پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۱:۴۸Sep 2020 24

جدیدترین‌های «کاهش محسوس دما»

 
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: هوای کدام استان ها تا پایان هفته گرم می شود؟
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
اکوفارس: سازمان هواشناسی از آغاز بارش 5 روزه باران در برخی استان ها از فردا و کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از آغاز بارش 5 روزه باران در برخی استان ها از فردا و کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا جو آرام در اکثر مناطق کشور حاکم است و برای سواحل دریای خزر افزایش موقتی دما پیش بینی شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از آغاز بارش 5 روزه باران در برخی استان ها از فردا و کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز و فردا آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان غرب مازندران بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقف پیش بینی می شود. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و رعدوبرق طی امروز تا اواخر هفته آینده در برخی استان ها از کاهش محسوس دما در استان های شمالی و اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
امروز و فردا در پاره ای از نقاط آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، غرب مازندران بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی باران و وزش باد شدید 4 روزه در برخی استان ها از کاهش محسوس دما در استان های شمالی و اردبیل از اواخر هفته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی باران و وزش باد شدید 4 روزه در برخی استان ها از کاهش محسوس دما در استان های شمالی و اردبیل از اواخر هفته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با اشاره به آغاز تدریجی روند کاهشی دما در استان از دیروز، سه شنبه گفت: کاهش سه تا هفت درجه ای دما تا آخر هفته ادامه دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۱    
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور در مورخ 17 شهریور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس هیأت مدیره تعاونی تولیدکنندگان پسته استان مرکزی گفت: کاهش محسوس دما در روزهای اخیر و خنکی هوا موجب سرحال تر شدن پسته تولیدی استان مرکزی شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ضیائیان کارشناس هواشناسی، تصریح کرد: طی دو روز آینده در ساعات بعد ظهر و اوایل شب در استان های هرمزگان، نیمه جنوبی فارس، جنوب کرمان، ارتفاعات و جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات تهران بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: روند کاهشی دما تا ظهر روز چهارشنبه در بسیاری از مناطق استان ادامه دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد و کاهش محسوس دما تا روز چهارشنبه پدیده غالب بسیاری از مناطق استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: روند کاهش محسوس دما از فردا در زاهدان آغاز به طوریکه پیش بینی می شود بیشینه دمای این شهر بین هفت تا هشت درجه کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای استان البرز ، علیرغم آسمان صاف و آفتابی، کاهش محسوس دما همراه با وزش باد پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد کارشناس پیش بینی هواشناسی استان یزد از کاهش محسوس دما و احتمال افزایش سرعت باد و بروز گرد و خاک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی از تشدید رگبار باران و رعد و برق از امروز شنبه در استان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
علی دولتی مهر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به پیش بینی تشدید رگبار باران و رعد و برق به ویژه در نیمه شمالی آذربایجان شرقی، وزش باد گاهی شدید و رخداد تندبادهای لحظه ای، کاهش محسوس دما و در نواحی مستعد همراه بارش تگرگ اظهار کرد: این سامانه اواخر /فردا/ [...]
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۱۷    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی، برای هفته جاری بارش های رگباری باران و کاهش محسوس دما در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: امشب و فردا افزایش دما و از فردا شب کاهش محسوس دما را در استان خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از اواخر جمعه دمای هوای استان به صورت محسوس کاهش می یابد و در برخی نواحی احتمال بارش باران و تگرگ وجود دارد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
آغاز کاهش محسوس دما در شمالغرب ، غرب و سواحل کاسپین
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۰    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش محسوس دما در 24 ساعت آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور تا روز سه شنبه ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما در استان های ساحلی خزر، استان اردبیل خبر داد و گفت: هوای تهران تا چند روز آینده خنک تر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران و رعدوبرق تا پایان هفته در برخی استان ها از کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور طی امروز تا سه شنبه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در استان های شمالی کشور شاهد کاهش محسوس دمای هوا خواهیم بود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۰    
از فردا بتدریج شاهد کاهش محسوس دما در استانهای نیمه شمالی و نیمه غربی کشور خواهیم بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی رگبار باران در برخی استان ها از امروز تا چهارشنبه از آغاز کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی رگبار باران در برخی استان ها از امروز تا چهارشنبه از آغاز کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، براساس هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی بعد ازظهر امروز (23 مرداد ماه) رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در ارتفاعات هرمزگان و احتمال طغیان رودخانه های فصلی، آب گرفتگی و برخورد صاعقه پیش بینی می شود. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از ثبت بارش 391 میلی متر در طی 24 ساعت در شهرستان املش گیلان در بارندگی های روز گذشته خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۹    
بر اساس تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، طی امروز و فردا (چهارشنبه) کاهش محسوس دما در نیمه شمالی خراسان رضوی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - بارش باران در مناطق مختلف استان اردبیل و کاهش محسوس دما که از دیشب (13 مرداد) آغاز شده، در نیمه تابستان حال و هوای پهنه گسترده ای از استان را پاییزی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فردا سه شنبه دمای هوا در زنجان کاهش محسوسی خواهد داشت.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از روز جمعه تا یک شنبه کاهش محسوس دما بین 4 تا 6 درجه را در اکثر مناطق استان اصفهان به ویژه مناطق شمالی شاهد خواهیم بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش محسوس دما و احتمال بارش های پراکنده در مناطق غرب، شمال، شمال غرب و شرق این استان در 24 ساعت آینده خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان در اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری تابستانه، طوفان لحظه ای همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در نواحی غرب، شمال غرب، شرق و مرکز این استان و احتمال حوادث جوی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی گیلان از کاهش 5 تا 15 درجه ای دمای هوا در استان خبر داد و گفت: شالیکاران لازم است برای جلوگیری از خسارت به مزارع تمهیدات لازم را به عمل آورند.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ضیاییان مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی روز های پنجشنبه، جمعه و شنبه (9، 10 و11 مرداد) کاهش محسوس دما - حدود 6 تا 8 درجه سانتیگراد - در سواحل شمالی کشور، اردبیل، خراسان شمالی و خراسان رضوی رخ می دهد ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
با ورود سامانه هوای ناپایدار از عصر و شب فردا چهارشنبه شرایط جوی استان علاوه بر کاهش محسوس دما با رگبار باران ، وزش باد بویژه پنج شنبه در برخی مناطق شدید ، رگبار و رعد و برق همراه خواهد بود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۳    
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی، از استمرار رگبار باران در برخی نقاط خبر داد و گفت: امشب در اردبیل و شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و سواحل غربی خزر، رگبار باران و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم رگبارهای تابستانه در نوار شمالی کشور خبر داد و گفت: امروز (31 تیر) در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و سواحل غربی دریای خزر این شرایط جوی پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار 3 روزه باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در 9 استان از کاهش محسوس دما در استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران، وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در نقاط مختلف کشور هشدار داد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، شمال زنجان، ارتفاعات و دامنه های زاگرس در استان های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شرق لرستان، غرب و جنوب اصفهان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق پیشبینی سازمان هواشناسی با شمالی شدن سوی جریانات هوا در مناطق ساحلی دریای خزر و شمال غرب کشور و در استان های حاشیه دریای خزر، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، شمال همدان و استان مرکزی و همچنین ارتفاعات و دامنه ها البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز ...