یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۱۶Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بدمینتون»

ایرنا   ۹ دقیقه پیش    
کرج-ایرنا- رییس هیات بدمینتون البرز با اشاره به آغاز رقابت های لیگ برتر این رشته ورزشی در روزهای آینده عنوان کرد که 2 تیم این استان در بخش آقایان و بانوان در این دوره از رقابت ها شرکت خواهند کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیر تیم بدمینتون استان مرکزی گفت: تیم بدمینتون استان در آستانه حضور در مسابقات لیگ برتر با چالش های مالی جدی روبروست.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
رییس هیئت بدمینتون استان البرز گفت: تیم های بانوان وآقایان البرز با حمایت شرکت فرآورده های گوشتی 99 در فصل جدید لیگ برتر حاضر خواهند شد.
بسیج   ۹ ساعت پیش    
شاهرود_اردوی آماده سازی تیم بدمینتون حوزه بسیج مساجد و محلات ولایت سپاه ناحیه شاهرود برای حضور در مسابقات کشوری آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اردوی تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم برای نخستین بازی از فصل جدید مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه های کشور از امروز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قرارداد سرمربی تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر بدمینتون قهرمانی مردان باشگاه های کشور تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد محمدرضا مطیع ،سرمربی تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بازیکن تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم گفت: با انجام تمرینات آماده سازی سعی داریم با بهترین شرایط وارد فصل جدید مسابقات لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور شویم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۳    
تجهیزات ورزشی تحت عنوان کاروان "مهر با نشاط " به مدارس مناطق، نواحی و شهرستان های استان ارسال شد . به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، این کاروان هم زمان با سراسر کشور و با اولویت مناطق محروم و مدارس دخترانه در راستای تقویت و حمایت از درس تربیت بدنی راه اندازی شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدمینتون با صدور احکام جداگانه ای سکانداران بانوان ملی پوش را معرفی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۶    
لیگ برتر بدمینتون بانوان و آقایان پس از وقفه کوتاه به علت شیوع کرونا از یکم مهر 1400 آغاز خواهد شد که تیم های شهید فخار و توس مسیر مشهد به عنوان نمایندگان خراسان رضوی به مصاف حریفان خواهند رفت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم مدافع عنوان قهرمانی سال 1399 لیگ برتر باشگاه های کشور حریفان خود را در دوره جدید مسابقات لیگ برتر شناخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سپکتاکرا یا والیبال با پا رشته ورزشی بانوان در زمین بدمینتون سه سالی است که در اصفهان فعال شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: برای موفقیت در ورزش و کسب کرسی آسیایی و جهانی نیازمند زمان، برنامه ریزی و البته اعتمادسازی در مجامع بین المللی هستیم و یک شبه نمی توان به مدال رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۰    
شانزدهمین دوره رقابت های بدمینتون فضای باز جام محرم در پارک ملت تهران برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نفرات برتر شانزدهمین دوره مسابقات جام محرم بدمینتون فضای باز کشور مشخص شدند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۷    
در روزهای برگزاری المپیک توکیو، در کنار رشته هایی که همیشه دنبال می کردیم و انتظار داشتیم ورزشکاران کشورمان مدال بگیرند، رشته بدمینتون نیز توجه ها را جلب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۵    
نفرات برتر شانزدهمین دوره مسابقات جام محرم بدمینتون فضای باز کشور مشخص شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۲    
شیراز-ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جهرم گفت:محمد ستاره قهرمان و بازیکن ملی بدمینتون دو روز در هفته عصرها در خدمت ورزش همگانی به صورت رایگان به آموزش شهروندان علاقه مند به این رشته خواهد پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با پیگیری های فدراسیون بدمینتون و کسب مجوزهای لازم از سوی ستاد کرونا در ورزش، رقابت های لیگ برتر مردان و زنان از اول مهرماه آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون بدمینتون با حضور در اردوی تیم های جوانان پارابدمینتون، گفت: برای نخستین بار است که تیم ایران به مسابقات پاراآسیایی اعزام می شود و اکنون شما می توانید تاریخ ساز شوید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی پارا بدمینتون ایران گفت: پس از فراخوان و اردوهایی که سپری کردیم ترکیب تیم اعزامی به مسابقات بحرین مشخص شد و امیدواریم در اولین حضورمان بتوانیم عملکرد مطلوبی را به ثبت برسانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- دبیر هیات بدمینتون یزد گفت: نکیسا سلطانی ورزشکار موفق استان با صلاحدید فدراسیون جمهوری اسلامی این رشته به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان ایران انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، درنامه ای به باشگاه های فرهنگی ورزشی دانشگاه یزد و شهرداری اردکان از صدور مجوز شروع مسابقات لیگ برتر بانوان و آقایان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
یزد- دبیر هیئت بدمینتون استان یزد گفت: چهارمین اردوی آمادگی بازیکنان اعزامی به بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین 2021 از 27 شهریور به میزبانی هیئت بدمینتون استان یزد برگزار خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۳:۱۷    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی چاهنامه نوشت: در این بازی توپی وجود ندارد و به جای آن از پهپاد استفاده می شود. توری هم در راکت ها نیست و به جای آن از سنسورهای مجاورت استفاده می شود! ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یک پهپاد پر سر و صدا در نقش توپ بدمینتون می تواند به بدمینتون بازهای کم بینا کمک کند تا این بازی را به خوبی انجام دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سیمین مهدوی، سرمربی تیم ملی بدمینتون و فریبا جلالیان دبیر کمیته تیم های ملی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۱    
ناگار هندی به مدال طلای بدمینتون انفرادی مردان پارالمپیک 2020 توکیو دست یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۵    
تیم مختلط اندونزی مدال طلای رقابت های بدمینتون پارالمپیک توکیو را کسب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بازیکن با تجربه تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم گفت: با قهرمانی تیم رعد در لیگ برتر بدمینتون بار دیگر اسم قم بر سر زبان ها افتاد و این قهرمانی به بدمینتون قم اعتبار داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، عوامل تولید برنامه تهرانگرد این هفته پنجشنبه 11 شهریور ساعت 20 با حضور در انستیتو پاستور ایران گزارشی کامل از روزهای اولیه تاسیس این موسسه تا ماجرای محلول های پنی سیلین در فلاسک های یخ را ارائه خواهند داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر هیئت بدمینتون استان یزد از حضور بازیکن یزدی در اردوی سوم تیم ملی پارابدمینتون پسران برای اعزام به مسابقات بازی های آسیایی جوانان بحرین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۴    
ایسنا/اردبیل رئیس هیئت بدمینتون استان اردبیل گفت: با همکاری سازمان ورزش بسیج استان اردبیل به دنبال برنامه ریزی برای تربیت مربیان بدمینتون در پایگاه های بسیج هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بازیکن قمی تیم رعد پدافند هوایی گفت: نخستین سال حضورم در لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور بود و با اینکه یک بازی انجام دادم اما عضویت در تیم رعد پدافند هوایی قم برای من تجربه بسیار خوبی بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۷    
مهران جهانبازی گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته از سوی فدراسیون بدمینتون و با توجه به شاخص های ارزیابی عملکرد هیات های شهرستانی، هیات بدمینتون استان موفق به کسب رتبه 11 از بین 32 استان کشور در سال 99 شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیات بدمینتون استان قم گفت: هیئت بدمینتون استان قم در سال 99 در رده بندی هیئت های سراسر کشور مقام سوم را بدست آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات بدمینتون استان گفت: از سال 97 تاکنون با صعود 8 پله ای توانسته ایم رتبه بدمینتون استان را از جایگاه 11 کشور به سومی برسانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بازیکن با تجربه تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم گفت: به نظر من مسابقات فصل 1399 لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور بسیار با کیفیت بود و تا هفته آخر تلاش کردیم و قهرمان شدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بازیکن تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم گفت: تیم های دیگر هم قوی شده اند و ما باید در کنار هم تلاش زیادی انجام دهیم تا از قهرمانی سال قبل در لیگ برتر بدمینتون دفاع کنیم که به نظر من امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر هیئت بدمینتون استان یزد گفت: هیئت بدمینتون استان با وجود هسته قوی، بدنه بیمارگونه ای دارد که باید با گذشت، همکاری و همفکری خانواده بدمینتون استان به زودی بهبود یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بدمینتون قم در ارزیابی های فدراسیون در جمع بهترین ها قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۸:۴۱    
از حضور دو تیم یزدی در لیگ برتر بدمینتون تا معرفی سرمربی جدید تیم فوتبال سنگ آهن بافق در تازه های ورزشی.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم برای تکرار قهرمانی خود آماده حضور موفق در فصل 1400 لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه های کشور می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: هیات بدمینتون قم نزد فدراسیون جایگاه مهمی دارد و از مدیر کل ورزش و جوانان، رئیس هیات، اعضای هیات و سایر دست اندرکاران به واسطه تلاش برای موفقیت های این هیات قدردانی می کنم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی – تولد یک قهرمان که قرار بود ستاره آینده فوتبال شود و اسمش بخاطر علاقه پدرش به کوین کیگان ستاره افسانه ای فوتبال انگلستان کوین گذاشته شد توانست آینده ورزش گواتمالا رو تغییر دهد.کوین کوردن پسری بود که به هیچ وجه شبیه پدرش نبود،و خیلی زود فهمید فوتبالی نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون اعلام کرد جلسه ای به صورت وبینار در خصوص رویدادهای ورزشی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بازیکن ملی پوش و با سابقه تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم گفت: فصل بسیار خوبی در تیم رعد پدافند هوایی داشتم و به نظر من با قهرمانی این تیم یک اتفاق نو در ورزش قم رقم خورد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کاروان ورزشی ایران به نام ستارگان ایران زمین با 66 ورزشکار در 17 رشته ورزشی راهی المپیک 2020 توکیو شد. ایران در رشته ها ورزشی کشتی آزاد و فرنگی، وزنه برداری، تکواندو، بوکس، تیراندازی، تیروکمان، قایقرانی، تنیس روی میز، دوچرخه سواری، دوومیدانی، شمشیربازی، والیبال، بسکتبال، جودو، شنا ...