جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۳۸Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهش تولید»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری، سال 1400 را سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامگذاری و تاکید کردند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه جانبه و رفع موانع، کامل محقق شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۸    
تاکید وزیر راه و شهرسازی بر فراهم بودن زیرساخت ها برای اجرای طرح جهش تولید مسکن در کشور،برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان، پرداخت بیش از 3/6 هزار میلیاردتومان آورده متقاضیان مسکن ملی به حساب سازندگان بخشی از مهمترین اخبارحوزه مسکن در هفته گذشته بود.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۵    
آقایان رضا تقی پور انوری عضو کمیسیون جهش تولید مجلس، دکتر مصطفی دین محمدی استاد دانشگاه و دکتر سید مصطفی صفاری استاد دانشگاه در گفتگو با برنامه چشم انداز به گفتگو درباره راه های رونق کسب و کار پرداختند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: براساس قانون جهش تولید و تامین مسکن دولت مسکن نمی سازد بلکه با تامین زمین و مصالح ساختمانی، از بخش خصوصی حمایت می کند و پیمانکاران این حوزه با قیمت مشارکتی مسکن می سازند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۵    
طرح جهش تولید مسکن تا یک میلیون واحد در سال در حالی از سوی دولت پیگیری می شود که جای بررسی کارشناسی در خصوص جانمایی زمین های در نظر گرفته شده برای این طرح خالی است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۵    
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: در کشور به 400 هزار شرکت دانش بنیان نیاز داریم در حالی که اکنون شمار این شرکت ها شش هزار است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان _ جعفر قادری در روزنامه حمایت نوشت: پیش از انقلاب اسلامی ایران فقط صادرکننده نفت خام بود، اقتصاد کاملاً رنگ و بوی دولتی و تک محصولی داشت و تنوعی در تولید دیده نمی شد ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به قانون جهش تولید 4 میلیون واحد مسکونی طی 4 سال آینده گفت: سهم استان زنجان از این قانون در مجموع 46 هزار واحد، پیش بینی شده است.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: فقط زمانی که افراد وارد درگاه ملی مجوزها می شوند، مورد سوال قرار می گیرند و اطلاعاتشان درخواست می شود. اتمام مراحل ثبت در پنجره واحد، به منزله دریافت مجوز است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۸    
رکنا:نشست مشترک مدیرکل راه وشهرسازی گیلان با پیمانکاران و انبوه سازان مسکن استان،با محوریت تحقق جهش تولید مسکن
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۲    
نایب رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید و حمایت از تولید ملی در مجلس گفت: با تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، زمینه برای رقابتی شدن فراهم می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۹    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل اولویت توزیع اعتبارات 1400 را تکمیل طرح های نیمه تمام با پیشرفت 80 درصد خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۰    
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت اجرای طرح جهش تولید مسکن و طرح مسکن ملی شاهد ریزش قیمت سیمان و فولاد خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رضایی کوچی گفت: مقرر شده نرخ سود تسهیلات ساخت مسکن بین 10 تا 12 درصد و با بازپرداخت بالای 20 سال باشد تا تمامی مردم و متقاضیان بتوانند از آن استفاده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش قیمت سیمان و میلگرد در مدت کوتاه زمینه اجرای سریع تر و بهتر طرح جهش تولید مسکن را فراهم می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر نیم صفحه نخست روزنامه های استان قم، امروز چهارشنبه 24 شهریور ماه 1400 را مشاهده کنید.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در راستای تدوین نقشه اجرای نهضت ملی مسکن از مناطق مستعد رونق تولید مسکن شهر ارومیه بازدید کرد و مقرر شد زیرساخت های لازم جهت تحقق قانون جهش تولید مسکن فراهم شود.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۷    
رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار به ویژه در کسب و کار های خرد از اولویت های مهم اقتصادی دولت سیزدهم است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتر غزال راهب صاحب نظر و پژوهشگر مسکن، معماری و شهرسازی طرح مسکن سازی میلیونی (ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال) که به تازگی مطرح شده، بر مبنای یکی از تکالیف تعیین شده در قانون جهش تولید مسکن به تصویب رسیده و جنبه قانونی یافته است؛ قانونی که براساس تبصره یک ماده یک آن، دولت مکلف شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: به دنبال این هستیم تا جلسه مشترکی با حضور وزرای نیرو، راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی، صمت و نفت پس از 2 هفته تعطیلی نشست های علنی برای اجرای طرح جهش تولید مسکن برگزار شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمود حبیبی عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز طی یادداشتی در تابناک نوشت: کمیسیون نوپای جهش تولید و نظارت بر سیاست های اصل 44 همانگونه که از نامش پیداست، در راستای جهش تولید و نظارت بر سیاست های اصل 44 در تاریخ 29/04/1399 با تصویب مجلس تشکیل گردید ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه های بنیاد مسکن به منظور کمک به اجرای قانون جهش تولید مسکن در راستای ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه در و پنجره و نما به نقل از جمسا، محمود محمودزاده معاون وزیر راه با یادآوری این مطلب که در قالب قانون جهش تولید مسکن که در هفته های گذشته به تایید شورای نگهبان رسید و هم اکنون در حال ابلاغ رسمی است برای دو موضوع تامین زمین و تسهیلات مالی راهکار های مناسب در نظر گرفته شده است ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: واحدهای مسکونی طرح مسکن اقدام ملی تا آخرین واحد احداث و در موعد مقرر تحویل متقاضیان می شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حیدری گفت: دستگاه های اجرایی ذیربط با همکاری بانک های عامل جذب تسهیلات ویژه طرح های جهش تولید را سرعت بخشند.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از رویداد24، علیرضا زندیان نماینده مردم بیجار گروس و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود حباب در قیمت مسکن ...
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
1- رکورد نزولی شامخ ساختمان در مردادماه که گزارش آن هفته گذشته از سوی اتاق اصناف منتشر شد، برخی از کارشناسان مسکن را غافلگیر کرد. به ویژه آنکه در مردادماه، دولتی بر سر کار آمد که یکی از مهم ترین شعارها و وعده هایش ساخت 4 میلیون مسکن طی 4 سال پیش رو است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس گفت: با تسهیل طرح سهولت کسب و کار که فردا در مجلس بررسی می شود، صدور مجوز کسب و کار تسهیل خواهد شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- دولت وعده داده سالی یک میلیون مسکن در کشور ساخته خواهد و مجلس نیز بر آن مهر تایید زده و به زودی قرار است مقدمات اجرای این طرح فراهم شود. در این طرح که با عنوان جهش تولید مسکن مطرح است، قرار است 75 درصد از منابع ساخت آن توسط بانک ها تامین شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۹    
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در 3 ماهه نخست اجلاسیه دوم فعالیت خود، طرح ها و لوایح مهمی را مورد بررسی قرار داد که بررسی و تصویب لایحه نظام رتبه بندی معلمان و طرح جهش تولید دانش بنیان از مهم ترین آن ها بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور از تدوین برنامه بذری و پشتیبانی فنی طرح پنج ساله برای جهش تولید در مزارع دیم خبر داد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در نشست با مدیران کل راه و شهرسازی با تأکید بر لزوم خلق ثروت و استفاده از توان بخش خصوصی برای آغاز و تکمیل پروژه ها، راه اندازی صندوق توسعه مسکن بر اساس قانون جهش تولید ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در نشست شورای مسکن استان که با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه و دیگر مدیران عضو شورا برگزار شد؛ اظهار داشت: بر اساس سیاست ها و برنامه های اعلام شده دکتر رئیسی قرار شد که سالیانه یک میلیون واحد مسکن ساخته شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: به نظر من این قانون، یک کار قابل تحقق است و نیاز است که وزارت راه و شهرسازی سامانه های اطلاعاتی و زیرساختی را هرچه زودتر تهیه ایجاد کرده و ارتباط بین بانک ها، متقاضیان و سازندگان را برقرار کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا – استاندار کرمانشاه با اشاره به سیاست های دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال و قانون جهش تولید و تامین مسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم سهم استان کرمانشاه ساخت 17 تا 21 هزار مسکن تا یک سال آینده باشد که در جلسه بعدی به صورت دقیق مشخص خواهد شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دکتر مهدی آزادوای؛ مدیرعامل شرکت صادراتی توسعه صنایع بهشهر زرین برای بازدید از آخرین وضعیت شرکت های زیر مجموعه به شهرستان شاهرود سفر کرد. به گزارش پیام فوری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۴    
گروه استان ها - 200 هزار هکتار از اراضی دیم استان زنجان در سال زراعی پیش رو وارد طرح جهش تولید در دیمزار ها می شوند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برنامه های اجرایی را درخصوص قانون جهش تولید و تامین مسکن و هدف ساخت سالانه یک میلیون واحد تهیه کرده ایم که در اولین جلسه شورای عالی مسکن به ریاست محترم جمهوری و دستگاههای ذی ربط ارایه می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۱:۰۳   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برنامه های اجرایی را درخصوص قانون جهش تولید و تامین مسکن و هدف ساخت سالانه یک میلیون واحد تهیه کرده ایم که در اولین جلسه شورای عالی مسکن به ریاست محترم جمهوری و دستگاههای ذی ربط ارایه می کنیم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
دو موتور برای استارت مسکن سازی یک میلیونی مورد نیاز است که شامل زمین دولتی و تسهیلات بانکی می شود. موتور اول شاید چندان دغدغه دولت نباشد؛ هرچند اراضی دولتی بیرون از محدوده شهرها به دلیل خدمات زیربنایی صفر به این سادگی امکان آماده سازی برای بارگذاری را ندارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از اعلام آمادگی مسئولان صندوق توسعه ملی برای کمک به جهش تولید در نشست این کمیسیون خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
پتروشیمی امیرکبیر در 5 ماهه نخست سال 1400 همانطور که در سامانه کدال به اطلاع عموم سهامداران رسید توانست در شاخص های کلیدی عملکرد از جمله تولید کل،تولید پلیمری و تولید اتیلن ،افزایش فروش و نیز کاهش توقفات،رکوردهای ده ساله را جا به جا کرده و به رکوردهای بی نظیری در این رابطه دست پیدا کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۵    
با آغاز فعالیت دولت سیزدهم، می توان گفت فصل جدیدی در بازار مسکن آغاز شد و امیدها به افزایش فعالیت در این بخش و ساماندهی مشاغل وابسته به آن بازگشت.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون جهش تولید مجلس گفت: کار بسیار خوبی که در طرح تسهیل مجوزهای کسب وکار مجلس انجام شده این است که نظام مجوزدهی از اخذ مجوز به سمت ثبت محوری و نظارت پسینی تغییر کرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دو موتور برای استارت مسکن سازی یک میلیونی مورد نیاز است که شامل زمین دولتی و تسهیلات بانکی می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی، قانون جهش تولید مسکن را قانونی راهبردی برای خانه دار شدن مردم دانست و گفت: مردم در خصوص تامین مسکن نگرانی نداشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
با تصویب طرح جهش تولید دانش بنیان، شورای جدیدی تحت عنوان شورای راهبری دانش بنیان به ریاست رئیس جمهور، دبیری و نایب رئیسی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور تشکیل شده است؛ در قانون جدید 30 هزار میلیارد ریال به سرمایه صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در آذربایجان شرقی از پیشرو در طرح جهش تولید در دیمزارهای کشور توسط این استان خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نام گذاری شده بود. سیستم بانکی کشور می توانست به عنوان یکی از عوامل موثر در رشد اقتصادی....