یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۲۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک مسکن»

می متالز - مدیرعامل بانک مسکن از پیگیری افزایش سرمایه این بانک خبر داد و گفت: باید در جهت تحقق مهمترین دغدغه رییس جمهور شهید با همت و تلاشی بیش از گذشته بکوشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن در همایش گرامیداشت شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: اگر بخواهیم در مسیر نورانی شهدا اقدامی انجام دهیم؛ باید در جهت تحقق مهمترین دغدغه رییس جمهور شهید با همت و تلاشی بیش از گذشته بکوشیم.
اقتصاد آنلاین / بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در همایش گرامیداشت شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: اگر بخواهیم در مسیر نورانی شهدا اقدامی انجام دهیم؛ باید در جهت تحقق مهمترین دغدغه رییس جمهور شهید با همت و تلاشی بیش از گذشته بکوشیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مبلغ سهمیه تخصیصی سال های اول و دوم بانک ها به این طرح ملی 818 همت و در سال سوم 605.8 همت بوده است. درصد تحقق نسبت به سهمیه سهمیه سال های اول و دوم و هفت ماهه سال سوم 27.3 درصد است. ...
شرکت بازآفرینی شهری ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۲    
محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در جلسه شورای نوسازی مسکن این هفته که با حضور سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون امور اعتباری بانک مسکن برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس یازدهم با بیان این که بانک مسکن از امکانات و دارایی های در اختیار به خوبی استفاده نمی کند، گفت: لازم است مدیریت دارایی های این بانک بررسی شود.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دکتر مهدی لطفیان معاون منابع انسانی بانک مسکن با سفر به شهر مشهد به همراه سایرمدیران و کارکنان این بانک در استان خراسان رضوی در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت الله ابراهیم رییسی حضور یافتند و با این شهید جمهور والامقام وداع کردند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی، مدیر عامل بانک مسکن در پیامی با تجلیل از حضور حماسی، دشمن شکن و تاریخی همکاران آگاه و قدرشناس این بانک در مراسم تشییع رییس جمهور مردمی و انقلابی و همرزمان شهیدش، تاکید کرد: پیام روشن این حماسه عاشورایی ...
بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیران و کارکنان بانک مسکن استان خراسان جنوبی در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت الله ابراهیم رییسی برای آخرین بار با نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری وداع کردند و در عزای شهید جمهور به سوگ نشستند.
بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از مدیران و کارکنان بانک مسکن با حضور در مراسم تشییع پیکر شهید حسین امیرعبداللهیان در محل وزارت امور خارجه، یاد و خاطره این شهید خدمت را گرامی داشتند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۷    
حضور دکتر سید عباس حسینی، مدیر عامل بانک مسکن در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور و همراهان.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در آیین تشییع پیکرهای پاک رییس جمهور محبوب و مردمی ، آیت الله شهید دکتر رییسی و دیگر شهدای خدمت حضور یافت و با آرمان های بلند این شهدا پیمان بست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فهرست شعب کشیک بانک مسکن به منظور ارائه خدمات به مشتریان در روز چهارشنبه دوم خردادماه اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیران و کارکنان بانک مسکن استان آذربایجان شرقی با حضور در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت الله ابراهیم رییسی و همراهان وی، با شهدای خدمت وداع کردند.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد فشار هزینه تامین مسکن بر دوش خانوارهای ایرانی طی یک دهه اخیر افزایش پیدا کرده است.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
بانک مسکن به منظور کمک به افرادی که برای خرید، بازسازی یا دیگر امور مربوط به مسکن نیازمند تسهیلات هستند، طرح وامی به نام تابش توسعه مسکن را تدارک دیده است. سقف این وام به 300 میلیون تومان می رسد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سید عباس حسینی ، مدیر عامل بانک مسکن در پی شهادت خادم الرضا ، خادم ملت ایران، رییس جمهور مردمی،شهید آیت الله رییسی و همراهان گرامی ایشان پیام تسلیتی صادر کرد.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
از مهمترین عوامل موثر بر کسری بودجه دولت، حقوق پرداختی به کارکنان است. بررسی ها نشان می دهد که حقوق کارکنان بالغ بر 80 درصد هزینه سازمان ها و نهاد های دولتی را تشکیل می دهد. از طرف دیگر، قانون تاکید بر اجرا و پیاده سازی دولت الکترونیک و کوچک سازی سازمانی دارد ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی ، مدیر عامل بانک مسکن در پی شهادت خادم الرضا ، خادم ملت ایران، رییس جمهور مردمی،شهید آیت الله رییسی و همراهان گرامی ایشان پیام تسلیتی صادر کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن با بیان این که 54 درصد تعهدات وام نهضت ملی مسکن پرداخت شده است، گفت: 126 هزار واحد این طرح پیشرفت بالای 70 درصد دارد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
در حالی از تراز منفی بانک مسکن چندمین ماه می گذرد که بانک مرکزی در قبال این موضوع سکوت کرده و همچنان از ارائه گزارش جدید و دلایلی که نشان دهد بانک مسکن چرا و به چه میزان از بانک مرکزی اضافه برداشت داشته است خودداری می کند.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک مسکن امکان انجام گستره زیادی از خدمات بانکی غیرحضوری را از طریق همراه بانک فراهم آورده است.
598   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد 361 هزار و 290 واحد نهضت ملی در قالب 50 هزار و 514 پروژه به مبلغ یک میلیون و 656 هزار و 312 میلیارد ریال و پرداخت 54 درصد از تعهدات این بانک تا بیست و ششم خردادماه سال جاری خبر داد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن همزمان با روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات، در جمع کارشناسان و مدیران اداره کل روابط عمومی این بانک حضور یافت و ضمن اهدای گل به تک تک آن ها خداقوت گفت.
بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در پیامی، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان و تلاشگران صدیق این عرصه تبریک گفت و بر اهمیت نقش و جایگاه روابط عمومی پویا، امین و اثربخش در پیشرفت و تعالی سازمان تاکید کرد.
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فاجعۀ کاهش اعتماد مردم به دانشگاه جدی گرفته شود | ایران کشور سندهای سیاستی خوب و سیاست های بد است مراقب شرکت هرمی پایکو باشید باید از وضعیت سنتی به سمت تولید اِسلَب برویم
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: به غیر از بانک مسکن مابقی بانک ها تقریباً همکاری در نهضت ملی مسکن نداشته اند و اگر بانک ها پای کار نیایند هیچ مسکنی ساخته نخواهد شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
بانک مسکن با هدف رفع نیازهای ضروری و خرد مشتریان، سقف تسهیلات اعطایی مرابحه عام طرح تابش را به 300 میلیون تومان و سقف تسهیلات اعطایی مرابحه منصوبات را به 250 میلیون تومان افزایش داد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۳    
دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن گفت: بانک مسکن از محل تبصره 18 قوانین بودجه سنواتی کشور، مبلغ 78 هزار و 780 میلیارد ریال تسهیلات در بخش بافت فرسوده در بازآفرینی شهری به متقاضیان تا پایان سال 1402 پرداخت کرده است که از این میزان، مبلغ 45 هزار و 920 میلیارد ریال از محل
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به آنکه نوسازی بافت های فرسوده یکی از مهم ترین اولویت های دولت در حوزه مسکن به شمار می رود، طبق جدیدترین آمارهای وزارت راه وشهرسازی تا به امروز میزان پرداختی تسهیلات بافت های فرسوده به بیش از 56 هزار میلیارد ریال رسیده است.
بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در آیین خودکفائی و توانمند سازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان همدان از مدیر شعب بانک مسکن استان به عنوان یاور اشتغال تجلیل شد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن گفت: بانک مسکن از محل تبصره 18 قوانین بودجه سنواتی کشور، مبلغ 78 هزار و 780 میلیارد ریال تسهیلات در بخش بافت فرسوده در بازآفرینی شهری به متقاضیان تا پایان سال 1402 پرداخت کرده است که از این میزان ...
وام به عنوان یک ابزار مالی، وام می تواند خیلی از چاله های زندگی را برای خرید خانه، ماشین، کسب و کار، کالا و مواردی از این قبیل را پُر کند. اما گرفتن وام نیاز به یک بررسی دقیق و کارشناسانه دارد که فقط به شرایط مالی ما ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک مسکن گفت: این بانک از محل تبصره 18 قوانین بودجه سنواتی کشور، مبلغ 78 هزار و 780 میلیارد ریال تسهیلات در بخش بافت فرسوده در بازآفرینی شهری به متقاضیان تا پایان سال 1402 پرداخت کرد که از این میزان، مبلغ 45 هزار و 920 میلیارد ریال از محل منابع داخلی بانک مسکن تامین شد.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، تعدادی از بازنشستگان بانک و اعضای کانون بازنشستگان، روز گذشته در نشستی صمیمانه، دغدغه ها و انتظارات همکاران بازنشسته را با مدیرعامل بانک مسکن در میان گذاشتند . ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وام مسکن روستایی یکی از وام های بانک مسکن است که تا سقف 350 میلیون تومان پرداخت می شود و سود پنج درصدی دارد. این تسهیلات به ساکنان روستا تعلق می گیرد و برای آن باید در یکی از شعب بانک مسکن سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ...
بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تا پایان سال گذشته تعداد 20 هزار و 589واحد مسکونی به بانک مسکن استان آذربایجان شرقی معرفی شده اند که قرارداد تامین مالی 17هزار و 714 واحد مسکونی به ارزش 82هزار و 458 میلیارد ریال با سازندگان منعقد شده است.
بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مشتریان حقیقی بانک مسکن می توانند با سپرده گذاری در طرح ثمر تا سقف 3 میلیارد ریال و مشتریان حقوقی نیز از این پس تا سقف هفت میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند.
بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن در نشست صمیمانه با جمعی از همکاران بازنشسته بانک با تأکید بر اهمیت توجه بیش از پیش به همکاران بازنشسته و دغدغه های آنان گفت: فراتر از درخواست ها و انتظارات مطرح شده به همکاران خدمت و به این مهم افتخار می کنیم .
مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه از ابتدای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون قرارداد تسهیلاتی بیش از 350 هزار واحد به مبلغ 162 همت توسط بانک مسکن پرداخت شد از واریز 150 همت به حساب سازندگان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۱    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از بانک مسکن؛ دکتر سیدعباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت تعداد 15 هزار و 658 فقره تسهیلات حوادث غیرمترقبه بالغ بر 8 هزار و 187 میلیارد ریال در بخش های ساخت، تکمیل، معیشتی و کشاورزی در مناطق آسیب دیده در سال 1403 خبر داد. ...
سیدعباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت تعداد 15 هزار و 658 فقره تسهیلات حوادث غیرمترقبه بالغ بر 8 هزار و 187 میلیارد ریال در بخش های ساخت، تکمیل، معیشتی و کشاورزی در مناطق آسیب دیده در سال 1403 خبر داد.