چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۶:۳۳Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک مسکن»

روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سرپرست بانک مسکن با اعلام اینکه 383 هزار متقاضی نهضت ملی مسکن آورده ای واریز نکرده اند، گفت: تاکنون قرارداد 223 هزار و 398 واحد این طرح امضا شده است.
سرپرست بانک مسکن با اعلام اینکه تاکنون برای قرارداد 223 هزار و 398 واحد نهضت ملی مسکن منعقد شده است حجم قراردادهای منعقده را 75 هزار و 691 میلیاردتومان عنوان کرد و گفت: از محل تسهیلات و آورده متقاضیان تاکنون 56 هزار و 914 میلیاردتومان به پروژه ها تخصیص یافته و پرداخت شده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی بانک مسکن با اعلام نرخ سود 23 درصدی به متقاضیان نهضت ملی مسکن شوک وارد کرد که وزیر راه و شهرسازی از کاهش سود این وام تا پایان سال خبر داده است.
امروز یکشنبه 28 اسفند 1401 در مراسمی با حضور رئیس هیات مدیره بورس تهران، مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران، مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب، قرارداد مشارکت در احداث ساختمان مرکز مالی زنجان، در منطقه مجتمع ادارات شهر زنجان منعقد و مبادله شد.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ سرپرست بانک مسکن از افزایش سقف تسهیلات مشارکت مدنی در سال 1402 تا سقف 750 میلیون تومان خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عسکرپور در اخرین روزهای سال 1401 از شعبه مستقل مرکزی بانک مسکن بازدید کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور شعب و بازاریابی بانک مسکن از خدمت رسانی 60 شعبه کشیک این بانک در ایام نوروز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
در حالی بانک مسکن با اعلام نرخ سود 23 درصدی به متقاضیان نهضت ملی مسکن شوک وارد کرد که وزیر راه و شهرسازی از کاهش سود این وام تا پایان سال خبر داده است.
بانک مسکن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن در جریان بازدید از شعب تهران بزرگ، از آمادگی شعب این بانک برای ارائه خدمات هر چه بهتر در روزهای تعطیل عید خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۹    
برای رفاه و آسایش مردم جامعه مخصوصاً طبقه ای که دارای درآمدزایی کمتری هستند مسئولین تسهیلاتی را در نظر می گیرند یکی از این تسهیلات، وام مسکن است. برای آگاهی بیشتر با انواع وام بانک مسکن تا انتها با ما باشید. تسهیلات مسکن ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سنا: شرکت تامین سرمایه بانک مسکن به عنوان بازارگردان صندوق دارایکم انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران، صندوق دارا یکم نیز مانند صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم، دارای رکن بازارگردان شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن حاکی از این است که هر برگ اوراق وام مسکن (تسه) در فروردین سال گذشته 100 هزار تومان، در اردیبهشت سال گذشته 104 هزار و 300 تومان و در خردادماه سال گذشته نیز 104 هزار و 900 تومان قیمت دارد ...
شرکت تامین سرمایه بانک مسکن به عنوان بازارگردان صندوق دارا یکم انتخاب شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
هزینه دریافت وام مسکن 480 میلیونی اوراق حق تقدم بانک مسکن به حدود 120 تا 130 میلیون تومان و کل سود آن در بازپرداخت 12 ساله به حدود یک میلیارد تومان افزایش یافته است.
استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان طی سال آینده در تحویل پروژه های نهضت ملی مسکن سال خوبی خواهد داشت، گفت: هر سه ماه یک بار تحویل پروژ های نهضت ملی مسکن با تعداد هزار واحد را در استان خواهیم داشت.
سرپرست بانک مسکن عملکرد بانک را در سال 1401 در عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به اقشار نیازمند و حادثه دیدگان در مجموع 14 میلیاردتومان عنوان کرد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در این نشست که دکتر علی عسکری سرپرست بانک، سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور اعتباری بانک، سعیدرضا کوهی رییس اداره کل اعتبارات بانک مسکن و یونس احمدی مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین نیز حضور داشتند ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۳    
زاهدان | برگزاری جلسه با مدیرعامل بانک مسکن استان سیستان و بلوچستان
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۱    
زنجان- جمالوندی، مدیر امور شعب بانک مسکن زنجان از پیشرو بودن این استان در حوزه مسکن و تحقق برنامه های نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: 15 هزار و 700 واحد به مبلغ 53 هزار میلیارد ریال تامین مالی شده است.
مدیر امور شعب بانک مسکن استان زنجان، از پیشرو بودن این استان در حوزه مسکن و تحقق برنامه های نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: 15 هزار و 700 واحد به مبلغ 53 هزار میلیارد ریال تامین مالی انجام و از این مبلغ نیز حدود 22 هزار میلیارد ریال به حساب پیمانکاران واریز شده است.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ امکان فعال شدن حساب وکالتی مشتریان بانک مسکن برای خرید خودرو داخلی از طریق وبسایت اصلی این بانک و اینترنت بانک مسکن فراهم شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک مسکن در سال گذشته بیش از 2 میلیارد و 700 میلیون تومان حقوق و مزایا به اعضای هیئت مدیره خود پرداخت کرده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
7هزار میلیارد تومان تسهیلات نوسازی در بافت های فرسوده پرداخت شد سرپرست بانک مسکن از انعقاد قرارداد تسهیلات نوسازی بافت فرسوده با 42هزار و 4 واحد به مبلغ 7هزار و 55میلیارد تومان از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده از سال 1398 تاکنون خبر داد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک مسکن امروز اعلام کرده است که قرار است تسهیلات جدیدی برای نوسازی بافت فرسوده پرداخت کند. میزان این تسهیلات 7 هزار میلیارد تومان تعیین شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
انتشار و فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام با سود علی الحساب 18 درصد سالانه در دستور کار بانک مسکن قرار گرفت.
سرپرست بانک مسکن از انعقاد قرارداد تسهیلات نوسازی بافت فرسوده با 42 هزار و 4 واحد به مبلغ 7 هزار و 55 میلیاردتومان از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده از سال 1398 تاکنون خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۱:۴۳    
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: بانک مسکن استان قزوین 3500 میلیارد تومان تسهیلات در عرصه های مختلف پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مطابق اطلاعات بانک مسکن مبلغ اقساط وام نهضت ملی مسکن در تهران ماهانه 8 میلیون 702 هزار تومان است و این وام امکان قسط بندی به شیوه پلکانی را نیز دارا است.
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: استاان قزوین در حوزه عقدقرارداد و پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن از نظر تعداد و میزان پرداخت اولین استان کشور است و تا پایان امسال با 68 درصد معرفی شدگان به بانک عقدقرارداد صورت می گیرد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۲    
گروه مالی بانک مسکن یکی از شرکت های فرعی بانک مسکن می باشد.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که در بانک مسکن سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند، می توانند با طرح تابش این مجموعه تا سقف 160 میلیون تومان وام دریافت کنند. اشخاصی که از نهم اسفندماه سال جاری حساب مذکور را افتتاح کرده باشند، امکان دریافت این تسهیلات را دارند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۱    
اردوی تفریحی زیارتی دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن به مشهد مقدس با همکاری آموزش و پرورش شهرستان قرچک برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فاضلیان از پرداخت بیش از 118 هزار میلیارد تومان تسهیلات در سال جاری توسط این بانک خبر داد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از معرفی 37 هزار و 150 واحد خواهان تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده خبر داد و گفت: بانک مسکن در سال جاری با بیش از 15 هزار واحد در بافت فرسوده قرارداد منعقد کرده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست بانک مسکن در آیینی با هدف گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی یک اصله نهال در مقابل ساختمان این بانک کاشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازوکار تعیین مدیرعامل بانک مسکن و مدیرعامل بانک صنعت و معدن را مشخص کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی 69 هزار و 581 واحد به مبلغ 23 هزار و 788 میلیاردتومان خبر داد.
عضو هیات مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی 69 هزار و 581 واحد به مبلغ 23 هزار و 788 میلیاردتومان خبر داد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۳۲   + ۴۶ سایت دیگر  
سرپرست بانک مسکن بابیان اینکه این بانک الگوی مناسبی برای تأمین مالی ساخت مسکن در سال 1401 به نمایش گذاشت، گفت: بانک مسکن تا ابتدای اسفندماه سال جاری نزدیک به 52 هزارمیلیاردتومان به حساب سازندگان واریز کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب، در سال 1369 در قالب یکی از شعبه های شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن و با سرمایه گذاری بانک مسکن تاسیس و پس از فعالیت های متعدد در سال 1389 در قالب شرکت مستقل تاسیس و در سال 1391 در فرابورس با نماد ثغرب پذیرفته شده است ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
با هدف رفع نیازهای اساسی مشتریان بانک مسکن طرح سپرده گذاری ممتاز تابش با دو روش به اجرا گذارده شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در جریان سفر ریاست جمهوری به استان بوشهر و با حضور مدیران ارشد بانک مسکن، مشکلات بیش از 7000 واحد طرح نهضت ملی مسکن در میز خدمت این بانک بررسی و رفع شد. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: سرپرست بانک مسکن با بیان اینکه بانک مسکن خدمات ارزنده ای در حوزه بانکداری الکترونیکی ارایه می کند به معرفی بیش از پیش این خدمات به مردم تاکید کرد. ...