یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۳:۱۱Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دمای هوا»

آقای خبر   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، محمدرضا جولایی امروز (شنبه) در گفتگو با ایرنا با اشاره به کاهش دمای هوا در اغلب استان های کشور، گفت: موج جدید سرما در کشور باعث افزایش مصرف گاز بخش خانگی شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا صبح روز سه شنبه خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود و روند کاهش دمای هوا ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷    
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: کاهش محسوس و قابل ملاحظه دمای هوا در خراسان جنوبی تا فردا (یکشنبه) ادامه دارد و وقوع یخبندان در برخی مناطق قابل پیش بینی است.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: از فردا، یکشنبه جوی پایدار برای مناطق مختلف استان خراسان رضوی پیش بینی شده است و میانگین دمای هوا در استان به تدریج افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۶    
ایسنا/خراسان شمالی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با اشاره به روند کاهشی دمای هوا در استان، گفت: پیش بینی می شود تا اواسط هفته جاری، دمای هوای استان هشت الی 14 درجه کاهش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۹    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه وضعیت جوی برای دو سه روز آینده نسبتا پایدار است، گفت: دمای هوا طی امشب و 24 ساعت آینده کاهش محسوسی خواهد داشت.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۳:۴۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا – بارش باران پاییزی روز جمعه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای پاییزی در بجنورد شد. (عکس: وحید خادمی)
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی های هواشناسی، دمای هوا در اغلب نقاط کشور از امشب کاهش می یابد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- بارش باران پاییزی روز جمعه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای پاییزی در بجنورد شد. (فیلم: وحید خادمی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۹    
بجنورد- ایرنا- بارش باران پاییزی روز جمعه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای پاییزی در بجنورد شد. (فیلم: وحید خادمی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۸    
بجنورد - ایرنا - بارش باران پاییزی روز جمعه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای پاییزی در بجنورد شد. (عکس: وحید خادمی)
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۷    
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از کاهش 41 درصدی بارندگی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: با خروج سامانه بارشی از استان دمای هوا کاهش می یابد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ مططفی هادی زاده به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شب گذشته سرعت تندباد در یکه سعود شهرستان راز و جرگلان 61 کیلومتر بر ساعت و در بجنورد مرکز استان هم 32 کیلومتر بر ساعت ثبت شده است. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۲:۰۲    
کارشناس هواشناسی گفت: روز جمعه در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور کاهش 6 تا 8 درجه ای دما پیش بینی می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- در پی هشدار نارنجی هواشناسی خراسان شمالی مبنی بر کاهش محسوس دمای هوا و بارش برف، دستگاه های خدمات رسان و اعضای مدیریت بحران در شهرستان های مختلف استان به حالت آماده باش درآمدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز جمعه در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور کاهش 6 تا 8درجه ای دما پیش بینی می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۵۰    
شبکه خبر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، بارندگی ها فردا نیز ادامه می یابد و دمای هوا نیز 8 تا 12 درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۴    
یزد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی یزد گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی از فردا ( جمعه ) آسمانی استان ابری و در برخی نقاط بارندگی و مه آلودگی همراه با رگبار با احتمال رعد و برق ، در مناطق مرتفع برف و دمای هوا نیز 6 تا 9 درجه سلسیوس کاهش می یابد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۴    
مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه دمای هوا استان در ارتفاعات تا 15 درجه و در پایین دست نیز بین 5 تا 8 درجه کاهش خواهد داشت، گفت: از امشب تا صبح فردا جمعه 12 آذرماه بر شدت بارش افزوده خواهد شد و قطعا شاهد بارش برف در ارتفاعات خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی دمای هوای 24 ساعت آینده در شهر های دارای ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۰    
کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش هشت درجه ای دمای هوا در کرمانشاه و ورود یک سامانه بارشی طی امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۰    
مشهد- ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بخاطر پیش بینی کاهش شدید دمای هوا برای روزهای پیش رو و سرد شدن هوا ظرف همین مدت در استان، به منظور جلب توجه شهروندان نسبت به تمهیدات و آمادگی لازم برای چنین وضعیت جوی "هشدار نارنجی هواشناسی" صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش باران و برف تا اواخر وقت امروز در سطح استان تداوم داشته و طی امشب تنها در مناطقی از استان به ویژه در جنوب استان، به صورت خفیف انتظار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته کارشناس هواشناسی دمای هوا در گیلان از امروز تا 15 درجه سلسیوس کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- در پی هشدار نارنجی هواشناسی خراسان شمالی مبنی بر کاهش محسوس دمای هوا و بارش برف، دستگاه های خدمات رسان و اعضای مدیریت بحران در شهرستان های مختلف استان به حالت آماده باش درآمدند.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز (پنجشنبه) در بیشتر نقاط کشور بارش باران و در ارتفاعات برف پیش بینی می شود. کبری رفیعی اظهار داشت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیشیابی، امروز گستره فعالیت سامانه ای شمال غرب، غرب، جنوب غرب، استان های ساحلی خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۷    
دمای هوای فیروزکوه از عصر امروز به 10 درجه سانتیگراد زیر صفر خواهد رسید .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام هشدار زرد هواشناسی و کاهش 10 درجه ای دمای هوا در سمنان ، دستگاه های امدادی در این استان به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های باران و برف همراه با کاهش 15 درجه ای دمای هوا از عصر روز پنجشنبه مناطق مختلف این استان را فراخواهد گرفت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۷    
مردم 30 استان کشور امروز باید منتظر بارش برف، کولاک، باران و وزش باد شدید باشند. البته ارتفاعات 8 استان کشور شامل مازندران، گیلان، اصفهان، چهار محال و بختیاری، تهران، اردبیل ، لرستان و مرکزی بارش سنگین برف با ارتفاع بیش از نیم متر خواهند داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۵    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از افزایش دمای هوا در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: دمای هوا امروز و فردا به شکل محسوسی کاهش خواهد یافت بطوریکه پیش بینی شده کاهش دما بین هفت تا 10 درجه سانتی گراد در نقاط مختلف استان ثبت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۶    
نقشه های پیش یابی هواشناسی حاکی از ورود سامانه جدید بارشی و کاهش بین 5 تا 10 درجه دمای هوا در استان سمنان است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عباس ارغوانی رییس اداره هواشناسی کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به ورود سیستم بارشی به مناطق کاشان اظهار داشت: طی اواخر ساعات روز پنجشنبه تا اواسط روز جمعه سیستم بارشی در بیشتر مناطق کاشان و آران و بیدگل فعال بوده که مناطق غربی و کوهستانی شدت آن بیشتر خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۷    
نقشه های پیش یابی هواشناسی حاکی از ورود سامانه جدید بارشی و کاهش بین 5 تا 10 درجه دمای هوا در استان سمنان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با ورود سامانه سرد و بارشی به این استان، دمای هوا بین 10 تا 15 درجه کاهش می یابد.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۵    
پایگاه خبری فولاد ایران - آخرین قیمت میلگرد در بازار داخلی چین 741 تا 745 دلار هر تن درب کارخانه ثبت شده که نسبت به روز قبل تغییری نداشت ولی این هفته نگرانی های بازار در مورد شیوع ویروس کرونا قیمت را کمی نزولی کرده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی افت 4 تا 6 درجه ای دما از روز جمعه در سطح استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با کاهش محسوس دمای هوا بارش باران و برف از فردا بیشتر مناطق استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از صبح پنجشنبه ضمن کاهش دمای هوا در بیشتر مناطق استان شاهد وزش باد و بارش به صورت برف به ویژه در جاده های مواصلاتی استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با پیش بینی باران، برف و کولاک به همراه کاهش 10 درجه ای دمای هوا هشدار زرد اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۷    
سازمان هواشناسی خراسان شمالی از ورود سامانه ای بارشی از روز پنج شنبه 11 آذرماه 1400 به خراسان شمالی خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
در همین اطلاعیه آمده که دمای هوا بین 10 تا 15 درجه کاهش پیدا خواهد کرد و در مناطق مرتفع بالای 1300 متر بارش مخلوط باران و برف پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه اعلام کرد که هوای این استان در اواخر هفته با کاهش چشمگیر دمای هوا روبه رو می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نقشه های پیش یابی هواشناسی حاکی از ورود سامانه جدید بارشی و کاهش محسوس دمای هوا در استان سمنان است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جریانات جنوبی و گرم تا عصر چهارشنبه در منطقه است، گفت: سامانه ناپایدار، بارشی و سرد دیگری از عصر روز چهارشنبه وارد گیلان می شود که باعث افزایش ابر، رعدوبرق، کاهش محسوس دما ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۹    
سمنان- ایرنا- بخش اسناد، نسخه های خطی و نفیس چاپی کتابخانه مرکزی استان سمنان دارای 190 جلد کتاب و نسخ و دارای 26 نسخه خطی، 114 نسخه چاپ سنگی و 50 نسخه چاپ سربی است. (عکاس: علی اکبر بندری) ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به ورود سامانه بارشی به جو استان از فردا (10 آذر)، درباره کاهش هفت تا 10 درجه ای دمای هوا در نقاط مختلف استان هشدار داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اکبری گفت: با فعال شدن سامانه بارشی در اواخر هفته، دمای هوا 4 درجه سردتر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۰    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای هوا در نقاط مختلف این استان شبانه روز آینده تا سه درجه سانتیگراد گرمتر می شود.