دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۴Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاعات البرز»

ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به پیش بینی بارندگی و کاهش دمای هوا در بعضی مناطق گفت: بارش در تهران، البرز، مازندران، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، بعضی نقاط استان های یزد، کرمان، شمال فارس و جنوب اصفهان شدت خواهد داشت.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: سامانه بارشی در کشور فعال است. در بسیاری از مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های زاگرس، مناطقی از جنوب غرب کشور همینطور در دامنه ها و ارتفاعات البرز شاهد رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم بود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۲:۱۹    
تیلنا نوشت: سازمان هواشناسی از بارش باران بهاری طی امروز تا روز سه شنبه در نقاط مختلف کشور با فعالیت سامانه های بارشی مختلف خبر داد. پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می دهد که امروز (شنبه یکم اردیبهشت 1403) در استان های اردبیل، نیمه شرقی و شمال آذربایجان شرقی، زنجان ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سامانه بارشی از روز جمعه وارد کشور شده و امروز در مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: در پی ورود این سامانه، در غالب مناطق کشور به جز نوار شرقی بارش و وزش باد شدید رخ می دهد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ صادق ضیاییان افزود: امروز(اول اردیبهشت) در اردبیل، نیمه شرقی و شمال آذربایجان شرقی، زنجان ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی کشور تا روز دوشنبه در اردبیل، شرق آذربایجان شرقی، زنجان و ارتفاعات البرز مرکزی، دامنه های شرقی زاگرس مرکزی شامل استان های همدان، مرکزی، قم، شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری، برخی نقاط اصفهان، شمال و شرق فارس، یزد، نیمه غربی کرمان و شمال هرمزگان رگبار باران را خواهیم داشت ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۹    
به گزارش سلام نو به نقل از مهر، پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز جمعه برخی نقاط واقع در شمال غرب و غرب کشور همچنین در ارتفاعات البرز مرکزی، غرب اصفهان، شمال فارس و چهارمحال و بختیاری به ویژه در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید [...]
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۷    
به گزارش اینتیتر، برخی نقاط واقع در شمال غرب و غرب کشور همچنین در ارتفاعات البرز مرکزی، غرب اصفهان، شمال فارس و چهارمحال و بختیاری افزایش ابر و رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا، در خصوص وضعیت جوی کشور برای امروز جمعه 31 فروردین و روزهای آتی گفت: امروز بیشتر در ساعات بعدازظهر در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور و همین طور ارتفاعات البرز مرکزی، شمال استان فارس ...
اقتصاد آنلاین / روند بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی در کشور طی امروز تا دوشنبه هفته آینده از احتمال سیلاب، تگرک و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی از غرب به تدریج بارش باران در مناطقی از غرب، شمال غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی آغاز می شود.
با حضور امیر دریادار سیاری؛ به مناسبت 29 فروردین ماه، روز ارتش و حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش، همایش کوهپیمایی کارکنان ستاد ارتش با حضور رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش صبح امروز (پنجشنبه) در ارتفاعات البرز تهران برگزار شد . ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۶۰ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : جمعه در ساعات بعدازظهر در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب، غرب، بخش هایی از مرکز، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی، شمال فارس و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت مناطق کوهستانی کشور طی جمعه (31 فروردین ماه) گفت: به سبب وقوع ناپایداری های همرفتی به ویژه طی ساعات بعدازظهر در ارتفاعات شمال غرب، ارتفاعات زاگرس، بخش هایی از ارتفاعات البرز و ارتفاعات جنوب شرق کشور ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: فعالیت سامانه بارشی در جنوب کشور تا فردا ادامه دارد. به گزارش مهر، پنجشنبه 30 فروردین در برخی نقاط استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان بارش با شدت کمتر ادامه دارد همچنین در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده دور از انتظار نیست. ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان هواشناسی ، امروز در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز مرکزی، روزهای سه شنبه و چهارشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده انتظار می رود.
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی به کشور از فردا خبر داد و گفت: فردا در برخی نقاط شمال غرب و سه شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی انتظار بارش های پراکنده داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی امروز برای بخش هایی از شمال شرق و نوار شرقی کشور دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و زاگرس مرکزی رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید موقت پیش بینی کرده است.
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد در سواحل خزر، شرق، ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی خبر داد و گفت: دریای خزر، خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان، مواج و متلاطم است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : رییس پلیس راه کندوان گفت: این محور به علت باران رگباری به ویژه در محدوده ارتفاعات البرز بسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۳:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس پلیس راه کندوان گفت : این محور به علت باران رگباری به ویژه در محدوده ارتفاعات البرز بسته شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در دو روز آینده در 24 استان رگبار باران و وزش باد شدید موقت داریم و در ارتفاعات البرز بارش برف پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام رگبار باران و رعدوبرق در غرب، شمال غرب، سواحل خزر، ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی از کاهش نسبی دما در روزهای پایانی هفته در برخی مناطق خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام رگبار باران و رعدوبرق در غرب، شمال غرب، سواحل خزر، ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی از کاهش نسبی دما در روزهای پایانی هفته در برخی مناطق خبر داد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت جوی کشور گفت: روز چهارشنبه 22 فروردین سامانه بارشی وارد غرب و شمال غرب کشور می شود.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی روز 20 فروردین در شمال غرب و غرب سواحل خزر بارندگی داریم و 22 فروردین در غرب و شمال غرب، مرکز کشور و دامنه های جنوبی البرز مرکزی و غربی بارش باران پیش بینی می شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: از دیشب سامانه بارشی وارد کشور شده است. امروز 19 فروردین برای مناطق غربی کشور، استان های واقع در دامنه های البرز مرکزی و دامنه های مرکزی زاگرس رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید پیش بینی شده است ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار بارش های سیل آسا در 24 استان از جمله ارتفاعات تهران طی امروز و فردا توصیه کرد مردم در بستر و حاشیه رودخانه ها توقف نکنند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۷۴ سایت دیگر  
روز دوشنبه (20 فروردین) علاوه بر شمال غرب کشور در ارتفاعات البرز مرکزی، برخی نقاط شمال شرق و شرق و برخی نقاط مرکزی زاگرس بارش پراکنده پیش بینی شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۱    
در استان های چهارمحال وبختیاری، اصفهان، خوزستان، فارس، کرمان، خراسان شمالی و رضوی، ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۹   + ۹۱ سایت دیگر  
تسنیم : سه شنبه در شمال استان های هرمزگان، فارس، خراسان رضوی، ارتفاعات کرمان، جنوب اصفهان، برخی مناطق چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و ارتفاعات البرز مرکزی بارش های پراکنده پیش بینی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۶:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : چهارشنبه 15 فروردین ابرناکی و رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق در کرمان، فارس، غرب و شمال هرمزگان و بارش پراکنده در ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس ادامه خواهد داشت.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۵۹ سایت دیگر  
دوشنبه این وضعیت در گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی نیز رخ خواهد داد و سه شنبه در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شمال فارس، ارتفاعات کرمان، جنوب و غرب اصفهان، ارتفاعات چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، بارش پراکنده پیش بینی می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل با دمای منفی 6 درجه به عنوان سردترین مرکز استان گزارش شده است. بارش ها در ارتفاعات البرز و مناطق سردسیر به صورت برف خواهند بود. امروز شاهد وزش باد خواهیم بود و به سبب وزش باد دریای عمان و خلیج فارس مواج پیش بینی می شود. منبع: مهر
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
فردا جمعه در استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، برخی مناطق استان های یزد، کرمان، جنوب اصفهان، شنبه در برخی مناطق استان فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، و مناطقی از آذربایجان شرقی و اردبیل و یکشنبه آینده در شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۰    
کارشناس هواشناسی گفت: امروز پنجشنبه، نهم فروردین شدت بارش ها در برخی نواحی مرکزی، دامنه های زاگرس و ارتفاعات البرز بیشتر است. امروز و فردا وزش باد شدید برای نواحی خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان پیش بینی می شود. امروز در ارتفاعات شهرهای شمال غربی کشور بارش برف رخ می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۱:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، وضعیت جوی مناطق کوهستانی کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه (9 و 10 فروردین) را تشریح کرد و با توجه به بارش های سنگین روزهای گذشته و بارش برف در قله های مرتفع (به ویژه ارتفاعات البرز و زاگرس) ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۰:۱۲    
به گزارش زیرنویس، صادق ضیائیان برای پنجشنبه 9 فروردین در نواحی مرکزی، برخی نقاط شمال شرق و شرق، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی، ارتفاعات البرز و برخی نقاط غرب کشور بارش های پراکنده را پیش بینی کرد ...
فردا پنجشنبه در نواحی مرکزی، برخی نقاط شمال شرق و شرق استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی، ارتفاعات البرز و برخی نقاط غرب کشور، بارش های پراکنده پیش بینی می شود. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۶۳ سایت دیگر  
فردا پنجشنبه در نواحی مرکزی، برخی نقاط شمال شرق و شرق استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی، ارتفاعات البرز و برخی نقاط غرب کشور، بارش های پراکنده پیش بینی می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، گفت: امروز (7 فروردین) فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، گلستان، ارتفاعات البرز شرقی و شمال هرمزگان است و بتدریج از کشور خارج می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این سامانه با وزش باد و کاهش محسوس دما همراه است که بیشترین تاثیر آن بر مناطق کوهستانی و ارتفاعات البرز است. وی ادامه داد: پس از این سامانه تا روز یکشنبه هفته آینده هوای البرز در وضعیت پایدار قرار می گیرد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می دهد امروز، سه شنبه، فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، گلستان، ارتفاعات البرز شرقی و شمال هرمزگان است و به تدریج از کشور خارج می شود. ...
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم فعالیت سامانه بارشی طی امروز – هفتم فروردین ماه – در بسیاری از نقاط کشور خبر داد. به گزارش نبأپرس و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز سه شنبه 7 فروردین، فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، گلستان ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 7 فروردین، فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، گلستان، ارتفاعات البرز شرقی و شمال هرمزگان است و به تدریج از کشور خارج می شود ...
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی برای سواحل دریای خزر از فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق و خروج این سامانه طی امروز سه شنبه از کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی برای سواحل دریای خزر از فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق و خروج این سامانه طی امروز سه شنبه از کشور خبر داد.