چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۱۵:۵۳Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «املاک مازاد»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۲    
کرج - ایرنا - معاون املاک و حقوقی اداره کل راه وشهرسازی استان البرز اعلام کرد: این استان در اجرای قانون تولید جهش مسکن و شناسایی و ثبت املاک مازاد دستگاه های اجرایی رتبه برتر کشور را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: ساخت 100 مدرسه نیز در استان کلید خورده و ساخت و ساز را نیز خیرین به عهده خواهند گرفت.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ریزی طرح مسکن ملی می تواند با تهاتر املاک مازاد دولتی اتفاق بیافتد؛ کاری که سرعت عمل در ساخت را بالا می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: هزار و 71 میلیارد تومان در سفر رییس جمهور برای تقویت سرانه های آموزشی استان اختصاص داده شده که باید هزار کلاس درس با این اعتبار، ایجاد شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۱    
نوری با اعلام خبر تخصیص 1071 میلیارد تومان برای تقویت سرانه های آموزشی استان البرز گفت: هزار کلاس درس از طریق فروش املاک مازاد آموزش و پرورش راه اندازی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۱:۰۳    
مدیر عامل بانک شهر گفت: رشد غیرمجاز ترازنامه بانک شهر به دلیل فروش املاک مازاد این بانک بصورت تسهیلاتی بوده و ما درصدد کنترل آن هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۶    
احمدی، مدیر عامل بانک شهر گفت: رشد غیرمجاز ترازنامه بانک شهر به دلیل فروش املاک مازاد این بانک بصورت تسهیلاتی بوده و ما درصدد کنترل آن هستیم.
سلام نو / کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۴۸ سایت دیگر  
شهرداری تهران قصد دارد برای اولین بار ضایعات آهنی خود را در بورس کالا به فروش برساند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عباسی با بیان اینکه نظام تعلیم و تربیت بومی شود گفت: املاک مازاد در دستگاهها را شناسایی و به مدارس نیازمند واگذار شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۶    
قالیباف سخنگوی وزارت صمت از خروج تارا از فرآیند قرعه کشی تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: : در 6 ماه دوم سال هر ماه یک قرعه کشی با عرضه بیش از 100 هزار دستگاه خودرو برگزار خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با آنکه بانک مرکزی برخروج بانک ها از بنگاهداری و واگذاری اموال مازاد آنها تاکید ویژه دارد اما برخی بانکها برخلاف دستور بانک مرکزی به جای واگذاری املاک اضافی اقدام به خرید برج های میلیاردی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۰    
با تکمیل 2000 مدرسه نیمه تمام و تغییر کاربری املاک مازاد در آموزش و پرورش ، حدود 25 هزار کلاس درس به مدارس و فضاهای آموزشی اضافه می شود .
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
محمودزاده با تاکید بر ایجاد فضای فیزیکی و تربیتی برای دانش آموزان در استان ها گفت: بعد از دو سال تعطیلی مدارس، آموزش حضوری با حضور 16 میلیون دانش آموز آغاز می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آگهی مرحله چهارم مزایده املاک مازاد بانک دی با شرایط ویژه در فروش به صورت نقد و اقساط برای 25 ملک منتشر شد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - آگهی مرحله چهارم مزایده املاک مازاد بانک دی با شرایط ویژه در فروش به صورت نقد و اقساط برای 25 ملک منتشر شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از روابط عمومی بانک دی، این املاک که در تهران، تبریز و اصفهان قرار دارند با سه نوع شرط پرداخت 100 درصد نقدی ...
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: در طراحی فضاهای آموزشی باید رابطه فضا با برنامه درسی تعیین شود و نیازهای متخصصان تعلیم و تربیت و پداگوژی را بشناسیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- استاندار و رییس شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری گفت: املاک و اموال مازاد دستگاه های اجرایی استان شناسایی و تا نشست بعدی این شورا، سهم هر کدام از دستگاه های اجرایی در بودجه از محل فروش این املاک و اموال مشخص و اعلام شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران موفق به اخذ 17 مورد مجوز فروش جهت املاک مازاد دستگاه های اجرایی استان تهران شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران موفق به اخذ تعداد 17 مورد مجوز فروش املاک مازاد دستگاه های اجرایی استان تهران شد که جهت اجرا به دستگاه های مربوط ابلاغ کرد.
شادا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران موفق به اخذ تعداد 17 مورد مجوز فروش املاک مازاد دستگاه های اجرایی استان تهران شد که جهت اجرا به دستگاه های مربوط ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عرضه املاک شهرداری در بورس کالا می تواند موجب افزایش شفافیت و گشایش مالی شود و خون تازه ای به رگ های طرح های بر زمین مانده پایتخت تزریق کند؛ البته در این مسیر مقاومت هایی وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۸    
ایسنا/آذربایجان غربی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت : برای برون رفت از بحران فعلی کمبود کلاس درس، املاک مازاد آموزش و پرورش باید به فروش برسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۷    
همدان - پیمانی، مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان گفت: مجوز فروش 138 مورد از املاک مازاد دستگاه های اجرایی مجوز گرفته که 45 مورد فروخته و 97 میلیارد تومان به حساب خزانه واریز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قم از شناسایی 16 مورد املاک مازاد دولتی دستگاه های اجرایی در استان خبر داد.
بانک و صنعت   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
آگهی مرحله سوم مزایده املاک مازاد بانک دی با شرایط ویژه در فروش به صورت نقد و اقساط برای 9 ملک منتشر شد.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۰    
بانک دی مهم ترین برنامه های خود را جهت برون رفت از شمول ماده 141 قانون تجارت اعلام نمود. این برنامه با تمرکز بر حوزه وصول مطالبات غیر جاری، برگشت ذخیره مطالبات، افزایش درآمد تسهیلات، واگذاری سرمایه گذاری آماده برای فروش، فروش املاک مازاد تملیکی و افزایش سرمایه نقدی می باشد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بانک دی از محل فروش املاک مازاد خود سود غیر عملیاتی شناسایی می کند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۸:۵۸    
بر اساس بخشنامه اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، سازمان های دولتی باید بخشی یا تمام املاک مازاد خود را از طریق بورس کالا عرضه کرده و به فروش برسانند، اما در عمل جز چند عرضه محدود استقبالی از این دستورالعمل نشده است
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: پاکت های دومین مرحله مزایده املاک مازاد بانک دی در سال 1401 بازگشایی شد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بانک دی، در این مراسم که در روز سه شنبه 1 شهریورماه با حضور مدیرعامل بانک، اعضای کمیسیون معاملات و مقام های نظارتی در محل ساختمان مرکزی بانک دی برگزار شد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خواجه نائینی گفت: 5 میلیارد تومان از املاک مازاد ادارات و دستگاه های دولتی در استان خراسان رضوی به فروش رسیده که 236 میلیارد تومان دیگر نیز در حال گرفتن فروش مجوز هستند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
پاکت های دومین مرحله مزایده املاک مازاد بانک دی در سال 1401 بازگشایی شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر انتشارات و کتابفروشی ثالث می گوید: دولت می تواند با اجرای قانون اجاره به شرط تملیک املاک مازاد بانک ها، به توسعه ویترین کتابفروشی ها کمک کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در روز 12 مردادماه پاکت های نخستین مرحله مزایده املاک بانک دی باز شد و در طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک و مقام های نظارتی در محل ساختمان مرکزی بانک دی برگزار شد، برندگان این مزایده مشخص شدند ...
معاون نظارت مالی خراسان رضوی در جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی با اشاره به جایگاه استان خراسان رضوی خواستار تلاش بیشتر دستگاههای اجرایی در فروش و مولدسازی اموال و املاک مازاد دولتی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۹    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان نسبت به سال قبل دو برابر شده، گفت: با کمبود فضا مواجهیم و انتظار ما از نهادها و سازمان هایی که املاک مازاد دارند این است که این املاک مازاد را در اختیار دانشگاه بگذارند.
شادا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان با اشاره به تفویض تمامی 20 مورد اختیارات مربوط به اموال تملیکی در این استان از سوی وزارت اقتصاد، از شناسایی 34 ملک مازاد دولتی به ارزش حدود 225 میلیارد تومان خبر داد و گفت ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های آماری نتیجه ارزیابی عملکرد بانک کشاورزی نشان داد که امتیاز این بانک در هر دو بخش شاخص های اختصاصی و شاخص های عمومی رشد داشته و عملکرد قابل قبولی را در اکثر شاخص ها ارائه داده است . ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۱    
بانک تجارت در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را به شرح ذیل با وضع موجود و با شرایط نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید از املاک استان تهران ، به اداره املاک واقع در خیابان آزادی ، بین خیابان های نواب و اسکندری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت مولدسازی منابع گفت: فهرست املاک مازاد شناسایی شده از 80 دستگاه اجرایی استان به آنها ارسال شده است.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:شهرداری تهران از آمادگی برای عرضه املاک در بورس کالا خبر داده است. از نگاه مدیران شهرداری تهران بورس کالا بستر شفافی است که به واسطه آن، فروش املاک مازاد شهرداری میتواند در شرایط رقابتی بسیار سریع انجام گیرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند. به گزارش اقتصاد ملت و به نقل از روابط عمومی بانک سامان ؛ متقاضیان شرکت در مزایده می توانند برای دریافت مدارک و اوراق شرکت در این مزایده تا پایان وقت اداری روز شنبه 22 مرداد 1401 به آدرس تهران، خیابان شریعتی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
پاکت های نخستین مرحله مزایده املاک مازاد بانک دی در سال 1401 بازگشایی شد.
بانک شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، حجت الله نجاری با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و سیاست های ابلاغی بانک مرکزی، این بانک در نظر دارد تا تعدادی از املاک مازاد بر نیاز خود را در مزایده عمومی از تاریخ 12 تا 25مرداد1401 به فروش رساند . ...
نشست مشترک مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان های سراسر کشور، با موضوع ساماندهی مدارس سنگی و کانکسی کشور و تعیین تکلیف املاک مازاد، به صورت ارتباط تصویری با معاونان فنی و نظارت و برنامه ریزی و توسعه مشارکت های حوزه ستادی سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۱۶۰ سایت دیگر  
رئیسی با انتقاد از اهمال برخی دستگاه ها در فروش اموال مازاد و با بیان اینکه فروش این گونه اموال تکلیفی قانونی است، وزیران را مکلف کرد، این وظیفه قانونی را با جدیت و مطابق آنچه در قانون مقرر شده، اجرا کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه گفت: 300 میلیارد تومان برای بیمارستان نجف زاده تامین اعتبار می شود و تا پایان مردادماه 200 میلیارد تومان تا پایان مرداد ماه به راه آهن اردبیل پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان بر لزوم استفاده از ظرفیت فروش املاک مازاد آموزش و پرورش برای تکمیل پروژه های مدرسه سازی در حال اجرا تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۵    
سومین کمیته مستند سازی اموال غیرمنقول دراختیار آموزش و پرورش استان با حضور حسنعلی میرعبدی مدیرکل آموزش و پرورش استان، لکزایی مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس وکیخا رئیس دانشگاه فرهنگیان استان تشکیل شد. ...