شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۴۲Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش محسوس دما»

خلخالیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هفته آینده با وقوع کاهش محسوس دما در منطقه شاهد هوایی بسیار خنک در بخش های گسترده ای از کشور خواهیم بود. به گزارش خلخالیم، برای هفته آینده به جز مناطق محدودی از گرمسیر کشور در سایر نقاط شاهد هوایی بسیار خنک و پاییزی خواهیم بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی از امروز پنجشنبه شاهد وزش باد شدید و کاهش هشت تا 10 درجه ای دما در استان خواهیم بود و در مدت فعالیت این سامانه، ارتفاع امواج در دریای خزر از یک متر فراتر خواهد رفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید در روزهای منتهی به آخر هفته جاری، پیش بینی کرد که آسمان این استان در روزهای جمعه و شنبه بارانی و با کاهش محسوس دما همراه باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در دو روز آینده برای این استان وزش باد نسبتاً شدید و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- خندان رو، مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از کاهش چهار تا هفت درجه دما هوا در 24 ساعت آینده در استان خبر داد و گفت: همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و غبار پیش بینی می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
از هفته آینده شاهد کاهش محسوس دما در کشورخواهیم بود که با وقوع این کاهش دما، سردسیرات کشور با هوایی سرد و گرمسیرات با هوای نسبتاً خنک همراه خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از روز آینده تا اواسط هفته پیش ِ رو در نوار شمالی کشور کاهش دما داریم، گفت: از اواخر وقت امروز در سواحل خزر و اردبیل و از روز شنبه در شمال شرق کاهش محسوس دما داریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هوا ، بیانگر نفوذ سامانه سرد شمالی همراه با کاهش محسوس دما و وزش باید شدید از روز یکشنبه هفته آینده در این استان است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۵    
برای امشب در بیشتر نقاط کشور به دلیل کاهش محسوس دما شب بسیار خنکی را شاهد خواهیم بود و دماهای کمینه پایینی را ثبت خواهیم کرد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با اشاره به استقرار سامانه جدید که با بارش باران و کاهش محسوس دما همراه بود، پیش بینی کرد که با خروج این سامانه از اواخر وقت امروز، جو پایداری در استان حاکم خواهد شد و دمای هوا نیز بتدریج روند افزایشی را در پیش خواهد گرفت. سامانه جدید بارشی که از اواخر وقت [...]
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد. ...
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی سه روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان نیز گاها گرد و خاک رقیق پیش بینی می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۲:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی هواشناسی حاکی از جوی پایدار در منطقه می باشد که در ارتفاعات استان البرز مه و به تدریج وزش باد گاهی شدید، افزایش ابر ، کاهش محسوس دما را برای فردا دوشنبه چهارم مهرماه پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی اعلام کرد: بررسی آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی استان نشان می دهد که نفوذ زبانه پرفشار خزری در منطقه شمالی و شرقی استان موجب کاهش محسوس دما بین سه تا 6 درجه و بارش های پراکنده باران می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در 9 استان، کاهش دما در شمال شرق، شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و همچنین خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ سامانه بارشی سرد به استان اردبیل ، تقویت جریانات شمالی مرطوب ، افزایش ابرناکی ، کاهش محسوس دما ، وزش باد خزری گاهی تند ، رخداد مه و بارش باران و باران ریزه می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: فردا و پس فردا در ارتفاعات استان مه و به تدریج وزش بادگاهی شدید و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روز دوشنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی، کاهش محسوس دما مخصوصا در دمای روزانه وجود خواهد داشت.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما و افزایش بارندگی برای فردا یکشنبه در چهار استان گیلان، مازندران، شرق اردبیل و غرب گلستان خبر داد. سازمان هواشناسی برای امروز (شنبه) در شمال سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، شمال بوشهر ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما و افزایش بارندگی برای فردا یکشنبه در چهار استان گیلان، مازندران، شرق اردبیل و غرب گلستان خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۳    
توریسم آنلاین : سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آب گرفتگی معابر در 13 استان از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آب گرفتگی معابر در 13 استان از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش پراکنده همراه با وزش باد شدید روی می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۷:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آب گرفتگی معابر در 13 استان از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- اداره کل مدیریت بحران استانداری کرمان با اتکا به اطلاعیه هواشناسی ضمن صدور هشدار سطح زرد تاکید کرد که کاهش دمای کمینه استان بویژه در مناطق غرب و شمال غرب احتمال خسارت سرمازدگی را در این مناطق به دنبال خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی طی 5 روز آینده خبر داد و برای برخی استان ها رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید موقت پیش بینی کرد که بارش هایی سبب بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و آب گرفتگی می شود.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: از شنبه کاهش محسوس دما در مناطق کوهستانی و سردسیر به ویژه در زمان صبح پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مریم سلاجقه افزود: هم اکنون آسمان استان کرمان، کمی ابری است که به تدریج شاهد افزایش ابر خواهیم بود و در ساعات بعدازظهر ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از کاهش 6 تا 10 درجه ای دما و بارش باران در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی طی امروز خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، کارشناس سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: دمای استان های شمالی کشور و همچنین تهران در سه روز آینده تا 10 درجه کاهش می یابد. امین نقشینه گفت: امروز صبح در سواحل شمال کشور بارش ها آغاز شد و برای استان های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل و خراسان شمالی بارش باران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
امروز در استان های اردبیل، گیلان، گلستان، مازندران، خراسان شمالی افزایش ابر، بارش باران، گاهی هم رعدوبرق و وزش باد همراه با کاهش محسوس دما (6تا10) درجه رخ میدهد.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از کاهش 6 تا 10 درجه ای دما و بارش باران در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی طی امروز خبر داد.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز خود 5 شهریور 1401 از افزایش دمای هوا در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از کاهش 6 تا 10 درجه ای دما و بارش باران در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی طی امروز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی کاهش دو تا چهار درجه ای دما در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:کاهش محسوس دما بین 2 تا چهار درجه سانتیگراد در روزهای پایانی هفته مورد انتظار است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارندگی و کاهش محسوس دما در استان های شمالی خزر، اردبیل و خراسان شمالی همچنین گردوخاک در شرق و غرب کشور خبر داد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی نسبت به فعالیت سامانه بارشی، کاهش محسوس دما، سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در 9 استان کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی نسبت به فعالیت سامانه بارشی، کاهش محسوس دما، سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در 9 استان کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی،با شمالی شدن جریانات روی سواحل دریای خزر و نفوذ هوای خنک به این نواحی، ابتدا در استان هایی مانند اردبیل و گیلان و به تدریج مازندران، گلستان و خراسان شمالی، بارندگی و کاهش محسوس دما رخ می دهد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارندگی و کاهش محسوس دما در شمال کشور همچنین کاهش کیفیت هوا در استان های نوار غربی و برخی استان های مرکزی در پی ورود گرد و خاک خبر داد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارندگی و کاهش محسوس دما در شمال کشور همچنین کاهش کیفیت هوا در استان های نوار غربی و برخی استان های مرکزی در پی ورود گرد و خاک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارندگی و کاهش محسوس دما در شمال کشور همچنین کاهش کیفیت هوا در استان های نوار غربی و برخی استان های مرکزی در پی ورود گرد و خاک خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۲    
امروز در برخی از نقاط کرمان، شرق فارس و شمال هرمزگان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر های همرفتی رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود از بعدازظهر چهارشنبه تا جمعه با فعال شدن جریانات برروی سواحل دریای خزر نفوذ هوای خنک به این نواحی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار تشکیل ابرهای همرفتی در برخی استان های کشور و وقوع پدیده های جوی ناشی از آن، توصیه های مهمی را برای زائران اربعین حسینی ارائه کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز از کاهش محسوس دما در اکثر مناطق استان طی سه روز آینده خبر داد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی امروز تا فردا، در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید در نیمه غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک و همچنین کاهش محسوس دما تا دوشنبه پیش بینی می شود.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران در گزارش امروز 16 شهریور 1401 از افزایش دمای هوا تا روز جمعه خبر داد.