جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۵۵Oct 2020 23

جدیدترین‌های «تامین مسکن»

وزیر آموزش و پرورش از آغاز خشت گذاری مسکن برای فرهنگیان در 18 استان خبر داد.
معدن نیوز   ۲ ساعت پیش    
پایگاه خبری معدن نیوز -تفاهم نامه همکاری ذوب آهن اصفهان و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنجان با حضور علیرضا امیری، مدیر روابط عمومی و عبدالرضا پیمان رییس کمیته امداد شهرستان و سید مصطفی انوری ...
تفاهم نامه سه جانبه ای با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در رسیدگی به امور محرومین و نیازمندان بین استانداری، سپاه فجر و کمیته امداد فارس منعقد گردید.
بسیج پرس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، محسن حاجی میرزایی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه تامین 170 هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان فاقد مسکن بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت مسکن و شهر سازی در قالب طرح اقدام ملی برای تامین مسکن ، اظهار کرد: اولویت اجرای این طرح با زنان سرپرست خانواده ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
کرج – ایرنا - شهرجدید هشتگرد استان البرز با اجرای طرح اقدام ملی مسکن این روزها رونقی دوباره در بخش تامین مسکن اقشار کم درآمد و محرومان به خود گرفته است، طرحی که با فراهم شدن زیر ساخت ها ، آغوش این شهر را برای پذیرش ساکنان جدید باز خواهد گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
استان ها - ایرنا - نخستین پنجشنبه هشتمین ماه سال را باید روز گام عملی دولت در تامین مسکن اقشار مختلف جامعه نامید که به دستورر رییس جمهوری بهره برداری و عملیات اجرایی 509 هزار واحد مسکونی در استان های مختلف آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره شرکت عمران توسعه گران عمران ستاد اجرای فرمان حضرت امام گفت: دولت تدبیر و امید برای تامین مسکن اقشار فاقد مسکن، طرحی بنام طرح اقدام ملی مسکن طراحی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از امضای قرارداد های اجاره عرصه برای تامین مسکن واجدان شرایط در طرح اقدام ملی مسکن با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
احداث 400 هزار واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن و نیازمند یکی از مهم ترین برنامه ها برای کاهش محرومیت زدایی و تامین مسکن در کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی فرش دستباف از ثبت نام قالیبافان برای دریافت مسکن ارزان خبر داد و گفت: قالیبافان تا 6 آبان ماه می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت تامین مسکن برای نیازمندان و محرومان گفت: با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، 2 هزار واحد مسکونی در سه شهر ارومیه، خوی و مهاباد احداث می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۴    
تهران - ایرنا - مدیرکل مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعلام اولویت های تامین مسکن برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد گفت: خانواده های با بیش از دو عائله، اولویت تامین مسکن هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از تشکیل مرکز نیکوکاری ویژه تامین و تعمیر مسکن خانواده های نیازمند در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون رئیس جمهور، از امضای تفاهم نامه جهت تعیین 1500 مورد زمین برای تامین مسکن ایثارگران گیلان خبر داد و تصریح کرد: فرایند ساخت مسکن به زودی شروع می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح اقدامات این نهاد در تامین مسکن مددجویان تحت حمایت در 6 ماهه نخست سالجاری پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- قائم مقام وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه اعلام کرد که تکمیل پروژه مسکن مهر کشور تا پایان امسال در اولویت دولت است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حسین پیربازاریان مسئول تامین مسکن مددجویان اداره کل بهزیستی گیلان از واگذاری 3200 واحد مسکونی از ابتدای طرح نهضت مسکن خبر داد و گفت: تعداد 5200 خانوار تحت پوشش بهزیستی گیلان فاقد مسکن بوده که از این تعداد 540 خانوار جزءخانواده های دارای دوعضو معلول می باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به کلیات طرح ارائه تسهیلات ویژه خیرین مسکن ساز برای کمک به تامین مسکن اقشار محروم رای مثبت ندادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران به لزوم ارائه تسهیلات ویژه خیرین مسکن ساز برای کمک به تامین مسکن اقشار محروم تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی گفت: تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و استانداری زنجان در راستای تامین مسکن و یا زمین برای ایثارگران خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بهترین راهکار برای جلوگیری از هجوم نقدینگی به بازار خودرو، افزایش جذابیت سایر بازار ها است در حال حاضر که مردم برای تامین مسکن موردنیاز خود با مشکل روبه رو هستند، ساخت خانه بهترین نسخه برای مقابله با سیلاب سرمایه های سرگردان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عقد تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی برای تامین مسکن کارگران و بازنشستگان کارگری خبر داد و گفت: طبق این تفاهم نامه 200 هزار واحد مسکونی در مدت سه سال برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران ساخته می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: برگزاری ازدواج های آسان، کمک به پرداخت شهریه دانشجویان نیازمند، کمک در تأمین مسکن دانشجویان متأهل و ...، از جمله اقدامات نیک خیرین برای دانشجویان این دانشگاه است.
اقتصاد آنلاین / روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران معتقد است تنها راه برای خانه دار کردن اقشار کم درآمد به ویژه کارگران، ساخت مسکن ارزان با قیمت تمام شده کمتر است و سیاستگذاری ها در بخش مسکن باید به سمت کاهش قیمت تمام شده برود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تفاهمنامه های تامین زمین یک هزار و 500 واحد مسکونی و اشتغال و کارآفرینی 2 هزار و 300 نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران استان امضا شد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۷    
سخنگوی دولت، تولید بیشتر مسکن برای مهار قیمت را از سیاست های دولت ارزیابی کرد و گفت: برای تامین مسکن اقشار کم درآمد طرح اقدام ملی مسکن تسریع می شود و شهرداری ها، بانک ها و سایر وزارتخانه های ذیربط موظفند همکاری کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۷    
افزایش 39 درصدی صادرات گیلان ، سرو صدای اراذل مسلط بر آمریکا ذهن کسی را مشغول نکند و تامین مسکن از اولویت های مهم در سال جهش تولید است از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۸    
جلسه توجیهی و اجرایی تامین مسکن محرومین با حضور مدیران دستگاه های اعضای تفاهم نامه مسکن محرومین در سالن کنفرانس اداره کل بهزیستی مازندران بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد مازندران گفت:511 واحد مسکن مددجویی طی شش ماهه نخست امسال تعمیر و بازسازی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
مدیرعامل بانک مسکن با تشریح جزئیات برنامه راه اندازی زنجیره تامین مسکن، استفاده بیشتر از امکانات و ابزارهای بازار سرمایه و همچنین به کارگیری موثر اعتبار و شهرت بانک را از جمله اقدامات برای تحقق این هدفگذاری اعلام کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی نهاوند گفت: در پی دستور دادستان نهاوند مبنی بر تامین مسکن یکی از نیازمندان شهرستان با همکاری خیرین مسکن مورد نظر تامین شد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار احیای تعاونی های مسکن کارگری و کارمندی را بهترین ساز و کار برای خانه دار شدن دانست و گفت: اگر زمین رایگان در اختیار تعاونی ها قرار گیرد مسکن با قیمت تمام شده پایین تری ساخته و به کارگران و کارمندان واگذار می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عیسی فرهادی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: به همین دلیل ایجاد شغل، تامین مسکن و سایر سرانه های خدماتی نیز دشوارتر می شود و در نتیجه حاشیه نشینی افزایش می یابد و وضعیت اجتماعی نیز غیرقابل پیش بینی می شود ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۹    
به نظر برخی از کارشناسان طرح جهش تولید و تامین مسکن قابل اجرا نمی باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- در حالی که با افزایش یکباره قیمت اجاره بها و خرید مسکن در سال جاری تامین مسکن به یکی از مهم ترین دغدغه های جامعه به خصوص قشر کارگر تبدیل شده است اقدام ملی مسکن به عنوان نور امیدی برای قشر ضعیف جامعه از سوی دولت مطرح شده است.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۳    
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد:پیمانکاران بهزیستی و اتاق تعاون برنامه دقیق زمانبندی برای تکمیل پروژه را ارائه کنند، که این برنامه حتما رصد و بررسی می شود تا انحرافی از بر نامه زمانبندی نداشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران گفت: موافقت نمایندگان با دو فوریت طرح جهش تولید و تامین مسکن در جلسه علنی قوه مقننه بیانگر توجه نمایندگان مجلس به دغدغه مردم در حوزه مسکن و عزم آنها برای حل مشکلات جامعه در این حوزه است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان واگذاری مسکن به بخش های خصوصی را خسارت زا عنوان کرد و گفت: ملت می خواهد که دولت و مجلس بخش مهم مسکن که موجب رونق اقتصادی و تامین مسکن برای مردم می شود، را فعال کنند.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه مصوبات و آیین نامه های مختلفی وجود دارد که سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی را 20درصد عنوان می کند، گفت: در همین راستا، مجلس این نکته را در قالب یکی از روش های تامین مالی طرح جهش تولید مسکن می خواهد به قانون تبدیل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شوراس اسلامی گفت: افراد خیر در کنار بودجه های دولتی برای تامین مسکن اقشار آسیب پذیر جامعه ،به ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان همکاری کنند.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از تصویب نهایی طرح جهش تولید و تامین مسکن و ارجاع آن به جلسه علنی خبر داد. سید البرز حسینی، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، از تصویب کلیات و جزئیات طرح جهش تولید و تامین مسکن در جلسه اخیر این کمیسیون خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از تصویب نهایی طرح جهش تولید و تامین مسکن و ارجاع آن به جلسه علنی خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مجتبی رضاخواه، نماینده مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: قانون اساسی: تامین مسکن نیازمندان وظیفه دولت است. اما کم کاری دولت باعث اسکان 40هزار نفر در مرتضی گرد در حومه تهران شده؛ بدون خدمات شهری و امکانات اولیه! ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۹    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح جهش تولید و تامین مسکن باعث خانه دار شدن اقشار متوسط وضعیف جامعه می شود، گفت: این طرح ابهاماتی در زمینه تامین منابع مالی ساخت مسکن داشت که طی برگزاری جلسات متعدد رفع و مجددا در صحن علنی مجلس به رای گذشته خواهد شد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : برای افرادی که قصد دارند تا در خارج از کشور زندگی جدیدی را شروع کنند، یکی از اولین گام ها، تامین مسکن است. شما می توانید با خرید ملک در خارج از کشور، فرآیند زندگی در کشور جدیدی را آغاز کنید ...
در شرایطی نمایندگان مجلس قصد دارند با تصویب طرح جهش تولید و تامین مسکن تنها 25درصد از تسهیلات بانکی را به بخش مسکن هدایت کنند که سامان دهی بازار مسکن نیازمند هدایت 48درصد تسهیلات بانکی به این حوزه است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۹    
چالش ها و مشکلات طرح جهش تولید و تامین مسکن در گفت وگوی زنده اقتصادآنلاین با محمود باقری، کارشناس حوزه مسکن نقد و بررسی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور ایثارگران اظهار داشت : توافق موثری در خصوص امور استخدامی، درمانی و تامین مسکن ایثارگران دستگاه های دولتی با بنیاد شهید و امور ایثارگران حاصل شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به روند بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن در کمیسیون اقتصادی مجلس، موضوع قیمت گذاری مصالح ساختمانی و مکلف کردن بانک ها به پرداخت تسهیلات را دو ابهام اصلی برای تامین منابع مورد نیاز این طرح دانست که از نظر نمایندگان کمیسیون اقتصادی باید در روند اصلاح طرح مورد توجه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۳۴    
گروه استان ها- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برنامه اداره کل راه و شهرسازی تامین مسکن به تعداد 21 هزار واحد است گفت: برای دریافت این واحدها تاکنون 41 هزار نفر در سطح استان ثبت نام کرده اند.