه و طلا در بازار داخلی تاثیر چندانی ندارد، اما طی هفته گذشته افزایش نرخ ارز باعث شد قیمت انواع سکه و طلا سیر صعودی به خود بگیرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۲    
افزایش نرخ ارز موجب شد سرمایه گذاران بپذیرند که دلار به کمتر از 20 هزار تومان نخواهد رسید و با دلار 20 هزار تومانی، نسبت P بر E فوروارد بازار سرمایه حدود 5 تا 6 خواهد بود که عدد منطقی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۲:۲۹    
احمد حاتمی کارشناس اقتصادی در کلاب هاوس خبرآنلاین گفت: اگر برجام حل نشود همه عوامل دیگر مانند تشکیل کابینه و عضویت در اف ای تی اف در اثر افزایش نرخ ارز موثر خواهند بود و در چنین وضعیتی افزایش نرخ ارزدیگر حد و مرز نخواهد داشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز با توجه به رشد نسبی بهای جهانی فلز گرانبها و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 72 هزار و 528 تومان رسید.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - با امضای معاون اول رییس جمهور، مصوبه دولت در خصوص رفع مشکلات ارزی شرکت های صادرکننده خدمات فنی و مهندسی ابلاغ شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز با توجه به کاهش شدید بهای جهانی فلز گرانبها و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت نیم سکه به پنج میلیون و 800 هزار تومان رسید.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۶:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی کلی بازار خودرو، از ایست قیمت میانگین در خردادماه حکایت دارد. با این حال، قیمت در گروه خودروهای داخلی در سومین ماه بهار، اندکی افزایش یافت؛ حال آنکه سطح قیمت خودروهای مونتاژی، سه دهم درصد و خودروهای وارداتی نیز 6/ 1درصد کاهش به خود دیده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز با توجه به ثبات بهای جهانی فلز گرانبها و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح قدیم به 10 میلیون و 500 هزار تومان رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۸:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بازار خودرو که از ابتدای هفته همزمان با افزایش نرخ ارز تغییر فاز داده بود امروز نیز به پیشروی در مسیر افزایشی ادامه داد؛ این افزایش قیمت ها بیشتر در بین خودروهای گروه پراید موجود در بازار مشهود است.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
همزمان با افزایش نرخ ارز در روزهای اخیر بازار خودرو نیز در دومین روز هفته وارد مسیر افزایشی شده است به طوری که پراید 151 از 125 میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت 128 میلیون تومان رسیده است. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای ، کارشناس بازار سکه و طلادر گفتگو با خبرنگارپارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور در گفتگو با پارسینه گفت: : در بازار امروز بهای جهانی طلا با 5 دلار کاهش دلار به یک هزار و 777 دلار در هر اونس رسید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
متاسفانه در چند ماه گذشته با توجه به روند کاهش قرنطینه و افزایش مسافرتهای کاری و شخصی کشور ما شاهد افزایش تصادفات و حوادث جاده ای بسیار مهلکی بوده است که طی بررسی های کارشناسان عوامل مختلفی از جمله خطای راننده، مشکلات جاده، نقص فنی و غیر استاندارد بودن خودرو در این حوادث نقش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید و بشنوید.