جمعه ۰۱ مردادساعت ۱۹:۵۱Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ ارز»

قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: طلا و ارز همچون سایر صنوف در استانهای تهران و البرز با قیمت دلار 24 هزار و 500 تومان و سکه حدود 10 میلیون و نیم به استراحت شش روز کرونایی رفت ...
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس انجمن شرکت های هواپیمایی ایران گفت: 60 درصد هزینه شرکت های هواپیمایی ارزی است و نرخ ارز نسبت به سال 96 بیش از 8 برابر رشد کرده، بنابراین چگونه می توان انتظار کنترل نرخ های بلیت را داشت؟
آبادان نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نرخ خرید دلار امروز 1 مرداد 1400 در صرافی های مجاز بانک مرکزی روند ثابت و یورو روند نزولی داشته است.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۲    
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی گفت: بیشتر هزینه های خودروسازان مانند انرژی و حقوق کارگر ریالی تعیین می شود، اما قیمت گذاری ها دلاری و بر اساس نرخ ارز است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۱    
مذاکرات برجام هنوز به سرانجام نرسیده است و رشد بی سابقه چاپ پول هم سبب شده بازار ارز با تنش های جدیدی همراه شود.
به گفته دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا، با توجه به ثبات قیمت ها طی چند ماه گذشته پیش بینی می شود درصورت بروز هر اتفاق سیاسی یا اقتصادی قیمت طلا و سکه حداکثر بین سه تا هفت درصد نوسان داشته باشد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: قیمت بسیاری از کالا های تولید داخل و دستمزد ها به تازگی در حال عکس العمل نشان دادن به افزایش نرخ ها در سال های قبل است و با وجود کاهش نرخ ارز تا پایان سال 1400 همچنان شاهد افزایش قیمت ها خواهیم بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۹    
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز نسبت به دو رو پیش ثابت ماند و به 10,551,000 (ده میلیون و پانصد و پنجاه و یک هزار) تومان رسید. طلا هم پایین رفت.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نمایشگاه داران در شرق تهران با بیان اینکه قیمت خودرو از اول سال تاکنون رشد چشمگیری داشته است، گفت: با وجود اینکه چند وقت است نرخ ارز روند کاهشی دارد و اصولا قیمت خودرو متاثر از قیمت ارز است، اما در حال حاضر با کاهش نرخ ارز، قیمت خودرو کاهش نیافته و چه بسا شاهد افزایش قیمت هم بوده ایم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز (31 تیر 1400) هر دلار آمریکا به قیمت 24 هزار و 50 تومان رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۳    
مسئله ای که باعث می شود پول های پارک شده در شرایط فعلی برجام، تصمیم گیری کنند بر اساس سمت و سوی کاهش یا افزایش نرخ ارز خواهد بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
امروز پنجشنبه 31 تیر، نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار، بدون تغییر نسبت به آخرین نرخ اعلامی 24059 تومان ثبت شده است.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو در بازار کشور متاثر از فاکتور های مختلفی، چون نرخ ارز ، سیاست های پولی، قیمت گذاری دستوری و... است. "بازار خودرو چند وقتی است که حال و روز خوبی ندارد"، این گفته یکی از نمایشگاه دارانی است که از گرانی ها و نبود مشتری در این بازار همیشه آشفته، گله دارد ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۲۹    
نرخ خرید دلار و یورو امروز 30 تیر 1400 در صرافی های مجاز بانک مرکزی روند ثابت داشته است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بررسی نرخ ارز امروز 30 تیر 1400 در صرافی های مجاز بانک مرکزی نشان می دهد که نرخ دلار ویور روند ثابت در صرافی های مجاز بانک مرکزی داشته است. نرخ خرید دلار امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته 23 هزار و 582 تومان و نرخ فروش دلار رقم 24 هزار و 59 تومان بوده است. ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۴۸    
قیمت انواع نهاده های دامی امروز نسبت به روز گذشته کمی افزایش یافت. قیمت نهاده های مختلف کشاورزی و دامی در بازار معمولا بر اساس متغیرهای متفاوت داخلی و خارجی تعیین می شود ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز تحت تاثیر رشد بهای جهانی فلز گرانبها و افت نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت ربع سکه به سه میلیون و 400 هزار تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز با رشد همراه شد و به10,551,000 (ده میلیون و پانصد و پنجاه و یک هزار) تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم بالا رفت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ صمصامی در ارتباط زنده تلفنی با برنامه "رویداد"، تسهیلات دهی سیستم بانکی را از دلایلِ رشد نقدینگی عنوان کرد و افزود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۲    
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز با رشد همراه شد و به10,551,000 (ده میلیون و پانصد و پنجاه و یک هزار) تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم بالا رفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۶    
دلار در صرافی های رسمی با قیمت 24 هزار و 59 تومان معامله می شود.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۸    
می متالز- امروز سه شنبه 29 تیر، نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار، نسبت به روز گذشته بدون تغییر ماند و 24059 تومان ثبت شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۱۳ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 29 تیر، نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار، نسبت به روز گذشته بدون تغییر ماند و 24059 تومان ثبت شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان - بررسی نرخ ارز امروز 29 تیر 1400 در صرافی های مجاز بانک مرکزی نشان می دهد که نرخ دلار روند ثابت و یورو در صرافی های مجاز بانک مرکزی روند کاهشی داشته است. نرخ خرید دلار امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته 23 هزار و 582 تومان و نرخ فروش دلار رقم 24 هزار و 59 تومان بوده است. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۵    
نرخ انواع ارزهای شاخص همچون دلار، یورو و پوند در روند معاملات امروز بازار آزاد تغییراتی را تجربه کرده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در کشورهایی مانند ایران که تورم دو رقمی وجود دارد یکی از معضلات بزرگ، گران کردن کالاهای اساسی است. یکی از عوامل تعیین قیمت کالاهای اساسی نرخ ارز است که از اواخر سال 96 با بحران روبه رو شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دلار امروز افزایش 60 تومانی قیمت را تجربه کرد و 24,450 (بیست و چهار هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان نرخ گذاری شد. طلا و سکه هم گران شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۰    
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز با رشد همراه شد و به10,551,000 (ده میلیون و پانصد و پنجاه و یک هزار) تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم بالا رفت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۴    
امروز سه شنبه 29 تیر، نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار، نسبت به روز گذشته بدون تغییر ماند و 24059 تومان ثبت شده است.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به قیمت خودروهای داخلی در بازار ، لیستی از قیمت خودروهای صفر داخی به دست آمده است. بر اساس آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو ، بعضی از اتومبیل های گروه پژو با افزایش قیمت همراه بودند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خرید اقساطی گوشی موبایل در بازار از زمان شیوع ویروس کرونا، تعطیلی دانشگاه ها و مدارس ، همزمان با نوسان نرخ ارز و کاهش قدرت خرید رواج یافت. در این شرایط تمهیداتی همچون پرداخت وام خرید موبایل به متقاضیان در نظر گرفته شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۸    
قیمت طلا و سکه امروز تحت تاثیر افت بهای جهانی فلز گرانبها و کاهش نرخ ارز بود که بر این اساس قیمت سکه امامی به 10 میلیون و 550 هزار تومان رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازگانی ایران گفت: تقریبا در 5 سال اخیر به دلیل مداخلات قیمتی دولت برای تولیدکنندگان برق، سرمایه گذاری جدیدی در نیروگاه نداشتیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۲    
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز با افت همراه شد و به 10,505,000 (ده میلیون و پانصد و پنج هزار) تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم پایین رفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۲    
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز با افت همراه شد و به 10,505,000 (ده میلیون و پانصد و پنج هزار) تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم پایین رفت.
طلا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار 47 تومان و قیمت یورو 52 تومان کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
در شرایطی آرامش نسبی در بازار سکه ، طلا و ارز برقرار است که بازار خودرو روزهای پرتلاطمی را سپری می کند.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- بازار خودرو طی دو ماه اخیر بعد از رکود ماه های ابتدایی سال در رکود انتظاری تغییر دولت، نتیجه مذاکرات بازگشت به برجام و نوسانات نرخ ارز و احتمال آزادسازی واردات خودرو به سر می برد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۷    
می متالز - امروز دوشنبه 28 تیر، نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار، نسبت به روز گذشته کاهش یافت و 24059 تومان ثبت شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۲    
قیمت دلار نسبت به آخرین معاملات دیروز حدود 50 تومان ارزان شد و یورو نیز بدون تغییر بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
طلا و سکه امروز ارزان شدند. قیمت دلار هم با ریزش 260 تومانی به 24,390 (بیست و چهار هزار و سیصد و نود ) تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۰    
امروز دوشنبه 28 تیر، نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار، نسبت به روز گذشته کاهش یافت و 24059 تومان ثبت شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵    
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز با افت همراه شد و به 10,505,000 (ده میلیون و پانصد و پنج هزار) تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم پایین رفت.
طلا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار 47 تومان و قیمت یورو 52 تومان کاهش یافت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان - بررسی نرخ ارز امروز 28 تیر 1400 در صرافی های مجاز بانک مرکزی نشان می دهد که نرخ دلار روند کاهشی و یورو در صرافی های مجاز بانک مرکزی روند ثابت داشته است. نرخ خرید دلار امروز با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته 23 هزار و 582 تومان و نرخ فروش دلار رقم 24 هزار و 59 تومان بوده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
فرشید فرزانگان اظهار داشت: لازم است به این مهم توجه شود که در توسعه روابط سیاسی، تعادل حفظ شود تا توسعه اقتصادی در همه ابعاد غرب و شرق حادث گردد و مجبور به خرج بیشتر از کیسه مردم نشویم که نتیجه آن جز رکود اقتصادی نخواهد بود ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۳    
نرخ ارز بین بانکی امروز در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که 23 ارز با کاهش قیمت روبه رو شدند.