شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۵:۰۷Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه قضایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بناهای غیرمجاز در دو قطعه زمین کشاورزی در بسطام با حکم دستگاه قضایی تخریب شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهواز با بیان اینکه باید نسبت به برخی ناهنجاری ها که در ملأعام انجام می شود با قاطعیت روبه رو شد بر برخورد قاطعانه با مسئله تیراندازی در مراسم در خوزستان تأکید کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از تکمیل سالن تیراندازی پیامبر اعظم بندرعباس یک هفته پس از مهلت تعیین شده از سوی دستگاه قضایی استان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای صعود تیم ملی فوتبال ایران به رقابت های جام جهانی را تبریک گفت. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه که در جریان سفر دو روزه مدیران عالی دستگاه قضایی در مشهد به سر می برد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس کل دادگستری همدان گفت: مجموعه دستگاه قضایی استان آماده تعامل و همکاری با مدیران دستگاه های متولی برای احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی قوه قضائیه در سفر به تربت جام گفت: دستگاه قضایی در این شهرستان محروم است، ساختمان دادگستری تربت جام درشان دستگاه قضا نیست و با ارزیابی دقیق، مشکلات به قوه قضائیه گزارش می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان کردستان از احیای کارخانه نساجی شین بافت سنندج خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه گفت: این کارخانه در حال حاضر تحت اشراف دستگاه قضایی است و با مدیریت خوب دادگستری قوچان با مشارکت بخش خصوصی فعال شده است و در آینده به تدریج با کسب اطمینان از قیمت گذاری مناسب به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان - یدالله موحد در حاشیه نشست با قضات دادسراهای جنوب استان کرمان افزود: در این سفر تمامی زندان های جنوب استان مورد بازدید قرار گرفته و با تعداد قابل توجهی از مددجویان زندان ها به صورت چهره به چهره دیدار و مشکلات و درخواست های آنها بررسی شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۴    
ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: تاکید دستگاه قضایی همواره بر این است که پروژه های اجرایی با حفظ حقوق مردم، با سرعت و به نحوی اطمینان بخش پیگیری شوند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ربیس قوه قضابیه گفت: دستگاه قضایی نباید وامدار هیچ فرد و نهادی باشد، اما باید از امکانات دولت و حکومت استفاده کند. ما باید ضمن حفظ استقلال و شان خودمان، از امکانات دولت و حکومت بیشتر استفاده کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس قوه قضاییه گفت: اگر ضرورتی برای حبس ابد نیست، آن را به 10 یا 20 سال تقلیل دهید، یا به جزای نقدی و خدمت مبدل سازید؛ اینکه مجازات سنگین باشد و پس از آن عفو کنیم، حرکت درستی نیست.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی استان خراسان رضوی با اشاره به شاخصه های عمر بابرکت گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی باید مستقل بوده و وامدار هیچ نهادی نباشد اما می توان با حفظ حرمت و استقلال از امکانات دولت و حکومت استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: وجود 2000 عنوان مجرمانه در قوانین و مقررات موجب شده دستگاه قضایی با چالش های بسیاری مواجه باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۱    
آیت الله علم الهدی گفت: برخورد قاطع رییس قوه قضائیه با فساد، مدال افتخار و موجب آبرومندی دستگاه قضایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: دستگاه قضایی قزوین با متخلفان حوزه زمین بدون اغماض و طبق قانون برخورد می کند و اجازه تغییر کاربری اراضی را به سودجویان و منفعت طلبان نمی دهد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در دیدار با اقشار مختلف مردم استان خراسان رضوی با اشاره به ضرورت الگو بودن این استان و شهر مشهد در حوزه های مختلف گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری آزمون تا پایان امسال 1000 قاضی به دستگاه قضایی کشور اضافه خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس قوه قضاییه گفت: یکی از اهداف سفرهای استانی را ارتباط با مردم و مسئولان هر استان با هدف رفع و رجوع مشکلات دانست و گفت: یکی دیگر از اهداف این است که از وضعیت دستگاه قضایی در خراسان رضوی اطلاع یابیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۰    
با حکم دستگاه قضایی و با تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز 140 هکتار از اراضی کشاورزی در بخش چهاردانگه به حالت اولیه برگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: روند اجرای عدالت در جامعه باید با بهره مندی از سیستم های نوین پاسخگویی در دستگاه قوه قضائیه کوتاه تر شود.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه صبح امروز در قالب یک سفر 2 روزه وارد مشهد شد. رئیس قوه قضائیه صبح امروز در قالب یک سفر 2 روزه وارد مشهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مجتبی قهرمانی در بازدید از دادگستری شهرستان های بندرخمیر و بندرلنگه با مسئولین و کارکنان این حوزه های قضایی دیدار و گفت وگو کرد. رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین پس از بررسی وضعیت این دو حوزه قضایی، به منظور ارتقای سطح عملکرد و رفاه حال مراجعین، توصیه های لازم را ارائه کرد ...
اهر خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اهر از برخورد دستگاه قضایی با ناقضین بهداشت عمومی خبر داد.
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی قوه قضاییه در نشست رسانه ای این هفته خود، اقدامات انجام شده در زمینه وضعیت زندانیان را تشریح کرد و به سوال خبرنگاران در زمینه های مختلف پاسخ گفت. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
آقایی خط قرمز دستگاه قضایی را صیانت از انفال عنوان کرد و گفت: قطعا دستگاه قضایی در کنار مامورین منابع طبیعی هستند و با مخربین برخورد قانونی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت : پیگیری مشکلات معیشتی کارکنان دستگاه قضایی و شورای حل اختلاف امری لازم و واجب است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: با ورود دستگاه قضایی، از تخریب یک باب مدرسه در شهر فردیس که با کمبود فضای آموزشی درگیر است جلوگیری شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حیدر آسیابی در پنجمین جلسه شورای استانی پیشگیری از وقوع جرم استان بیان کرد: هرچند برخورد با مجرمان از وظایف دستگاه قضایی است ولی بازپروری، اصلاح و بازاجتماعی کردن مجرمان نیز از تکالیف دستگاه قضا ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس عدلیه گفت: در برخورد و مواجهه با متهمین ، تمامی جوانب امر لحاظ شود و از بازداشت های بلاوجه اجتناب شود.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - موسی خلیل الهی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار های مردمی اظهار داشت: دیدار های عمومی در راستای تحقق سیاست های تحولی قوه قضاییه، به منظور تسهیل دسترسی مردم به مدیران قضایی که در طول سال انجام می شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان قم با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با مخلان امنیت و سلامت مردم تصریح کرد: با توجه به صدور دستور قضایی مبنی بر انتشار تصویر هر دو متهم، سایر شاکیان و مالباختگان این متهمان می توانند شکایت های خود را به دادسرای عمومی و انقلاب قم ارسال کنند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، پدیده ساحل خواری و استفاده اختصاصی از سواحل نوار سبز خزر این روزها دوباره در سرخط رسانه ها قرار گرفته است. سواحل شمال ایران که از مقاصد اصلی گردشگری ایرانیان است، طبق قانون و شرع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: اختلاف ملکی در بندرخمیر با ورود دستگاه قضایی بعد از 27 سال برطرف شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان اردبیل گفت: به دنبال وقوع درگیری روز گذشته در یکی از محلات اردبیل ، 14 نفر با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی ملایر از شناسایی و دستگیری فرد قاتل با هوشمندی و تلاش مامورین پلیس آگاهی این شهرستان در کمتر از 48 ساعت خبر داد و گفت: به دنبال اعلام وقوع یک فقره درگیری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی: واگذاری 161 هکتار از اراضی مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی زیر ذره بین دستگاه قضایی آذربایجان غربی قرار دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مجتبی قهرمانی در خصوص جزییات حل و فصل اختلاف ملکی 27 ساله در بندرخمیر، اظهار کرد: تعارض در اسناد ثبتی میان فردی که ادعای مالکیت مساحتی بالغ بر 24 هزار و 870 متر مربع از اراضی شهرستان بندر خمیر را داشت با 110 خانوار دیگر که همین اراضی را 27 سال پیش از اداره زمین شهری وقت با هدف ساخت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل حقوقی درباره تخریب بنای مربوط به دستگاه قضا در بستر رود چالوس گفت: این امر نشان دهنده این است که دستگاه قضایی در این برهه از زمان در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز و دست اندازی به حقوق عامه از جمله منابع طبیعی و اراضی متعلق به مردم با هیچ کس تعارف ندارد و وفق قوانین و مقررات با قاطعیت ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۹    
به منظور تنویز افکار عمومی با زبان هنر ، هنرمندان حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان به یاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی آمدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری دستگاه قضایی و حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد جمعی از هنرمندان هم استانی کمپین نه به خشونت، نه به اسلحه، نه به نزاع به راه انداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: لازم است لیستی از وظایف ادارات در راستای حل مشکلات مردم سیل زده تهیه و در اختیار دستگاه قضایی قرار گیرد تا به این نهادها ابلاغ شده و با هرگونه ترک فعل در این زمینه با جدیت برخورد شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: 10 دستگاه واگن مسافربری موجود در گمرک رازی خوی در راستای توسعه فعالیت های ارزآور با ورود دستگاه قضایی تعیین تکلیف می شوند تا بتوانیم مشکلات به کارگیری آنها را رفع کنیم.
توسعه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین جلسه صلح و سازش در پرونده محیط بان محکوم به اعدام کرمانشاهی با حضور جمعی از مسئولین دستگاه قضایی استان، فرماندار و برخی از بزرگان و ریش سفیدان و معتمدین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارفرما های استفاده کننده از کارگران غیر مجاز اتباع خارجی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۸    
شفقنا- باشگاه اسیر فلسطین، از تحریم دادگاه های رژیم صهیونیستی برای بیست و پنج روز متوالی از سوی اسرای بازداشتی فلسطینی خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
حسین فاضلی هریکندی در ادامه دیدارهای مردمی متمرکز خود با حضور در مجتمع شهید بنی جمالی با مراجعان محمدشهر، ماهدشت، کیانمهر و مهرشهر دیدار کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سید مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر پس از تصمیم اخیر دادگاه فدرال بار دیگر بر تشکیل دولت اکثریت ملی تاکید کرد. وی اظهار داشت: ما مصمم به تشکیل دولت اکثریت ملی هستیم و درهای ما همچنان به روی کسانی که هنوز گمان نیک بدانها داریم، باز است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
علی خضریان در مصاحبه با بخش "باسخنگویان" در برنامه زنده "رویداد" با اشاره به جلسه ای که با حضور مسئولان سازمان امور اراضی و نقشه برداری کشور برگزار شده است، محور اصلی این گفتگوها را ناظر بر حدنگاری عنوان کرد افزود: گزارش مربوطه در صحن قرائت شد ولی ایرادات متعددی در زمینه کارهای صورت گرفته ...