جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۶:۴۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قشم»

شما نیوز   ۷ ساعت پیش    
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم درآیین افتتاح ویدیو کنفرانسی 10 پروژه این منطقه توسط رییس جمهوری اعلام کرد: این پروژه ها با سرمایه گذاری 100درصد بخش خصوصی به میزان 4010 میلیارد ریال و 21میلیون دلار با 591 نفر اشتغالزایی و در راستای پشتیبانی و مانع زدایی در مسیر تولید در این منطقه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۱    
گروه استان ها – استاندار هرمزگان با اشاره به افتتاح 10 پروژه صنعتی، خدماتی و اقتصادی در جزیره قشم گفت: افتتاح این پروژه ها 591 فرصت شغلی ایجاد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۵    
گروه استان ها – همزمان با عید سعید فطر 10 پروژه مهم صنعتی و خدماتی در قشم با اعتبار ارزی 21 میلیون دلار و ارزش ریالی 4 هزار و 10 میلیارد از طریق ویدئوکنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان - همزمان با عید سعید فطر 10پروژه اقتصادی و تولیدی در منطقه آزاد قشم در استان هرمزگان، ، با دستور دکتر روحانی رئیس جمهور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و با حضور استاندار هرمزگان، به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- سه طرح پرورش میگو با ظرفیت سه هزار و 680 تُن میگو در سال روز پنجشنبه در مراسمی از طریق ویدئوکنفرانس توسط رییس جمهوری به ثمر نشست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- سه طرح پرورش ماهی در دریا با ظرفیت تولید سالانه هشت هزار و 500 تُن ماهی روز پنجشنبه توسط رییس جمهوری و از طریق ویدئوکنفرانس در قشم افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قشم – ایرنا – رییس جمهوری روز پنجشنبه و از طریق ویدئوکنفرانس چهار طرح در حوزه های تولیدی و گردشگری را در منطقه آزاد قشم با اعتبار بیش از 2 هزار و 630 میلیارد ریال افتتاح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک طرح پرورش میگو به شیوه متراکم در آغاز شده است که با بهره برداری از آن در پایان سال جاری، 20 هزار تُن به ظرفیت تولید میگوی قشم افزوده می شود.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، در شصت و هفتمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، فرمان افتتاح رسمی 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیرساختی را در مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی سلفچگان، ارس، اروند، چابهار، قشم و پیام در استان البرز صادر کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۳    
قشم -10 پروژه زیربنایی، اقتصادی و گردشگری در قشم با اعتبار بالغ بر هشت هزار و 630 میلیارد ریال و اشتغال زایی 591 نفر افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بهره برداری از 94پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی، در سازمان مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور روز پنج شنبه همزمان با عید سعید فطر با فرمان رییس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، در شصت و هفتمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، فرمان افتتاح رسمی 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیرساختی را در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی سلفچگان، ارس، اروند، چابهار، قشم و پیام در استان البرز صادر کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - رییس جمهوری 10طرح شاخص تولیدی، شیلاتی، خدماتی و گردشگری قشم را به ارزش 21 میلیون دلار و چهار هزار و 737 میلیارد ریال روز پنج شنبه از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر، صبح پنج شنبه 23 اردیبهشت، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در جزیره قشم برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قشم – ایرنا – امام جمعه قشم گفت: فاجعه ننگین کشتار دختران بی گناه مدرسه سیدالشهدای افغانستان و حمله صهیونیست به فلسطینیان در غزه و مسجدالاقصی مایه ننگی برای مدعیان حقوق بشر آمریکایی و غربی به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس اداره تبلیغات اسلامی قشم گفت: نماز عید فطر قشم، در راستای پیشگیری از شیوع کرونا روبروی این سازمان و در فضای باز برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
3 شرکت آبزی پروری قشم در حوزه پرورش ماهی در دریا با ظرفیت تولید سالانه هشت هزار و 500 تن ماهی با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فردا در ارتباط ویدیو کنفرانسی با رئیس جمهور، 10 طرح اقتصادی در قشم به بهره برداری می رسد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اجرای مجموعه برنامه های فرهنگی و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و هنری به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۱    
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قشم گفت: ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، شور انتخاباتی را مضاعف و مردم را به مشارکت بصیرانه و حداکثری در انتخابات سوق می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
2 طرح تولیدی و صنعتی در منطقه آزاد قشم با اعتباری بیش از 630 میلیارد ریال و اشتغال زایی برای 45 نفر روز پنجشنبه (23 اردیبهشت ماه) توسط رییس جمهوری به صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور، 3 پروژه پرورش میگو هامور طلایی قشم، تعاونی میگو دشت کُنار سیاه و تعاونی دریانوردان با ظرفیت تولید سه هزار و 680 تن میگو در سال افتتاح می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری و با هدف انتقال دانش و تکنولوژی برندهای جهانی، فروشگاه دی یوتی فری قشم ((duty free shop واقع در فرودگاه بین المللی منطقه آزاد قشم افتتاح می گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان جزیره قشم گفت: بیماری هپاتیت A در روستای هُلُر قشم کنترل شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶    
نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم و بوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم مسایل و مشکلات فعلی کشور را حل کنیم باید بدانیم که به جز مسیر صندوق رای، راهی دیگر را نمی توان تصور کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از پایان فیلمبرداری و مراحل فنی فیلم کوتاه مرگ در بعد از ظهر به تهیه کنندگی و کارگردانی اصغر بشارتی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری و باهدف توسعه صنعت گردشگری و افزایش ظرفیت اماکن گردشگری جزیره قشم فاز اول اقامتی هتل سارینا قشم با سرمایه گذاری یک هزار و 900 میلیارد ریالی بخش خصوصی افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - فرماندار قشم گفت: اعلام اسامی داوطلبان نامزدی تایید یا رد صلاحیت شده انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تا تعیین تکلیف نهایی، اقدامی خلاف قانون است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۳    
10 پروژه بااعتبار ارزی 21 میلیون دلار و ریالی چهار هزار و 10 میلیاردی در چهارمین دور افتتاحیه های ریاست جمهوری در منطقه آزاد قشم به بهره برداری می رسد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای رمچاه قشم به مساحت 41هزار و 267 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه توزیع کتب کمک درسی و کنکور با گروه آموزشی و موسسه انتشاراتی گاج خبرداد.
لحظه آخر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۵    
زمان مطالعه : 2 دقیقه 7 اردیبهشت 00 ایران از جمله کشورهایی است که در هر نقطه از آن یک منطقه زیبا پنهان شده است. متاسفانه یکی از مهم ترین مشکلاتی که ما در کشورمان با آن مواجه هستیم، عدم شناخت کافی نسبت به تمام مناظر دیدنی است که این کشور وجود دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرماندار شهرستان قشم گفت: ممنوعیت ورود و خروج 5 روزه در همه شهرستان ها با همه رنگ بندی ها اعمال می شود و نیروی انتظامی و دریابانی موظف به برخورد با متخلفین هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای رمچاه قشم به مساحت 41هزار و 267 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۹    
گروه استان ها- استاندار خراسان شمالی گفت: زمینه انجام پرواز خارجی به عتبات و عمره و هم چنین چند پرواز توریستی به کیش و قشم در فرودگاه بجنورد فراهم است ولی کرونا مانع این پروازها شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف یک محموله بزرگ قاچاق دام زنده در آب های خلیج فارس و در نزدیکی جزیره قشم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
10 پروژه بااعتبار ارزی 21 میلیون دلار و ریالی چهار هزار و 10 میلیاردی در چهارمین دور افتتاحیه های ریاست جمهوری در منطقه آزاد قشم به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – کسبه و صنوف مختلف به ویژه عرضه کنندگان مایحتاج عمومی در قشم علیرغم تعدد ادارات مبارزه با گرانفروشی در این جزیره، قشم را به منطقه ای آزاد برای گرانفروشی تبدیل کرده اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان- سفرهای نوروزی تجربه ای تلخ پیش روی بسیاری از مردم است که با عادی انگاری چه بلایی بر سر هم وطنان ما آورد و چگونه جان بسیاری از آن ها را گرفت و لذا بسیاری مسئولان نگران هستند که تعطیلات پیش رو در عید فطر دوباره به تکرار این تجربه تلخ منجر شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۸    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه اضطراری شورای سلامت گفت: پس از دریافت گزارش مردمی مبنی بر گزش توسط حشره ناشناس در چند روستای شهرستان قشم و ارزیابی کارشناسان مبارزه با بیماریها و بهداشت سلامت محیط و کار، وجود حشره کنه و کک در آن مناطق تایید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قشم - ایرنا – فرمانده سپاه ناحیه قشم گفت: 150 بسیجی همگام با شبکه بهداشت و درمان قشم در اجرای طرح شهید سلیمانی نقش آفرینی می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم گفت: با تلاش همکاران بهداشت محیط در روستای هُلُر، شیوع بیماری هپاتیت نوع ای (A) کنترل شد و موارد مثبت در چند روز اخیر شناسایی نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۸    
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان قشم از کشف 3هزارو414ثوب پوشاک قاچاق به ارزش یک میلیارد و100میلیون ریال دراین شهرستان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۹    
گروه استان ها- با شیوع کرونا چینی و پس از آن نوع جهش یافته این ویروس مهلک، تصمیم گیری برای فعالان اقتصادی را بسیار سخت کرده به گونه ای که یا سفرها و کسب و کارها با هم ممنوع هستند، یا کسب و کارها آزاد و سفرها ممنوع است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان قشم گفت :تبیین شاخص های اصلح از مهمترین وظایف رسانه ها در انتخابات است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 2 هزار و 560 فقره مجوز فعالیت اقتصادی در طول سال 1399 در این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر قشم گفت: از سال گذشته تاکنون 21 خانه هلال احمر روستایی در قشم افتتاح شده است.