یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۰:۵۲Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش محسوس دما»

رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور گفت: به دلیل عبور موج بارشی که البته گسترده هم نیست بارش هایی را در شمال غربی کشور از فردا (یکشنبه) خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۴    
آخرین سامانه بارشی همراه با کاهش محسوس دما ، وزش باد و رعدوبرق در واپسین روز های تابستانی مازندران فعال شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
از عصر امروز با شکل گیری جریانات شمالی علاوه بر کاهش محسوس دما شاهد بارش باران، وزش باد گاهی و رعدوبرق در مازندران هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی از عصر امروز با نفوذ سامانه ناپایدار جوی در استان اردبیل شاهد کاهش محسوس دما و بارش باران خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه به دلیل نفوذ جریانات مرطوب به جو استان، افزایش ابر، تقویت وزش باد و کاهش محسوس دمای هوای روزانه در سطح استان روی خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: افزایش پوشش ابر، کاهش محسوس دما و بارندگی های محلی و پراکنده را در برخی مناطق استان با نفوذ جریانات مرطوب و پرفشار شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شدت فعالیت سامانه ناپایدار روزهای دوشنبه و سه شنبه در گلستان بیشتر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش محسوس دما بین سه تا پنج درجه سلسیوس بویژه در نواحی شمال استان از عصر فردا جمعه خبرداد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۸    
اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدید از امروز تا جمعه (22 تا 24 شهریورماه) و کاهش محسوس دما طی جمعه و شنبه خبر داد.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
وضعیت جوی استان تهران از عصر امروز تا جمعه در نیمه جنوبی نواحی غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدید از امروز تا جمعه (22 تا 24 شهریورماه) و کاهش محسوس دما طی جمعه و شنبه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران روزهای جمعه و شنبه کاهش محسوس دما در سطح استان مورد انتظار است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدید از امروز تا جمعه (22 تا 24 شهریورماه) و کاهش محسوس دما طی جمعه و شنبه خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۳    
به گزارش ایران اکونومیست بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد، گاهی با افزایش باد پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدید از امروز تا جمعه (22 تا 24 شهریورماه) و کاهش محسوس دما طی جمعه و شنبه خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق همچنین کاهش محسوس دما از جمعه پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
با سرد شدن هوا در اواسط شهریورماه، استان اردبیل جلوه پائیزی به خود گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۴   + ۷۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش های سیل آسا طی امروز در برخی استان ها و کاهش 4 تا 8 درجه ای دما در نوار شمالی، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۸    
اداره هواشناسی کاشان از کاهش محسوس دما طی هفته جاری خبر داد. عباس ارغوانی رییس اداره هواشناسی کاشان گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی از امروز تا اواخر هفته حداکثر دمای روزانه روندی کاهشی خواهد داشت که این کاهش بین 4 تا 5 درجه انتظار می رود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۶    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به تداوم وزش باد شدید در سطح استان، گفت: فردا دمای مشهد در گرم ترین ساعت به 26درجه و در خنک ترین ساعات به 14درجه خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دمای هوای زنجان فردا به طور کاملا محسوس کاهش می یابد .
سازمان هواشناسی با صدور "هشدار نارنجی" بارش های سیل آسا در برخی مناطق کشور از رگبار، رعدوبرق و کاهش محسوس دما در 11 استان طی امروز تا چهارشنبه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: نفوذ جریانات خنک شمالی باعث کاهش محسوس دما از اوایل وقت دوشنبه در خراسان رضوی خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از کاهش محسوس دما برای روزهای یکشنبه و دوشنبه و همچنین احتمال انتقال گرد و غبار از استان های مجاور خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۵۹ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی روز های یکشنبه و دوشنبه دما در شمال غرب، استان های ساحلی خزر و شمال شرق کشور بین 4 تا 8 درجه کاهش می یابد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۳:۴۰   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی سیلاب برای استان های شمالی کشور، به مردم توصیه کرد که از تردد در مناطق پرخطر که احتمال طغیان رودخانه ها و مسیل ها را دارد، پرهیز کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی سیلاب برای استان های شمالی کشور، به مردم توصیه کرد که از تردد در مناطق پرخطر که احتمال طغیان رودخانه ها و مسیل ها را دارد، پرهیز کنند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
توصیه: پرهیز از توقف و اتراق در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل ها، احتیاط در سفرهای برون شهری، عدم فعالیت های کوه نوردی و جابجایی عشایر، آمادگی دستگاه های اجرایی و امدادی و پاک سازی دهانه پل ها، لایروبی کانال ها و آب روها و محدودیت در فعالیت های کشاورزی.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: طی روزهای یکشنبه تا دوشنبه کاهش محسوس دما در نقاط مختلف این استان مورد انتظار است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هواشناسی استان تهران اعلام کرد: طی روزهای یکشنبه تا دوشنبه کاهش محسوس دما در نقاط مختلف این استان مورد انتظار است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرده که طی روزهای یکشنبه تا دوشنبه کاهش محسوس دما در نقاط مختلف این استان مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از کاهش محسوس دما در استان تا روزهای ابتدایی هفته آینده خبر داد و گفت: از ظهر پنجشنبه شرایط جوی ناپایدار در منطقه شکل گرفته که در پی آن دمای پنج تا 10 درجه کاهش می یابد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از 16 شهریور در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما بین 4 تا 8 درجه آغاز می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی استان ها همچنین افزایش دما در بیشتر مناطق کشور تا فردا (15 شهریور) خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۸   + ۵۷ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از فردا یکشنبه برخی مناطق کشور کاهش محسوس دما خواهند داشت.
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اداره هواشناسی کاشان از کاهش محسوس دما در 24 ساعت آینده خبر داد. عباس ارغوانی در گفتگویی با اهل کاشانم گفت: بر اساس تفسیر نقشه های هواشناسی طی 24 ساعات آینده حداکثر دمای هوا نهایتا به 36 درجه خواهد رسید که نسبت به حداکثر امروز بین 3 تا 4 درجه ای کاهش نشان می دهد. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کاهش محسوس دما از فردا در بسیاری از نقاط کشور پیش بینی می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز دوشنبه به ایرنا گفت: تحلیل الگوهای پیشیابی حاکی از ناپایداری جوی از فردا سه شنبه تا چهارشنبه در استان البرز است. وی ادامه داد: در این مدت با گذر موج ناپایدار از منطقه، وزش باد شدید و گرد وخاک و پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود. ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
قیمت رانا پلاس مدل 1402 در بازار 475 میلیون و در نمایندگی 322 میلیون تومان است رانای 1401 هم 465 میلیون تومان است همچنین رانا پلاس پانورامای 1402 در بازار 525 میلیون تومان قیمت دارد و مدل 1401 این خودرو هم 510 میلیون است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۷:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: از چهارشنبه در نوار شمالی کشور کاهش محسوس دما روی می دهد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران امروز (5 شهریورماه) کاهش محسوس دما و روزهای دوشنبه و سه شنبه (6 و 7 شهریورماه) افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز (5 شهریورماه) کاهش محسوس دما و روزهای دوشنبه و سه شنبه (6 و 7 شهریورماه) افزایش نسبی دما در تهران پیش بینی می شود.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۹   + ۵۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد و گاهی افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان همراه با وزش باد و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس تحلیل نقشه های آینده نگری و تصاویر ماهواره، با ورود سامانه بارشی به استان از شامگاه گذشته چهارم شهریورماه ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مطابق داده های هواشناسی اداره کل هواشناسی استان تهران، روز یکشنبه کاهش محسوس دما و سه شنبه افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی برای برخی از استان ها از ورود سامانه بارشی به کشور و کاهش محسوس دما در نوار شمالی، شمال شرق و غرب خبر داد.
برترین ها / شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی روزهای شنبه و یکشنبه (4 و 5 شهریور) کاهش محسوس دما و وزش باد نسبتا شدید تا شدید در سطح استان و رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق در ارتفاعات مورد انتظار است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مطابق داده های هواشناسی اداره کل هواشناسی استان تهران، روز یکشنبه کاهش محسوس دما و سه شنبه افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، آسمانی صاف همراه با وزش باد و گرد و خاک و همچنین کاهش محسوس دما پیش بینی می شود. به گزارش ایسنا ...