دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۰:۵۹Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلاح شکاری»

رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۰    
اگر سارقی وارد منزل شود و صاحبخانه با اطلاع از ورود او در جایی کمین کند و غافلگیرانه با چوبی بر سر او بکوبد یا با سلاح شکاری خود او را هدف قرار دهد و موجب قتل وی شود، به رغم تصورات عامیانه مذکور، در چنین مواردی نیز صاحبخانه مسئول پرداخت دیه خواهد بود.
وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
در پی یک فقره قتل مربوط به جوان 29 ساله در تاریخ 22 آبان امسال در حوالی پارک بانو با سلاح شکاری در شهرستان ایذه حادث شده بود. با اقدامات پلیسی و تحقیقات لازم توسط پلیس آگاهی دو نفر قاتل مورد شناسایی قرار گرفتند. با دستگیری قاتلان یک جوان 29 ساله در ایذه راز جنایت پارک بانو فاش شد. ...
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۱    
کشف 5 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری 5 متهم و کشف 5 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در این شهرستان خبر داد. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس حفاظت محیط زیست علی آبادکتول گفت: شکارچیان غیرمجاز دهنه زرین گل علی آباد، دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
محمودآباد- فرمانده انتظامی محمودآباد از دستگیری عامل تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد گفت: یک سوداگر مرگ در حین معامله موادمخدر در "شهرکرد" دستگیر و یک کیلو و 500 گرم تریاک و یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- 19قبضه انواع سلاح شکاری به همراه سایر ادوات شکار در کازرون فارس کشف شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۰    
اگر صاحبخانه ای با اطلاع از ورود سارقی به منزلش در مکانی کمین کند و غافلگیرانه با چوب یا وسیله سختی بر سر او بکوبد یا با سلاح شکاری خود او را هدف قرار دهد و موجب قتل وی شود، در چنین مواردی صاحبخانه مسئول پرداخت دیه خواهد بود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۲    
رییس اداره حفاظت محیط زیست سیاهکل از کشف و ضبط هفت قبضه سلاح شکاری به همراه 2 طاقه قرقاول دراین شهرستان خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
در بازرسی از مخفیگاه متهمان 2 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز ، تعداد 200 عدد فشنگ شکاری، چندین قبضه سلاح سرد (چاقو، دشنه، قمه...) و 2 دستگاه خودرو به کار رفته در تیراندازی ها کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست نهاوند گفت: با حضوربه موقع ماموران محیط زیست تلاش دو شکارچی متخلف که قصد شکار در منطقه کوهستانی تازناب نهاوند را داشتند ناکام و یک قبضه سلاح شکاری از آنان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت 32 قبضه سلاح شکاری از شکارچیان غیرمجاز درشهر های آمل، بابل، نور، فریدونکنار، ساری و بهشهر کشف وضبط کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست سیاهکل : 7 قبضه سلاح شکاری ، همراه لاشه 2 قرقاول در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان های گرگان و آق قلا از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در تالاب صوفی کم آق قلا خبر داد و گفت که از متهمان لاشه 13 قطعه مرغابی وحشی، سه قبضه سلاح شکاری تک لول و دولول، مقادیری فشنگ ساچمه زنی و ادوات شکار کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست شهرستان نهاوند از شناسایی دو شکارچی متخلف به همراه یک قبضه سلاح شکاری در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی سرخس از کشف یک دستگاه خودرو سرقتی تو یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز وسط مرزبانان این یگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته 6 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در سطح شهرستان لردگان کشف و با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در شهرستان اردل 3 فروشنده مواد مخدر دستگیر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی تالش از دستگیری عامل تیراندازی و درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: قاتل به علت اختلافات خانوادگی با استفاده از سلاح شکاری پس از شلیک به پدر و مادر همسرش، آنان را به قتل رساند و بردار همسرش را راهی بیمارستان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست کردکوی از دستگیری چهار شکارچی غیرمجاز در ارتفاعات جنوبی این شهرستان در محدوده روستای چمن ساور خبر داد و گفت که از متهمان لاشه چندین قطعه کبک، یک قبضه سلاح شکاری دولول و 2 قبضه اسلحه بادی کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروشندگان سلاح در فضای مجازی و کشف 5 قبضه سلاح شکاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروشندگان سلاح در فضای مجازی و کشف پنج قبضه سلاح شکاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از دستگیری 3 نفر از عاملان درگیری و اخلال در نظم عمومی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست متخلفان شکار و صید را در شهر های آمل، بابل، کیاسر و بهشهر همراه با 10 قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود گفت: پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد، فردی به علت اختلافات شخصی با 2 نفر ضمن تیراندازی به واحد صنفی یکی از آن ها فرد دیگر را با یک شلیک گلوله سلاح شکاری مجروح و از محل متواری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نزاع گروهی در روستای نقدی علیا شهرستان مشگین شهر که همراه با شلیک گلوله از سلاح شکاری همراه بود، موجب مجروح شدن هشت نفر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رامیان- فرمانده انتظامی رامیان از کشف پنج قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سهل انگاری در نگهداری و استفاده از سلاح شکاری در منزل سبب شلیک تیر از سمت پسربچه 10 ساله دارای معلول ذهنی به خواهر 17 ساله اش در یکی از روستاهای شهرستان محلات شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آبادان از کشف پنج قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و دستگیری پنج متهم در این زمینه خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
پسر بچه هشت ساله در هنگام بازی با سلاح شکاری خواهر جوانش را با سلاح شکاری مورد اصابت گلوله قرار داد. به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی شهرستان محلات (استان مرکزی) گفت: یک دختر جوان ساکن مناطق روستایی این شهرستان به علت سهل انگاری در استفاده از سلاح شکاری جان خود را از دست داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: یک دختر جوان ساکن مناطق روستایی این شهرستان به علت سهل انگاری در استفاده از سلاح شکاری جان خود را از دست داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس حفاظت و اطلاعات تیپ 40 اردبیل و سراب گفت: با تلاش های صورت گرفته جهت رفاه دارندگان سلاح شکاری مجاز شعبات اسلحه و مهمات در سه شهرستان استان اردبیل راه اندازی شده است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۶:۵۶    
به گزارش گروه حوادث اول فارس ، رسیدگی به این پرونده زمانی آغاز شد که فردی در تماس با پلیس استان فارس خبر داد جسد زنی را در منطقه ای کم تردد یافته است. وقتی کارآگاهان به محل حادثه رفتند، مشاهده کردند این زن جوان با شلیک گلوله از سلاح شکاری از پا درآمده است. ...
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان با اشاره به انهدام باند قاچاق سلاح در عملیات مشترک پلیس "قم و فارس" از کشف 38 قبضه سلاح شکاری در این رابطه خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد زاهدانی خواهرش را با سلاح شکاری به قتل رساند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: بر اساس برآوردهای مطالعاتی و اجتماعی انجام گرفته موضوع نزاع و درگیری و آسیب ها و ابزارهای وابسته به آن از جمله خشونت،عصبانیت،استفاده و نگهداری سلاح های شکاری یکی ازاولویت های جرایم در سطح استان و حتی کشور بوده که در ابعاد خیلی ضعیف به آن پرداخته شده و مورد ارزیابی و واکاوی قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ماموران نیروی انتظامی با انجام معامله صوری،موفق به دستگیری یک فروشنده سلاح شکاری در آمل شدند.
خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: صبح امروز و با استفاده از سلاح شکاری، پدری پس از به قتل رساندن زن و 2 فرزندش به زندگی خودش نیز با اسلحه شکاری پایان داد. ...
ایسنا نوشت: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت: با تلاش محیط بانان، 385 شکارچی متخلف که قانون را زیر پا گذاشتند، دستگیر شدند. ساسان اکبری پور گفت: از ابتدای پاییز امسال تاکنون با تلاش محیط بانان، 385 شکارچی متخلف که قانون را زیر پا گذاشتند و با وجود ممنوعیت شکار ...
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از کشف 30 قبضه سلاح شکاری و انهدام باند خرید و فروش سلاح و مهمات غیر مجاز در شهرستان "سوادکوه" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست کردکوی از دستگیری دو نفر شکارچی متخلف و کشف و ضبط سلاح شکاری در منطقه جنگلی کردکوی و ارتفاعات چمن ساور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
متخلفان شکار و صید به همراه 32 قبضه سلاح شکاری در شهرستان های آمل، بابل، محمودآباد، ساری، کیاسر و بهشهر دستگیر شدند.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کازرون گفت: در دی ماه گذشته 16 قبضه انواع سلاح شکاری مجاز و غیرمجاز و 86 قطعه پرنده شکاری به همراه سایر ادوات شکار کشف و ضبط شد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز : عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهوری گفت: از هزاران تقابل محیط بان و شکارچی، الان به سالانه 5 تا 6 مورد رسیده ایم، عده ای از شکارچیان غیرمجاز ارشادناپذیرند. پس اگر محیط بان در این موارد مسلح نباشد، قطعا کشته خواهد شد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: عیسی کلانتری رییس سازمان محیط زیست با اشاره به وضعیت شکار حیوانات در ایران گفت: در شرایط اقتصادی کنونی به خصوص در مناطق دورافتاده روستایی، افراد برای تامین گوشت به سوی حیوانات بی زبان هجوم می آورند! بخشی از گفگتو با کلانتری: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دو شکارچی متخلف در شهرستان های ساری و آمل به همراه دو قبضه سلاح شکاری بازداشت شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهوری گفت: از هزاران تقابل محیط بان و شکارچی، الان به سالانه 5 تا 6 مورد رسیده ایم، عده ای از شکارچیان غیرمجاز ارشادناپذیرند. پس اگر محیط بان در این موارد مسلح نباشد، قطعا کشته خواهد شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 6 قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در تهران کشف شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف 11 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در ارومیه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 11 قبضه سلاح شکاری قاچاق در این شهرستان شناسایی و 2 متهم در این خصوص دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت املش 11 قبضه سلاح شکاری را در این شهرستان کشف و ضبط کردند.