شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۳:۴۵Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان کنگان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- بخشدار مرکزی کنگان گفت: فعالیت کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان کنگان افزایش یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از واکسینه شدن 2 هزار و 521 کودک در کمپین واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال اتباع غیر ایرانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان کنگان باند 2 نفره سرقت های خرد با 10 فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در 11 مسجد این شهرستان خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات مینی فوتبال استان بوشهر به میزانی شهرستان کنگان در روستای پرک برگزار شد
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مسابقات مینی فوتبال روستائیان و عشایر استان بوشهر در بخش آقایان به همت و تلاش هیئت ورزش روستائی و بازیهای بومی و محلی استان طی روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 دیماه 1401 در زمین چمن مصنوعی روستای پرک از شهرستان کنگان برگزار گردید یوسف اطمینان مسئول برگزاری این مسابقات پیرامون چگونگی برگزاری ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۶    
فکرشهر: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل بیش از 200 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های شهرستان کنگان خبر داد. به گزارش فکرشهر از پلیس ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل بیش از 200 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های شهرستان کنگان خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل بیش از 200 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های شهرستان کنگان خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل بیش از 200 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های شهرستان کنگان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر، گفت: دادستان شهرستان عسلویه در خصوص اشتغال 50 درصد نیروهای بومی در حوزه پارس جنوبی که از خواسته های به حق مردم این استان است، ورود کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری کلاهبردار حرفه ای در شهرستان کنگان و کشف انواع کلاهبرداری با ارزش 230 میلیارد ریال خبرداد.
ثلاث   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۸    
ثلاث- مردم شهر بنک به راه اندازی کارخانه شن و ماسه در مجاورت منطقه گردشگری-مذهبی شاه حسین و شهدای گمنام واکنش منفی نشان دادند و مراتب نگرانی خود را به امام جمعه شهرستان کنگان و رسانه های این شهرستان اعلام داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۲    
بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان کنگان باند 2 نفره سرقت قطعات خودرو با 20 فقره سرقت در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۱    
بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
ثلاث   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: صادرات از بندر کنگان به مقصد کشور قطر، پس از گذشت چند سال، از سرگرفته شد.
ثلاث   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۸    
ثلاث- مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت به صورت سرزده از موسسه معلولین کلید بهشت شهرستان کنگان بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان از برگزاری 50 برنامه عملیاتی در سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از افزایش 25 درصدی کشف سرقت ها در این شهرستان طی سال جاری خبر داد و گفت: کیف قاپی در کنگان 67 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: جمع آوری سگ های بلاصاحب به یک دغدغه و خواست عمومی شهروندان شهرستان کنگان تبدیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان کنگان با اشاره به برگزاری مانور لحظه صفر مدیریت بحران در شهر بنک و روستا پرک گفت: دستگاه های مدیریت بحران شهرستان غافلگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر بندر و دریانوردی شهرستان کنگان گفت: پس از گذشت نزدیک به پنج سال صادرات از بندر کنگان به مقصد کشور قطر از سرگرفته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۲    
12 تن حلیم نذری در شهرستان کنگان به مناسبت ایام فاطمیه طبخ و بین عزاداران توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۱    
مراسم استقبال از شهید تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس در مزار شهدای شهرستان کنگان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۶:۳۳    
جلسه اخلاق با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا صفائی بوشهری و جمعی از طلاب و دانشجویان شهرستان کنگان به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه در سالن اجتماعات مدرسه علمیه فاطمة الزهرا س کنگان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگان از برگزاری بیش از 15 گفتمان دینی در این شهرستان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس سرشماری سال 1395 شیرینو همچنان نام روستا را یدک می کشد، اما از 22 شهر استان بوشهر بزرگ تر و پرجمعیت تر است. اگر بخواهیم با سرشماری کنونی در نظر بگیریم بزرگ تر بودنش به بیش از 25 شهر خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- طرح ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در دبستان مالک اشتر روستای میانلو شهرستان کنگان با حضور امام جمعه و برخی از مدیران شهرستان آغاز شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کنگان گفت: 200 نفر از دانش آموزان مدارس این شهرستان در قالب 5 کاروان به اردوی راهیان نور اعزام شدند. به گزارش دیارجنوب ، احمد بحرینی پور در مراسم افتتاحیه کاروانهای راهیان نور این شهرستان اظهار کرد ...
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست هلال احمر شهرستان کنگان گفت: با تلاش هشت ساعته تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر این شهرستان، فردی که در کوه های نار و کنگان دچار مشکل شده بود، نجات یافت و به خانواده اش تحویل داده شد. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی توانمندسازی از آسیب های اجتماعی با محوریت ایجاد انگیزه تحصیلی در دانش آموزان و همچنین آسیب های که باعث ایجاد افت تحصیلی در دانش آموزان می شود در مدارس شهرستان کنگان برگزار شد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست هلال احمر شعبه کنگان از نجات یک کوهنورد در در تنگه صعب العبور کوه های نار و کنگان خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از ایسنا، غلامرضا احمدی شنبه 19 آذر اظهار کرد: پس از اعلام حادثه کوهستان توسط EOC استان به جمعیت هلال احمر شهرستان کنگان در روز جمعه 18آذر ساعت 20 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: 50 داوطلب سلامت فعال با شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان همکاری دارند.
ثلاث   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۲    
ثلاث- رئیس شورای اسلامی شهر کنگان و نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان گفت: منطقه پارس 2 کنگان نیازمند ساختاری کامل و جامع و حداقل در حد معاونت مدیر عامل و با اختیارات ویژه است.
ثلاث   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۲    
حق شهرستان کنگان در حوزه های مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت را بیشتر فریاد بزنیم / منطقه پارس 2 کنگان نیازمند ساختاری کامل، جامع و حداقل در حد معاونت مدیر عامل و با اختیارات ویژه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از کشف چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی و انهدام باند حرفه ای سارقین موتور سیکلت در این شهرستان خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: روند تکمیل مرکز جامع خدمات سلامت بندر شیرینو در جنوب استان بوشهر طولانی شده و مردم همچنان چشم انتظار تحقق وعده های مسئولان در مورد این پروژه هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار شهرستان کنگان با تاکید بر لزوم جذب نیروهای بومی در صنایع منطقه گفت: به منظور ارتقای سطح سلامت در شهرستان، محیط زیست و بهداشت ودرمان کنگان تقویت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر بنیاد مسکن شهرستان کنگان گفت: مقاوم سازی مسکن روستایی در شهرستان کنگان به 68 درصد رسید.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۲    
رژه اقتدار خودرویی و موتوری به مناسبت هفته بسیج در شهرستان کنگان برگزار شد. به گزارش دیارجنوب ، رژه اقتدار خودرویی و موتوری به مناسبت هفته بسیج در شهرستان کنگان با حضور بسیجیان پایگاه های مقاومت برگزار شد. /
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۵    
مراسم نمایش اقتدار بسیجیان شهرستان کنگان به مناسبت هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین با حضور بسیجیان، ایثارگران، خانواده معظم شهدا و عموم مردم برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کنگان و عسلویه گفت: سند مالکیت 220 هکتار از اراضی در این شهرستان ها گرفته شده است و اکنون مشکل تعرض به اراضی دولتی وجود ندارد.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از رکنا،سرهنگ کاووس محمدی اظهار داشت: در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر مرگ نوجوان 16 ساله بنام مائده (ماهک) هاشمی توسط نیروهای امنیتی در شیراز، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فینال بازی های مینی فوتبال جام پرچم آقایان شهرستان کنگان با قهرمانی وحدت پرک در رده آقایان و وحدت 2 در رده بانوان به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از توقیف 2 دستگاه خودرو سواری شوتی و کشف بیش از چهار میلیارد ریال کالای قاچاق خبر داد.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۸    
عسلویه شعری صنعتی و مهم از توابع شهرستان کنگان و از توابع استان بوشهر است. این شهر که در کرانه خلیج فارس قرار دارد از قطب های مهم صنعتی و اقتصادی کشور به شمار می آید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار شهرستان کنگان از تلاش و پیگیری برای فعال سازی تعاونی مرزنشینان در این شهرستان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
کارکنان پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی برای حفظ و بهسازی محیط زیست پیرامونی پالایشگاه ها در یک برنامه مشترک و فرهنگی، ساحل زیبای بنک واقع در محدوه جغرافیایی شهرستان کنگان را پاکسازی کردند.