یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۰۶Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقلام مصرفی»

مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، درباره روند تامین اقلام مصرفی بیمارستان ها و ذخایر کالاهای پزشکی در انبارها، توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، از تأمین کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی خواسته در جلسه ای با موضوع بررسی تامین اقلام مصرفی حاضر شوند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۱    
در مقابل آن طور که معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت می گوید در کشورمان با تجویز و مصرف بی رویه دارو مواجهیم به گونه ای که اگر استاندارد دنیا زیر دو قلم داروست، در ایران 3.6قلم دارو تجویز می شود. موضوعی که موجب شده تا ایران هم یکی از کشور هایی باشد که با چالش جهانی مقاومت میکروبی مواجه است ...
سلامت نیوز / ایران پزشک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پزشکی با اشاره به این که حوزه سلامت کشور نیاز به یک جراحی بزرگ و اساسی دارد؛ گفت: ماهانه بیش از 80 میلیون خدمت از سوی جامعه پزشکی به مردم ارائه می شود و این در حالی است که ارائه دهندگان خدمات سلامت با مشکلات عدیده ای از جمله نبود تعرفه عادلانه و تورم و نوسانات ارزی مواجه هستند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۰    
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران هم اکنون سدان مد است. چراکه این شرکت با وجود دشواری های حاکم بر تجهیزات پزشکی هنوز هم می تواند تمام اقلام مصرفی و تجهیزات پیشرفته پزشکی را تامین و عرضه کند. ...
سلامت نیوز / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
گویا ترکش های کمبود دارو به بازار تجهیزات پزشکی برخورد کرده و خبر می رسد که بیمارستان ها با کمبود شدید اقلام پزشکی مواجه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: در 7 ماه سال جاری، 12 میلیون تن انواع کالاهای اساسی از طریق خرید تضمینی محصولات کشاورزی و واردات تأمین شد تا متضمن امنیت پایدار غذایی کشور در ماه های آینده باشد.
تاپیکو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امیرسامان اسفندیاری در گزارش تفسیری مدیریت، ریسک ناشی از تحریم های ظالمانه برای تامین اقلام مصرفی را بسیار جدی خواند و در عین حال از رشد سه برابری سود عملیاتی این شرکت در سه ماه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۴    
نماینده مردم غرب هرمزگان گفت: در زمینه مبادلات مرزی و مردم ساکن در جوار مرز باید قوانین روشن و درست و بخشنامه های دقیقی داشته باشیم تا جابجایی اندک اقلام مصرفی مردم در استان، قاچاق قلمداد نشود.
پدال نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۷:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با شروع فصل سرما یکی از پرتقاضا ترین اقلام مصرفی خودروها مایع خنک کننده موتور است که در بازار با عنوان ضدیخ شناخته می شود که در به استفاده از آن باید به نکاتی توجه کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: سخنگوی وزارت صمت گفت: از میان اقلام ممنوعه گروه چهارم کالایی می توان به پوشاک، لوازم خانگی، محصولات کشاورزی دارای تولید داخل و لوکس و اقلام مصرفی غیرضرور مانند آلات موسیقی اشاره کرد.
تاپیکو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
امیرسامان اسفندیاری در گزارش تفسیری مدیریت، ریسک ناشی از تحریم های ظالمانه برای تامین اقلام مصرفی را بسیار جدی خواند و در عین حال از رشد سه برابری سود عملیاتی این شرکت در سه ماه نخست امسال خبر داد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
دیپلمات پیشین و کنشگر سیاسی با اشاره اوضاع و احوال این روزهای مردم اظهار داشت: کشور ما غنی است و ذخائر ارزشمندی دارد. کافی است واقعیت ها را ببینیم، با دنیا حرف بزنیم، همه چیز را سیاسی نبینیم، مردم را خودی و غیرخودی نکنیم تا گره های مان باز شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور عشایری سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: قطعا درخواست اصلی جامعه عشایری که تخصیص یارانه و ارز یارانه ای برای اقلام مصرفی دام است مورد توجه قرار خواهد گرفت.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۷    
ثبت تورم ماهانه بالای 11 درصد در خردادماه که به دنبال حذف ارز 4200تومانی و بازنگری دولت در یارانه های پرداختی به اقلام مصرفی و نیز در زمینه التهابات تورمی ماه های اخیر اقتصاد ایران صورت گرفت، به معنی بالاترین میزان رشد یک ماهه سطح عمومی قیمت ها در چند دهه اخیر است
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: امسال هم به رسم هرساله نمایشگاه پاییزه در استان بوشهر برگزار شد، نمایشگاهی باید بیشتر غرفه هایش عرضه کننده مایحتاج مربوط به دانش آموزان می بود، ولی آن طور که باید رضایت عموم را به دنبال نداشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی گفت: گوشت مرغ و قرمز منجمد مورد نیاز هیئت های مذهبی استان برای برپایی مراسم اربعین تامین شده و هیچ کمبودی وجود ندارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فضلی گفت: طی ماه محرم و صفر دو هزار و 500 تن اقلام مصرفی شامل شکر،برنج،گوشت قرمز و مرغ منجمد در هیات های مذهبی و موکب های همدان توزیع شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۳    
ستاد تنظیم بازار شهرستان گمیشان به ریاست سقلی فرماندار گمیشان، شیروانی معاون فرماندار و دیگر مسئولین عضو ستاد در دفتر فرماندار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری گمیشان امید سقلی در این جلسه ضمن بررسی مصوبات قبلی و استماع گزارش حاضرین بر برنامه ریزی و نظارت توزیع اقلام مصرفی و خوراکی و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از فعالان اقتصادی مهاجر افغانستانی در ایران با تهیه اقلام مصرفی و آماده سازی آن جهت توزیع بین مواکب افغانستانی عشق و ارادت خود را به امام حسین (ع) نشان دادند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بررسی بازار اقلام اولیه تولید کتاب، از کاهش 20 هزار تومانی کاغذ و ثبات نسبی قیمت سایر کالاها مثل مرکب، چسب صحافی و زینک در مقایسه با هفته گذشته حکایت دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا با بیان اینکه دیدارهای دیپلماسی با مرزبانان کشور عراق برای تسهیل تردد و امنیت زائران در مرزها برگزار شده است، گفت: بیش از هزاران خودرو مملو از اقلام مصرفی به سمت عراق حرکت کردند، موکب های زیادی در آن سوی مرز احداث شده اما کفایت نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۵    
ایسنا/زنجان رئیس اتحادیه کتاب و لوازم التحریرفروشان زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل کاهش واردات و افزایش قیمت، در همه اقلام مصرفی دانش آموزان، از جمله لوازم التحریر کمبود وجود دارد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
آلبرت بُغُزیان استاد اقتصاد دانشگاه تهران گفت: در همه دولت ها موفقیت های اقتصادی به طور طبیعی بیش از آنچه که هست بیان می شود، اما جامعه و مردم به جای بدبینی یا خوشبینی باید به درک از خود آمار ها برسند ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه مصوبه شورا در خصوص اعلام زمان بندی برای پروژه ها به فراموشی سپرده شده است، گفت: قرار بر این بود که زمان آغاز و پایان هر گونه عملیات تعمیری و اجرایی به اطلاع مردم رسانده شود. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
لیلی اورنگی روز سه شنبه در در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در گمرک تبریز تشریفات رویه های گمرکی صادرات قطعی اقلام مصرفی و غیرمصرفی مورد نیاز موکب ها از جمله ملزومات پذیرایی و اسکان 40 موکب خدمت رسان و خروج موقت بیش از 120 خودروحامل بار، کامیون و خودروهای ستاد بازسازی عتبات عالیات انجام شد تا [...]
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
این برخوردها در حالی است که اقتصاد در ایران تحت تاثیر تحریم ها و البته سوءمدیریت و اخبار فساد شرایطی کاملا به هم ریخته دارد و در نتیجه، مردم اقلام مصرفی شان را نسبت به سال گذشته با چند برابر قیمت تهیه می کنند و خب! معلوم است، جامعه با نوعی افسردگی مواجه است.
سلامت نیوز / روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران از حمایت از انجام بیش از 2 هزار عمل پیوند شامل پیوندهای مغز استخوان، کبد، ریه و قلب در 38 مرکز درمانی سراسر کشور خبر داد و گفت: این اقدامات مانع از خروج میزان قابل توجهی ارز از کشور شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۹:۴۷    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پلیس پایتخت از کشف قاچاق لوازم یدکی و اقلام مصرفی خودرو به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پلیس پایتخت از کشف قاچاق لوازم یدکی و اقلام مصرفی خودرو به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۵۶    
رضایی پور گفت: جهت حمایت از مواکب اربعین حسینی، با پشتیبانی مواکی اقلام مصرفی مواکب تامین می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در منطقه آزاد کیش که جزء قدیمی ترین مناطق آزاد کشور است، آمارها نشان می دهد، از کل واردات 541 میلیون دلاری سال 97 حدود 62درصد آن مواد اولیه واحدهای تولیدی، 21.6درصد واردات مسافری، 1.5درصد وسایل نقلیه موتوری و 15درصد آن اقلام مصرفی در منطقه بوده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، کاهش سطح آب رودخانه راین باعث کاهش ظرفیت های حمل و نقل، گرانی اقلام مصرفی و کاهش رشد اقتصادی در این کشور خواهد شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۸:۱۱    
گزارش درآمد و هزینه خانوار که حاصل آمارگیری از بیش از 19 هزار خانوار شهری و 18 هزار خانوار روستایی است، نشان می دهد که با در نظر گرفتن اثر تورم، ارزش اقلام مصرفی خانوار های شهری و روستایی در سال 1400 به ترتیب 6.5 درصد و 6 ...
سلامت نیوز / نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در حالی هزینه های درمانی مردم افزایش پیدا کرده است که در اقدامی تامل برانگیز بیمارستان های خصوصی چشم پزشکی، قرارداد خود با بیمه های تکمیلی را لغو کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در زمینه اقلام مصرفی شهروندان توجه ویژه ای دارد تا با بهترین قیمت ممکن محصولات عرضه شود.
خبرهای فوری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۷    
خبرمهم: با آزادسازی قیمت ها که در اقلام مصرفی و نیازهای اولیه و ثانویه بطور روزانه اتفاق می افتد فقط باید برای زنده ماندن تلاش کنیم نه زندگی کردن.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۲    
رئیس تعاون روستایی شهرستان همدان از توزیع اقلام مصرفی نذورات هیات های حسینی طی ماه های محرم و صفر خبر داد.
اهر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت : کالاهای اساسی مورد نیاز هیات های مذهبی استان در ایام محرم و صفر از طریق شبکه تعاونی روستایی استان تامین می شود و هیچ کمبودی در توزیع اقلام مصرفی وجود ندارد.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۲    
حجت الاسلام اباذری از هیئت های مذهبی دارای مجوز خواست تا جهت دریافت اقلام مصرفی احسان حسینی به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هشترود مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : کالاهای اساسی هیئت های مذهبی استان برای برپایی آیین های ایام محرم و صفر تامین شده و هیچ کمبودی در توزیع اقلام مصرفی وجود ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۹    
به گزارش رویترز، تولیدکنندگان برخی اقلام مصرفی مثل خمیر دندان، شامپو، پوشک و دستمال توالت در آمریکا، استراتژی های جدیدی را آماده کرده اند تا نگذارند مصرف کنندگانی که به دلیل تورم از نظر مالی به مضیقه افتاده اند، این محصولات را بیش از حد گران بخرند ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهلا اسلامی در خردادماه امسال درمقایسه با خردادماه سال قبل، ناظر یک تورم غیرعادی و به همراه آن گرانی تمامی کالاها از غذایی گرفته تا اقلام مصرفی و نوع کار تولیدی، که همه با مشکلات زیادی برای مردم به همراه بوده است؛ به نحوی که در خانه ملت ...
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی از بازنگری در دستورالعمل ورود، بهره برداری و خروج وسایل نقلیه، تجهیزات و ماشین آلات در مناطق بندری و نیز دستورالعمل ورود، استفاده و به کارگیری مواد اولیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر گفت: دستورالعمل ورود، بهره برداری و خروج وسایل نقلیه، تجهیزات و ماشین آلات در مناطق بندری و دستورالعمل ورود، استفاده و بکارگیری مواد اولیه، قطعات یدکی و اقلام مصرفی (خارجی) بازنگری و پس از تصویب به بنادر ابلاغ شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر احمد حسینی استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس هیئت مدیره یکی از شرکت های دانش بنیان در حوزه ناباروری در رابطه با مهم ترین دستاوردهای شرکت های دانش بنیان ایرانی در زمینه ناباروری با برنامه گفتگوی علمی مصاحبه کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس در توئیتی از تورم و گرانی و عدم احداث مرکز درمانی دربخش شرقی شهرستان گرگان انتقاد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان جبران اشتباه با اشتباه این گونه آورده است: به رغم همه هشدارهایی که کارشناسان و اساتید دانشگاه در خصوص حذف ناگهانی ارز 4200 تومانی و جهش تورمی پس از آن می دادند ...
نشست کمیسیون نظارت بر اصناف خرمشهر با موضوع بررسی وضعیت اتحادیه های صنفی؛ بررسی نرخ برخی اقلام مصرفی و سایر موضوعات مقفول مانده اصناف این شهرستان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در توئیتی از مشکلات گرانی اقلام مصرفی و اجاره بهای مسکن مردم،انتقاد کرد.