چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۲۱Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمهوریخواهان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۰    
طبق نظرسنجی موسسه اِلَب، والری پِکرِس نامزد جمهوریخواهان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با 52 درصد بر امانوئل مکرون با 48 درصد پیروز خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
امیرعلی ابوالفتح تحلیلگر مسائل بین الملل در روزنامه آرمان نوشت: اگر جمهوریخواهان در انتخابات میان دوره ای 2022 و یا در انتخابات ریاست جمهوری 2024 به پیروزی برسند، عمر توافق یک تا سه سال خواهد بود و این تصمیم گیری را برای ایران بسیار دشوار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- والری پکرس وزیر بودجه پیشین فرانسه به عنوان نامزد حزب راستگرای جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده این کشور انتخاب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۳    
جمهوریخواهان محافظه کار فرانسه برای اولین بار در تاریخ یک زن را به عنوان نامزد ریاست جمهوری انتخاب کرده و برای رقابت با رقبا به میدان فرستادند.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۶    
اظهارات تازه تام کاتن سناتور تندرو جمهوری خواه مبنی بر اینکه یک توافق هسته ای میان بایدن و ایران حتی بدتر از توافق قبلی خواهد بود و زمانی که جمهوریخواهان بار دیگر قدرت را بدست گیرند، پاره خواهد شد بار دیگر استدلالات آقای ظریف را به هنگام دفاع از ضمانت اجرایی برجام در یادها زنده کرده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۶    
تنها راه تضمین گرفتن از # آمریکا مشروط کردن پذیرش #توافق به تصویب اون در کنگره و سنای آمریکاست. یا تام کاتن، سناتور تندرو آمریکایی نوشت: توافق هسته ای بایدن-ایران حتی از آنچه قبلا حاصل شده بود بدتر خواهد بود و وقتی جمهوریخواهان (در آمریکا) قدرت بگیرند، مجددا پاره خواهد شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- تام کاتن سناتور تندرو جمهوریخواه ایالت آرکانزاس آمریکا همزمان با انجام مذاکرات میان ایران و گروه 1+4 در وین با خط و نشان کشیدن برای دولت دموکرات جو بایدن، در تلاش است مسیر مذاکرات را با لجاجت و پیام های ضد ایرانی تند خود مختل کند.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سناتور تندرو جمهوری خواه در جریان مذاکرات وین با جوسازی علیه مذاکرات هسته ای گفت، در صورت قدرت گرفتن مجدد جمهوری خواهان، هرگونه توافق با ایران پاره خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سنای آمریکا همزمان با مخالفت جمهوریخواهان و برخی از دموکرات های لیبرال، از تصویب قانون مجوز دفاع ملی بازماند؛ هر چند که قانونگذاران همچنان به بررسی این لایحه که در 60 سال گذشته به قانون تبدیل شده است، ادامه خواهند داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
جمهوریخواهان سنا در حالی به لایحه پیشنهادی بودجه پنتاگون رای منفی دادند که یکی از موارد اختلاف آنها با دموکرات ها، اعمال تحریم علیه روسیه به ویژه در پروژه گازی نورد استریم 2 است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس محتوای یک یادداشت مربوط به جمهوریخواهان سنای آمریکا، از حدود 82000 افغان که در ماه اوت از کابل به آمریکا انتقال یافتند، تقریبا همه آنها قبل از ورود به آمریکا به لحاظ سوابقشان مورد تحقیق و بررسی مناسب قرار نگرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قانونگذاران جمهوری خواه کنگره آمریکا "رشیده طلیب" نماینده دموکرات مسلمان این کنگره را بابت طرح جنجالی اخیرش برای تعطیل کردن زندان های فدرال این کشور مورد حمله قرار دادند و حتی از او به عنوان "خطرناکترین، افراطی ترین و ضد آمریکایی ترین نماینده کنگره" یاد کردند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اکونومیست با ارزیابی نظرسنجی ها پیش بینی کرد که در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا، دموکرات ها نه تنها در سنا به حزب اقلیت تبدیل می شوند، بلکه در مجلس نمایندگان نیز تقریباً به طور قطع اکثریت هشت کرسی فعلی خود را با چنین عملکردی از دست خواهند داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- واشنگتن تایمز گزارش داد، جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا به شکل فزاینده ای اطمینان دارند در انتخابات آتی اکثریت را در این مجلس کسب خواهند کرد. آنها می گویند تحقیقات سختی را درباره دولت جو بایدن انجام خواهند داد و دموکرات ها را وادار به پاسخگویی درباره سوءاستفاده از قدرت خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جمهوریخواهان عضو کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا از ده ها مقام دولت بایدن خواستند تا درباره نحوه عقب نشینی جنجالی نیروهای آمریکایی از افغانستان شهادت دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد جمهوریخواهان بیشترین شانس را برای تصاحب مجدد کرسی های کنگره در انتخابات میان دوره ای در 4 دهه اخیر دارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
هیل دراین تحلیل با اشاره به انتخابات اخیر فرمانداری های و پیروزی جمهوریخواهان در ایالت ویرجنیا افزود به نظر می رسد با معرفی فرماندار منتخب این ایالت، جمهوریخواهان تلاش دارند این فرماندار را بعنوان نامزد احتمالی حزب در انتخابات 2024 آمریکا مطرح کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
برجام اولویت اول کشورمان نیست و دیگر همه ظرفیت های خود را معطل نتیجه مذاکرات نمی کنیم. فداحسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر، در واکنش به ادعای برخی از جمهوریخواهان کنگره امریکا مبنی بر اینکه اگر در انتخابات میان دوره ای سال آینده ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک حقوقدان و استراتژیست آمریکایی در گفت وگو با ایرنا درباره انتخابات 2022 کنگره آمریکا پیش بینی کرد اکثریت دموکرات ها حفظ شود و جمهوری خواهان بیشتری از ترامپ فاصله بگیرند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گروهی از جمهوریخواهان آمریکا قانونی را معرفی کردند که تحریم های تحمیلی علیه خط لوله گاز طبیعی نورد استریم 2 روسیه وضع می کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان - گروهی از جمهوریخواهان سنای آمریکا، می گویند طرحی را ارائه کرده اند که تحریم های اجباری را علیه نورد استریم 2 ، خط لوله گاز طبیعی تحت حمایت روسیه که مخالفان معتقدند برای متحدان آمریکا در اروپا مضر است، وضع می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
زاویه برتران و میشل بارنیه در نخستین مناظره ای که روز دوشنبه به منظور تعیین نامزد جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری 2022 فرانسه برگزار شد، مخالفت خود را با نیروگاه های بادی ابراز کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رهبر اقلیت مجلس سنای آمریکا پیش بینی کرده است که جمهوری خواهان یک انتخابات بسیار خوب را در سال آینده در پیش خواهند داشت.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۲۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سرنوشت یک دوره ای بودن و حذف از قدرت پس از جمهوریخواهان به خانه دموکرات ها نیز رسیده است چنانکه نتایج تازه ترین نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد که میزان نارضایتی از جو بایدن رئیس جمهور این کشور به 38 درصد رسیده و میزان نارضایتی از معاونش حتی از این هم بدتر است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سابق ریاست جمهوری آمریکا با بحرانی خواندن وضعیت این کشور، مدعی شد که در انتخابات ریاست جمهوری آتی، کاخ سفید مجدداً از آن جمهوریخواهان خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۸    
معاون رئیس جمهور سابق آمریکا پیش بینی کرده است که جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2024 به پیروزی خواهند رسید.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نتایج نظرسنجی یو.اس.ای تودی – دانشگاه سافولک که از چهارشنبه تا جمعه انجام شد، نشان می دهد که حمایت از جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در میان رای دهندگان مستقلی که سال گذشته موجب پیروزی او مقابل دونالد ترامپ شدند، کاهش یافته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۴:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در یک سخنرانی ضمن انتقاد شدید از دولت جو بایدن ابراز اطمینان کرد که جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2024 پیروز خواهند شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه مذاکرات وین جمهوریخواهان آمریکایی بار دیگر دست به کار مانع تراشی در مسیر گفت وگوها شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۰:۴۱    
در پی اعلام زمان از سرگیری مذاکرات هسته ای، تعدادی از جمهوریخواهان با ارسال نامه ای به کاخ سفید ضمن اتهام زنی به ایران، خواستار توقف مذاکرات احیای برجام شده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دو نفر از جمهوریخواهان کنگره آمریکا با ادعای تهدید محسوب شدن روسیه، از جو بایدن خواسته اند با اعزام نیرو به اوکراین حضور نظامی آمریکا در دریای سیاه را تقویت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۵:۰۳    
مذاکرات هسته ای قرار است از 29نوامبر(8 آذر ) از سر گرفته شود اما رهبران حزب جمهوری خواه می گویند ایران هر گونه توافق هسته ای را که دولت بایدن امضا کند در همان ابتدا, زمانی که جمهوریخواهان دوباره کنترل کنگره را بدست بگیرند باید مرده بداند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۷    
نمایندگان جمهوریخواه آمریکا روز پنجشنبه قانونی را پیشنهاد دادند که بر اساس آن دو میلیارد دلار در سال کمک نظامی در اختیار تایوان قرار خواهد گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس : رهبران حزب جمهوری خواه امروز پنجشنبه گفته اند ایران بایستی هر توافق با دولت جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا که از حزب دموکرات است را از همان آغاز مرده فرض کند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نخستین پیروزی جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات فرمانداری ویرجینیا طی 12 سال گذشته رقم خورد. بر اساس برآوردهای اکثر شبکه های تلویزیونی آمریکا، گلن یانکین نامزد جمهوری خواه در انتخابات فرمانداری ویرجینیا موفق به شکست رقیب دموکرات خود، تری مک آولیف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۳    
پیروزی جمهوریخواهان در انتخابات فرمانداری ویرجینیا، حکایت از راه پر فراز و نشیبی دارد که دموکرات ها برای حفظ جایگاه خود در کنگره و حتی کاخ سفید پیش رو دارند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان - گلن یانگ کین جمهوریخواه در رقابت فرمانداری ایالت ویرجینیای آمریکا ، تری مک آلیف دموکرات را شکست داد. این موضوع به عنوان یک علامت هشدار دهنده برای دموکرات ها در آستانه انتخابات میان دوره ای 2022 عمل می کند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان - یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که تقریبا یک سوم جمهوریخواهان معتقدند خشونت ممکن است برای نجات آمریکا ضروری باشد. به گزارش گاردین ، پژوهشگران مؤسسه تحقیقاتی پابلیک ریلیجن ریسرچ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نتایج نظرسنجی جدید نشان داد که 50 درصد جمهوریخواهان آمریکا باور ندارند که آرا آنها در انتخابات آتی به صورت دقیق شمرده خواهد شد؛ نتیجه ای که نشان داد ابراز تردید دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اعتماد جمهوریخواهان به انتخابات را کاهش داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۴    
نتیجه یک نظرسنجی حاکی از آن است که حدود یک سوم از جمهوریخواهان آمریکا، توسل به خشونت سیاسی را راهی برای احیای عظمت کشورشان می بینند حال آنکه این گرایش میان دموکرات ها هم وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۷    
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد 50 درصد جمهوریخواهان بر این باورند که در انتخابات بعدی آرای آنها به دقت شمرده نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۲    
تهران – ایرنا – در حالی که دموکرات ها درتلاشند برنامه های جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در زمینه مسائل اجتماعی و تغییرات آب و هوایی را تصویب کنند، جمهوریخواهان آنها را با اتهاماتی تکراری بمباران کرده اند به ویژه اینکه طرح های ابتکاری وی باعث تورم شده و زندگی را برای آمریکایی ها پرهزینه تر کرده است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا: هفته نامه تایم در گزارشی نوشت: با آنالیز رفتارهای آمریکا و واکنش های ایران، این نوع رفتار طرفین در نهایت می تواند مرگ برجام را رقم بزند. اتفاقی که با هر متر و معیاری به نفع اسرائیل تمام خواهد شد که هم چنان با ادامه سیاست تهدید و مداخله جویی، خطر درگیری نظامی را در منطقه بالا نگه داشته است ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارش ویدیویی Cnn درباره علیت ترس جمهوریخواهان از ترامپ را ببینید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کاهش محبوبیت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا، جمهوریخواهان را در شرایطی که خود را آماده شرکت در انتخابات میان دوره ای 2022 می کنند نسبت به آینده خوشبین تر کرده و همزمان زنگ هشدار را برای دموکرات ها به صدا در آورده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مایک پومپئو وزیر خارجه سابق آمریکا سه شنبه در گفتگو با شبکه خبری ای ال تی وی گفت، بر ایران فشار وارد کنید و با آن ها وارد مذاکره نشوید. پومپئو در ادامه این مصاحبه در زمینه روابط آمریکا و تل آویو و تداوم حمایت ها از اسرائیل گفت، نه فقط بین جمهوریخواهان و اسرائیل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۴    
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد اکثر جمهوریخواهان و دموکرات های آمریکایی، روسیه را تهدید بزرگی برای ایالات متحده ارزیابی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین نظرسنجی ها در آمریکا حکایت از آن دارد که اکثریت جمهوریخواهان و دموکرات های این کشور روسیه را تهدید بزرگ می دانند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تارنمای هیل گزارش داد به جز برخی استثناها، اکثر جمهوریخواهان سنای آمریکا امیدوارند دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا قصد خود برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری را ابراز نکند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اکثر سناتورهای جمهوریخواه امیدوارند که دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین این کشور تمایل خود را برای شرکت مجدد در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری اعلام نکند.