دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۴۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاخص»

ایران اکونومیست   ۱۴ دقیقه پیش    
امروز دوشنبه (11 اسفند ماه) شاخص کل بورس با اُفت هزار واحدی روی پله یک میلیون و 183 هزار واحدی قرار گرفت. امروز نماد های فولاد،فملی، شستا،فخوز، اپال و کاوه بیشترین تاثیر را روی شاخص کل بورس داشته اند. نماد قیمت پایانی تاثیر فولاد 11,620 1202.88 فملی 12,670 (950.89) شستا 19,070 ...
خبرگزاری صنایع   ۲۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاخص بورس 11 اسفند 1399 با افت 3170 واحدی به یک میلیون و 182 هزار و 433 واحد رسید. *** افت شاخص بورس به گزارش خبرگزاری صنایع ، شاخص بورس در ابتدای معاملات11 اسفند 1399 با افت 3170 واحدی به یک میلیون و 182 هزار و 433 واحد رسید. ...
اقتصاد آنلاین / روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه اصلی ترین تعریف از رکود مسکن، کاهش ساخت و ساز است، پیش بینی کرد: در کوتاه مدت احتمالا قیمتها به ثبات می رسد اما به دلیل کمبود عرضه نسبت به تقاضا در میان مدت احتمالا با شیب ملایم رشد قیمت مسکن مواجه می شویم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲۷ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز دوشنبه 11 اسفند 1399 با افت 3170 واحدی به یک میلیون و 182 هزار و 433 واحد رسید.
شبستان   ۲۸ دقیقه پیش    
مقدم با اشاره به فعالیت بیش از 300 کانون فرهنگی هنری مسجد در استان البرز گفت: فرهنگ سازی دینی یکی از شاخصه های شکل گیری کانون های فرهنگی هنری مساجد است.
تجارت نیوز   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاملات امروز بازار سهام با روند نزولی نمادهای شاخص ساز همراه بود و شاخص کل در نیم ساعت ابتدایی معاملات بیش از 2/5 هزار واحد افت کرد.
رکنا   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: شاخص کل بورس و شاخص کل هم وزن بازار امروز دوشنبه یازدهم اسفند ماه قرمز شد.
مرور نیوز   ۴۲ دقیقه پیش    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 130 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
جهان اقتصاد   ۴۳ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
جامع ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام اس سی آی بدون سهام ژاپن 1.12 درصد جهش کرد و نیکی با جهش بزرگ ژاپن 2.26 درصدی روبرو شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از مهر، اغلب سهام آسیایی در معاملات امروز، دوشنبه، تحت تأثیر اخبار مثبت از اقتصاد چین جهش کردند ...
اقتصاد آنلاین   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت 9 و 30دقیقه، 0.1درصد افت داشت و همچنین شاخص هم وزن 0.1درصد نزول کرد.
پایگاه خبری نما   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، شاخص کل بورس تهران با افت سه هزار واحدی در 10دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و 181هزار واحد قرار گرفته است. فولاد، اپال و کاوه بیش ترین تأثیر مثبت و نمادهای فملی، شستا و شپنا بیش ترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته اند.
حامیان ولایت   ۴۵ دقیقه پیش    
شاخص بورس با افت سه هزار واحدی در 10دقیقه آغازین معاملات امروز همراه شد.
مشرق نیوز   ۴۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس پس از افت هزار و 715واحدی (0.1درصد) در ارتفاع یک میلیون و 183هزار واحد قرار گرفت.
ایمنا   ۴۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نرخ انواع ارزهای شاخص دیجیتال در روند معاملات کیف پول های الکترونیکی در بستر بازارهای تجارت دیجیتال بین المللی امروز تغییراتی را تجربه کرده است.
افکار نیوز   ۴۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
قیمت نفت در جریان معاملات امروز بازار های با کاهش قیمت همراه شد و شاخص قیمت در سبد نفتی وست تگزاس و برنت سبز ماند.
خبر فوری   ۵۱ دقیقه پیش    
همچنین شاخص کل هم وزن نیز با افت 384 واحدی به 432 هزار و 6 واحد رسید. نمادهای فولاد، اپال و کاوه بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص و نمادهای فملی، شستا، وغدیر و شپنا بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص داشتند.
موج   ۵۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 130 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
روزنامه راه مردم   ۵۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شبکه نسیم به شروع تولید “خندوانه” اشاره کرد و گفت: برنامه رامبد جوان احتمال دارد قبل از عید نوروز هم برسد اما امسال برنامه “دورهمی” را نخواهیم داشت. ...
شهرآٰرا نیوز   ۵۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 1700 واحدی در سطح یک میلیون و 183 هزار واحد قرار گرفت.
فرارو   ۵۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- شاخص بورس امروز با وجود اخبار مثبت شب گذشته کار خود را با روند نزولی آغاز کرد و در ابتدای معاملات سه هزار و 800 واحد کاهش داشت، اما در ادامه شرایط بهتری را شاهد بودیم. تا جایی که بعد از گذشت 30 دقیقه از آغاز معاملات، روند نزولی شاخص کل به هزار و 700 واحد محدود شده ...
امروز شاخص کل بورس با اُفت هزار واحدی روی پله یک میلیون و 183 هزار واحدی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
هوای تهران هم اکنون با شاخص 130 واحد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
روز گذشته رکودی ترین روز معاملاتی سال 99 با عقب نشینی 11 روزه سهامداران حقیقی بود.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس در 30 دقیقه ابتدایی شروع معاملات امروز -دوشنبه 11 اسفند ماه- با افت هزار و 715 واحدی به یک میلیون و 183 هزار و 792 واحد رسید.
شارا   ۱ ساعت پیش    
بررسی روابط قدرتمند هر اینفلوئنسر با سایر شخصیت های ذی نفوذ و تعداد مخاطبان مشترک آن ها نیز ایده خوبی خواهد بود. هم پوشانی میان مخاطبان آن ها و شما، یک شاخص کلیدی برای بازده بالای یک همکاری بلندمدت یا کمپین خواهد بود.
شاخص کل بورس امروز دوشنبه 11 اسفند 99 با افت 3 هزار واحدی معاملات خود را آغاز کرد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش بیش از 2 هزار واحدی تا ساعت 9 و نیم، به عقب نشینی در کانال 1.1 میلیون واحدی ادامه داد.
میزان   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قیمت نفت در جریان معاملات امروز بازار های با کاهش قیمت همراه شد و شاخص قیمت در سبد نفتی وست تگزاس و برنت سبز ماند. طبق این گزارش، نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با افزایش 0.92 درصدی به قیمت 62 دلار و 42 سنت فروخته می شود. ...
شبکه ایران کالا   ۱ ساعت پیش    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون پیش بینی روحانی از کاهش قیمت ارز، کاهش شاخص کل بورس و ممنوعیت پرواز از 32 کشور به ایران پرداختند.
بازار نیوز   ۱ ساعت پیش    
بورس امروز را نیز با ریزش شاخص شروع کرد.
شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز دوشنبه 11 اسفند 1399 با افت 3170 واحدی به یک میلیون و 182 هزار و 433 واحد رسید.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
سومین روز کاری بورس در هفته جاری با ریزش 3644 واحدی شاخص کل بورس و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 181 هزار واحد آغاز شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز -یازدهم اسفند - از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص 126 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله بیماران قلبی و ریوی، زنان باردار، سالمندان و کودکان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱ ساعت پیش    
بورس امروز را نیز با ریزش شاخص شروع کرد.
بورس نیوز   ۱ ساعت پیش    
"فارس" با داشتن بیش از 30 شرکت پتروشیمی، پالایشگاهی، سرمایه گذاری و زیر مجموعه ها، ارزش بازار آن در حال حاضر نباید کمتر از 10 میلیارد دلار (با دلار 25 هزار تومانی فعلی) باشد اما؛ در 7 ماه پیش، ارزش بازار (مارکت) این غول بزرگ پتروشیمی بیش از 20 میلیارد دلار بود ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
در فاصله 79 کیلومتری شهر اقلید، بقعه ای قرار دارد که مدفن سید محمد(ع) یکی از نوادگان حضرت ابوالفضل(ع) است که یکی از شاخص ترین امامزادگان این شهرستان به شمار می رود.
شانا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 4 و 12 دقیقه امروز (دوشنبه، 11 اسفندماه) با یک دلار و 7 سنت افزایش به 65 دلار و 49 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با یک دلار و 10 سنت افزایش به 62 دلار و 60 سنت رسید.
معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: پاندمی کرونا، یک نبرد واقعی است. آینده در مورد این پاندمی بهتر قضاوت خواهد کرد. قطعا در آینده یکی از شاخص های موفقیت کشورها، مدیریت رهبران کشورها در بیماری کووید19 است.
نبض بورس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 10 اسفند 99 در نهایت با کاهش 8604 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 185 هزار و 405 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 11 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
میانگین شاخص کیفیت امروز مشهد با شاخص 76 در وضعیت قابل قبول و سالم قرارگرفته اما شاخص کیفیت هوا در پنج ایستگاه ساختمان با عدد 117، چمن 133، خیام شمالی 107، وحدت 102 و آوینی 101 گویای شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شاخص کل همچنان به روند نزولی تدریجی خود ادامه می دهد و گام به گام به سطح حمایت بعدی نزدیک می شود.
بازار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایران از نظر شاخص سلامت در رتبه ی نخست خاورمیانه است. در سال 98، 2 میلیارد و 250 میلیون دلار تجهیزات پزشکی وارد کشور شده است.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد 89 قرار گرفته و کیفیت هوا قابل قبول و در مرز آلودگی است. همچنین شاخص کیفیت هوا طی 24 ساعت گذشته به طور میانگین بر روی عدد 80 قرار داشت و کیفیت هوای تهران قابل قبول بود. ...
تجارت گردان   ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
شهرام نخعی، رئیس مشترکین درآمد شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: فولاد مبارکه با افزایش بیش از سه برابری تولید، یک درصد از آب رودخانه را برداشت می کند و این میزان مصرف آب در بین تولیدکنندگان فولاد داخلی و خارجی یک شاخص و الگو محسوب می شود.
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه دولت خود را مکلف به خدمتگزاری به مردم تا آخرین لحظه می داند، به مدیران دستگاه های اجرایی تذکر داد که حق سستی و کوتاهی در وظایف قانونی خود را ندارند و تا آخرین لحظه باید با جدیت پای کار باشند.
بصیر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پشت نام هر برند خودروسازی جهان یک داستان و علت وجود دارد که در این گزارش به برخی از آن ها اشاره کرده ایم. به گزارش بصیرآنلاین ، دانستن ریشه برندهای اتومبیل بسیار جذاب است و به ما کمک می کند تا بفهمیم چرا این عنوان خاص به آن داده شده است ...
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/ به کارگیری مفاهیمی چون مقاومت اقتصادی، تاب آوری اقتصادی و ریاضت اقتصادی به جای اقتصاد مقاومتی و ارائه شاخص های ارزیابی این مفاهیم به جای شاخص های اقتصاد مقاومتی، سبب کژفهمی و فاصله گرفتن از توفیقات و نتایج عمل به این نظریه اقتصادی در کشور شده است.
شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد 122 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه های حساس جامعه آلوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۳ ساعت پیش    
امروز نیز شاخص نزولی شد و به افت خود ادامه داد. ارزش معاملات بسیار پایین است و اکثر سهم ها در صف فروش قفل شده اند.