دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۸:۴۷Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخابات پارلمانی»

برترین ها   ۱ ساعت پیش    
یورو نیوز: بازشماری روز یکشنبه آرای انتخابات پارلمانی ایسلند نشان داد که برخلاف نتایج اولیه اعلام شده در پایان انتخابات روز شنبه، 30 کرسی از مجموع 63 کرسی پارلمان نصیب نامزدهای زن شده و با وجود افزایش 9.52 درصدی سهم زنان، مردان همچنان 52 درصد کرسی های پارلمان ایسلند را در اختیار خواهند داشت. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، 62 درصد از آلمانی ها خواستار استعفای آرمین لاشت، رهبر حزب اتحادیه دموکراتیک مسیحی آلمان به دنبال شکست در انتخابات پارلمانی هستند.
ایران پرس   ۵ ساعت پیش    
ایران پرس: بر اساس آخرین شمارش رسمی آرای انتخابات پارلمانی 26 سپتامبر 2021 آلمان، حزب سوسیال دموکرات با 25/8 درصد بیشترین رای را کسب کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
با وجود بلاتکلیفی در نتیجه انتخابات پارلمانی آلمان، ارزش شاخص سهام بورس فرانکفورت افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
رئیس جمهور قرقیزستان وعده داد مقامات و افرادی که در روند برگزاری انتخابات پارلمانی دخالت کرده و اخلال نمایند، مجازات خواهند شد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون انتخابات آلمان امروز دوشنبه اعلام کرد، حزب سوسیال دموکرات ها با کسب 25.7 درصد از آراء با اختلاف اندکی در انتخابات پارلمانی این کشور به پیروزی دست یافت.
شبکه خبر   ۷ ساعت پیش    
نتایج نخستین شمارش آرا انتخابات پارلمانی در آلمان از پیشتازی حزب سوسیالیست دموکراتیک با نزدیک به 26 درصد آراء حکایت دارد .
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
نتایج اولیه انتخابات پارلمانی آلمان که صبح امروز اعلام شده نشان می دهد که حزب سوسیال دموکرات البته با فاصله کمی از اتحادیه احزاب متحد مسیحی پیروز انتخابات است و با این همه حزب مرکل همچنان ادعای رهبری داشته و می خواهد برای تصاحب صدراعظمی تلاش کند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
شیخ العیلانی، امام جماعت اهل تسنن مسجد الغفران در صیدا تاکید کرد: هر کسی که با مقاومت باشد، نامزد ما در انتخابات پارلمانی خواهد بود و موضع ما روشن است.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
پیروزی حزب سوسیال دموکرات در انتخابات پارلمانی آلمان، حمله جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی به مأرب و درخواست دبیرکل ناتو از صربستان و کوزوو برای کاهش تنش ها
بر اساس جدیدترین آمارها، سوسیال دموکرات های آلمان با اختلاف اندکی در انتخابات پارلمانی این کشور به پیروزی دست یافتند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نتایج منتشر شده در اوایل روز دوشنبه نشان می دهد که حزب سوسیال دموکرات آلمان (SPD) برنده نهایی انتخابات پارلمانی این کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
براساس نتایج پیش بینی شده، سوسیال دموکرات های آلمان با اختلاف اندکی در انتخابات پارلمانی روز یکشنبه به پیروزی دست یافتند و ادعا کردند "حکم آشکاری" برای رهبری یک دولت برای اولین بار از سال 2005 و پایان دادن به 16 سال حاکمیت محافظه کاران تحت رهبری آنگلا مرکل به دست آوردند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: خبرگزاری رویترز بنا بر تازه ترین نتایج به دست آمده از شمارش آرا در انتخابات روز یکشنبه 4 مهر آلمان از پیروزی حزب سوسیال دموکرات چپ میانه بر حزب محافظه کار در رقابتی تنگاتنگ خبر داده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین نتایج انتخابات پارلمانی آلمان، حاکی از پیروزی حزب سوسیال دموکرات در این انتخابات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز گزارش داد، نتایج نظرسنجی های پای صندوق نشان می دهد که سوسیال دموکرات ها با اختلاف حدود دو درصدی پیروز انتخابات پارلمانی آلمان هستند اما در تشکیل دولت مستقل ناتوان خواهند بود.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس نخستین نتایج انتخابات پارلمانی آلمان، حزب سوسیال دموکرات با 5.4 درصد بیشتر از انتخابات سال 2017 تا اینجای کار 25.9 درصد آرای مردمی را کسب کرده و در صدر ایستاده است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۰    
نتایج انتخابات آلمان که به احتمال بسیار زیاد، احزاب چپ گرا را بر مسند قدرت خواهد نشاند، نه تنها برچینش نیروها در ساختار سیاسی این کشور تأثیر می گذارد، بلکه راه را برای تقویت اندیشه ضدآمریکایی در اتحادیه اروپا نیز هموارتر خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۵    
از ساعت 6 بعدازظهر به وقت محلی، بیستمین انتخابات پارلمانی در آلمان به پایان رسید و شمارش آرا آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس نتایج اولیه انتخابات پارلمانی آلمان (بوندستاگ)، اتحادیه احزاب مسیحی (دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی ) و حزب سوسیال دموکرات هر کدام 25 درصد آراء را کسب کرده و پیشتاز به شمار می آیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۰    
بر اساس اولین نتایج انتخابات پارلمانی آلمان که بنا بر پیش بینی های اولیه انجام شده حزب سوسیال دموکرات با صعود چشمگیر نسبت به دور قبل توانست البته با اختلاف کم از اتحادیه احزاب متحد مسیحی پیشی بگیرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۵    
برآوردهای اولیه حاکی از آن است که سوسیال دموکرات های آلمان به رهبری اولاف شولتس، با کسب 26 درصد آرا در انتخابات پارلمانی آلمان پیشتاز هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیساریای عالی انتخابات عراق، آمار وارقام خود را در رابطه با پنجمین انتخابات پارلمانی این کشور اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: براساس نتایج نهایی انتخابات پارلمانی ایسلند، زنان بیش از نیمی از کرسی های پارلمان را از آنِ خود کردند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در آلمان گفته می شود که در روز انتخابات (26 سپتامبر 2021) حاکمیت مردم جلوه گر می شود تا قدرت را برای مدت کوتاهی به نمایندگان خود بسپارد. روایتی تصویری از انتخابات پارلمان آلمان و مهم ترین نکاتی که در باره آن باید دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۱    
در انتخابات پارلمانی آلمانی 60 میلیون و 400 هزار نفر واجد شرایط رای دادن شناخته شده اند که حدود 2 میلیون و 800 هزار نفرشان رای اولی اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۰    
مردم آلمان روز یکشنبه برای شرکت در انتخابات مهم پارلمانی کشورشان که جانشین آنگلا مرکل صدراعظم این کشور را تعیین می کند، به پای صندوق های اخذ رای رفتند.
انتخابات پارلمانی آلمان که در این دوره به انتخاب جانشین آنگلا مرکل صدراعظم این کشور ختم خواهد شد از ساعت 8 صبح روز یک شنبه به وقت محلی آغاز شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
فرارو: درحالی امروز یکشنبه 4 مهر انتخابات پارلمانی در آلمان برگزار می شود، که آنگلا مرکل پس از 16 سال دیگر در انتخابات شرکت نخواهد کرد و سه نفر برای جانشینی تلاش می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رای دهندگان آلمانی در حالی امروز (یکشنبه) برای شرکت در انتخابات سراسری پارلمانی به پای صندوقهای رای می روند که رقابت نزدیکی دراین انتخابات جریان داشته و سوسیال دموکراتهای چپ میانه چالش قدرتمندی را متوجه محافظه کاران متعلق به آنگلا مرکل، صدراعظم در حال کناره گیری این کشور می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات پارلمانی آلمان امروز ساعت 8 صبح به وقت محلی در حالی آغاز شد که آنگلا مرکل در این دور دیگر نامزد نشده و کرسی صدراعظمی را بعد از چهار دور پیاپی به شخص دیگری تحویل خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مردم آلمان امروز یکشنبه برای برگزاری انتخابات پارلمان فدرال این کشور موسوم به بوندستاگ ، در سایه شیوع ویروس کرونا، پای صندوق های رأی رفتند.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۶:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک روز مانده به انتخابات پارلمانی آلمان، نظرسنجی هایی که در ماه های اخیر در این کشور انجام شده است، نشان می دهد که هیچ حزبی در انتخابات پیش رو به اکثریت لازم برای تشکیل دولت جدید نخواهد رسید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۶:۲۹    
انتخابات پارلمانی روسیه در حال به پایان رسید، که بازهم حزب روسیه متحد، حزب مطبوع ولادیمیر پوتین، رییس جمهور این کشور پیروز این انتخابات بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه که در ماه های آینده دوران حساس و مهمی را در پیش رو دارد و برای تحقق اهداف اروپایی خود به کمک برلین نیازمند است به شدت نگران نتایج انتخابات پارلمانی آلمان و طولانی شدن روند تشکیل دولت در این کشور است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سفیر ایران در عراق از پیشرفت در گفت وگوهای ایران و عربستان خبر داد و گفت: دو طرف مایل به گفتگو و به نتیجه رسیدن این مذاکرات هستند. به گزارش تسنیم، خبرگزاری واع عراق گزارش داد: جمهوری اسلامی ایران امروز جمعه، حمایت خود را از برگزاری انتخابات پارلمانی عراق در دهم اکتبر آینده اعلام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۲    
244 رسانه ملی و بین المللی، مجوز پوشش اخبار انتخابات پارلمانی قرقیزستان را دریافت کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اگرچه برنده انتخابات ساعاتی پس از رای گیری مشخص است اما دولت زمانی مشخص می شود که برنده در کنار احزاب دیگر اکثریت مطلق پارلمان را تشکیل دهد. صدراعظم آلمان سریعا مشخص نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۸    
نخست وزیر عراق به نامزدهایی که وعده استخدام در ادارات و مراکز دولتی می دهند به شدت هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تارنمای دویچه وله نوشت منافع اقتصادی آلمان در روابط با کشورهای عربی خاورمیانه با توجه به تاکید این کشور بر حقوق بشر و دموکراسی، تناقضی را در سیاست خارجی آلمان ایجاد کرده که در آستانه انتخابات پارلمانی پیش رو به موضوع چالش برانگیزی بین دولت و اپوزیسیون تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۹    
تهران- ایرنا- دو روز مانده به انتخابات پارلمانی آلمان، نظرسنجی هایی که در ماه های اخیر در آلمان انجام شده، نشان می دهد که هیچ حزبی در انتخابات پیش رو اکثریت لازم برای تشکیل دولت جدید نخواهد رسید؛ اما چالش های آلمان پس از آنگلا مرکل چیست؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق از ملت این کشور خواست حضور گسترده ای در انتخابات پارلمانی داشته باشند و فریب وعده های پوچ نامزدهای انتخاباتی را نخورند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۱:۳۰    
کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه پس از بررسی شکایات و جمع بندی گزارش ناظران، نتیجه رسمی و نهایی انتخابات مجلس دوما را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان گفت که دولتش به زودی روند اصلاحات را آغاز خواهد کرد و تلاش می کند تا مقدمات برگزاری انتخابات پارلمانی در بهار سال آتی را فراهم سازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۱    
نخست وزیر لبنان که به فرانسه سفر کرده است پس از دیدار با ماکرون از عزم دولت این کشور برای برگزاری انتخابات پارلماین در بهار سال آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ناوالنی اپل و گوگل را به "بزدل" بودن متهم کرده و گفت که این شرکت ها با حذف برنامه موبایلی رای گیری پیش از انتخابات پارلمانی اخیر در روسیه با دولت مسکو تبانی کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نتایج جدیدترین نظر سنجی دو روز مانده تا انتخابات پارلمانی آلمان نشان می دهد که "اولاف شولتز"، نامزد صدراعظمی از حزب سوسیال دموکرات بیشترین شانس برای دستیابی به این سمت را دارد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵    
شفقنا- رئیس مجلس نمایندگان لبنان گفت: من معتقدم که دولت برای ارائه دستاوردهایش، فقط سه ماه یعنی تا آخر سال فرصت دارد زیرا پس از آن انتخابات پارلمانی فرا می رسد و کسی نمی تواند در آن زمان کاری کند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آلمان امروز در ارتباط با انتخابات پارلمانی آلمان (بوندستاگ) گفت: آماده همکاری با دولت جدید آلمان هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۰    
آلمانی ها یکشنبه بعد، برای شرکت در انتخابات پارلمانی و تعیین صدراعظم 4 سال آینده این کشور پای صندوق های رای می روند.