چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۶:۰۰Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرورش ماهی»

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 21 تن کود کشاورزی از نوع سولفان در شهرستان قائم شهر در 12 ماهه سال 99 برای پرورش ماهی خبر داد. رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود: ...
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: مسمومیت ماهی های مزارع پرورش ماهی در لردگان می تواند به علت هر نوع ماده سمی باشد و مسمومیت با پساب کارخانه پتروشیمی تایید شده نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
ماهی های سه مزرعه پرورش ماهی در فلارد تلف شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حدود 120 تن ماهی در مزارع پرورش ماهی خانمیرزا تلف شده است، گفت: باید برای اعلام نظر نهایی منتظر نتیجه آزمایشات و نمونه گیری های انجام شده باشیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۷    
روزگذشته 23 فروردین، انتشار خبر تلف شدن 270 هزارکیلو ماهی سردابی در 3 مزرعه پرورش ماهی لردگان در استان چهارمحال و بختیاری در رسانه ها بازتاب داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود امسال بیش از 10 هزار تن انواع ماهی در مزارع پرورش ماهی استان کردستان تولید شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ورود پساب شرکت اوره شیمیایی به شیلات ماهی لردگان در روز شنبه 3 مزرعه را نابود کرد و تلفات بسیار سنگینی بر جای گذاشت.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۳    
چهارمین جلسه کارگروه پرورش ماهی در قفس، با حضور مدیران،کارشناسان و محققان ذی ربط به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری یکی از صاحبان مزرعه پرورش ماهی در شهرستان لردگان مدعی شده، علت تلف شدن ماهیانشان در چند روز گذشته ورود پساب کارخانه پتروشیمی به منابع آبی پایین دست این کارخانه است.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا بایرام زاده روز یک شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: این مجموعه گردشگری در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع و در اراضی روستای حاجی کند، در حاشیه رودخانه آی دوغموش ایجاد شده و عمده فعالیت آن پرورش ماهی قزل آلا است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۱    
مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: تا پایان تیرماه 40 قفس جدید پرورش ماهی در استان ساخته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۶    
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با اشاره به ظرفیت های بالقوه و طرحهای در دست انجام گفت: این استان به قطب تولید و پرورش ماهی دریایی در قفس تبدیل شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مزعاوی گفت: این شرکت پس از واگذاری به ما در سال اول تولید با چهار میلیارد و 480 میلیون تومان سودهی از زیان دهی خارج شد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رهیاب، شهرستان شوشتر در خوزستان یکی از قطب های پرورش ماهیان گرمابی است و افراد بسیاری در این حوزه مشغول به کار و تولید هستند.یکی از مجموعه های فعال این شهرستان در حوزه پرورش ماهی شرکت ماهی کارون است که با 411 هکتار حوزچه اختصاصی توانسته برای بیش از 150 نفر اشتغال به صورت مستقیم ایجاد کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان از بومی سازی ساخت، تولید و مونتاژ قفس های پرورش ماهی در قفس و خودکفایی هرمزگان در این زمینه خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۵    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان عجب شیر از افتتاح مجتمع پرورش ماهی و سالنهای مجتمع تولید و پرورش مرغ در روستای محمود آباد این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - صنعت پرورش ماهی قزل آلا در روستای قمچقای از توابع بیجار قدمتی دیرینه دارد و اکنون 34 واحد استخر پرورش ماهی توسط اهالی این روستا در حاشیه رودخانه احداث شده است. ( عکاس: سیدمحمدصابر سبحانی)
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع1115 تن کود کشاورزی از انواع پر مصرف در استان مازندران در 12 ماهه سال 99 برای پرورش ماهی و آبزیان خبر داد رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران ازتوزیع 1030 تن کود کشاورزی از نوع اوره در شهرستان ساری در 12 ماهه سال 99 برای پرورش ماهی و انواع آبزیان خبر داد رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - ایجاد استخرهای پرورش ماهی در نزدیکی رودخانه روستای قمچقای بیجار که از قدمتی دیرینه برخوردار بوده و اکنون با وجود 34 استخر پرورش ماهی، این صنعت به شغل و محل امرار معاش بیشتر اهالی این روستا تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید تجهیزات و قفسه های مورد استفاده در صنعت پرورش ماهی در دریای آزاد شد. در حال حاضر محصول این شرکت حداقل 40 درصد از نمونه مشابه خارجی ارزان تر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۶    
زلزله بهمن ماه سی سخت به 25 مزرعه پرورش ماهی قزل آلا در شهرستان دنا خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
واردات و پرورش ماهی "تیلاپیا" به دلیل مضراتی که دارد، حواشی بسیاری ایجاد کرده است؛ استاد دانشگاه شهید بهشتی درباره مضرات این ماهی برای محیط زیست و سلامت مصرف کنندگان توضیحات جالبی می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۱    
انجمن علمی دانشجویی دامپزشکی دانشگاه شیراز دوره آموزشی مدیریت بهداشتی مزارع پرورش ماهی در سیستم آکواپونیک را برگزار می کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۰    
اگر در منطقه ای سردسیر، زمین بی استفاده با چاه یا چشمه دارید، دوستدار طبیعت و حیوانات هستید و همیشه به فکر راه اندازی کسب وکار خودتان بوده اید، استخر پرورش ماهی قزل آلا می تواند گزینه پیشنهادی جذابی باشد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۰    
تعداد بازدید: 2   جانشین مدیر کل و معاون آبزی پروری شیلات مازندران  گفت: بهره برداری بهینه از منابع آبی، موجب رونق تولید در بخش آبزی پروری خواهد شد. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۰    
تعداد بازدید: 2 معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران و رئیس شیلات  شهرستان های نوشهر وچالوس وکلاردشت از مزرعه پرورش ماهی در قفس های دریائی شرکت آبزی گستران ساحل مازندران(آگسام)در شهرستان نوشهر بازدید کردند. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ عبدالمحمد بشیری اظهار داشت: در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی، نیروهای گشت و بازرسی با هوشیاری و حضور به موقع موفق به شناسایی 17 هکتار حوضچه پرورش ماهی غیر مجاز در روستای غریبه دهستان حسینی شادگان شدند و قبل از اقدام به آبگیری و راه اندازی حوضچه های مذکور مورد تخریب قرار گرفتند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهبود تولیدات دامی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فسا گفت: پارسال میزان رها سازی بچه ماهیان گرمابی در استخر های دو منظوره کشاورزی این شهرستان نسبت به سال 98 نزدیک به 10 درصد افزایش یافت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: نگهبان پرورش ماهی که فکر می کرد که دزدان در یک قدمی اش هستند اقدام به تیراندازی مرگبار به زن 50 ساله کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - با حضور مسوولان استانی و شهرستانی فاز اول مجتمع پرورش ماهی و مرغداری سهند در روستای محمودآباد عجب شیر با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال افتتاح شد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سه شنبه 00/1/10 ، تبریز , (اخبار رسمی) : با توجه به افزایش روز افزون مصرف ماهی در سبد کالای مردم پرورش دهندگان ماهی نیز با افزایش تولید روبرو هستند و برای پرورش ماهی نیاز به غذادهی و خوراک ماهی اکسترود شده روز به روز افزایش پیدا می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۶    
ایلام- سلیمانی، مدیر امور شیلات ایلام از تولید دو هزار تن ماهی در مزارع پرورش ماهی در قفس سیمره ایلام خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان، جهت پیگیری و حل مشکلات و رفع نیازهای بخش کشاورزی شهرستان نهاوند و با توجه به پتانسیل های شهرستان در این بخش علیرضا شهبازی نماینده مردم در مجلس با خاوازی وزیر کشاورزی دیدار کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۶    
وزش باد شدید در استان چهارمحال و بختیاری خسارت های متعددی برجای گذاشته است.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
توسعه گردشگری، ایجاد سایت های پرورش ماهی و میگو، تجارت، صادرات و واردات، به چرخه در آمدن چرخ کارخانه ها و پالایشگاه ها در بنادر کشور برای تحقق اقتصاد دریا محور تنها با همت، پشتیبانی و مانع زدایی مسئولان محقق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان سربیشه ای این روز ها با ایجاد استخر های دو منظوره ذخیره آب، هم به پرورش ماهی رونق داده اند و هم از مزایای آب غنی شده این استخر ها در افزایش تولید و کیفیت محصولات بهره می برند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۹    
مدیرعامل شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس گفت:شرکت در حال حاضر برنامه ای برای توسعه پرورش ماهی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۱    
سالانه 80 تن ماهی در استخر های دو منظوره کشاورزی در شهرستان سربیشه تولید می شود.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در پی غرق شدگی پسربچه 2 ساله در استخر پرورش ماهی در بابل، مشاوره تلفنی کارشناس اورژانس به همراهان بیمار برای احیای کودک تا رسیدن تکنسین ها، باعث نجات جان این کودک شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رشت-ایرنا-رئیس پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور از اجرای پروژه ای با عنوان بررسی امکان پرورش ماهی سفید با آب شیرین و لب شور دریای خزر در استان گیلان خبر داد و افزود : در فاز اول این پروژه ماهی سفید را به غذای دستی عادت دادیم و توانستیم این ماهی را تا وزن 10 گرم برسانیم.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان،رئیس شیلات شهرستان قشم از روند مونتاژو نصب قفس های بزرگترین مزرعه پرورش ماهی در قفس در قشم و همچنین بندر صیادی صلخ در راستای پیگیری مسائل و مشکلات این بندر صیادی بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات شهرستان سرپل ذهاب از آغاز مرحله ی دوم برداشت ماهیان قزل آلا در طرح پرورش ماهی در قفس خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۵    
به گزارش تابا ، ارسلان غمگین با اعلام این خبر اظهار کرد: برای اولین بار و با همکاری دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی، تور ترویجی بازدید از تعاونی های نمونه خوزستان، با بازدید از تعاونی پرورش ماهی شلمچه شهرستان خرمشهر در بستر وب برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قطع چند ساعت برق در دهستان کذاب در استان یزد، موجب خسارت 400 میلیون ریالی به یک بهره بردار پرورش ماهی شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به عید نوروز، عرضه و تولید ماهی قرمز به عنوان یکی از نمادهای سفره هفت سین، در شهرهای مختلف آغاز شده است. استان گیلان پیشگام در تولید و پرورش ماهیان قرمز و رتبه نخست کشور را دارد. تصاویر روند آماده سازی ماهی قرمز در این استان را نشان می دهد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۷:۲۵    
ICTna.ir – هواوی پس از اینکه به دلیل تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا بازار قابل توجهی از شبکه ها و گوشی های تلفن همراه را از دست داد، برای کسب درآمدهای جدید سراغ کسب و کارهای جدیدی همچون ایجاد مزارع پرورش ماهی و مشاغل معدن کاری رفته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۱    
با راه اندازی بزرگترین مزرعه پرورش ماهی در مارکده هم اکنون فعالیت 10 واحد تولید ماهی زینتی در چهارمحال و بختیاری فعال اسیت.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2   معاون آبزی پروری شیلات استان سیستان و بلوچستان روز گذشته طی گفتگویی اختصاصی پیرامون برنامه های شیلات آب های فرا ساحلی گفت: به صورت کلی آبزی پروری در سه حوزه تکثیر و پرورش میگو در اراضی ساحلی ...