چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۲۷Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه قضایی»

ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی جانشین فرمانده انتظامی ساوه گفت: یک جوان 18 ساله که با شلیک اسلحه شکاری شخصی رادر این شهرستان به قتل رسانده بود، در کمتر از 12 ساعت شناسایی، دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عمادالدین باقی در کانال خود نوشت: هر زندانی که آزاد می شود انگار خودم از قفس آزاد شده ام اما آزادی محمد شریفی مقدم و کسری نوری، دو دانشجوی فعال صلح که طرح احیای کانون صلحجویان با زندانی شدن آنها به کما رفت، پس از5سال حبس، حکم عیدی را برایم داشت. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سردار مجید کریمی دراین باره گفت: برابر هماهنگی های به عمل آمده با دستگاه قضایی کشور و در راستای همکاری های فرابخشی فراجا، تعداد 22 نفر از محکومان ایرانی که در یکی از کشورهای همسایه در حال گذراندن دوره محکومیت خود بودند، به کشور جمهوری اسلامی ایران منتقل شدند. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۸۳ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: در سال 1402 قصد داریم در راستای تأمین امنیت سرمایه گذاری و حمایت از تولید، انسداد گلوگاه ها و بستر های فساد، مبارزه با فساد در همه ساحت ها، اصلاح رویه های فسادزا و مشکل دار، و ... با عزمی جزم تر و اهتمامی بیشتر، گام برداریم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده است که برخی از کارکنان دستگاه قضایی ایران به دلیل صدور احکام اعدام، محاکمه های غیرعادلانه و شکنجه محکومان تحریم شده اند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده است که برخی از کارکنان دستگاه قضایی ایران به دلیل صدور احکام اعدام، محاکمه های غیرعادلانه و شکنجه محکومان تحریم شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: طبق هماهنگی با دستگاه قضایی با کسانی که در ایام نوروز ساخت و ساز غیر قانونی داشته باشند برخورد قاطع خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماسی تلفنی طرح اصلاح دستگاه قضایی که منجر به بروز دودستگی شدید در جامعه صهیونیستی شده و نیز تشدید تنش در کرانه باختری را بررسی کردند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: نقش دستگاه قضایی در تعامل با سایر قوا و دستگاه ها یک نقش حمایتی، هم افزا، کارآمد و اثر بخش است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۸    
بازتاب/مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در دیدار با دادستان ایلام با تقدیر از حمایت های دستگاه قضایی از صنعت گفت: تلاش دادستان و معاون دادستان ایلام از تولید و رفع موانع خط انتقال آب فاضلاب شهری به پتروشیمی ایلام، قابل تحسین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اردستان گفت: با ارزیابی های انجام شده از عملکرد مسئولان شهرستان تاکنون بیش از 70 درصد از مدیران اردستان از دستگاه قضایی تذکر گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۷    
رییس دادگستری شهرستان میناب از ساماندهی عریضه نویسان جلوی دستگاه قضایی این شهرستان به درخواست رییس کل دادگستری هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت آران و بیدگل گفت: برای 28 واحد صنفی که مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته داشتند، پرونده قضائی تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت : در مورد تخلفات سایتهای غیر مجاز فروش بلیت هواپیما به دستگاه قضایی اعلام جرم کردیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در تظاهرات دیروز در اراضی اشغالی فلسطین که علیه تغییرات کابینه نتانیاهو در دستگاه قضایی از هفته ها پیش شروع شده، یکی از طرفداران نتانیاهو و حامی کودتای قضایی ، با خودرو یک مخالف و معترض را در هرتسلیا زیر گرفت و او را راهی بیمارستان کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
طرح هایی که کابینه نتانیاهو برای محدود کردن اختیارات دستگاه قضایی در پیش گرفت، چند ماهی است که موجب اعتراض شدید اپوزیسیون شده است و در سایه اختلافات سیاسی گسترش پیدا کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
نشست خبری ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اصحاب رسانه درخصوص صندوق سپرده گذاری بهمئی: پرونده ای با گردش مالی آن 1500 میلیارد تومان بوده / یک هزار و 200 میلیارد تومان از قراردادهای جاری شرکت، پول بوده است/ ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حسین فاضلی هریکندی روز شنبه در آخرین نشست قرارگاه مقابله با جرایم خاص استان البرز اظهار کرد: یکی از ویژگی های دوره تحول و تعالی قوه قضائیه ، تاکیدات رییس این قوه مبنی بر همکاری های مشترک دستگاه قضایی با نیروی انتظامی و همچنین سایر دستگاه ها است. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۷    
جلسه بررسی آمار عملکرد شعب قضایی سراسر استان سمنان با حضور آقای محمد جعفر عبدالهی ، رئیس کل دادگستری استان سمنان در جمع شورای معاونین دستگاه قضایی استان ، با ابتکار جامع در هدفمند نمودن موثر اوقات تعیین شده در پرونده های قضایی سال 1402 همراه بود .
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عتباتی: توسعه فاز دوم معدن طلای زره شوران که توسعه منطقه و کشور را به همراه دارد مورد حمایت دستگاه قضایی است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استانگفت: مهمترین رویکرد دستگاه قضایی استان تظلم خواهی و احقاق حق، صیانت از بیت المال و تحقق امنیت و عدالت در جامعه است که در این راستا دستگاه قضایی استان تمام توان و اهتمام خود را برای رسیدن به نتیجه مطلوب بکار می بندد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: آیت الله حسینی همدانی گفت: برای اجرای قانون و حکم خدا از هیچ چیزی غیر از خدا نباید ترسید؛ طبق قانون عمل کنید، با مردم کاری نداریم مگر قانون برای ما وظیفه ای انجام دهد. مراکز فروش اصناف، بانک ها و مراکز دولتی موظف هستند به قانون تن دهند و عمل کنند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حسین یزدانمهر، رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز اعلام کرد با پیگیری وزارت میراث فرهنگی و مساعدت دستگاه قضایی و همچنین اخذ تعهد، کمپ گردشگری متین آباد رفع پلمب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مخالفین کودتای قضایی نتانیاهو معتقدند که اصلاحات مدنظر وی گام نخست با هدف فروپاشی دستگاه قضایی از یک سو و قدرت بخشیدن به رهبران مذهبی متعصب و نژادپرستی است که در آینده نزدیک نه تنها برای فلسطینیان بلکه برای بسیاری از یهودیان هم مرجع تهدید خواهند بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی از رهبران جهان خواست، نخست وزیر فعلی این رژیم را کنار بگذارند و نشان دهند که برنامه اصلاح دستگاه قضایی وی برایشان اهمیتی ندارد.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نصب قطعات بتنی نیوجرسی در گردنه عیسی آباد برای جداسازی قسمت هایی از مسیر رفت و برگشت توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ایی شهرستان زرند و تعمیر جاده از مسجد حضرت ابوالفضل دشتخاک تا دو راهی سربنان مشکلات وسائط نقلیه را در این جاده دو چندان کرده و این امر عامل تصادفات و بوقوع پیوستن حوادث بسیار ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان با اعلام رفع موانع و استرداد 5 هزار کانتینر از ایجاد منافع و درآمدسازی 750 میلیارد تومانی برای بخش خصوصی، دولتی و خطوط کشتیرانی در نتیجه برگشت این کانتینرها به چرخه حمل و نقل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس کل دادگستری استان سمنان تاکید کرد: دستگاه های متولی با تمرکز گشت های نوروزی چنانچه با مواردی در حوزه تغییر کاربری زمین ها ، ساخت و ساز غیرمجاز و یا قلع و قمع باغات و درختان مواجه شدند مدارک و گزارش مستدل را سریعاً به شعب کشیک نوروزی فعال در حوزه های قضایی ارائه تا با ورود دستگاه ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: دستگاه قضایی استان آمادگی کامل برای خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات دارد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز گفت: دستگاه قضایی تمام قد در برابر فساد و مفسد خواهد ایستاد و با هرگونه ویژه خواری برخورد نموده و در این حوزه رویکرد ما ابتدائاً پیشگیرانه و در غیر اینصورت با متخلفان و مفسدین مماشات نخواهیم کرد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری اردبیل از آماده باش کامل دستگاه قضایی استان برای ارایه خدمات قضایی در ایام تعطیلات نوروز خبر داد؛
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: اشتغال زندانیان یکی از سیاست های دستگاه قضایی کشور است که برای تحقق هرچه بیشتر آن، نیازمند ورود و کمک خیرین هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ساترا در بیانیه ای اعلام کرد ضابط قضایی نیست و برای جلوگیری از تخلفات صورت گرفته در فضای نمایش خانگی، گزارش آن ها را به دستگاه قضایی اعلام می کند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و معاونین قضایی وی روز سه شنبه23 اسفند ماه با 120 نفر از مراجعین به دستگاه قضایی استان دیدار نمودند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۰    
شفقنا-وزارت دادگستری لبنان شامگاه روز گذشته از دستگاه قضایی خواست تا ریاض سلامه ، رئیس بانک مرکزی، برادر و معاون وی را توقیف و اموال و حساب های بانکی شان را بلوکه کند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تغییرات پیشنهادی رئیس این رژیم برای پایان دادن به بحران در دستگاه قضایی مخالفت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل اطلاعات همدان اعلام کرد: با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در این اداره کل و با همکاری دستگاه قضایی و شهرداری همدان، هشت نفر از کارمندان متخلف شهرداری بازداشت شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: در پی ضرب الاجل دستگاه قضایی 2 هزار استعلام معوق اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی در کمتر از یک هفته تعیین تکلیف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: افرادی که به هر نحو نسبت به سد معبر در خیابان ها، پیادروها، بازار و مسیر عبور و مرور شهروندان اقدام و حقوق مردم را نادیده می گیرند؛ در وهله اول تذکر و اقدامات قانونی در بحث رفع مزاحمت های شغلی اجرایی و در صورت عدم رعایت و تکرار تخلفات به منظور برخوردهای بازدارنده به دستگاه قضایی ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۹    
دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان به همراه مجیدی دادستان مرکز استان و محمدپور معاون منابع انسانی و امور فرهنگی و دادگستری استان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا با دو خانواده شهید منتسب به دستگاه قضایی دیدار و به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ریگان از ورود دستگاه قضایی به موضوع نقاط حادثه خیز در محور مواصلاتی کرمان به سیستان وبلوچستان خبر داد و گفت: در این رابطه دستور انسداد دور برگردان دوراهی جاده جاسک که منجر به تصادفات مرگ بار شده است صادر گردید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس کل دادگستری استان کردستان، گفت: اقدامات دستگاه های اجرایی مربوطه در ایام نوروز برای مقابله و برخورد با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز، زیر ذره بین دستگاه قضایی استان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان جیرفت گفت: جامعه بزرگ بازار از اقشار تأثیرگذار در جامعه و از مردمی ترین نهادها در کشور است اما گران فروشی هرگز قابل قبول نیست.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضایی استان گفت: واحد های تولیدی و صنایع آلاینده استان موظف به رعایت مسائل زیست محیطی شدند و دستگاه قضا تا حصول نتیجه، پیگیری می کند.
شوشان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شوشان غفور کریمی : بنیامین نتانیاهو این دوره از نخست وزیری را با تشکیل یک ائتلاف متشکل از تندروهای مذهبی که اکثریت را در پارلمان این رژیم در اختیار دارند، آغاز نموده است، طرح های کابینه جدید اسرائیل برای ایجاد اصلاحات در قوه قضائیه این رژیم ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- رئیس کل دادگستری استان سمنان از صدور حکم کاشت 570 نهال در مراتع و اراضی ملی میامی بدل از جرایم قضایی در دستگاه قضایی استان خبر داد. تیتربرتر ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۱۷    
ایران پرس: کنست اسرائیل در اقدامی تازه همسو با منافع جریان راست و بنیامین نتانیاهو، به پیش نویس قانون منع عزل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم رای مثبت داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف بیش از 600 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۵۶    
مقابله با شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی، به ویژه از سوی سلبریتی ها و چهره های تأثیرگذار اجتماعی، یکی از رویکردهایی است که با جدیت ازسوی دستگاه قضایی پیگیری می شود؛ موضوعی که در نشست خبری دیروز سخنگوی قوه قضاییه نیز مورد تأکید قرار گرفت. ...