شنبه ۲۷ دیساعت ۱۵:۴۱Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ ارز»

ریزش قیمت ارز که از اواخر هفته گذشته آغاز شده درحالی همچنان ادامه دارد که فعالان این بازار می گویند: مردم و بازاری ها در انتظار کاهش بیشتر قیمت ارز هستند.در این بین وعده حسن روحانی که گفته، تصمیم گرفتیم قیمت دلار را پایین بیاوریم، بی تاثیر نیست. ...
در حالی که شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تحت تأثیر کاهش نرخ ارز و مصوبه مجلس برای جلوگیری از قیمت گذاری فولاد 43 هزار و 50 واحد کاهش یافت، اما ارزش معاملات به 10.8 هزار میلیارد تومان رسید.
تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فارس: یکی از مهمترین و جنجالی ترین مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی که نقش مهمی در راستای جبران کسری بودجه سال آینده دارد، مصوبه این کمیسیون مبنی بر حذف ارز 4200 تومانی و تک نرخی کردن ارز در لایحه بودجه بر مبنای نرخ ارز ETS است ...
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بررسی نرخ ارز در صرافی های مجاز بانک مرکزی امروز 27 دی 99 نشان می دهد نرخ خرید و فروش دلار با روند کاهشی همراه بوده است. نرخ خرید دلار امروز رقم 22 هزار و 900 تومان را نشان می دهد و نرخ فروش دلار 23 هزار و 500 تومان بوده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
با وجود جهش قمیت دلار، نرخ ارز مبنای محاسبه حقوق گمرکی کالاهای وارداتی، دلار 4200 تومانی است.
حامیان ولایت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت جدیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "این روزها، درخصوص روند کاهشی نرخ ارز، بر اساس دیدگاههای سیاسی، تحلیل های مختلف ارائه و قضاوت های خاص می شود.
تجارت نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار دوم اعلام شد. بر این اساس قیمت دلار نسبت به نرخ قبلی 100 تومان بیشتر شد و به رقم 23 هزار و 500 تومان رسید.
نبض بازار   ۳ ساعت پیش    
افت پیوسته دلار ادامه دارد و نرخ ارز امروز به 23 هزار و 600 تومان که کمترین سطح در حدود 5 ماه اخیر محسوب می شود رسیده است. البته اسکناس سبز امروز در مقاطعی سطوح زیر 23 هزار و 500 تومان را هم تجربه کرد.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز با کاهش 400 تومانی که تجربه کرد به 23,450 (بیست و سه هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسید. طلا و سکه هم ارزان شدند.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۸۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز شنبه 20 دی 1399 اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 32 ارز کاهش و 7 ارز افزایش یافت. نرخ 8 ارز نیز ثابت ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 27 دی 99 به دلیل افت نرخ ارز و انس جهانی، شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
تهران نیوز   ۳ ساعت پیش    
نرخ ارز آزاد در 27 دی ماه 99 در حالی اعلام شد که قیمت دلار نسبت به آخرین معاملات روز گذشته با کاهش 550 تومانی همراه بود.
نبض بازار   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه اعلام شد که نسبت به دیروز بیش از دو درصد افت کرد و به 22 هزار و 800 هزار تومان رسید.
رادیو گفت و گو   ۴ ساعت پیش    
کارشناس اقتصادی معتقد است: تمرکز بر سرکوب نرخ ارز و بی توجهی به اهمیت نرخ بهره در اقتصاد، نتیجه ای جز ورشکستی اقتصاد، نابودی اشتغال و از بین رفتن صنعت ندارد. ...
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز با کاهش 150 هزار تومانی همراه شد و به 10,450,000 (ده میلیون و چهارصد و پنجاه هزار) تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم کاهش یافت.
تجارت نیوز   ۴ ساعت پیش    
اولین قیمت دلار در صرافی ملی و بازار آزاد به ترتیب با 550 و 200 تومان کاهش نسبت به روز گذشته اعلام شد. در نرخ ارز در سامانه سنا و بازار متشکل ارزی نیز شاهد حدود 200 تومان ریزش بوده ایم.
بانک مردم   ۴ ساعت پیش    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رییس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند. ...
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: نباید انتظارات بدون منطق از نرخ دلار داشته باشیم. باید توجه داشت که طبق پیش بینی احتمالا نرخ تورم داخلی و خارجی در سال آینده 25 درصد باشد یعنی احتمال افزایش این میزان به نرخ ارز وجود دارد پس باید به دنبال کاهش نرخ تورم و افزایش صادرات غیرنفتی بود.
ایبنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه روند کاهشی نرخ ارز در هفته گذشته، امروز نیز شاهد ریزش بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز هستیم.
افکار نیوز   ۵ ساعت پیش    
نرخ ارز آزاد در 27 دی ماه 99 در حالی اعلام شد که قیمت دلار نسبت به آخرین معاملات روز گذشته با کاهش 550 تومانی همراه بود.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد بودجه 1400 اظهار داشت: اگر نرخ 17 هزار و 500 تومان تصویب شود مابه التفاوتی بین این رقم با دلار 11 هزار و 500 تومان به وجود می آید و برای این مابه التفاوت تصمیم گرفته می شود. قرار بر این بود که هر اصلاحی در نرخ ارز ترجیحی گرفته می شود در قالب یارانه معیشتی و سلامت به مردم بازگردانده شود.
طلا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه اعلام شد که نسبت به روز پنج شنبه بیش از دو درصد افت کرد به طوریکه قیمت دلار 550 تومان و یورو 1000 تومان کاهش یافت .بانک مرکزی نیز نرخ 47 ارز رسمی و مهم کشورها را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 22 ارز از جمله یورو و پوند با کاهش و نرخ 16 ارز افزایش یافت و نرخ 9 ارز ثابت ...
تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه اعلام شد که نسبت به دیروز بیش از دو درصد افت کرد و به رقم 23 هزار و 400 تومان رسید.
پول نیوز   ۵ ساعت پیش    
نرخ ارز بین بانکی امروز در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که 22 ارز با کاهش قیمت روبه رو شدند.
افکار نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز بین بانکی در 27 دی ماه در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که 16 ارز با افزایش قیمت روبه رو شدند.
ایبنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: حذف نرخ ارز 4200 تومانی مفید است، اما نرخ گذاری مجدد آن به مصلحت نیست و تنها نرخ شناوری که متناسب با قیمت سامانه نیما باشد می تواند برای برون رفت از این وضعیت، به ما کمک کند.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ارزش 47 ارز از سوی بانک مرکزی امروز در حالی اعلام شد که نرخ 16 ارز با روند صعودی، 22 ارز با روند نزولی و 9 ارز بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند. انتهای پیام/
هفته گذشته کاهش قیمت ها در بازار سکه و طلا تحت تاثیر نرخ ارز رخ داد و سکه بار دیگر به کانال 10 میلیون تومان بازگشت. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات روز پنج شنبه 10میلیون و 650هزارتومان معامله شد و رکود جدیدی از خود برجا گذاشت. ...
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند. ...
دنیای خودرو   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت خودروهای داخلی همزمان با روند کاهش نرخ ارز همچنان در سرازیری قرار گرفت و باعث شد خودرویی مانند پراید131 با کاهش 4میلیونی به قیمت 105میلیون تومان برسد. ازسوی دیگر تا پایان سال و باتوجه به روند کاهشی نرخ ارز احتمال کاهش بیشتر قیمت ها در بازار وجود دارد.
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خراسان: اظهارات هفته پیش جهانگیری مبنی بر تعیین نرخ ارز 4200 در جلسه سال 97 سران قوا، با واکنش و تکذیب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همراه شد. اظهارات این دو مقام مسئول ...
روحانی می گوید دولت درواپسین ماههای عمرش نرخ دلار را به15تا16هزار تومان رسانده و این قابلیتی است که به گفته وی از آزادسازی منابع بلوکه ایران حاصل می شود؛اما آیا یک ارزپاشی دیگر در راه است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی متن مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس درباره نرخ ارز در لایحه بودجه 1400 نشان می دهد که برخلاف تصور ایجاد شده برای برخی کارشناسان و رسانه ها، نرخ 17500 تومان صرفا نرخ ارز محاسباتی در لایحه بودجه سال آینده است و خبری از نرخ ارز ترجیحی در سال 1400 نیست.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند نزولی قیمت ها در بازار طلا متاثر از افت نرخ ارز و اونس جهانی خبر داد و گفت: پیش بینی می شود طی هفته آینده هم قیمت طلا و سکه ارزان تر شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:رییس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
اشاره: هفته گذشته شاهد افت ارزش بازار های سرمایه گذاری بودیم که در این میان سکه بیش ترین کاهش قیمت را علیرغم افزایش قیمت انس جهانی طلا داشت. طی هفته گذشته نرخ ارز نزولی بود به طوری که بازدهی دلار به منفی 5.1 و یورو منفی 4.8 درصد رسید ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان - طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص بازار بورس و دلایل اصلی اُفت شاخص، قیمت ها دربازار طلا و یادداشت رئیس بانک مرکزی در خصوص کاهش نرخ ارز در خبرگزاری میزان منتشر شده است. شاخص بورس در هفته ای که گذشت/ عوامل داخلی دلیل اصلی آفت شاخص ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه فشار ناشی از تحریم ها، به ویژه تشدید انتظارات در افزایش قیمت ارز موثر بوده است، گفت: انتظار می رود با فروکش کردن انتظارات، نرخ ارز نیز به سمت تعادل رود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: برای حمایت از اقشار ضعیف باید ضمن اصلاح نرخ ارز مبنای محاسباتی گمرک، تعرفه کالاهای اساسی و ادوات تولید را کاهش دهیم تا قیمت تمام شده تغییری نکند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۲۹    
به رغم آشکار شدن تبعات منفی تخصیص ارز 4200 تومانی که مهم ترین آن اتلاف حدود 51میلیارد دلار منابع ارزی است، این سیاست همچنان بعد از گذشت 33ماه ادامه دارد. به طور تقریبی می توان گفت حدود 800هزار میلیارد تومان در قالب این سیاست تلف شده است. منطق سیاستگذار برای تعیین نرخ ارز ترجیحی چه بود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دو کارشناس بازار ارز در گفتگو با تجارت نیوز عنوان می کنند که احتمالا روند نزولی ارز در هفته پیش رو نیز ادامه یابد و اسکناس آمریکایی با شکستن مرز مقاومتی 23 هزار تومانی در کانال های قیمتی پایین تری قرار گیرد.
آفتاب ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام و عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی درباره نرخ ارز ترجیحی در بودجه 1400، گفت: نظر مجلس بر واحدسازی نرخ ارز است به طوری که بتوان درآمد حاصل از آن را بین اقشار آسیب پذیر بازتوزیع کرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۸۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز رئیس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند. ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه فشار ناشی از تحریم ها، به ویژه تشدید انتظارات در افزایش قیمت ارز موثر بوده است، گفت: انتظار می رود با فروکش کردن انتظارات، نرخ ارز نیز به سمت تعادل رود.
تیک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بازار فلزات گرانبها، هفته هاست که دچار نوسان بوده و تصمیم گیری را برای سرمایه گذاری های کلان سخت تر کرده است، ریسک حضور در این بازار به بالاترین و بیشترین حد خود رسیده و هر نوسان جزئی در نرخ ارز تاثیر فوری خود را در بازار سکه و طلا نمایان می کند. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: همانگونه که ریاست محترم جمهوری تأکید کردند با دسترسی بهتر بانک مرکزی به منابع مسدودی خود و نیز شرایط پیش رو، امکان مدیریت مؤثرتر در بازار ارز فراهم خواهد شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - معاون تشکل ها و امور استانهای اتاق ایران گفت: اقتصاد کشور بیش از آن که به کاهش نرخ ارز نیاز داشته باشد به ثبات در بازار ارز نیاز دارد و کاهش شدید نرخ ارز نیز می تواند شوک هایی را به اقتصاد وارد کند.