پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۲۵Oct 2020 22

جدیدترین‌های «بانک مسکن»

نقدینه   ۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح 11 هزار و 600 واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن در کشور از آغاز پایدار تولید مسکن در کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل ازپایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا ...
نقدینه   ۱۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، 509 هزار واحد برنامه اقدام ملی مسکن و طرح مسکن مهر با حضور رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و 31 استاندار (امروز پنجشنبه اول آبان ماه) از طریق ویدئو کنفرانس کلنگ زنی شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۱    
گروه استان ها_ معاون استاندار قم بابیان اینکه بانک ها حق تعطیلی واحدهای تولیدی در استان را ندارند، گفت: یک هفته فرصت داده شد که بانک مسکن پیشنهاد خود را در این زمینه برای اجرایی شدن قانون به دبیرخانه هیئت اعلام کند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در راستای بهره مندی اقشار جامعه از نیات خیرخواهانه سپرده گذاران بانک برگزار شد .
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عبدالله بهرامی در گفت وگو باگروه اقتصادی تازه ترین ها، اظهار داشت: با همکاری اتحادیه سراسری فرش دستباف کشور، بانک مسکن و بخش خصوصی، پروژه هزار واحدی برای مسکن قالیبافان انجام شده که تا کنون 200 واحد از مسکن های ساخته شده تحویل قالیبافان شده است و 430 واحد دیگر از واحدهای 50 تا 90 متر مربعی دارای یک ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه بهادری : روز دوشنبه هزینه تهیه هر برگ اوراق حق تقدم دریافت وام مسکن بانک مسکن به طور متوسط 92 هزار و 452 تومان بود که به این ترتیب زوجین برای دریافت 240 میلیون تومان باید 480 برگ 500 هزار تومانی با هزینه 44 میلیون و 376 هزار تومان بپردازند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
در هفته جاری نخستین اوراق تامین مالی آزادراهی شرکت احداث، نگه داری و بهره برداری حرم تا حرم با ضمانت بانک مسکن و پذیره نویسی، بازارگردانی شرکت تامین سرمایه بانک مسکن در بازار فرابورس ایران با حجم 2000 میلیارد ریال عملیاتی شد ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کل نقدینگی و خزانه داری بانک مسکن، با تشریح اهم اقدامات و عملکرد این اداره کل در نیمه نخست امسال، از ارائه خدمات مربوط به احراز هویت سجام از طریق شعب منتخب بانک در آینده نزدیک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا - معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای 419 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در این استان تاکنون حساب افتتاح شده و بانک مسکن به عنوان بانک عامل، پرداخت تسهیلات این طرح را در دستور کار خود قرار داده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بانک مسکن همزمان با شدت گیری شیوع ویروس کرونا، در یک تصمیم جدید امکان چاپ شماره شبا حساب روی مسکن کارت را برای تمامی مشتریان فراهم کرد.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش مشارکت متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن طی یک ماه گذشته خبر داد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، محمود شایان در گزارش جدید خود اعلام کرد: براساس آخرین وضعیت افتتاح حساب توسط واجدین شرایط طرح اقدام ملی مسکن ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۲    
شایان، مدیر عامل بانک مسکن گفت: تاکنون 66 هزار و 808 نفر نسبت به پرداخت مرحله اول آورده نقدی طرح مسکن ملی اقدام کرده اند که مجموع منابع مالی حاصل از این حجم واریزی ها رقمی در حدود 2 هزار و 700 میلیارد تومان است.
شادا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن با بیان اینکه بانک مسکن تنها بانک توسعه ای – تخصصی در حوزه تامین مالی بخش مسکن و ساختمان است گفت: ما در این دوره، تحقق چهار هدف کلیدی را دنبال می کنیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با درخواست بنیاد مسکن و مساعدت مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر، میزان تسهیلات پروژه مسکن محرومین در این استان افزایش پیدا کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در روز 27 مهرماه قیمت اوراق تسه 90 هزار و 300 تومان اعلام شد. با توجه به نرخ سود اسمی 17.5 درصدی برای این اوراق و تعداد ورق موردنیاز برای دریافت سقف وام نرخ سود مؤثر وام مسکن در روز جاری 35.6 درصد برآورد می شود. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرعامل بانک مسکن با اعلام این که تاکنون 66 هزار و 808 متقاضی طرح ملی مسکن مرحله اول آورده را واریز کرده اند، گفت: بانک مسکن تنها حامی طرح ملی مسکن است.
اقتصاد آنلاین / نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه در سال 90تمامی بانک های ایرانی تحت 6تحریم شورای امنیت قرار داشتند، گفت: تجربه دور زدن این تحریم ها در اسناد محرمانه بانک مرکزی موجود است.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن با ارایه گزارش جدید خود به دولت و مردم درباره بزرگترین طرح ملی تولید و عرضه مسکن، از افزایش مشارکت متقاضیان این طرح طی یک ماه گذشته خبر داد.
عضو هیات مدیره بانک مسکن چهار مزیت استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای تامین مالی پروژه های زیرساخت را تشریح کرد.
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از پرداخت تسهیلات بافت فرسوده به 14 هزار و 685 واحد خبر داد.
هفت روز خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اخباربانک، با گذشت نزدیک به 7 ماه از سال 99؛ بانک کشاورزی هنوز صورت مالی سال گذشته را منتشر نکرده است. قابل ذکر است بانک ملی و سپه نیز که از بزرگترین بانک های دولتی هستند نیز طی چند سال اخیر صورت مالی خود را منتشر نکرده اند. بانک مسکن نیز دیگر بانک دولتی است [...]
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادی استان کردستان در نشستی با جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان از ارتقای سطح همکاریهای بانک و سازمان در جهت خدمت رسانی بهتر به فعالان صنعت حمل و نقل خبرداد. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
بانک مسکن امکان کسر از حساب بانکی جهت شارژ اتوماتیک برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض (ETC) آزادراهی را برای مسافران فراهم کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اوراق تسهیلات بانک مسکن منتشره در دی ماه 97 که با نماد تسه 9710 در بازار فرابورس معامله می شود روز های پرتنشی را پشت سر می گذارد. اگرچه بیشتر از دو ماه از سررسید این اوراق باقی مانده اما قیمت این اوراق مدام درحال تغییر است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل| مدیر شعب بانک مسکن استان اردبیل گفت: بانک مسکن استان اردبیل در بین 12 مدیریت هم درجه بانک مسکن در کشور در پرداخت تسهیلات مسکن رتبه اول را دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
بررسی‫ها نشان می‫دهد که نظام ناکارآمد در چک، مشکلاتی را در استفاده از این ابزار ایجاد کرده است. اما با ابلاغ قانون جدید چک و نوآوری‫های ایجاد شده از شدت این چالش‫های کاسته خواهد شد. ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مهدی احمدی با اشاره به جزئیات برگزاری جشنواره انشانویسی اظهار داشت: این جشنواره برای دومین بار است که توسط بانک مسکن اجرا می شود و هدف از آن پرورش قوه استدلال و دقت دانش آموزان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
بحرالعلوم، مدیرعامل کارگزاری بانک مسکن گفت: با وجود افت و خیز بازارهای موازی و تغییرات نرخ دلار، بازار سرمایه کماکان جذابیت خود را حفظ کرده و به طور قطع می تواند در شرایط فعلی مستعد جذب نقدینگی باشد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نقدینه -مدیر امور اعتبارات بانک مسکن گفت: تاکنون 66 هزار و 808 نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن آورده اولیه خود را واریز کرده اند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن گفت: تاکنون 66 هزار و 808 نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن آورده اولیه خود را واریز کرده اند.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۹    
فرشید پورحاجت دبیر کانون سراسری انبوه سازان، با اشاره به اینکه در حال حاضر بانک مسکن در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن تنها است گفت: بانک مرکزی می تواند با استفاده از ابزارهای خود سایر بانک ها را ملزم به پرداخت تسهیلات مسکن به خصوص در بخش تولید کند ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۴    
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از افتتاح حساب 115 هزار و 744 متقاضی مسکن ملی در بانک خبر داد و گفت: طبق آخرین آمار در سالجاری 36 هزار و 881 واحد مسکونی مهر، فروش اقساطی شده است.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به اینکه شرایط ساخت و ساز این روزها سخت و دشوار شده و بانک مرکزی باید از ابزارهای خود برای الزام سایر بانک ها به پرداخت تسهیلات مسکن بهره بگیرد گفت: در حال حاضر تنها بانک مسکن است که در بخش مسکن و ساخت و ساز تسهیلات پرداخت می کند.
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از ضمانت بانک مسکن برای انجام و اجرای پروژه های آزادراهی بیرجند- قائن، شیراز- اصفهان، تهران- شمال و حرم تا حرم، خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
مدیرعامل بانک مسکن با تشریح جزئیات برنامه راه اندازی زنجیره تامین مسکن، استفاده بیشتر از امکانات و ابزارهای بازار سرمایه و همچنین به کارگیری موثر اعتبار و شهرت بانک را از جمله اقدامات برای تحقق این هدفگذاری اعلام کرد ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از افتتاح حساب 115 هزار و 744 متقاضی مسکن ملی در بانک خبر داد و گفت: طبق آخرین آمار در سالجاری 36 هزار و 881 واحد مسکونی مهر، فروش اقساطی شده است.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۳    
مدت زمان زیادی است که از فواید فناوری های مبتنی برداده مانند هوش تجاری و هوش مصنوعی برای ایجاد مزیت رقابتی و حتی بقای سازمان ها می شنویم. اینکه هر سازمانی که به تولید داده می پردازد روی گنج نشسته است و باید از این گنجینه ارزشمند به بهترین نحو استفاده کند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
علمداری، مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از افتتاح حساب 115 هزار و 744 متقاضی مسکن ملی در بانک خبر داد و گفت: طبق آخرین آمار در سالجاری 36 هزار و 881 واحد مسکونی مهر، فروش اقساطی شده است.
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از افتتاح حساب 115 هزار و 744 متقاضی مسکن ملی در بانک خبر داد و گفت: طبق آخرین آمار در سالجاری 36 هزار و 881 واحد مسکونی مهر، فروش اقساطی شده است.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک مسکن به عنوان یکی از سه بانک برتر کشور در حوزه پایداری در سرویس دهی خدمات مبتنی بر کارت به مشتریان خود معرفی شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
فعالان بازار معاملات مسکن از تسهیلات خرید مسکن به عنوان عامل پشتیبان معاملات املاک مسکونی در شهرهای متوسط و کوچک خبر دادند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محمود شایان طی پیامی، درگذشت همکار شعبه آیت الله کاشانی مشهد را تسلیت گفت.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره کل نقدینگی و خزانه داری بانک مسکن با اشاره به ثبت 66 هزار سفارش فروش سهام عدالت به صورت آفلاین، از آمادگی کامل برای دریافت سفارش فروش سهام عدالت به صورت غیرحضوری توسط این بانک خبر داد.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن اعلام کرد: تکمیل بخش اصلی سیستم متمرکز بانکی (Core Banking) تا آذر ماه به سرانجام می رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: با فعال شدن سامانه تسهیلات ساخت در بافت های هدف دیگر نیازی به حضور و مراجعه فیزیکی مردم به ادارت کل راه و شهرسازی نیست.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۱۰    
براتی معاون ارتباط مردمی اداره کل بازرسی استانداری خوزستان اعلام کرد: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مدیر شعب بانک مسکن روز دوشنبه مورخ 21 مهرماه با حضور در مرکز سامد استانداری پاسخگوی تماس های مردمی خواهند بود. ...
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از معرفی بیش از 35 هزار متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی واحدهای فرسوده به بانک مسکن خبر داد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن، نقش بانک مسکن در تامین مالی ساخت و بهره برداری آزادراه حرم تا حرم با استفاده از ابزارهای بازار سرمایه را تشریح کرد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی از افتتاح 14 پروژه مهم ریلی و آزادراهی با حمایت و نقش آفرینی شرکت تامین سرمایه بانک مسکن در آینده ای نزدیک خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ندا کریمیان مدیر تحلیل کارگزاری بانک مسکن در قسمت اول این یادداشت که روز سه شنبه 15 مهر منتشر شد، به تصمیمات خلق الساعه سیاست گذار اشاره شد. تصمیماتی که در صورت عدم دقت کافی می تواند عاملی برای تنش و سردرگمی بیشتر بازار و اهالی باشد.