شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۱:۱۶Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهش تولید»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴۶ دقیقه پیش    
نایب رئیس کمیسیون جهش تولید مجلس گفت: تلاش می کنیم حضور بانک ها درطرح های زیربنایی و تولیدی کشور تسهیل شود و یکی از راه های کمک به بانکها، تسهیل جذب سرمایه های مردمی با افزایش سود سپرده های بانکی است.
آنا / جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه تجاری سازی واکسن دامی بین پارک علم و فناوری البرز و یک شرکت دانش بنیان مقرر شد تولیدات شرکت شامل، واکسن لینفادئیت و واکسن عقیم سازی سگ است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۰    
برنامه قانون و نظارت این هفته تذکرات نمایندگان را درباره قانون جهش تولید مسکن، افزایش قیمت گاز، عرضه خودرو در بورس و افزایش قیمت نهاده های دامی بررسی کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: استان اصفهان با سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت های دولتی گام بلندی را برای تولید 1000 مگاوات انرژی پاک در کشور برداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بسترسازی برای تحقق جهش تولید و حمایت از کارآفرینان را وظیفه مهم مدیران و فرمانداران در استان عنوان کرد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 1402 دولت تصمیماتی درخصوص تسریع در ساخت مسکن گرفته است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری با تاکید بر نقش مهم نهاد علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در حکمرانی نخبگان گفت: دریافت راه حل های قابل اجرا از سوی نخبگان کشور در حوزه های اقتصادی می تواند به دولت مردان برای حل چالش های اقتصادی کمک کند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 1402 دولت تصمیماتی درخصوص تسریع در ساخت مسکن گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 1402 دولت تصمیماتی درخصوص تسریع در ساخت مسکن گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
24 درصد از سهمیه 291 هزار و 500 هکتاری پیشتازطرح جهش تولید در دیم زار ها ی آذربایجان غربی در بوکان اجرا می شود
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه دو سیرجان با اشاره به اهتمام شهرداری در اجرای طرح جهش تولید مسکن گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 200 هزار متر مربع پروانه ساختمانی برای بیش از 1500 واحد مسکونی صادر شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۰    
وزیر اقتصاد با بیان اینکه عملکرد بانک ها در تسهیلات جهش تولید مسکن مورد رضایت نیست از تغییر روش تسهیلات دهی بانک ها به طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: در ماده 4 قانون جهش تولید مسکن بانک ها و موسسات اعتباری غیر بانکی مکلف شده اند حداقل 20 درصد اعتبارات نظام بانکی خود در هرسال را با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار به بخش مسکن اختصاص دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون، 134 هزار هکتار از مزارع استان در قالب اجرای طرح جهش تولید در دیمزار ها بیمه شده اند.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در سال جهش تولید و با هدف قطع وابستگی صنعت ریلی کشور به خارج و همچنین با همکاری عموم صنعتگران و شرکتهای دانش بنیان، زمینه را برای داخلی سازی قطعات و تجهیزات ریلی فراهم نموده و بدین منظور سامانه جامع رونق و جهش تولید صنعت ریلی را ایجاد نموه است .
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۱    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: اخیرا خرید 11 دستگاه پهباد از محل طرح جهش تولید با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مصوب و متقاضیان جهت دریافت تسهیلات معرفی شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری از ساخت خانه های ویلایی نهضت ملی مسکن در 1200 شهر خبر داد و گفت :خطر سوداگری به بهانه اجرای قانون جهش تولید مسکن در شهر های خوش آب و هوا بالاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۳    
کشاورزان شرکت کننده در طرح جهش تولید به ازای هر هکتار، 100 هزار تومان هزینه بیمه دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال بر مترقی بودن قانون جهش تولید دانش بنیان تاکید کردند و خواستار توجه به پیش بینی مشوق هایی برای سرمایه گذاری در این حوزه شدند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری طی حکمی "سرپرست معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان" را منصوب کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری- بابایی، ناظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در طرح جهش تولید دیمزارهای مازندران گفت: 10 دستگاه ادوات کشاورزی به کشاورزان مناطق محروم هزار جریب بهشهر تحویل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان ایلام از واگذاری 72 دستگاه ماشین کشاورزی به کشاورزان دیم کار استان در راستای اجرای طرح جهش تولید در دیم زارها خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 59 هزار و 904 هکتار از اراضی کشاورزی استان قزوین از ابتدای سال جاری تاکنون تحت کشت طرح جهش تولید در دیمزارها قرار گرفته که از این میان 33 هزار و 949 هکتار معادل 56 درصد تحت پوشش بیمه قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۴    
معاون جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح جهش تولید در دیم زارهای استان، گفت: سهمیه استان در این طرح 30 هزار هکتار بود اما از ابتدای سال جاری تاکنون 31 هزار هکتار فعالیت در زمینه دیمزارها صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در سال جاری طرح جهش تولید در دیم زارها با سهمیه 30 هزار هکتاری در استان مورد توجه قرار گرفت و تا امروز 31 هزار هکتار زیر کشت این طرح رفته است.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خبری خوش از تصاحب صدر جدول در طرح های کلان کشور از جمله اجرای طرح کشاورزی قراردادی، جهش تولید در دیمزارها و طرح کاداستر سخن گفت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم گفت: در راستای اجرای ماده 10 قانون جهش تولید مسکن اسناد مالکیت اراضی دولتی مازاد دستگاه های اجرایی در شهر سمیرم به مساحت 16 هزار مترمربع به نام دولت جمهوری اسلامی ایران و به نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن اخذ شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ بررسی موارد سرمایه گذاری خارج از محدوده شهرها، بررسی تقاضای اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه مبنی بر الحاق اراضی 2 هکتاری واقع در حریم شهر تازه آباد به محدوده شهر در طرح قانون جهش تولید مسکن و بررسی تقاضای شهرداری پاوه در خصوص ملاک عمل قرار دادن ...
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: 48 هزار لیتر کود بذرمال فسفر -روی به طور رایگان بین کشاورزان طرح جهش تولید در دیمزارها توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۱    
سرپرست جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون، افزون بر 291 هزار هکتار از اراضی استان زیر پوشش طرح جهش تولید در دیم زار ها قرار گرفته است.
صبح خرد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
کهگیلویه و بویراحمد در سال زراعی جاری و سال دوم اجرای این طرح توانست با سطح زیر کشت 67764 هکتار اراضی زراعی دیم، رتبه نخست کشوری را نسبت به سطح برنامه ابلاغی در کشور کسب نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: با اجرای طرح ملی جهش تولید مسکن، بیش از 60 هزار واحد مسکونی جدید در این استان ایجاد خواهد شد.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: به دلیل اهمیت کشت دیم، جهش تولید در دیمزارها را شروع کردیم، در لرستان نیز 350 هزار هکتار از اراضی دیم استان در قالب جهش تولید در دیمزارها کشت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه اول این استان در اجرای طرح جهش تولید در دیمزار ها خبر داد و گفت: این مهم، پاداش تلاش و همت همکاران درگیر این طرح است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۷    
زنجان-رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: افزایش بهره وری بواسطه تکمیل اطلاعات مکانی و زراعی و افزایش تولید در واحد سطح از اهداف مهم و اساسی طرح جهش تولید در دیمزارهای کشور است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: در قالب نهضت ملی مسکن، 30 هکتار زمین برای ساخت 1388 واحد مسکونی در شهرستان تنگستان اختصاص یافت. به گزارش فکرشهر از ایرنا، احمد محمدی زاده روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از محوری ترین طرح های دولت سیزدهم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر با اشاره به واگذاری 30 هکتار زمین در تنگستان به جوانان گفت: اجرای طرح جهش تولید مسکن در استان بوشهر سرعت بیشتری می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۵    
رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی را که در اجرای قانون تسهیل و بهبود فضای کسب وکار کوتاهی کردند، به قوه قضائیه معرفی می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح جهش تولید ضمن اشتغالزایی و تقویت معیشت روستاییان و پیشبرد اقتصاد مقاومتی به حفظ و ارتقای امنیت غذایی جامعه کمک می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان گفت: به طور قطع فاکتورهای سرمایه گذاری در بازار مسکن عراق کم ریسک تر از بازار مسکن ایران است. در ایران مردم از قیمت مسکن در آینده نزدیک هم اطلاع دقیقی ندارند و در همین پروژه نهضت ملی مسکن و جهش تولید مسکن ( ساخت 4 میلیون مسکن در 4 سال ) یکی از ایرادات و مشکلات اساسی ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۵    
نماینده مردم کرج در مجلس بر اهمیت اعطای تسهیلات جهش تولید مسکن تأکید کرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۹    
در حالی بیش از یکسال از ابلاغ قانون جهش تولید مسکن می گذرد که پروژه های ارسال شده نهضت ملی مسکن به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات وضعیت مناسبی ندارند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون اداره کل سیاست گذاری و توسعه علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و دانش بنیان رییس جمهور از تصویب یازده آیین نامه ذیل قانون جهش تولید از اوایل خرداد ماه تاکنون خبر داد و گفت: سه آیین نامه دیگر نیز در دست تهیه است که به زودی اعلام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: حدود 82 درصد طرح جهش تولید در دیمزار های استان قزوین با کشت 59 هزار و 754 هکتار انواع محصولات زراعی و غلات محقق شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل نفت پاسارگاد گفت: در راستای تحقق رونق تولید و کمک به اقتصاد کشور تمام توان مجموعه شرکت را بر افزایش تولید بسیج کرده ایم.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی در نشستی که با یک هلدینگ حوزه پتروشیمی در محل معاونت علمی برگزار شد گفت: امسال سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شد و این یک حرکت جدی را در کشور ایجاد کرد. ...
آناج   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: 1300 هکتار زمین با کاربری مسکونی و 6 هزار هکتار از محل ماده 9 و 10 قانون جهش تولید مسکن، آماده واگذاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل از اجرای طرح جهش تولید در 6 هزار و 100هکتار از اراضی دیم و آبی این شهرستان خبر داد.