چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۴۴Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک ایران زمین»

نقدینه   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه- بانک ایران زمین با هدف تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز برای امور طرح و برنامه در واحدهای ستادی ادارات مرکزی نیرو استخدام می کند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست- این مزایده در شانزدهم ماه جاری برگزار و فروش هر یک از دارایی های آگهی شده سود و نقدینگی بسیار بالایی در بانک ایران زمین ایجاد خواهد کرد. ...
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۰    
بانک ایران زمین با راه اندازی مرکز نوآوری طی سال های اخیر تلاش کرده حلقه های زنجیره تبدیل شدن به بانکی تمام دیجیتال را تکمیل و نقش خود را به عنوان نهاد حامی نوآوری در کشور ایفا کند و موفقیت هایی مانند دانش بنیان شدن این مرکز نشانه موفقیت مدیران آن در تحقق اهداف تعیین شده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۰    
با استعانت از خداوند متعال بانک ایران زمین به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز برای امور طرح و برنامه در واحدهای ستادی ادارات مرکزی براساس ضوابط و مقررات و آئین نامه استخدامی بانک از بین متقضیان واجد شرایط ذیل پس از کسب موفقیت در مصاحبه عمومی و تخصصی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۸:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک ایران زمین، به منظور تکمیل کادر اداری مورد نیاز خود، در حوزه امور انفورماتیک در واحد ستادی ادارات مرکزی، در استان تهران دعوت به همکاری می کند. به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین ...
مدیر امور روابط عمومی بانک ایران زمین از راه اندازی متفاوت ترین باشگاه مشتریان بانکی خبر داد و افزود: برنامه جامعی از سوی معاون طرح و برنامه در اختیار روابط عمومی قرارداده شده است که امیدواریم متفاوت ترین باشگاه مشتریان بانکی را در شب یلدا راه اندازی کنیم.
اقتصاد آنلاین / طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه بانک ایران زمین، در نشست هم اندیشی مدیران در استان فارس با اشاره به طرح تحول بانک در سال های اخیر گفت: طرح تحول بانک از سال 96 به صورت جدی آغاز و با تبیین نقشه راه جامعی اجرا شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
جلسه افتتاحیه استقرار سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه افتتاحیه استقرار سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه افتتاحیه استقرار سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۳:۴۶   + ۶۳ سایت دیگر  
جلسه افتتاحیه استقرار سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه افتتاحیه استقرار سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
از جمله اقدامات بانک ایران زمین می توان به توسعه صنعتی کشور در جهت کمک به سرمایه گذاری در بخش غیردولتی در امور صنعتی و جلوگیری از نوسانات درآمدهای نفتی در عرصه های اقتصادی و بین المللی، اشاره کرد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه- بانک ایران زمین 87 رقبه از املاک و مستغلات مازاد خود را در مزایده روز 16 آذرماه امسال به فروش می رساند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، بانک ایران زمین که با نماد وزمین و سرمایه ثبتی 4 ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، فرهاد اینالوئی معاون فن آوری اطلاعات به شرح مختصری از فعالیت های آن معاونت در حوزه بانکداری دیجیتال پرداخت و بیان کرد: تمامی زیر ساخت های لازم جهت اجرای بانکداری دیجیتال فراهم شده و به زودی از بانک ایران زمین به عنوان اولین بانک دیجیتال به معنای واقعی رونمایی خواهد شد ...
در راستای برنامه جامع عملیاتی سال جاری و پیرو بازدیدهای سالانه مدیران ارشد بانک، معاون طرح و برنامه، معاون فن آوری اطلاعات، مدیرامور شعب استان ها و مدیرامور روابط عمومی طی سفر به استان شیراز از شعب این استان بازدید کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۰    
بانک ایران زمین در دوره 6 ماه منتهی به پایان شهریور ماه 1400 مبلغ 3,262,669 میلیون ریال درآمد تسهیلات اعطایی و سپرده گذاری و اوراق بدهی داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 61درصد بیشتر شده است .
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نماد معاملاتی "وزمین" به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه (ب) برای شرکت بانک ایران زمین متوقف شد. بدیهی است نماد مذکور حداکثر دو روز کاری پس از توقف و با اعلام این مدیریت، از طریق حراج ناپیوسته با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بانک ایران زمین در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را به شرح ذیل با وضع موجود و با شرایط نقد / نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
متقاضیان جهت دریافت برگ درخواست شرکت در مزایده از تاریخ درج آگهی در تهران به آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، نبش کوچه نیک رأی، پلاک 1، ساختمان بانک ایران زمین، طبقه اول ...
مرکز نوآوری ایران زمین، وابسته به بانک ایران زمین، به عنوان پایگاه جمع آوری، حمایت و مشارکت از طرح ها و ایده های خلاقانه کسب و کارهای نوپا و نوآور، موفق به دریافت سطح 2 دانش بنیانی از سوی کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۲    
به گزارش ایران اکونومیست، حضور گسترده مردم در شبکه های اجتماعی و استفاده از اپلیکیشن های مختلف به عنوان یک مهارت جدید، نشان از علاقه مردم به انجام کارهای اداری و به خصوص بانکی و مالی از این طریق دارد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
امروزه یکی از ملاک های اصلی رقابت بین بانک ها، میزان ارائه خدمات غیرحضوری بر بستر دیجیتال و با بهره مندی از متدهای دانش بنیان بر پایه فناوری اطلاعات، به صورت مشتری محور، متنوع، سریع و کم هزینه است و “نئوبانک” مفهومی است که این ویژگی ها را پوشش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پرداخت وام بانکی در زمینه خرید کالا کاربرد زیادی دارد. حال این وام می تواند در قالب های مختلف و عقود متفاوت به متقاضیان ارائه شود. یکی از این عقود مرابحه نام دارد.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۸    
بانک ایران زمین یک بانک دیجیتال است و ارائه خدمات طرح شهر دیجیتال را در قالب اپلیکیشنی انجام می دهد که همه فرآیندهای موردنظر در این طرح در آن تعریف شده، پس لازمه برخورداری از مزایا استفاده از اپلیکیشن بانک است و شرکت سابین تجارت آریا نیز با بهره گیری از سرویس ها و زیرساخت های بانک ایران زمین ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بانک ایران زمین برای تقدیر از مشتریان خود و همچنین تعامل دائمی دوطرفه با آنها در سال 94 اقدام به تاسیس باشگاه مشتریان بانک ایران زمین کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وجه تمایز بانکداری دیجیتال با اشکال دیگر بانکداری، تمرکز آن بر نیازهای مشتری و داده محور بودن آن است، بانک ایران زمین با تمرکز بر این رویکرد، اقدامات خود را از چهار سال گذشته در حوزه بانکداری دیجیتال آغاز کرده است و امروز به عنوان نمونه ای از بانک موفق در صنعت بانکداری شناخته می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۵    
بانک ایران زمین در راستای نقش مسئولیت اجتماعی خود همواره تلاش کرده تا بتواند نقش مهمی را در جامعه ایفا کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۴    
بانک ایران زمین در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، برای حفظ منابع آبی کشور طی چند سال گذشته اقدام به برگزای کمپین های مختلف کرده است.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۵:۵۱    
هر مدرسه ای که امروز ساخته می شود پایه رشد و توسعه آینده کشور محسوب شده و میراثی ماندگار در مسیر اعتلای تعلیم و تربیت در کشور است.
وانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۲    
در چند سال اخیر نگرانی های محیط زیست به دغدغه فزاینده ای در جهان تبدیل شده است، اما بانک ایران زمین از همان نخستین سال های پیدایش خود امور زیست محیطی را به عنوان یک دغدغه اصلی مد نظر داشته و هرگز نسبت به این موضوع بی تفاوت نبوده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه -ورود بانک ها به مقوله مهم رونق تولید و توجه ویژه ی این بنگاه های اقتصادی به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان باجه های نوبت عصر این بانک را در برخی از نقاط کشور راه اندازی کرد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نقدینه- گردهمایی روسای شعب استان خراسان رضوی و شمالی با موضوع بررسی عملکرد شعب در 7 ماه گذشته سال جاری با حضور مدیر و معاونین منطقه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در این جلسه میثم شمس آبادی مدیر منطقه خراسان رضوی و شمالی گزارش جامعی از عملکرد 7 ماهه شعب در بخش های منابع، مصارف ...
بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان باجه های نوبت عصر این بانک را در برخی از نقاط کشور راه اندازی کرد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۶    
معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین اعلام کرد که آنها تصمیم دارند به عنوان یک Neobank as service یا نئوبانک به عنوان سرویس فعالیت کنند از همین رو فعالیت آنها با تمام نئوبانک های دیگر متفاوت است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۸    
در راستای حمایت از علم و آینده سازان کشور، بانک ایران زمین ساخت مدارس در مناطق محروم را در اولویت کاری خود قرار داده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سند راهبردی کشور در حوزه نخبگان در سال 1391 تدوین شده و این را به روشنی تعریف کرده که استعداد برتر لزوما تبدیل به فردی تاثیرگذار نمی شود و وظیفه بنیاد ملی نخبگان این است که بستری فراهم کند تا افراد دارای استعداد برتر تبدیل به نخبگان ...
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۶    
هدف اصلی نئوبانک در اصل ساده سازی هرچه بیشتر خدمات مالی و به چالش کشیدن بانکداری سنتی است.
اقتصاد آنلاین / عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
اولین نئوبانک واقعی کشور با همکاری مشترک شرکت “های وب و شرکت آوا” متعلق به بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات بانکداری دیجیتال به مشتریان ایجاد و به زودی به مردم ارائه خدمت خواهد کرد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
هلدینگ های وب اعلام کرد در راستای تکمیل زنجیره ارزش خود برای ارائه خدمات متنوع و متفاوت به کاربران با مشارکت بانک ایران زمین اقدام به تاسیس یک نئوبانک با عنوان بانک هوشمند فردا کرده است. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
داده گستر عصر نوین از عقد تفاهم نامه مشارکت با زیرمجموعه بانک ایران زمین برای راه اندازی بانک دیجیتال بدون شعبه خبر داد. به گزارش بانکداری ایرانی ، شرکت داده گستر عصر نوین از عقد تفاهم نامه مشارکت با زیرمجموعه بانک ایران زمین برای راه اندازی بانک دیجیتال بدون شعبه خبر داد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تحول دیجیتالی به عنوان موضوعی مشتری محور، کسب و کار محور و فرآیند محور به دلیل اهمیتی که در اقتصاد کشور دارد در اولویت برنامه های بانک ایران زمین و در چند سال گذشته برای توسعه ای این بخش بسترسازی کرده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۸    
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی بانک ایران زمین با مشارکت در پویش ایران زمین، سرپرستی 2 هزار کودک بی سرپرست را بر عهده گرفت.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:گردهمایی روسا و معاونین شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با حضور مدیران ارشد بانک برگزار شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بانک ایران زمین در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی و همچنین وظیفه ذاتی خود مبنی بر حمایت از بخش های مولد، تا 80 درصد کل سرمایه هر شرکت مدنی را تسهیلات می دهد. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر شرایط اقتصادی کشور طوری است که مردم سعی می کنند به جای خرید خانه نو با امکانات متنوع و جدید، با هزینه کمتر مسکن فعلی خود را تعمیر کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: وجه تمایز بانکداری دیجیتال با اشکال دیگر بانکداری تمرکز آن بر نیازهای مشتری و داده محور بودن آن است، این داده محور بودن است که کلان داده ای از مشتری به سیستم بانکی می دهد و این کلان داده ها تشخیص می دهند چه تسهیلاتی می تواند در اختیار مشتری قرار دهد.
بانکی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی، متقاضیان باید از تاریخ 17 آبان 1400 لغایت 27 آبان 1400 به سایت بانک ایران زمین مراجعه کنند و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید: yun.ir/p8jkzd ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، از سویی برخی از کاربران و حتی کارشناسان مسائل مالی، کارکرد نرم افزارهای بانکی را با نئوبانک ها هم تراز تصور می کنند و به طور مشخص آن را درباره پلتفرم های بانکی نظیر فراز نیز صادق می دانند ...