دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۴Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاخص»

ایرنا   ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه گفت: روند شاخص ها نشان می دهد که وارد دورانی از رونق اقتصادی نسبتاً پایا شده ایم، این رونق ناشی از پیش بینی پذیر کردن اقتصاد در نتیجه عمل دولت به تعهدات و تلاش دولت درجهت قاعده مند کردن تصمیمات اقتصادی بوده است.
حیات   ۱ دقیقه پیش    
شاخص آلاینده هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته با میانگین 155 درشرایط آلوده قرار داشت. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوای تهران هم اکنون (13 آذر 1402) با عدد 136 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار دارد. ...
بهار نیوز   ۲ دقیقه پیش    
گروه جامعه: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 142 قرار گرفته وضعیت هوا نارنجی و کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است ...
همشهری   ۳ دقیقه پیش    
مرکز آمار ایران از افزایش 47.3 درصدی متوسط قیمت نهاده های ساختمانی در تابستان امسال نسبت به تابستان سال قبل خبر داد. رشد این شاخص در فصل تابستان 1.9 درصد بوده که نسبت به فصل بهار کاهش چشمگیری دارد.
دیار میرزا   ۱۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
درصد چربی بدن ایده آل می تواند به سن، جنسیت، و سطح فعالیت شما بستگی داشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، شاخص توده بدنی و درصد چربی بدن را می توانید به عنوان یک روش برای ارزیابی و نظارت بر وزن و ترکیب کلی بدن خود مد نظر قرار دهید. ...
بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوای تهران هم اکنون با عدد 161 در وضعیت قرمز (ناسالم برای تمامی گروه ها) قرار دارد. براساس این گزارش توصیه می شود، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.
موج   ۱۳ دقیقه پیش    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 142 قرار گرفته وضعیت هوا نارنجی و کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است.
خبرگزاری تابناک   ۲۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 142 قرار گرفته وضعیت هوا نارنجی و کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است.
خبرگزاری برنا   ۲۲ دقیقه پیش    
فرماندار شهرستان آبیک گفت: با توجه به افزایش شاخص آلودگی هوا و بر اساس تصمیمات کمیته اضطرار فعالیت معادن در آبیک به مدت 24 ساعت ممنوع است.
ایبنا   ۲۸ دقیقه پیش    
شاخص کل بازار سرمایه که روز گذشته 33 هزار واحد افزایش یافته بود، امروز نیز پس از گذشت 40 دقیقه از شروع بازار 2 درصد رشد کرده است.
ایران اکونومیست   ۲۹ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از مرکز آمار ایران، شاخص و متوسط قیمت نهاده های ساختمانی شهر تهران فصل تابستان1402 (بر مبنای سال پایه 1390) منتشر شد. ...
دنیای معدن   ۳۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: دیروز شاخص کل بورس تهران بیش از 33 هزار واحد صعود کرد و سطح مقاومت 2 میلیون و 100 هزار واحدی شکسته شد.
تحلیل بازار   ۳۳ دقیقه پیش    
سمنان- شاخص آلودگی سمنان در روز دوشنبه به 139 رسید و این به معنای هشدار زرد هواشناسی مبنی بر آلودگی هوا و کاهش کیفیت هوا است.
خبرگزاری مهر   ۳۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
آبیک- فرماندار آبیک گفت: با توجه به افزایش شاخص آلودگی هوا در آبیک مدارس ابتدایی و پیش دبستانی در شهرستان آبیک تعطیل شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۳۷ دقیقه پیش    
مرکز آمار ایران در گزارش اخیر خود به بررسی تورم صادرات و واردات کشور در پایان تابستان امسال پرداخت که بررسی ارقام منتشر شده نشان می دهد شاخص در همه ابعاد نسبت به بهار امسال کاهش یافته است ...
فرادید   ۵۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امروز آلوده ترین روز هفته است و از فردا شرایط بهتر خواهد شد. محمد اصغری، کارشناس هواشناسی اظهارداشت: در حال حاضر میانگین شاخص آلودگی هوا عدد 140 را نشان می دهد که نشانگر تأثیرگذاری تعطیلی مدارس و طرح زوج و فرد است ...
تیک   ۵۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
آرمان امروز: تورم تولیدکننده طبق مرکز آمار 45 درصد و طبق بانک مرکزی 34 درصد برآورد شده است. تورم سبد محصولات داخلی امروز از سوی دو نهاد آماری اصلی منتشر شد؛ مرکز آمار که این شاخص قیمت تولیدکننده را با تواتر فصلی منتشر می کند، آمار تابستان 1402 را اعلام کرده است ...
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص لحظه ای کیفیت هوای مشهد به 92 رسیده و در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
خوزنیوز   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در شرایط پایداری هوا که شاخص کیفیت هوا به سمت وضعیت ناسالم می رود، وضعیت اضطرار اعلام می شود و در کمیته اضطرار آلودگی، اعضا در مورد علل آلودگی ها صحبت می کنند و پیگیری ها برای کاهش آلایندگی و کاهش مواجهه مردم با این شرایط انجام می شود. ...
رئیس مرکز بهداشت قم با تاکید بر اینکه شاخص بیماری های غیرواگیر در قم نگران کننده است، گفت: 30 درصد مردم استان درگیر فشار خون بالا و 14.5 درصد نیز مبتلا به دیابت هستند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به تداوم شاخص های آلاینده و پیش بینی های هواشناسی استان، گفت:مطابق با مصوبه کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان، آموزش غیرحضوری مدارس اصفهان و چند شهرستان امروز دوشنبه ادامه خواهد داشت.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر گیلان از عضویت 107 هزار نفر در این صندوق خبر داد و عنوان کرد: از این تعداد، 7000 خانوار مستمری بگیر در بخش های فوت، بازنشستگی و از کار افتادگی هستند. ...
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در واردات خودرو فقط منافع باشگاه خودروسازان داخلی مورد توجه قرار می گیرد و عملاً سر مردم بی کلاه مانده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - کیفیت هوای تهران با قرار گرفتن شاخص روی عدد 138 در وضعیت نارنجی و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و در این شرایط به کودکان، زنان باردار و بیماران قلبی و ریوی توصیه می شود از تردد در فضای باز خودداری کنند.
کیفیت هوای شهر مشهد در 24 ساعت گذشته با عدد شاخص کلی 108 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- شاخص لحظه ای کیفیت هوای مشهد به 92 رسیده و در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 142 قرار گرفته وضعیت هوا نارنجی و کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است. ...
میزان   ۱ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 138 قرار گرفته وضعیت هوا نارنجی و کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است. همچنین طی 24 ساعت گذشته شاخص کیفیت هوا بر روی عدد 154 قرار داشت و کیفیت هوا ناسالم بود. ...
صفحه اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
در این خبر به توضیحاتی درباره شاخص آلودگی هوای اصفهان امروز دوشنبه 13 آذر 1402 پرداخته شده است.
بهار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه جامعه:در حالی که طبق پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، هفته جاری در بسیاری استان های کشور با آلودگی و غلظت ذرات آلاینده سپری خواهد شد، استان تهران هم دیروز دومین روز آلوده را پشت سر گذاشت ...
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: شاخص آلودگی هوای این استان به میانگین 139 رسیده و برای گروه های حساس ناسالم است.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عیسی زاده با بیان اینکه شهید عجمیان به عنوان شهید شاخص ورزشکار کشور در سال جاری برگزیده شده است، گفت: یادواره گرامیداشت یاد و خاطره شهید عجمیان و شهدای ورزشکار استان البرز در دهه مقاومت برگزار می شود.
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: شاخص کیفیت هوای کلانشهر مشهد در سیزدهمین روز آذر 1402 برای دومین روز پیاپی در شرایط ناسالم و آلوده برای شهروندان قرار دارد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه سکون و پایداری جو مطلق در اصفهان برقرار است و شاخص های ناسالمی که به ثبت می رسد، در هیچ کجای کشور وجود ندارد، گفت: 76 درصد آلودگی هوا به خصوص در شهر اصفهان از منابع خودرویی است.
نبض بورس   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه 12 آذر 1402 در نهایت با افزایش 33 هزار و 488 واحدی بر روی کانال 2 میلیون و 121 هزار و 184 واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز دوشنبه 13 آذر 1402 را بخوانید.
شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان بر اساس داده های 15 ایستگاه سنجش امروز دوشنبه سیزدهم آذر با میانگین 170 برای پنجمین روز پیاپی وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می دهد.
صفحه اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
در این خبر به توضیحاتی درباره شاخص آلودگی هوای اراک امروز دوشنبه 13 آذر 1402 پرداخته شده است.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قاعده مشهوری داریم که می گوید: اذن در شی ء، اذن در لوازم و توابع آن است. بر اساس این قاعده که مبنای اصلی آن عقل است و تقریر شارع را نیز دارد و منعی نسبت به آن نداشته، هرگاه شخصی در امری به دیگری به نحوی اذن دهد، آن شخص در کلیه لوازم آن اذن، مأذون خواهد شد.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در این بخش از مطالب درباره شاخص آلودگی هوای تهران امروز دوشنبه 13 آذر 1402 هم اکنون و میزان آن به همراه آب و هوا و آلودگی به تفکیک مناطق تهران آنلاین دوشنبه 13 آذر 1402 مطلبی را برای شما آورده ایم با ما همراه باشید.
صفحه اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
در این خبر به توضیحاتی درباره شاخص آلودگی هوای تهران امروز دوشنبه 13 آذر 1402 پرداخته شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: این استان در تابستان 1402 رتبه سوم کشور را در شاخص محیط کسب و کار مساعد از آن خود کرد.
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 142 قرار گرفته وضعیت هوا نارنجی و کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است.
ایران جیب   ۱ ساعت پیش    
شاخص کل بورس پس از 48 روز کاری و بیش از دو ماه دوباره به ارتفاع دو میلیون و 100 هزار واحدی رسید. آخرین بار در روز سوم مهرماه ...
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: بقاع متبرکه شاخص باید محل هایی را برای جمع آوری کمک های مردمی به منظور ارسال به غزه در نظر بگیرند.
صفحه اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره شاخص آلودگی هوای البرز امروز دوشنبه 13 آذر 1402 پرداخته شده است.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: بررسی تاریخی ترکیب دولت ها، مجالس و قوه قضاییه های ایران نشان می دهد، هرگاه این سه قوه از جریانات مختلف و احزاب گوناگون انتخاب شده اند، نه تنها کشور در رکود فرو نرفته، بلکه در شاخص های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و.. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: در راستای ارتقای شاخص های توسعه ای و مطالبات مردم 250 طرح مهم زیربنایی در این استان اجرایی شده است.
تهران نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در جریان معاملات دیروز روز سر خوشی را برای شرکت هایی که به دنبال تجدید ارزیابی بودند رقم زد.
نبض بورس   ۱ ساعت پیش    
در روزهای اخیر شاهد حرکت قوی در برخی نمادهای شاخص ساز بوده ایم لیکن در نمادهای دیگر این شتاب کمتر بوده است. با توجه به اینکه بسیاری از نمادها با شاخص هم وزن دقیق تر تحلیل می شوند، یعنی نمادهای غیر شاخص ساز امروز این شاخص را برای تحلیل انتخاب کرده ایم.