جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۱۶Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک مسکن»

بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش 54 درصدی پرداخت تسهیلات ساخت مسکن از ابتدای امسال تا پایان دیماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۶    
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش 54 درصدی پرداخت تسهیلات ساخت مسکن از ابتدای امسال تا پایان دیماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت صنعتی پارس خزر از نتیجه شرکت در مزایده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش 54 درصدی پرداخت تسهیلات ساخت مسکن از ابتدای امسال تا پایان دیماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
مدیرعامل بانک مسکن گفت: در طرح نهضت ملی مسکن 6 هزار و 243 میلیاردتومان از محل آورده متقاضیان و 948 میلیاردتومان از محل تسهیلات به حساب سازندگان پرداخت شد.
فاضلیان در تشریح عملکرد سالانه بانک مسکن از افزایش 154 درصدی کفایت سرمایه بانک طی 2 سال گذشته خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن تیرماه سال 1400 با قیمت 117 هزار و 600، مردادماه 116 هزار و 900 و شهریورماه نیز 116 هزار و 500 تومان داد و ستد می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، مدتی است که قیمت اوراق مسکن روندی افزایشی دارد و حدود یک ماه قبل از 100 هزار تومان و اخیرا از 125 هزار تومان هم گذر کرد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با انجام برنامه های سرگرمی و آموزشی در شبکه های اجتماعی میزان تعامل مخاطبان بانک مسکن به میزان 223 درصد افزایش یافته است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن نابینایان ایران در مراسم رونمایی از نشریه مانا به خط بریل از حمایت های بانک مسکن از روشندلان تقدیر و تشکر کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان در نشست با مدیر شعب استان همدان ضمن قدردانی از عملکرد بانک مسکن در اجرای مسکن مهر،بر حضور فعال بانک در تحقق نهضت ملی مسکن تاکید کرد. علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به نقش مهم بانک مسکن در اجرای طرح مسکن مهر اظهار کرد ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۷    
تسه9812 که یکی از اوراق تسهیلات موردمعامله بانک مسکن در بازار فرابورس است، روز شنبه معاملات خود را منفی آغاز کرد، به طوری که هر برگه از این اوراق بانکی با افت 95/ 0درصدی تا قیمت 122 هزار و 901 تومان عقب نشینی کرد. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل زیرساخت های باقیمانده مسکن مهر شهرهای جدید با تمهیدات بانک مسکن خبر داد و گفت: اکنون 40 هزار واحد مسکونی در تعهد شرکت عمران شهرهای جدید است که با دستور رییس جمهوری تعیین تکلیف آن در دستور کار است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۳    
در 120 ثانیه امروز دوم بهمن 1400 ابلاغ 10 هزار تسهیلات واحد بافت فرسوده در بانک مسکن تا تکمیل 40 هزار واحد مسکن مهر در سال آینده مورد اشاره قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
هزینه وام مسکن در هفته پایانی دی ماه به کانال 120 هزار تومان رسیده و به بالاترین سطح خود در حداقل دو را ثبت کرد. این در حالی است که قرار بود تسهیلات اخیر بانک مسکن از رشد فزاینده قیمت ها در این بازار جلوگیری کند.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید از تکمیل زیرساخت های باقیمانده مسکن مهر شهرهای جدید با تمهیدات بانک مسکن خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک مسکن گفت: بانک ها باید از بنگاه های تولیدی حمایت کنند، اما هرگز نباید وارد حیطه بنگاهداری شوند زیرا ما بانکدار هستیم و به همین خاطر بنگاهداران خوبی نخواهیم شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عدم وجود خدمات زیربنایی و روبنایی در برخی واحدهای مسکن مهر باعث شده تا برخی متقاضیان مسکن مهر برای دریافت دفترچه اقساط به بانک مسکن مراجعه نکرده و مجازات افزایش نرخ سود شامل حال آنها شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کاربری در مراجعه به بانک برای انتقال 200 میلیون تومان با درخواست اسناد مثبته از طرف شعبه مواجه شده و ضمن تماس با بخش پاسخگویی تلفنی بانک مسکن، این درخواست مورد تائید قرار گرفته و موضوع را شخصی و سپس رسانه ای کرده است ...
شادا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۰    
مصاحبه با شایان مدیرعامل بانک مسکن در حاشیه جلسه عملیاتی نمودن دستورات رئیس جمهور به مدیران نظام بانکی در خصوص تسهیل ارائه تسهیلات بانکی به مردم - وزارت اقتصاد 29 دی 1400 مصاحبه با صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران ...
سلام نو / پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۶۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن به آغاز اجرای فرامین ریاست جمهوری در بانک مسکن اشاره کرد و گفت: موارد مطرح شده در دیدار رئیس جمهور با مدیران بانکی کشور بلافاصله پس از جلسه در بانک مسکن آغاز شده است.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:مراسم رونمایی از نخستین شماره ماهنامه نسل مانا 28 دی 1400 به میزبانی بانک مسکن با حضور مهدی احمدی، رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، علی اکبر جمالی، مدیرعامل انجمن نابینایان ایران، منصور شادکام دبیر کل بهزیستی استان تهران، دکتر سید علیرضا بهبهانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در یک ماه گذشته قرارداد تسهیلات 3 هزار 448 واحد مسکونی نهضت ملی با بانک مسکن منعقد و فرآیند ساخت این خانه ها شروع شده است.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۵    
بانک مسکن به مناسبت هشتادو سومین سالروز تاسیس این بانک طرح های مختلفی در جهت حمایت از بخش مسکن ارائه نموده است؛ طرح های 83 بانک مسکن، یلدا و مانا از مهم ترین این طرح ها به شمار می رود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رستم قاسمی طی پیامی به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن خطاب به کارکنان این بانک گفت: کارمندان و مدیران این بانک پرسابقه با کار جهادی در جهت تسهیل امور مردم در امر نهضت ملی مسکن می توانند نام خود را در تاریخ بانکداری ایران به نیکی ماندگار کنند. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن در مراسم افتتاحیه مدرسه 6 کلاسه شهدای بانک مسکن در روستای کرکولی خراسان شمالی از ساخت 30 مدرسه در کشور توسط این بانک خبر داد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی احمدی، رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درباره نرخ سود سپرده های این بانک اعلام کرد: نرخ سود پرداختی به سپرده های مدت دار در بانک مسکن برابر مصوبات شورای پول و اعتبار بوده و این بانک به عنوان یک بانک دولتی – تخصصی همواره خود را مقید به رعایت ضوابط و مقررات ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام یکساله در بانک مسکن منتشر شد. به گزارش پیام فوری به نقل از بانک مسکن – هیبنا، با استناد به مجوز اداره اعتبارات بانک مرکزی جمهوری اسلامی اوراق گوهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام یکساله از تاریخ 25 دیماه در بانک مسکن منتشر شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: واجدین شرایط جهش مسکن جهت پروژه 8100 واحدی اراک که در قرعه کشی انتخاب شده اند، تا 30 دی مهلت دارند 26 میلیون پذیره به حساب اداره اوقاف و 40 میلیون تومان به حساب مسدودی خود در بانک مسکن را پرداخت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر وزارت راه و شهرسازی 50 پروژه خودمالکی را برای دریافت تسهیلات ساخت مسکن به بانک مسکن معرفی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از آغاز پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن در استان زنجان خبر داد و گفت: این پروژه به پیشرفت 20درصدی رسیده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۷۷ سایت دیگر  
بالاترین نرخ سود پرداختی به سپرده ها در این بانک طبق ضابطه اعلام شده از سوی بانک مرکزی معادل 18 درصد برای سپرده های بلند مدت 2 ساله است و سایر سپرده ها نیز از نرخ های کمتری برخوردار هستند.
عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت: برای ثبات بازار اوراق ، راهکارهایی نظیر در نظر گرفتن حجم مبنا، محدودیت برای ورود تقاضای سرمایه به همراه سایر راهکارهای ساماندهی را به فرابورس پیشنهاد دادیم که امیدواریم با اجرای آن بازار به ثبات دائمی برسد.
مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت نخستین تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن به پروژه 540 واحدی زنجان خبر داد و پیشرفت آن را 20 درصد عنوان کرد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه - بانک مسکن در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی و انجام اقدامات در زمینه فرهنگ سازی برای گروه های مختلف سنی، پس از اجرای موفق دو جشنواره انشانویسی با موضوع های اجتماعی اگر آب نباشد... و دنیای من با بودن تو زیباست.. ...