پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۱۱Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری بین المللی قرآن - ایکنا (iqna.ir)

خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1393 خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1394 خبرگزاری بین المللی قرآن 30 اسفند 1395 خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1396 خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1397 خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1398 خبرگزاری بین المللی قرآن 30 اسفند 1399 خبرگزاری بین المللی قرآن 31 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 31 خرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 31 تیر 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 1 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 2 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 3 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 4 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 5 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 6 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 7 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 8 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 9 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 10 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 11 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 12 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 13 مرداد 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 14 مرداد 1400 
  ۶ ساعت پیش    
مسئول کارگروه قاریان انجمن خادمان قرآن کریم ضمن تشریح فرایند انتخاب خادمان قرآن، گفت: در مورد کارگروه قرائت قرآن امسال نقش و سهم بنده اظهار نظر در مورد یک شخصیت قرآنی به نام استاد هاشم روغنی بوده است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس انجمن اسلامی حقوق بشر اسلامی در لندن ضمن تشریح فعالیت های حقوقی و کمپین های این نهاد برای آزادی زکزاکی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رایزنی فرهنگی ایران و جمعی از شاعران و دوستداران اهل بیت(ع) در جامعة الصادق(ع) اسلام آباد، شب شعری را به مناسبت روز مباهله و نزول آیه تطهیر برگزار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۲۶    
استاد سطح خارج حوزه علمیه با بیان اینکه عمدتاً تصور می شود فقط یک آیه درباره مباهله وجود دارد، گفت: بیش از 80 آیه با موضوع مباهله داریم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۵    
کمیسیون حقوق بشر استرالیا در گزارشی تصریح کرده است که 80 درصد مسلمانان در طول زندگی خود در استرالیا با تبعیض روبرو شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۲۶    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان هرمزگان در همایش حضرت سیدالعابدین(ع) تأکید کرد: زبان صحیفه سجادیه زبان فطرت انسانی است، به همین دلیل پیام آن هم جهانی است و صرفاً منحصر به یک مذهب و کشور نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۲۶    
حجت الاسلام همتی ضمن اشاره به ضرورت برگزاری مراسم سوگواری محرم و آثار ارزشمند آن، به احیای روضه های خانگی به عنوان راهکار برگزاری مراسم محرم در ایام کرونایی اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۲۶    
به روال جاری زمان تغییر دولت ها، سخن؛ دوباره سخن تغییر است. دولت ها اصولاً دولت های تغییر و بلکه تغییراتند و خلاف این متصور نیست. دولتی نیست که در دوره جدید، کلام اصلی و حتی فرعی آن تغییر نباشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رحیم نوبهار در اثر جدید خود به نقد فتاوای موجود درباره تفاوت دیه زن و مرد پرداخته و کوشیده است طبق آموزه های اسلامی و بر حسب اقتضائات جوامع مدرن به نفع برابری دیه زن و مرد استدلال کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ارشا اقدسی، بدلکار ایرانی، که روز ششم مردادماه در بیروت دچار سانحه رانندگی شده بود، عصر امروز چهارشنبه 13 مرداد درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
علمای شیعه و سنی عراق طی نشست امروز خود در شهر مکه مکرمه بر لزوم تقویت میان برادران دینی اهل تسنن و شیعه و مقابله با فرفه گرایی و تندروی در گفتمان های دینی تأکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۱    
نعمت الله خلیل ابراهیم یورت، مبلغ ترک که هزاران نفر به ویژه در ژاپن به دست او اسلام آوردند، در استانبول درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
ارشا اقدسی بدلکار سینما امروز به دلیل شدت جراحات یک حادثه بدلکاری درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۱   + ۶۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با صدور حکمی، حجت الاسلام مرتضی مطیعی را به امامت جمعه شهر سمنان و نمایندگی خود در آن استان منصوب کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۲۵   + ۶۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز، ضمن رأی گیری برای انتخاب شهردار جدید تهران، علیرضا زاکانی را برای تصدی این پست انتخاب کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۲۲    
استاد دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی در نشست علمی جریان شناسی نقد معنویت عصر جدید در مسیحیت به واکنش های بعضاً متفاوت کلیساها در برابر معنویت های نوپدید مسیحی پرداخت و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه زنده رادیویی سوفیا با حضور مهدی باسخواه دبیر انجمن اخلاق پزشکی دانشگاه ایران و پیمان فروغی متخصص داخلی و دارای مدال المپیاد علوم انسانی پزشکی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
آخرین اثر دهرمیندر نات، نویسنده فقید هندی با عنوان هماری علی (ع) همراه با دو نسخه همانندسازی از مناجات و نثراللالی در هند رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۵    
سازمان حشدالشعبی از آغاز عملیات امنیتی پنج جانبه در استان نینوا علیه گروه تروریستی داعش خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۲   + ۷۸ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد که یک فرقه انحرافی و دروغین که مدعی زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) بود، از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان قم شناسایی شد و مورد ضربه قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
چهارمین شماره دوفصلنامه علمی ترویجی مدیریت دانش اسلامی به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۷    
حکمت ناصر در پژوهش های خود به این نتیجه رسیده است که هفت قرائت رسمی بسیار پس از آنچه ما می پنداریم، در شکل امروزی شان رسمی و نهایی شده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۱    
مناطق شمالی فلسطین اشغالی در مرز لبنان، امروز شاهد حمله موشکی از لبنان بود. در مقابل، ارتش رژیم صهیونیستی با حملات توپخانه ای، مناطقی در جنوب لبنان را هدف قرار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۵    
از مهم ترین فعالیت های مؤسسه قرآنی امام رضا(ع) به عنوان یکی از مؤسسات فعال اصفهان در ماه گذشته، می توان به جلسات درس گفتارهای نهج البلاغه و مسابقات قرآن به مناسبت دهه ولایت اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۵    
کلاس تدبر در زیارت عاشورا در آستانه آغاز ماه محرم از سوی مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان دانش آموزی از برگزاری پویش های دانش آموزی با هدف گرامیداشت ماه های محرم و صفر و ترویج فرهنگ نجات بخش نهضت حسینی(ع) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۲    
طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه پاسداران که صبح امروز، 13 مردادماه برگزار شد، اعضای گروه تواشیح محمد رسول(ص) تهران بزرگ از جواد فروغی، مدال آور المپیک تجلیل کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۲    
معاون آموزش مؤسسه مهد قرآن از برگزاری همزمان مرحله مقدماتی سیزدهمین دوره آزمون حفظ کل قرآن همراه با ترجمه، تفسیر با عنوان ترنم وحی ، در 14 مردادماه در 14 استان و 22 شهرستان خبر داد و گفت: طی امسال ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۶    
دکتر حسین کرمان پور، رئیس بخش اورژانس بیمارستان سینا در پاسخ به این سوال که آیا تأثیر واکسن کرونا، در پی استفاده از داروی بی حسی یا بی هوشی از بین می رود یا خیر؟ پاسخ داد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۴۱ سایت دیگر  
فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن فضل الله بر دار ، مدرسه پیرمردها ، شرط اول ، زیر بام های شهر ، دزد و پری 1 ، دزد و پری 2 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۱    
فیصل بن فرحان در سخنانی توافق ابراهیم بین اسرائیل و چهار کشور عربی را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۲    
دوره آموزشی مهندسی تلاوت مسابقه ای با تدریس مهدی غلام نژاد و به همت موسسه احسن الحدیث برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
توصیه پدرانه به همه قاریان معظم به ویژه قاریان محترم جوان این است که با استناد به آیه نورانی الذین آتیناهم الکتاب یتلونه حق تلاوته همواره در هنگام تلاوت کتاب خدا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات نماینده کارگروه هنرمندان انجمن خادمان قرآن درباره بیست و ششمین دوره انجمن خادمان قرآن واکنش هایی را برانگیخته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۱    
مدیر عامل اتحادیه قرآنی بوشهر از آماده شدن طرحی یک ساله برای اتحادیه خبر داد و گفت: فرم خلاقیت و استعدادیابی تهیه شده تا از ظرفیت و توانمندی های مربیان بهتر استفاده می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کشمیر، ایران صغیر عنوان مستندی به کارگردانی محمد حسین خان است که 14 مردادماه از کانال اردوی شبکه سحر روی آنتن می رود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۲    
محفل انس با قرآن با تلاوت قاری بین المللی کشورمان امشب، 13 مردادماه در مزویرآباد شهرستان مهریز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
آخرین آثار استاد اسدالله ملک با تنظیم بهنام خدارحمی و صدای ناصر عسگری با عنوان مُلکِ مَلِک در قالب یک آلبوم، منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۷    
سلیمان خاکبان معتقد است اگر نتوانیم الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را به نخبگان و مردم معرفی کرده و آن را اجرایی کنیم شعار نه شرقی نه غربی ادعای بدون پشتوانه است و مستقیما در اعتقادات و دینداری مردم اثر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سید احمدرضا صدر خبر از تدفین فرزانه معصومیان در در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۲    
به مناسبت روز مباهله گروه فرهنگی نوای یاس با همراهی گروه هم خوانی مشکات، نماهنگ مسیحا را منتشر و به پنج تن آل عبا تقدیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نشست رونمایی از آلبوم موسیقی بخارا امروز؛ چهارشنبه 13 مرداد با حضور صادق چراغی و وحید تاج در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۵    
یک قاری مصری تأکید کرد که شبکه های اجتماعی می توانند در ظهور و بروز صوت های دلنشین قرآنی سهم بسزایی داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دومین نشست هم اندیشی سراسری خطبا و مبلغان شاخص با تأکید بر اینکه روضه اباعبدالله(ع) در هیچ زمانی افول نکرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی با اشاره به روی کار آمدن دولت سیزدهم تأکید کرد: در بحث فناوری، جهاددانشگاهی با توجه به تجربیات بسیار ارزنده ای که دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد که در آستانه فرا رسیدن ماه محرّم الحرام اقدام به اعزام مبلّغ می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به مطالب مطرح شده در خصوص ممنوعیت تزریق یک نوع از واکسن به بانوان زیر 50 سال اعلام کرد: تزریق هیچ واکسن کرونایی برای خانم های کمتر از 50 سال ممنوع نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با اشاره به وضعیت اجتهاد مستمر در راستای پیوند دین و قانون در سال های پس از انقلاب بیان کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حق مالکیت ممکن است غیر اقتصادی باشد، مثلاً فردی کتابی نوشته و هیچ فردی بدون اجازه او حق تغییر در محتوای کتاب و انتساب اثر به خود را ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۶    
برگزیدگان مؤسسه ایثارگران بصیر کرمان در آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی مراسمی، روز گذشته با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان تجلیل شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۰    
نتایج یک تحقیق درباره پیامدهای قانون ضدمسافرت شهروندان چند کشور عمدتاً مسلمان که از سوی ترامپ در سال 2017 تصویب شد، نشان داد که این قانون بر وضعیت بهداشت و سلامت مسلمانان آمریکا تأثیر منفی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ادیب و شاعر لبنانی با اشاره به شخصیت و ویژگی آثار میشل کعدی ، اندیشمند و ادیب مسیحی گفت: دکتر کعدی علامه ای است که با منش صوفیانه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۷    
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی بر وارد نشدن این حزب به جنگ داخلی و عدم پیروی از خواسته های دشمنان تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۱    
رئیس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران از کاهش محافظه کاری مردم در اظهار نظرهایشان خبر داد و گفت: وضعیت سرمایه اجتماعی جامعه مناسب نیست و در برخی از مواقع راه دولت و ملت از هم جدا بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۱۳۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران از تعطیلی ادارات، بانک ها و شرکت های خصوصی تهران به سبب برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در روز پنج شنبه 14 مردادماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سروش محلاتی ضمن اشاره به تعابیر مختلفی که درباره انطباق مصوبات مجلس با موازین شرعی در قانون اساسی ذکر شده است به بیان دو احتمال درباره تعبیر موازین اسلامی پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: پروتکل های ویژه عزاداری ماه محرم هنوز ابلاغ نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی ایران در لبنان نوشت: خسارت های مادی و معنوی انفجار بندر بیروت به بخش هنر و فرهنگ لبنان، به خودی خود ندای استغاثه ای بود برای جامعه جهانی برای حمایت از میراث این کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آمار تولید، تحویل و توزیع واکسن کووایران برکت تحویلی را تا 13 مردادماه 5 میلیون دز اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
فرهنگسرای خانواده به مناسبت گرامیداشت روز خانواده با توجه به شرایط شیوع کرونا ویژه برنامه های فرهنگی و اجتماعی را به صورت مجازی با هدف ارتقای کیفیت زندگی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از انعقاد تفاهم نامه یک هزار و 200 میلیارد ریالی برای ایجاد 7 هزار و 500 شغل در مناطق محروم استان کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک از امروز 13 مردادماه، به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در نشست علمی اینترنت، جامعه و حکومت به تحلیل طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی پرداخته شد و ابعاد مختلف این طرح از واقعیات تا توهمات موجود مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری روز گذشته 12 مرداد ماه برگزار شد. حضرت آیت الله خامنه ای در بیاناتشان در این مراسم، مطالباتی را از دولت جدید مطرح کردند که در این اطلاع نگاشت مرور می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۰    
وزیر اوقاف سودان در مراسم تجلیل از حافظان قرآن کریم بر اهمیت تدریس علوم دینی و تدبر در مفاهیم قرآن کریم در مدارس تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۰    
عضو هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان اظهار کرد: اگر به جای همه بن هایی که به عناوین مختلف در طول سال توزیع می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
آیین افتتاح پردیس تئاتر و موسیقی، آمفی تئاتر روباز و فروشگاه آنلاین باغ کتاب تهران با حضور شهردار تهران و رییس سازمان فرهنگی هنری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
فراخوان هفتمین دوره جشنواره خاتم با محور داستان کوتاه درباره پیامبر اکرم(ص) با شعار جهان پیامبر جهان ما منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی خرسندی به مناسبت روز مباهله و نزول آیه تطهیر شعری را سروده و در اختیار ایکنا گذاشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فهرست راه یافتگان مرحله دوم داوری کتاب سال جوانان 1400 اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۶    
آیت الله محمدهادی یوسفی غروی به ارائه توضیحاتی درباره ابومخنف و مقتل الحسین پرداخت و با اشاره به اینکه وی چهار امام شیعه را درک کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یک اندیشکده صهیونیستی با بررسی ابعاد پیام نجباء در تألیف کتابی با موضوع بلندی های جولان، این جنبش مقاومت را ششمین بازیگر معرکه فلات اشغالی سوریه توصیف کرد و به رهبران این رژیم هشدار داد که در جنگ ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۰    
محمد احمدی، تهیه کننده سینما گفت: متاسفانه آسیبی جدی در حوزه نظارت وجود دارد، زیرا انگیزه های سیاسی سبب شده هر مدیری برای خود متر و معیار خاص داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۰    
دبیر انجمن خادمان قرآن کریم گفت: انجمن صرفاً در جایگاه پیشنهاددهنده خادمان قرآن به معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد و این معاونت و وزارت ارشاد پس از هماهنگی با دفتر ریاست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه پیامکی طرح ملی قرآنی 1455 امروز، چهارشنبه، 13 مردادماه منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رادیو معارف در برنامه حساب و کتاب به بررسی آثار تقلب در معاملات خرید و فروش می پردازد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سیزدهمین سوگواره هنر عاشورایی، با هدف تکریم ساحت امام سوم شیعیان و شهدای گرانقدر کربلا و معرفی هنرمندانه مفاهیم عاشورایی فراخوان ارسال اثر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
درحالی این روز ها انتخاب برخی افراد به عنوان خادم القرآن مورد نقد وارد می شود که با نگاهی به آگهی ثبت انجمن خادمان قرآن در می یابیم اعتبار اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل انجمن سال 1398 به پایان رسیده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۵    
استاد حوزه و دانشگاه به تشریح دلایل اعتقادی و تاریخی اهمیت واقعه مباهله در جامعه اسلامی که چندان مورد توجه نیز قرار نگرفته است پرداخت و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وقوع انفجار در یک اتوبوس نظامی در دمشق پایتخت سوریه یک کشته و 3 زخمی برجای گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مباهله سندی جاودان بر حقانیت اسلام و شاهدی غیرقابل انکار بر اصالت و استحکام بنای همیشه استوار تشیع راستین است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۶    
پیامبر اکرم (ص) به موازات مکاتبه با سران جهان و مراکز مذهبی نامه ای به اسقف نجران نوشتند و ساکنان نجران را به آئین اسلام دعوت کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۷    
یک مسؤول اسرائیلی نسبت به افزایش جنبش های تحریمی علیه شرکت های این رژیم طی دو هفته گذشته هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۱    
دهمین شماره گاهنامه کساء با هدف اطلاع رسانی از فعالیت های مدارس دانشجویی ابرار و اهل بیت زیر نظر مدرسه قرآن دانشگاه تهران منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۲    
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت با تأکید بر اینکه هزار شعبه، تحت نظر مؤسسه مادر، در مرحله گذشته حمایت های مالی، مورد بی مهری قرار گرفتند، بیان کرد: اتحادیه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۲    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه روح معنا هدف خداست و برای کشف آن باید هر راه معقولی اعم از نقلی و غیرنقلی اقدام کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۶    
شهین اعوانی، عضو هیئت علمی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران با اشاره به سابقه بحث درباره نسبت عمل و نظر تصریح کرد: در نظر امام موسی صدر وقتی ایمان باشد باید با عمل صالح تعامل داشته باشد و در مقابل ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۰    
با خود آورد به هنگامه عزیزانش را، بر سر دست گرفته ست نبی جانش را؛ عرش تا عرش ملائک همه زنجیره شدند، به صف آرایی آن پنج نفر خیره شدند؛ پنج تن، پنج تن از نور خدا آکنده، آفتابان ازل تا به ابد تابنده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۰    
در مرکز شهر سارایوو، پایتخت کشور بوسنی و هرزگوین مسجد غازی خسروبیگ، یادگار هنر معمار تبریزی چشم های هر گردشگری را به خود خیره می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسیحیان نجران که هیچ، هنوز عقل عالم برای فهمش درکی پیدا نکرده که هستی روزی خورِ همین پنج بشرٌ کَیفَ بَشر است... باشکوه ترین تجمع اهل بیت (ع) در طول تاریخ اسلام، در روز مباهله است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک نویسنده پیشکسوت ادبیات کودک و نوجوان گفت: آثار زیادی هستند که نویسندگان کمتر به سراغ آن ها رفته اند و می تواند برای نسل امروز بازنویسی شود زیرا قصه های زیبا و مناسبی در آن ها وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با اشاره به ضرورت عادی سازی وضعیت ایران در محیط بین المللی گفت: در چنین فضایی دولت سیزدهم باید مسئله رفع تحریم ها را جدی بگیرد و خط قرمز خود را در حوزه سیاست خارجی عدم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
5 تصویر از رویدادهای زندگی پیامبر(ص) در کتاب آثار الباقیه موجود است که احتمالاً قدیمی ترین تصاویر شناخته شده از حضرت محمد(ص) هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۲:۲۲    
تفاهم نامه سه جانبه اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت و دو بخش سازمان اوقاف و امور خیریه منعقد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت: اقدامات ما سیاست گذاری و تعیین راهبرد بوده است، اما اگر کتابخوانی ما مورد رضایت نیست، به خاطر کم کاری در حوزه تقاضا است، بنابراین باید در بخش های مختلف تحول ایجاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۷    
پس از موفقیت در پیوستن به اتحادیه آفریقا با عضویت ناظر، دولت الجزایر با همکاری 13 کشور آفریقایی به دنبال اخراج اسرائیل از اتحادیه آفریقا است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استعفای مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام پزشکی از سوی رئیس این سازمان پذیرفته شد. این استعفا دو روز پیش خطاب به دکتر ظفرقندی نوشته شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...