دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۸:۴۱Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دمکرات»

شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور سابق آمریکا در سه ایالت دیگر پیروز شد تا یک گام مهم برای قرار گرفتن در برابر جو بایدن دمکرات بردارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، فرانس24 نوشت: ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان میشیگان، میسوری و آیداهو پیروز شد و ضربه بیشتری به نیکی هیلی وارد کرد. ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو چارچوب هماهنگی و نماینده مجلس عراق با درخواست از دادگاه عالی فدرال عراق درخصوص پاسخگویی به اظهارات برخی از مسئولان حزب دمکرات کردستان علیه این دادگاه، گفت: دادگاه فدرال از فروپاشی روند سیاسی در عراق جلوگیری کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ محمد حاجی محمود به اعضای شورای رهبری حزب سوسیال دمکرات کردستان اعلام کرد حکم دادگاه فدرال مبنی بر حذف کرسی اقلیتها، از پشت خنجر زدن به کُردها و ساختار سیاسی کردستان است و در خصوص مشکلات داخلی حزبش گفت ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۶    
شفقنا- اکثر دموکرات ها نامزدی را ترجیح می دهند که از کمک های نظامی آمریکا به اسرائیل حمایت نمی کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، بر اساس نظرسنجی جدید رویترز/ایپسوس 56 درصد از پاسخ دهندگانی که خود را دموکرات معرفی کرده اند گفتند: به نامزدی که از اسرائیل حمایت می کنند رای نخواهند داد ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عبدالسلام برواری، نماینده سابق حزب دمکرات کردستان در پارلمان عراق در بیانیه ای به آژانس خبری اسپوتنیک روسی گفت: لغو سیستم اقلیت در انتخابات پارلمان اقلیم کردستان به جای حل مشکلات، باعث ایجاد مشکلات دیگر می شود ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ سخنگوی اتئلاف عربی کرکوک ضمن بیان اینکه تفاهمات احزاب عرب و حزب دمکرات کردستان در خصوص شورای استانی و تصدی پستهای این استان دچار تغییراتی شده است افزود حزب دمکرات کردستان در کرکوک تفکر ناسیونالیستی را دنبال می کند نه حزبی به همین دلیل است که در حال حاضر تفاهمات خوبی میان ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۱    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عبدالله حاجی محمود وزیر امور شهدا و انفال شدگان از حزب سوسیال دمکرات کردستان اعلام کرد: پس از تغییر شیوه انتخابات پارلمان کردستان از یک حوزه ای به چند حوزه ای، با وظایف جدید و شیوه های جدید روبه رو خواهیم بود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۳    
تهران- ایرنا- شماری از نمایندگان دمکرات کنگره آمریکا، بنبامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به نادیده گرفتن جان فلسطینی ها و تلاش برای نابودی کامل نوار غزه متهم کردند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - عضو ائتلاف الفتح در عراق، با انتقاد از اظهارات مقامات حزب دمکرات کردستان علیه دادگاه عالی فدرال، گفت: همه احکامی که از سوی این دادگاه صادر می شود، بر اساس قانون اساسی عراق و دیگر قوانین این کشور است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۶:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، سناتور دمکرات مجلس سنای آمریکا با انتقاد از عملکرد این کشور در جنگ غزه، واشنگتن را شریک جنایات رژیم صهیونیستی عنوان کرد. جف مرکلی ، سناتور دموکرات آمریکایی اظهار داشت که آمریکا برای رسیدگی به وضعیت جاری در غزه نفوذ دارد و جهان نیز همین انتظار [...]
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان از موضوع پایان دادن به آوارگی و تعطیلی اردوگاه های آوارگان در اربیل بدون عادی سازی اوضاع در شنگال ابراز شگفتی کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- رئیس پنجمین دوره پارلمان کردستان گفت: اکثریت نمایندگان دوره پنجم، اطلاعات کمی از مشکلات داشتند، بسیاری از آنها فقط در حال آماده سازی ویدیوهای خود برای انتشار در شبکه های اجتماعی بودند ، وی افزود: اقلیت ها نتوانستند بی طرفی خود را در تعامل با قدرت های سیاسی حفظ کنند ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ رهبر حزب دمکرات کردستان ضمن بیان این که دمکراسی در عراق در سطوح داخلی و خارجی در معرض تهدید قرار دارد، افزود: نخست وزیر کنونی عراق در مقابل موانع سختی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - توافقنامه امنیتی ایران و عراق و برچیده شدن قلعه تاریخی ضد انقلاب/ انتشار تصاویری از داخل قلعه تاریخی گروهک تروریستی دمکرات برای اولین بار
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مسئول شعبه چهارم حزب دمکرات کردستان در سلیمانیه گفت: حکم دادگاه فدرال یک حکم سیاسی است و دشمنان کردستان این حکم را صادر کرده اند و هر حزبی که از این تصمیم خوشحال باشد، یعنی خوشحال است که به مردم کرد توهین شده و به سنگر دشمنان اقلیم کردستان پیوسته است .
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان، گفت: پیش نویس قانون نفت و گاز عراق شامل اداره مشترک میادین نفتی بین بغداد و اربیل است که این مسئله موجب می شود اکثر اختلافات بین دولت های فدرال و اقلیم کردستان حل شود.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- یکی از مقامات حزب دمکرات کردستان اعلام کرد که احزاب پیروز در انتخابات شورای استان کرکوک در اوایل ماه آینده نشستی تعیین کننده برای بحث درباره تشکیل دولت محلی کرکوک برگزار خواهند کرد و افزود که حزب دمکرات کردستان اصرار دارد یک استاندار کرد غیر حزبی برای کرکوک تعیین شود.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ فاضل میرانی عضو دفتر سیاسی حزب دمکرات کردستان به نکاتی در خصوص احکامی که اخیرا دادگاه فدرال در خصوص حقوق کارمندان و کرسی اقلیتهای اقلیم کردستان صادر کرده، اشاره کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- نخست وزیر عراق، درگذشت خواهر مسعود بارزانی رئیس حزب دمکرات کردستان را به وی و رئیس اقلیم کردستان تسلیت گفت .
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ احمد حاج رشید نماینده اسبق مجلس عراق اعلام کرد زمانیکه در دوره قبلی مجلس عراق فعالیت داشته است به منظور پرداخت حقوق کارمندان اقلیم کردستان از سوی بغداد اقدام به جمع آوری 167000 امضاء کرده اند اما به گفته وی احزاب حاکم کردستان این اقدام را باطل کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
احمد عبدالساده روزنامه نگار عراقی در صفحه شخصی خود در ایکس اعلام کرد، مصطفی هجری سرکرده گروهک دمکرات کردستان ایران از گروه های مخالف تهران، با حمایت مسعود بارزانی در اربیل حضور و فعالیت های رسانه ای خود را انجام می دهد در حالی که به دستور بارزانی و در اقدامی مغایر با قانون عراق ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - رهبرحزب سوسیال دمکرات کردستان با انتقاد شدید از رای اخیر دادگاه عالی فدرال در خصوص اقلیم کردستان، گفت: پذیرش این تصمیمات ناعادلانه دادگاه فدرال بمثابه کوبیدن آخرین میخ بر تابوت موجودیت اقلیم کردستان است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان بر پایبندی حزب خود به همه تصمیمات دادگاه عالی فدرال عراق در خصوص مدیریت و پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- رئیس لیست حزب دمکرات کردستان در شورای استان نینوا به منظور اجرای طرح حزب خود و جایگزینی کاندید ایزدی حزب دمکرات به عنوان نماینده شنگال در شورای استانی از سمت خود استعفا داد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- نماینده پیشین حزب دمکرات کردستان در پارلمان کردستان، گفت: اگر تحریمهایی که اقلیم کردستان در مرحله کنونی با آن روبرو است، علیه کشور یا نهاد دیگری رخ می داد، این نهاد یا کشور به طور کامل فرو می ریخت.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ رئیس دوره پنجم پارلمان کردستان اعلام کرد باید قانون انتخابات فرصتهای تازه ای را مهیا کند، حزب دمکرات کردستان با اصلاح قانون انتخابات موافق نبود.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان – عضو حزب دمکرات کردستان، گفت: تصمیمات روز چهارشنبه 2اسفند 1402دادگاه عالی فدرال عراق قابل انتظار بوده و نشان می دهد که اقلیم کردستان دارای سوابقی این چنینی با دادگاه فدرال است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۴    
رسانه های اقلیم کردستان عراق از دیوارکشی مقابل کمپ گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان عراق خبر می دهند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان یکی از دلایل توقف حملات گروه های مسلح به اقلیم کردستان، حملات آمریکا به مواضع این گروهها در عراق است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو ایزدی فراکسیون حزب دمکرات کردستان در مجلس عراق، گفت: مسرور بارزانی، نخست وزیر اقلیم کردستان این حق را دارد که از نیروهای آمریکایی به عنوان بخشی از نیروهای مبارزه با تروریسم بخواهد در خاک عراق باقی بمانند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- شهروندان اقلیم کردستان از به تعویق افتادن مداوم جلسات دادگاه فدرال درباره ی انتخابات پارلمانی کردستان نگران هستند و معتقدند که این اقدامی برای ایجاد موانع و تضعیف موقعیت اقلیم کردستان است و خواهان تعیین موعد انتخابات در اسرع وقت هستند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۲۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- واحد اطلاع رسانی اتحادیه میهنی کردستان به اتهامات حزب دمکرات کردستان مبنی بر تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات پارلمانی کردستان و ترس آنان از این فرآیند پاسخ داد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ یکی از اعضای نمایندگان مجلس عراق در فراکسیون حزب دمکرات کردستان اعلام کرد اتحادیه میهنی کردستان به دلیل وجود مشکلات داخلی خود مانع اجرای روند برگزاری انتخابات پارلمانی کردستان اگر دادگاه فدرال یکبار دیگر بررسی موضوع انتخابات را به تعویق بیاندازد مسئول اصلی این کار ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ بر اساس اعلام رسانه های کردی، میان نیروهای محمد حاجی محمود رهبر حزب سوسیال دمکرات کردستان و محافظان برادرش عبدالله حاجی محمود، درگیری به وجود آمد و علت بروز این تنش، مربوط به مشکلی است که طی مدت اخیر در میان آنها رخ داده است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- از اوایل ماه جاری در حزب سوسیال دمکرات کردستان تنش هایی به ویژه بر سر انتخاب رئیس باشگاه ورزشی بختیاری، در میان محمد حاجی محمود و برادرش عبدالله حاجی محمود ایجاد شده است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان، گفت: کشمکش بر سر معرفی نامزدی برای تصدی منصب استانداری کرکوک همچنان پرجا است و کردها برموضع خود مبنی براینکه استاندار کرکوک باید یک شخصیت کُرد باشد، پافشاری می کنند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان، گفت: دیدار نخست وزیر عراق و رئیس اقلیم کردستان درحاشیه نشست اامنیتی در شهر مونیخ آلمان را دیداری ثمربخش توصیف کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۹    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان در شورای استان کرکوک،گفت: بدون توافق بین اقوام موجود در استان کرکوک، تشکیل شورای جدید در این استان امکان پذیر نیست.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو ارشد اتحادیه میهنی کردستان از مخالفت حزب خود با پیشنهاد حزب دمکرات کردستان در خصوص معرفی یک شخصیت مستقل کُرد برای تصدی منصب استانداری کرکوک خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان تهدید نمایندگان چارچوب هماهنگی مبنی بر تحریم نشست های مجلس عراق برای انتخاب رئیس آن را تهدیداتی غیرمنطقی، احساسی و غیرقانونی دانست .
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۲:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ به گزارش نامه دادگاه تجدیدنظر کرخ/بغداد حکم بازداشت عماد باجلان، کادر حزب دمکرات کردستان پس از اینکه وی در مصاحبه ای با رسانه ها گفت که دولت عراق توسط مقامات سپاه پاسداران ایران اداره می شود، صادر شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۱    
فایل صوتی مربوط به یکی از سخنرانی های عبدالله مهتدی در دهه 60 منتشر شده که در آن سرکرده کومله خواستار قتل اعضا و سران حزب منحله دمکرات می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۸    
اولاف شولتس، صدراعظم آلمان (راست) در سفر خود به آمریکا در واشنگتن نیز دیداری با کریس کونز، سناتور دمکرات آمریکایی داشت.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان برحمایت این حزب از رویکرد نخست وزیر عراق برای انجام تغییراتی در کابینه خود تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- دبیر فراکسیون حزب دمکرات کردستان در پارلمان عراق اعلام کرد: مقامات عراق از توافقات پشیمان شدند، آنها زمانی که با کردها کار دارند، کاغذ سفیدی می آورند و آن را امضا می کنند اما از آن پشیمان می شوند، جدا از فشارهای منطقه ای ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اولاف شولتز، صدراعظم آلمان فاش کرد که او در سفر به واشنگتن با شبیه خود ، کریس کونز، سناتور دمکرات دیدار کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان در سفر به واشنگتن با همزاد خود ، کریس کونز، سناتور دمکرات دیدار کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۰:۰۶    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان با تاکید بر اینکه موضع کردها در برابر بغداد یکسان است، گفت: اختلافات حزب دمکرات کردستان با اتحادیه میهنی نیز اختلافاتی داخلی است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - عضو حزب دمکرات کردستان برمخالفت حزب خود با به حاشیه راندن کردها در شورای استان نینوا تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ بر اساس توافق صورت گرفته میان احزاب کرکوک قرار بود حزب دمکرات کردستان پست معاونت استانداری نینوا را بر عهده بگیرد رای گیری به صورت علنی برگزار می شد اما هنگامی که نوبت به تعیین پست حزب دمکرات کردستان رسید رای گیری به صورت غیر علنی برگزار شد همین موضوع جنجال بر انگیز شد و ...