پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۳:۱۴Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمهوریخواهان»

سناتور جمهوری خواه آمریکا که از منتقدان سرسخت رئیس جمهور سابق است، گفت اطمینان دارد اگر دونالد ترامپ وارد رقابت های انتخاباتی سال 2024 شود، می تواند رقبای هم حزبی خود را کنار بزند.
مشرق نیوز   ۸ ساعت پیش    
سناتور جمهوری خواه آمریکا که از منتقدان سرسخت رئیس جمهور سابق است، گفت اطمینان دارد اگر دونالد ترامپ وارد رقابت های انتخاباتی سال 2024 شود، می تواند رقبای هم حزبی خود را کنار بزند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
میت رامنی، سناتور جمهوریخواه ایالت یوتا پیش بینی کرد که در صورت شرکت ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 آمریکا، وی گزینه قطعی حزب جمهوریخواه خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
میت رامنی، سناتور جمهوریخواه ایالت یوتا در مصاحبه ای با نیویورک تایمز تاکید کرد، معتقد است دونالد ترامپ درصورتی که تصمیم به نامزدی مجدد برای ریاست جمهوری در سال 2024 بگیرد در رقابت مقدماتی جمهوریخواهان پیروز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا به جو بایدن درباره هرگونه لغو و کاهش تحریم ها علیه ایران هشدار داده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
چاک شومر، رهبر اکثریت سنای آمریکا سه شنبه گفت، قانونگذاران را موظف ساخته تا بسته ای از تدابیر مقابله ای با چین آماده سازند. او روی احساسات ضد چینی دموکرات ها و جمهوریخواهان در کنگره برای تقویت بخش فناوری آمریکا و مقابله با آنچه تحرکات غیرمنصفانه خواند، حساب کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : تعدادی از قانونگذاران آمریکایی در نامه ای به رئیس جمهور این کشور نسبت به لغو تحریم ها علیه ایران ابراز نگرانی کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مقام های ارشد حزب جمهوریخواه می گویند که رابرت مالی، نماینده امور ایران، تاکنون با آنها دیداری نداشته است. پایگاه واشنگتن فری بیکن می گوید نماینده امور ایران در وزارت خارجه آمریکا با مقام های چین نیز رایزنی هایی داشته ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس گزارش ها، دونالد ترامپ هفته آینده در "کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کار" در فلوریدا می گوید که "نامزد احتمالی 2024" جمهوریخواهان برای ریاست جمهوری آمریکا خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رویگردانی طرفداران ترامپ از حزب جمهوری خواه، ناکارآمدی و سومدیریت ار بحران تگزاس و نگرانی آنتونی فائوچی از وخیم تر شدن همه گیری کرونا در آمریکا،مهم ترین رویداد های این کشور بود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری فارس، یکی از مشاوران ارشد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا به وبگاه خبری آکسیوس گفته که وی قصد دارد در اولین سخنرانی خود بعد از پایان دوره ریاست جمهوری اش در هفته آینده برای انتخابات سال 2024 اعلام نامزدی کند. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یک نظرسنجی جدید نشان می دهد در صورت تاسیس حزب جدیدی در آمریکا توسط دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق این کشور، 46 درصد جمهوریخواهان از آن استقبال خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تازه ترین نظرسنجی به عمل آمده حاکی از آن است که در صورت تاسیس حزبی جدید در آمریکا از سوی دونالد ترامپ، نزدیک به نیمی از جمهوریخواهان به حزب وی ملحق خواهند شد.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۱    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، نزدیک به نیمی از رای دهندگان جمهوریخواه آمریکا گفتند در صورتی که دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا حزب جدیدی تشکیل دهد،آنها آماده اند حزب جمهوری خواه را ترک کرده و به قدرت سیاسی جدید ملحق شوند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا دعوت برای سخنرانی در کنفرانس سالیانه اقدام سیاسی محافظه کاران را رد کرده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، حدود نیمی از جمهوریخواهان گفته اند که چنانچه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا حزب جدیدی تشکیل داده و رهبر آن باشد، آنها حزب جمهوریخواه را کنار گذاشته و به آن ملحق می شوند. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اختلافات دیپلماتیک، دولت بایدن در تلاش است تا راهی برای نجات توافق هسته ای 2015 با ایران پیدا کند، توافقی که دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در سال 2018 از آن خارج شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک روزنامه انگلیسی با اشاره به گرایش برخی حامیان مالی حزب جمهوری خواه به رقبای رئیس جمهور سابق آمریکا و نزدیکانش نوشت، تلاش برای کاهش تسلط آن ها بر این حزب رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – 10 شرکت مطرح آمریکایی کمک های مالی به نامزدهای جمهوری خواه متقاضی پست های فدرال در ایالات متحده را به میزان بیش از 90 درصد در ماه ژانویه (دی – بهمن) کاهش دادند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا هفته آینده در پایان گردهمایی سه روزه اتحادیه محافظه کاران آمریکایی سی-پک در فلوریدا سخنرانی می کند و انتظار می رود در آن به سرنوشت خود در حزب جمهوری خواه هم اشاره کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۶    
شفقنا- شرکت های بزرگ آمریکایی قصد دارند کمک مالی خود به سیاستمداران و احزاب سیاسی را کاهش دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، پس از اینکه دونالد ترامپ صحت و سلامت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را زیر سوال برد و با تحریک او، هوادارانش به ساختمان کنگره حمله کردند ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مخالفان ترامپ در حزب جمهوریخواه در حال رایزنی برای ایجاد انشعاب در حزب و تاسیس یک حزب سوم هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
یک منبع مطلع از برنامه های رئیس جمهوری سابق آمریکا گفت، دونالد ترامپ برای بازگشت به کانون توجه سیاسی از طریق سخنرانی در یک جمع مهم محافظه کار تلاش خواهد کرد و این در شرایطی است که جمهوریخواهان روی اقدامات او پس از کاخ سفید توجه دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه فاکس نیوز در گزارشی در پی تغییر لحن آمریکا و تلاش برای مذاکرات مجدد با ایران گزارش داد که جمهوریخواهان از اقدام بایدن در قبال تهران خشمگین هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۵:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین آمریکا قصد دارد هفته آینده نخستین سخنرانی عمومی خود را در یک همایش مربوط به جمهوریخواهان انجام دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۱:۲۷    
چارچوب فعلی روند صلح افغانستان میراث شوم دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین امریکا و تیم جمهوریخواهان به رهبری زلمی خلیل زاد است که هرچه پیش می رود، به بن بست برمی خورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تحلیلگران برخی اندیشکده و رسانه های عربی تبرئه دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا در سنای این کشور از اتهام تحریک برای شورش را بیانگر شکنندگی دموکراسی و تقویت پوپولسیم و افراطی گرایی در این کشور دانستند که پیامدهایی مانند شکاف در حزب جمهوری خواه را به دنبال خواهد داشت.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، از میچ مک کانل، رهبر اقلیت جمهوریخواهان در سنا و هم حزبی خود به شدت انتقاد کرده است. ترامپ گفته "میچ از نظر سیاسی یک پیر فرتوت، عبوس، بی احساس و کسالت آور است" و افزوده است "اگر سناتورهای جمهوریخواه قصد داشته باشند با او بمانند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- پایگاه خبری المعلومه روز چهارشنبه در یادداشتی به موضوع انتظار برخی رهبران فلسطینی به دولت جدید "جو بایدن" رییس جمهوری آمریکا برای حل مشکلات مردم فلسطین پرداخت و نوشت: اعتماد و تکیه به دموکرات ها حماقت وخوش خیالی است، چرا که آنها بسیار بدتر از جمهوریخواهان هستند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۱    
لیندسی گراهم، سناتور سرشناس ایالت کارولینای جنوبی در واکنش به انتقادات میچ مک کانل، رهبر جمهوریخواهان در مجلس سنا از دونالد ترامپ گفته است که این حزب بدون کمک رئیس جمهوری سابق نمی تواند بار دیگر در سنا به اکثریت برسد. لیندسی گراهم از مدافعان سرخت دونالد ترامپ محسوب می شود ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۴    
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: سناتور میچ مک کانل، رهبر اقلیت جمهوریخواه سنا پس از تبرئه دونالد ترامپ در استیضاح سنا، انتقادات تندی را علیه رییس جمهور پیشین امریکا مطرح کرد که با اعتراض برخی از هم حزبی های وی همراه شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نتایج نظرسنجی جدید نشان داده که اگر رقابت های اولیه انتخابات ریاست جمهوری 2024 همین امروز برگزار می شد، دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا می تواند بعنوان نامزد محبوب اکثر جمهوریخواهان پیروز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده سابق تگزاس گفت: به لطف اقدامات جمهوریخواهان در تگزاس با ایالتی تقریباً شکست خورده رو به رو هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ با اعلام جنگ علیه میچ مک کانل، رهبر اقلیت جمهوریخواهان در سنا تهدید کرد که برای گرفتن کرسی دیگر منتقدان درون این حزب اقدام می کند، مگر اینکه آنها از دستورکار اول آمریکای او حمایت کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اگر انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری آمریکا همین امروز برگزار شود، دونالد ترامپ با اختلاف معنادار رقابت را از هم حزبی های خود می برد و گزینه اصلی جمهوری خواهان در انتخابات 2024 می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۱:۰۶    
رئیس مجلس نمایندگان امریکا می کوشد با جلب حمایت دموکرات ها، برای بررسی حمله ششم ژانویه به ساختمان کنگره، کمیسیونی به سبک یازدهم سپتامبر تشکیل دهد. در مقابل، شماری از جمهوریخواهان نیز خواستار پاسخگویی نانسی پلوسی درباره وقایع این روز شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵    
در پی تبرئه ترامپ در سنا در ایالت هایی که بیشتر ساکنان آن حامی جمهوریخواهان هستند، در صدد مجازات سناتور هایی هستند که ضد ترامپ رای دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – حزب جمهوریخواه آمریکا پس از تبرئه و مجرم شناخته نشدن دونالد ترامپ در جریان دومین استیضاح، اکنون با استناد به تازه ترین نظرسنجی ها، خواهان ایفای نقش پررنگ تر او در این حزب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه آلمانی در یادداشتی پیرامون تبرئه رییس جمهور پیشین آمریکا در مجلس سنا آمریکا نوشت: ترامپ تبرئه شد؛ اما جمهوریخواهان در حقیقت باختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۱    
اختلاف نظر شدید جمهوریخواهان درخصوص آینده حزب خود و ناتوانی آمریکا از مقابله با روند افزایشی تهدید های سایبری از مهمترین عناوین خبر های مربوط به آمریکا در 24 ساعته گذشته بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سناتور لیندسی گراهام، از متحدان رئیس جمهوری سابق آمریکا یکشنبه گفت، احتمال دارد کامالا هریس که اکنون معاون بایدن است، در آینده وقتی کنترل مجلس نمایندگان به دست جمهوریخواهان افتاد، تحت استیضاح قرار بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یک روز پس از آن که سنای آمریکا ترامپ را در دومین دادگاه استیضاح تبرئه کرد، جمهوریخواهان همچنان درخصوص آینده حزب خود اختلاف نظر دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کریس کریستی گفت: اختلاف ایجاد شده در حزب جمهوری خواه نشأت گرفته از خود ترامپ است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مصاحبه با شماری از کارشناسان امور راهبردی، کارپردازان و مقام های سابق حزب جمهوریخواه (در آستانه محاکمه رئیس جمهوری سابق آمریکا در سنا)نشان داد که حتی سرسخت ترین منتقدان دونالد ترامپ نیز تمایلی به جدا شدن از حزب جمهوریخواه ندارند.
تیک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
"راشل بوچینو*"، نویسنده و تحلیلگر "پایگاه خبری-تحلیلی نشنال اینترست" در گزارشی، به تلاش ها و رویه های سیاسی و اجتماعی "نیکی هیلی" در مدت اخیر پرداخته و به طور خاص به این مساله اشاره کرده که نوعِ موضع گیری های هیلی در مورد مسائل مختلف ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه ان بی سی نیوز، جیمی راسکین یکشنبه شب با انتقاد از تلاش جمهوریخواهان برای تبرئه کردن دونالد ترامپ به اتهام حمله به ساختمان کنگره گفت که با این وجود تاریخ رییس جمهوری (ترامپ) را مسئول می داند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
"دست کم برای الان، این هنوز حزب جمهوریخواه دونالد ترامپ است. اینکه تنها هفت تن از جمهوریخواهان به محکومیت ترامپ در سنا رای دادند و این استیضاح در نهایت راه به جایی نبرد، نشان میدهد که قدرت او در حزبی او طی پنج سال گذشته آن را دستخوش تحولاتی کرده است، تا چه میزان است."
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سناتور صاحب نفوذ و سرشناس حزب جمهوریخواه آمریکا در اظهارنظری قابل تأمل معاون رئیس جمهور این کشور را به استیضاح تهدید کرد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
جمهوریخواهان مجلس نمایندگان و سنا به تازگی برای کسب امتیاز در انتخابات میان دوره ای و انتخابات 2024، طرح مماشات با چین توسط جو بایدن رییس جمهوری آمریکا را برای تضعیف دولت وی مطرح کرده اند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز در گزارشی درباره شکست استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا نوشت، تبرئه ترامپ از اتهامات مربوط به حمله مرگبار روز ششم ژانویه به ساختمان کنگره این کشور باعث عمیقتر شدن شکاف میان دموکرات ها و جمهوریخواهان شده است و دستور کار اقتصادی و سیاسی جو بایدن رئیس جمهور جدید این کشور را ...