جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۰:۴۷Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین مسکن»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: 171 هکتار زمین در روستا های همدان برای تکمیل طرح های نهضت ملی مسکن الحاق شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تلاش می کنیم برای تمام مدا ل آوران استان در بحث مسکن مهر اقداماتی انجام دهیم و شرایط استفاده این عزیزان را فراهم کنیم.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به عزم این وزارتخانه برای تامین مسکن نیروهای مسلح گفت: بیش از 230 هزار واحد نهضت ملی مسکن برای خانواده های نیروی مسلح در مراحل مختلف ساخت قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۰    
ایسنا/خراسان رضوی با مصوبه امروز شورا، شهرداری مشهد باید با توجه به سیاست تسهیل تامین مسکن برای زوج های جوان با اولویت ساکن در حاشیه شهر با استفاده از ظرفیت های شرکت پروژه ساماندهی و توانمندسازی محلات مشهدالرضا(ع) اقداماتی را انجام دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار فارس در جمع رانندگان اتوبوس های درون شهری به تشریح راه های تامین مسکن و ارتقا سطح درمان این اقشار پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تامین مسکن کمیته امداد مازندران گفت: در دهه فجر انقلاب اسلامی 107 واحد مسکن مددجویان در استان مازندران افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه یزد گفت: 20 هکتار از اراضی این دانشگاه با هماهنگی اداره راه و شهرسازی برای ساخت یک هزار و 400 واحد مسکونی برای اعضای هیئت علمی و یاوران علمی دانشگاه یزد تخصیص یافته است.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تامین مسکن مردم با کت و شلوار و پشت میزنشینی ممکن نیست، گفت: مدیران حوزه مسکن باید به صورت میدانی وارد گود شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور:مشابه اقدامی که در مورد تامین مسکن دانشگاهیان امروز انجام شد در نیروهای مسلح، تعاونی های کارگری و سایر اقشار نیز جریان دارد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۸۲ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز شنبه در چهاردهمین جلسه شورای عالی مسکن در دولت مردمی، با قدردانی از همه تلاش های صورت گرفته برای تسریع در پیشبرد نهضت ملی مسکن، از جمله آغاز عملیات اجرایی ساخت حدود 60 هزار واحد مسکونی برای دانشگاهیان و نیز خوابگاه های متاهلی در دانشگاه ها ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۷    
امام جمعه قزوین گفت: در صورت تامین مسکن اقشار مختلف می توان به اجرای موفق طرح جوانی جمعیت امیدوار شد.
رئیس سابق انرژی اتمی ایران گفت: تامین مسکن اساتید و هیأت علمی که امروز این اتفاق در کشور و استان قزوین کلید خورد، می تواند آرام بخش دغدغه فکری اساتید و اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه ها باشد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: با تامین مسکن اساتید و اعضای هیئت علمی و کارگکنان داتنشگاه آزاد گام مهمی در آرامش فکری و ارتقای تدریس و تعلیم و تربیت برداشته می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق انرژی اتمی ایران گفت: تامین مسکن، درمان و بستر آموزش برای اساتید و هیئت علمی دانشگاهها مهمترین عامل برای آرامش فکری و تعلبیم و تربیت اصولی دانشجویان کشور و از کارهای خوب دولت سیزدهم است.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۷    
دغدغه دیرینه دانشجویان برای تامین مسکن مناسب در شرف رفع شدن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کیش گفت: مسئولان منطقه آزاد کیش به معیشت، تامین مسکن و ایجاد اشتغال بومیان توجه جدی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۳    
در جلسه شورای تامین مسکن استان سرعت ساخت طرح نهضت ملی مسکن، بازرسی از مشاورین املاک، ضرورت مشخص شدن نرخ بهای گاز صنایع مطرح شد.
در یکصد و هفدهمین جلسه شورای مسکن استان اصفهان ضمن بررسی وضعیت طرح نهضت ملی مسکن، مشکلات تامین مسکن ایثارگران استان اصفهان رسیدگی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به موضوع همکاری خیران برای ایجاد خوابگاه های متاهلی اشاره کرد و گفت: برای جوانان مشغول به تحصیل یکی از مسائل مهم تامین مسکن است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران درباره احداث مسکن فرهنگیان در قالب طرح ملی مسکن، اعلام کرد: فرهنگیان شامل طرح، در بازه زمانی یک تا 4 سال و خارج از نوبت در اولویت تامین مسکن قرار می گیرند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت : تاکنون 90 میلیارد ریال اعتبار صرف تامین مسکن و خدمات عمرانی به مددجویان شهرستان ایوان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در اجرای طرح نهضت ملی مسکن،90 درصد ساخت 70 هزار واحد مسکونی در استان اصفهان تأمین زمین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از کمک 17 میلیارد و 43 میلیون ریالی خیران و حامیان خارج از کشور برای تامین مسکن مددجویان تهرانی خبر داد.
پایگاه خبری ماه خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ماهشهر گفت: در راستای تامین مسکن مددجویان، 24 واحد مسکونی در شهرک مدنی این شهرستان به بهره برداری رسید. فریدون بندری افزود: این واحد های مسکونی با اعتبار 60 میلیارد ریال ساخته و به خانوار های زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی واگذار شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۹    
بوشهر- سرپرست بهزیستی استان بوشهر از تامین مسکن مددجویان استان بوشهر با اعتبار هزار میلیارد ریالی نفت خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نشست هماهنگی مدیران کل بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، نماینده ولی فقیه آن بنیاد، و معاونین ستادی حوزه های مسکن در هر سه دستگاه با هدف تعیین وضعیت شیوه هزینه کرد کمک به تامین مسکن مددجویان از محل کمک یکصد میلیاردی شرکت ملی نفت در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۲:۰۰    
قزوین- بانگ الله اکبر در جلسه شورای تامین مسکن استان قزوین طنین انداز شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
زاکانی با بیان اینکه تامین مسکن برای عده ای از مردم خواب و خیال شده است، گفت: در روز های آینده احداث 100 هزار واحد مسکن را شروع می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: سیاست دولت سیزدهم در راستای تامین مسکن اقشار جامعه ساخت منازل مسکونی یک تا دو طبقه به همراه حیاط و به شکل ویلایی است و برنامه ریزی راه و شهرسازی برای سال آینده شکوفایی مسکن خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
خیران و حامیان خارج از کشور 120 میلیارد ریال برای تامین مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) کمک کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۹    
رکنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: دلایل مهاجرت پرستاران در دست مطالع است و برای جذب و نگهداشت پرستاران بسته های حمایتی از جذب تا ارتقاء شرایط شغلی و تامین مسکن را در دست اجرا داریم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: یکی از دغدغه های اصلی نیروی کار در شهرک های صنعتی اشتهارد این استان را تامین مسکن و حمل و نقل مورد نیاز کارگران دانست و بر رفع این مشکلات تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۴    
معاون موسسات غیردولتی، مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی، گفت: از ابتدای سال جاری اعتباری بالغ بر 73 میلیارد و 814 میلیون تومان جهت کمک به تامین مسکن افراد دارای معلولیت و سایر مددجویان تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی جذب گردیده است ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
احمد جباری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه گفت: قیمت مسکن در کیش بسیار بالا است و مردم توان تامین مسکن را ندارند و وزارت راه و شهرسازی نیز حتی در راستای قانون جهش تولید مسکن تاکنون اقدامی انجام نداده است بنابراین انتظار می رود وزارت راه و ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رئیس جمهور گفت: مسکن یکی از موضوعات مهم در افزایش سرمایه اجتماعی است به همین دلیل تامین مسکن در اولویت دولت سیزدهم قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بازرسی ریاست جمهوری بر لزوم مشارکت جدی مردم، دستگاه های متولی و بانک ها در حل مشکل مسکن تاکید کرد و گفت: تامین مسکن و حل مشکل آن کار سنگینی است که می طلبد همه با تمام توان پای کار باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رییس جمهور گفت: تامین مسکن یکی از موضوعات مهم در افزایش سرمایه اجتماعی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نیاز به مسکن و سرپناه یکی از نیازهای اولیه جامعه انسانی است و برخورداری از یک مسکن مناسب در اولویت خانواده ها است. در این میان مسئله تامین مسکن عمدتاً دامن گیر اقشار کم درآمد و با درآمد متوسط جامعه است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه اختصاص مسکن به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی باید در اولویت قرار گیرد، گفت: باید نسبت به خانه دار شدن این افراد اقدامات لازم انجام شود. ...
پایگاه خبری پسین هرمزگان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پسین هرمزگان ، همزمان با دهه مبارک فجر و دومین سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان با حضور بذرپاش وزیر مسکن و شهرسازی ، صالحی ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۵:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نشست خبری محمود توکلی مدیرکل تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد صبح امروز با حضور اصحاب رسانه در این مرکز برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۲    
همزمان با آغاز چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یک واحد مسکن خانواده 3 عضو دارای معلولیت در شهرستان ساری با حضور دکتر خامه ور معاون امور توانبخشی بهزیستی مازندران، محمودی رییس اداره حراست بهزیستی استان ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه پنجشنبه در جشن اهدای 14 هزار واحد مسکونی و 11 هزار قطعه زمین در استان هرمزگان با بیان اینکه این جلسه به لطف حضور همه اعضای خانواده ها خصوصا کودکان، بسیار جلسه باشکوه و دلنشینی است ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۲    
ویدیو/ در مسکن مهر و نهضت ملی مسکن در مجموع برای نزدیک به 3 میلیون خانوار مسکن تهیه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: تامین زمین و مسکن برای یک میلیون و 700 هزار نفر سکنه در 2 هزار و 600 روستای این استان از اهمیت زیادی برای دولت برخوردار است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
چهار هزار و 286 هکتار زمین در محدوده و حریم شهر های استان اصفهان تامین شد. مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطابق با ماده 9 قانون جهش تولید مسکن، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور مکلف است زمینهای ملی مورد نیاز تامین مسکن و خدمات عمومی پشتیبان، واقع در محدوده و حریم شهر ها [...]
نمایندگان مجلس در مصوبه ای، سازکاری را برای تامین بخشی از منابع مالی موردنیاز برای اجرای طرح های حمایتی تامین مسکن و افزایش تسهیلات دهی در پروژه های نهضت ملی مسکن تعیین کردند.