سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۷:۳۶Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید کتاب»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در قالب اجرای طرح " زمستانه کتاب 99 "، شهروندان این استان بیش از 196 میلیون و 700 هزار تومان صرف خرید کتاب کردند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۸    
نوشت افزار چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ نوشت افزار وسایل و ابزارهایی است که برای مطالعه و یا نوشتن به آن ها نیازمند هستیم. بیشتر افراد وقتی از جلوی یک مغازه نوشت افزار فروشی رد می شوند، چند دقیقه ای را در جلوی ویترین مغازه مشغول دیدن وسایل می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: سقف خرید برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب 99، همچون طرح پاییزه 200 هزار تومان است و خریداران می توانند از 25 درصد یارانه خرید کتاب بهره مند شوند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۰    
خرید کتاب های تالیفی حوزه کودک و نوجوان تا سقف 700 نسخه و کتاب های ترجمه شده این حوزه تا 300 نسخه، لزوم تحویل یک نسخه از کتاب به هیات انتخاب خرید کتاب برای بررسی آثار و توجه به کیفیت ظاهری و محتوای مثبت و ارزشمند از جمله مباحثی بود که در نشست برنامه های هیات خرید کتاب کودک و نوجوان مطرح شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۵    
مدیر کتابسرای بشری در ارومیه گفت: اجرای طرح های فصلی باعث شده مردم خرید خود را به زمان اجرای آنها موکول کنند و این باعث شده که در زمان هایی کتابفروشی ها، خلوت و در بازه هایی شلوغ باشند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۸    
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان از اختصاص یارانه 50 درصدی خرید کتاب به اعضای جام باشگاه های کتابخوانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
با اجرای طرح زمستانه کتاب، 15کتابفروشی استان گلستان با 25درصد تخفیف خرید کتاب پذیرای دوستداران فرهنگ کتابخوانی خواهند بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ستاد فهما با همکاری موسسه طاقچه تعداد 500 عدد کد تخفیف کتاب به کتابداران مساجدی که در طرح ملی ایران قوی شرکت داشتند و در دوره آموزش کتابداران نمره قبولی کسب کردند، اختصاص می دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدموسی حسینی کاشانی گفت: بر اساس هماهنگی که با وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی به عمل آمده قرار است، سال بعد خرید کتب حوزه ایثار و شهادت در اولویت برنامه های خرید کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۴    
انتشارات جعفری در زمینه های مختلفی از جمله علوم پایه پزشکی، لاتین در تمامی رشته های پزشکی، داروسازی، دندان پزشکی، مامایی، پرستاری و سایر رشته های پیراپزشکی و همچنین روانشناسی فعالیت می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
علاقمندان به کتاب در البرز می توانند همزمان با سراسر کشور در قالب طرح زمستانه کتاب از تسهیلات خرید کتاب در کتابفروشی های منتخب بهره مند شوند.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فروشگاه کتاب ستابوک با داشتن به روزترین کتاب ها، توانسته است نیاز سلیقه اقشار مختلف جامعه را تامین کند و افراد به راحتی می توانند، کتاب های مورد نیاز خود را از آنجا تهیه کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها خراسان رضوی در طرح های بهاره و پائیزه و امسال زمستانه کتاب همواره حضور پررنگی داشته و معمولا جزو استان های رده نخست در خرید کتاب بوده است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با آغاز طرح زمستانه کتاب در 78 کتابفروشی استان قم، خریداران کتاب های عمومی ، کودک و نوجوان و دانشگاهی می توانند از 25 درصد یارانه خرید کتاب بهره مند شوند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، تلاش برای انتشار، توزیع و عرضه درست، ارزان و آسان کتاب به مردم قطعات پازلی است که به رشد و بالندگی کشور کمک می کند و طرح های فصلی خرید کتاب نیز از قطعات این پازل به شمار می آیند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: اجرای "طرح ملی زمستانه خرید کتاب" با حضور 111 واحد کتابفروشی استان خراسان رضوی از امروز نهم اسفند ماه به طور همزمان با سراسر کشور در خراسان رضوی آغاز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر به مدت 5 روز تمدید شد تا علاقه مندان فرصت بیشتری برای رجوع به نمایشگاه و بازدید و خرید کتاب های عرضه شده داشته باشند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۰    
برنامه های هیات خرید کتاب کودک و نوجوان سه شنبه 12 اسفند با حضور مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان تشریح می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
علی میرباقری بیان کرد: طرح زمستانه کتاب در روند فروش کتاب در کتاب فروشی موثر بوده و از این رو که مردم را به خرید کتاب تشویق می کند خوب و مفید است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نشستی با موضوع ارائه گزارش هیئت خرید کتاب کودک و نوجوان برگزار می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۵۰    
زهرا کاردان در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون استقبال مردم از مطالعه در روز های کرونایی گفت: براساس آمار میدانی و آنچه به صورت مشاهده نشان داده می شود، خرید کتاب در بین مردم در روز هایی که کرونا سبب خانه نشینی و قرنطینه شده افزایش داشته است. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم حیدری معتقد است؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش کرده در این شرایط اقتصادی به همه حلقه های صنعت نشر کمک کند؛ بیشترین کمکی که امسال در حوزه فرهنگ شده به بخش نشر اختصاص داده شده است و نگاهی به آمارها نشان می دهد که طی سه دوره گذشته مردم استقبال خوبی از طرح های فصلی خرید کتاب داشتند.
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اختصاص یارانه خرید کتاب های برگزیده به اعضای جام باشگاه های کتابخوانی خبر داد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: 94 میلیون تومان اعتبار برای خرید کتاب از ناشران و مولفان جنوب کرمان تخصیص داده شده است.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۰    
حتی برای تهیه و خرید کتاب مورد نیاز خود به مراکز خرید کتاب یا فروشگاه های نزدیک محله خود مراجعه کرده اید، آیا همه کتاب های مورد نیاز را به راحتی در آن مرکز پیدا کردید؟ آیا زمان کافی برای خرید حضوری در آن مرکز را داشته اید؟ ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۳    
با آموزش آنلاین همواره کلاس زبان در اختیار شما است ، با آموزش آنلاین انگلیسی زحمت رفتن به سرکلاس ، هزینه های رفت و آمد حذف خواهد شد. در هرجا که باشید می توانید در کلاس آنلاین شرکت کنید ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اگر کتاب نبود خسارت بزرگی به بشریت وارد می شد و اتصال ما با قرن های گذشته قطع می شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رسول بابازاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سقف خرید برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب 99 نظیر طرح پاییزه 200 هزار تومان است و خریداران می توانند از 25 درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره مند شوند ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۷    
با آغاز ثبت نام طرح زمستانه کتاب، کتابفروشی های سراسر کشور می توانند تا پنجم اسفند جهت ثبت نام اقدام و خریداران نیز می توانند از 20درصد یارانه خرید کتاب تا سقف 200هزارتومان، استفاده کنند.
فوت وفن   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۱    
کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین درباره کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین: دانلود کتاب اپلیکیشن کتابراه کتاب الکترونیک کتاب صوتی کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین برای چه کسانی مناسب است؟ خرید کتاب سه و نیم میلیون کاربر تخفیفات ویژه آخر هفته با کتابراه رایگان ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسین علی جان زاده در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون رویکرد مردم در اوقات فراغت گفت: برای بررسی میزان سرانه مطالعه پارامترهای متعددی وجود دارد برای این منظور می توان از مطالعات میدانی کمک گرفت این شاخص ها متکی به پارامترهایی در مبحث فروش کتاب ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه ثبت نام طرح زمستانه کتاب از 26 بهمن ماه آغاز شده است گفت: کتاب فروشان داوطلب تا 5 اسفند زمان دارند تا برای مشارکت در این طرح ثبت نام کنند. ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رضا رضایی با اشاره به اینکه ثبت نام در طرح زمستانه خرید کتاب استان از روز 26 بهمن ماه در استان آغاز شده است، گفت: کتاب فروشی ها تا روز پنجم اسفند ماه مهلت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۶    
در سال های اخیر یکی از دشوارترین کارها خرید کتاب های عمومی و دانشگاهی بود. به دلیل اینکه فروشگاه های اینترنتی کتاب فعالیت زیادی نداشتند و خرید آنلاین کتاب، مثل الان جا نیفتاده بود. اما امروزه همه چیز تغییر کرده است و می توان گفت خریدن کتاب های دانشگاهی و عمومی با چند کلیک امکان پذیر است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب رسانه و تروریسم؛ راهنمایی برای خبرنگاران نوشته ژان پل مارتوز تلاشی است مدون برای آن که مواجهه درستی با تروریسم در رسانه ها داشته باشیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود_رئیس تاسیسات نفتی تربت حیدریه از کمک 50 میلیون ریالی همکاران نیکوکار این تاسیسات برای خرید کتاب خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شروع بحران کرونا با همه محدودیت هایی که به وجود آورد، این امید را در دل علاقه مندان به مطالعه و کتاب افزایش داد تا بیشتر از قبل بخوانند، اما افزایش قیمت کتاب، سدی بزرگ برای خرید آن شد ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۷    
آمارها نشان می دهد مردم آمریکا نسبت به سال گذشته رغبت بیشتری به خرید کتاب های مصور نشان می دهند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
کتابفروشی های سراسر کشور می توانند از روز یکشنبه (26 بهمن ) تا سه شنبه (5 اسفند) با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح زمستانه کتاب 1399 اقدام کنند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۱    
قلم | qalamna.ir : اما آنچه که مسلم است، نیاز همه ی دانش آموزان به کتاب های کمک آموزشی است تا بتوانند با کیفیت بهتری به تحصیل بپردازند. ما در این مقاله قصد داریم درباره ی مرکز معتبری از فروش کتاب صحبت کنیم که با استفاده از آن می توانید نسبت به تهیه کتاب های کمک آموزشی تمامی رشته ها اقدام نمایید ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق، در حاشیه نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق ، سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق و سید علی نوروز زاده شهردار بافق نسبت به اهدای مبالغ 30 و 15 میلیون تومان به کتابخانه عمومی امیرکبیر بافق برای خرید کتاب اقدام کردند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اگر در زمینه پزشکی در حال تحصیل باشید، حتما با این مشکل مواجه شدید که منابع بسیار زیاد و حجیمی برای هر مبحث وجود دارد. در این یادداشت سعی می کنیم چند نکته کلی درباره روش های مطالعه بگوییم و در کنار آن هم راهی برای کاهش هزینه های خرید کتاب های تخصصی پزشکی معرفی کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۳    
در نشست هماهنگی کارگروه تخصصی کتاب های درسی که در آموزش و پرورش کردستان برگزار شد، شیوه نامه ثبت سفارش و توزیع کتاب های درسی دانش آموزان استان در سال تحصیلی 1401- 1400 تشریح شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۰۴    
کتاب های اورجینال پزشکی به دلیل اعتباری که در متن و همچنین نسخه های معرفی شده دارد، از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۸    
زیرا که همه کتابهای کمک درسی و کنکوری در سایه همین کتاب های درسی قرار می گیرند و به نوعی همه کتاب های کمک درسی مکمل کتاب های درسی می باشد. و حتی نظر بسیاری از مشاوران و اساتید بر این است که مطالعه دقیق مطالب کتب درسی 90% نیاز دانش آموزان عزیز را برای فراگیری کامل مطالب درسی و آزمون و همچنین ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معمولا برای اهل کتاب پیش می آید که به هنگام خرید کتاب ترجمه شده با ترجمه های متعددی از آن اثر به قلم مترجم های مختلف مواجه می شود. همان دم ممکن است این پرسش ها به ذهن او خطور کند که چرا از یک کتاب این قدر ترجمه وجود دارد؟ این ترجمه ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ اصولا چرا اثر ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
احد رضایی که برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب را در حکم نفسی تازه برای صنعت نشر می داند، به پاره ای از مشکلات در بخش کتاب های خارجی و پایین بودن خرید های دانشگاهی به دلیل مشکل بودجه، اشاره کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به اهمیت توجه به استعدادهای نسل جدید اظهار کرد ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسات 628 و 629 و 630 هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خرید 1138 عنوان کتاب در 233 هزار و 300 نسخه به مبلغ کل 106 میلیارد و 087 میلیون و 950 هزار ریال تصویب شد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از خرید 2هزار و 423نسخه کتاب در کمیته خرید کتاب استان با هدف حمایت از آثار مکتوب نویسندگان و ناشران همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.