شنبه ۱۶ اسفندساعت ۲۱:۰۱Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

اتاق خبر 24 (otaghkhabar24.ir)

اتاق خبر 24 29 اسفند 1394 اتاق خبر 24 30 اسفند 1395 اتاق خبر 24 22 آبان 1396 اتاق خبر 24 29 شهریور 1397 اتاق خبر 24 31 مرداد 1399 اتاق خبر 24 31 شهریور 1399 اتاق خبر 24 30 مهر 1399 اتاق خبر 24 30 آبان 1399 اتاق خبر 24 30 آذر 1399 اتاق خبر 24 1 دی 1399 اتاق خبر 24 30 بهمن 1399 اتاق خبر 24 1 اسفند 1399 اتاق خبر 24 2 اسفند 1399 اتاق خبر 24 3 اسفند 1399 اتاق خبر 24 4 اسفند 1399 اتاق خبر 24 5 اسفند 1399 اتاق خبر 24 6 اسفند 1399 اتاق خبر 24 7 اسفند 1399 اتاق خبر 24 8 اسفند 1399 اتاق خبر 24 9 اسفند 1399 اتاق خبر 24 10 اسفند 1399 اتاق خبر 24 11 اسفند 1399 اتاق خبر 24 12 اسفند 1399 اتاق خبر 24 13 اسفند 1399 اتاق خبر 24 14 اسفند 1399 اتاق خبر 24 15 اسفند 1399 اتاق خبر 24 16 اسفند 1399 
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا امروز به مشخص کردن تکلیف سفر در نوروز 1400 اختصاص داشت اما توضیحات رئیس جمهور درباره نحوه سفرها کافی نبود و ابهامات سفرهای نوروزی همچنان باقی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
با همت و تلاش متخصصان سازمان انرژی اتمی ایران، اولین قرارداد فروش میلگردهای تیتانیوم گرید پزشکی با یکی ازشرکت های تولید ایمپلنت های ارتوپدی منعقد شد و بدین ترتیب ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از ورود روز گذشته رهبر کاتولیک های جهان به عراق و دیدار با مقامات ارشد این کشور، مرجع عالی قدر شیعیان در عراق، امروز، پاپ را به حضور پذیرفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
افتضاح مدیریتی دولت در توزیع کالاهای اساسی تمامی ندارد، توزیع روغن، مرغ و تخم مرغ به شکلی رسید که مردم برای تهیه آن صف های طولانی تشکیل می دهند و مشخص نیست در آینده باید منتظر کمبود در تولید و مشکلات ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت: پرداخت 360 هزار میلیارد تومان از منابع داخلی بانکی برای ساخت 1.2 میلیون مسکن را با جدیت پیگیری می کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
موج گرانی ماه های اخیر بازار میوه را هم بی نصیب نگذاشته با توجه به افزایش چندبرابری هزینه های تولید و در سایه ضعف در نظارت ها، قیمت میوه نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-دبیر کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: رقم پیشنهادی ما برای حقوق کارگران در سال آینده 6میلیون و 850هزار تومان است که با توجه به اعداد و ارقام تورم استخراج شده و در حال بررسی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خنثی سازی توطئه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد گفت: هواپیما سالم بر زمین نشست، مسافران به سالن پروازهای خارجی هدایت و در هتل استقرار پیدا کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کانال تلگرامی اخبار فوری با انتشار عکسی از یک پراید نوشت: دیگه وقتشه مقابل پراید تعظیم کنیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی مرکز اسناد انقلاب اسلامی نوشت: حاج احمد قدیریان معاون وقت دادستانی مرکز در کتاب خاطرات خود که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است درباره غائله بنی صدر در 14 اسفند می گوید.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از تشدید نظارت های بهداشتی کرونا در فرودگاهها خبر داد و گفت: پروتکل های جدید بهداشتی در فرودگاهها اجرا می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: سال 58 چند روز بعد از تسخیر لانه جاسوسی، پاپ یک نامه به امام خمینی نوشت. به قصد میانجیگری برای آزادسازی گروگان های آمریکایی. ...
  ۸ ساعت پیش    
اتاق خبر 24 : کانال تلگرامی عراق به فارسی نوشت: آیا پاپ فرانسیس میداند که مسیحی ها قبل از خودش در عراق پدری داشتند به اسم ابو مهدی مهندس که تا آخر عمرش از آنها دفاع کرد؟ آیا میداند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در بحث پالرمو CFT مجمع کوچکترین عقب نشینی از ارزش های انقلاب و منافع ملی نخواهد داشت.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مصوب کردیم در عید سفر به شهرهای قرمز یا نارنجی ممنوع است و هیچ کس برای شهرهای قرمز و نارنجی برنامه ریزی نکند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در واکنش به همدردی و تسلیت رهبر معظم انقلاب به مناسبت درگذشت شیخ احمد الزین پیامی برای ایشان فرستاد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
برآیند معاملاتی بورس اوراق بهادار تهران در هفته گذشته حکایت از تداوم روند نزولی اغلب نماگرهای بورسی داشت به طوری که شاخص کل افت 3/ 2 درصدی را ثبت کرد و میزان کاهش نماگر هم وزن به 7/ 0 درصد محدود شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : ابوذر گوهری فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: بر اساس نظرسنجی پیو 55 درصد مردم آمریکا، چین را رقیب و 34 درصد دشمن می دانند ...
  ۹ ساعت پیش    
اتاق خبر 24 : محمد ایمانی فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: بزرگی ماجرا قابل روایت نیست، مقاومت مظلوم یمن، هرگاه اراده می کند ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود مطرح کرد: نتایج مقدماتی محاسبات آماری بانک مرکزی نشان می دهد رشد سه ماهه سوم تولید کارگاه های بزرگ صنعتی حدود ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کودک 11 ساله در مشهد، با غفلت خانواده، 59 میلیون تومان را صرف بازی های اینترنتی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
بر اثر برخورد یک تراکتور با یک درخت در مانیسای ترکیه راننده مسن تراکتور با خوش شانسی از مرگ نجات یافت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیست و دومین جلسه علنی رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه سال آینده کشور، دقایقی پیش آغاز شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
30 حمل کننده مشعل از جمله چهره های مشهور از حمل مشعل المپیک کناره گیری کردند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
با وجود اینکه باشگاه های ایرانی با بازیکنان و مربیان خارجی تسویه حساب می کنند اما مشخص نیست تکلیف مالیات درآمد این خارجی ها چه می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور با بیان اینکه در حال ساخت دو واکسن هستیم، گفت: یک واکسن برای افرادی که تاکنون مبتلا نشده اند و واکسن دیگر برای افراد مبتلا شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : کیان عبداللهی فعال رسانه ای در توییتر نوشت: درباره8 سال حکمرانی دولت روحانی، 2 چیز از همه اسفناک تر است: ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : سید نظام الدین موسوی نماینده مجلس در توییتی نوشت: آنها که با ناکارآمدی بورس را به خاک سیاه نشاندند، برای ردگم کنی، دیگران را متهم میکنند. ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در نامه ای به روسای دو مجلس قانونگذار آمریکا وضعیت اضطرار ملی در قبال ایران را تمدید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : محسن دهنوی نماینده مجلس در توییتی نوشت: حفاظت پرواز سپاه با خنثی سازی توطئه هواپیماربایی نشان داد بی دلیل به گارد آهنی مشهور نشده است. ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
علیرغم قول مکرر مسؤولان برای کاهش، قیمت مرغ همچنان به سقف چسبیده و قصد پایین آمدن ندارد، باید دید آیا در مدت زمان باقی مانده به عید و ماه رمضان قیمت متعادل می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
روند معاملات اسفند نشان از فشار فروش در همه نمادهای بازار دارد. چند ماهی می شود که بازار سرمایه در بیشتر مواقع قرمزپوشی نمادها را به رخ سهامداران می کشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در آژانس انرژی اتمی با بیان اینکه شواهد حاکی از این است که رژیم صهیونیستی در پشت ترور جنایتکارانه محسن فخری زاده قرار دارد، بر پاسخگویی این رژیم به خاطر این جنایت تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
راز قتل هولناک سه عضو یک خانواده که با نقشه دختر بزرگ خانواده و همدستی دو مرد طراحی و اجرا شده بود، پس از 40 روز با اظهارات پسر جوانی به پلیس فاش شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت روز جمعه اعلام کرد که 14 یا 15 مارس (24/25 اسفند) گزارش تحقیق درباره منشأ کرونا در چین را منتشر خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به در پیش بودن عید نوروز گفت: مسافرت به عنوان اصلی ترین عامل در گردش ویروس است و ما به عنوان وزارت بهداشت، مطلقاً موافق هیچ مسافرتی نیستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
خطیب زاده شامگاه چهارشنبه در گفتگو با الجزیره با تأکید بر اینکه "تاکنون تغییری در سیاست های واشنگتن دیده نشده است"، افزود: آمریکا پیش از هر اقدامی باید ابتدا به توافق هسته ای بازگردد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی گفت: در جلسه نهایی مشکلات احصا شده استان آذربایجان غربی طرح و نسبت به رفع آن دسته از مشکلات که در استان قابل حل است تصمیمات مقتضی اتخاذ و پیگیری سایر مسائل در مرکز دنبال خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع یمنی از حمله موشکی انصارالله به تاسیسات آرامکو سعودی خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۵۳ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند تا کارکنان شهرداری ها به جزء شهرداری تهران براساس آیین نامه تدوین شده توسط وزارت کشور استخدام شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور به جز جنوب شرق خبر داد و اعلام کرد بیشترین بارش ها برای 5 استان خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
از یاد نبریم که اوباما پس از امضای برجام گفت: اگر می توانستیم همه پیچ و مهره های هسته ای ایران را باز می کردیم. همانی که در دوران 8 ساله خود در حاکمیت هیچ گاه زبان تهدید علیه علیه ایران را رها نکرد
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۱۰۵ سایت دیگر  
روحانی رئیس جمهوری به وزیران صنعت ، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی تاکید کرد که حق افزایش قیمت هیچ کالایی را بدون هماهنگی با ستاد اقتصادی ندارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته 74هزار و 376 نفر در برزیل به ویروس کرونا مبتلا شدند و همچنین 1840 نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به اینکه مسکو در حال کار به روی پاسخ تحریم های جدید ضدروسی است، گفت: در آمریکا به تازگی اعتراف کرده اند که علت تحریم های یک جانبه و غیرقانونی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۱    
بعد از جدایی فکری نام های مختلفی مثل جواد نکونام، امیر قلعه نویی و ... برای هدایت آبی پوشان مطرح شده بود که البته باشگاه های فولاد با انتقال نکونام و گل گهر با انتقال قلعه نویی به استقلال مخالفت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق اصول جوانمردانه نیز ایران باید برای میزبانی گروه C در اولویت باشد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا با رییس بحرینی سناریوی دیگری را در ذهن می پروراند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
زندگی شخصی من از کارم جدا است. وطن پرستی یکی از دلایل جدایی از همسرم بود. زرگری در پایان گفت:همسر سابقم هیچ علاقه ای به ایران نداشت. او مخالف کار کردن من در ایران بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فهیم تستکین در المانیتور در این مورد نوشته است: عملیات نظامی ترکیه در منطقه سنجار که در شمال عراق واقع است، باعث تشدید چالش های آنکارا و تهران شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۱۶   + ۱۵۸ سایت دیگر  
وام ازدواج برای آن دسته از زوجینی که از اول فروردین 97 تسهیلات ازدواج دریافت نکرده اند، 70 میلیون تومان برای هر یک از زوجین با بازپرداخت 10 ساله در سال 1400 تعیین شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: عضویت در FATF زمینه را برای سیطره استکبا ر بر امور داخلی کشور به ویژه در مسائل اقتصادی فراهم می آورد و نه تنها باعث گشایش نخواهد شد بلکه شرایط را سخت تر نیز خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۴:۱۰   + ۵۶ سایت دیگر  
نمایندگان، وزارت آموزش و پرورش را مکلف به بازنگری اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان در راستای تقویت بنیه مالی و رفع مشکلات معیشتی آن ها کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۳:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: امسال سود سال 98 سهام عدالت افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند به همان روش سهام داران مستقیم سهام عدالت و توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
فوق ستاره پرتغالی یوونتوس با حضور در دیدار تیمش مقابل اسپزیا در سری آ ایتالیا به رکوردی جدید دست یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : حبیب احمدزاده نویسنده در صفحه اینستاگرام خود نوشت: یکی از بزرگان میگفت ما یک گاری چی در محلمان بود، که نفت می برد و به او عمو نفتی می گفتند. یک روز مرا دید و گفت : ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۵۰   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به قرار داشتن درروزهای پایانی سال 99 و با تاکید بر رعایت کامل اصول بهداشتی در مراسم و جشن های نوروز از سوی مردم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مسئول مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم با اشاره به اینکه در این مدت یک سال با کمک مردم و نهادهای خدمت رسان 51 میلیارد تومان در قالب های مختلف به مردم کمک رسانی کردیم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یکسال از ورود کرونا به ایران می گذرد و آزمون و امتحان مسیر جدیدی برای دور شدن از تعویق و لغو یافته است. برگزاری آزمون ها با پروتکل های بهداشتی جدید مهمترین تغییر در شیوه آزمونها در کشور است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: قطعنامه شورای حکام از نظر ما غیر سازنده و غیر دوستانه تلقی می شود و هم روی مذاکرات ما در برجام و هم روی نوع نگاه ما به آژانس اثر منفی می گذارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۵   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: اگر وضعیت بیماری در شرایط کنترل باشد و با تغییر افزایشی مواجه نشود، تردد در شهرهای زرد و آبی در ایام تعطیلات ممنوع نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : محسن مهدیان فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: به رکورد جهانی دو میلیون کامنت "تتلو" تعجب زده خیره شدیم و با ترانه مبتذل "خانم ...." اش متحیر ماندیم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان بانک مرکزی را مکلف به پرداخت وام 150 میلیون تومانی به خانواده های فاقد مسکن که از سال 99 صاحب فرزند سوم شده اند، کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۹   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اینکه قاچاق خودروها با قاچاق بقیه کالاها فرق اساسی دارد، گفت: این قاچاق، سفارشی و ویژه است و مشتری خاص دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار خبر از ورود به مصادیق مزد 1400 از دوشنبه آینده داد و گفت: از مصوبات جلسه روز گذشته این بود که مزد 1400 به صورت ملی تعیین شود و تعیین مزد منطقه ای برای سال آینده رد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مقرر کردند که تخصیص اعتبار دستگاه ها و پرداخت حقوق کارکنان و مدیران دستگاه های اجرایی تنها با درج اطلاعات درآمدی در سامانه حقوق و دستمزد صورت بگیرد و در غیر این صورت پرداختی ها غیرقانونی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی که مسئولان دولتی مدام وعده کاهش قیمت مرغ را می دهند و عنوان می کنند که نگرانی در تامین این کالا وجود ندارد، صف ها برای خرید مرغ دولتی هر روز طولانی تر می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از وزار گفته بود لوایح اف ای تی اف را تصویب کنید تا ما به آن بپیوندیم و تحریم ها برداشته شود، اما هنوز ابهام وجود دارد و ما منتظر هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان آخرین وضعیت پول بلوکه شده ایران در کره جنوبی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
دمای منفی 50 درجه در منطقه Severny روسیه، موجب یخ زدن همه چیز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۹   + ۵۲ سایت دیگر  
نشست مدیران استقلال شب گذشته در شرایطی به پایان رسید که اعضای هیات مدیره این باشگاه روی نام فرهاد مجیدی به جمع بندی رسیدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
زمین لرزه همواره یکی چالش های جدی مدیریت بحران در کشور بوه و طی سال های اخیر در کنار سیل های ویرانگر خسارت های سنگینی به مردم و دولت تحمیل کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی معاون فنی گمرک ایران از رسوب حدود 90میلیون دلار کالای ثبت سفارش شده در گمرکات خبر داد که معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
با گذشت یکسال از همه گیری ویروس کرونا در جهان، دانشمندان و محققان به این نتیجه رسیده اند که کووید 19 عمدتا از طریق سطوح و مواد غذایی منتقل نمی شود و هوا یکی از راه های اصلی انتقال آلودگیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی فردا پنجشنبه 14 اسفند از بارش برف و باران 5 روزه در 23 استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
روحانی: امریکایی ها تحریم را متوقف کنند و قانون را اجرا کنند. اگر آمریکایی ها قانون را ا جرا کردند و تحریم را برداشتند و ما به تعهداتمان عمل نکردیم حق با شماست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع عراقی گزارش دادند که پایگاه غیرقانونی نیروهای آمریکایی در عین الاسد هدف حمله راکتی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : کانال تلگرامی اندیشکده راهبردی تبیین نوشت: پس از انتشار گزارش قتل جمال خاشقچی توسط دولت بایدن و تأکید بر دخالت مستقیم محمد بن سلمان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس با افت هزار واحدی در 10دقیقه آغازین معاملات امروز همراه شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: سخنگوی نخست وزیر ژاپن بدلیل حضور در مراسم شام پسر نخست وزیر که مقداری هزینه آن غیر متعارف بود استعفا کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
موضوع می تواند نقض حقوق بشر باشد یا مهمانی گرفتن در مرز بین دو خانه؛ تا وقتی موجب خشم حق به جانب می شود، فرقی ندارد موضوع چه باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس پس از افت 5/ 6درصدی در 11 روز پیاپی سرانجام با رشد همراه شد. این سبزپوشی 4/ 0درصدی به سبب افزایش تحرک در سهام بزرگ بازار رقم خورد؛ اما نتوانست مانع از خروج سهامداران خرد شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: سؤال من از دولت و وزارت اقتصاد این است که چرا قانون مبارزه با پولشویی را اجرا نمی کنند که امروز کار به اینجا رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : سیدمحسن دهنوی، نماینده مجلس طی توییتی نوشت: گامی برای شفافیت به یکی از مهم ترین مصوبات اصلاح لایحه ی بودجه رای دادیم. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جاه طلبی ها، خشونت ها و اقدامات به شدت شتابزده بن سلمان در این چند سال نمایی بسیار کوچک از وضعیت پادشاهی او را به نمایش درآورد و به نظر می رسد که برخی از استراتژیست های واشنگتن از دیدن این نما به ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : ابوذر گوهری، فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: روابط آمریکا و روسیه در دوره بایدن تحت تأثیر شرایط مختلفی است که بسیاری از آن ها ریشه در تحولات دوره ترامپ و اتهامات متقابل دو ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه خبر داد که طی روزهای آتی قطعنامه ای انتقادی علیه ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
با وجود آنکه متوسط قیمت خانه در پایتخت به متری 28.3 میلیون تومان رسیده و در محله های میانی و شمالی تهران کف قیمت واحدهای مسکونی حدود یک میلیارد تومان است در برخی محله های جنوبی مثل خاورشهر، تقی آباد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۵۳ سایت دیگر  
کارشناس واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به صعود آلودگی هوا به رتبه چهارم مرگ و میر زودرس گفت: انتشار آلاینده ازن در ایران افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی و شدت انتقال و سرایت آن در بین کودکان و نوجوانان، شرایط را برای کادر درمان سخت تر کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به عرضه انواع رمزارزها در فضای مجازی و مواجه شدن بسیاری از افراد با تبعات منفی و مشکلات متعدد بوجودآمده دراین زمینه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۳۹   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: از 6 مسیر ساخت واکسن را دنبال کردیم که در یک مسیر با سرعت بیشتری جواب گرفتیم که تولید واکسن از ویروس کشته بود و این امر در ایران سابقه داشته است و هفته آینده تولید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۵:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
علی کریمی هافبک پیشین تیم بایرن مونیخ گفت که پیشنهادی از جایی دریافت نکرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۵:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
پژوهشگران با بررسی سطوح و دست کارکنان نانوایی ها، مراکز تهیه و عرضه شیرینی و اغذیه فروشی ها، میزان آلودگی و نوع آن را مشخص کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۵:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدافعان حقوق حیوانات بارها مراتب نارضایتی خود را از بروز این اتفاق اعلام کرده اند که برخی گونه های کمیاب و در آستانه انقراض، زیستگاهشان حیات وحش است و نباید از سوی شکارچی ها طعمه شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
گرانترین پوشش پارچه ای تاریخ مکه که قیمت آن بالغ بر 20 میلیون ریال سعودی است متعلق به کعبه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۳:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، در ارتباط با اینکه چرا بعضا شاهد کمبود انسولین قلمی در کشور هستیم، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۲:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
روابط عمومی ثبت احوال کشور آمار وقایع 4 گانه و اسامی پرطرفدار در سال 99 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
علی ضیا، مجری در توییتر نوشت: گلابی کیلویی 125 هزار تومنه. دیه ی منو تو پول یه نیسان گلابیه هموطن.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اصلاحات مالیاتی مجلس در بودجه 1400 را باید ارج نهاد اما شرایط فعلی حاکم بر نظام اقتصادی کشور از جمله در حوزه نظام مالیاتی بیانگر آن است که هنوز فاصله معناداری میان شرایط موجود و تحقق کامل عدالت ...
مشاهده نتایج بیشتر...