چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۵:۰۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «سلاح شکاری»

اگر سارقی وارد منزل شود و صاحبخانه با اطلاع از ورود او در جایی کمین کند و غافلگیرانه با چوبی بر سر او بکوبد یا با سلاح شکاری خود او را هدف قرار دهد و موجب قتل وی شود، به رغم تصورات عامیانه مذکور، در چنین مواردی نیز صاحبخانه مسئول پرداخت دیه خواهد بود
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام باند قاچاقچیان اسلحه در کرمانشاه و کشف 50 قبضه سلاح شکاری از آنان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران: 17 متخلف شکار و صید به همراه 16 قبضه سلاح شکاری در شهر های مختلف استان دستگیر شدند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
جواهردشتی، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سیاهکل از دستگیری شکارچیان غیرمجاز به همراه 16 قطعه کبک و 3 قبضه سلاح شکاری در این شهرستان خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : درگیری مسلحانه با سلاح شکاری مربوط به ارازل و اوباش فروشنده موادمخدر بود که در کمربندی جنوبی شهر ساری رخ داد
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت اعضای باند فروش سلاح در تهران و کشف پنج قبضه سلاح جنگی، دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه 63 فشنگ جنگی انواع کلت از آنها خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از کشف 5 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بندرترکمن- فرمانده انتظامی ترکمن از کشف 35 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا در نشست خبری هفته گرامیداشت ناجا گفت:در نیمه نخست سال جاری 30 کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی و 20 قبضه سلاح شکاری بدون پروانه و غیرمجاز در شهرستان آستارا کشف شده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی آستارا گفت: امسال 30 کیلوگرم مواد مخدر و 20 قبضه اسلحه شکاری بدون پروانه و غیرمجاز کشف شده و توقیف این اقلام نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب 100 و 186 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رییس اداره حفاظت محیط زیست خلخال گفت: تا اطلاع ثانوی صید و شکار پرندگان وحشی در منطقه ممنوع بوده و از صدور هرگونه پروانه شکار پرندگان برای دارندگان سلاح شکاری دارای مجوز حمل خودداری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران انتظامی استان طی 48 ساعت گذشته 22 سارق را با 43 فقره سرقت، دستگیر کردند و موفق به کشف 3 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در شهرستان های فارسان و کوهرنگ شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۴    
ابراهیمی گفت: در راستای برخورد با شکارچیان غیرمجاز درصد قابل توجهی کشف سلاح شکاری در مناطق مرزی امسال به ثبت رسیده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ “سردار علیزاده” روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی خبری مبنی بر قاچاق سلاح و مهمات، ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ایست بازرسی “دارلک” به یک دستگاه وانت سایپا که اقدام به بارگیری سلاح شکاری غیرمجاز از شهرستان های اطراف کرده و قصد عبور از بیراهه های اطراف ایست ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری پلیس: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: فردی که همسر خود را بر اثر اختلافات خانوادگی با سلاح شکاری دست ساز در شهرستان نهبندان به قتل رسانده بود کمتر از 24 ساعت از وقوع قتل دستگیر شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس- فرمانده انتظامی گنبدکاووس از کشف 10 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبرداد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان تیران وکرون از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری 16 خرده فروش افیونی و معتاد و کشف سه قبضه سلاح شکاری غیرمجاز خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۴    
گیلان- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 120 قبضه سلاح شکاری از متخلفان کشف شد گفت: با هرگونه شکار غیرمجاز قاطعانه برخورد می کنیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
درحال حاضر تعداد سلاح های شکاری موجود در کشور از میزان آماری که سازمان محیط زیست از تعداد حیوانات در مناطق حفاظت شده و غیرحفاظت شده خود می دهد، پیشی گرفته است، به طوری که چندین اسلحه در کمین یک حیوان است و به ازای هر حیوان چندین اسلحه برای شکار وجود دارد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شادگان گفت: این 2 شکارچی غیر مجاز 6 پرنده کبوتر قمری را در زیستگاه های تالاب بین المللی شادگان صید کردند. به گزارش تابا ؛رحیم مجدمی افزود: از این متخلفان ضمن کشف این 6 قطعه پرنده، 2 قبضه سلاح شکاری به عنوان ابزار ارتکاب جرم نیز کشف وضبط شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 120 قبضه سلاح شکاری از متخلفان کشف شد گفت: با هرگونه شکار غیرمجاز قاطعانه برخورد می کنیم.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران یک هفته گذشته حین گشت و کنترل در شهرهای آمل ، بابل ، کیاسر ، ساری وبهشهر 21 شکارچی غیرمجاز را به همراه 21 قبضه سلاح شکاری و لاشه چندین قطعه پرنده دستگیر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - ماموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران یک هفته گذشته حین گشت و کنترل در شهرهای آمل ، بابل ، کیاسر ، ساری وبهشهر 21 شکارچی غیرمجاز را به همراه 21 قبضه سلاح شکاری و لاشه چندین قطعه پرنده دستگیر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رییس اداره حفاظت محیط زیست خلخال از کشف و ضبط 2 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در بخش شاهرود این شهرستان خبر داد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۳    
محمدحسین صالحی از افزایش سلاح های شکاری غیر مجاز در استان برای شکار حیات وحش خبر داد و گفت: طی نیمه نخست امسال 12 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، یک قبضه سلاح جنگی و 29 قبضه سلاح شکاری مجاز که حیات وحش استان را شکار کرده بودند، کشف شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست متخلفان شکار و صید در پنج شهر مازندران را به همراه 11 قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان در استان ایلام گفت: یک نفر در روستای چشمه ماهی بخش جزمان از توابع شهرستان هلیلان مادر و برادر خود را به دلیل داشتن اختلاف خانوادگی کشت و 2 نفر را زخمی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، از کشف و ضبط 38 قبضه سلاح در جریان برخورد با متخلفان شکار غیرمجاز در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران هنگام گشت و کنترل در شهر های آمل، نور، بابل، فریدونکنار و بهشهر متخلفان شکار، صید و قاچاق چوب را به همراه 8 قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۴    
زنجان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان گفت: هفت قبضه سلاح شکاری از 9 شکارچی متخلف که اقدام به شکار کرده بودند کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - محیط زیست مازندران اعلام کرد؛ شکارچی غیرمجازی که تصاویر سلاح شکاری و حیوانات شکار شده را در فضای مجازی منتشر می کرد ، دستگیر شده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های دریافتی از بابل این پسر که 19 سال داشت سال گذشته نیز در کنکور شرکت کرده و موفق به کسب رتبه مورد نظرش نشده بود و همه امیدش کنکور سراسری امسال بود که این بار هم به هدفش نرسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایذه گفت: 2 شکارچی غیرمجاز کبک به همراه 2 قبضه سلاح شکاری در این شهرستان دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران از دستگیری پنج شکارچی غیرمجاز به همراه تعداد سلاح شکاری و لاشه پرندگان طی یک هفته گذشته خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دهلران گفت :از ابتدای سال جاری تاکنون یگان حفاظت محیط زیست 9نفر از متخلفین در شهرستان دستگیر و4 قبضه سلاح شکاری از آنها کشف و ضبط و متهمین را به مراجع قضایی معرفی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لردگان از کشف 8 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در سطح این شهرستان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا؛ سرهنگ سیدمحسن تقی زاده دوشنبه شب اظهار داشت : پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در خصوص نزاع منجر به قتل خانمی جوان به هویت (ف.م)32ساله از طریق تیراندازی با سلاح شکاری توسط همسایه در یکی از مناطق آبادان بلافاصله عوامل انتظامی110 در محل حاضر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران از دستگیری 24 شکارچی غیرمجاز به همراه 23 قبضه سلاح شکاری طی یک هفته گذشته در این استان خبر داد.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش بخش حوادث سایت خبرمهم ، سردار غلامرضا جعفری صبح امروز (12 شهریورماه) در جمع خبرنگاران، در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام وقوع یک فقره درگیری مسلحانه محیط بانان با شکارچیان غیرمجاز، بلافاصله مأموران به محل حادثه اعزام شدند. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها – مرکزی- فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و کشف 87 سلاح شکاری در عملیات مشترک ماموران پلیس امنیت عمومی استان های مرکزی و لرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - اگرچه طبیعت و حیات وحش مازندران در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورا از دست شکارچیان غیرمجاز در امان نبود، اما با هوشیاری ماموران یگان حفاظت محیط زیست چند تن از متخلفان شکار و صید به همراه چندین قبضه سلاح شکاری دستگیر شدند.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست بردسکن گفت: بر اساس گزارشهای واصله متهمین مبادرت به شکار و فروش گوشت حیوانات وحشی می نمودند که پس از اخذ نیابت قضایی در بازرسی از منزل متخلفین اجزاء مربوط به 3 راس قوچ و میش وحشی کشف شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ غلامرضا شهرکی فرمانده انتظامی شهرستان هامون، از قتل مردی 55 ساله در یکی از محلات شهرستان هامون خبر داد و گفت: مقتول از ناحیه پهلو و شکم مورد اصابت گلوله سلاح شکاری قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره پارک ملی کرخه، گفت: در این عملیات دو نفر دستگیرشدند و از آنان لاشه سه قطعه پرنده حمایت شده دراج، سه قطعه پرنده تیهو و دو قطعه قمری یاکریم به همراه یک قبضه سلاح شکاری دولول و تعداد 160 عدد فشنگ کشف و ضبط گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهر های آمل، بابل، ساری و نکا 11 متخلف را به همراه 9 قبضه سلاح شکاری و یک عددلنسر دستگیر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان از ورود پیش قراولان پرندگان مهاجر به تالاب های استان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 60 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در استان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایلام از دستگیری چهار نفر متخلف شکار و صید و کشف دو قبضه سلاح شکاری ساچمه زنی در این شهرستان خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: درگیری طایفه ای روز دوشنبه در روستای قره کهریز از توابع خمین یک کشته و 11 مصدوم بر جای گذاشت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۲:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حمیدرضا بهاروند فرمانده انتظامی شوش از شناسایی و دستگیری قاتل فراری کمتر از 48 ساعت توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد. وی در بیان جزییات این خبر گفت: 23 مرداد ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره قتل با سلاح شکاری در یکی از روستاهای این شهرستان ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ارومیه گفت: سارق حرفه ای در این شهرستان همراه با سلاح شکاری و پنج تیر فشنگ دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.