جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۲:۰۹Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاغذ»

رسا   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام رضایی گفت: بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی در شرایطی برگزار شد که به دلیل گرانی کاغذ حجم آثار ارسالی کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۴    
گروه استان ها - معاون وزارت صمت با بیان اینکه با این اوصاف مازاد بر نیاز کشور تولید مرغ داریم اما در شبکه ها دیده نمی شود، گفت: یا اعداد جوجه ریزی روی کاغذ با داخل مرغداری ها یکی نیست یا اینکه اتفاق دیگری می افتد که به نظر احتمال اول درست است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۶    
یادداشت رسانه: علاقه بی پایان به رأی کاغذی عزیزم علاقه اکثر اینان صحت و سلامت انتخابات است، کاغذ وسیله است. روزنامه محلی: اصولگرایان پُرکاندیدا، اصلاح طلبان ردشده همواره اصلاح طلبان به اندازه کافی کاندیدا داشته اند، قضیه را شور نکن برای نتایج دیگر! ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۳    
کاربران کتابخانه های دیجیتال به تدریج از کاربران کتابخانه های سنتی در حال پیشی گرفتن هستند ولی البته هنوز هم بسیاری دوست دارند برای استشمام بوی کاغذ به کتابخانه های عمومی بروند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۰۳    
ارومیه- نزدیک سه دهه از طرح ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در 8 شهر آذربایجان غربی می گذرد اما با وجود وعده های مکرر مسئولان این طرح هنوز روی کاغذ جاخوش کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرمسئول انتشارات آریترین گفت: قطع مافیای کاغذ در افزایش قیمت آن تاثیر مثبت می گذارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس – گروه سلامت: بیشتر سازمان های بیمه گر در سال به طور میانگین حدود 100میلیارد تومان برای تهیه دفترچه های بیمه هزینه صرف می کنند، اما چالش های استفاده از این دفترچه ها تنها معطوف به هزینه های هنگفت تهیه کاغذ و چاپ آن ها نمی شود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۸    
علی مولوی بعضی از نقاش ها، روی بوم نقاشی می کشند و بعضی ها هم روی کاغذ. اما بعضی ها هم هستند که به بوم و کاغذ برای نقاشی نیازی ندارند! درست مثل کارولین مورین ، نقاش جوان فرانسوی. او می گوید: وقتی بچه بودم، روی همه چیز و همه جا نقاشی می کردم و هیچ وقت کارم را متوقف نکردم. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
این دستگاه یک گجت برای نوشتن بوده و شما می توانید به جای استفاده از کاغذ و خودکار از این گجت که دارای صفحه نمایش رنگی است، استفاده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول انتشارات تایماز گفت: وضعیت قیمت کاغذ روی میزان انتشار کتاب های منتشرشده در سال آینده تاثیر می گذارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از مجموعه چهارجلدی اخبار منتشر شده آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در خبرگزاری های رسمی با نام کاغذ اخبار در شهرکرد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۲    
بانی این صنعت و متعاقباً چاپ اولین روزنامه در ایران میرزا صالح شیرازی بود که بر پایه ی اسناد موجود اولین دستگاه و ادوات چاپ سنگی را از روسیه به ایران وارد و نخستین چاپ خانه ی سنگی را در تبریز دایر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: مرکز نوآوری و شکوفایی با برگزاری کلاس های مشاوره و کارگاه ها به فرد دانش آموز یا کسی که ایده ای داشته باشد کمک می کند تا قدم به قدم ایده را به نقشه فنی تبدیل کنند و روی کاغذ بیاورند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان بهزیستی کشور، علیرضا عمادی افزود: صبح امروز(چهارشنبه) همکاران مستقر در شیرخوارگاه آمنه متوجه دود در انبار روابط عمومی می شوند که ادواتی همچون کاغذ و پارچه دچار احتراق شده بود و قبل از رسیدن آتش نشانی آتش را خاموش کرده بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۲    
روزانه 560 تن ضایعات شهری در کارخانه راشا کاسپین زنجان بازیافت شده و تبدیل به ثروت می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس؛ به دنبال انتشار خبر آتش سوزی در شیرخوارگاه آمنه مدیر بهزیستی شهرستان شمیرانات توضیحاتی در این خصوص داد و گفت: ساعت هشت و سی و پنج دقیقه همکاران من در شیرخوارگاه متوجه می شود که از یکی از اتاق ها دود خارج می شود ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۰    
بخارا نماد فرهنگ، زبان و ادب پارسی و نیاز جامعه ی فرهنگی ایران و دوستاران ادبیات پارسی است.
شهریار نگار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۶    
استخدام نصاب کاغذ دیواری بر ترین آگهی های استخدام شهریار و حومه هر روز در سایت شهریار نگار تمام فرصت های شغلی شهریار اعم ازاستخدام نصاب کاغذ دیواری، استخدام ادارات شهریار،استخدام منشی در شهریار ،استخدام کارگر در شهریار ،استخدام کارمند در شهریار و استخدام حسابداردر شهریار... ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
خبر ماجرای انجام تکلیف درسی فرزند رهبر انقلاب بر روی کاغذ پاکت میوه بهانه ای شد تا به اتفاق خوبی که در کلاس های مجازی رخ داد بپردازیم.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بانی این صنعت و متعاقباً چاپ اولین روزنامه در ایران میرزا صالح شیرازی بود که بر پایه ی اسناد موجود اولین دستگاه و ادوات چاپ سنگی را از روسیه به ایران وارد و نخستین چاپ خانه ی سنگی را در تبریز دایر کرد.
ایستگاه آی تی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۲    
سونی از رنگ جدید کاغذ دیجیتال با نام Digital Paper DPT-CP1 Version 2 رونمایی کرده که یک دستگاه یادداشت برداری دیجیتال است که به جای صفحه نمایش های قدیمی e-ink، از نمایشگر رنگی استفاده می شود. این دستگاه جدید از فناوری جدیدی با نام E INK Kaleido 2.5 استفاده کرده که سونی جزئیات آن را فاش نکرده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۵    
همدان - کاروانسرای قاجاری گلشن واقع در بافت قدیمی بازار همدان این روزها به انبار اجناس مختلف، خرید و فروش فرش، کاغذ و کفش تبدیل شده و نیازمند توجه بیشتر است تا ضمن حفظ میراث گذشتگان بهره برداری لازم از آن صورت گیرد.
روزنامه همشهری: بعد از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال و شکست علی کریمی، اعضای فوتبالی مجمع به خاطر رأی ندادن به کریمی به شدت مورد انتقاد افکار عمومی قرار گرفتند. با این حال آتش اعتراض ها زمانی به تندترین حد ممکن رسید که تصویر رأی دادن احسان حاج صفی منتشر شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه تنظیم بازار گلستان امروز مصوبه ای درباره قیمت و میزان توزیع مرغ داشت که مشخص نیست اجرایی می شود یا روی کاغذ می ماند.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۷    
فقط با کمی کسب اطلاعات درباره دکوراسیون منزل، جستجوی خود را برای کاغذ دیواری جدید 2021 شروع کنید تا واقعا دیوارهای خانه تان به شیک ترین و زیباترین دیوارها تبدیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
افزایش قیمت در بازار کاغذ پس از یک وقفه کوتاه چند روزه، دوباره ادامه پیدا کرد؛ به طوری که امروز قیمت هر بند کاغذ تحریر به 600 هزار تومان رسیده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از خبرنگار ایلنا، اتوماسیون در عرصه خدمات رسانی به شهروندان، یکی از بزرگ ترین دستاوردهای عصر تکنولوژی اطلاعات است؛ از میان برداشته شدن نیاز به کاغذ و رسید، حذف مراجعات حضوری ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۴۱    
کاغذ باطله کاری از گروه تئاتر میم شهرستان قروه و آموزشگاه هنری ئه ژین به کارگردانی بهزاد فرمانی در قروه به صحنه رفت
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
واکنش سخنگوی کاخ سفید به رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران/ ماجرای انجام تکلیف درسی فرزند رهبر انقلاب بر روی کاغذ پاکت میوه/ شروط و تذکرات ایران قبل از سفر گروسی به تهران/ هشدار ظریف به اروپا و آمریکا/ مراسم تحویل دهی هواپیماهای نظامی، ترابری سنگین و بالگرد به نیروهای مسلح و.. ...
برترین ها / فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: روایتی از انجام تکلیف درسی فرزند رهبر انقلاب بر روی کاغذ پاکت میوه را منتشر شد. این ماجرا به روایت آقای سادات اعلایی، معلم دبستان علوی تهران است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
در حالیکه قیمت کاغذ تحریر در بازار آزاد با وجود کاهش 20 هزار تومانی قیمت ها همچنان بالاست ، برخی ناشران از افزایش قیمت کتاب های خود در سال آینده نگران هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۰    
مساله اصلی ما در نوشتن مقالات دانشگاهی این است که بدانیم چگونه ساختار ذهن خود را روی کاغذ پیاده سازی کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه همدلی در گزارشی نوشت: در ایران، سیاست هایی که اسم آن را مشوق جمعیتی می نامند، علاوه بر این که شباهت چندانی به این عنوان ندارد، بیشتر آنان نیز فقط روی کاغذ نوشته می شود و خبری از اجرای آن نیست، درصورت اجرا نیز معمولا به صورت ناقص اجرا می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مصرف کنندگان کاغذ و مقوای کشور در نامه ای به وزرای صمت و ارشاد خواستار تشکیل کارگروه کاغذ با حضور نمایندگان مجموعه های سیاستگذار حوزه کاغذ و مقوا با هدف رفع موانع تهیه کاغذ شدند.
598   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۲    
مادر جان! قلم طاقت ماندن در لای انگشتانم را ندارد و من هنوز شروع به نوشتن نکرده ام، در دریای کلمات غرق می شوم و سطور خفته ذهنم را به تلاطم وامی دارم. مانده ام چه برایت بنویسم که کمترین حق تو را ادا کرده باشم؟ به کاغذ روبرویم خیره شده ام که مرکب سیاه، رخش را جلوه ای نو بخشیده و قلم چون من شرمنده ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس عنوان کرد که کارخانه کاغذ زاگرس زرقان با سرمایه گذاری 4500 میلیارد ریالی، زمینه ساز اشتغال مستقیم بیش از 500 نفر خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پیشگامان صنعت سبز تولیدکننده کاغذ سنگی در نظر دارد جهت تکمیل کادر واحد فنی خود در استان یزد از افراد فنی با مشخصات زیر دعوت به همکاری نماید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۰    
اقتصاد ایران: مجموعه ترانه کاغذ مچاله سروده شیوا شاکری توسط انتشارات سمت روشن کلمه منتشر شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گیره کاغذ یک وسیله ساده است اما کاربرد های فراوانی علاوه بر نگه داشتن صفحات دفتر یا کتاب دارد که بسیار جذاب می باشد.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سنگ اندازی جلوی پای تولیدکنندگان داخلی وقتی چشم گیرتر می شود که بانکها حاضر به پرداخت تسهیلات بانکی100 میلیارد تومان بابت راه اندازی یک کارخانه کاغذ نمی شوند اما در مقابل، برای واردات کاغذ و یا ایجاد کارخانه ای مشابه توسط خودشان، هزینه 13 برابری مصوب می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران از جریمه 28 میلیارد ریالی شرکتی به سبب گرانفروشی گرانفروشی کاغذ چاپ و تحریر خبر داد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
قیمت کاغذ در ادامه روند رو به رشد سه ساله خود همچنان رو به افزایش است و فعالان بازار نگران افزایش قیمت دوباره این محصول در سال آینده هستند و ناشران نیز از هم اکنون به تمهیداتی برای حفظ چرخه کاری خود در سال 1400 می اندیشند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان قزوین عملیات اجرایی ساخت کارخانه تیشو سازی در شهرک صنعتی خرمدشت را آغاز کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۱    
فردی مدعی تاسیس کارخانه کاغذ سازی با ظرفیت 100 هزار تن در کرمان شده، کارخانه ای که به 100 میلیارد تومان ارز نیاز دارد و مشکلاتی که برخی از بانک ها سر راه او ایجاد کرده اند. اگر جای جهانگیری بودیم، دستور پیگیری دو جانبه اداری- قضایی می دادیم و کلیه متخلفان را به نظام قضایی معرفی می کردیم ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۳    
شفقنا رسانه – مدیرمسئول روزنامه ابتکار با اشاره به مشکلات روزنامه ها در این یک سال می گوید: تاکنون به نام کرونا یک ریال به روزنامه ابتکار کمکی نشده است ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه فرهنگی: به گفته مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی، قیمت صعودی کاغذ تأثیر مستقیم بر تولیدات این حوزه می گذارد و باعث افزایش قیمت 30 درصدی خواهد شد. ...
ایتنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۶    
در این مقاله جایی را به شما معرفی میکنیم تا بهترین قیمت و بیشترین تنوع کاغذ a4 را بتوانید در آنجا پیدا کنید از کاغذ a4 دبل آ و سل پرینت تا کپی مکس و هیما.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۶    
سید حسین ملائک معتقد است که ایران مزیت های زیادی به لحاظ موقعیت ژئوپلیتیک در حوزه نفت و گاز به عنوان شاهراه می توانست داشته باشد که عملا همه آنها هم به خاطر سیاست های وزارت نفت در طول سالها و هم فشارهای خارجی از بین رفته و جز خاطره ای بر روی کاغذ چیزی باقی نمانده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۵    
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های گروه دارویی سبحان دسبحا، گلوکوزان غگل، حق تقدم شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه چکاوهح متوقف خواهند شد.