دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۲۶Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقام های آمریکایی»

مقام های آمریکایی اعتراف کردند که واشنگتن سامانه های راکت انداز ارسالی به اوکراین را برای جلوگیری از جنگ گسترده تر با روسیه دستکاری کردند.
مقام های آمریکایی می گویند اداره تحقیقات فدرال به ماجرای خرابکاری در شبکه برق منطقه ای در ایالت کارولینای شمالی ورود کرده است.
رویداد 24   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ناصر کنعانی گفت: مقام های آمریکایی می دانند که ایران زیر فشار و با تهدید نه حاضر به مذاکره است و نه امتیاز خواهد داد. مذاکره و توافق منطق خودش را دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس : اولیانوف در توییتر نوشت: مقام های آمریکایی در خصوص پیشرفت برنامه هسته ای ایران ابراز نگرانی می کنند. مسیر آسانی برای رفع این نگرانی ها وجود دارد و آن هم نهایی کردن مذاکرات وین است .
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در راستای مواضع مقام های آمریکایی بار دیگر از آشوب ها در ایران حمایت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
پنتاگون در گزارش اخیر خود به کنگره آمریکا اعلام کرد که چین به مقام های آمریکایی هشدار داده در روابط این کشور با هند دخالت نکنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در جریان دیدار وی با مقام های آمریکایی در واشنگتن، دو طرف درباره نقشه راه تداوم فعالیت های مشترک و تشکیل کارگروه های ویژه مقابله با تهدیدهای ایران توافق کرده اند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه وابسته به شهرداری تهران در مطلبی مدعی شد هدف آمریکا از حمایت از معترضان در ایران، عدم تمرکز افکار عمومی جهان به بحران این کشور است!
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کره شمالی در دومین آزمایش مهم تسلیحاتی اش در ماه جاری، یک موشک بالستیک قاره پیما را پرتاب کرد؛ موشکی که در نزدیکی آب های ژاپن فرود آمد. ناظران می گویند نمایش اخیر پیونگ یانگ نشان از توانایی بالقوه این کشور برای حمله هسته ای تمام عیار به قاره امریکا را دارد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
آویو کوخاوی رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه برای دیدار با مقام های آمریکایی به واشنگتن سفر می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی و صهیونیستی از انجام مذاکراتی میان کاخ سفید و عمان برای گشودن حریم هوایی عمان به روی هواپیماهای رژیم صهیونیستی خبر داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی و صهیونیستی از انجام مذاکراتی میان کاخ سفید و عمان برای گشودن حریم هوایی عمان به روی هواپیماهای رژیم صهیونیستی خبر داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – مقام های آمریکایی امروز اعلام کردند که حمله موشکی به لهستان ناشی از سقوط موشک پدافند هوایی اوکراین بوده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
محمدمهدی ایمانی پور-رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی مقام های آمریکایی یکی پس از دیگری پرده از نیت همیشگی خود در تقابل با ملت و نظام مقدس ما برداشته و روی کلیدواژه براندازی جمهوری اسلامی تأکید ویژه ای می کنند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۲    
مقام های آمریکایی اعلام کردند که واشنگتن پهپادهای گری ایگل را به منظور جلوگیری از تشدید تنش به اوکراین ارسال نخواهد کرد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
واشنگتن و مسکو به پیمان استارت نو ملحق شده اند که تسلیحات هسته ای دوربرد آمریکا و روسیه را محدود می کند و قرار است در سال 2026 منقضی شود. به گفته مقام های آمریکایی و بنا بر گزارش یک رسانه روسی ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هشت صبح: روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد که مشاور امنیت ملی آمریکا در ماه های اخیر یک سری تماس های محرمانه با دستیار ارشد رئیس جمهوری روسیه و دبیر شورای امنیت این کشور داشته است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۲۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ائتلاف به رهبری بنیامین نتانیاهو در انتخابات اخیر این رژیم توانست با بدست آوردن 64 کرسی، اکثریت کرسی های پارلمان این رژیم که 120 کرسی را دارد، به خود اختصاص دهد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در ادامه دخالت مقام های آمریکایی در امور داخلی ایران و یاوه گویی های ممتد، یک سناتور آمریکایی ایران را محور شرارت جدید لقب داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی قصد ندارند سقف پیشنهادی قیمت نفت روسیه را تا پس از انتخابات میان دوره ای این کشور در 8 نوامبر تعیین کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن تاکید کرد که مقام های آمریکایی باید تمام تسلیحات هسته ای مستقر در خارج را به کشور بازگردانند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی اعلام کردند، کاخ سفید تمام تلاش خود را به کار بسته تا رویارویی بین روسای جمهوری آمریکا و روسیه در نشست نوامبر گروه 20 در بالی، اندونزی جلوگیری کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - مقام های آمریکایی مسئول در امور امنیت سایبری اعلام کردند که تهدید داخلی کارگزاران انتخابات و نشر اکاذیب به وسیله مردم این کشور تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی در آستانه برگزاری انتخابات میاندوره ای 17 آبان شده است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
کارین ژان پیر سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت که چشم اندازی برای احیای توافق هسته ای با ایران در آینده نزدیک وجود ندارد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
متعاقب تعلل های مکرر کشورهای اروپایی در ارسال کمک های مالی و تسلیحاتی به اورکاین، تنش ها بین آمریکا و متحدان غربی اش بر سر اقتصاد ضعیف اوکراین بالا گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – برخی از مقام های ارشد آمریکا در ادامه دخالت در امور داخلی ایران با مخالفان جمهوری اسلامی ایران دیدار و خواهان تداوم حمایت ها از ناآرامی های اخیر شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : چند روز قبل از کاهش عمده تولید نفت اوپک و متحدانش به رهبری روسیه، مقام های آمریکایی با همتایان خود در عربستان و دیگر تولیدکنندگان بزرگ خلیج فارس با ارسال درخواستی فوری تماس گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی و رسانه ای این کشور در روزهای گذشته بارها درباره احتمال وقوع خطر حمله اتمی از سوی روسیه هشدار داده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، منابع آگاه به این نشریه آمریکایی گفتند که چند روز پیش از کاهش تولید نفت توسط اوپک و متحدانش از جمله روسیه، مقام های آمریکایی از همتایان خود در عربستان و دیگر تولیدکنندگان حاشیه خلیج فارس خواسته بودند تا تصمیم را برای یک ماه دیگر به تاخیر بیاندازند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عربستان سعودی درخواست دولت آمریکا برای عقب انداختن کاهش تولید نفت از طریق اوپک پلاس را رد کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حمله موشکی به پایگاه اشغالگران آمریکایی در شرق سوریه، دیدار مقام های آمریکایی با طالبان در دوحه و شلیک 2 موشک بالستیک از سوی کره شمالی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مقام های دولت آمریکا برای نخستین بار پس از کشته شدن سرکرده القاعده، با اعضای طالبان دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بلینکن گفته که مقام های آمریکایی برای همکاری دیپلماتیک با روسیه درباره اوکراین آماده هستند؛ اگر که مسکو تمایلی برای انجام این کار نشان دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تارنمای هیل با واکاوی اظهارنظرهای این هفته آمریکایی ها در مورد تهدید مسکو، نوشت که مقام های واشنگتن از تهدید اخیر ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه برای استفاده از جنگ افزار هسته ای دستپاچه شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی اعلام کردند در یک برنامه تبادل زندانی، ونزوئلا هفت آمریکایی از جمله پنج مدیر نفتی را در ازای دو تن از منسوبین نیکولاس مادورو که به اتهام قاچاق مواد مخدر در آمریکا زندانی بودند، آزاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۴    
ارزیابی آمریکا این است که احتمال استفاده روسیه از سلاح های اتمی در جنگ اوکراین بعید است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۴۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در گفت وگو با رادیو سراسری ان پی آر آمریکا گفت: ما در ایران به مطالبات مردم توجه می کنیم اما با کسانی که بخواهند آشوب کنند، طبق قوانین مان عمل می کنیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فارس : طبق اعلام مقام های آمریکایی دستگاه های اطلاعاتی این کشور رصد تحرکات روسیه در خصوص احتمال استفاده این کشور از سلاح هسته ای در اوکراین را افزایش داده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مقام های آمریکایی و اروپایی بعد از بررسی متن ارسالی ایران گفتند که نه تنها پیشرفتی حاصل نشده، بلکه پاسخ تهران یک گام به عقب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان سعودی با سه مقام ارشد آمریکایی دیدار و با آنها درباره مسائل مختلف از جمله امنیت انرژی گفت وگو کرد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
هشت صبح: مقام های آمریکایی و اروپایی با بیان ادعاهای غیرواقعی درباره مرگ خانم مهسا امینی در تلاش هستند افکار عمومی مردم ایران را در این خصوص تحریک و حلقه آشوب را تکمیل کنند. در حالی که جانبداری آمریکا از رژیم صهیونیستی در تحقیقات وزارت خارجه آمریکا در خصوص ماجرای شهادت شیرین ابوعاقله ، خبرنگار [...]
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در انتقاد از اظهارات مقام های آمریکایی درباره فوت مهسا امینی در توییتی نوشت: آمریکا باید به جای ریختن اشک تمساح، به تروریسم اقتصادی پایان دهد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات رئیس جمهور ایران مبنی بر اینکه بایستی درباره هولوکاست تحقیق شود خشم مقام های آمریکایی را به همراه داشته است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اظهارات رئیس جمهور ایران مبنی بر اینکه بایستی درباره هولوکاست تحقیق شود خشم مقام های آمریکایی را به همراه داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اظهارات رئیس جمهور ایران مبنی بر اینکه بایستی درباره هولوکاست تحقیق شود خشم مقام های آمریکایی را به همراه داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اظهارات رئیس جمهور ایران مبنی بر اینکه بایستی درباره هولوکاست تحقیق شود خشم مقام های آمریکایی را به همراه داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی اذعان داشتند که تحریم های ضد روسی تحت رهبری ایالات متحده، اقتصاد مسکو را تحت تاثیر قرار نداده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا : وزارت خارجه آمریکا می گوید پس از کشته شدن ایمن الظواهری رهبر شبکه القاعده در کابل، میان مقام های آمریکایی و طالبان هیچ تعاملی انجام نشده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
در ادامه با تکرار برخی مواضع ضدایرانی ادعا شده است که خواسته های تهران باعث شده مقام های آمریکایی و اروپایی به طور جدی، درباره تمایل ایران برای دستیابی به توافق، دچار تردید شوند.