چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۷:۲۰Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساچمه»

عصر ایران   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس حفاظت از محیط زیست شاهرود از کشف دو لاشه گوسفند وحشی از این شکارچیان خبر داد و گفت: یک تفنگ شکاری ساچمه ای نیز از این گروه شکارچیان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران -ایرنا - وزیر دادگستری با اشاره به برخی مشکلات موجود در پرونده های خسارات تفنگ های ساچمه ای گفت: در این پرونده ها به نظر می رسد عمق جراحات نیز باید در تعیین خسارت مورد توجه قرار گیرد چرا که گاهی شاهد هستیم برای صدمات وارده به یک عضو دیه های متعدد در نظر گرفته می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سرگرد محمد زیدی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: روز گذشته ماموران پایگاه چهارم سازمان اطلاعات پلیس تهران خبری را در خصوص شرارت 2 اراذل و اوباش با استفاده از سلاح سرد و تفنگ ساچمه ای دریافت کردند و خبر اولیه حاکی از این بود متهمان علاوه بر قدرتنمایی با سلاح [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی، از دستگیری 5 گروه متخلف زیست محیطی به همراه کشف و ضبط 3 قبضه سلاح (2 قبضه ساچمه زنی و 1 قبضه گلوله زنی)، و سایر ادوات شکار و صید در طول هفته جاری در این شهرستان خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۳    
فارس_ رییس حفاظت محیط زیست شهرستان قیروکارزین با بیان خبر کشف و ضبط دو قبضه سلاح غیر مجاز شکاری در این شهرستان اظهار داشت: د و قبضه سلاح غیر مجاز از نوع ساچمه زنی تک لول غیر مجاز دست ساز با چند فشنگ مربوطه و پنج تیر پران غیر مجاز با چندین فشنگ ساچمه زنی از متخلفین شکار و صید کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بین آنهمه پیکر شهید بزرگسال که توی کیسه های مشکی گذاشته شده ، پیدا کردن یک جنازه کوچک کار سختی است. نازنین فاطمه چهار سال بیشتر ندارد. بدنش همین طوری نحیف و کوچک است، چه برسد که ترکش ها و ساچمه ها بدنش را کوچک تر هم کرده باشند.
صمت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نقره یا سیم یکی از عناصر شیمیایی با علامت Ag می باشد. نقره فلزی سفید رنگ، نرم و براق است، که ما بین تمام عناصر، بالاترین میزان رسانایی الکتریکی و در بین تمام فلزات بیشترین میزان رسانایی گرمایی را دارا می باشد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دو قبضه سلاح گلوله زنی و ساچمه زنی و ادوات شکار و صید کشف و متخلفان دستگیر شدند. سایت پیام گوی سمنان نوشت: رئیس اداره محیط زیست دامغان از کشف شش لاشه قوچ و میش از منزل یک شکارچی در دامغان خبر داد و گفت: متخلفان شناسایی و همگی دستگیر شدند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
طی راه بندان شبانه سه نفر به همراه تعداد زیادی ادوات مخصوص شکار شامل اسلحه تک لول غیر مجاز و دو عدد قشنگ (یک عدد چارپاره غیرمجاز و یک عدد ساچمه زنی) و تجهیزات کشف اشیای عتیقه دستگیر شدند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در راستای گشت و کنترل و جلوگیری از تخلفات شکار و صید، محیط بانان منطقه حفاظت شده البرز جنوبی موفق به دستگیری یک نفر متخلف شکار و صید شدند. این متخلف که به قصد شکار غیرمجاز وارد منطقه شده بود، با هوشیاری و اقدام به موقع و پیش از اقدام به هرگونه شکار توسط محیط بانان استان البرز دستگیر شد ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعه 02/11/13 ، (اخبار رسمی) : بلبرینگ شیار عمیق نوعی بیرینگ غلتشی است که از ساچمه های استوانه ای استفاده می کند. ساچمه های استوانه ای در شیارهای حلقه داخلی و خارجی قرار می گیرند. بلبرینگ شیار عمیق برای تحمل بارهای شعاعی و محوری بالا مناسب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرایاالقدس تصاویری از خط تولید بمبهای ساچمه ای خودش منتشر کرد.
با مردم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
شعبه 26 دیوانعالی کشور در تاریخ شانزدهم دی ماه حکم قتل عمد مهران سماک توسط فرمانده سابق نیروی انتظامی بندر انزلی را با استناد به نظریه کارشناسان فراجا، نقض و پرونده را برای بررسی مجدد به دادگاه نظامی استان قزوین ارجاع داده است.
یافته   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : حوادث فرمانده انتظامی استان از دستگیری قاتل کمتر از 2 ساعت در شهرستان کوهدشت خبر داد . به گزارش خبرنگار خبرگزاری پلیس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ترور جسم ها یکسوی ماجراست و باید ترور ذهن ها را نیز مورد توجه قرار داد. آیا می توان منکر این شد که به طور شبانه روز ترکش و ساچمه بمب های رسانه ای دشمن ذهن و روح نوجوانان و جوانان ما را هدف می گیرد؟
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
پس از ایست و بازرسی از یک دستگاه خودرو نیسان 3 نفر شکارچی غیرمجاز به جرم شروع به شکار در منطقه حفاظت شده دستگیر و از آنان یک قبضه اسلحه ساچمه زنی فاقد مجوز حمل سلاح، یک دستگاه دوربین چشمی و 3 قبضه چاقو کشف و ضبط شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به حادثه تروریستی کرمان گفت: تا به این لحظه 35 نفر در این پرونده دستگیر شده اند و از محل مهیا شده برای اقدامات بعدی تروریستی اقلام و ابزار ساخت جلیقه های انتحاری و وسایل الکترونیک و پودر های ساخت بمب و ساچمه های بسته بندی شده کشف شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: حکم پرونده قتل مهران سماک با نظر دیوان عالی کشور نقض و برای رسیدگی مجدد به شعبه هم عرض ارسال شده است. به گزارش ایسنا، 8 آذر 1401 بعد از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا در جام جهانی ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، 8 آذر 1401 بعد از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا در جام جهانی، فردی به نام مهران سماک بر اثر اصابت گلوله ساچمه ای در بندر انزلی فوت کرد که در رابطه با این موضوع پرونده قضایی برای یک مقام سابق انتظامی شهرستان بندر انزلی در دادسرای نظامی استان تشکیل شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۳   + ۷۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، 8 آذر 1401 بعد از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا در جام جهانی، فردی به نام مهران سماک بر اثر اصابت گلوله ساچمه ای در بندر انزلی فوت کرد که در رابطه با این موضوع پرونده قضایی برای یک مقام سابق انتظامی شهرستان بندر انزلی در دادسرای نظامی استان ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۷:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رکنا: پلیس مشهد عاملان وحشت آفرینی های شبانه را که به اشباح سیاه معروف شده بودند،در حالی به دام انداخت که بررسی ها نشان داد : 3 تن از آنان که جنجال های دلهره آور را رقم می زدند، دانشجوی پزشکی هستند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۶:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روز چهارشنبه 2 نفر در محله چالسرا شهر ایلام با هم درگیر شده بودند که یک نفر از آنها با سلاح ساچمه زنی به سمت نفر دیگر تیراندازی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست یگان حفاظت محیط زیست استان یزد گفت: سه نفر شکارچی با یک قبضه اسلحه ساچمه زنی در زیستگاه تصفیه خانه یزد دستگیر شدند.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۱:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت : تیراندازی دو نفر به سمت هم منجر به کشته شدن دختر 6 ساله و زخمی شدن مادرش شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۱    
در حادثه کرمان تروریست ها از ساچمه هایی در بمب ها استفاده کرده بودند که بیشترین آسیب به مردم و بیشترین تعداد شهدا نیز توسط همین ساچمه ها اتفاق افتاده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مجوز حمل سلاح و مهمات شکاری نوع سلاح ساچمه زنی تک لول کالیبر 12 شماره سلاح83600311 مدل چخماقی ساخت ترکیه به نام مهدی دولتی نام پدر مسعود مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می باشد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۸:۳۴    
افراد مسلح به استودیوی یک شبکه تلوزیونی اکوادور که در حال پخش زنده بود، یورش بردند. این افراد که نقاب بر صورت داشتند، با سلاح ساچمه ای، مسلسل، نارنجک و دینامیت به پخش زنده یک برنامه خبری در شبکه تی سی اکوادور هجوم بردند. پلیس همه این افراد را بازداشت کرد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاور امور شاهد و ایثارگران وزیر آموزش و پرورش درخصوص یکی از دانش آموزان مجروح در حادثه تروریستی کرمان گفت: به صورت دقیق مطلع هستیم که امیرمهدی ده دهی به دلیل وجود ساچمه در مغزش به تهران منتقل شده و در کماست.
مشاور امور شاهد و ایثارگران وزیر آموزش و پرورش درخصوص یکی از دانش آموزان مجروح در حادثه تروریستی کرمان گفت: به صورت دقیق مطلع هستیم که امیرمهدی ده دهی به دلیل وجود ساچمه در مغزش به تهران منتقل شده و در کماست. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۷۰ سایت دیگر  
پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) امروز سه شنبه 19 دی ماه در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۲    
فارس_ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز گفت: در 72 ساعت گذشته، طی عملیات مشترک یگان حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز و منطقه حفاظت شده مله گاله 3 قبضه اسلحه ساچمه زنی در تالاب مهارلو، مقدار 150 کیلو گرم هیزم جنگلی بلوط، 100 کیلو گرم شیرین بیان در منطقه حفاظت شده مله گاله کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو نفر که با تهدید سلاح سرد و کلت ساچمه ای اقدام به زورگیری از مردم در غرب تهران کرده بودند، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری و انهدام باند 6 نفره توزیع مواد مخدر، کشف چهار کیلوگرم شیشه و یک قبضه سلاح ساچمه زن با تلاش ماموران کلانتری 173 امین آباد این شهرستان خبر داد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۸:۲۷    
ساعت 24- عملیات انتحاری تروریستی در کرمان تشابه زیادی با عملیات انتحاری طالبان و تحریک طالبان طی سالهای اخیر در پاکستان دارد؛ به ویژه دو زمانه بودن آن و استفاده از ساچمه به منظور تلفات بیشتر انسانی که اوج قساوت و تنفر ایدئولوژیک و فرقه گرایانه را نشان می دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۶:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عملیات انتحاری تروریستی در کرمان تشابه زیادی با عملیات انتحاری طالبان و تحریک طالبان طی سالهای اخیر در پاکستان دارد؛ به ویژه دو زمانه بودن آن و استفاده از ساچمه به منظور تلفات بیشتر انسانی که اوج قساوت و تنفر ایدئولوژیک و فرقه گرایانه را نشان می دهد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی در صحبت های خود اظهار کرد: تلاش کردیم با وجود همه مشکلات در کنار ورزش قهرمانی به ورزش همگانی هم توجه کنیم. در این مدت 62 بار فقط سفر استانی داشتم ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از ساچمه هایی که تروریست ها در بمب ها استفاده می کردند و بدین وسیله آمار تلفات را بالا می بردند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مجوز حمل سلاح و مهمات شکاری 1 لول ساچمه زنی ته پر کالیبر 12 به شماره سلاح 8404396 - N1 مدل کوسه ساخت ایران به نام نعمت اله نیکوئی فرزند ابراهیم مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می باشد
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۲:۰۶    
صدای انفجار اول که بلند شد، مردم به جای اینکه فرار کنند، به سمت محل انفجار دویدند تا کمک کنند و همان موقع انفجار دوم اتفاق افتاد. تعداد بچه ها زیاد بود، جسم کوچک شان توان مقابله با ساچمه های این بمب ها را نداشت...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه اجتماعی: تروریست های داعش عصر روز چهارشنبه هم زمان با مراسم چهارمین سالگرد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، در گلزار شهدای کرمان به فاصله 10 دقیقه دو انفجار تروریستی انجام دادند و عده ای را به خاک و خون کشیدند؛ انفجاری ها حاوی ساچمه بود که باعث افزایش شمار شهیدان و مصدومان شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۱:۲۷    
ساچمه های ریزی داشتند که هر کدام شان به اندازه یک ترکش قدرت داشت و اطراف خود را نابود می کرد. تمام سنگر های عراقی، مثل سنگر های دوشکا، دو لول، آرپی جی، انفرادی و اجتماعی نابود شدند
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین تصاویر منتشر شده از عوامل و تجهیزات عملیات تروریستی کرمان و چینش ساچمه ها درکنار جلیقه های انتحاری برای افزایش میزات تلفات .
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از ساچمه های مرگباری که تروریست ها در عملیات خونین کرمان استفاده کرده بودند منتشر شده است.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۲۰:۰۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهور ابراز داشت: بی تردید عملیات تروریستی در گلزار شهدای کرمان کار صهیونیست هاست زیرا بمب منفجر شده پیشرفته و با ساچمه های فراوان بود که از یک جلیقه انفجاری موج بیشتری داشت و شمار زیادی از افراد را هدف قرار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۰    
بر اساس تازه ترین تصاویر، ترکش های مورد استفاده از انفجار تروریستی کرمان، مشخصاً ساچمه بوده است. جنس و ابعاد این ساچمه ها را از نمای نزدیک می بینید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: بی تردید عملیات تروریستی در گلزار شهدای کرمان کار صهیونیستهاست زیرا بمب منفجر شده پیشرفته و با ساچمه های فراوان بود که از یک جلیقه انفجاری موج بیشتری داشت و شمار زیادی از افراد را هدف قرار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین تصاویر، ترکش های مورد استفاده از انفجار تروریستی کرمان، مشخصاً ساچمه بوده است. جنس و ابعاد این ساچمه ها را از نمای نزدیک می بینید.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از آثار باقی مانده از انفجار و ترکش های ساچمه ای حادثه تروریستی کرمان را . منبع: ایسنا 266 33
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۲۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مجموعه بمب هایی که معمولاً توسط تروریست ها در کشورهایی چون عراق، سوریه، افغانستان و پاکستان استفاده شده، حاوی مقدار قابل توجهی مواد منفجره دست ساز بوده که در میان آنها حجم بالایی ساچمه قرار داده می شود. بدین ترتیب بمب همچون یک سلاح شات گان عظیم عمل می کند و هرچه در اطرافش باشد، هدف قرار می دهد ...