یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۴۷May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «املاک مازاد»

تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۱    
بانک شهر (وشهر) در نظر دارد 32 رقبه از املاک مازاد خود را طی یک مزایده عمومی به فروش برساند.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
زمان انتشار در سایت: ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ 1403/02/29 و مهلت دریافت اسناد مزایده: ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 1403/03/13 و تاریخ بازدید از ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ 1403/02/29 و آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت: ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 1403/03/23 و زمان بازگشایی ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخ 1403/03 ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران با اشاره به اینکه 109 فقره مجوز فروش ملک مازاد دولتی از 714 ملک شناسایی شده اولیه برای مولدسازی در مازندران صادر شد، تصریح کرد: حداقل 5927 سند تک برگ برای املاک دولتی صادر شد.
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی هرمزگان در گفتگو با ایرنا گفت: مجوز 34 هزار و 400 میلیارد ریال مولدسازی اموال مازاد دولتی در سال جاری برای استان صادر شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با بیان اینکه هزینه فروش املاک مازاد صرف تکمیل پروژه های نیمه تمام در دست احداث و توسعه زیرساخت های آموزشی و تربیتی همان استان می شود گفت: املاکی جزء مولدسازی قرار می گیرند که قابلیت کاربری آموزشی نداشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: 16 هزار میلیارد تومان املاک مازاد دولت در هرمزگان شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون وزیر اقتصاد و دارایی و سرپرست سازمان خصوصی سازی گفت: مسیر مولدسازی و فروش املاک مازاد دولتی برای تکمیل طرح های نیمه تمام تسهیل شده و برای سرعت بخشی، بیشتر اختیارات به استانداران تفویض شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس به استناد آئین نامه اجرایی مولدسازی دارایی های دولت و مصوبات هیات عالی و کارگروه استانی مولدسازی دارایی های دولت در نظر دارد 45 فقره از املاک مازاد در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس واقع در جزیره کیش را از طریق مزایده عمومی و به ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۹    
ایسنا/لرستان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان گفت: املاک مازادی که دستگاه ها دارند باید شناسایی و به امور اقتصاد و دارایی معرفی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با اشاره به فروش 70 میلیارد تومانی املاک مازاد دستگاه های اجرایی و واریز مبلغ به حساب آن دستگاه ها، از ادارات خواست املاک مشخص شده را از طریق فروش و یا تهاتر، تعیین تکلیف کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه املاک مازاد خود را برای خانه دار شدن و تأمین مسکن کارگران تغییر کاربری خواهد داد.
گیلانستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصاد و دارایی گیلان با اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح مولدسازی املاک مازاد دولتی در گیلان گفت: تعداد کل املاک مولدسازی شده دولت سیزدهم در استان گیلان 24 ملک به ارزش یک هزار و 600 میلیارد ریال است که این آمار در هفته های آینده بیشتر خواهد شد.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - بانک اقتصادنوین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و رعایت حداکثری دستورالعمل های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران املاک تملیکی و مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گز سکه (غگز) نتیجه مزایده فوش املاک مازاد شرکت را اعلام کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۷    
بانک شهر (وشهر) در نظر دارد تعدادی از املاک مازاد خود را طی یک مزایده به فروش برساند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶    
❇️آغاز عملیات احداث مدرسه 6 کلاسه روستای شمجو در میناب با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز کشور به عنوان اولین مدرسه در کشور که از محل اعتبارات مولدسازی و فروش املاک مازاد در میناب ساخته خواهد شد
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۷    
مدیرکل آموزش و پرورش فارس، گفت: پیگیر رفع مشکل املاک مازاد آموزش و پرورش استان هستیم و تلاش داریم هرچه سریعتر موضوع مولدسازی این املاک محقق شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان از بهره برداری از دو مدرسه شش کلاسه در میناب با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور خبرداد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۹    
هرمزگان (پانا)- کلنگ ساخت 40 کلاس درس که شامل هنرستان 15 کلاسه دکتر حسابی، ساخت دبستان شش کلاسه روستای چاه اسماعیل و چند پروژه دیگر از محل طرح مولد سازی و فروش املاک مازاد آموزش و پرورش در شهرستان میناب به زمین زده شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۹    
هرمزگان( پانا)- معاون وزیر آموزش و پرورش کشور گفت با فروش املاک مازاد آموزش و پرورش در هرمزگان در قالب طرح مولد سازی، 40 کلاس درس تا مهر ماه سال جاری به فضاهای آموزشی ایمن این استان اضافه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد: املاک و اموال مازاد دستگاه های دولتی صرف تکمیل طرح های نیمه تمام در استان می شود.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بانک دی (دی) در نظر داشت املاک مازاد خود را از طریق مزایده واگذار نماید که این مزایده بی نتیجه پایان یافت.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،اموال صنعتی منقول و غیر منقول،دامداری و کشاورزی با پیش پرداخت 20 درصد قیمت واگذاری،حداکثر شش ماه تنفس و اقساط متوالی ماهیانه ، حداکثر با احتساب دوره تنفس در مجموع به مدت 60 ماه به فروش می رسد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
املاک مازاد بانک سینا (وسینا) در استان مازندران فروش نرفت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران با اموال غیرمنقول 47 هزار میلیارد تومانی، با اختلافی قابل توجه، بیشترین میزان املاک در مقایسه با دیگر بانک ها را داراست.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۲    
بانک سپه تعداد 472 رقبه ملک از املاک مازاد خود و شرکت های تابعه را در سال 1402 به ارزش 110 هزار و 153 میلیارد ریال به فروش رسانده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۱    
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:شناسایی و ساماندهی املاک مازاد آموزش و پرورش در نقاط مختلف استان ضروری است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی عمومی و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛ محمد جمالی آرند ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بانک دی (دی) 7 فقره از املاک مازاد خود را از طریق مزایده به فروش رساند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۷۵ سایت دیگر  
بانک سپه تعداد 472 رقبه ملک از املاک مازاد خود و شرکت های تابعه را در سال 1402 به ارزش 110 هزار و 153 میلیارد ریال به فروش رسانده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه رسالت در نظر دارد نسبت به فروش املاک مازاد خود، مشروحه در جدول ذیل از طریق مزایده عمومی بصورت نقدی و اقساطی اقدام نماید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: مدرسه پرفسور حسانی در شهرستان میناب ار محل مولدسازی و با استفاده از فروش املاک مازاد تکمیل و به بهره برداری می رسد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران گفت: در آموزش و پرورش باید به این اعتقاد رسید که تنها راه حل رفع مشکل فضای آموزشی، فروش املاک مازاد است.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۷    
مزایده فروش املاک مازاد بانک شهر(وشهر) به مرحله مذاکره در خصوص دو ملک رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان از ذی حسابان این استان خواست که اموال و املاک مازاد دستگاه های اجرایی را به کارگروه مولدسازی دارایی های دولت معرفی کنند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۲۱:۰۰    
بانک سینا (وسینا) در نظر داشت املاک مازاد خود را به فروش برساند که تنها دو فقره از این املاک به فروش رسید.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۵    
بانک سینا (وسینا) در نظر دارد تعدادی از املاک مازاد خود را از طریق مزایده به فروش رساند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - بانک اقتصادنوین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و رعایت حداکثری دستورالعمل های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران املاک تملیکی و مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نقدینه- با برگزاری مزایده های بانک تجارت، 15 رقبه از املاک مازاد این بانک خصوصی شده به فروش رسید. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، در مزایده هایی که از سوی بانک تجارت برای فروش املاک غیرضروری برگزار شد، 15 رقبه از این املاک با بالاترین پیشنهاد خرید فروخته شد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گروه بهمن (خبهمن) تعدادی از املاک مازاد خود را در مزایده واگذار کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک شهر (وشهر) در نظر دارد 5 رقبه از املاک مازاد بانک را به صورت نقد و اقساط از طریق مزایده واگذار نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 200 میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران طرح های شهری در مشهد امسال با املاک مازاد بر نیاز شهرداری تهاتر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از فروش 10.3 میلیارد تومانی املاک مازاد دولتی در راستای اجرای طرح مولد سازی خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۳    
نقدینه- بانک کارآفرین 85 ملک مازاد خود را در 16 استان کشور به معرض فروش می گذارد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، بانک کارآفرین که با نماد وکار و سرمایه ثبت شده 46.000 میلیارد ریال و ثبت نشده 4 ...
بانک کار آفرین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در نظر دارد، املاک مازاد خود را در تهران و شهرستان با شرایط پرداخت نقد و قرارداد اجاره به شرط تملیک از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۷:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در سال جاری تا پایان بهمن ماه با واگذاری 363 فقره از املاک تملیکی بانک به ارزش 8897 میلیارد ریال، معادل 113.6 درصد از تکالیف مقرر در مواد 16 و 17 قانون رفع موانع تولید را محقق کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: مزایده املاک مازاد دستگاهای اجرایی در اتمام طرحهای نیمه تمام کمک می کند.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه رسالت در نظر دارد نسبت به فروش املاک مازاد خود، مشروحه در جدول ذیل از طریق مزایده عمومی بصورت نقدی و اقساطی اقدام نماید.