جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۳:۳۵Oct 2020 23

جدیدترین‌های «املاک مازاد»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر درباره پرداخت مطالبات کارکنان این جمعیت تاکید کرد: براساس قانون، پرداخت برخی مطالبات در گرو فروش املاک مازاد است که تاکنون از این ظرفیت قانونی استفاده نشده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۴    
شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی دارایی و املاک مازاد را از طریق مزایده به فروش می رساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: اموال مازاد در دولت باید به منابع مالی برای استفاده بهتر تبدیل شود و فرمانداران و مدیران سطح شهرستان ها که به این اموال اشراف دارند ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه- بانک ایران زمین در نظر دارد 12 رقبه از املاک مازاد بر نیاز خود را با وضع موجود و با شرایط نقد از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
مدیرکل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت اقتصاد از توقف فروش 6 هزار میلیارد تومان اموال مازاد دولت طبق قانون بودجه خبر داد و گفت: دستگاه ها املاک مازاد را به مزایده نمی گذارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با بیان اینکه تعلل مدیران در فروش املاک مازاد دستگاه ها پذیرفتنی نیست از امور اقتصادی و دارایی خواست: در صورت تعلل مدیران، اموال مازاد دستگاه ها را راسا به مزایده بگذارد و درآمد آن را برای رفع کمبود اعتبارات هزینه ای دستگاه ها اختصاص دهد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
بانک ایران زمین با صدور اطلاعیه ای در سامانه کدال در خصوص مزایده فروش املاک اقدام به شفاف سازی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بسیاری از املاک و دارایی های دستگاه های دولتی، جزو سرمایه های منجمد هستند که برای نگه داری آنها نیز هزینه های زیادی صورت می گیرد؛ بنابراین مدیران دستگاه ها باید نسبت به تعیین تکلیف این املاک اهتمام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور حقوقی وزارت آموزش و پرورش به تشریح چگونگی واگذاری املاک مازاد به موسسان مدارس و مراکز غیردولتی پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان - استاندار همدان گفت: املاک مازاد دستگاه های اجرایی استان همدان شناسایی شده و به زودی مقدمات واگذاری و فروش آن ها فراهم می شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مزایده فروش املاک مازاد بانک دی مشتری نداشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۲    
خاندوزی با اشاره به اینکه تمام مالکان و ساکنان در سراسر کشور مکلف به ورود به سامانه املاک و اسکان و درج کد پستی محل سکونت و املاک مازاد خود در این سامانه هستند، گفت: مالکان دو ماه فرصت دارند تا در خصوص املاکشان خوداظهاری کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران در خصوص نهادهای دولتی که درخواست فروش املاک مازادشان را به بورس کالا ارسال کرده اند، گفت: در حال حاضر بانک ها، ستاد اجرای فرمان امام، مجمع جهانی اهل بیت، وزارت دفاع و وزارت صمت درخواست فروش اموال مازادشان را به بورس کالا ارسال کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
براساس قانون بودجه سال 1399، وزارت اقتصاد مجاز به فروش 40هزارمیلیاردتومان از اموال و دارایی های دولت است.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک ایران زمین در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را با وضع موجود و با شرایط نقد از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک ها یکی از نهادهایی هستند که دارای املاک و آپارتمان های زیادی بوده و براساس قانون نیز باید این اموال مازاد خود را واگذار کنند، بر این اساس بورس کالا با توجه به بستر شفافی که دارد بهترین مکان برای عرضه اموال مازاد بانک ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: در اجرای جزء 3 بند د از تبصره 12 قانون بودجه سال 1399 کشور 30 ملک مازاد استفاده دولتی به ارزش 180 میلیارد تومان و 440 میلیون تومان از دارایی های مازاد دستگاه های دولتی استان شناسایی شدند
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی خراسان رضوی گفت: املاک مازاد دستگاه های دولتی از طریق مزایده واگذار خواهند شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۷    
در اجرای دستور وزیر محترم کشور به منظور بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود در سطح استان در راستای پرداخت مطالبات مراکز درمانی ، پاراکلینیکی ، دانشگاهی و غیره دانشگاهی در مورخ 31/06 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان در نشستی با شماری از مدیران استان سمنان، فروش املاک مازاد دستگاه های اجرایی استان را بررسی کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه شرق: وزارت راه و شهرسازی و سپس بانک اقتصاد نوین، آغازکننده عرضه املاک مازاد خود در بورس املاک و مستغلات بوده اند؛ اتفاقی که باعث شده تا تحول جدیدی در زمینه خرید و فروش ملک صورت بگیرد. ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۸    
در اجرای بند "د" تبصره 12 قانون بودجه سال 1399، دهمین جلسه کارگروه استانی مولدسازی و فروش اموال و دارایی های دولت با محوریت بررسی وضعیت املاک مازاد در اختیار اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی و با حضور سایر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
59 فقره املاک مازاد در 13 دستگاه اجرایی استان فارس با اعتباری افزون بر 116 میلیارد تومان شناسایی شد.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در شرایطی که ماه های اخیر شاهد رالی قیمت مسکن، خودرو، طلا و سایر اقلام همسو با جهس نرخ دلار هستیم، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی اعلام می کند که برای تعیین یک مبنای قیمتی صحیح برای عرضه املاک در بورس کالا برنامه داریم.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۸    
خبرنگاران خلیج فارس در جریان پیگیری های خبری خود به زمزمه هایی برمی خورند که میهمان کردن خوانندگان به این شنیده ها خالی از لطف نیست:
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آرام آرام با گسترش عرضه و معامله املاک، رینگ املاک و مستغلات در دل بازار فرعی بورس کالا درحال رونق گرفتن است. این رونق گام به گام می تواند به ایجاد یک بازار قدرتمند مشخص در دل بورس کالا منتهی شود ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین، با استفاده از ظرفیتهای قانونی و عملیاتی بورس کالای کشور، یکی از املاک مازاد خود را از طریق بورس عرضه کرد و به فروش رساند و گام بلندی در حل معضل فروش املاک مازاد شبکه بانکی برداشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین، با استفاده از ظرفیتهای قانونی و عملیاتی بورس کالای کشور، یکی از املاک مازاد خود را از طریق بورس عرضه کرد و به فروش رساند و گام بلندی در حل معضل فروش املاک مازاد شبکه بانکی برداشت.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۴۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک اقتصاد نوین به عنوان نخستین بانک، املاک مازاد خود را از طریق بازار فرعی بورس کالا بخش معاملات اموال به فروش رساند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: فرایند تعیین تکلیف املاک مازاد با همراهی دستگاههای اجرایی عملی شود در غیر اینصورت با اختیارات قانونی موجود، فرایند واگذاری املاک توسط کارگروه مولدسازی استان انجام خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته یک قطعه زمین واقع در بندرعباس که از املاک مازد بانک اقتصاد نوین بود، به قیمت 185 میلیارد و 820 میلیون ریال در بورس کالای ایران مورد معامله قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: فرایند تعیین تکلیف املاک مازاد با همراهی دستگاههای اجرایی عملی شود در غیر اینصورت با اختیارات قانونی موجود، فرایند واگذاری املاک توسط کارگروه مولدسازی استان انجام خواهد شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
می متالز - بعد از معامله نخستین ملک در بورس کالای ایران طی دو هفته گذشته، امروز اولین معامله املاک بانکی در بورس کالای ایران از سوی بانک اقتصاد نوین با موفقیت انجام شد تا مسیری جدید و شفاف برای سرعت بخشیدن به فروش املاک مازاد بانک ها به کمک بورس معرفی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین در روز جاری یک قطعه زمین با کاربری تجاری مسکونی را در شهرستان بندرعباس درحالی روی میز فروش برد که این ملک به قیمت پایه 185 میلیارد و 820 میلیون ریال به فروش رسید تا عرضه املاک مازاد بانک ها در بورس کالا رسما وارد فاز اجرایی شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - فروش و عرضه املاک مازاد بانک ها در بورس کالا اتفاق مثبتی است که می تواند علاوه بر اجرای طرح فروش املاک مازاد بانک ها با سرعت، دقت و شفافیت بیشتر، اثرات مثبت و تعادل بخشی را در بازار مسکن و مستغلات به همراه داشته باشد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک شهر اعلام کرد: در نظر دارد تا در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و سیاست های ابلاغی بانک مرکزی 129 رقبه از املاک مازاد را به فروش برساند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بانک ایران زمین قصد دارد املاک مازاد خود را مجدد ارزیابی کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۳:۱۲    
از سال جاری تأمین منابع بودجه و درمجموع نحوه تأمین مالی دولت تغییر اساسی پیدا کرده است. درحالی که در دوره های قبل صادرات نفت مهم ترین منبع درآمدی دولت بود، با تشدید تحریم ها، دولت به سراغ راه های دیگری رفته است. یکی از این راه ها درکنار فروش اوراق، فروش اموال و املاک مازاد دولت است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - پس از موفقیت نخستین عرضه املاک دولتی متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس در بورس کالای ایران، دومین عرضه املاک در این بورس از جنس املاک بانکی است به طوریکه بانک اقتصاد نوین 25 و 26 شهریور ماه دو عرضه املاک مازاد خود را در بورس کالا تجربه می کند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت عمران و توسعه پایدار ایرانیان در حالی 25 و 26 شهریور ماه برخی املاک بانک اقتصاد نوین را به وکالت از این بانک در بورس کالای ایران عرضه می کند که مدیرعامل این مجموعه از تداوم عرضه اموال مازاد این بانک در بورس خبر داد ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۸:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
آمار و اطلاعات جمع آوری شده در وزارت اقتصاد نشان می دهد تا مرداد ماه امسال حدود 442 هزار ملک دولتی در سامانه جامعه اطلاعات دستگاه های اجرایی ثبت شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۸    
ظهر روز شانزدهم شهریور ماه سید مهدی خدمت بین دانا معاون پشتیبانی ومنابع انسانی بهزیستی گیلان باتفاق ، امیری ذیحساب بهزیستی استان ، دلیری کارشناس مسئول امور حقوقی بهزیستی از املاک مازاد جهت فروش ومولدسازی واقع در فومن و انزلی بازدید بعمل آوردند ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از موفقیت نخستین عرضه املاک دولتی متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس در بورس کالای ایران، دومین عرضه املاک در این بورس از جنس املاک بانکی است به طوریکه بانک اقتصاد نوین 25 و 26 شهریور ماه دو عرضه املاک مازاد خود را در بورس کالا تجربه می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۷۶ سایت دیگر  
پس از موفقیت نخستین عرضه املاک دولتی متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس در بورس کالای ایران، دومین عرضه املاک در این بورس از جنس املاک بانکی است به طوریکه بانک اقتصاد نوین 25 و 26 شهریور ماه دو عرضه املاک مازاد خود را در بورس کالا تجربه می کند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه باید از عرضه املاک مازاد بانک ها در بورس کالا حمایت شود، گفت: به زودی یک شفافیت آماری در خصوص میزان املاک بانک ها در کشور ایجاد می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۰۸    
درحالی آمارها نشان دهنده کسری بودجه 150 هزار میلیارد تومانی دولت برای سال جاری است که برخی کارشناسان معتقدند این بهترین فرصت برای چابکسازی دولت است که نباید از دست داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی "فروش املاک مازاد دولتی" را یکی از راهکارهای حل مشکل کمبود بودجه خواند و گفت: اتمام پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالا در دستور کار دولت است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - بانک ملی ایران با هدف اجرای مفاد ماده 16 و 17 قانون رفع موانع تولید در 5 ماه ابتدای سال جاری 26 هزار و 132 میلیاردریال از حوزه سهام و اموال مازاد شرکت های تابعه خود را تعیین تکلیف کرد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نخستین عرضه املاک مازاد بانک ها در بورس کالای ایران در حالی با عرضه دو باب واحد تجاری واقع در شهرستان کرمان و یک قطعه زمین واقع در بندرعباس متعلق به بانک اقتصاد نوین در تاریخ 25 و 26 شهریور ماه انجام خواهد شد که مدیر کالایی شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین به عنوان کارگزار [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با تاکید بر شناسایی مدارس بلا استفاده در استان، گفت: باید املاک مازاد آموزش و پرورش استان تغییر کاربری یافته و تبدیل به احسن شود.