شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۵:۴۷Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهش تولید»

ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: هر سال 16 درصد از واحدهای طرح نهضت ملی جهش تولید مسکن که در خراسان رضوی احداث می شود، سهم روستاها خواهد بود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده با اشاره به اینکه 6 راهبرد برای اجرای قانون جهش تولید مسکن (نهضت ملی مسکن) طراحی شده است، افزود: اولین راهبرد این است که ساخت و ساز فعلی مسکن کشور که توسط بخش خصوصی سالانه بین 320 تا 350 هزار واحد است، ارتقا پیدا کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
35هزار هکتار از زمین های تحت مالکیت دستگاه های دولتی که بدون استفاده مانده است ، برای تامین بخشی از زمین های مور دنیاز طرح ملی جهش تولید مسکن پس گرفته خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس در هفته آینده طرح تامین مالی و جهش تولید را بررسی می کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، طبق جدیدترین آماری که مدیرعامل بانک مسکن از میزان افتتاح حساب و واریز وجه از سوی متقاضیان طرح جهش تولید و تامین مسکن (نهضت ملی مسکن) ارایه داده تا کنون 289 هزار و 865 نفر در بانک مسکن برای طرح نهضت ملی مسکن حساب افتتاح کردند که از این میزان 185 هزار و 780 نفر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح ملی جهش تولید امسال در 2 میلیون و 600 هزار هکتار دیمزارهای کشور با ارائه تسهیلات و آموزش به کشاورزان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با آغاز ساخت 800 هزار واحد نهضت ملی مسکن با میانگین پیشرفت 15 درصدی آن هم حدود چهار ماه بعد از ابلاغ قانون جهش تولید مسکن، دولت سیزدهم در مقایسه با 2 سال فرصت برای ساخت 2 میلیون واحد مسکونی، بیش از 40 درصد راه را رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۷:۴۴    
گروه استان ها- حل مشکل مسکن یکی از دغدغه های دولت و نمایندگان مجلس است و تصویب قانون جهش تولید در حوزه مسکن نشانه این مهم و گامی برای خانه دار شدن مردم جامعه است، اما این مشکل با حرف و وعده برطرف نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
جهش تولید در بخش کشاورزی برای تأمین امنیت غذایی کشور از اهمیت زیادی برخوردار است. در این گزارش به بیان 10 مانع اساسی برای جهش تولید در این بخش می پردازیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با تاکید بر نقش صنایع خودروسازی در اشتغالزایی پایدار و جهش تولید گفت: این صنعت مورد حمایت دولت قرار می گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که ما در جنگ اقتصادی هستیم و چند سالی هم هست که رهبر انقلاب در ابتدای سال نو، عناوین متعددی برای رونق تولید و حمایت از کار و دسترنج کارگر و کارفرمای ایرانی بیان می کنند، به هیچ عنوان قابل قبول نیست در سالی که جهش تولید نامگذاری شده تعداد 1460 کارخانه توسط بانک های کشور تعطیل شوند.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سالزراعی جاری تاکنون بیش از 8700 نفر از کشاورزان طرف قرار داد در طرح جهش تولید در دیمزارهای استان از آموزش های ارائه شده بهره مند شده اند.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی از تحویل برخی واحدهای نهضت ملی مسکن طی چند ماه آینده خبر داد. محمود محمودزاده گفت:برخی واحدهای نهضت ملی مسکن که از قبل شروع شده، طی ماه های آینده قابلیت بهره برداری و تحویل به متقاضیان را خواهد داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس شهری گران است و خانه در آن نیز یکی از عوامل این گرانی و از آن جا که شهری مهاجر پذیر است لذا همواره تقاضا برای مسکن از تولید آن بیشتر بوده اما در طرح جهش تولید مسکن نیز این مهم نادیده انگاشته شده و جایی 40 کیلومتر آن سوتر از بندرعباس برای تولید مسکن جدید در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 گفت: در طرح تسهیل مجوز های کسب وکار شورای نگهبان در 3 ماه قبل 7 ایراد مطرح کرد که همگی رفع شدند، اما 4 ایراد باقی ماند که به نظر می رسد به جمع بندی رسیده باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۵    
گروه استان ها- استاندار سمنان با بیان اینکه سمنان دومین استان در عملیات اجرایی طرح جهش تولید مسکن است از فرمانداران خواست تا اجرای این طرح را به صورت جدی پیگیری کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایری، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت که قابلیت و توانمندی شرکت های فولاد و سیمان کشور به مراتب بالاتر از مصالح مورد نیاز طرح جهش تولید مسکن است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افرادی که دارای سهام عدالت هستند باید به راحتی تسهیلات بانکی دریافت کنند و نگران تضامین هم نباشند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، جعفر قادری در گفتگو با خبرنگار ایبِنا ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون عمران در 3 ماهه دوم اجلاسیه سال دوم مجلس در راستای وظایف تقنینی و نظارتی خود به موضوعات بسیار مهمی ورود کرد که بخش عمده آنها متمرکز بر اجرای دقیق قانون جهش تولید و تامین مسکن و رفع موانع ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور بود.
ایانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۴    
مراسم تحویل ادوات طرح جهش تولید در دیمزارها به متقاضیان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران به تهیه و تدوین برنامه جهش تولید در استان اشاره کرد و گفت: شروع کسب و کار با موانعی روبرو است که باید رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 2700 فعال دانش بنیان با برگزاری کارزاری حمایت خود را از تصویب این طرح اعلام و خواستار حمایت بیشتر و تصویب آن در شورای نگهبان شدند.
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در دومین کنگره و نمایشگاه بین المللی محصولات بیوتکنولوژی پزشکی و صنایع وابسته از ترسیم آینده روشن زیست بوم فناوری و نوآوری، با تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان در مجلس گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کار جهادی برای رونق و جهش تولید داخلی، گفت: حمایت از چرخه تولید و صنعت کشور زمینه ایجاد فرصت های شغلی مولد و پایدار را فراهم می کند که تحقق این مهم مستلزم تامین پیش نیازها و بستر مورد نیاز است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با تقویت سرمایه گذاران جهش تولید محصولات گلخانه ای را در استان اردبیل شاهد هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از رتبه نخست این استان در اجرای طرح کشت قراردادی با مباشرت تعاونی های روستایی در سطح کشور خبر داد و گفت: طرح جهش تولید در اراضی دیم نیز دیگر طرحی است که با هدف تحقق پایداری تولید در این بخش و تقویت دیم کاران با نتایج قابل قبول در استان در حال اجراست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سمنان گفت: 30 هزار واحد مسکونی در قالب اجرای قانون جهش تولید مسکن طی 4 سال آینده باید در استان احداث شود که اقدامات در این خصوص در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان کردستان گفت: 80هزار نفر کردستانی برای برخورداری از طرح جهش تولید و نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، پروژه جهش تولید و تامین مسکن (نهضت ملی مسکن) بعد از پایان نام نویسی بخشی از متاهل ها هم اکنون در مرحله فراخوان ثبت نام افراد مجرد بالای 23 سال قرار دارد و تا 20 بهمن ماه نام نویسی در سامانه saman.mrud.ir ادامه خواهد داشت. ...
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۰    
" طرح جهش تولید دانش بنیان " در مجمع مشورتی حقوقی شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمدحسین پناهی فر اظهارداشت: مالکان اینگونه زمین ها تا پایان دهه مبارک فجر مهلت دارند در راستای قانون جهش تولید مسکن تقاضای الحاق زمین خود را به ادارات راه و شهرسازی شهرستان ها ارائه کنند. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۵    
نشست مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در خصوص بررسی فعالیت های مشارکتی قانون جهش تولید مسکن برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۳    
68 دستگاه ادوات کشاورزی دنباله رو برای انجام طرح جهش تولید در دیمزار ها از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به کشاورزان تحویل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دامغان- مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان گفت: 13 هکتار از اراضی ملی در شهر دیباج دامغان با هدف اجرای طرح جهش تولید مسکن به اداره کل راه و شهرسازی استان واگذار شد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، گفت: در قانون جهش تولید دانش بنیان به توسعه ظرفیت های صندوق نوآوری اشاره شده که در توسعه و تقویت اکوسیستم فناوری کشور حائز اهمیت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
امروزه کشاورزی شهری در دنیا برای تحقق امنیت غذایی دارای اهمیت فراوان است، در این گزارش به بیان 10 عرصه کشاورزی شهری در جهش تولید بخش کشاورزی می پردازیم.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۳:۰۱    
محمد جواد ناطق روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: بهره برداران واحدهای تولیدی استان که دارای ظرفیت خالی بوده و برای راه اندازی و فعال شدن مجموعه خود نیازمند حمایت مالی هستند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، لزوم افزایش سرمایه بانکی در بودجه 1401 خاصه برای تامین تسهیلاتِ طرح جهش تولید مسکن را الزامی دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست زنان کارآفرین با رئیس مجلس به دریافت بیش از 2500 نامه تشکر شرکت های دانش بنیان از مجلس برای قانون جهش تولید دانش بنیان اشاره کردند و گفتند: شرایط لازم برای اتصال تولیدکنندگان دانش بنیان به بازارهای جهانی و ارائه خدمات فنی و مهندسی به آنها باید فراهم شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پژوهش های مجلس ضمن اشاره به بحث قانونی شدن اخذ کد رهگیری در قانون جهش تولید مسکن، اخذ کد رهگیری را اختیاری اعلام کرد. *** اخذ کد رهگیری مسکن اختیاری است به گزارش صنایع ، محمدرضا عبدلی، ضمن اشاره به بحث قانونی شدن اخذ کد رهگیری در قانون جهش تولید مسکن، اظهار کرد: ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در نامه ای به اعتراضات پیرامون طرح جهش تولید مسکن (پروژه 8100 واحدی) در اراک واکنش نشان داد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدرضا هادیان گفت: طرح جهش تولید دیم زارها در شرق استان مازندران در حال اجرا بوده و شامل تشویقات بیمه ای و پرداخت 2 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره است .
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۴    
مدیرکل ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) مازندران گفت: طرح جهش تولید دیم زارها در شرق استان مازندران در حال اجرا بوده و شامل تشویقات بیمه ای و پرداخت 2 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره است .
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد شمس الدین حسینی وزیر سابق اقتصاد و رپیس کمیسیون جهش تولید در گفتگو با برنامه رهیافت اقتصاد گفت: دولت در بودجه سال آتی سعی دارد یک انضباط ارقام و اعداد را حاکم کند تا ضمن تراز بودجه با کمک به تراز پولی و بانکی مانع از افزایس تورم و نقدینگی شودکه این نقطه قوت محسوب می شود. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران با حضور دکتر شمس الدین حسینی عضو شورای پول و اعتبار، رئیس کمیسیون جهش تولید مجلس شورای اسلامی، دکتر هادی قوامی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصاد و دارایی، دکتر داود منظور رئیس سازمان مالیاتی کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت بیمه سرمد، تندیس و لوح تقدیر دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را به خود اختصاص داد. مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور هادی قوامی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، داوود منظور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، حجت الله صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: معاون وکلای مرکز وکلای قوه قضائیه از امکان صدور پروانه وکالت (به صورت غیرفعال) برای قضات شاغل خبر داده است که حداقل 20 سال سنوات خدمتی و 15 سال سابقه قضائی داشته باشند. ...
سلام نو / صدا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که ثبت نام متقاضیان تا 20 بهمن ادامه دارد، گفت: شرط تحویل واحدها به آقایان مجرد تأهل آنها خواهد بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اکبر نیکزاد در گفت وگو با خبرنگار مهر ، درباره آخرین وضعیت ساخت و ساز مسکن شهری و روستایی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ذیل قانون جهش تولید تولید مسکن اظهار کرد ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در اراک برای اولین بار در کشور از اراضی اوقافی استفاده شد. احمد مرزبان در شورای مسکن استان مرکزی با بیان اینکه در قانون جهش تولید مسکن سهمیه استان مرکزی 61 هزار و 127 واحد است ...