یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۰:۰۴May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل جنوبی»

پاون   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه نیرو در مراسم پیش راه اندازی طرح پایلوت آب شیرین کن جذبی شرکت فولاد هرمزگان گفت: این طرح در صورتی که به مرحله طراحی نهایی و صنعتی شدن برسد، می تواند یکی از بهترین راهکارها برای تامین آب صنایع سواحل جنوبی کشور باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت باد و ارتفاع امواج، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور از خلیج فارس تا دریای عمان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت باد و ارتفاع امواج، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور از خلیج فارس تا دریای عمان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع امواج، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور از خلیج فارس تا دریای عمان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
این پرنده ی زیبا قرقاول ایرانی⁩ و نام مازندرانی آن ⁧تیرِنگ⁩ است. این زیرگونه در دنیا ، تنها در سواحل جنوبی ⁧ دریای کاسپین⁩(مازندران) یافت می شود و به علت شکار و تخریب زیستگاه ، در معرض خطر قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت باد و ارتفاع امواج، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
باستان شناسان جاده ای 7 هزار ساله را کشف کردند که در زیر لایه های گل و لای دریا در سواحل جنوبی کرواسی مدفون شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر پیش بینی کرد: وزش باد های شمالی و تلاطم دریا به ویژه در سواحل جنوبی تا فردا ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اثر وقوع گردباد در امتداد سواحل جنوبی تگزاس در نزدیکی مرز مکزیک، یک نفر کشته و بیش از 10 نفر دیگر نیز زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۹    
سازمان هواشناسی با پیش بینی وزش باد شدید، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۵    
درخت اکالیپتوس، یکی از درختانی است که قابلیت کشت شدن به طور وسیع در سواحل جنوبی کشور را دارد، از این درخت خمیر کاغذ تولید می شود که می تواند پیشران صنعت کاغذ در کشور باشد و ایران را در این محصول به خودکفایی برساند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روز جمعه در سواحل جنوبی به سبب وزش باد شمال غربی دریا تا حدودی مواج خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۸    
وزیر دفاع ایرلند جنوبی اظهار داشت که حضور کشتی های روسی در سواحل جنوبی این کشور را تهدید قلمداد نمی کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
جنگل های حرا یا مانگرو؛ همچون نگینی سبز رنگ سواحل جنوبی خلیج فارس و دریای عمان را پوشانده و یکی از جاذبه های کم نظیر جنوب کشور به شمار می رود؛ قابلیت منحصر به فرد طبیعی که امروز در استان بوشهر از کمترین و یا شاید از هیچ زیرساخت گردشگری برخوردار نیست.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی لحظه انفجار یک نفتکش در آب های مالزی جستجو برای یافتن سه خدمه ناپدیدشده نفتکش پابلو که روز دوشنبه در آب های سواحل جنوبی مالزی دچار آتش سوزی شد، همچنان ادامه دارد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۳    
گروه فیلم: یک نفتکش در سواحل جنوبی مالزی طعمه حریق شده است و سه نفر از خدمه آن همچنان مفقود هستند. این کشتی پرچم کشور گابن را داشته است. .....
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی آتش گرفتن یک نفتکش در آب های مالزی مقامات نیروی دریایی مالزی اعلام کردند جستجو برای پیدا کردن 3 نفر از خدمه کشتی نفتکش یک روز پس از آتش گرفتن در آب های سواحل جنوبی این کشور آغاز شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
یک نفتکش در سواحل جنوبی مالزی طعمه حریق شده است و سه نفر از خدمه آن همچنان مفقود هستند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا-دیروز در تاریخ ایران روز مهمی بود، روزی که یادآور ازخودگذشتگی های ملت سرافراز ایران و فرار اشغال گران پرتغالی بعد از 117 سال تسلط بر سواحل جنوبی کشور است.در تیرماه 1384، هیات دولت مصوبه ای را تایید کرد که به موجب آن دهم اردیبهشت هرسال، روز ملی خلیج فارس نام گرفت. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دهم اردیبهشت در تاریخ ایران روز مهمی است، روزی که یادآور ازخودگذشتگی های ملت سرافراز ایران و فرار اشغال گران پرتغالی بعد از 117 سال تسلط بر سواحل جنوبی کشور است.در تیرماه 1384، هیات دولت مصوبه ای را تایید کرد که به موجب آن دهم اردیبهشت هرسال، “روز ملی خلیج فارس” نام گرفت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دهم اردیبهشت در تاریخ ایران روز مهمی است، روزی که یادآور ازخودگذشتگی های ملت سرافراز ایران و فرار اشغال گران پرتغالی بعد از 117 سال تسلط بر سواحل جنوبی کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس با تبریک روز ملی خلیج فارس، گفت: روز ملی خلیج فارس یادآور از خودگذشتگی های ملت سرافراز ایران و فرار اشغال گران متجاوز بعد از 117 سال تسلط جابرانه بر سواحل جنوبی کشور است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
این برنامه ویژگی های متمایزی دارد که تماشای آن برای مخاطبان تلویزیون خالی از لطف نیست. داریوش ارجمند در حالی که لباس جنوبی ها را بر تن دارد، میزبان مهمانان است و روایت زیبایی از سواحل جنوبی ایران دارد ...
10 اردیبهشت روزی افتخارآمیز در تاریخ ایرانیان است. روزی که یادآور ازخودگذشتگی های ملت سرافراز ایران و فرار اشغال گران متجاوز بعد از 117 سال تسلط جابرانه بر سواحل جنوبی کشور (21 آوریل 1622 میلادی) است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دهم اردیبهشت در تاریخ ایران روز مهمی است. روزی که یادآور ازخودگذشتگی های ملت سرافراز ایران و فرار اشغال گران متجاوز پرتغالی بعد از 117 سال تسلط جابرانه بر سواحل جنوبی کشور (21 آوریل 1622 میلادی) در پی رشادت های سپاه ایران به رهبری امیرالامرای فارس (امام قلی خان) می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: با توجه به افزایش ارتفاع موج به 2.5 متر در سواحل جنوبی کشور، هشدار سطح زرد برای پرهیز تردد با شناورهای کوچک صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه اقتصادی سواحل جنوبی از طریق ساخت 6شهرک جدید در دستور کار قرار گرفت.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۲    
این برنامه ویژگی های متمایزی دارد که تماشای آن برای مخاطبان تلویزیون خالی از لطف نیست. داریوش ارجمند در حالی که لباس جنوبی ها را بر تن دارد میزبان مهمانان است و روایت زیبایی از سواحل جنوبی ایران دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار سطح زرد برای افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در سواحل جنوبی کشور صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای سواحل جنوبی کشور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری هشدار سطح زرد صادر کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
شرکتی که این جزیره را به مزایده فروش گذاشته، پیشتر و در سال 2017 نیز جزیره 29 هکتاری "لیتل" را با قیمت 400 هزار دلار به فروش رسانده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
با همه این توصیفات حال، پسروی آب دریا به نوعی زنگ خطر ها را در چند زمینه به صدا درآورده است؛ بیشترین و شاید بزرگترین این هشدار ها در کشورمان معطوف و مربوط به سواحل مازندران است چرا که سهم اعظم سواحل جنوبی دریای کاسپین به این استان تعلق دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۲:۵۱    
فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام(ره) نوشهر گفت: رزمایش های مشترک ایران با کشور های قدرتمند دریایی جهان در سواحل جنوبی و مکران لرزه بر تن رژیم صهیونیستی و آمریکا انداخته است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کاوش های باستان شناسی در شهر باستانی پستوم در ایتالیا منجر به کشف بقایایی از یک معبد کوچک و تعداد زیادی اشیاء باستانی کم نظیر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار دریایی سطح زرد برای احتمال غرق شدن شناورهای کوچک و متوسط صیادی و گردشگری در خلیج فارس صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار سطح نارنجی دریایی برای وزش باد و افزایش ارتفاع موج در سواحل جنوبی کشور صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بزرگترین رژه اقتدار بسیج دریایی مردم پایه نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار سطح نارنجی برای افزایش ارتفاع موج در سواحل جنوبی کشور بین یک تا دو متر و در فرا ساحل بین 2 تا 3 متر صادر شده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
احتمالا خیلی از ما هر روز با کم و زیادشدن فشار آب در خانه هایمان روبه رو می شویم، به خصوص اگر در مرکز کشور زندگی کنیم. در عین حال هر روز شاهد مهاجرت مردم از مناطق محروم کشور به سمت شهرهای بزرگ و صنعتی هستیم که البته بیشتر هم در مرکز کشور واقع هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای برخی استان های ساحلی جنوب کشور، از 22 تا 24 فروردین، هشدار سطح زرد دریایی صادر کرد.
برترین ها / مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دانشمندان موفق شدند برای اولین بار در عمق 8336 متری اقیانوس آرام در نزدیکی سواحل جنوبی ژاپن از یک نوع حلزون ماهی تصویربرداری کنند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۳:۱۷    
در برنامه امشب به گزارش اختصاصی و تصویری از نمایشگاه نقاشی های عسل قاسمپور می پردازیم و پس از اشاره به مطالب سر صفحه گفت و گو داریم با بنیامین رضایی (بن مارکو)، جهانگرد و سفرنامه نویس و به چاپ کتاب آخرش، الماس های آفریقایی و سفرهای اخیر داخلی وی به سواحل جنوبی ایران می پردازیم ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بیکرانه برنامه شبانگاهی شبکه اول سیماست که این شبها با اجرای داریوش ارجمند راوی زیبایی ها سواحل جنوبی کشورمان و زندگی مردمان این خطه از ایران است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
دانشمندان موفق شده اند برای نخستین بار در یکی از عمیق ترین مناطق اقیانوس آرام در نزدیکی سواحل جنوبی ژاپن از یک نوع حلزون ماهی تصویربرداری کنند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل عمران شهرهای جدید ایران با وعده راه اندازی مترو پرند در بهار امسال گفت: مکان یابی شهرک های معیشتی مسکونی-کشاورزی در سواحل جنوبی در برنامه امسال شرکت عمران اشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل عمران شهرهای جدید ایران با وعده راه اندازی مترو پرند در بهار امسال گفت: مکان یابی شهرک های معیشتی مسکونی-کشاورزی در سواحل جنوبی در برنامه امسال شرکت عمران اشت.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور: گردشگری دریایی در سواحل جنوبی توسعه می یابد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون اجرایی رئیس جمهوری بر ضرورت توسعه اقتصاد دریا و گردشگری دریایی تاکید کرد و گفت: برنامه های توسعه کشور را باید به سمت سواحل به خصوص سواحل جنوبی که متصل به آب های آزاد هستند پیش ببریم. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۹۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: برنامه های توسعه کشور را باید به سمت سواحل به خصوص سواحل جنوبی که متصل به آب های آزاد هستند پیش ببریم، استانداران باید توجه ویژه به این موضوع داشته باشند.