سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۵۳Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قلعه نو»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۳    
شهرری ایرنا رییس اداره محیط زیست شهرستان ری گفت: یک مجتمع غیرمجاز هشت واحدی جمع آوری و بازیافت پسماندهای پلاستیکی در بخش قلعه نو این شهرستان پلمب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان ری باحضور علیرضا صادقی بخشدار قلعه نو, عبدالهی دبیرشورای مشورتی جوانان شهرستان ری و سایراعضادرمحل بخشداری قلعه نو برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) گفت: 41عنوان برنامه هفته بسیج در بخش های کهریزک، فشافویه و قلعه نو برگزار می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۳    
فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) ویژه برنامه های هفته بسیج در بخش کهریزک، قلعه نو و فشافویه را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مدیر ناحیه چهار (شهرری) آبفای خط 6 تهران، از برطرف شدن مشکل آب 6 روستای این شهرستان خبرداد و گفت: خط 200 میلیمتری آب آشامیدنی این روستاهای بخش قلعه نو که شکسته شده بود نیز مورد ترمیم قرار گرفت.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۳۷    
بخشدار قلعه نو هدف از اجرای این طرح را افزایش آگاهی امور مربوطه در راستای اجرای مصوبات کارگروه پسماند شهرستان ری به مدت دو روز دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۱    
شهر ری ایرنا بخشدار قلعه نو از توابع شهرستان ری با اشاره به اینکه این بخش به عنوان پایلوت عرضه گوشت قرمز با قیمت مناسب توسط دامداری های کوچک انتخاب شده است، گفت: دامداری های کوچک این منطقه ساماندهی می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۱:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری بهمراه سید علی یزدی خواه نماینده مردم تهران- ری- شمیرانات- اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ری، مدیر حوزه فرماندار ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مسئولان شهرستان ری با خانواده شهید مفقودالاثر مراددربخش قلعه نو دیدار و گفتگو کردند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۵۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران و بخشدار آفتاب از اجرای پروژه مجموعه ورزشی چند منظوره روستای قلعه نو حاج موسی بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۱    
علیرضا صادقی بخشدار قلعه نوازکارآفرین روستای قمی آبادبازدیدبعمل آورد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار قلعه نو گفت: وجود مسیر استاندارد جهت انتقال آب شرب به روستای حمیدآباد، بررسی ها با همکاری اداره آب و فاضلاب شهرستان ری صورت پذیرفته و سریعا در دست اقدام قرار خواهد گرفت.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خبراستان:در راستای توسعه و آبادانی روستاها مهندس خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت از پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار 14 معصوم روستای قلعه نو املاک بازدید کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) باقرشهر گفت: رزمایش کمک مؤمنانه با توزیع بیش از 1200 بسته مواد غذایی در بخش های کهریزک، قلعه نو و فشافویه شهرستان ری میان خانواده های نیازمند آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار قلعه نو از جمع آوری و پلمب 21 محل خرید و فروش غیرمجاز لباس دست دوم خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی در یک کارگاه تولید لوازم پلاستیکی در جاده ورامین خبر داد. جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 9:29 صبح امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در در کارگاه تولید لوازم پلاستیکی واقع در جاده ورامین ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره حادثه حریق در یک کارگاه 1000 متری تولید لوازم پلاستیکی اظهار داشت: این حادثه ساعت 9:29 امروز در جاده ورامین، محله قلعه نو به وقوع پیوسته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۱    
ملکی از آتش سوزی در کارگاه تولید و نگهداری مواد پلاستیکی در جاده ی ورامین محله ی قلعه نو خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی در کارگاه تولید لوازم پلاستیکی واقع در جاده ورامین محدوده قلعه نو خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۰    
بخشدار قلعه نویکی از موضوعات مهم در بخش و شهر قلعه نورا ساماندهی صنوف عنوان کرد و افزود: برای مدیریت وساماندهی صنوف، برنامه ریزی های تدوین شده دقیق اجرا می شودومردم در بهبودساماندهی صنوف در بخش و شهرقلعه نو سهیم باشند
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۰    
بخشدارقلعه نو گفت: مجتمع درمانی یکی از نیازهای اولیه مردم بخش قلعه نو محسوب می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۰    
احداث مجتمع درمانی یک مطالبه عمومی و برطرف کننده دغدغه جدی مردم بخش قلعه نو بوده است و این مطالبه سریعا به نتیجه خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
این روزها سراغ جای خالی کسری را باید از اهالی روستای محروم اورین و اسماعیل آباد و قلعه نو و نظرآباد بگیرید. از دردمندانی که هنوز هم چشم به راهند که آن دانشجوی مهربان پزشکی با رفقای باصفایش از راه برسند و بی خیالِ خستگی، لبخند بر لب مرهم روی زخم های جسم و روحشان بگذارند و بعد هم بی چشمداشت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۳    
بمناسبت هفته ناجا پایگاه بسیج علی بن ابیطالب (ع) شورای اسلامی؛ روستای قلعه نوخالصه شاهرود با جانشین انتظامی شهرستان پرسنل کلانتری 14 دیدار و هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۳    
مسئول حراست شهرداری قلعه نو با حضور مشاور مدیر کل و مسئول امور شهرستان های اداره کل استانداری تهران ، نماینده حراست کل جنوب استان تهران ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قلعه و جمعی ... برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲    
شهرری ایرنا - بخشدار قلعه نو از توابع شهرستان ری با بیان اینکه بنگاه مسکن بدون مجوز در این بخش جمع آوری می شود، گفت: مشاوران املاک فاقد مجوز اصلی ترین عامل ساخت و سازهای غیرمجاز در این بخش هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۷    
فرماندهی حوزه بسیج مساجد و محلات حمزه سیدالشهدا منطقه کلاته خیج با فرمانده پاسگاه قلعه نو خرقان به مناسبت هفته ناجا دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرری ایرنا شهردار قلعه نو از توابع شهرسنان ری با بیان اینکه 210 تن آسفالت برای روکش آسفالت مسیر جنوب به شمال جاده ری ورامین در بخش قلعه نو استفاده شد، گفت: روکش آسفالت این جاده که از محورهای پرتردد در استان تهران محسوب می شود، کاهش ترافیک و سهولت رفت و آمد را بدنبال دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۳    
نشست هم اندیشی توسعه ورزش در بخش قلعه نو برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در یک حیاط مشترک زندگی می کنند؛ اتاق ها دور حیاطند و هرخانواده در یکی از آنها زندگی می کند. یک حمام و دستشویی و آشپزخانه مشترک هم دارند ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم غرب خراسان در مجلس شورای اسلامی با سرکشی از محلات شهرستان سبزوار از جمله شمس آبادی، صالح آباد، اسلام آباد، جعفر آباد، افضل آباد (کلاته سیفر) قلعه نو در جریان مشکلات مردم قرار گرفتند و عمده آنها با همراهی دستگاه های اجرایی مرتفع شد البته نمایندگان در طی مسیر از برخی از محلات دیگر هم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی علیشاهی افزود: 19 مهر ماه خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی فرآورده نفتی در محله قلعه نو تهران دریافت و بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۹    
رسیدگی به امور مالکیت اراضی روستای زمان آباد با حضور مسئول امورحقوقی بخشداری قلعه نو و برخی مسئولان برگزارشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۹    
عملیات اجرایی ساخت مدرسه 9 کلاسه خیرساز در روستای طالب آباد بخش قلعه نو آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - عملیات اجرایی احداث دبیرستان دخترانه 9 کلاسه خیرساز در روستای طالب آباد بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری روز سه شنبه آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۰    
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در بخش قلعه نو شهرستان ری در گفتگو با برنا گفت : رفاقت حلقه مفقوده بین جوانان و ائمه جماعات می باشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۲۴    
44 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در روستای زمان آباد از توابع بخش قلعه نو ، طی دو مرحله تخریب و قلع و قمع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۵۳    
مراسم ویژه گرامیداشت چهلمین سالروز دفاع مقدس در حوزه 457 حضرت بقیه الله (عج) بخش قلعه نو برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۶    
بخشدار قلعه نو گفت: چشم پوشی واغماض در هیچ موردی از ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی قابل پذیرش نیست ورعایت جدی قانون حفظ اراضی کشاورزی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۳    
جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش قلعه نو شهرری با موضوع اربعین برگزارشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کلانتری 211 قلعه نو از کشف 250 هزار شامپو و نرم کننده تاریخ گذشته در جنوب تهران خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
زهره عبادتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: 27 واحد در بخش خاوارن، 11 واحد در بخش مرکزی و 2 واحد نیز در بخش های قلعه نو و حسن آباد فشافویه فعالیت می کردند که تمامی این موارد توسط اداره محیط زیست و بخشداری ها جمع آوری شد. وی [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۹    
21 مورد ساخت وسازغیرمجازدربخش قلعه نو تخریب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۹    
شهرری ایرنا مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری از تخریب 21 مورد ساخت و ساز غیرمجاز و آزادسازی 27 هزار مترمربع از اراضی مرغوب کشاورزی در بخش قلعه نو این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: یک انبار بزرگ با موجودی 1 میلیون و 200 هرار عدد شامپوی تاریخ مصرف گذشته خارجی به ارزش 120 میلیارد تومان در بخش قلعه نو کشف و با دستور مقام قضایی پلمب شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از صدور حکم محکومیت یک واحد آلاینده دپوی ضایعات در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، زهره عبادتی با اعلام این خبر گفت: طی گشت و پایش های ماموران اجرایی این اداره ...
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱    
بسیاری از روستاهای ایران به دلیل محرومیت و دور بودن از مراکز شهری ناشناخته مانده اند. روستای قلعه نو در حوالی زابل از این دسته است که با وجود محوطه باستانی دهانه غلامان برای بسیاری ناشناخته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۷    
فرجی با اشاره به اینکه به مناسبت هفته دفاع مقدس، 13 پروژه محرومیت زدایی در استان همدان افتتاح خواهد شد، گفت: ساخت خانه عالم در روستای قلعه نو تویسرکان و بازسازی و مرمت مسجد روستای سایان رزن در دستور کار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرری ایرنا مدیر جهادکشاورزی شهرستان ری، از آزادسازی دو و نیم هکتار (25 هزار متر مربع) از زمین های کشاورزی بخش قلعه نو این شهرستان خبرداد و گفت: 16 مورد ساخت و ساز غیرمجاز شامل دیوارکشی و سایر سازه ها در این زمین ها تخریب شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری، از بازداشت هشت نفر به دلیل سوءاستفاده مالی از اجرای طرح های عمرانی سه روستا از بخش های قلعه نو و مرکزی شهرستان ری خبرداد و گفت: این تخلف ها مربوط به سال 97 و قبل از آن است. ...