پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۴۵Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محیط بان»

مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، کانال تلگرامی روزمرّگی های یک محیط بان با به اشتراک گذاشتن تصاویری نوشت: مشاهده یک یوز ماده با نام تلما، به همراه 4 قلاده توله اش در منطقه حفاظت شده توران در استان سمنان پیشتر جنسیت تلما ناشناخته بود که بدینصورت ماده بودن آن قطعی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۲    
چرا با رسیدن فصل پاییز خرس قهوه ای به حفاظت بیشتری نیاز دارند؟خرس قهوه ای آمل که 25شهریور بر اثر اصابت چارپاره فلج شد،اولین قلاده خرسی نیست که قربانی تعارض با روستاییان می شود.کمبود نیرو محیط بان نیز میدان را برای آسیب بیشتر به این گونه باز می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- تصاویری از آب خوردن کفتار راه راه آسیایی گونه ای ارزشمند و در حال انقراض که توسط دوربین دید در شب محیط بان گلستانی شکار شده است را ببینیم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان با آموزه های محیط بانی، محیط بان و همیار محیط بان می شوند. در این زمینه ما باید از روش های اختصاص سنجی جداشویم تا دانش آموزان ترغیب شوند و در این زمینه لازم است برای هر کتاب درسی یک پیوست محیط زیستی داشته باشیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
یوسف نوری گفت: دانش آموزان محیط بان و همیار محیط بان می شوند، بخشی از کارهایی که دانش آموزان ترغیب می شوند، این است که باید از روش های اختصاص سنجی جدا شویم و لازم است برای هر کتاب درسی یک پیوست محیط زیستی داشته باشیم.
آنا / ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان با آموزه های محیط بانی، محیط بان و همیار محیط بان می شوند. در این زمینه ما باید از روش های اختصاص سنجی جداشویم تا دانش آموزان ترغیب شوند و در این زمینه لازم است برای هر کتاب درسی یک پیوست محیط زیستی داشته باشیم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش به عنوان همیار محیط بان از سوی سازمان حفاظت محیط زیست انتخاب شد. در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری به عنوان همیار افتخاری محیط بان انتخاب شد و کارت همیاری را از علی سلاجقه ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
چندی پیش ویدئویی منتشر شد که نشان می داد عده ای با چماق و قمه در حالی که چوب جنگلی قاچاق به همراه داشتند از ایست و بازرسی جنگلبانی فرار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: استاندارد جهانی برای هر هزار هکتار مناطق حفاظت شده یک محیط بان است که با احتساب این آمار، محیط زیست استان کمبود محیط بان دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به اینکه سه بند موجود در قانون حمایت قضایی از محیط بانان برای شرایط کاری آن ها کافی نیست، گفت: اصلاح این قانون در دستور کار مجلس قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر محیط زیست چهارمحال و بختیاری از کمبود محیط بان در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: تنها 66 محیط بان در استان اردبیل مشغول حفاظت از 456 هزار هکتار مناطق تحت مدیریت و شکار ممنوع محیط زیست استان اردبیل هستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، سیده مریم محمدی گفت: این مجموعه کتاب به منظور افزایش سطح توانمندی و آگاهی محیط بانان و نیروهای یگان حفاظت به همت مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان سازمان حفاظت محیط زیست تهیه و تدوین شده است. [...]
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تماشاخانه ببینید| عصبانیت پادشاه انگلیس، این بار به خاطر جوهر خودنویس: دیگر نمی توانم تحمل کنم! ببینید | تصاویر آخرالزمانی از آتش سوزی در ایالت کالیفرنیای آمریکا فیلم های دیگر کانال عصر ایران در تلگرام عضویت در اینستاگرام عصر ایران ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تماشاخانه ببینید| عصبانیت پادشاه انگلیس، این بار به خاطر جوهر خودنویس: دیگر نمی توانم تحمل کنم! ببینید | تصاویر آخرالزمانی از آتش سوزی در ایالت کالیفرنیای آمریکا فیلم های دیگر کانال عصر ایران در تلگرام عضویت در اینستاگرام عصر ایران ...
سلامت نیوز / روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
پاراگلایدرسواری که ترجیح داد به جای گوش کردن به حرف بومی های کردکوی، پرواز در دل مه و هوای نامساعد را تجربه کند، آخرین پرواز خود را تجربه کرد و پنج روز تمام بالغ بر 300 نیروی امدادی، بومی و محیط بان را به جست وجوی خود کشاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند از دستگیری شکارچیان غیر مجاز و عامل تهاجم عمدی به محیط بان دماوند طی تعقیب و گریز در شهرستان پاکدشت خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست گفت: قاتل محیط بان برومند نجفی از مرز خارج نشده است و پیگیری ها برای دستگیری وی ادامه دارد.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۳    
نشست منطقه ای مدیران حفاظت محیط زیست کشور (منطقه سه) صبح امروز به میزبانی کرمان با حضور مدیران کل محیط زیست منطقه سه کشور، معاون سازمان ذیحساب و مشاور رئیس سازمان محیط زیست کشور در هتل پنج ستاره پارس برگزار شد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
انتشار ویدئویی از مکالمه طنزگونه و تلخ یک روستایی با روباه در فضای مجازی پربازدید شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست حفاظت محیط زیست استان کرمان از عدم وجود اداره محیط زیست در شش شهرستان استان کرمان سخن گفت و تصریح کرد: 14 پاسگاه محیط بانی در استان داریم که تعدادی به دلیل نبود نیروی انسانی غیر فعال هستند و با کمبود شدید نیرو مواجه هستیم و اکثر مناطق تحت حفاظت ما هیچ گونه پاسگاه حفاظتی و نیروی ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست از اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس در حاشیه مناطق تحت حفاظت این سازمان در سراسر کشور خبر داد. نورالله مرادی در گفت وگو با پانا در توضیح این خبر اظهار کرد: تمام مدارسی که در حاشیه مناطق تحت حفاظت سازمان محیط زیست قرار دارند ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
گرزه مار (از خانواده افعی) یک جغد کوچک را شکار کرده و می بلعد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: تله فیلم زندگی شهید تاج محمد باشقره محیط بان اهل روستای کوچک خارطوم گنبدکاووس با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و صدا و سیمای مرکز استان ساخته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۳    
ایسنا/همدان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از مساعد بودن حال محیط بان مومیوند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست برداشت آب های ژرف در سیستان و بلوچستان را آزمایشی دانست و گفت: معاونت علمی و فناوری باید گزارشی از این طرح به سازمان ارائه دهد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۴    
تهران (پانا) - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه سازمان از هیچ قصوری در پرونده قتل محیط بان برومند نجفی نمی گذرد، گفت جای سوال است که چرا قاتل محیط بان نجفی هنوز دستگیر نشده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۴    
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: به شدت با کمبود محیط بان در استان مواجه هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اگر بخواهیم به خوبی از طبیعت کشور حفاظت کنیم، باید تعداد محیط بانان 10 برابر شود، آنچه در بکارگیری محیط بانان مهم بوده، علاقه به شغل و طبیعت است، یعنی اگر فردی علاقمند نباشد، هرگز محیط بان کارآمدی نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست، تله فیلم محیط بان ترکمن، شهید تاج محمد باشقره ساخته می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: تفاهم نامه همکاری های مشترک میان اداره کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری با ادارات کل منابع طبیعی و دامپزشکی استان برای کنترل شیوع بیماری های حیوانی، رفع تعارضات بین حیات وحش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرزند مرحوم حشمت الله ملکی با ارسال فیلمی گوشه هایی از محبت پدرش به حیات وحش را به نمایش گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - پیکر محیط بان فقید "حشمت الله ملکی" صبح امروز(چهارشنبه) با حضور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست بر روی دستان جمعی از محیط بانان استان های غرب کشور تشییع و در بهشت زهرا(س) شهر تویسرکان آرام گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: محیط بان ایرانی، مخترع 6 دستگاه با ارزش است که 4 دستگاه نجاتگر طبیعت ایران است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، کانال تلگرامی روزمرگی های یک محیط بان به به اشتراک گذاشتن ویدئویی درباره علت نامگذاری روز ملی یوزپلنگ ایرانی در نهم شهریور نوشت: امروز نهم شهریور روز ملی یوزپلنگ ایرانی نامگذاری شده علت نامگذاری این روز حادثه دلخراشی بود که سال 73 در شهرستان بافق اتفاق افتاد؛ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۸    
پاسگاه شهید محیط بان غلامرضا جعفری در ذخیره گاه زیست کره توران افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا - معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با صدور پیامی درگذشت حشمت الله ملکی محیط بان منطقه حفاظت شده خانگرمز تویسرکان در استان همدان را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از انتقال محیط بان حامد مومیوند برای انجام مراحل درمانی به بیمارستان شهید مطهری تهران خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۶:۰۷    
به گزارش جام جم آنلاین ، محیط بانان آسان کشته می شوند، چون قانون هوای آنها را ندارد و تجهیزات و امکانات مناسبی نیز در اختیارشان قرار نمی گیرد. حوادث زیادی این بی توجهی ها را تایید می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۴۹    
ایسنا/همدان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: در جریان حادثه آتش سوزی که برای دو محیطبان منطقه حفاظت شده خانگرمز افتاد، نیروهای امدادی و هلال احمر در سریعترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند اما متاسفانه محیط بان "حشمت الله ملکی" در بیمارستان به دلیل شدت جراحات جان باخت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان اعلام کرد: وقوع حادثه برای دو محیط بان منطقه حفاظت شده خانگرمز تویسرکان به جان باختن یکی از آنها منجر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: آتش سوزی اتاقک محیط بانی در منطقه حفاظت شده خانگرمز تویسرکان منجر به فوت یکی از محیط بانان و مصدومیت یکی دیگر از پرسنل این سازمان(محیط بان) شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حادثه در منطقه خانگرمز استان همدان شهرستان تویسرکان باعث مرگ یک محیط بان شد، علت انفجار در دست بررسی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با اعلام وقوع حادثه برای دو محیط بان منطقه حفاظت شده خانگرمز تویسرکان و مرگ یکی از آنها گفت: علت حادثه در دست بررسی است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با غیرقانونی دانستن شیوه بدرقه مرحوم برومند نجفی در جلسه اعاده دادرسی در مجتمع قضایی کرمانشاه گفت: حدود دو هفته از ترور محیط بان نجفی می گذرد و با وجود این که هویت قاتل ایشان یعنی علی سلطان فلاحی کاملا معلوم است و هویت همدست او نیز مشخص شده است ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
14 مرداد 1399 برومند نجفی، 39 ساله محیط بان اهل کرمانشاه روستای چالابه و همکارانش در حوالی کوه های بیستون با خودرویی مواجه می شوند. گزارش رسیده بود یک گروه شکارچی در منطقه بیستون حضور دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه در حمایت قضایی از محیط بانان و موضوع حمل سلاح ابهاماتی وجود دارد و باعث شده آنها نتوانند به صورت صحیح حمایت شوند و وظیفه خود را انجام دهند ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ، رمضانعلی پور رستمی با اشاره به اینکه پارک محیط بان اولین پارک طبیعی کشور است که حیوانات در آن در قفس نیستند و به صورت آزاد زندگی می کنند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کارگردان مستند "چوپان های عاشق" می گوید که 30 سال محیط بان بوده و پس از آن وارد دنیای فیلمسازی می شود.