دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۲۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای پاک»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت نفت اعلام کرد؛ در راستای اجرای قانون هوای پاک و تعهد خود مبنی بر تامین و عرضه بنزین و گازوییل با استاندارد ملی، هم اکنون روزانه 79 میلیون لیتر بنزین و 54 میلیون لیتر گازوییل با استاندارد یورو 4 (در سراسر کشور و تمامی کلانشهرها) توزیع می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اراک- توقف مصرف سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی شازند باید یک اقدام همیشگی باشد چرا که مردم شهرهای اراک و شازند برای هوای پاک و بدون آلودگی لحظه شماری می کنند.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۸    
مازوت سوزی یا نسل کشی؟سوال اینجاست؟ در این دوره اگر بگوییم مسئولین از قوانین هوای پاک و تاثیرات منفی آلودگی هوا بر مردم و محیط زیست اطلاعی ندارند اشتباه است، مسئولین بهتر از همه می دانند چه بلایی بر سر مردم آمده و می آید. گویا منافعی فراتر از سلامت مردم وجود دارد. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کیفیت امروز با شاخص 77 در وضعیت قابل قبول و سالم قرارگرفته است؛ همچنین کیفیت هوای ایستگاه سرافرازان برای سومین روز متوالی در شرایط پاک قرار دارد. ...
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت امروز به رغم افزایش غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 89 در شرایط سالم قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت در هشت روز نخست اسفند 99 سالم بوده و با توجه به شرایط جوی پیش بینی می شود این شرایط در روزهای آینده نیز ادامه یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای روز جمعه مشهد با کاهش حجم آلاینده ها نسبت به دیروز در شرایط پاک قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۵    
هوای کلانشهر اصفهان امروز در برخی مناطق پاک است.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۹    
اشاره: موضوع آلودگی هوا در پایتخت، موضوع تازه ای نیست. سال های متوالی است که مردم کلان شهر تهران با این موضوع دست وپنجه نرم می کنند. نکته جالب توجه در این سال ها این است که درباره علت آلودگی هوا در تهران اتفاق نظری وجود نداشته و ندارد ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - با حضور سرهنگ همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور؛ پویش سه شنبه بدون خودرو و تقدیر از موتورسیکلت سواران قانونمند در منطقه21 برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مصرف سوخت مازوت در نیروگاه شازند از صبح امروز متوقف شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- هدف از برگزاری کارگاه های آموزشی آلودگی هوا، روز هوای پاک، آشنایی دانش آموزان با مسائل زیست محیطی است. نشست مشترک آموزش و پرورش شهرستان ملارد و حفاظت محیط زیست شهرستان در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی مجازی دانش آموزان با عناوین، آلودگی هوا ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا عباسی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص اجرای قانون هوای پاک، گفت: در تیرماه سال 1396 قانون هوای پاک در مجلس شورای اسلامی مصوب شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای سه منطقه سرافرازان، سمزقند و شهید مفتح مشهد امروز چهارم اسفند ماه در وضعیت پاک قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس محیط زیست گفت: دلیل اصلی آلودگی هوا مازوت نیست و نهاد های زیادی از جمله خودروساز ها به قانون هوای پاک بی توجه هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۱    
تنفس هوای پاک برای حفظ سلامتی ضروری است! اما ممکن است برخی فکر کنند که داشتن هوای پاک در روزهایی که هوای کلانشهرها هر روز آلوده تر از دیروز است، تخیلی بیش نیست!
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که عزمی از سمت دولت نباشد پازل هوای پاک همیشه در پی یک کلمه به نام خودرو استاندارد لاینحل خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال اجرای مصوبه استقرار واحدهای صنعتی متقاضی در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی بدون نیاز به استعلام از محیط زیست، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: چنین مصوبه ای خلاف قانون هوای پاک است و ما در این زمینه نامه ای به وزیر اقتصاد نوشته ایم.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: خودروها در زمان شماره گذاری باید استانداردهای 58گانه محیط زیست و ایمنی را پشت سر بگذارند و خیلی از خودروهای تولید داخل یا به روز شده، این استاندارها را اخذ نکرده اند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: مهمترین رویکرد کمیسیون ماده 11 قانون هوای پاک، رفع مشکل سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی شهرداری مشهد گفت: شهروندان مشهدی از ابتدای امسال تا کنون 40 روز هوای با شاخص پاک را تنفس کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت امروز -دومین روز اسفند- با افزایش غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 64 در شرایط پاک است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۲    
امروزه با توجه به رشد روز افزون جمعیت در شهرها شاهد ظهور خودروهای بیشتر در جوامع هستیم هرچند تا حدودی تحرک و راحتی جابه جایی اشخاص افزایش یافته است اما همین موضوع اثرات ناخوشایندی بر جای گذاشته است که می توان به تلفات ناشی از سوانح رانندگی، آلودگی هوا و مصرف بیش از حد سوخت اشاره کرد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در گفت وگو با اخبار مشهد گفت: با توجه به شرایط جوی شاخص آلودگی هوا، طی امروز و فردا تغییر می کند و به سمت هوای پاک می رود ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) -تهرانی ها طی یک ماه گذشته، 19 روز هوای سالم تنفس کردند. اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد که طی بهمن ماه امسال کیفیت هوا در پایتخت طی 19 روز در شرایط قابل قبول و طی 11 روز به دلیل افزایش غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (1 اسفند ماه) در محدوده پاک است و تداوم شرایط پاک و قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت تا اواخر وقت دور از انتظار نخواهد بود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت ( پانا) - 3 اثر نمایشی از گیلان در میان نمایش های منتخب رویداد خیابان تئاتر ایران به نمایش در می آید. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایش های از بس که جان ندارد ، منم آرش و هوای پاک در بخش آزاد خیابان تئاتر ایران پذیرفته شدند. ...
تیک   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۶۲ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد 48 قرار گرفته و هوای تهران پاک است. همچنین شاخص کیفیت هوا طی 24 ساعت گذشته به طور میانگین بر روی عدد 92 قرار داشت و کیفیت هوای تهران قابل قبول بود. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد 48 قرار گرفته و هوای تهران پاک است. همچنین شاخص کیفیت هوا طی 24 ساعت گذشته به طور میانگین بر روی عدد 92 قرار داشت و کیفیت هوای تهران قابل قبول بود. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت، در صبحگاه روز پنجشنبه (30 بهمن 99) کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت و در طول روز وزش باد مؤثر سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی می ماند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۲    
انجمن محیط زیست این اداره با همکاری اداره کل محیط زیست بمنظور ارج نهادن به مقام مادر و اهمیت درخت و درختکاری در سلامت و پاکیزگی محیط زیست و ایجاد هوای پاک پویش کاشت یک نهال برای مادرم را برگزار نمود.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۵    
دادستان کل کشور گفت: در صنعت خودروسازی، ما کم کاری ها را می بینیم و چرا باید در این صنعت ما این همه گرفتاری و مشکل داشته باشیم. به گزارش روزانه نیو ز حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور در اختتامیه اولین رویداد ایده پردازی حقوق عامه با تبریک ایام فرخنده ماه مبارک رجب و اعیاد پیش رو ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: در صنعت خودروسازی، ما کم کاری ها را می بینیم و چرا باید در این صنعت ما این همه گرفتاری و مشکل داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی دیوان محاسبات کل کشور گفت: 57 درصد تکالیف دستگاه ها در قانون هوای پاک اجرا نشده است که این میزان اجرا نشدن تکالیف برای اجرا نشدن قانون هوای پاک، بسیار زیاد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- دوچرخه سواری رشته ورزشی حامی طبیعت است که توجه ویژه به توسعه این ورزش و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به جای خودرو می تواند به سلامت، نشاط اجتماعی و حفظ هوای پاک کمک کند و استان سمنان برای تحقق این راهبرد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه هیچکس نباید در کشور اجازه نقض قانون را به خود بدهد، به گزارش برخی اعضاء جلسه نسبت به اجرا نشدن بخش هایی از احکام برنامه توسعه و قانون هوای پاک اشاره کرد و افزود: در موضوع قانون هوای پاک، این یک قانون مصوب بود که بخشی از دستگاه ها به وظایف خود عمل کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قم ایرنا مدیرکل حفاظت محیط زیست قم گفت: کمتر از 10 درصد از تکالیف قانون هوای پاک اجرایی شده است و باید تلاش کنیم موانع اجرای این قانون در بخش های مختلف در استان را شناسایی و برطرف کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست گفت: گزارش دیوان محاسبات به مجلس درباره ترک فعل دستگاه ها در مورد اجرای قانون هوای پاک تکان دهنده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۰    
مسوول کنترل آلودگی هوا در دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با بیان اینکه نگران آلودگی هوای همدان هستیم گفت: همدان را به هوای پاک می شناختند اما متاسفانه روزهای آلوده در آن در حال افزایش است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون کشاورزی مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون هوای پاک در کمیسیون متبوع خود خبر داد و افزود: جزئیات این طرح برای بررسی به کمیته محیط زیست ارجاع داده شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: هیمالیانورد و قهرمان کوهنوردی ایران و آسیا مسیر 30 کیلومتری زاینده رود را دوید. امین دهقان، کوهنورد اصفهانی با بیان اینکه این مسیر از مبدا ورودی به شهر تا خروجی آن است گفت ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 71 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است. همچنین شاخص کیفیت هوا طی 24 ساعت گذشته به طور میانگین بر روی عدد 85 قرار داشت و کیفیت هوای تهران قابل قبول بود. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۵    
شاخص کیفیت هوای پایتخت امروز شنبه با قرار گرفتن روی عدد 61، قابل قبول و در مرز پاکی است.
سایپانیوز به نقل از روزنامه ایران: دبیر کارگروه ملی کاهش آلودگی هوای سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برخی از تست های اولیه زیست محیطی خودرو شاهین در زمینه هوای پاک و مسایل زیست محیطی موفقیت آمیز بوده و این خودرو روند اخذ مجوز شماره گذاری را طی خواهد کرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۱۸ سایت دیگر  
تهران از ابتدای سال همزمان با شیوع کرونا 15 روز هوای پاک و 15 روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سوءمدیریت ها و سدسازی های بی رویه در استان کرمان بدون در نظر گرفتن تبعات زیست محیطی سبب شده است تالاب جازموریان به سرنوشت هامون مبتلا شود و خاک، سهم ساکنان غرب سیستان و بلوچستان از هوای پاک باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری گفت: اجرای قانون هوای پاک با عزم ملی تحقق پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۵    
هوای 6 شهر خوزستان امروز در وضعیت پاک قرار گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شواهد حاکی است که مردم در بسیاری از شهرهای جهان باید مسافت هایی بسیار طولانی را طی کنند تا بتوانند به طبیعت دسترسی داشته باشند؛ این در حالی است که تنفس هوای پاک به عنوان یکی از بهترین رویکردها برای کاهش علائم ابتلا به ویروس کرونا شناخته شده است.