چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۳۹Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین مسکن»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تبریک سال 1402 به ملت بزرگ ایران، برای حداکثر سازی کمک به تولید ضمن اشاره به برداشتن موانع از سر راه مردم، تقویت بخش خصوصی و سرمایه گذاران به تکمیل کریدور های حمل ونقل، توسعه اقتصاد دریامحور و نو سازی ناوگان در سال جدید اشاره کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) از پیش بینی تسهیلات ویژه برای ثبت نام مددجویان در طرح ملی مسکن خبر داد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۲    
تدوین برنامه زیست بوم نوآوری، فناوری و کارآفرینی در وزارت راه و شهرسازی، دستور رییس جمهور برای کاهش نرخ سود تسهیلات نهضت ملی مسکن، تامین مسکن کارکنان شرکت های صنعتی و معدنی با واگذاری2 هزار و 600 هکتار زمین بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان این که اعتبارات بهزیستی بیشتر صرف درمان، خدمات اجتماعی و تامین نیازهای اساسی جامعه هدف همچون تامین مسکن برای مددجویان می شود، گفت: در استان کرمان 170 خیریه با بهزیستی همکاری دارند تا بیش از 60 هزار مددجوی این نهاد را حمایت کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۰    
در پنجمین جلسه شورای تامین مسکن استان قم به شش خانواده قمی که دارای فرزندان سه قلو و بالاتر بودند سه قطعه زمین واگذار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان - اسدالهی، مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی تامین مسکن وزارت راه و شهرسازی از طریق ثبت نام کنندگان در طرح ها ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز مشارکت های مردمی، موسسات غیردولتی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در حال حاضر 160 هزار خانوار اعم از معلولان سرپرست خانوار، خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش فاقد مسکن هستند ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
|به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، مهندس سعید هژبری روز سه شنبه 23 اسفندماه در نشست شورای تامین مسکن استان ایلام اظهار داشت: پروژه هایی که توسط دستگاه های اجرایی شروع می شود باید با اولویت خدمت رسانی با مناطقی باشد که نهضت ملی مسکن در آنجا احداث می شود. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام: ❑ مسکن 146 مددجوی بهزیستی تامین می شود | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، مهندس سعید هژبری روز سه شنبه 23 اسفندماه در نشست بررسی تامین مسکن مددجویان بهزیستی اظهار داشت: 146 مددجوی تحت پوشش بهزیستی در قالب نهضت ملی مسکن صاحب خانه می شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد با بیان اینکه هدفگذاری سال 1401 کمیته امداد، طراحی یکصد هزار خدمت در این حوزه بود، گفت: در این زمینه حدود 40 هزار تعمیرات، 39 هزار احداث و کمک به خرید مسکن و حدود 18 هزار خدمت جهت احداث فضای جانبی طراحی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از واگذاری 2 هزار و 618 هکتار زمین به شرکت های صنعتی و معدنی پیشران استان ها برای تامین مسکن کارکنان خبر داد.
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از واگذاری 2 هزار و 618.2 هکتار زمین به شرکت های صنعتی و معدنی پیشران استان ها برای تامین مسکن کارکنان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، ارسلان مالکی گفت: این تفاهم نامه بر اساس قانون جهش تولید و با بهره گیری از ظرفیت و امکانات طرفین تفاهم برای تامین مسکن کارکنان سازمان شیلات منعقد شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رشت - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه 4500 ایثارگر گیلانی فاقد مسکن هستند، گفت: تامین مسکن ایثارگران در دستور کار است.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد پیش شرط فروش متری و دو راه جایگزین برای تامین مسکن از طریق پروژه های قرارگاه را بررسی می کند فروش متری مسکن، منعطف ترین مدل پیش فروش آپارتمان به حساب می آید؛ اما اجرای این طرح در وضعیت فعلی بازار املاک پایتخت، با دو مانع در سمت عرضه و تقاضا روبه رو است ...
البرز | نشست مدیر کل مرکز خدمات استان البرز با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بمنظور تسهیل در امور تامین مسکن طلاب برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: استان گلستان دومین استان بهره بردار مسکن محرومان در کشور است و ما در زمینه تامین مسکن محرومان با جدیت و قدرت وارد شده و کار را ادامه خواهیم داد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه جام جم وابسته به صداوسیما نوشت: یکی از مهم ترین اهداف طرح نهضت ملی مسکن در سایه افزایش نرخ ارز و تورم به بن بست رسیده، این طرح قرار بود شرایطی را برای تامین مسکن دهک های پایین و اقشار کمک درآمد جامعه فراهم کند اما به دلیل انفعال وزارت راه و شهرسازی به سرانجام نخواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی و مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: کردستان از لحاظ تامین مسکن ملی جزو استان هایی است که وضعیت بحرانی دارد و برنامه ها خوب پیش نرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست فرمانداری همدان با انتقاد از عملکرد نظام مهندسی استان گفت: عملکرد نظام مهندسی استان متناسب با تقاضای انباشته شده مسکن در همدان نیست و شرایط سخت مردم برای تامین مسکن را درک نمی کند.
کاشان | رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در جریان سفر استانی به منطقه کاشان و بازدید از فعالیتهای مرکز خدمات، با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر کاشان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن تاکید کرد: افرادی که توانایی مالی دارند با وام 200 میلیون تومانی و آورده خود صاحب خانه می شوند. کسانی هم که از نظر مالی مقداری ضعیف هستند نهاد هایی مثل کمیته امداد، سازمان بهزیستی، بسیج سازندگی و بنیاد مستضعفان به تامین مسکن آن ها کمک می کنند ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی تمهیداتی را برای تامین مسکن برای زنان سرپرست خانوار در مناطق محروم اتخاذ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای تمهیداتی برای تامین مسکن برای زنان سرپرست خانوار در مناطق محروم مشخص کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تامین مسکن خانوار با اعطای یک قطعه زمین حداکثر به مساحت 200 متر منطبق با ضوابط حد نصاب تفکیک به صورت های مشترک و بالمناصفه به پدر و مادر در شهر محل سکونت فقط برای یک بار بر اساس قیمت کارشناسی روز زمان واگذاری به صورت فروش اقساطی و با بازپرداخت 10 ساله بدون اعمال تخفیف و سود خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری با اشاره به آیین نامه حمایت از نخبگان گفت: بناست بر اساس این آئین نامه از حداکثر ظرفیت نخبگان بهره ببریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: دولت در خصوص تولید مسکن تلاش می کند به خصوص وزارت راه و شهرسازی امیدواریم مجلس هم هر کاری که از دستش بربیاید در جهت کمک به دولت در اجرای تامین مسکن و بهبود وضعیت مسکن در کشور انجام دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد- امام جمعه موقت خرم آباد با بیان اینکه ازدواج برای جوانان سخت شده است، بر لزوم ایجاد شغل و تامین مسکن برای جوانان از سوی مسئولان تاکید کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۱    
افتتاح بیش از 2 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان بوشهر، پیگیری تامین مسکن برای مناطق کم برخوردار، پرداخت بیش از 6.8 هزار میلیارد تومان تسهیلات نوسازی بافت فرسوده بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آئین ازدواج آسان 313 زوج استان بوشهر گفت: در استان بوشهر اراضی مناسبی برای احداث مسکن وجود دارد که باید از آن ها برای مسکن زوج های جوان استفاده کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۱    
یکی از وعده های دولت های مختلف تامین مسکن برای حداکثری مردم کشور است، دولت سیزدهم با وعده تامین مسکن سکان کشور را بر دست گرفت که امروز شاهد عملی شدن این وعده در برخی استان ها هستیم.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۴    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با مدیرکل بنیاد مسکن استان جهت اجرایی کردن تفاهم نامه همکاری مشترک در خصوص تامین مسکن جامعه ایثارگری استان دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مشارکت های مردمی، موسسات غیردولتی و توانمندسازی بهزیستی کشور از واگذاری یکهزار و 781 واحد مسکونی در 31 استان در بهمن ماه جاری خبر داد و گفت: 26 هزار و 401 واحد از ابتدای دولت سیزدهم به مرحله بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار میبد در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان، اشتغال و مسکن را اساس زندگی و تشکیل خانواده در جامعه عنوان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
محرومیت زدایی در حوزه آب، راه روستایی و نیز تامین مسکن محرومان از جمله مباحث مهم این جلسه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور از پیگیری تامین مسکن برای مناطق کم برخوردار خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت تامین مسکن و ارائه خدمات آموزشی، حمایتی و درمانی در مناطق و محلات کم برخوردار تاکید کرد و تلاش مضاعف برای تغذیه مادران باردار و کودکان زیر 6 سال، ارتقا آموزش 800 هزار دانش آموز و سند دار کردن خانه ها در این مناطق را خواستار شد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تقدیم لوح سپاس از تلاش های سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن در تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه تامین مسکن استان اظهار داشت: سرعت ساخت مسکن، پرداخت تسهیلات و اقدامات صورت گرفته به مردم اطلاع رسانی شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی مشهد گفت: این مدیریت از ابتدای سال تاکنون با اعطای 5 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار به مددجویان، در خرید و ساخت 31 واحد مسکونی برای خانواده های تک معلول و 12 واحد ویژه خانواده های دو معلول مشارکت داشته است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه مسکن گفت: تغییراتی که کمیسیون تلفیق بودجه در تبصره 6 لایحه بودجه سال آینده لحاظ کرده، افزایش قیمت مسکن را به دنبال خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: بواسطه راه اندازی قرارگاه تامین مسکن با مصوبات عملیاتی و اجرایی، استان البرز در میانگین اهداف نهضت ملی مسکن حائز رتبه سوم کشوری شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۲    
سرهنگ حبیبی گفت: ایثارگران جامعه ما دلداده ترین افراد به نظام، انقلاب و رهبری هستند و از دولت سیزدهم هم انتظار داریم در تامین مسکن و اشتغال ایثارگران همت مضاعف داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
تا پایان سال 700 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان صاحب خانه می شوند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس نظام مهندسی ساختمان استان قم به گروه های جهادی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اشاره کرد و گفت: این گروه ها در مسئله تامین مسکن محرومان فعالیت های خوبی انجام داده اند و درخصوص خدمات عام المنفعه شامل ساخت مساجد و حسینیه ها نیز خدمات بزرگی انجام داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از صاحب خانه شدن مددجویان به عنوان یکی از راهکارهای توانمندسازی مددجویان نام برد و گفت: تا کنون دو هزار و 936 نفر از مددجویان استان سمنان در طرح تامین مسکن ثبت نام کردند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای تامین مسکن شهرستان آوج به ریاست وحید زرگر سرپرست فرمانداری آوج و با حضور بخشدار آبگرم،شورا و شهرداران شهر آوج و آبگرم و اعضای این شورا برگزار شد.