پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۴۵Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش محسوس دما»

بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۵    
بانکداری ایرانی - معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۲    
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امروز و فردا دمای هوا 9 درجه در سواحل خزر و اردبیل افزایش می یابد و از پنجشنبه کاهش محسوس دما در این نواحی رخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به دلیل وزش باد گرم در سواحل خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه افزایش می یابد و از پنج شنبه تا اوایل هفته آینده کاهش 7 تا 12 درجه ای دما را در این مناطق خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از احتمال وقوع خسارات به باغات نواحی سردسیری این استان در روزهای دوشنبه و سه شنبه به دنبال کاهش محسوس دما در این استان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه ( 21 فروردین ) با توجه به شمالی شدن جریان هوا، شاهد بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خواهیم بود که این شرایط تا اواسط همان هفته ادامه دارد. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم ، کبری رفیعی کارشناس هواشناسی با بیان اینکه امشب در استان های ایلام، لرستان ،کرمانشاه و کردستان بارش پراکنده باران پیش بینی می شود گفت: فردا در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، کردستان، همدان، مرکزی، قم، کرمانشاه، لرستان، اصفهان ...
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۴۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: از امروز تا اواخر هفته در سواحل دریای خزر افزایش دما بین 10 تا 15 درجه پیش بینی می شود و از دوشنبه تا آخر هفته در بیشتر مناطق کشور روند تدریجی افزایش دما را شاهد خواهیم بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی و آب و هوای استان های کشور ظرف روزهای آینده را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: برای روز های یکشنبه و دوشنبه کاهش محسوس دما را خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: دمای هوا امشب در نواحی شرقی کشور افزایش می یابد و مجدد از فردا بین 7 تا 15 درجه کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان :در نیمه شمالی استان، دما های کمینه به منفی 3 درجه سلسیوس خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۴    
کوهدشت با 3 درجه بالای صفر سرد ترین شهر گزارش شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مریم سلاجقه گفت: از اواخر وقت یکشنبه 15 فروردین ماه تا قبل از ظهر سه شنبه 17 فرودین در مناطق مختلف استان با کاهش محسوس دما روبرو خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز دما در شمال شرق کشور افزایش می یابد و با عبور توده هوای سرد از نوار شمالی، شاهد کاهش محسوس دما در استان های واقع در شمال غرب، دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی خواهیم بود.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، خراسان شمالی و رضوی، نیمه شمالی فارس، چهارمحال و بختیاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۷:۲۶   + ۵۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران و رعدوبرق در 23 استان طی امروز و کاهش محسوس دما در مناطقی از کشور از جمله شمال غرب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش محسوس دما در این استان، گفت: دما در صبح روز سه شنبه در بسیاری از مناطق این استان به زیر صفر رسید.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در بخش هایی از شرق و جنوب شرق کشور کاهش محسوس دما بین 5 تا 15 درجه پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
آغاز ثبت نام فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در سال 1400،واریز سود 122 شرکت بورسی از طریق سجام و کاهش محسوس دما در شرق و جنوب شرق کشور از اخبار اقتصادی امروز است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد(پانا) - بارش نخستین برف بهاری ارتفاعات استان خراسان شمالی را سفید پوش کرد و با کاهش هفت تا 14 درجه ای هوای زمستانی را به خطه از شمال شرق کشور برگرداند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با اعلام هشدار نارنجی، یخبندان، سرمازدگی درختان و کاهش محسوس دما برای بیشتر نقاط استان پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از کاهش محسوس دما در استان برای روزهای دوشنبه و سه شنبه خبر داد و گفت: در این مدت خطر سرمازدگی باغات، گلخانه ها و مرغداری ها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - رئیس اداره هواشناسی کاشان از کاهش محسوس دما و یخبندان بهاری طی روزهای آینده در شهرستان کاشان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۵۵ سایت دیگر  
امروز کاهش دما برای شمال غرب، سواحل دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز بین 6 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: از امشب تا دوشنبه صبح کاهش محسوس دما در کل استان البرز مورد انتظار است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از آماده باش نیروها، تجهیزات و خودروهای خدمات شهری از بعد از ظهر امروز در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی استان خراسان رضوی مبنی بر بارش پراکنده باران و رعد و برق با احتمال آبگرفتگی معابر، کاهش محسوس دما و وزش شدید باد در سطح کلانشهر مشهد خبر داد.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز و فردا آسمانی نیمه ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید و در دامنه ها بارش پراکنده باران یا تندباد موقت و در ارتفاعات شرقی احتمال کولاک برف پیش بینی می شود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر هشدار سطح نارنجی و وزش باد شدید، وقوع تندباد لحظه ای و کاهش کیفیت هوا در روز شنبه 7 فروردین ماه 1400 در شهرستان آران و بیدگل است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی همدان گفت: در استان همدان برای امروز وزش شدید باد و برای روزهای آینده کاهش محسوس دما تا 5 درجه سانتیگراد زیر صفر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: فعالیت سامانه بارشی که از امروز در استان فعال می شود که با کاهش دما تا 14 درجه سانتیگراد برای مناطق مختلف استان همراه خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز از کاهش محسوس دما در اکثر مناطق استان طی سه روز آینده خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه در شمال غرب سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور کاهش محسوس دما بین 6 تا 12 درجه پیش بینی می شود. پیش بینی وضع هوا |هواشناسی ایران: به گزارش اول فارس ، صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان اینکه طی دو روز آینده در شرق خوزستان ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: امروز برای نوار شمالی و دامنه های جنوبی البرز، بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود. شدت بارش باران در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان و پاره ای از مناطق شمال غرب خواهد بود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه در شمال غرب سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور کاهش محسوس دما بین 6 تا 12 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- سرپرست اداره هواشناسی کاربردی خراسان شمالی از کاهش 14 درجه ای دما در استان خبر داد و گفت: احتمال بارش باران و برف در خراسان شمالی وجود دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
یاسر اشتاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از فردا کاهش محسوس دما پیش بینی می شود و کمینه ها از شنبه تا دوشنبه کاهش خواهد یافت که در این زمینه لازم است کشاورزان هشدار سرمازدگی را جدی بگیرند. وی اضافه کرد: در 24 ساعت گذشته گرم ترین شهر استان پلدشت با دمای [...]
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
طی فردا و پس فردا (7 و 8 فروردین) در نوار شمالی کشور کاهش محسوس دما بین 6 تا 12 درجه سانتیگراد رخ می دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
طی فردا و پس فردا (7 و 8 فروردین) در نوار شمالی کشور کاهش محسوس دما بین 6 تا 12 درجه سانتیگراد رخ می دهد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بررسی نقشه ها و مدل های هواشناسی طی 24 ساعت آینده افزایش سرعت وزش باد گاهی وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در سطح استان در برخی نواحی وزش باد خیلی شدید همراه با گرد و خاک و احتمال بروز خسارت ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۸   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ آورده است: بارش باران، رعد و برق، وزش باد شدید، در ارتفاعات بارش برف، رخداد مه، کاهش دید افقی و کاهش محسوس دما شنبه (7 فروردین) در استان های گیلان، آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، و روز یکشنبه (8 فروردین) در استان های گیلان، مازندران، گلستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها هواشناسی خراسان رضوی برای هفته آینده در سطح استان کاهش محسوس دما را پیش بینی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۰    
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به احتمال وقوع بارش های بهاری از امروز، گفت: توفان با سرعت 111 کیلومتر بر ساعت نطنز را درنوردید که شدیدترین باد در سطح استان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد کاهش محسوس دما ( بین 10 تا 15 درجه)، وزش باد شدید خنک شمالی، مواج شدن دریا و رگبار باران هستیم.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: هواشناسی مازندران نسبت به کاهش محسوس دما تا 19 درجه سانتیگراد و وزش بادهای شدید هشدار داد و پیش بینی کرد که وزش تندباد مستعد خسارت به سازه های موقت و همچنین ایجاد آتش سوزی خواهد بود. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۷۶ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز در گیلان، مازندران، گلستان ، خراسان شمالی، خراسان رضوی، زنجان ، قزوین ، البرز، تهران ، سمنان، شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی کردستان ، کرمانشاه، لرستان چهارمحال و بختیاری ...