پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۴:۰۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین مسکن»

استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
برگزاری نشست شورای تامین مسکن استان ⭕️با حضور استاندار و معاون عمرانی نشست شورای تامین مسکن برگزار شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری عصر سه شنبه در نشست شورای تامین مسکن استان اظهار داشت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۱    
مدیرعامل موسسه خیریه راه فرشتگان آسمانی در قزوین گفت: ایجاد اشتغال، تامین مسکن و ازدواج برای تضمین آینده ای سعادتمند برای کودکان شیرخوارگاه مهمترین دغدغه و اولویت ما در این موسسه خیریه است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حافظ کمال گفت: تامین مسکن مددجویان کمیته امداد شهرستان فراهان در اولویت برنامه ها قرار دارد که در این راستا سال گذشته به 243 خانواده زیر پوشش خدمات مسکن برای تعمیرات و ساخت سرپناه در مناطق شهری و روستایی ارایه شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن اعاده شده از شورای نگهبان در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۸    
جلسه کمیته عمرانی و زیر بنایی شهرستان رباط کریم به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل مصلای این شهرستان برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مدیرکل بهزیستی استان کرمان از شروع پویش سراسری سقف همدلی برای تامین مسکن مددجویان بهزیستی خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده نی ریز، استهبان و بختگان گفت: تامین مسکن نیازمندان و توسعه روستایی مولفه های پیش رو برای محرومیت زدایی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حسن محمدزاده روز دوشنبه در جلسه کمیته تامین مسکن محرومان چالدران اظهار داشت: یکی از برنامه های مهّم و در اولویت این کمیته، تامین مسکن و ایجاد سر پناه مناسب برای اقشار ضعیف جامعه است. وی با بیان اینکه در این راستا در فاز اول تامین مسکن برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی احداث 135 [...]
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
محمد، رییس انجمن مدیریت پروژه ایران گفت: ساخت مسکن برای مردم جزو تعهدات دولت است و در سه بند یعنی اصل 3، اصل 13 و اصل 43 قانون درباره این موضوع به صراحت اشاره شده و تامین مسکن برای مردم را جزو تعهدات دولت اعلام کردند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح جهش تولید و تامین مسکن در مجلس گفت: ایراداتی که شورای نگهبان به طرح گرفته، طی روزهای آتی برطرف شده و تا یک ماه آینده جهت اجرا به دولت ابلاغ می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتسال کشورمان درباره مراسم کلنگ زنی پروژه تامین مسکن مربیان توضیحاتی را بیان کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از تعیین تکلیف اراضی برای تامین مسکن فرهنگیان در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس خواستار استفاده از سیاست کنترل اجاره بهای مسکن با ابزارهایی چون کوپن اجاره یا یارانه اجاره شد. به گزارش مهر، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی در خصوص بررسی سیاست های تامین مسکن شهری با بیان اینکه روند سیاست گذاری تامین مسکن شهری طی 5 دهه گذشته ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با تصویب قانون جهش تولید و تامین مسکن در خصوص برگرداندن زمینهای دولتی، دقیقاً صدای افرادی بلند شد که در سایه نبود سامانه شفاف ساز، زمین خواری کرده و در زمین های دولتی ساخت و ساز می کردند.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: طبق طرح جهش تولید و تامین مسکن، تمامی ادارات و دستگاه ها و کارخانه ها می توانند برای کارکنان خود تعاونی مسکن تشکیل داده و سپس با دریافت زمین رایگان و تسهیلات مناسب اقدام به ساخت کنند. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام؛ عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی ایلام بحث تامین مسکن را دغدغه های مسئولین نظام برشمرد و گفت : در راستای ساماندهی تولید و عرضه مسکن ساخت واحد های مسکونی ارزان قیمت در دستورکار قرار گرفت. ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۵    
همچنین با گسترش خوب مترو و حمل و نقل حومه و برقراری سرویس های روزانه راه آهن (اکنون 60 قطار) تا فاصله بیش از 100 کیلومتر و وجود ایستگاه های مناسب می توان برای احداث شهرک های مسکونی با منطق TODگام های خوبی برداشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۶    
در گذشته نگاهی که به حق مسکن کارگران بوده است، این بوده که کارگر با این میزان پول بتواند حداقل خانه ای را به عنوان سرپناه خود و خانواده اش اجاره کند. اما با توجه به افزایشی که هزینه های مسکن این سالها داشته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: 6 هزار نفر در طرح ملی تامین مسکن در استان ثبت نام کردند که تاکنون تقاضای هزار و 610 نفر از آنان تایید نهایی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - تامین مسکن محرومان و ارتقای کیفیت مسکن روستایی از فعالیت های قابل توجه دولت است که در قالب اجرای طرح های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیگیری می شود، با این رویکرد در هفت سال گذشته 9 هزار و 458 مسکن روستایی با کیفیت در استان یزد ساخته شده است و این روند همچنان ادامه دارد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که خرید و فروش غیرقانونی امتیاز مسکن ملی به مبالغی بالاتر از 200 میلیون تومان هم اینک سیاست گذاری اشتباه در حوزه تامین مسکن محرومان و طبقه متوسط را نمایان کرده است،
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۷    
طبق اطلاعیه سازمان بهزیستی، کلیه افراد دارای معلولیت و مددجویان مشمول فاقد مسکن، هیجدهم اردیبهشت آخرین مهلت هست که مددکار ها اسامی معلولین و مددجو های فاقد مسکن رو جهت تامین مسکن به وزارت راه و شهرسازی ارسال کنند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۱    
مقام معظم رهبری در روز کارگر، فرمایشات مهمی در رابطه با حمایت از کارگر در زمینه بیمه، مسکن و درمان عنوان کردند که فصل الخطاب تمامی کارفرمایان، مدیران دولتی و خصوصی، دولت و مجلس شورای اسلامی در رابطه با کارگر به شمار می رود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت:طبق مصوبه ستاد ملی کرونا به منظور حمایت از افراد فاقد مسکن در برابر مشکلات اقتصادی، کمک ودیعه اجاره مسکن برای تامین مسکن مستاجران پرداخت می شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرارو - محمد مهدی حاتمی: نهادهای بالادستی تقنینی و اجرایی کشور، می خواهند یک بار دیگر یک طرح شکست خورده را دوباره بیازمایند و این در حالی است که از منظر تخصصی، شائبه های فراوانی در مورد این طرح وجود دارد ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمات مختلفی را به نیازمندان و محرومان ارائه می کند که ماندگار ترین آنها ایجاد اشتغال و تامین مسکن برای این عزیزان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بدری، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: قوانین حمایتی مجلس از بازار مسکن همانند مالیات بر خانه های خالی و جهش تولید و تامین مسکن تاثیر مثبتی بر بازار ملک داشته و موجب کاهش قیمت مسکن شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
10 ایده برگزیده مسابقه توانمندسازی در تامین مسکن که با همکاری بانک مسکن و شرکت هنر و معماری ایوان مهر ایرانیان، برگزار شد، معرفی شدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- عبدالجلال ایری در رابطه به تاثیر اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی در کاهش قیمت مسکن؛ گفت که با توجه به افزایش افسارگسیخته قیمت مسکن طی سال های اخیر، یکی از دغدغه های اصلی مجلس یازدهم ساماندهی این بازار بوده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی؛ با اشاره به اینکه افزایش چشمگیر قیمت مسکن شرایط تامین خانه را برای اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه دشوار کرده است، گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر تامین مسکن کارگران، کمیسیون عمران در اولین جلسه خود به این موضوع ورود خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تامین مسکن مناسب برای گروههای کارگری، برنامه ای است که دولت و مجلس بر روی آن متمرکز شده و در حال حاضر پروژه احداث 200 هزار واحد مسکونی کارگری در دستور کار دولت است؛ روز گذشته نیز رهبر معظم انقلاب، موضوع مسکن کارگران را مهم عنوان کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اختصاص منابع 360 هزارمیلیارد تومانی بودجه 1400 برای رونق بازار مسکن،گفت: مجلس یازدهم با تصویب قانون جهش تولید مسکن و تامین منابع در بودجه برای ارائه تسهیلات ساخت و ساز؛ گام بلندی در راستای تسهیل شرایط برای تامین مسکن محرومان و کارگران برداشته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 13 اردیبهشت در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: تامین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن جوانان واجد شرایط روستاهای بخش مرکزی شهرستان یزد در دست پیگیری است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
زند در خصوص تامین اجتماعی فراگیر و لزوم حمایتِ دولت در زمینه تامین مسکن و آموزش و درمان گفت: دولت باید تلاش کند تا کارگران صاحب خانه شوند. با شرایط اقتصادی فعلی خانه دار شدنِ کارگران تبدیل به یک رویا شده است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
امین شاهرخی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به خانوارهای دارای تک معلول، خانوارهای حداقل دارای 2 عضو معلول و زنان سرپرست خانوار واحد مسکونی تحویل داده شده است. وی افزود: تامین مسکن این مددجویان باید به تایید معاونت های تخصصی توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری شهرستان ها برسد ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲    
این روزها جامعه کارگری همواره از بی مهری مسئولان نسبت به وضعیت کارگران و مطالبات آن ها بخصوص در شرایط بحرانی کرونا گلایه مند می باشند و عملکرد مدیران نتوانسته انتظارات و خواسته های به حقوق این قشر، از دستمزد واقعی و امنیت شغلی گرفته تا بیمه و تامین مسکن و امکانات رفاهی را برآورده نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - خرید و فروش امتیاز مسکن ملی سهیمه متقاضی را حذف و فرم ج را برای خرید منزل مسکونی قرمز می کند و در این وضعیت متقاضی دیگر سهمیه ای برای تامین مسکن با سهمیه دولتی نخواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان: متاسفانه به علت افزایش نرخ تورم، مشکل مسکن محرومان فزونی یافته است و تامین مسکن از توان آن ها خارج است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: به هر میزان که از طرف خانه اولی ها تقاضا برای مسکن ملی وجود داشته باشد تامین مسکن خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مجلس یازدهم با دو طرح مالیات بر خانه های خالی و همچنین جهش تولید مسکن راهکارهایی عملی برای ساماندهی بازار مسکن در پیش گرفت؛ برآیند این دو طرح که اولی به قانون تبدیل شده خروج دلالان از بازار مسکن و تامین مسکن برای اقشار ضعیف و متوسط خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از مصوبات ویژه هیئت امنای دانشگاه برای بهبود وضعیت معیشت و تامین مسکن اعضای هیئت علمی و کارکنان خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۶:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
طبیعتا دو ذهنیت در پس این اقدام قرار دارد. یک ایده این است که با عرضه بیشتر مسکن، قیمت مسکن کنترل شود و رفاه جامعه از نظر تامین مسکن بهبود یابد. ایده دوم این است که گفته می شود رونق بخش مسکن می تواند رونق بخش های مختلف اقتصاد را به دنبال داشته باشد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد رسول پروری معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه 22 هزار و 538 تا کنون در طرح مسکن اقدام ملی در فارس نام نویسی کرده اند افزود: مسکن اقدام ملی فرصتی برای تامین مسکن متناسب با سطوح درآمدی متقاضیان است که با حمایت دولت و با مشارکت بنیاد مسکن و بهره گیری از آورده متقاضیان ساخته می ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۹    
زنجان (پانا) - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفتگو کردند. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه لارستان گفت: سال گذشته 1500 فقره تسهیلات به میزان بیش از 80 میلیارد تومان در قالب بهسازی، تعمیر و تامین مسکن محرومان به شکل ضمانت زنجیره ای پرداخت شده...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مظفری، عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس یکی از اهداف طرح جهش تولید و تامین مسکن را تولید سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور و بروزرسانی طرح جامع مسکن دانست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جلسه توجیهی فعالیت تامین مسکن بهزیستی استان با حضور مدیر کل بهزیستی استان و کارشناسان مسکن شهرستانها در فضای مجازی برگزار شد.