دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۲۶Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاعات البرز»

اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
با صدور هشدار زرد تشدید فعالیت سامانه بارشی از احتمالا وقوع سیلاب، آب گرفتگی، انسداد راه های روستایی و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد. به گزارش اول فارس ، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش هایی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در ارتفاعات و جاده های کوهستانی بارش های پراکنده باران و برف پیش بینی می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
امروز بارش ها در سواحل دریای خزر و به صورت پراکنده در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی پیش بینی می شود
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۸۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار تقویت و نفوذ سامانه بارشی از بارش باران، برف و وزش باد شدید و کاهش 4 تا 8 درجه ای دما در نوار شمالی کشور خبر داد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
طی هفته آینده شاهد گسترش میزان یخبندان به دلیل کاهش محسوس دما در بیشتر نقاط استان های نیمه غربی و نوار شمالی کشور خواهیم بود. استان های سردسیر نیمه غربی، شمال شرق و شرق و همچنین ارتفاعات البرز برای هفته آینده به صورت گسترده ساعت یخبندان و هوایی بسیار سرد خواهند بود. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در اردبیل، سواحل شمالی،خراسان شمالی ،شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران خواهیم داشت.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۵۶ سایت دیگر  
امروز پنج شنبه در اردبیل، سواحل شمالی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود. همچنین در برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور و در استان های قزوین، البرز و شمال تهران ابرناکی، بارش پراکنده و وزش باد رخ می دهد . ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۶    
استان های سردسیر نیمه غربی، شمال شرق و شرق و همچنین ارتفاعات البرز برای هفته آینده به صورت گسترده ساعت یخبندان و هوایی بسیار سرد خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۴    
مدیرکل هواشناسی استان البرز در خصوص وضعیت هواشناسی برای هفته پیش رو، گفت: در ارتفاعات استان طبق تحلیل آخرین الگوها آسمان نیمه ابری، مه رقیق، بعضی ساعات وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق، ارتفاعات بارش پراکنده برف مورد انتظار است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
:جمعه(4 آذر) با ورود سامانه بارشی از شمال غرب ، غرب و به تدریج دامنه و ارتفاعات البرز غربی بارش باران گاهی، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در نواحی مرتفع و سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۶    
گزارش آخرین وضعیت آب و هوای کشور نشان میدهد به سبب کاهش دما بارش در ارتفاعات و مناطق سردسیر به ویژه ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز به شکل برف است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: همزمان با کاهش دما فردا در ارتفاعات زاگرس مرکزی و البرز شاهد بارش برف خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر وضعیت زرد هواشناسی در سطح استان بویژه در ارتفاعات البرز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در ارتفاعات و جاده های کوهستانی مه رقیق و یخبندان صبحگاهی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده آسمان البرز صاف تا کمی ابری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در پاره ای نقاط بارش خفیف و در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده برف مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: با کاهش دما با رگبار باران در برخی نقاط استان همراه خواهیم بود، همچنین برای ارتفاعات چالوس و طالقان بارش پراکنده برف پیش بینی می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۵    
تصاویری زیبا از خرس مادر به همراه 3 توله اش در منطقه البرز مرکزی شمالی(مازندران) را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۸    
یک کارشناس هواشناسی البرز گفت: امروز و فردا احتمال بارش برف در ارتفاعات البرز وجود دارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تصاویری زیبا از خرس مادر به همراه 3 توله اش در منطقه البرز مرکزی شمالی(مازندران) را مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: با توجه به کاهش محسوس دما، یخبندان و مه رقیق صبحگاهی بویژه برای ارتفاعات استان البرز پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: با توجه به کاهش محسوس دما، یخبندان و مه رقیق صبحگاهی بویژه برای ارتفاعات استان البرز پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی در شهرهای شمالی روند کاهش دما پیش بینی می شود. در استان اردبیل و ارتفاعات البرز به علت کاهش دما امکان بارش برف وجود دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۸۷ سایت دیگر  
تسنیم : در اردبیل، ارتفاعات آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز بارش ها به صورت برف خواهد بود. در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، جنوب استان های کرمان، فارس و بوشهر نیز افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده روی می دهد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
در اردبیل، ارتفاعات آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز بارش ها به صورت برف بوده و در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و کرمان نیز افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده روی می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: طی هفته جاری مه رقیق صبحگاهی، روند کاهش دما و وزش باد و نیز در ارتفاعات استان یخبندان مورد انتظار است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، برف و وزش باد شدید تا آخر هفته در استان های شمالی و جنوبی کشور و کاهش 6 تا 9 درجه ای دما در برخی مناطق خبر داد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال سمنان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از امدادرسانی به پنج طبیعت گرد در ارتفاعات البرز جنوبی در محدوده این استان خبرداد .
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پیش بینی های آب و هواشناسی نشان می دهد در اغلب نقاط کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود و روز سه شنبه در ارتفاعات البرز احتمال بارش برف وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۷۶ سایت دیگر  
پیش بینی های آب و هواشناسی نشان می دهد در اغلب نقاط کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود و روز سه شنبه در ارتفاعات البرز احتمال بارش برف وجود دارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 11 آبان 1401 از بارش باران در 13 استان خبر داد و پیش بینی کرد که در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی و شمالی بارش برف خواهیم داشت.
بررسی آخرین داده های هواشناسی نشان می دهد که بارش ها در اغلب مناطق کشور طی امروز و فردا ادامه دارد.و در مناطقی از غرب، جنوب غرب، مرکز و شرق کشور وزش باد شدید و خیزش گردوخاک را خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران با بیان اینکه کماکان شاهد تلفات ناشی از بیماری در ارتفاعات البرز شمالی هستیم، گفت: با وجود اینکه شرایط آب و هوایی عملیات پایش را برای محیط بانان دشوار کرده اما پایش ها ادامه دارد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
محیط بانان منطقه ی حفاظت شده ی البرز شمالی در شهرستان نوشهر تصاویری زیبا از چند گوزن و خرس در این منطقه حفاظت شده ثبت کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: سامانه بارشی جدیدی امروز (9 آبان) به کشور وارد می شود و بر اساس پیش بینی های انجام شده بارش های خوبی در ارتفاعات البرز مرکزی در استان های تهران، البرز و شمال قزوین همچنین بارش های پراکنده در ارتفاعات کرمانشاه و کردستان مورد انتظار است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مطابق نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده در ارتفاعات زاگرس واقع در غرب کشور و در جنوب اصفهان، شمال فارس و غرب یزد و ارتفاعات البرز شرقی افزایش ابر، وزش باد و بارش خفیف باران روی می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز با اشاره به وقوع 87 مورد حادثه برای کوهنوردان و طبیعت گردان طی سال جاری در این استان اعلام کرد: افراد علاقه مندان به کوهنوردی و طبیعت گردی بدون تمرین و شناخت مسیرها در ارتفاعات و سایر عرصه های طبیعی البرز تردد نکنند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با هشدار ورود سامانه بارشی به کشور از بارش باران، برف، وزش باد شدید در 26 و احتمال طغیان رودخانه ها و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سه شنبه(10 آبان) در جنوب استان های ایلام و لرستان، شمال خوزستان، غرب استان های اصفهان و چهارمحال وبختیاری رگبار باران و در سواحل دریای خزر، شمال شرق و دامنه و ارتفاعات البرز بارش پراکنده ادامه خواهد داشت.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار ورود سامانه بارشی به کشور از بارش باران، برف، وزش باد شدید در 26 و احتمال طغیان رودخانه ها و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم : مطابق نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده در ارتفاعات زاگرس واقع در غرب کشور و در جنوب اصفهان، شمال فارس و غرب یزد و ارتفاعات البرز شرقی افزایش ابر، وزش باد و بارش خفیف باران روی می دهد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بارش ها امروز در خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی به شکل پراکنده ادامه می یابد.
سلامت نیوز / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار ورود سامانه بارشی به کشور از بارش باران و برف در 17 استان و احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و خسارت به صنعت کشاورزی خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و برف در نقاط مختلف همچنین خیزش گردوخاک در شرق کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز (7 آبان ماه) در استان های ساحلی خزر، اردبیل، آذربایجان شرقی، زنجان، خراسان شمالی ...
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز با اعلام هشدار سطح زرد برای استان اعلام کرد: بارش پراکنده باران، آذرخش ، وزش باد و گردوخاک تا اواسط هفته جاری در البرز ادامه دارد