شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۳۹Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل شیلات»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل شیلات گیلان، از تولید بیش از 150 میلیون قطعه بچه ماهی از انواع ماهیان استخوانی در سال جاری خبر داد و گفت: رهاسازی بچه ماهی های تولید شده در رودخانه ها و تالاب های منتهی به دریای خزر تا مردادماه صورت می گیرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات خوزستان طی پیامی فرارسیدن هفته جهادکشاورزی را به تمامی تلاشگران عرصه کشاورزی و جهادگران تامین امنیت غذایی کشور به ویژه جامعه بزرگ شیلات استان تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل شیلات استان خوزستان گفت: اختیارات نظارت شرعی بر آبزیان از اداره کل دامپزشکی خوزستان به این اداره کل واگذار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیرکل شیلات خوزستان گفت:340هزار قطعه بچه ماهی بومی روز شنبه در سد تنظیمی حمیدیه (درمسیر رودخانه کرخه)رهاسازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل شیلات خوزستان گفت: پرورش ماهی در خوزستان با توجه به گرمای هوا و کم آبی دشوار شده است؛ این در حالی است که عمده فعالیت های شیلاتی مانند پرورش ماهی و میگو در مقطع زمانی کنونی انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان از رهاسازی بیش از یک میلیون بچه ماهی در آب های داخلی خوزستان با هدف کمک به اشتغال صیادان و حفظ منابع آبزیان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۹    
ساری- اسحاقی، مدیرکل شیلات مازندران با اشاره به صادرات 10 هزار تن محصولات شیلاتی گفت: این محموله ها به بازارهای اروپا و آسیا راه یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل شیلات استان هرمزگان گفت: صنعت شیلات استان به ویژه صنعت آبزی پروری نیازمند گذار از عصر سنتی به مدرن است که در این مسیر حضور دانشگاه و فعالیت های پژوهشی، تحقیقاتی و بومی سازی دانش روز دنیا و انتقال آن در استان را می طلبد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل شیلات مازندران گفت که سال گذشته بیش از 10 هزار تن انواع ماهی به ارزش 19 میلیون و 500 هزار دلار از این استان به کشورهای مختلف صادر شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل شیلات مازندران گفت: رتبه نخست تولید گوشت ماهیان خاویاری در کشور را دارد و تا پایان سال گذشته 93 تن صادرات گوشت ماهیان خاویاری به ارزش 516 هزار دلار داشتیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل شیلات مازندران اسکله پشتیبانی را لازمه توسعه طرح ماهیان قفس دریایی دانست و افزود: نخستین اسکله پشتیبان با مشارکت بخش خصوصی در غرب مازندران اجرا می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۷    
نوشهر- اسحاقی، مدیرکل شیلات مازندران با بیان اینکه استان از گونه استراتژیک میگو محروم است، افزود: این پروژه سال جاری کلید می خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل شیلات مازندران گفت: اولین اسکله پشتیبان ماهیان دریایی در قفس با مشارکت بخش خصوصی در غرب استان و نوشهر راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: سردخانه 250 تنی شیلات این استان درتنب بزرگ از توابع شهرستان بوموسی درهفته دولت امسال افتتاح و راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل شیلات استان هرمزگان گفت: فعالیت های دانش بنیان و گسترش دانش های پایه ای در صنعت آبزی پروری از اهداف راه اندازی شهرک تحقیقاتی و تولیدی آبزیان استان توسط جهاد دانشگاهی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل شیلات استان کرمانشاه از تولید بیش از 23 هزار تن ماهی در این استان طی سال 99 خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رها سازی 70 میلیون قطعه بچه ماهی سفید در 31 رودخانه شیلاتی منتهی به دریای مازندران از روز گذشته آغاز شده است. آئین نمادین بارگیری بچه ماهی های سفید از محل مرکز تکثیر و پرورش بچه ماهی شهید رجایی ساری با حضور مدیرکل شیلات برگزار شد و سپس بچه ماهی ها برای رها سازی طبق برنامه ریزی و با هماهنگی تشکل ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا - مدیرکل شیلات استان کرمانشاه گفت: تولید ماهیان گرمابی و سردابی و معدود مزارع ماهیان خاویاری و میگو در این استان در مجموع به 23 هزار و 600 تن رسیده که امید است بتوانیم میزان تولید را به 26 هزار تن در پایان سال جاری برسانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل شیلات خوزستان گفت:300هزار قطعه بچه ماهی بومی "برزم"با هدف بازسازی ذخایر آبزیان و اشتغال پایدار ساکنان اطراف تالاب بین المللی هورالعظیم در این پهنه آبی رهاسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل شیلات گلستان گفت که با هدف بازسازی ذخایر ارزشمند دریای خزر و بالا بردن مقدار صید ماهی گیران 35 میلیون بچه ماهی خاویاری و استخوانی در رودخانه های قره سو و گرگانرود در غرب استان رها شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - مدیرکل شیلات خوزستان گفت: صید ماهی حلوا سفید(زبیدی)، در آبهای استان و صیدگاه های شمال غرب خلیج فارس از فردا 11 خرداد 1400 تا اطلاع بعدی به منظور حفظ ذخایر این آبزی با ارزش دریایی ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان از آغاز ممنوعیت صید ماهی حلوا سفید، در صیدگاه های استان از تاریخ 11 خرداد ماه خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات استان کرمانشاه، از آماده شدن مقدمات ساخت سکوی صادرات آبزیان در نقطه صفر مرزی استان به منظور صادرات انواع ماهی به عراق خبرداد. سیدفرزاد افضلی مدیرکل شیلات استان کرمانشاه با اشاره به بحث صادرات انواع ماهی سرد آبی وگرم آبی به کشور عراق گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران از ساماندهی تخصیص آب مورد نیاز آبزی پروران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل شیلات خوزستان از توقیف 14 فروند شناور صیادی در آب های خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرکل شیلات استان گیلان اظهار داشت : از دو قفس دریایی یک شرکت پرورش ماهی در قفس انبار سر کیاشهر از توابع شهرستان آستانه اشرفیه 20 تن ماهی قزل آلا به ارزش 14 میلیارد ریال برداشت شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
آبادان- مدیرکل شیلات خوزستان گفت: تولید و تکثیر بچه میگو در مراکز تکثیر میگو مجتمع چوئبده آبادان پس از سه سال رکود و تعطیلی از سر گرفته شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گرگان : مدیرکل شیلات گلستان گفت: نخستین محموله میگوی صادراتی امسال استان به وزن 19 هزار و 500 کیلوگرم با دریافت اخذ گواهی کووید-19 از گمرک بندر نینگبو چین ترخیص شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران از استقبال خارجی ها برای سرمایه گذاری در طرح پرورش ماهیان خاویاری خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل شیلات استان در پایان تاکید کرد در بخش شیلاتی استان زمینه ها و فرصتهای بالقوه و بالفعل زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد و شیلات استان به جد ازآن در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها حمایت خواهد کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل شیلات استان کرمانشاه با اعلام اینکه استان در تولید ماهیان گرم آبی رتبه اول و در تولید ماهیان سردآبی نیز رتبه چهارم را در میان استان های غیرساحلی کشور دارد، گفت: براساس برآوردها امسال 25 هزار تن انواع آبزیان در سطح استان تولید خواهد شد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۶    
با حضور مسئولین استان گیلان، مدیرکل شیلات گیلان، نماینده شهرستان بندر انزلی و رییس پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور از مرحله برداشت ماهیان قزل آلای پرورش یافته در قفس های منطقه انبارسر کیاشهر رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان، شهرستان هندیجان را به عنوان قطب جدید پرورش میگو استان معرفی کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان بوشهر از آغاز عملیات پرورش میگو در اراضی ساحلی استان خبر داد و بیان کرد: امسال برای تهیه بچه میگو اراضی پرورشی، 19 کارگاه فعال شده و تاکنون 37 میلیون قطعه بچه میگو برای ذخیره سازی تحویل پرورش دهنده استان بوشهر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گلستان از صادرات بیش از 19 تن میگو از این استان به کشور چین خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: آبادان- مدیرکل شیلات خوزستان با اشاره به ذخیره سازی 13 میلیون پست لارو در مرکز مجتمع پرورش میگو چوئبده آبادان، گفت: در هفته جاری دو میلیون پست لارو دیگر اضافه خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۹    
بوشهر - بازدار، مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: ظرفیت پرورش ماهی در قفس استان بوشهر به چهار هزار تن در سال رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: عملیات اجرایی بهسازی بازوی غربی بندر صیادی کنگ آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیرکل شیلات استان خوزستان گفت: پرورش میگوی گلخانه ای با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با کمک و مساعدت بهره برداران و مزرعه داران در چوئبده آبادان در حال اجرا است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گلستان گفت: در هشت سال خدمت دولت تدبیر و امید در کشور، آبزی پروری استان، اعم از پرورش ماهیان سردابی، گرمابی، زینتی، پرورش ماهی با استفاده دومنظوره از آب چاههای کشاورزی و پرورش زالو و جلبک، از رشد قابل توجهی برخوردار شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه و رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگان از محل پیشنهادی شیلات هرمزگان جهت احداث مرکز بازسازی ذخایر بندرلنگه بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به توسعه طرح های آبزی پروری در استان بوشهر گفت: امسال طرح های پرورش ماهی در آب های خلیج فارس استان بوشهر اجرا و 2 هزار تن محصول آن وارد بازار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: از آغاز ذخیره سازی بچه میگو در استخرهای پرورش این استان، از هفته دوم اردیبهشت ماه جاری تاکنون 23میلیون و 400 هزار قطعه ذخیره سازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات بوشهر گفت: بچه میگوی تولید شده در این استان افزون بر تامین نیاز استان، به خوزستان و گلستان فرستاده می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: امسال دو میلیارد و 100 میلیون قطعه بچه میگو در 6 هزار و 100 هکتار اراضی بوشهر کشت می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۹    
بوشهر- بازدار، مدیرکل شیلات استان بوشهر از افزایش حدود 20 درصدی تعداد کارگاه های تکثیر میگو در استان بوشهر نسبت به سال قبل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل شیلات گلستان گفت: در سنوات گذشته، پرورش ماهیان خاویاری در مزارع منفرد گلستان، با رشد قابل توجه 16 برابری همراه بوده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان ، معاون منطقه ویژه و عضو هیئت مدیره ایزو ایکوو مجری طرح از شهرک شیلاتی هوور بازدید کرد.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گیلان از افزایش 43 درصدی تولید خاویار در گیلان خبر داد و گفت: پنج هزار و 451 کیلوگرم خاویار در استان گیلان تولید شده که از این میزان یک هزار و 140 کیلوگرم آن صادر می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران صادرات ماهیان خاویاری را طی سال قبل 500 هزار دلار بیان کرد و گفت: پارسال بیش از دو هزار و 277 تن گوشت ماهیان خاویاری و پنج هزار تن خاویار از استان به کشورهای همسایه صادر شده است.