یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۳۳May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زمین کشاورزی»

انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مرد جوان که بعد از درگیری با چندتن از اهالی روستا آنها را مقابل چشم پلیس به قتل رسانده بود دستگیر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۵    
مدیر جهاد کشاورزی کنگاور از مقابله با تغییر کاربری 16 هزار متر مربع زمین کشاورزی شهر گودین و یکی از روستاهای تابعه این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دادستان عمومی و انقلاب شوشتر گفت: سوزاندن کاه و کلش جرم است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت: 50 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان در راستای حفظ اراضی کشاورزی و باغ ها، با دستور قضایی رفع تصرف شد. مهدی آماده روز جمعه بیان کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: طبق برآوردهای دقیق صورت گرفته، طی سال گذشته شاهد ورود خسارت ناشی از عوامل طبیعی به 39 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در استان بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره مدیریت بحران سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: بارش رگباری تگرگ و جاری شدن سیل به یکهزار و 500 هکتار از زمین های کشاورزی اسفراین خسارت زد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۲    
سرویس سوریه - 2 هکتار زمین کشاورزی و 3 هزار اصله درخت زیتون در نتیجه حملات ارتش ترکیه به کانتون منبج در آتش سوخت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: طبق برآوردهای دقیق صورت گرفته، طی سال گذشته شاهد ورود خسارت ناشی از عوامل طبیعی به 39 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در استان بودیم.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس 115 خوزستان بیان کرد: این مصدوم که از اهالی بومی منطقه است، در حال شخم زدن زمین کشاورزی خود بود که متاسفانه از ناحیه مچ پا دچار حادثه شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در پی سرازیر شدن سیلاب ها در چندین شهرستان ولایت بغلان افغانستان 345 نفر جان باخته و ده ها تن دیگر ناپدید شدند. براساس آمار ها حدود 1700 نفر هم زخمی شدند. اجسادی که شناسایی می شوند در گور هایی کنار همدیگر دفن می شوند. حکومت سرپرست افغانستان از مردم و جامعۀ جهانی تقاضای کمک های فوری کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 11 هزار متر مربع زمین کشاورزی در رامسر به چرخه تولید بازگشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: بیش از سه هزار اتباع غیر مجاز، سال گذشته در راستای ساماندهی اتباع خارجی از استان خارج شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قزوین- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با بیان اینکه هزار تبعه غیرمجاز از قزوین خارج شده اند، گفت: اجاره زمین کشاورزی به اتباع خارجی ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
در جشن فصل جدید کشاورزی در تایلند، گاو های نر مقدس زمین کشاورزی را شخم می زنند و چشم انداز اقتصادی را تعیین می کنند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۷    
روزگاری به جای خیابان های شلوغ محله اصفهانک تا چشم کار می کرد زمین کشاورزی دیده می شد و کوچه باغ ها و مزارعی که دل هر رهگذری را می برد. آن روزها روستای اصفهانک دولاب قلعه ای خشت و گلی داشت با 4 برج دیده بانی در چهار سو و دیوارهایی به ارتفاع بیش از 7 متر که ده ها خانواده در آن زندگی می کردند.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۲    
امروز ظهر 40 هکتار زمین کشاورزی در کرخه بر اثر سهل انگاری یک جوشکار آتش گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی میامی گفت: 274 هکتار زمین کشاورزی این شهرستان از ابتدای سال 1402 تاکنون به سامانه نوین آبیاری تجهیز شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگر ی که در حال حفر چاه در یک زمین کشاورزی در شهر ری بود، بر اثر پاره شدن سیم بکسل دستگاه بالابر از ارتفاع چاه سقوط کرد و جان باخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط مرگبار یک مرد 70ساله در یک چاه واقع در شهر ری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران از جرای دستور قضایی و آزاد شدن 21 هزار مترمربع اراضی کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۹۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، یسنا دختر بچه 4 ساله ای که یکشنبه هفته گذشته در زمین کشاورزی ربوده شده بود، روز پنجشنبه توس نیروهای تجسس و مردمی پیدا شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
یسنا دختر بچه چهار ساله اهل روستای یلی بدراق شهرستان کلاله از یکشنبه 9 اردیبهشت، هنگامی که مادرش مشغول کار در زمین کشاورزی بود، مفقود شده بود، عصر پنجشنبه 13 اردیبهشت پس از پنج روز جستجو پیدا شد. هلال احمر گلستان تصاویر ضبط شده از طریق دوربین نصب شده روی کایت را از لحظه پیدا کردن یسنا منتشر کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
طرح یکپارچه سازی حدود 65 هزار هکتار از زمین های شمال کشور با سرمایه گذاری سرمایه گذاران چینی اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس گروه طرح و برنامه معاونت آب وخاک وزارت جهاد کشاورزی از اجرای طرح یکپارچه سازی حدود 65 هزار هکتار از زمین های شمال کشور با سرمایه گذاری چینی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۲    
جاده بجنورد به کلاته حاجی بیگلر بیش از هشت ماه است که به بهانه ترمیم مسدود است و مردم مجبورند از زمین های کشاورزی به منزل خود برسند و بارش باران این وضعیت را وخیم تر می کند.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کلاله از تقویت ظن ربوده شدن یسنا خبر داد.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دختر بچه گمشده در زمین های کشاورزی بعد از پنج روز پیدا شد.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، براساس گزارش خبرنگار ما یسنا دیدار زنده پیدا شد. این دختر بچه چهار ساله از عصر یکشنبه در کنار زمین کشاورزی مفقود شده بود. براساس اعلام هلال احمر گلستان ، کایت سوار داوطلب هلال احمر یسنا را پیدا کرد . ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
یسنا دیدار دختر بچه چهارساله کلاله ای که پنج روز پیش در زمین کشاورزی روستای گم شده بود، صحیح و سالم پیدا شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
با گذشت 5 روز از مفقود شدن یسنا دیدار ، دختر 4ساله گلستانی، هنوز هیچ اثری از وی به دست نیامده است. به گزارش فارس، چند روزی است که در گلستان موضوع مفقود شدن یسنای 4ساله در روستای یلی بدراق کلاله در صدر اخبار قرار دارد ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۰:۲۷    
تقریبا حدود 6هزار کیلومترمربع، وسعت حریم تهران است که هزار کیلومترش را سکونتگاه های شهری، شهرستانی و روستایی و هزار کیلومترش را قطب های گردشگری و ورزشی دربرگرفته و بخشی هم کوهستانی، دشت، باغ و زمین کشاورزی است ...
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نادره وائلی زاده - روزنامه پیام ما - دود سیاه سهراب آسمان هورالعظیم را تیره و کدر کرده است. دودکش های پنجمین میدان نفتی در قلب هور درحالی شعله ور شده است که تخلفات محیط زیستی اش در میان سکوت دستگاه های نظارتی همچنان ادامه دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران از اجرای طرح مدیریت تلفیقی (ICM) در سه هزار هکتار شالیزار مازندران به منظور تولید برنج سالم خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۲    
قرار است آب سفیدرود را از سرشاخه تجن به سمنان برساند. با ساخت این سد سه روستا و 400 هکتار زمین کشاورزی به زیر آب می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: با ورود به موقع از تغییر کاربری 110 هکتار از اراضی زراعی به ارزش 5900 میلیارد تومان جلوگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ اعلام کرد: با تخریب تعدادی ساخت وساز غیر مجاز 59 هکتار زمین کشاورزی این شهرستان به عرصه کشت و تولید بازگشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در ادامه تجاوزات اشغالگران، سه فلسطینی در نتیجه بمباران ساختمان صلیب سرخ محل اسکان آوارگان در خیابان الوحده شهر غزه توسط صهیونیست ها به شهادت رسیدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین، گفت: رابطه دانش و صنعت بسیار مهم است، دانشجویی که رشته کشاورزی می خواند، باید عملاً و حضوری به زمین کشاورزی برود و از نزدیک ببیند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
با اجرای آرای قطعی قلع و قمع ساخت و ساز های غیرمجاز، 40 سازه غیرمجاز ساخته شده در زمین های کشاورزی روستا های گرگان تخریب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان زیرکوه از ثبت چهارمین وقف جدید سال 1403 به همت بانویی در زهان شهرستان زیرکوه خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۵    
سایت صدای ری نوشت: یک هزار زمین کشاورزی در بخش کهریزک تبدیل به کارگاه های تفکیک پسماند، پلاستیک و دپو ضایعات پلاستیکی شده و پلاستیک ها از پسماند جدا و پس از شستشو با اسید و آب آسیاب می شود و به کشورهای همسایه صادر خواهد شد. اینجا محدوده روستای قمصر بخش کهریزک است. انتهای پیام
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۱    
وقتی به احداث یک زمین کشاورزی یا باغ جدید برای خود می اندیشید، چه عواملی بیشتر توجه شما را به خود جلب می کنند؟ محل قرارگیری زمین و منطقه، شرایط آب و هوایی و یا شاید هم خرید نهال مناسب از یک مرکز معتبر؟ پاسخ شما هر یک از این عوامل که باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۶    
یاسوج - ایرنا - رییس اداره منابع آب شهرستانهای کهگیلویه ولنده گفت: با توجه به حجم دبی آب چشمه فصلی کورسا و احداث چندین کانال هدایت، آب 500 هکتار از اراضی کشاورزی روستاهای پایین دست را تامین می کند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: در راستای افزایش بهره وری تولید و مصرف بهینه آب در استان اردبیل، تاکنون بیش از 1000 هکتار از زمین های کشاورزی مجهز به سیستم آبیاری تحت فشار شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک هزار قطعه زمین کشاورزی در کهریزک به کارگاه های تفکیک پسماند و تولید پلاستیک تبدیل شده است؛ در این کارگاه ها که در اجاره اتباع است، شست وشوی پلاستیک با آب و اسید و سوزاندن پسماندها صورت می گیرد که آلودگی آب و خاک و هوای منطقه را در پی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 60 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان تحت پوشش شبکه آبیاری قرار گرفته که تا پایان سال جاری باید به اتمام برسد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد: از مجموع 16 میلیون و 181 هزار و 203 هکتار اراضی کشاورزی احصا شده تاکنون برای 769 هزار و 880 قطعه، سند مالکیت صادر شده است. ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، محسن آهنگری اظهار کرد: به منظور تثبیت مالکیت و صدور سند دار کردن زمین های کشاورزی، سال گذشته 162 فقره سند اراضی کشاورزی در شهرستان بابل صادر شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
برداشت ذرت علوفه ای از 180 هکتار زمین کشاورزی بخش شمیل آغاز شده است.