پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۵:۴۷Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دمای هوا»

ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان با اشاره به افزایش یک تا دو درجه ای دمای هوا در بیشتر مناطق استان از هشدار هواشناسی سطح نارنجی با تداوم شرایط پایداری و تشدید آلودگی خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
یاسوج- ایرنا- رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حداقل دمای هوا بامداد امروز نهم آذرماه در شهر یاسوج سردترین نقطه استان در شبانه روز گذشته به صفر درجه سانتیگراد رسید.
مشهد فوری   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با عبور سامانه پرفشار از استان، به تدریج از امروز سرمای هوا در خراسان رضوی کاسته و دما معتدل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان، گفت: جو استان تا هفته آینده پایدار خواهد بود و دمای هوا حدود3 تا 5 درجه افزایش می یابد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با عبور سامانه پرفشار از استان، به تدریج از امروز سرمای هوا در خراسان رضوی کاسته و دما معتدل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا امشب در نواحی کوهستانی و سردسیر خراسان رضوی به کمتر از صفر درجه خواهد رسید.
درستی: سیستم های تهویه در واقع سیستم هوای مطبوع هستند که در تمامی فصول سال به طور مستمر فعالیت دارند و فقط با توجه به دمای هوا در هر فصل تنظیم می شوند. ...
هوای مازندران از فردا تا اواسط هفته آینده صاف و آفتابی همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به کاهش دو تا سه درجه ای دمای هوا در بیشتر مناطق استان از کمینه دمای پنج شهرستان اصفهان با دمای پایین تر از صفر درجه سانتی گراد خبر داد.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش آلودگی هوا خبر داد و اعلام کرد: از امروز (8 آذرماه) به تدریج دمای هوا نیز بیشتر می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۳    
برف برای اولین بار در زمستان امسال شهر های استکهلم و برلین را پوشاند، در حالی که دمای هوا به حدود 4 درجه سانتیگراد زیر صفر رسید. پیش بینی می شود بارش برف در بیشتر روز های هفته آینده ادامه داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوای صبحگاهی در نقاط مختلف استان کاهش یافت و به زیر صفر درجه سانتیگراد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: شرایط جوی استان در پایان هفته ناپایدار است و دمای هوا از امروز (چهارشنبه) کاهش می یابد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر کل اداره هواشناسی استان تهران ضمن ارائه گزارش بارش و دما در تهران اظهار کرد: حتی بارش های در حد نرمال طی ماه های آینده کم بارشی انباشت شده طی سال های گذشته را جبران نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای شبانه روز آینده ادامه فعالیت سامانه بارشی بخصوص در نواحی شمالی و ارتفاعات و کاهش محسوس دمای هوا را پیش بینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۱۱    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: شهرهای استان پایان هفته ای ناپایدار با کاهش چهار تا هفت درجه سانتیگرادی دمای هوا همراه با احتمال بارش برف و افزایش غبار و آلایندگی در پیش دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- پیش بین اداره کل هواشناسی کردستان گفت: با خروج سامانه بارشی از آسمان استان، دمای هوا در مناطق مختلف استان در 24 ساعت آینده کاهش یافته و به طور میانگین 6 درجه سردتر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: شهرهای استان پایان هفته ای ناپایدار با کاهش چهار تا هفت درجه سانتیگرادی دمای هوا همراه با احتمال بارش برف و افزایش غبار و آلایندگی در پیش دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش دو تا سه درجه ای کمینه دمای هوا طی 24 ساعت آینده و تداوم شرایط پایداری تا پایان روز پنجشنبه نهم آذر با غبارآلودگی، افزایش غلظت آلاینده ها جوی، کاهش دید افقی و کیفیت هوا طی اوایل صبح خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش ایران اکونومیست ؛ شرایط مناسب آب و هوایی سرد در جو، فرایند تشکیل و بارش بلورهای یخی یا برف را تسهیل می کند. اکنون که زمستان زودتر از راه رسیده است ما در فصل پاییز شاهد بارش برف زیبا هستیم. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از کاهش محسوس دمای هوا و بارش برف در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۲    
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا دمای هوا در این استان به طور نسبی کاهش پیدا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- کارشناس هواشناسی استان گلستان از کاهش 10 تا 14 درجه ای دمای هوا در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ثبت وزش باد لحظه ای با سرعت حداکثر 94 کیلومتر بر ساعت به همراه کاهش 11 درجه ای دمای هوا از دیشب و صبح امروز در استان گفت: علاوه بر این پدیده ها، بارندگی خفیف از غرب استان آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نقشه های هواشناسی از استقرار سامانه کم فشار بارشی در استان سمنان خبر می دهد سامانه ای که همراه با بارش و کاهش دمای هوا خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه تا پایان هفته خلیج فارس به تناوب مواج پیش بینی می شود، گفت: دمای هوا از فردا کاهش نسبی خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم با اشاره کاهش دمای هوا در روزهای آینده گفت: از فردا تا جمعه در برخی ساعات به طور موقت افزایش ابر رخ خواهد داد و به طور کلی جو آرامی پیش بینی می شود،
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: صبح فردا /چهارشنبه/ دمای هوا در مناطق مختلف استان سه تا 6 درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد غیوری خواه در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، طی امروز بر شدت وزش باد افزوده شده و احتمال خیزش گردوخاک، توأم با کاهش کیفیت هوا و کاهش دید در پاره ای نقاط به ویژه نقاط بادخیز انتظار می رود. کارشناس هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: از روز سه شنبه [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: از روز سه شنبه دمای هوا در نقاط شمالی و شرقی خراسان رضوی تا 10 درجه کاهش می یابد و شاهد بارش برف در این مناطق خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
دمای هوا در آذربایجانغربی شش درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سامانه بارشی که از امروز وارد استان شده تا فردا فعال خواهد بود و با عبور این سامانه از فردا عصر مردم شاهد کاهش سه درجه ای دمای هوا در کردستان خواهند بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه، طی روزهای آینده و با عبور موج ناپایدار از جو استان شاهد کاهش سه تا شش درجه ای حداقل دمای هوا در نواحی مختلف استان خواهیم بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
از صبح پنجشنبه، سه نقطه از جنگل های استان مازندران در شهرستان های تنکابن، نوشهر و سوادکوه تحت تاثیر حریق قرار گرفته اند و با توجه به پیش بینی های هواشناسی درباره وزش باد گرم در عصر امروز و افزایش دمای هوا طی امروز و فردا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی خراسان شمالی، سامانه جدید بارشی که از ظهر سه شنبه وارد استان می شود، باعث کاهش محسوس دمای هوا و بارش باران در استان خواهد شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی گیلان اعلام کرد: از عصر امروز با شمالی شدن جریانات هوا و ورود سامانه بارشی دمای هوا کاهش می یابد و این سامانه ی بارشی 24 ساعت در گیلان مستقر است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: روند دمای هوای در استان تا روز سه شنبه افزایشی است و از شدت سرما کاسته می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۴    
مدیرکل هواشناسی گلستان از کاهش 10 تا 14 درجه ای دمای هوا از بامداد روز سه شنبه خبر داد و گفت: از اواخر امروز دوشنبه، وزش باد نسبتاً شدید و پدیده گرد و غبار برای مناطق مستعد استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۷    
کارشناس هواشناسی استان ایلام گفت: دمای هوا از روز سه شنبه به صورت محسوس در استان کاهش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۵    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای شبانه روز آینده جوی پایدار، وزش باد افزایش ابر و افزایش 3 تا 5 درجه ای دمای هوا را پیش بینی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۳:۰۰    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای شبانه روز آینده جوی پایدار، وزش باد افزایش ابر و افزایش 3 تا 5 درجه ای دمای هوا را پیش بینی کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فارس : با سردتر شدن دمای هوا احتمال گردش ویروس آنفولانزا و افزایش موارد ابتلا به آن در کشور به مراتب بیشتر خواهد شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، در حالی که هدف های مشخص شده در خصوص کاهش انتشار گازهای آلاینده بر گاز دی اکسید کربن متمرکز هستند اما مبارزه با انتشار گاز متان نیز یکی از فعالیت های حیاتی برای کُند کردن روند بالا رفتن دمای هوا در جهان است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۸    
بجنورد-ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: دمای هوا در مناطق مختلف استان تا روز سه شنبه (هفتم آبان ماه) جاری روند رو به افزایش دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از فردا با ورود سامانه کم فشار بارشی به استان سمنان شاهد کاهش دمای هوا و بارش برف و باران خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰    
دمای هوا از فردا تا پایان هفته سه تا پنج درجه کاهش یافته و هوا سردتر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل هواشناسی استان فارس از ایجاد وقفه بارشی در استان خبر داد و گفت: تا 12 روز آینده این وقفه بارشی ادامه خواهد داشت و امیدواریم در پایان آذر ماه شاهد نزول رحمت الهی باشیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا در خراسان رضوی تا اواسط هفته جاری به طور تدریجی افزایش خواهد یافت.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
هواشناسی گیلان اعلام کرد: دمای هوای گیلان تا فردا 4 تا 6 درجه گرم تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گفته کارشناس هواشناسی لرستان، در چند روز آینده رشد ابر و کاهش افزایش سرعت وزش باد پدیده های غالب آسمان استان خواهند بود و دمای هوا نیز به تدریج روند افزایشی خواهد داشت.