چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۳:۳۹Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک»

ایسنا   ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه بانک های خصوصی در استقراض از بانک مرکزی پیشرو هستند، گفت: حدود 50 درصد پایه پولی را بانک ها تشکیل داده اند، 47 درصد دیگر ناشی از بدهی های خارجی و تنها سه درصد ناشی از استقراض دولت از بانک مرکزی است بنابراین اینکه گفته می شود نقدینگی ناشی از کسری بودجه است، صحت ندارد.
مهم ترین هدف یک بانک دیجیتال این است که مشتری در تعامل با آن به تجربه ای شیرین، لذت بخش و ماندگار دست یابد و به مرورزمان با آن نهاد مالی ارتباط عاطفی معنادار برقرار کند.
راه پرداخت   ۴ دقیقه پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. جدیدترین نسخه اپلیکیشن پی پاد ؛ کیف پول بانک پاسارگاد منتشر شد. نسخه جدید اپلیکیشن ضمن بهبود کلی عملکرد در بخش های مختلف، امکاناتی مانند خرید بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو را فراهم کرده است. ...
اخبار بانک   ۸ دقیقه پیش    
آگهی مزایده سهام شرکت توسعه اعتماد مبین لغو توسط بانک سینا لغو شد.
ایبنا   ۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1400 تا پایان مهرماه، جمعا 28 هزار و 256 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی پرداخت کرده که نسبت به مقطع مشابه در سال گذشته 92 درصد رشد داشته است.
ایبنا   ۸ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1400 تا پایان مهرماه در مجموع 549 هزار و 506 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت کرده که نسبت به مقطع مشابه در سال گذشته 52 درصد افزایش داشته است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۶ دقیقه پیش    
از چند روز قبل ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا با 210 میلیارد پوند دارایی به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل شده است.
55آنلاین   ۱۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
صرافی های بانک ها صبح امروز 5 آبان 1400 قیمت دلار را برای فروش به مردم 269,200 ریال اعلام کرده اند که نسبت به آخرین قیمت های روز کاری گذشته کاهش یافته است. نرخ خرید در این صرافی ها نیز 263,870 ریال است.
روابط عمومی بانک رفاه کارگران، سی و پنجمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران با حضور فرشید فرخ نژاد رئیس هیات مدیره بانک و هیات نظارت بر امر قرعه کشی شامل نمایندگان دادستان کل کشور و بانک مرکزی، برگزار شد. ...
بانکداری ایرانی   ۲۳ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
دویچه بانک علی رغم کاهش درآمدهای معاملاتی، پنجمین سود سه ماهه متوالی خود را ثبت کرد. به گزارش سی ان بی سی، روز چهارشنبه دویچه بانک گزارش داد که درآمد واحد سرمایه گذاری اش کاهش یافته، اما همچنان توانسته برخلاف انتظارات پنجمین سود سه ماهه متوالی خود را گزارش کند. ...
جهت پرس   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی که در دوره ریاست بر بانک مرکزی 273 هزار میلیارد تومان پول چاپ کرد و به جیب دولت روحانی و بانک های خصوصی ریخت و تورم را بر مردم ایران تحمیل کرد، نگران عدم چاپ پول در دو ماه اخیر شد
عصر ایران   ۲۶ دقیقه پیش    
رگولاتور تأکید کرد که VASPها باید صرف نظر از اینکه در سایر سوابق اداری در بانک اسپانیا یا سایر مراجع مرتبط نیز ثبت شده باشند ثبت نام کنند.
خبرگزاری فارس   ۲۷ دقیقه پیش   + ۷۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مهر ایران از پرداخت تسهیلات، بدون نیاز به ضامن در این بانک خبر داد و گفت: این بانک در حوزه دریافت تضامین انعطاف بسیار بالایی نسبت به سایر بانک ها دارد.
سرمد نیوز   ۲۷ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
همایش پول، بانک و سیاست های پولی پیشنهادی به دولت از نگاه اقتصاد اسلامی آغاز شد همایش پول، بانک و سیاست های پولی پیشنهادی به دولت از نگاه اقتصاد اسلامی آغاز شد
سرمد نیوز   ۲۷ دقیقه پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
افزایش سرمایه بانک ایران زمین به تأیید حوزه نظارت بانک مرکزی رسید و این موضوع برای اقدامات نهایی به اداره مجوزهای بانکی نهاد ناظر ارسال شده است افزایش سرمایه بانک ایران زمین به تأیید حوزه نظارت بانک مرکزی رسید و این موضوع برای اقدامات نهایی به اداره مجوزهای بانکی نهاد ناظر ارسال شده است
خبرگزاری تابناک   ۲۹ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون سبزپوشی بورس در آخرین روز هفته، سقوط ارزش سهام علی بابای چین، افزایش حقوق و دستمزد ها به تورم عمومی دامن زد، عرضه بنزین 1500 تومانی در 220 جایگاه، دلار جهانی بالا رفت، قیمت سکه 5 آبان 1400 ...
با آنکه مدت زمان زیادی از ظهور و عمر نئوبانک ها در جهان می گذرد؛ اما این مدل از بانکداری در ایران پدیده ای نوظهور است و با وجود جذابیت های فراوانی که دارد، به دلیل عدم صدور مجوزهای لازم تاکنون، فراهم نبودن زیرساخت ها و عدم هماهنگی نهادهای زی ربط با یکدیگر در این حوزه ...
نبض بورس   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
افزایش سرمایه از مبلغ 4،000 میلیارد ریال به 20،000 میلیارد ریال را به منظور افزایش سرمایه 400 درصدی از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به تأیید حوزه نظارت بانک مرکزی رسیده است.
ایسنا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
براساس گزارش بانک مرکزی، رقم خالص حساب سرمایه به منفی 3 میلیارد و 174 میلیون دلار رسیده که حکایت از خروج این میزان سرمایه از کشور دارد.
بانک کار آفرین   ۳۶ دقیقه پیش    
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بانک کارآفرین در روز شنبه 15 آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۶ دقیقه پیش    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته.
عصر اترک   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه ارز 4200 ناقص متولد شد و در حذف آن باید همه جوانب را سنجید، گفت: حذف ارز 4200 از کالاهای اساسی به هسته سخت خود رسیده است و دولت تا پیش از مهار بانک های خصوصی و مهار تورم از گران کردن ارز کالای اساسی بپرهیزد.
مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید بانک ملت با حضور دکتر عباس مرادپور مدیرکل بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، اعضای هیات مدیره بانک های تجارت و ملت و مدیران سطوح مختلف این بانک برگزار شد.
خبر آنلاین   ۴۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ضمن افزایش درآمدهای پایدار که بخش عمده آن مالیات است با کوچکتر کردن دولت و کاهش هزینه ها می توان به کسری بودجه کمک کرد، البته کاهش هزینه به معنای آن نیست که هزینه های عمرانی را معطل نگاه داشت، عمران را می توان به بخش خصوصی واگذار کرد، باید از این توان استفاده کرد.
خبرگزاری مهر   ۴۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل بر ضرورت ارائه تسهیلات مناسب توسط بانک های عامل تاکید کرد و گفت: تامین سرمایه در گردش واحد های راکد راه گشای چرخه تولید خواهد بود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: 56 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات با سود چهار درصد به بانکهای عامل در استان اختصاص یافته است تا در اختیار سربازان متقاضی اشتغال قرار گیرد.
دبیر اتاق بازرگانی منطقه آزاد چابهار گفت: به وجود نیامدن موسسات مالی واعتباری بین المللی، مشکل بزرگ و مانع جدی دستیابی به اهداف مناطق آزاد است. هیچ بانک یا بیمه ای که مطابق قوانین و مقررات بین المللی در مناطق آزاد کشور تاسیس شده باشد، نداریم.
پول پرس   ۵۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
بانک آینده به عنوان یکی از بانک های پیش رو در ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی، با استقرار تک باجه در محل بیمارستان، به مراجعه کنندگان و کارکنان آن خدمات مختلف بانکی ارائه می دهد.
عصر بانک   ۵۳ دقیقه پیش    
بانک قرض الحسنه رسالت به مشتریان خود در خصوص سامانه های جعلی هشدار داد.
اخبار بانک   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شنیده شده که روح الله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی استعفاء داده است.
نخستین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، سوم آبان جاری با حضور سعید محمد دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دبیران مناطق آزاد ، مدیران حوزه انرژی ، بانک و بیمه افتتاح شد. ...
اقتصادگردان   ۵۶ دقیقه پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه در نخستین روز کاری خود طی جلسه ای با اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل، مهمترین برنامه های خود را مطرح کرد
پول نیوز   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات عامل بانک تجارت، معتقد است که فرصت خوبی برای صنعت بیمه فراهم شده تا سریعتر خود را با نوآوری ها و تکنولوژی روز تطبیق دهد و در حرکت به سمت تحول دیجیتال، تسهیل گری در فرآیندها را برای مشتریان خود فراهم کند.
تحلیل بازار   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دولت روحانی در ماههای پایانی فعالیت خود علاوه بر انتشار 130 هزار میلیارد تومان اوراق خزانه 55 هزار میلیاردتومان تنخواه را نیز از بانک مرکزی گرفت و هزینه کرد تا دولت جدید را با کسری بودجه مواجه کند.
برترین ها / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
روز های دشوار مبارزه با بیماری مهلک کرونا، بانک مهر ایران دست افراد رنجور از این بیماری را به مهربانی فشرد و با درد آن ها همنفس شد. درگیر شدن با هر نوع بیماری سختی هایی جز تحمل درد و رنج بیمار را به همراه دارد ...
رویداد ایران   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایمنا و به نقل از بانک مرکزی، امروز هر دلار آمریکا 42 هزار ریال، پوند انگلیس 57 هزار و 827 ریال و یورو 48 هزار و 676 ریال ارزش گذاری شد. بر پایه این گزارش، امروز هر فرانک سوئیس 45 هزار و 633 ریال، کرون سوئد چهار هزار و 871 ریال، کرون نروژ پنج هزار و 22 ریال ...
حسین صمصامی بیان کرد: دو ماه از فعالیت دولت می گذرد و ترمز تورم کشیده نشده و اتفاقی در سفره معیشت مردم رخ نداده است.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نخستین جلسه با رئیس کل جدید بانک مرکزی، وضعیت ذخیره ارزی کشور را خوب توصیف کرد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عربستان سعودی برای کمک به اقتصاد و ذخایر ارزی متحد راهبردی اش، مبالغ چشمگیر ارزی را به بانک مرکزی دولت پاکستان واریز می کند.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
صرافی های بانک ها صبح امروز 5 آبان 1400 قیمت دلار را برای فروش به مردم 269,200 ریال اعلام کرده اند که نسبت به آخرین قیمت های روز کاری گذشته کاهش یافته است. نرخ خرید در این صرافی ها نیز 263,870 ریال است.
55آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران لزوم پایبندی به مقررات بانک مرکزی را یادآور شد و با تاکید بر نقش انکارناپذیر بانک ملی ایران در تامین مالی کشور، گفت: حمایت از تولید و کاهش هزینه های تولیدکنندگان، جزو وظایف ما است، اما تامین مالی عموم مردم به ویژه در نقاط کمتر توسعه یافته ...
بازار نیوز   ۱ ساعت پیش    
قانون ممنوعیت دریافت کپی مدارک هویتی بیش از یکسال است که خاک می خورد و بسیاری از دستگاه های اجرایی علاقه ای به اجرای آن ندارند. در این حین بانک ها و شهرداری ها از مهمترین دستگاه ها هستند که خود را از این قانون مستثنی می دانند.
شما نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در آیین تکریم و معارفه مدیران عامل سابق و جدید بانک ملی ایران تأکید کرد: هیچ بخشی از تأمین مالی سوداگری در اقتصاد ایران نباید به پشتوانه بانک ها به خصوص بانک های دولتی صورت گیرد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بانک خون بندناف رویان مسابقه کتابخوانی خانواده بزرگ بانک خون بندناف رویان را ویژه کودکان و نوجوانان سه تا 16 سال عضو بانک خون بندناف رویان برگزار می کند.
خبرگزاری فارس: چند روزی است که ماجرای پرداخت پول کالدرون سرمربی اسبق پرسپولیس مهمترین سوژه سرخپوشان شده است. مجید صدری سرپرست این باشگاه 22 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات سرمربی اسبق سرخ ها تهیه کرده اما برای پرداخت این پول دچار دردسرهایی شده است. ...
پول نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تأکید کرد این دبیرخانه از توسعه فعالیت های بانک دی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حمایت می کند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اظهار داشت: هیچ ملکی از ضامن به رهن بانک گرفته نمی شود اما بانک باید مطمئن شود که اگر این وام پرداخت نشد ضامن می تواند آن را پرداخت کند و موضوع این است که ضامن باید دردسترس باشد.
بانک ملی ایران نسبت به سودجویی برخی افراد برای استفاده از برند بانک ملی ایران و ارائه ضمانتنامه های نامعتبر در قبال جذب سپرده های مشتریان هشدار داد.
نقدینه   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه - آیین تودیع محمدکاظم چقازردی، مدیرعامل سابق و معارفه آیت اله ابراهیمی، مدیرعامل جدید بانک سپه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و جمعی از مقامات و مسئولان کشوری و لشکری هشتم آبان برگزار می شود. ...
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رمز ارز ملی در حال حاضر تنها یک ایده است، گفت: امکانات فنی برای راه اندازی رمز ارز ملی در کشور فراهم است. غلامرضا مرحبا درباره راه اندازی رمز ارز ملی که چندی پیش رئیس جدید بانک مرکزی از آن خبر داده بود ...