پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۷Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دمای هوا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
دمای هوای فارس افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
از امشب شاهد افزایش ابر همراه با احتمال رگبار پراکنده و کاهش دما در گلستان خواهیم بود.
مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی در استان یزد، گفت: اختلاف دمای هوا در گرمترین و خنک ترین نقاط استان یزد به 29 درجه سانتی گراد می رسد.
وزارت نیرو   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد با اشاره به رشد مصرف، افزایش متوسط دمای هوا و کمبود بارش، گذر از پیک بار سال جاری را سخت تر از سال گذشته عنوان کرد و گذر موفق از این دوره را نیازمند توجه و همکاری تمامی ادارات، دستگاه ها، مشترکان و صنایع استان دانست.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تا اواسط هفته آینده افزایش دمای هوا در خوزستان ادامه دارد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از تداوم گرمای هوا طی هفته اول اردیبهشت ماه در پایتخت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در خراسان رضوی طی روزهای میانی هفته آینده به بالاترین حد خود از ابتدای امسال می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری عراقی از ورود ملخ ها از استان بصره به ایران در پی افزایش دمای هوا خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
امروز در برخی از نواحی استان اردبیل احتمال رشد ابرهای همرفتی و رگبار پراکنده و خفیف باران و یا رعد و برق طی ساعات بعدازظهر و عصرگاهی و در نوار شمالی استان وزش باد تند خزری و کاهش نسبی دمای هوا را خواهیم داشت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: برخی منابع عراقی روز چهارشنبه اعلام کردند که به دنبال افزایش دما در این کشور موجی از ملخ ها از استان بصره به سوی ایران در حرکت هستند. طی روزهای اخیر دمای هوا یکباره در عراق افزایش پیدا کرد که در برخی مناطق با رطوبت نیز توام بود؛ امروز در بغداد دما از مرز 40 درجه سانتی گراد نیز گذشت. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۵۶    
دوم اردیبهشت، روز جهانی زمین پاک و روز سوم اردیبهشت، روز جهانی کره زمین است. کشورهای مختلف از چنین مناسبت هایی برای افزودن به آگاهی و قدردانی مردم نسبت به محیط زیست شان استفاده می کنند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
صداوسیما: سخنگوی صنعت برق از افزایش 7 درصدی قیمت عمومی برق از امروز و افزایش 16 درصدی قیمت برق مشترکان پرمصرف از ابتدای خرداد ماه خبر داد. مصطفی رجبی مشهدی، با اشاره به اینکه متوسط دمای هوا امسال 5 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا در این استان تا روز جمعه آتی سوم اردیبهشت ماه جاری روند افزایشی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از نفوذ سامانه پرفشار به استان و افت نسبی دمای هوا خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: با افزایشی شدن دمای هوا در این استان دما در برازجان به 40 درجه سانتی گراد رسید.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
خلیج فارس: هواشناسی استان بوشهر از آرامش نسبی جو و دریا و روند افزایشی دمای هوا در روز های آینده خبر داد.
افزایش 5 درجه ای دمای هوا و روشن شدن زودهنگام چاه های کشاورزی زمینه افزایش 40 درصدی مصرف برق در فرودین 1400 نسبت به سال گذشته را مهیا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: با تداوم حضور موج گرمایی، افزایش دما تا پایان هفته بر آسمان این استان ماندگار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: در پی افزایش دمای هوا و تشکیل ابرهای همرفتی، یک موج بارشی ضعیف آسمان بیشتر نقاط استان همدان را فرا می گیرد و از امروز /چهارشنبه/، رگبار خفیف باران، نقاط مختلف استان را پوشش می دهد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۲    
امروز و و روز پنج شنبه با عبور امواج با دامنه کوتاه از شمال غرب کشور، ضمن وزش بادهای تند تا نسبتاً شدید گرمیج، هوای نسبتاً گرم در سطح استان اردبیل تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۰    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوای استان روند افزایشی خود را آغاز کرده است به طوری که کمینه دمای تمامی مناطق استان از جمله شهرکرد بالای صفر گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان کردستان گفت: طی سه روز آینده یعنی تا روز جمعه هوا تا حدودی غبار آلود خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان، گفت: طی ساعات آتی بارش باران آسمان استان همدان را فرا می گیرد و به سبب این بارش ها بیشینه دمای هوا در برخی نقاط استان به 30 درجه سانتی گراد می رسد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
طی دیروز و امروز افزایش و از فردا کاهش 9 تا 12 درجه ای دما در استان های سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود؛ همچنین در روز جاری بارش پرکنده در برخی استان های کشور رخ خواهد داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امروز و فردا دمای هوا 9 درجه در سواحل خزر و اردبیل افزایش می یابد و از پنجشنبه کاهش محسوس دما در این نواحی رخ خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۱    
کارشناس هواشناسی استان یزد: روند تدریجی افزایش دمای هوا در استان تا آخر هفته ادامه دارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۴    
اداره کل هواشناسی گلستان درباره افزایش کم سابقه دمای هوا به 40 درجه سانتی گراد، وزش بادهای گرم جنوبی و احتمال آتش سوزی در جنگل های استان هشدار داد.
عصر دنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: پیش بینی دمای هوای 24 ساعت آینده در شهر های دارای ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: روند تدریجی افزایش دمای هوا در استان تا آخر هفته ادامه دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به فصل گرما، پشم چینی گوسفندان در استان فارس، قطب تولید پشم کشور آغاز می شود دامداران و عشایر فارس در اواسط فصل بهار و با گرمای تدریجی دمای هوا اقدام به شستشوی گوسفندان و چیدن پشم آن ها می کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از افزایش محسوس دمای هوا طی روزهای آینده در سطح استان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران نسبت به وزش باد گرم در ارتفاعات از امروز و احتمال آتش سوزی جنگل ها هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
روند تغییرات دمای هوا از فردا تا جمعه افزایشی خواهد بود و هوا به طور نسبی گرمتر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند افزایشی دمای هوا تا پایان هفته جاری در مناطق مختلف استان خراسان رضوی ادامه دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گلستان(پانا)- مدیرکل هواشناسی گلستان از افزایش محسوس دمای هوا برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری خبر داد. به گزارش مدیر کل هواشناسی گلستان، نوربخش داداشی اظهار کرد: بر اساس آخرین خروجی مدل ها و الگوهای پیش یابی هواشناسی، از فردا شاهد افزایش دما بین 10 تا 12 درجه در سطح استان خواهیم بود. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در کشور گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در برخی مناطق بین 6 تا 10 درجه سانتیگراد افزایش می یابد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
امروز و فردا افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در سواحل خزر و اردبیل و از پنج شنبه تا جمعه کاهش دما در این نواحی پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- مدیر کل هواشناسی استان تهران گفت: پایان هفته در استان تهران با افزایش دمای هوا همراه خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه کم فشار گرم حرارتی به استان طی روزهای آینده گفت که در زمان فعالیت این سامانه دمای هوا در برخی نقاط گلستان به 40 درجه خواهد رسید و در نتیجه احتمال آتش سوزی در عرصه های جنگلی وجود دارد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: سه شنبه و چهارشنبه افزایش دمای هوا در استان های شمالی خواهیم داشت و مجدد از پنجشنبه کاهش دما در این نواحی رخ خواهد داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا شاهد روند افزایشی دمای هوا در استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان کردستان ضمن اشاره به پایداری هوای استان تا روز سه شنبه هفته جاری، از افزایش 4 تا 6 درجه ای دمای هوای استان خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گفته گودرزی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در سواحل خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه افزایش دارد.
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در کشور گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در برخی مناطق بین 6 تا 10 درجه سانتیگراد افزایش می یابد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
با این وضعیت منابع آبی و کاهش ذخیره آبی و همچنین روند افزایشی میانگین دمای هوا ، از شهروندان درخواست می کنیم که با حساسیت بیشتر نسبت به مصرف آب اقدام کرده و صرفه جویی این نعمت الهی را مدنظر داشته باشند.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۶    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا شاهد روند افزایشی دمای هوا در استان خواهیم بود. پیام مساعدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد تا اواخر هفته در اغلب ساعات وضعیت جوی و دریایی استان نسبتاً آرام است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا سه شنبه به تدریج دمای هوا در این استان بین 3 تا 6 درجه سانتیگراد افزایش می یابد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا پنجشنبه در بعضی ساعات در مناطق جنوبی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و در ارتفاعات گاهی رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود. ...