شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۰۵Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک مسکن»

بانک مرکزی افزایش دوبرابری سقف های تسهیلات ساخت و خرید مسکن و جعاله مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات را به بانک مسکن ابلاغ کرد که براین اساس سقف تسهیلات برای زوجین در شهر تهران به 480 میلیون تومان افزایش یافته است. ( منبع )
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: با مشارکت مدیریت امور بانوان و خانواده شهرداری سمنان و بانک مسکن استان، سوگواره عکس "رحیل اربعین جاماندگان" برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: براساس قانون جهش تولید و تامین مسکن دولت مسکن نمی سازد بلکه با تامین زمین و مصالح ساختمانی، از بخش خصوصی حمایت می کند و پیمانکاران این حوزه با قیمت مشارکتی مسکن می سازند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اوراق حق تقدم تسهیلات بانک مسکن (به صورت خلاصه تسه) اوراقی هستند که متقاضیان وام می توانند با خرید آنها بدون ایستادن در صف وام مسکن را از بانک مسکن خریداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون مدیر شعب بانک مسکن استان سیستان و بلوچستان سقف تسهیلات پرداختی به دارندگان حساب پس انداز مسکن جوانان در شهرهای استان را اعلام کرد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن 3 هزار و 654 میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت 255 میلیارد تومان تسهیلات در اجرای این طرح به متقاضیان خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۶۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی، تسهیلات ساخت و خرید مسکن و جعاله مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را به بانک مسکن ابلاغ کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۱    
بانک مرکزی طی مکاتبه ای با بانک مسکن، افزایش سقف های تسهیلات ساخت و خرید مسکن، از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را به بانک مسکن ابلاغ کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۵    
حاجی پور گفت: سال گذشته صد درصد اعتبارات اشتغال ویژه مددجویان مازندران از طریق بانک مسکن جذب شد و در سال جاری تاکنون165 فقره تسهیلات اشتغال پرداخت شد و 35درصد اعتباری که به بانک مسکن در بخش اشتغال تخصیص پیدا کرد، جذب شد و منجر به انعقاد قرارداد شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی، افزایش سقف های تسهیلات ساخت و خرید مسکن، از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را به بانک مسکن ابلاغ کرد. تهران – اقتصادبرتر – 24 شهریور 1400 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک مسکن استان یزد: هنوز ابلاغیه ای از سوی مرکز به شعب استان یزد در مورد افزایش مبلغ وام از 150 به 250 میلیون تومان فرستاده نشده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۷    
بانک مسکن پا به پای افزایش قیمت مسکن، تسهیلات خرید مسکن را افزایش می دهد، اما قیمت مسکن آنقدر رشد یافته است که بسیاری از مردم در بازار اجاره مسکن اسیر شده اند، از این رو شاید بهتر باشد بانک مسکن به بانک تخصصی اجاره مسکن تبدیل شود ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی افزایش دوبرابری سقف های تسهیلات ساخت و خرید مسکن و جعاله مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات را به بانک مسکن ابلاغ کرد که براین اساس سقف تسهیلات برای زوجین در شهر تهران به 480 میلیون تومان افزایش یافته است.
جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن با حضور اعضای اصلی این مجمع برگزار شد.
بانک مسکن   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه های اجتماعی: جلسه مجمع عمومی سالانه بانک مسکن با محوریت بررسی صورت های مالی سال 1399 بانک مسکن، با حضور اعضای مجمع در محل این بانک برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: خبر سرقت از بانک مسکن این شهر صحت ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۱   + ۱۲۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی طی مکاتبه ای با بانک مسکن، افزایش سقف های تسهیلات ساخت و خرید مسکن، از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را به بانک مسکن ابلاغ کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۴    
عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن 3 هزار و 654 میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت 255 میلیارد تومان تسهیلات در اجرای این طرح به متقاضیان خبر داد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی وزارت اقتصاد در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن که با حضور اعضای اصلی این مجمع برگزار شد، از حمایت دکتر خاندوزی وزیر اقتصاد و رییس مجمع عمومی بانک مسکن از این بانک برای تحقق وعده ساخت یک میلیون مسکن در سال خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن با حضور اعضای اصلی این مجمع برگزار شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن 3 هزار و 654 میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت 255 میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با قدردانی از عملکرد مثبت بانک مسکن استان در طرح اقدام ملی ،پیگیری عملیاتی شدن ابلاغ وام 2.5 میلیارد ریال به ازای هر واحد مسکونی را خواستار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن 3 هزار و 654 میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت 255 میلیارد تومان تسهیلات خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۰    
عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن 3 هزار و 654 میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت 255 میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسن علمداری عضو هیات مدیره بانک مسکن ، تازه ترین وضعیت افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک را اعلام کرد. عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه تعداد افتتاح حساب طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک، 237هزار و 272 حساب است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک مسکن گفت: در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن، بانک مسکن از محل تسهیلات 255 میلیاردتومان به متقاضیان پرداخت کرده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رکنا:معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با تقدیر از عملکرد مثبت بانک مسکن استان در طرح اقدام ملی مسکن، پیگیری عملیاتی شده ابلاغ وام مسکن به مبلغ 2500 میلیون ریال به ازای هر واحد را خواستار شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۰    
اوراق تسهیلات بانک مسکن در معاملات روز سه شنبه بازار سهام روند صعودی خود را ادامه داد و به قیمت پایانی 58 هزار و 484 تومان رسید که افزایش 4/ 1درصد را در مقایسه با قیمت روز کاری قبل نشان می دهد. ...
عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن 3 هزار و 654 میلیاردتومان ازمحل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت 255 میلیاردتومان تسهیلات در اجرای این طرح به متقاضیان خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن با حضور در شهر جدید پرند در جریان آخرین وضعیت روند تسهیلات دهی این بانک به پروژه های اقدام ملی و مشکلات پیمانکاران قرار گرفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۵    
بانک مسکن اخیراً از طرح خود برای فروش متری مسکن در بورس خبر داده است. این درحالیست که به دلیل وجود تقاضای سرمایه ای در بازار مسکن، اجرای چنین طرحی التهابات در این بخش کلیدی اقتصاد را تشدید خواهد کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شایان گفت: طرح پرداخت وام یک میلیاردی مسکن یکی از طرح های بانک مسکن است که یک طرح سپرده محور است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۴    
اوراق تسهیلات بانک مسکن روز گذشته در داد و ستدهای بازار فرابورس مجددا رفتار کاهشی از خود نشان داد و به سطوح پایین تری نزول کرد. به طوری که هر ورق تسه 9812 دیروز با 72/ 0درصد کاهش معادل 419تومان به قیمت پایانی 57 هزار و 667 تومان عقب نشینی کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن در استان کردستان با اشاره به ایجاد باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان کردستان برای نخستین بار در کشور، گفت : تاکنون فعالان بخش مسکن و ساختمان از این باشگاه در استان استقبال مطلوبی داشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اهواز- محمد علاف پور : مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان مبلغ تسهیلات پرداختی به دارندگان حساب پس انداز مسکن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاری در شهرهای استان خوزستان را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بانک مسکن درحالی از افزایش وام مسکن جوانان به یک میلیارد تومان آن هم بعد از 15 سال خبر داده که به عقیده کارشناسان این طرح پوچ، بی فایده و محکوم به شکست است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
حمید رضا سهرابی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل 73 هزار واحد مسکن محرومان از مجموع 115 هزار واحد تفاهم شده خبر داد و گفت: واحدهای باقیمانده تا پایان امسال تکمیل می شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۵    
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی در مورد وام 1 میلیاردی بانک مسکن اظهار نظر کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی در مورد وام 1 میلیاردی بانک مسکن اظهار نظر کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای وام یک میلیاردی بانک مسکن از زبان دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی.
عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۳    
بانک مسکن با راه اندازی تلفن بانک به مشتریان این امکان را فراهم کرده است که به راحتی و بدون حضور فیزیکی در شعب بانک به صورت 24 ساعته از خدمات این سیستم استفاده کنید. استفاده از خدمات تلفن بانک مسکن از طریق تماس با شماره 64096-021 امکان پذیر است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۱    
زمان اجرای دستورالعمل تسهیلات وام مسکن به شعب بانک مسکن استان اصفهان ابلاغ شده و متقاضیان می توانند برای افتتاح حساب اقدام کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: با توجه به تاکید رئیس جمهور برای ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال، مسوولیت بزرگی بر دوش بانک مسکن و شرکت های وابسته قرار دارد. رئیس هیات مدیره بانک مسکن در مراسم افتتاح پروژه 2800 واحدی آسمان البرز با بیان این مطلب اظهار کرد: بانک مسکن با قدمتی بیش از 80 سال فعالیت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- مدیر شعب بانک مسکن در استان کردستان از افزایش تسهیلات مسکن در استان از محل حساب پس انداز جوانان به 700 میلیون تومان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در پنج ماه ابتدای سال 1400 در مجموع 46 هزار و 3 میلیارد تومان تسهیلات مسکن از سوی بانک های کشور پرداخت شده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- مدیرعامل بانک مسکن گفت: با توجه به رشد مجدد قیمت ها در بخش مسکن، مجددا به بانک مرکزی پیشنهاد افزایش وام جوانان را دادیم که نهایتا با مصوبه شورای عالی پول و اعتبار موفق به اخذ مجوز برای افزایش یک میلیاردی وام مسکن جوانان شدیم. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:چندی پیش بانک مسکن خبر پرداخت وام یک میلیارد تومانی تسهیلات خرید مسکن از محل حساب پس انداز مسکن جوانان و موافقت شورای پول و اعتبار با این طرح را اعلام کرد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
چندی پیش بانک مسکن خبر پرداخت وام یک میلیارد تومانی تسهیلات خرید مسکن از محل حساب پس انداز مسکن جوانان و موافقت شورای پول و اعتبار با این طرح را اعلام کرد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مسائل پولی و بانکی در مورد وام یک میلیارد تومانی بانک مسکن گفت: امیدوارم مردم فریب این وعده ها را نخورند چراکه پس از 15 سال با این پول نمی توانند 15 متر در تهران خریداری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن یزد گفت:سقف تسهیلات اعطایی برای حساب های پس انداز مسکن جوانان استان که سال 1400 افتتاح شد، تا سه میلیارد ریال افزایش یافت .