شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۸Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه قضایی»

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که در نتیجه تعامل و اجرای برنامه های مشترک دستگاه قضایی و انتظامی استان، آمار وقوع انواع سرقت در تعطیلات نوروزی نسبت به مدت مشابه سال قبل، کاهش 35 درصدی داشته است. ...
دهقانی گفت: با کسانی که به هر نحوی امنیت مردم و شهروندان در استان را به خطر بیندازند، از سوی دستگاه قضایی برابر قانون برخورد قاطعانه صورت می گیرد.
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دیوان عالی کشور به عنوان عالی ترین مرکز تظلم خواهی و دادرسی، در سالی که گذشت تلاش کرد، گام های استواری در جهت تحقق سند تحول قضایی و اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و عملی کردن سیاست های کلان دستگاه قضایی بردارد.
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از تهیه 102 برنامه عملیاتی و 26 راهبرد با هدف تحقق شعار سال توسط دستگاه قضایی این استان خبر داد.
میزان   ۳ ساعت پیش    
سند تحول و تعالی قضایی در چهار فصل از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ شده است که در فصل سوم این سند به نظام مدیریتی اجرای این سند پرداخته شده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از تشکیل 1333 پرونده تصرف غیرمجاز اراضی ملی و تخریب منابع طبیعی در دستگاه قضایی کرمانشاه طی سال گذشته خبرداد.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
صلح و سازش بین طرفین دعواهای خصوصی یکی از کارکردهای مساجد است که نسبت به صدر اسلام در خطر فراموشی قرار گرفته ما با تصمیم دستگاه قضایی روند احیا و تقویت آن در دستور قرار داد و می تواند مسجد را دوباره به آن جایگاه اصلی و اصیل خود بازگرداند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قلعه رئیسی گفت: داستاندار ما بی خبر است. دستگاه قضایی و انتظامی ما در استان باید توجه داشته باشند در شهرستان اصلاً درک و فهم درستی از آسیب نیست این عدم توجه ها منجر به عدم فهم و درک مشکل و مسأله شده و این عدم فهم باعث گسترش و عمق آسیب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرحبخش با مثبت ارزیابی کردن وضعیت کلی حجاب در این شهرستان و اعلام حمایت دستگاه قضایی از اجرای طرح عفاف و حجاب، توجه به اقدامات فرهنگی و جهاد تبیین در اجرای این طرح را ضروری دانست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۹    
اردبیل- ایرنا- کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی قهرمان و نیز واحد تولید شیرآلات آویسا با کمک دستگاه قضایی و با ورود دادستان شهرستان گرمی به موضوع توسعه اشتغال، به چرخه تولید بازگشت.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۲۲    
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای ایران، نمایندگان دستگاه های قضایی ایران، عراق و سوریه سند سه جانبه همکاری در مبارزه با تروریسم را امضا کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۸    
سند همکاری دستگاه قضایی ایران، عراق و سوریه برای مبارزه با تروریسم امضا شد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان بم گفت: باید جلوی مصرف بی رویه آب بخصوص در بخش کشاورزی گرفته شود و دستگاه قضایی آماده هر گونه کمک در برخورد با مسرفین آب است نه اینکه چوب لای چرخ صنعت گذاشته شود، زیرا با به خطر افتادن صنعت، شاهد تبعات و مشکلات اجتماعی آن در منطقه خواهیم بود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از ورود دستگاه قضایی و اهتمام جدی مدعی العموم در راستای صیانت از آثار باستانی و تاریخی ارزشمند شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۸    
حجت الاسلام حمیدی حجم پرونده های دستگاه قضایی را یک معضل دانست که برای رفع آن باید چاره ای اندیشیده و تدابیری لحاظ شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۲    
رئیس کل دادگستری استان گلستان در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان از ایجاد شعب ویژه رسیدگی به جرائم میراث فرهنگی در محاکم و دادسرای استان به منظور رسیدگی تخصصی به مسائل و مشکلات این بخش خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سند تحول و تعالی قضایی در چهار فصل از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ شده است که در فصل دوم این سند به ماموریت های دستگاه های مختلف در اجرای این سند پرداخته شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۷   + ۱۳۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با صدور حکمی حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی را به عنوان معاون اول قوه قضاییه منصوب کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۱:۵۳    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: دستگاه قضایی به طور قاطع و کامل از اجرای طرح عفاف و حجاب نور و اقدامات خیرخواهانه آمران به معروف حمایت خواهد کرد.
کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای انتظامی و دستگاه قضایی خوزستان، 9 واحد قلیانسرا و کافه در اهواز را که به پاتوق فساد و فحشا تبدیل شده بودند، تخریب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۴    
دستگاه قضایی کرمان برای رفع موانع واحدهای تولیدی استان تلاش می کند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: اجازه هیچ گونه سوءاستفاده و تخلف در حوزه ساخت و ساز های غیرمجاز، تخریب محیط زیست و منابع طبیعی و کوه خواری در استان را نخواهیم داد و برخورد دستگاه قضایی مازندران با متخلفان، جدی، قاطع و بازدارنده خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس کل دادگستری هرمزگان از تعیین ضرب الاجل 10 روزه دستگاه قضایی استان برای حل مشکل ترافیک سنگین در ایست و بازرسی کنجی شهرستان بندرخمیر خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۶    
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: صیانت از حقوق مردم و مبارزه با فساد، نباید مورد غفلت دستگاه قضایی و هیچ یک از نهاد های امنیتی، اطلاعاتی و قوای نظامی و انتظامی قرار گیرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۱    
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام، در راستای اجرای برنامه های سند تحول و تعالی دستگاه قضایی در زمینه تسهیل دسترسی ارباب رجوع به مسئولین قضایی و ارتقاء رضایتمندی مراجعین ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه سال گذشته 610 هزار پرونده وارد دستگاه قضایی استان کرمانشاه شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی شورای معاونان رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران با حضور رئیس کل، معاونان و مدیران قضایی ستادی، سرپرستان و جانشینان مجتمع های قضایی 24گانه تهران بزرگ در فضای علمی و تخصصی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۰    
ابراهیم بابامرادی رئیس دادگستری و علی زاهد، دادستان شهرستان بوکان روز سه شنبه از پناهگاه حیات وحش دشت سوتاو حمامیان شهرستان بوکان بازدید کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر با بیان اینکه تامین امنیت جامعه خط قرمز دستگاه قضایی است گفت: بر اساس سند تحول قضایی نیاز است اقدامات پیشگیرانه و قاطعانه در مورد افرادی که نظم و امنیت جامعه را بر هم زده اند در دستور کار قرار گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۷    
رئیس کمیسیون اصل 90 از تشکیل جلسه این کمیسیون در اردیبهشت برای پیگیری علل تداوم تخریب سنگ نگاره های تاریخی خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سند تحول قضائی با اشاره به مسئله احیای حقوق عامه، در پی گسترش عدل و آزادی های مشروع به عنوان یکی از بند های اساسی سند تحول قضایی و مطالبه ی امام خامنه ای است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان ایلام با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان جهش تولید با مشارکت مردم از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: دستگاه قضایی استان آمادگی کامل دارد تا با بهره گیری از کلیه ظرفیت ها در جهت گسترش تولید، ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید بیش از پیش قدم بردارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-امام جمعه ایلام گفت: جهش تولید با مشارکت مردم نیازمند توجه ویژه دستگاه قضایی است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: تحول مقوله ای موقتی و ایستا نیست که یکبار انجام گیرد و تمام شود؛ باید پیوسته و متناسب با اقتضائات زمان، در دستگاه قضایی، تحول داشته باشیم و برای این کار، انعطاف به خرج دهیم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
فعالیت ستاد های حمایت از اقتصاد مقاومتی در دادگستری استان ها در سال 1402 احیای 2 هزار و 151 واحدی تولیدی را به همراه داشت و مانع بیکاری 191 هزار و 268 کارگر شده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۳    
به گزارش خبرگزاری بسیج، در دیدار سرهنگ ملکی، حضور سازمان بسیج حقوقدانان در اجرای برنامه های فرهنگی در دستگاه قضایی استان ضروری دانست و با اشاره به اجرای برنامه های سال گذشته از قبیل هفته قوه قضاییه واردوهای جهادی و اجرای برنامه های فرهنگی بر تداوم این برنامه تاکید کرد . ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار امروز اعضای هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان با رئیس کل دادگستری استان، راهکارهای قانونی کاهش هزینه تمام شده ساخت مسکن بررسی شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۰    
فرد مدعی نفوذ در دستگاه قضایی چهارمحال و بختیاری دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دادگستری استان تهران با تأکید بر اینکه دستگاه قضا در سرمایه گذاری نقش مهمی دارد، گفت: سرمایه گذاری منوط به تأمین امنیت است و اگرچه قاضی استقلال در رأی دارد، اما وقتی هدف توسعه کشور باشد، باید زمینه هم افزایی دستگاه قضایی و اجرایی فراهم شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام گفت: دستگاه قضا از پلیس در برخورد با بدحجابی در جامعه حمایت می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۱    
سخنگوی آتش نشانی استان تهران گفت: با کمک مجلس و دستگاه قضایی و شهرداران و شوراهای شهر می توان مصوب کرد تا آتش نشانانی که در ماموریت جان خود را فدا می کنند در زمره شهید خدمت محسوب شوند.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور از دستگیری 5 هزار و 837 مجرم و زمین خوار در کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
44 واحد صنفی متخلف در ماه رمضان به دستگاه قضایی معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: در راستای اجرای طرح نماد، از دانش آموزان در معرض آسیب های اجتماعی و روانی حمایت می کنیم.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش دادگستری البرز، حسین فاضلی هریکندی با بیان اینکه مقابله با سرقت به عنف یکی از برنامه های دارای اولویت دادگستری کل استان البرز در سال گذشته بود،اظهارکرد: با توجه به آثار روانی و اجتماعی وقوع این نوع سرقت ها که همراه با آزار، اذیت و تهدید در هنگام سرقت است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به نقش حمایتی ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان تهران در رفع موانع و مشکلات صاحبان صنایع و متقاضیان سرمایه گذاری بیان کرد: دستگاه قضایی پیشران حمایت از تولید و تقویت اشتغال در استان تهران است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد (پانا) - رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی از بررسی، پیگیری و اهتمام جدی در راستای رفع موانع، محدودیت ها و مشکلات مبتلابه یک واحد تولیدی در شهرستان بجنورد خبر داد.