یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۴:۰۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهش تولید»

باشگاه خبرنگاران   ۷ دقیقه پیش    
جانشین سپاه شهرستان بوئین زهرا گفت: بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت نخبگان بسیجی در امر تولید و همراهی مسئولین باعث جهش تولید و محقق شدن شعارهای راهبردی سال خواهد شد.
روزنامه ابتکار   ۵۵ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - لیلا پاشایی: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به رتبه نخست استان در صدور جوازهای جدید ایجادی اعلام کرد: در شرایط تحریمی و در وضعیت اقتصادی و اجتماعی فعلی هشت سرمایه گذار خارجی جدید آماده سرمایه گذاری در استان هستند. ...
رضا پدیدار، رئیس کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی تهران با اشاره به شعار سال یعنی تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تاکید کرد که این شعار تداوم مفهوم جهش تولید است که سال گذشته عنوان شد و بخش خصوصی می تواند در صورت رفع موانع آن را محقق کند ...
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ نورالله محمدی، جانشین سپاه شهرستان بوئین زهرا :بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت نخبگان بسیجی در امر تولید و همراهی مسئولین و مدیران واحدهای تولیدی، باعث جهش تولیدومحقق شدن شعارهای راهبردی سال خواهد شد
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: تحقق عینی شعار محوری سال گذشته با عنوان جهش تولید با وجود مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و همه گیری ویروس کرونا، پازل توسعه این شهرستان را تکمیل کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی اعلام کرد: سال گذشته به عنوان سال جهش تولید، 13 میلیون و 75 هزار قطعه ماهیان زینتی از 30 گونه در استان تولید شد که این حجم تولید نسبت به سال 1398 بیش از 2 برابر رشد داشت.
جعفر قادری با تاکید بر ضرورت ساماندهی صنعت رمزارزها در کشور از تدوین طرح تامین ارز با استفاده از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز خبر داد که جزئیات آن در کمیسیون های تخصصی مجلس در دست بررسی است.
بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید 903 هزار و 800 دستگاه خودرو سواری در 12 ماه سال 99 و رشد 19.1 درصدی آن در مقایسه با سال 98 است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های تولیدی بافتینه و بافتسان در سال کرونایی 99 برای کشور افتخار آفریدند و با تولید 8.5 میلیارد عدد پارچه مخصوص ماسک(اسپان باند و ملت بلون) تبلور عینی حمایت از تولید ملی و جهش تولید را به نمایش گذاشتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی بیجار گفت: در حال حاضر طرح جهش تولید در 41 هزار و 341 هکتار از اراضی کشاورزی دیم این شهرستان در حال اجرا است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۵۹ سایت دیگر  
شرکت فولادسنگ مبارکه اصفهان به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه فولاد مبارکه، در سال جهش تولید با کلکسیونی از رکوردها توانست نقش پر رنگی در پشتیبانی و تامین مواد اولیه صنعت فولاد کشور از خود به جا بگذارد.
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت از صدور 7 هزار و 470 پروانه بهره برداری صنعتی طی سال گذشته و در راستای جهش تولید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۷    
گروه استان ها ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکرهمدان به همراه 25گروه مطالبه گر درعرصه های مختلف ورود کرده ومشکلات را موردبررسی قرار داده که ازجمله می توان به پیگیری پرونده "شرکت زمرد آسیا" و جلوگیری از به مزایده گذاشتن این واحد تولیدی اشاره کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا-طرح تکمیلی مجتمع صنعتی فولاد آلیاژی اسفراین از سال 86 با سرمایه گذاری 94 میلیون یورو و یک هزار و 300 میلیارد تومان در دست اجرا قرار گرفته بود، پس از توقف چند ساله ناشی از مشکلات اعتباری در دولت تدبیر و امید و در 12 فروردین 1400 با دستور رییس جمهوری افتتاح شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ساخت یک میلیون واحد مسکونی در طرح جهش تولید و تامین مسکن موجب شده این طرح به عنوان موتور محرکه اقتصاد کشور عمل کرده و بیش از 160 رشته شغلی و واحد صنعتی را با خود به حرکت در آورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالی سال 99 را به پایان رساندیم که بررسی آمارهای رسمی وزارت صنعت حاکی از رشد 44.9 درصدی صدور جواز تاسیس صنعتی در هم سنجی با سال 98است؛ آمارهایی که تحقق شعار جهش تولید را نوید می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همتی گفت: توجه به خرید کالای استاندارد ایرانی، حرکتی در تراز مسئولیت اجتماعی و ملی بوده و توجه به استاندارد ها کوتاه ترین راه کمک به رونق و جهش تولید ملی است.
مجموعه فولاد مبارکه به عنوان یکی از بزرگترین گروه های صنعتی کشور، نقش پررنگی در محقق ساختن اهداف تعریف شده برای ایران اسلامی داشته و با تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهان در سال 1400، ضمن پشتیبانی از سایر صنایع وابسته برای تحقق شعار سال گام برخواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سال گذشته 636 مصوبه برای رفع موانع تولید و تحقق جهش تولید در کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۸    
یک کارشناس اقتصادی گفت: به واسطه تکالیفی که در طرح جهش تولید و تامین مسکن، به دولت و با مکانیزم های مختلفی از جمله واگذاری زیرساخت یا عدم النفع ناشی از واگذاری زمین رایگان بار شده است، مشکلاتی در بودجه دولت ایجاد می شود که منجر به کسری بودجه و در نتیجه تورم خواهد شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر نفت افتتاح طرح های پتروشیمی را مصداق اقتصاد مقاومتی، مقابله با خام فروشی و تکمیل زنجیره ارزش دانست و گفت: با افتتاح طرح استحصال اتان پالایشگاه پارسیان سپهر، در مجموع 21.5میلیون تن از تعهد افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی (25میلیون تن) عملیاتی شده است ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هشترود از محلول پاشی مزارع طرح های جهش تولید در دیمزارهای این شهرستان خبر داد .
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد عرب اول از اختصاص بالاترین رقم اعتباری برای تکمیل پروژه های جهش تولید سیستان و بلوچستان و تعیین 11 هزار میلیارد تومان به عنوان اعتبارات تملک این استان در لایحه 1400 خبر داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
عملکرد موفق استان ایلام در جذب 10.5 برابری اعتبارات پروژه های جهش تولید استاندار ایلام: ⭕️ سند آمایش سرزمینی نقشه راه توسعه استان است/تخصیص 1000 میلیارد تومان از اعتبارات سفر نوبخت به استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۶:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
بومی سازی 85 درصد تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت در دل تحریم های نفتی آمریکا یک سوال جدی را پیش روی مخاطبان قرار می دهد: اساسا دلیل جهش تولید و رونق بازار تجهیزات نفتی در سال های اخیر چه بوده است؟
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کمیسیون صنایع و معادن مجلس هفته آینده طرح ساماندهی خودرو را بررسی می کند. تهران – اقتصاد برتر – 27 فروردین 1400 براساس دستورکار هفته آتی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، روز یکشنبه 29 فروردین ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح جهش تولید و تامین مسکن جلوی افزایش قیمت در سال جاری را گرفته و به دلیل برقراری ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا موجب کاهش قیمت مسکن خواهد شد.
دبیرکل شورای عالی عتف و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به تصویب کلیات طرح جهش تولید دانش بنیان در مجلس شورای اسلامی ،از تشکیل دفاتر تجاری سازی و سرمایه گذاری در دانشگاه ها و پژوهشگاه های بزرگ کشور در راستای این طرح خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: 999 میلیارد و 327 میلیون ریال سرمایه گذاری صنعتی با هدف جهش تولید ظرف یک سال گذشته در شهرستانهای سبزوار، جوین و جغتای واقع در غرب خراسان رضوی محقق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تسهیل مناسبات اقتصادی، کاهش موانع سر راه تولید از نظر تسهیل صدور مجوز ها و ارتقا و تقویت مالی تولید از اقداماتی است که کمیسیون جهش تولید دنبال می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری، سال 1400 را سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامگذاری و تاکید کردند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه جانبه و رفع موانع، کامل محقق شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: پروژه های عمرانی جهش تولید علاوه بر اعتبارات معمول، بالغ بر 110 میلیارد ریال اعتبار ملی به بخش کشاورزی استان تزریق کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم دولتی است که قطعا باید هم و غم خود را بر روی معیشت و اقتصاد مردم بگذارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان - دستگاه قضایی در سال 99 نیز همچون سال 98 در امر توجه به تولید اقدامات ارزنده ای انجام داد و گام های بلندی برداشت. به طور کلی، دستگاه قضایی در دوره تحول ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد میرزایی، فعال رسانه ای در واکنش به این سخنان روحانی که دهه نود که مال دولت یازدهم و دوازدهم است، دهه ای بود که دو بار در عرصه دیپلماسی به میدان آمدیم و دشمنانمان را شکست دادیم. اگر بگوییم این دهه، دهه پیروزی، نجات ملی، پیشرفت و جهش تولید بوده ناصواب نگفته ایم. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۰۰    
در سال گذشته که به نام سال جهش تولید از سوی رهبر انقلاب نامگذاری شده بود، عملکرد صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا) چگونه بود؟
سایت نماینده مجلس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
احمدحسین فلاحی با بیان اینکه مشکل اصلی کشور ما مشکل اقتصادی است، اظهار داشت: آنچه مشکل اقتصادی را حل می کند تولید است. وی با بیان اینکه با راه اندازی تولید در کشور نیازهای داخلی تأمین و مشکل اشتغال حل می شود و برای کشور ارزآوری دارد، گفت: با توجه به اینکه شعار سال گذشته کاملاً تحقق پیدا نکرد ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۰    
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: استفاده بهینه از نزولات جوی در مزارع کشت دیم ، نیازمند افزایش عملکرد در واحد سطح مزارع است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: در بخش جهش تولید برای سال 1400 پروژه های اقتصاد مقاومتی از 72 مورد پیشنهادی 51 پروژه برای استان نهایی شد که این مهم کار بزرگی بود.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارش اخیر خود به بررسی چالش ها و موانعی که در بخش آب وجود دارد پرداخته و راهکارهایی را در جهت رفع این چالش ها ارایه داده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نظام بانکی برای رونق فعالیت های بنگاه های تولیدی و تحقق مفاهیم رونق و جهش تولید در کشور حدود 167 هزار میلیارد ریال تسهیلات در سال 99 برای تامین مالی این بنگاه های تولیدی و طرح های نیمه تمام پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- در شصت و سومین برنامه افتتاح جهش تولید در آئینی ویدئو کنفرانسی با حضور حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری روز پنجشنبه طرح تفکیک C2پالایشگاه پارسیان سپهر در شهرستان عسلویه استان بوشهر آغاز شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۷    
براساس ارزیابی مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل در بین استانها جایگاه سوم کشوری را در حوزه خبر و اطلاع رسانی در سال جهش تولید بدست آورد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۰    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سراب از رسیدن سطح کشت تحت پوشش طرح جهش تولید در دیمزارهای شهرستان به 9 هزار هکتار خبر داد .
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فارس- درقالب طرح های عمرانی جهش تولید علاوه بر اعتبارات معمول، 110 میلیارد ریال اعتبار ملی به بخش کشاورزی استان فارس داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مسعود گلشیرازی گفت: برای رسیدن به جهش تولید و جامعه تولید محور، گریز و راهی جز مانع زدایی ها و پشتیبانی های عملی از تولید، کارآفرینی و سرمایه گذاری نیست.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
هرمزگان-استاندار هرمزگان از تصویب و ابلاغ 30پروژه شاخص زیربنایی و اقتصادی از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور به منظور اجرا در سال 1400خبر داد.