چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۲۶Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پوند انگلیس»

فرصت امروز   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار فرصت امروز قیمت دلار امروز در صرافی های بانک های کشور - تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته - قیمت داشت. قیمت خرید و فروش یورو نیز به ترتیب در این صرافی ها - و - تومان است که نسبت به روز گذشته - قیمت داشت. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرصت امروز قیمت دلار امروز در صرافی های بانک های کشور - تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته - قیمت داشت. قیمت خرید و فروش یورو نیز به ترتیب در این صرافی ها - و - تومان است که نسبت به روز گذشته - قیمت داشت. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نرخ و قیمت پوند انگلیس در صرافی های رسمی برای تاریخ 13 آذر ماه 1401 اعلام شد. قیمت خرید پوند انگلیس در صرافی رسمی 42172 تومان است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
برخی از کارشناسان اقتصاد مسکن می گویند خریداران ایرانی در بازار مسکن قبرس شمالی افزایش داشته اند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - بازار آزاد امروز (شنبه هفتم آبان ماه) شاهد افزایش ارزش ریال ایران برابر دلار آمریکا، یورو، ین ژاپن، فرانک سوئیس، یوان چین، کرون سوئد و کاهش آن برابر درهم امارات، پوند انگلیس و لیر ترکیه بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نرخ و قیمت پوند انگلیس در صرافی های رسمی برای تاریخ 7 آبان ماه 1401 اعلام شد. قیمت خرید پوند انگلیس در صرافی رسمی 35657 تومان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : درپی تغییر نخست وزیر بریتانیا، بازارها واکنش مثبت نشان دادند و پوند انگلیس در برابر یورو تقویت شد. براین اساس نرخ مبادله پوند به یورو در دوشنبه هفته جاری به 15/ 1یورو رسید که نسبت به بازگشایی بازارها در دوشنبه هفته گذشته تقریبا 6/ 0درصد افزایش داشته است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۰    
با رسمی شدن نخست وزیری ریشی سوناک، پوند انگلیس در برابر دلار بیش از یک درصد افزایش یافت.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
با رسمی شدن نخست وزیری ریشی سوناک، پوند انگلیس در برابر دلار بیش از یک درصد افزایش یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
انتخاب ریشی سوناک هندی تبار به عنوان رئیس حزب محافظه کار بریتانیا ارزش پوند این کشور را مجددا افزایش داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از استعفای لیز تراس از نخست وزیری، پوند انگلیس افزایش یافت.
انگلیس بدترین وضعیت اقتصادی را در دهه های اخیر تجربه می کند کارشناسان اقتصادی معتقدند این وضعیت اقتصادی در انگلیس بی سابقه است به طوریکه منجر به کاهش بی سابقه ارزش پوند شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ارزش پوند با تسریع اقدامات دولت انگلیس، افزایش یافت. به گزارش ایسنا، به نقل از مارکتینگ، پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا و یورو افزایش یافت. این صعود پس از اعلام خزانه داری بریتانیا مبنی بر این بود که جرمی هانت ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
با ارائه بیانیه وزیر دارایی جدید بریتانیا، پوند انگلیس افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اخراج وزیر اقتصاد انگلیس توسط نخست وزیر این کشور موجب شد تا ارزش پوند انگلیس در برابر دلار در معاملات شب گذشته افت سنگینی را به ثبت برساند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
نرخ و قیمت پوند انگلیس در صرافی های رسمی برای تاریخ 21 مهر ماه 1401 اعلام شد. قیمت خرید پوند انگلیس در صرافی رسمی 35172 تومان است.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شنبه 01/7/16 ، اصفهان , (اخبار رسمی) : با وجود اینکه ایالات متحده اقتصاد قوی تر نسبت به انگلستان دارد، پس چرا ارزش پوند انگلیس از دلار آمریکا بیشتر است؟ برای بیش از دو دهه، پوند انگلیس قوی تر و ارزشمندتر از دلار آمریکا بوده است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۵    
ترجمه: محمود نواب مطلق سقوط ارزش پوند انگلیس در روزهای اخیر باعث شد لیزتراس نخست وزیر این کشوردر سیاستهای پولی خود برای اجتناب از رکود اقتصادی بازنگری کند. این اقدام قبلا نیز سابقه داشته است. ...
خبرآنلاین: بیزنس گزارش داد یورو در برابر دلار روند کاهشی طی کرد و این ارز از رشدهای قبلی خود عقب نشینی کرد و به پایین ترین سطح خود رسید. این اقدام همزمان با انتشار داده های کلیدی اقتصادی جدید در ایالات متحده بود که نشان از حرکت صعودی قاطع دلار آمریکا دارد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
با تغییر سیاست مالیاتی بریتانیا، پوند صعود کرد. به گزارش ایسنا به نقل از بیزنس، پوند انگلیس روز دوشنبه افزایش یافت. افزایش پوند پس از این رخ داد که کواسی کوارتنگ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه ممکن است با یک بحران اقتصادی طولانی مدت درگیر باشد اما این مانع او در برابر تمسخر پوند انگلیس نمی شود که روز دوشنبه به پایین ترین حد خود در برابر دلار آمریکا رسید.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با واکنش بازار ها به طرح اقتصادی دولت جدید بریتانیا به رهبری لیز تراس، پوند انگلیس پس از رسیدن به پایین ترین سطح تاریخ خود در برابر دلار، در سقوط آزاد قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اقدام بانک مرکزی انگلیس برای مداخله در بازار اوراق قرضه، استرلینگ را با بیش از 1 درصد کاهش به 1.0763 در برابر دلار آمریکا رساند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:پس از عبور شاخص جهانی دلار آمریکا از یورو، حالا این ارز به دنبال سبقت از پوند انگلیس است تا نرخ برابری را به بیشتر از یک برساند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- همزمان با کاهش شدید ارزش پوند انگلیس ارزش دلار امریکا در حال افزایش است. در بستری پرتلاطم که شامل جنگ اوکراین، افزایش قیمت ها و قرنطینه های ناشی از کووید در چین می شود نوسانات شدید برخی از ارز های اصلی جهان عدم اطمینان تازه ای را به چشم انداز اقتصاد جهانی تزریق می کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از عبور شاخص جهانی دلار آمریکا از یورو، حالا این ارز به دنبال سبقت از پوند انگلیس است تا نرخ برابری را به بیشتر از یک برساند. در روزهای اخیر، افزایش نرخ بهره آمریکا و تضعیف چشم انداز اقتصاد انگلیس ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
پوند انگلیس با وجود مداخله بانک مرکزی انگلیس در بازار اوراق قرضه سقوط کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
پوند انگلیس به میزانی کاهش یافت که از سال 1985 مشاهده نشده بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در روند اخیر بازارهای مالی، دلار آمریکا برنده آشکاری بوده است، زیرا سرمایه گذاران آن را به عنوان سرپناهی از بزرگترین اقتصاد جهانی می پندارند، اما پوند انگلیس در برابر دلار به پایین ترین سطح تاریخی خود رسید. سوال اینجاست که آیا ضعف پوند انگلیس می تواند برای بیت کوین نقطه مثبتی باشد؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ارزش پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا به پایین ترین میزان خود در پِنجاه سال گذشته سقوط کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
با واکنش سرمایه گذاران به برنامه جدید مالی دولت انگلیس ارزش پوند به کمترین میزان تاریخی رسید.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۳    
پوند تا 1.0373 دلار کاهش یافت و در اوایل معاملات لندن به 1.0672 دلار رسید. این پایین ترین سطح آن از زمان اعشاری شدن واحد پول در سال 1971 بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نرخ و قیمت پوند انگلیس در صرافی های رسمی برای تاریخ 4 مهر ماه 1401 اعلام شد. قیمت خرید پوند انگلیس در صرافی رسمی 34025 تومان است.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نقدینه - پوند به زیر 1.08 دلار سقوط کرد و در پایین ترین سطح 37 سال گذشته باقی ماند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، پوند انگلیس به روند نزولی خود در مقایسه با دلار آمریکا ادامه داد و به زیر 1.08 دلار سقوط کرد و در پایین ترین سطح در 37 سال گذشته معامله شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ارزش پوند انگلیس به دنبال اعلام طرح اقتصادی جدید دولت این کشور 4.9 درصد پایین آمد و به پایین ترین رقم یعنی 1.0327 دلار رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۰    
واحد پول انگلیس بیش از هفت درصد ارزش خود را در عرض 10 روز از دست داده است، اتفاقی که در باراز مبادلات ارزی بسیار نادر است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی و نرخ رسمی 46 ارز اعلام شده توسط بانک مرکزی، نشان دهنده افزایش نرخ 9 ارز، کاهش قیمت 28 ارز و ثبات قیمتی در 9 نرخ دیگر است. به گزارش اقتصاد آنلاین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در معاملات اخیر بازار جهانی ارز، ارزش پوند انگلیس افت شدیدی را به ثبت رساند و به کم ترین میزان 37 سال اخیر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- ارزش پوند انگلیس روز جمعه در واکنش به برنامه اقتصادی جدید دولت لیز تراس به پایین ترین حد در 37 سال گذشته رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
پس از هشدار بانک مرکزی انگلیس مبنی بر اینکه نمی توان برای توقف رکود در این کشور کاری انجام داد، ارزش پول این کشور در برابر دلار آمریکا روز جمعه به پایین ترین سطح خود از سال 1985 تا کنون سقوط کرد.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دلار آمریکا 31,700 یورو 31,670 پوند انگلیس 36,620 لیر ترکیه 1,740 دلار کانادا 24,620 اونس طلا : 1700.70 گرم_18_عیار: 1.330.000 سکه_قدیم : 13.600.000 سکه_امامی : 14.450.000 نیم_سکه: 8.150.000 ربع_سکه: 5.150.000 ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دلار آمریکا 31,700 یورو 31,670 پوند انگلیس 36,620 لیر ترکیه 1,740 دلار کانادا 24,620 اونس طلا : 1700.70 گرم_18_عیار: 1.330.000 سکه_قدیم : 13.600.000 سکه_امامی : 14.450.000 نیم_سکه: 8.150.000 ربع_سکه: 5.150.000 سکه_گرمی: 3.050.000 ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۵    
یک روز پس از درگذشت الیزابت دوم، پوند انگلیس نسبت به سایر ارزهای اصلی اندکی افت کرد. این درحالی است که، استرلینگ پس از انتخاب تراس به عنوان نخست وزیر افت کرده و در 7 سپتامبر به 1.1469 دلار رسید که پایین ترین سطح 37 سال گذشته است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
روبل روسیه برای مدت کوتاهی به بالاترین حد خود در برابر دلار آمریکا از 31 آگوست رسید. تهران – اقتصادبرتر – 23 شهریور 1401 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مارکتینگ، پیش از این، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه ارز غربی را غیرقابل اعتماد خوانده بود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نرخ و قیمت پوند انگلیس در صرافی های رسمی برای تاریخ 22 شهریور ماه 1401 اعلام شد. قیمت خرید پوند انگلیس در صرافی رسمی 34068 تومان است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بررسی بازار ارز نشان می دهد پوند انگلیس با قیمت 353,430 ریال به فروش می رسد. *** قیمت طلا، سکه و ارز به گزارش صنایع، بررسی بازار ارز نشان می دهد، دلار آمریکا (صرافی ملی) و یورو (صرافی ملی) به ترتیب با قیمت 286,023 ریال و 286,425 ریال به فروش می رسد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
پوند انگلیس در برابر دلار قوی تر به پایین ترین میزان طی 37 سال اخیر سقوط کرد.
اقتصاد ایران: نرخ و قیمت پوند انگلیس در صرافی های رسمی برای تاریخ 16 شهریور ماه 1401 اعلام شد. قیمت خرید پوند انگلیس در صرافی رسمی 33602 تومان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
در نتیجه بحران اقتصادی انگلیس، پوند در برابر دلار آمریکا به پایین ترین سطح از سال 1985 سقوط کرد.