پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۰۲Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاعات البرز»

تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز در 10 استان کشور بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز سه شنبه بارش باران در استان های گیلان و مازندران تشدید شده و در نیمه شرقی آذربایجان شرقی، اردبیل ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز دوشنبه به ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیشیابی حاکی از گذر امواج ناپایدار و ضعیف سطوح میانی و همراهی آن با تقویت فشار سطح زمین در منطقه البرز مرکزی است که باعث کاهش دما و در ارتفاعات شمالی استان رخداد بارش های پراکنده و خفیف خواهد شد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: صادق ضیاییان اظهار کرد: امروز (2 آبان) با عبور امواج تراز میانی، در ارتفاعات استان های واقع در البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در ارتفاعات استان بارش پراکنده باران و برف خواهیم داشت.
سازمان هواشناسی از بارش باران و برف طی امروز تا چهارشنبه در برخی استان ها از جمله استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.دمای تهران نیز به 5 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در ارتفاعات استان احتمال بروز مه رقیق و یخبندان سطح جاده وجود دارد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، گفت: طی روزهای جمعه و شنبه در سواحل دریای خزر روند افزایش نسبی دما حاکم می شود. صادق ضیاییان با اشاره به اینکه امروز (30 مهرماه) در نوار شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب بارش در نوار شمالی کشور قطع می شود و شنبه در شمال غرب و یکشنبه در استان های ساحلی خزر، ارتفاعات البرز و زاگرس بارش باران خواهیم داشت.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اوایل وقت جمعه 30مهر تا ظهر شنبه یکم آبان، در خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان کاهش دما به زیر صفر درجه و احتمال بروز خسارت به محصولات کشاورزی پیش بینی می شود .
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، ضمن اشاره به بارش پراکنده در بیش از 7 استان کشور طی 24 ساعت آینده، از بارش برف در ارتفاعات البرز و کاهش دمای همدان و شهرکرد به زیر صفر درجه سانتیگراد خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۴    
کارشناس هواشناسی:بارش باران برای ساعت های آینده در مناطقی از اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، بخش های شمالی استان خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی شاهد هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی 72 ساعت آینده میانگین بیشینه دما در استان به 18 درجه و کمینه آن هم به 4 درجه بالای صفر می رسد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
جمعه وزش باد شدید در نوار شرقی کشور و بعد از ظهر در غرب سواحل دریای خزر و در شمال غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده رخ می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش شدید دمای هوا از امروز (چهارشنبه) تا روز جمعه در ارتفاعات البرز و شمال غرب کشور خبر داد و گفت: انتظار بارش برف در ارتفاعات وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی امشب و فردا در برخی استان ها شاهد بارش باران خواهیم بود و در ارتفاعات البرز هم بارش برف انتظار می رود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ فریبا گودرزی گفت: امروز در استان های ساحلی دریای خزر گیلان، مازندران، شمال آذربایجان های شرقی و غربی و ارتفاعات البرز بارش های خفیفی خواهیم داشت.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی، گفت: امروز در استان های ساحلی دریای خزر گیلان، مازندران، شمال آذربایجان های شرقی و غربی و ارتفاعات البرز بارش های خفیفی خواهیم داشت. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی گفت:امروز در استان های ساحلی دریای خزر گیلان، مازندران، شمال آذربایجان های شرقی و غربی و ارتفاعات البرز بارش های خفیفی خواهیم داشت. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی امروز و فردا در بخش هایی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز ابرناکی و بارش خفیف باران پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
امروز و فردا در بخش هایی از گیلان، مازندران، اردبیل، شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز بارش خفیف باران پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: در روز های شنبه و یکشنبه در برخی نقاط استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
آخرین نقشه های پیش یابی نشان می دهد طی 24 ساعت آینده در برخی نقاط استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز افزایش ابر پیش بینی می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی بارش پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد را برای شمال و شمال غرب و برای نوار شرقی نیز وزش باد شدید همراه با گرد و خاک را پیش بینی کرد. تهران – اقتصادبرتر – 23 مهر 1400 ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
امروز در استان های گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز در استان های گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه آسمان صاف و جوی پایدار طی امروز پنجشنبه (22 مهر) در کشور حاکم است، از بارش پراکنده و کاهش نسبی دما طی جمعه، شنبه و یکشنبه (23، 24 و 25 مهر) در برخی نقاط سواحل دریای خزر، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز آسمانی صاف و جوی پایدار در کشور حاکم است و در بعد از ظهر در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: هیات کوهنوردی البرز در اطلاعیه ای از گروه های کوهنوردی و صعودهای ورزشی البرز درخواست کرد که از ورود به منطقه طالقان اجتناب کنند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: تا روز پنجشنبه افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود. صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی ، با بیان این که امشب در گیلان و اردبیل بارش پراکنده و خفیف پیش بینی می شود گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۷    
کرج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که برای انتقال سریع مادر بارداری با وخامت حال در ارتفاعات البرز جنوبی به بیمارستان از امداد هوایی اورژانس کمک گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۹    
کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: با توجه به ماندگاری هوای سرد طی سه روز آینده در ارتفاعات استان، احتمال یخ زدگی در این مناطق وجود دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور و همچنین بخش هایی از استان های یزد، اصفهان و کرمان وزش باد شدید دور از انتظار نیست.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی طی سه روز آینده در بخش هایی از خراسان شمالی، خراسان رضوی و اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز ابرناکی و بارش پراکنده و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
محمدرضا فلاح نژاد پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بارش لحظه ای برف غروب امروز مناطق دروان، ارتفاعات کاهار، کل نو و ناز در البرز جنوبی را سفید پوش کرد. وی ادامه داد : تحلیل آخرین الگوی پیش یابی حاکی از کاهش محسوس دما در ارتفاعات البرز است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۴۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، در ارتفاعات البرز در استان های تهران، سمنان، البرز و قزوین بارش باران، وزش باد و کاهش نسبی دما ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۵    
ارتفاعات البرز شرقی - ایرنا - فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بعد از برجام، امنیت ملت بزرگ و سرافراز ایران را هدف گرفتند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
میل رادکان یکه و تنها در ارتفاعات البرز شرقی جایی دور از دسترس ایستاده است. سال هاست که اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان سراغی از این برج تاریخی نمی گیرد ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
فردا یکشنبه 4 مهر 1400 ابرناکی و بارش در گیلان به طور موقت کاهش یافته و در مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز شرقی ادامه خواهد داشت. بارش در شرق مازندران و گلستان شدت خواهد داشت و دریای خزر مواج خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران شهری است در دامنه بلندی های البرز؛ پایتختی پر ازدحام که در سه دهه گذشته با سیل چشمگیر مهاجرت از شهرهای مختلف کشور روبرو شده است. با افزایش روزبه روز جمعیت بر ارتفاع این شهر نیز رفته رفته افزوده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی کارشناس هواشناسی در مورد آخرین وضعیت جوی کشور گفت: امروز و فردا در استان های ساحلی خزر و بخش هایی از استان های اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی در بعضی از ساعات بارش باران ...
برترین ها / آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر تصاویری از خرس مادر به همراه 3 توله اش در منطقه البرز مرکزی شمالی (مازندران) را منتشر کرده.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
روزهای پنجشنبه و جمعه در استان های ساحلی دریای خزر، برخی نقاط اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی در برخی ساعات بارش باران، رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات هرمزگان و جنوب فارس در بعد از ظهر رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی مناطق کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره وضع جوی کشور به پانا گفت: امروز و فردا ( 18 و 19 شهریور) در استان های ساحلی خزر، برخی نقاط اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی در برخی ساعات بارش باران ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۰:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده در غرب و شمال غرب کشور، وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی روزمرّگی های یک محیط بان 79 ثانیۀ هیجان انگیز از حیات وحش ارتفاعات البرز مرکزی را منتشر کرد. این تصاویر توسط دوربین های تله ایِ نصب شده توسط محیط بانان ثبت شده اند. ...
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه استان های گیلان، مازندران، گلستان و شرق اردبیل در این مدت بارش هایی به نسبت شدیدتر خواهند داشت، گفت: در مناطق غربی و شرقی کشور وزش باد شدید همراه با گرد و خاک رخ می دهد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۵۲ سایت دیگر  
صادق ضیاییان، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با استناد بر نقشه های پیش یابی هواشناسی، اظهار کرد: از بعد از ظهر امروز تا اواخر وقت شنبه در استانهای واقع در سواحل دریای خزر، اردبیل و شمال استانهای آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در غالب مناطق کشور تا آخر هفته جاری، از بارش پراکنده در برخی نقاط و وزش باد شدید در نوار شرقی کشور خبر داد. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
طی پنج روز آینده در ارتفاعات استان های هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر و بارش پراکنده رخ می دهد.