چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۱:۵۲Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش سلاح»

تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۴    
انهدام باند خرید و فروش سلاح توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در کرج، یکبار دیگر امنیت را به مردم این کلانشهر هدیه داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – انگلیس با توجه به ظهور مشکلات اقتصادی ناشی از برگزیت و با توجه به سفر اخیر وزیر دفاع آمریکا به اوکراین، درصدد فروش تسلیحات نظامی به این کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۹    
معاون وزیر امور خارجه روسیه تأکید کرد: فروش سلاح به دولت اوکراین کمکی به حل مناقشه داخلی در این کشور نکرده، بلکه تنها مقامات کی یف را به اقدامات تحریک آمیز بیشتر در منطقه دونباس تشویق خواهد کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
آفتاب یزد نوشت: ایران از روسیه، هواپیماهای جنگنده، جت آموزشی و بالگرد رزمی خریده است. این خبری است که رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان نتیجه سفرش به روسیه اعلام کرده است و همین یک جمله کافی است تا خاطرات تلخ بد عهدی های روسیه بار دیگر زنده شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۲۰    
اثر گاس ون سنت بازنمایی کشتار در مدارس به ویژه کشتار در دبیرستان کلمباین است که ایالات متحده را تکان داد، ولی باز هم نتوانست خرید و فروش سلاح را در این کشور محدود کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: اینکه بگوییم باندی یا گروهی به نام مافیا در کشور اقدام به خرید و فروش سلاح می کنند، صحیح نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یکی از فروشندگان سلاح جنگی در فضای مجازی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۳    
اسناد افشاشده نشان می دهند دولت باکو از طریق پروازهای دیپلماتیک، در تجارت و فروش سلاح به گروه های تروریستی نقش فعال دارد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
یکی از عالی رتبه ترین افراد در نظام کره شمالی که از این کشور گریخته است، 30 سال وقت گذاشته بود تا به بالاترین منصب در آژانس های جاسوسی قدرتمند این کشور دست پیدا کند او پس از فرار، از وضعیت کشورش پرده برداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل فروش سلاح جنگی در فضای مجازی خبر داد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۹    
پس از خروج آمریکا از افغانستان و سقوط دولت کابل، حال این روزها بازار خرید و فروش سلاح های آمریکایی در فروشگاه های شهر کابل پررونق است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۴    
محمود فاضلی پژوهشگر مسائل بین الملل با وجود تمدید ممنوعیت فروش سلاح به امارات در جنگ علیه مردم یمن، آمریکا، فرانسه، آلمان، انگلیس، فرانسه، کانادا، اسپانیا و دانمارک با فروش تسلیحات و کمک های اطلاعاتی و پشتیبانی در جنایات صورت گرفته در این فقیرترین کشور منطقه به طور آشکار از ائتلاف تحت رهبری عربستان ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کانادایی که نخست وزیر اسبق این کشور سرپرستی هیئت مشورتی آن را بر عهده داشته، به بازاریابی برای فروش فناوری های جاسوسی رژیم صهیونیستی به حکومت های دیکتاتوری عربی پرداخته است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع دولت طالبان خرید و فروش اسلحه و مهمات بدون مجوز را ممنوع اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۰    
در ادامه سرقت و فروش سلاح و تجهیزات نظامی توسط نظامیان اسرائیلی پلیس رژیم صهیونیستی از کشف مقادیر جنگ افزار خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۵    
خاطرات آیت الله هاشمی: آقای مجید عباسپور، [مشاور فنی رییس جمهور]آمد. گزارشی از وضع صنایع ویژه داد و راهکارهای عمل به مقررات کنوانسیون [منع سلاح های]شیمیایی را که ایران، اخیراً به آن پیوسته است، ارایه داد و در مورد اتهاماتی که تاجر و دلال اسراییلی به ایران وارد کرده، توضیح داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با اشاره به ادامه غارت ثروت های این کشور از سوی عربستان سعودی گفت: جنگ در منطقه به نفع رژیم صهیونیستی و بازارهای فروش سلاح است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری متهمی که از مخفیگاهش علاوه بر 4 قبضه سلاح جنگی و شکاری، 3 کیلو مواد مخدر و سایر تجهیزات جنگی کشف شده بود خبر داد و گفت: متهم در مخفیگاهش در یکی از شهرهای مازندان بازداشت شد.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سود ناشی از تولید و فروش سلاح در آمریکا به اندازه ای است که دولت قادر نیست حتی در پرونده های جنایت های داخلی به دلیل حمل سلاح گرم، لابی های اسلحه سازی را تحت فشار قرار دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
119 نهاد آمریکایی و بین المللی با امضای بیانیه ای خواستار توقف فروش سلاح به رژیم صهیونیستی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
119 سازمان، انجمن و نهاد جهانی و آمریکایی در بیانیه ای از اقدام برخی نمایندگان کنگره آمریکا برای توقف فروش سلاح به رژیم صهیونیستی حمایت کردند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
تسنیم: رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران از بازداشت عامل فروش سلاح و مهمات جنگی در فضای مجازی خبر داد. سرهنگ مهدی تاجیک با اعلام خبر کشف بازداشت فروشنده سلاح در شمال تهران ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: خروج نیروهای اشغالگر آمریکا از افغانستان پس از 20 سال سلطه گری که دستاوردی جز قتل و جنایت برای مردم افغانستان و شکست و سرافکندگی برای آمریکا نداشته، باید درس عبرتی برای ایادی و وابستگان آمریکا در منطقه باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سه مامور اطلاعاتی سابق آمریکا در پرونده فروش سلاح سایبری به امارات عربی متحده اذعان کردند که بدون دریافت مجوز از دولت فدرال، این ابزار جاسوسی پیشرفته را در اختیار ابوظبی قرار دادند.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات و کشف 31 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در شهرستان مهاباد خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شماری از فعالان انگلیسی با برگزاری تجمع اعتراض آمیز در برابر نمایشگاه سلاح در لندن، به اقدام دولت این کشور در فروش تسلیحات به رژیم های صهیونیستی و عربستان اعتراض کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری افرادی که اقدام به خرید و فروش سلاح های گرم و سرد می کردند، خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت تهران از دستگیری یکی از قاچاقچیان اسلحه جنگی خبر داد. سرهنگ غلامرضا صالحی رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت تهران اظهار کرد: در اوایل هفته جاری خبری مبنی بر فروش سلاح جنگی در فضای مجازی دریافت شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۲    
گزارشی از افزایش فروش سلاح در افغانستان پس از تسلط طالبان ببینید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۸    
خطیب زاده: اجلاس پیش روی شورای حکام، نشستی عادی است، ورود 90 میلیون دُز واکسن کرونا به کشور تا آبان ماه، پروتکل های بهداشتی سال تحصیلی جدید به دانشگاه ها ابلاغ شد،مرزهای هوایی کشور را با سامانه های کاملا بومی رصد می کنیم، افزایش فروش سلاح در افغانستان پس از تسلط طالبان و...
ابنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فروشندگان سلاح از وضعیت موجود در افغانستان راضی هستند و سود می برند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 120 نهاد بین المللی در آمریکا، اروپا، فلسطین و دیگر کشورها در پیامی به کشورهای عضو پیمان تجارت اسلحه نسبت به پیامدهای قانونی هرگونه صادرات اسلحه به رژیم صهیونیستی یا واردات سلاح از این رژیم به اعتبار اینکه شریک جنایات آن علیه غیرنظامیان فلسطینی خواهند بود، هشدار دادند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۲:۰۰    
منابع روسی می گویند، در خلال نمایشگاه ارتش روسیه، این کشور برای نخستین بار با فروش سلاح های پیشرفته به متقاضیان موافقت کرده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شبکه رادیویی معارف در برنامه زلال تاریخ با کارشناسی حجت الاسلام دکتر جباری، حوادث پس از فتح مکه را بررسی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه زلال تاریخ در ادامه مباحث پیش خود درخصوص فتح مکه، از 2 شهریور به بررسی حوادث پس از فتح مکه می پردازد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین گفت، دولت پکن از آمریکا می خواهد تا تماس های رسمی با تایوان و فروش سلاح به آن را متوقف کرده و از سیاست چین واحد برای اجتناب از تخریب بیشتر روابط بین واشنگتن و پکن تبعیت کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۱    
منابع خبری از تجمع شهروندان آمریکایی در مقابل شرکت تسلیحاتی سازنده موشک برای رژیم صهیونیستی در راستای همبستگی با ملت فلسطین خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - دولت چین در واکنش به فروش تسلیحات از سوی آمریکا به تایوان به ارزش صدها میلیون دلار واکنش نشان داد و اعلام کرد که خود را متعهد به اقدامات لازم و مشروع متقابل می داند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مکزیک در اقدامی بی سابقه شرکت های سازنده سلاح در آمریکا را به منظور تحت فشار قراردادن برای ممنوعیت فروش سلاح از طریق مرزها تحت پیگرد قانونی قرار می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دولت بایدن قصد دارد در سیاست صادرات سلاح به کشورهایی که کارنامه نامناسب حقوق بشری دارند تغییراتی ایجاد کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شناسایی و دستگیری اعضای باند خرید و فروش سلاح جنگی در تهران خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۲    
فروش بی سابقه سلاح های گرم در آمریکا موجب کمبود مهمات در این کشور شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن اعلام کرده تسلط تروریست ها بر منابع نفت و گاز یمن، طرحی آمریکایی است که در سوریه نیز اجرا شده است. یکی از مهم ترین جنبه های جنگ یمن به نقش آمریکا در این جنگ بر می گردد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آمارهای جدید نشان می دهد فقط در یک هفته گذشته 915 مورد تیراندازی در آمریکا رخ داده که باعث مرگ 430 نفر شده است. یکی از اساسی ترین چالش های داخلی دولت بایدن چگونگی مواجهه با خشونت های مسلحانه و مسئله آزادی خرید و فروش سلاح در آمریکاست ...
هاژه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبرسی - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد از انهدام باند خرید و فروش سلاح، مهمات و کشف 4 قبضه سلاح شکاری و جنگی در این شهرستان خبر داد. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد فروش تجهیزات و سلاح های انگلیسی به عربستان سعودی سه برابر بیشتر از آن چیزی است که قبلاً گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد فروش تجهیزات و سلاح های انگلیسی به عربستان سعودی سه برابر بیشتر از آن چیزی است که قبلاً گزارش شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۰۹    
سید محمد امین آبادی یکی از اساسی ترین چالش های داخلی دولت بایدن چگونگی مواجهه با خشونت های مسلحانه و مسئله آزادی خرید و فروش سلاح در آمریکاست. بر اساس گزارش رسانه های آمریکایی هفته گذشته در جشن های استقلال آمریکا یعنی تنها در عرض سه روز در بیش از 400 تیراندازی که در سراسر این کشور اتفاق افتاده ...
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف یک قبضه سلاح جنگی و سه قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در غرب تهران خبر داد. سرهنگ مهدی تاجیک رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار کرد ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
منابع دولتی ایتالیا از کاهش محدودیت های فروش سلاح به عربستان و امارات خبر دادند.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رومشکان از دستگیری شرور مسلح و سابقه دار حین تیراندازی در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، سرهنگ مهدی مهدوی کیا امروز چهارشنبه در سخنانی بیان داشت ...